YORUMLAR
Ebru Yavuz
Ebru Yavuz 9 saatler önce
Bu hoca arkadaşımız buram buram feto kokuyor kimse yazmamış, Atatürk demedi Mustafa Kemal dedi 3-4 defa falan. Roboski katliamı dedi mesela, bunu da herkes söylemez. Erdoğan ile ilgili söyledikler vs güzel tespitler ama hocanın İslamdan ateizme geçiş yaptığını düşünüyorum, zira kuran lobicilikle de ayetlenmiştir dedi. Bu şirk oluyor.
Özüm
Özüm 9 saatler önce
Dinçaslan: Hırsızın bacağını kesip yeme hakkınız var mı? Canikligil: asfdhf Şİmdilik yok sfsfsfsf Kahkaha attım yaaaa!
Anlatayım da Dinle
Anlatayım da Dinle 9 saatler önce
Ya bu hocaya PASTIRMA ISMARLAMAK İSTİYORUM!!! :)))) Ayrıca!! Endüstriyel hayvan üretimi hayvanlara zarar veriyor katılıyorum ama ya VEGAN RÜYASI GERÇEK OLUR DAA HAYVAN ÜRETİMİ ORTADAN KALKTIĞINDA!!!! BİRİ ÇIKIP SERALAR BİTKİLERE İŞKENCE ALANIDIR DERSE, BİTKİ HAKLARI DERSE, HAYVANLARI KURTARDIK BİTKİLERE DE ÖZGÜRLÜK DERSE BİZ NE YAPACAĞIZ?? Ne yaprak yiyeceğiz?? !!! Var mı bir garantisi?!! :))
Level3543
Level3543 9 saatler önce
Canım Hocam 🤗
Deniz Argındoğan
Deniz Argındoğan 9 saatler önce
Hocam insanlar benci dediği zaman, örnek görüntü olarak Ajan Smith'in İnsanlık bir virüs dediği sahneyi paylaşacağınızı düşünmüştüm.
Kemal DOGAN
Kemal DOGAN 9 saatler önce
Harika sohbet olmus👏👏👏
Şeyma d'Anjou
Şeyma d'Anjou 9 saatler önce
Yalniz bi sey diycem, BAYILDIM!!!! 8 milyar saatlik bolum yapin lutfen
Nobran nadan
Nobran nadan 9 saatler önce
Erkcan hocam, harikasın! Anlaşılması en zor fizik konularını, konuyla hiç alakası olmayan insanların anlayacağı şekilde anlatıyorsun.
Emir Akdemir
Emir Akdemir 9 saatler önce
Hakan Hoca'nın enerjisi çok iyi. Çok güzel uyum sağlamışsınız birbirinize bence. Eski ekonomi programlarından daha iyi olmuş bu kesinlikle.
salih d
salih d 9 saatler önce
o kadar ağır saçmalamış ki kendi içerisinde tutarlı
H.Tamer Ursavaş
H.Tamer Ursavaş 10 saatler önce
Aydın bir milliyetçi diğer aydınlar gibi tabi ki ortalama birinden farklı düşünecek. Rafine fikirleri olacak. Dinlettirdi. İlker bey de şımardı haliyle.
Stylmy F.a.
Stylmy F.a. 10 saatler önce
Gel dediniz geldik hocam sizin kanaldan :)
White Rabbit
White Rabbit 10 saatler önce
Çok güldüm yine :)
Hande Helen
Hande Helen 10 saatler önce
Böyle birleştirici, akılcı, iyi niyetli aydın bir insan tanımak beni çok mutlu etti. Bu kültürü sürdürmek, bu ülkeyi, bu topraklara ait miraslara sahip çıkmak için hepimize ümit olsun!
Esin Boztaş
Esin Boztaş 10 saatler önce
Güzel kardeşim, sevgili doktor'um İlker bey. dediklerine , bilimsel araştırma ve dayanaklarına, tezine ve temiz kalbine çok büyük saygı duyuyorum. Bir hayvan sever ve insan tabiatının etçil ve otçul üzere evrildiğini düşünen bir inanan da olarak, yine de sana katılmak istesem de katılamıyorum. Çünkü her iki protein kaynağından da aşırıya kaçmadan ölçülü bir şekilde düzenli tüketilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu açıklamadan sonra da , aklıma hep şu hınzır fantazi geliyor. Jigsaw misali bir teste tabi tutup belli bir süre sadece vitamin ve suyla vegan arkadaşları besleyip, sonra artık kalori açığından acıktık yeter diyenlere de kallavi bir doğu usulü bol kuyruk yağlı karışık kebap ziyafeti vereceksin, keçi yoğurtlarından ayranlar, onlarca çeşit kebap akacak. Ve ben sizin bu sofraya konduğunuzda nasıl besleneceğinizi görmek istiyorum. İşte insanın özüne geri dönüşü bu an olacak. Sevgilerimle :) e
Murat Bayar
Murat Bayar 10 saatler önce
18:10 Serpil hanım kazançlar bahsetti, yenilebilir enerjide kazanç yok mu?
Mert
Mert 10 saatler önce
Hocam 2 yıl önce yine linç yemiş
Maotun Tanhu
Maotun Tanhu 10 saatler önce
Akp gerçek İslamın ete kemiğe bürünmüş halidir. İslam'da sadece güç sahipleri herşeye sahip olabilir, diğerleri "köle"dir.
Nadir Ağa
Nadir Ağa 10 saatler önce
FLU TV-de yalnızca Olmaz öyle Ekonomi, Felsefe, Fizik, Tıp, Hukuk serilerini izliyorum. Bu serilerden videolar daha sık gelirse, sevinirim. Edit: Olmaz öyle saçma Tarih serisine selam olsun :)
Murat Bayar
Murat Bayar 10 saatler önce
16:11 Türkiyede nükleer enerji politize olmuş, bütün dünyada gibi bir söylem geçti. Buna katılmıyorum, batı ülkelerde politika olmamıştır, sadece Müslüman olan ülkelerde bu politize ediliyor diye düşünüyorum.
Murat Bayar
Murat Bayar 10 saatler önce
12:17 = Alanların nükleer sentralleri kapatıyoruz dediler, bunun üstüne bizde ki bazı gruplar bu bilgiyi kullanarak nükleer sentrallere hayır diyerek eylem yaptılar. Sonra Almanya enerji ihtiyacını karşılayamadıkları için tabiata daha zararlı olan kömürü mü kullandılar!? Bu nasıl komik bir durum ya?
Ali TAYAN
Ali TAYAN 10 saatler önce
31:55 den 34:10 a kadar olan kısmı ülke anlasa Türkiye ortadoğu bataklığından çıkar
J.G Aksoy
J.G Aksoy 10 saatler önce
Bu beyfendinin yaptığı o kadar zor bir iş ki tebrik ederim. Sen sevilmiş bir programım devamı olarak gel ve bambaşka bir lezzetle bizlere değişiklik iyi olmuş dedirt. Teşekkürler
ATALAY ÖNCEL
ATALAY ÖNCEL 10 saatler önce
ELEKTRİK KABLOSUNA ÇIPLAK ELLE ELLEYEN Bİ DEDE VAR, ELEKTRİK ÇARPMAYAN DEDE. TRshowDE BULABİLİRSİNİZ. BUNUN MANTIĞI NEDİR ?
Emir Kürşat Değirmenci
Emir Kürşat Değirmenci 11 saatler önce
mükemmel
Ali YILDIZ
Ali YILDIZ 11 saatler önce
Dakıka 33:23 "Bu da KOF çıktı" Neyse bundan sonrası BOŞ. O kadar boş konuşmaya başladı ki, sanki ilk 10 dakikadaki filozoflara atıflar yapan kişi gitti, yerine beyaz çorap giyip, hilal bıyık bırakmış, anadolunun yağız delükanlısı ortaya çıkmış. Ulan milliyetçiniz bile 30'lıkmış. Neyse bari Anaşist videosunu izleyeyim de tekrar normal halime döneyim. :)
Metin Uçar
Metin Uçar 11 saatler önce
Favori kitabım mary shelleyden frankenstein dı. çok basit bir bilim kurgu gotik bir roman sanmıştım başlarda. fakat kitabın önermesi o kadar beni şaşırttı ki. frankestein ile ilgili bildiğiniz herşeyi unutun ve kitabını alıp okuyun. ve filmlerini izlemeyin başarısız işler bana göre. kitaptan bağımsız.
Murat Bayar
Murat Bayar 11 saatler önce
13:55: çikolata da dinamitden daha fazla enerji var -----> teröristler çikolata sektörüne giriyorlar
Erdal Gulen
Erdal Gulen 11 saatler önce
Serpil ve Flutv yıldönümünü kutlayanlar aslında yine aynı zamanda yaşlanıyor değil mi? Hızlandıkça zaman yavaşlar sadece teoride? Sadece zamanı algıllayış mı farklı? Biyolojik saatleri her ikisinde de aynı mı? Açıklama yapabilir misiniz hocam?
fırat biçimli
fırat biçimli 11 saatler önce
Üstat lafı geçmiyor müthis
anıl
anıl 11 saatler önce
emre hocam da avangarta çıkmış yalın hocamla birlikte
leotheripper
leotheripper 11 saatler önce
ketum olan biri ketum olduğunu söyler mi? yoksa ketumluğu imajının bir parçası olduğu için imajını tazelemek, hatırlatmak için mi söyler bunu? çoğu hetero erkeğin yazdığı şiirler de işte bunun gibi imajları kovalamaktan olmuyor. İyi şiir yazmak için "şair" olmamak lazım galiba. İmajlar dünyasının ezberlerinde dürüst ve samimi olmayan fakat kendilerince samimi olduğuna inanılan hislerle sikko sikko şiirler yazıp sonra ezbere hisler bütünü okuyucuları tarafından alkışlanıyorlar. Erkekleri hislerine bu kadar uzak yetiştirince bu oluyor işte ne olacaktı? Yetişkinliklerinde duygu dünyasına yakınlaşmaya çalışıp, yakınlaşma aracı olarak da kendilerine uygun bir şemayı seçiyorlar. Napsınlar? Erk sahibi erkekler kusura bakmayın sanat yapamazsınız. yaptığınız şey ancak bir sanat şemasına yakınsayabilir. allah bizi yalnız adamlardan korusun
Ali YILDIZ
Ali YILDIZ 11 saatler önce
Abicim çok bilgili bir kişi olduğu için lafları çok iyi çevirebiliyor. Alpaslan Türkeş'in hangi eğitimleri aldığını ve Soyvetler düşmanına(?) karşı NATO Gladyo'sunun nasıl bir neferi olduğunu tabi ki anlatmaz. LAF EBELİĞİ yapıyor ama hakkını yemeğeyim iyi LAF EBELİĞİ yapıyor. Tanıdığım mantıklı konuşan tek MİLLİYETÇİ kişiliktir. Ayrıca Komünizme saydırırken keşke Komünizmi çok iyi okusaydı. Marx ve Engels insanların köle gibi çalıştırılmasını söylerken onun kaynağının "ARTI DEĞERE" göre felsefesini temeller. Bugün belki Avrupada (Bakınız dünyada demiyoruz) 8 saat çalışma hakları varsa, Sayın Dinçaslan gibilerin değil işçi sınıfı mücadelesinin bir başarısıdır ama "ARTI DEĞER"e EL KOYMA değişmemiştir. İyileşmiştir. Eskiden köleler, sahiplerinin evinde bodrumda, tavan arasında ücretsiz yaşarlarken(?) şimdi aldıkları maaşla kira ödeyerek yaşıyorlar. Yani Komünizm dersinden ÇAKTI beyefendi. Bir de Akp'yi sosyalist olarak niteliyor. Beyefendi Akp "eş dost kapitalizmi" i uyguluyor. Yani bu kadar laf ebeliği yapmayın be. Bazı insanları inandırabilirsin ama biz YEMEYİZ be AĞBİİİİ!!! Ama aklı başında bir milliyetçi görmek de güzel
Metin Uçar
Metin Uçar 11 saatler önce
8-9 dakikalardaki müzik nedir acaba
ercüment özcan
ercüment özcan 11 saatler önce
Hakan hocayla birlikte videolarınızı devamını bekliyoruz mükemmel
Mehmetcan Koca
Mehmetcan Koca 11 saatler önce
Hayatımda hiç bu kadar kolay like basmadım; eğlence, siyaset, bilgi, gündem vs. hepsi olması gerektiği kadar var. BRAVO!
Lucy Bennett
Lucy Bennett 11 saatler önce
14:05 ve yine bir sosyalistin klasik durumu, çözüm ne, çözüm yok.
TangoSam
TangoSam 11 saatler önce
Yine muhteşemdi, emeği geçen herkese teşekkürler!🌺 Bir sorum var Nevzat Hocama, klasiklerin bizi kurtaramayacağı üzerine konuşulurken aklıma Prof. Dr. Suat Sinanoglu geldi. Türk Hümanizmi kitabında (tam da modernist bir biçimde) insanlığın manevi evrim süreci icin klasikleri olmazsa olmaz bir noktaya yerlestiriyordu o. Siz ne düşüyorsunuz çok merak ediyorum Suat Hoca ve kitabı hakkında. ☺❤
Murat Bayar
Murat Bayar 11 saatler önce
Hemen sorular geliyor. 13:00 saniyede aklıma gelen soru. Videonundevamında anlatıldıysa özür dilerim, ancak unutmamak adına soruyorum. Bir parçacık bu alan ile çok iletişime gidiyor ve ağır bir madde olarak algılıyorum, başka bir parçacık iletişime az giriyor ve hafif bir parçacık olarak algılıyoruz. İlk sorum; aslında tüm parçacıkların kendine has bir ağırlığı yok mudur, bu alan ile olan iletişimden dolayı biz öyle mi algılıyoruz? İkinci sorum; niye bir elektron daha az iletişime giriyor da, başka bir parçacık daha fazla iletişime giriyor? Bunu kim belirliyor? Elektron az iletişime girmesinin sebebi nedir?
jankat yasba
jankat yasba 11 saatler önce
Mecra güzel mecra,gelenin gideni aratmaması da bundan...
bezelye seven ördek
bezelye seven ördek 11 saatler önce
🐬 oylar LDP'ye
Lucy Bennett
Lucy Bennett 11 saatler önce
1:50 "solcular manupulatif konusmama egilimindedir, ne dusunuorsa ona soyler." bu daha da vahim, bu kadar geri zekalı dusunceyi bir avanta veya cikar icin yapiyorum deseler tamam diyecegim, adamlar yollarini ariyor. ama bu aptal fikirlere inaninca, geri zekali olduklari tam tastikleniyor. isin daha kotusu, zeka ile egitimin karistirilmasi. bunlar egitimli goruldukleri icin belirli bir seviyede zekaya sahip olduklari yanilgisi vardir, ama tam safsalak angut comarlarin onde gidenleridirler.
Leyla Kaplanoğlu
Leyla Kaplanoğlu 12 saatler önce
Standart yok çok iyi tesbit. Konuyla ilgili gerçekleri söylemenin hakaret olmadığını anladığımızda.Bir şeyler değişe bilir.
Aydi Şen
Aydi Şen 12 saatler önce
2:05:36
Mustafa ÖZDEMİR
Mustafa ÖZDEMİR 12 saatler önce
Benden kat be kat daha fazla okuyan entelektüel çaba sarf eden milliyetçi dostlarım olmasına rağmen negatif önyargıyla açtım videoyu, net ters köşe oldum. Sosyal evrime bakışı olsun, ekonomik model, muhayyel cemaatler kavramı, etnisite ve sekülerliğe bakışı olsun keyifle dinledim. Yorumlarda pek çok takipçinin dediği gibi ille de katılmak değil mesele konuşabilmek, gerçekten fanatizmden gına gelmiş hepimize. Şahsi olarak en kıymet verdiğim kısım ise "beni temsil etmiyor" demesine rağmen Meral Akşener için haksızlık yapılıyor demesi ve hırsızın hakkından bahsetmesi. Siyasal görüşten bağımsız olarak gördüğüm en yaygın hastalık ölçüsüzlük. Yakın zamanda ölmüş bir tecavüz suçlusunun annesine cenazesini mezarlığa gömme izni verilmedi fiili olarak. Kadın ne yapayım oğlumun cesedini çöpe mi atayım diye yakarıyor. Çabuk karar verme, hızla infaz ve linç etme furyası aynı hastalıklı durumun parçası diye düşünüyorum.
As 1130
As 1130 12 saatler önce
Milliyetçilik (Ülkücülük) Hiç bir zaman 17 yaşından kurtulup, 18 yaşına giremeyecek. Fraksiyonlara bölünen ideolojilerle, dinlerle kafa bulan Milliyetçilerin çocuksu hayalleri, Deniz yıldızı misali her birinin gerçekleşmesi çok zor farklı hayallere dönüşmüş görünmekte. *Eski Ülkücü* sözü de bu hayal dünyasından kurtulanlar tarafından üretilse de, %49 (Yüzde kırk dokuz) luk kısmı, bünyelerinde yaşamakta olup, Ülkücülük, milliyetçili, Atatürkçülük Bu değil hayal kırıklığı içinde debelenip dururlar. Gerçeğini bize öğretecek *Mesih* gelene kadar seyre devam.
Memet Özay
Memet Özay 12 saatler önce
YEŞİL SOSYALİST BİRİNİ BULUP İSLAMCI OLARAK SUNMAK.
ayşegül erdoğan
ayşegül erdoğan 12 saatler önce
güzel bir bölümdü teşekkürler flu tv
Mehmet Ürkmez
Mehmet Ürkmez 12 saatler önce
Video çok ama çok kaliteli ama şuna anlam veremedim İlker abi neden bu kadar dalgaya alıyor Evrim Kuram’ın bazı konuşmalarını?
Murat Bayar
Murat Bayar 12 saatler önce
23:46 saniyesinde sunucu şunu sormuş: bilgiye çok kolay ulaşabildiğimiz bu dönemde, çehaletin artmasını anlamıyor. Böyle cevap versem acaba mantıklı olabilir mi? Nasıl ki zenginlik içinde doğan çocuk paranın değerini bil edici gibi, bilgiye kolay ulaştığımız bu devirde, bilimin değerini bilmiyoruz olabilir mi?
gürsu çavuşoğlu
gürsu çavuşoğlu 12 saatler önce
Nereden bakarsan bak muhteşem bir insan 👌😊
Mustafa Ovacikli
Mustafa Ovacikli 12 saatler önce
Hocam ,Hakan hoca ile birlikte bu seri devam etmeli. Hem izlemesi keyifli hemde bilgilendirici bir video olmus.
Murat Bayar
Murat Bayar 12 saatler önce
Amerikalıların çok fazla düşündükleri için böyle şacmalıklara saptanıyorlar denmiş videoda. O zaman ülkemizin dert tasasının bir kısmını onlara aktaralım, düşünmeye zamanları olmayacaktır!
Av.Özlem YOKUŞ
Av.Özlem YOKUŞ 12 saatler önce
Hoca değişmiş. Çok da güzel olmuş yeni versiyon. Ama Emre Alkin hocanın gidişi bazı fikirlerimi olgunlaştırdı. Yalın Alpay’ın kendi açıklaması ve flutv açıklaması Yalın Alpay’ın kariyerine tv de devam etmek istemesiydi. Sonra bir baktık Yalın Alpay hemen flutv formatlı, flutv arka planlı alternatif kanal kurdu birden bire. Çok iyi ayrıldılar, farkli bir kariyer nedeniyle ayrıldılar derken kendi kanalı flutv ile daha iyi rekabet etsin diye yahut flutv kitlesinden daha fazla pay alsin diye kendi mentoru Emre Alkin ile program yapmaya başladı. Gerçekten suyun yavaş akanından insanın yere bakanından kork demişler. Yalın Alpay flutv yi çok seviyorum diye diye özhakiki flutv oldu. Enteresan hakikaten. En düzgün en kaliteli en zeki dediğimiz adamlar fırsatçı esnaf vizyonuyla yaşıyor.
Canan P.
Canan P. 12 saatler önce
A Demirdöven Company FLU TV😂😂😂 süpermiş, çok keyifli ve bilgilendirici bir programdı 👏👏, teşekkürler FLU TV
Hüseyin Gazi Akbaş
Hüseyin Gazi Akbaş 12 saatler önce
Çok teşekkürler.
kubilay sazan
kubilay sazan 12 saatler önce
Video için çok teşekkür ederim. Gayet açıklayıcı olmuş devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
Emre Cetinkaya
Emre Cetinkaya 12 saatler önce
Ben böyle bir milliyetçi görmedim .
duygu gunduz
duygu gunduz 13 saatler önce
Tapu kadastro bölümüde olsun İlker Bey. Babam bilirkişidir, çok eğlenceli ve bilgi dolu bir program serisi olacaktır.
meryem amber
meryem amber 13 saatler önce
Benim arkadaşlarım vardı.Evli ,iki çocuklu.Kendilerini milliyetçi ve müslüman olarak tanımlayıp,bunu siyasi olarak da savunan insanlar.Ama gel gör ki ilk fırsatta Almanya ya gittiler.Çocuklar için daha iyi gelecek için dediler.Cok da mutlular.
E M
E M 13 saatler önce
Hakan Bey, hem anlayacağımız şekilde hem sıkmadan anlatıyor. Umarım böyle devam eder.
Yeni Hesap
Yeni Hesap 13 saatler önce
Liberallerin kendilerine sosyalist süsü vermeleri de ayrı bir rezillik. Bir libertarlar asla sosyalistlerin yanında duramaz. Zaten sosyalistler de yanlarında istemez bunları. Hayatları boyunca kafaları karışık gezen Türkiye'nin köylü müslümanları. Kemalizm düşmanlığından , komunist olmaya bile razılar. Korkmayın Atatürk milliyetçiliğine gelin. Bakın Avrupa'nın tüm devletleri ve halkları milliyetçi.
Emrah Gursel
Emrah Gursel 13 saatler önce
"Siyonizm"le ilgili bir bölüm de cok enteresan olurdu. Hakkinda cok bilgi eksikligi olan bir siyasi düsünce.
Kazım AKARSU
Kazım AKARSU 13 saatler önce
Çok kaliteli içerikti. Teşekkür ederiz ✋
Chausée D'Ixelles
Chausée D'Ixelles 13 saatler önce
Dinlemesi çok keyifliydi, hoca çok sempatik ve iyi bir anlatıcı.
f x
f x 13 saatler önce
Lütfen devamı gelsin <3
Ali Murat Arayıcı
Ali Murat Arayıcı 13 saatler önce
Erkcan hocam valla sadece sizi izliyorum koca sayfada izleyecek birşey bulamıyorum
Ali Murat Arayıcı
Ali Murat Arayıcı 14 saatler önce
Gittikçe sıkıcı hale geldi koca sayfa eskiden daha eğlenceliydi :(
cem türkoğlu
cem türkoğlu 14 saatler önce
Hahah nasıl mutlu işini severek yapan abilerden
Ziya Erarslan
Ziya Erarslan 14 saatler önce
Yabancı korkusu yerine 'zenofobi'yi,yabancilasma yerine 'Decatence'yi kullandıktan sonra milliyetciligi dile indirgemeside trajikomik. Ayrıca ulusu yatay tasfir ediyor olmasida konununun ozunden bir haber oldugunu ifade ediyor. İslamcilik buysa, komunizm sscb ise milliyetcilikte nazi almanyasi,yada bonapart firansasi'dir. Bugun sermaye devlet eli ile sermaye mudahele ediliyor ise eskiden mudahele edilmiyorduda koçlar kimin eli olusturuldu... etno sembolist acilim yapiyor , benedict anderssona reddiye veriyor ardindan andersonun yaptığı tanimi birebir kendi yapiyor. vb. Kafasi karisik bunun.Daha onlarca sey siralayabilirim. Milliyetcilik insanligin bas belasidir. Buda ufuruyor iste, iktidardasiniz ve milliyetciligi goruyoruz.kayseri'li bu belli, biseyler okumuş geçmişinide aşamamış beyni çorba olmuş.
Yunus TAVŞAN
Yunus TAVŞAN 14 saatler önce
Cok güzel bir program olmuş. Devamı gelir umarım
uğur delen
uğur delen 14 saatler önce
Eyyy İlker Canikligil! Siz bu halka Gün Zileli'yi tekrar çıkartma sözü verdiniz! Bakın bu halk unutmaz, affetmez (bazen)!
mehmet akkaya
mehmet akkaya 14 saatler önce
Almanlar asker kokenliymis bizimkiler bedelli sirasindaymis🤪😂😂 bumu bildiginiz tarih bu bilgiyle nesil yetistirirseniz ne beklenirki genlikten
Bilir Kişi Emre
Bilir Kişi Emre 13 saatler önce
Yazık kafana
Ogun Yildiz
Ogun Yildiz 14 saatler önce
Ekonomi ekonomistler burakılmıycak kadar önemli bir konudur
x xx
x xx 14 saatler önce
Ne işkenceler varmış ya havaya atıyorsun cengele takılana kadar...
Osman ÇEKİLMEZ
Osman ÇEKİLMEZ 14 saatler önce
Bu abi kim ola?
Oğuz Yavuz
Oğuz Yavuz 14 saatler önce
çok beğendim yeni hocayı çok güzel seçim olmuş ağzınıza emeğinize sağlık
Göker Malik Altuntaş
Göker Malik Altuntaş 14 saatler önce
Hocam yurtdışından izliyoruz :)
Mehmet Sinan GÜRBÜZ
Mehmet Sinan GÜRBÜZ 14 saatler önce
Arkadaki kız 2 kere bir şey söylerken sözünü kesip söyletmedir o da küstü garibim nasıl üzüldüm 😄
Caner Utku
Caner Utku 14 saatler önce
adam ne güzel gülüyor arkadaş.. bir gün biz de böyle güleryüzlü olacak mıyız acep..