Musa Hub Söyleşisi (1/2)
1:06:23
Barbaros Şansal Söyleşisi
1:08:41
Büşra'nın Hikayesi
1:24
Selçuk Aktürk Söyleşisi
1:34:43
MFP Podcast -1
28:40
3 yıl önce
Ruşen Çakır Söyleşisi
53:15
Mehmet Şan Söyleşisi
1:17:52
YORUMLAR
aykt uysl
aykt uysl Gün önce
Madem Vural savaş yargılayacaksa ! Ak parti iktidarına özel yetkili mahkemeler kurdurup cemaatin uşaklarını yargıya yerleştirmek için ! Yapmadığınız iğrençlik kaldı mı ?
علي طكمنوت
علي طكمنوت 2 gün önce
Bu videodaki amaç ne ??? Bitmiyor fitneleriniz
Ilker Ozcan
Ilker Ozcan 3 gün önce
Aga çok komusuyorsun ama konuyu da hep dağıtıyorsun. 1. Keşke bunlara bulaşmayaydım demiyorsun da elhamdulillah ingiliz vatandaşıyım diyorsun 2. Coooook atatürkçüyüm diyorsun. Büyük krallık süper diyorsun. Yine elhamdullillah vatandaşıyım diyorsun. 3. Tum dünyada ulus devletler kurulurken kurulan türkiye cumhuriyetinin kurucusu türk lüğü överken türk ırkını övmüştür hocam. Başka açıklaması yoktur. Devamını da dinlemiyorum zaten. Bi de soru: devlet nedamet getirmiş fetocuyla getirmemis olanini nasıl ayırt edecek? O kadar çok takiyye yaptınız ki tedbir adı altında. Bu işi master level yapiyorsunuz yani. Yani birşeyler anlatıyorsunuz ama elle tutulur bişey yok.
Drone Man
Drone Man 6 gün önce
Neyin pişmanlığı lan, kılınan teheccüt Namazların mi, kesilen kurbanların mi, verilen bursların mi. Yazıklar olsun
aykt uysl
aykt uysl 7 gün önce
Kendi hain uşaklarınızı bir yerlere getirmek için ! ayağını kaydırdığınız hakkını yediğiniz insanların yüzüne nasıl bakacaksınız ? Utanmazlar!
aykt uysl
aykt uysl 7 gün önce
Dini cemaatin yapmadığı iğrençlik kalmamış ! Utanmaz hain şerefsizler !
swordoftemple
swordoftemple 7 gün önce
Menfi olarak fişlediğiniz insanların hakkını umarım öteki tarafta ödeyebilirsiniz. Ailelerin, annelerin, babaların, çocukların hayallerini yıkıp, hayatlarını batırdınız.
Albayclaus Vonst.
Albayclaus Vonst. 8 gün önce
32:28 Garson olarak çalıştım Yoksa bütün fişlemeleri veren Garson kod adlı iftiracı sen misin
Serdar Varol
Serdar Varol 10 gün önce
"Ülkemize zulmedecek kitle dedikleri" İngilizi, Yunanı, Fransızı ülkeyi istila etmişken, onları kovanlar. Türkün hakkını koruyanlar.... Onları durduracaksın ki, efendileri ABD-Avrupa arzu ettiklerini yapsın. Bütün insanlık tarihinde FETÖ'den daha aşağılık ir yapılanma olmamıştır.
Serdar Varol
Serdar Varol 10 gün önce
"Ele geçirdiğinde ne yapacaktı." Çok boş bir soru olmuş. Gladyo ile hayatına başlamış bir adam. Şimdi nerede Amerikada. Nerede Fetöcüler. Ugandadalar mı ? Papua Yeni Ginedeler mi ? Amerika, Kanada, Almanya ... FETÖ kim tarafından yönetiliyor ise o olacaktı. Yani Pontus, Ermenistan, Kürdistan. Türkler Moğolistan'a, yada mezara. Daha önce yaptıkları gibi.
Serdar Varol
Serdar Varol 10 gün önce
Demek Nazlı üsteğmeni böyle intihar ettirdiniz. Yorumlarda Fetö'cü kaynıyor. Aşağılık mahlukatlar. Hamam böceğinden şeref var. Sizde yok. Halen vazgeçmemişler. Metoda hep aynı. Kılçığı at, güvenilirliği sars.
L-I-N-G-A-R-D-I-N-H-O
L-I-N-G-A-R-D-I-N-H-O 11 gün önce
cemaatçiler burada kendi işleri ifşa edilince ağlamaya başlamış yalan yalan diye adam olsaydınız da Türkiyede kalsaydınız göt herifler FLKARŞNEDÇEMŞEEM bu adam adam gibi yaptıklarını da söylüyor şahit olduklarını da tamam belki suçlu olabilir ama bu adam sayesinde kaç tane fetöcü kişi de deşifre oldu devletten temizlendi ağlamayın bu adam adamlığına laf atmadan önce eğer ADAMSANIZ Türkiyeye gelin.
Recep Çelik
Recep Çelik 11 gün önce
Allah razı olsun vahdettin polat...
Murat Şahin
Murat Şahin 20 gün önce
Kardeşim adamın bir askere ayakkabısını bağlatması, arabasını yıkatması, harfiyat kamyonlarından rüşvet alması normal mı? Gücü bunlara yetiyor bunları yapıyor daha çok şeye ulaşınca onları yapıyor
a b
a b 20 gün önce
Teşekkür ederiz Allah razı olsun
a b
a b 20 gün önce
Teşekkür ederiz Allah razı olsun
a b
a b 20 gün önce
Teşekkür ederiz size
a b
a b 20 gün önce
Teşekkür ederiz size güzel insanlar
a b
a b 20 gün önce
Teşekkür ederiz Allah razı olsun
a b
a b 20 gün önce
Teşekkür ederiz Allah razı olsun
Mustafa Oguzbas
Mustafa Oguzbas 24 gün önce
Terminalden alip evlere koyarsanız böyle olur hacı siddik. Bunlar sizin eseriniz sana hala vazife veren buynuz markalara duyurulur.
Mehmed Ulusay
Mehmed Ulusay Aylar önce
İlhan Gökalp'ın Ermeni meselesine soykırım olarak yaklaşması gerçekten acınası bir durum. Cemaat neden bu millette gerçekten kabul göremediğinin cevabı resmen. Ermeni lobilerinin siyasi söylemini gelip burada desteklemesi utanç verici.
malcom x
malcom x Aylar önce
Çok.insanın hakkina girildi belkide bize bu bela hak diye bazen dünmeden duramıyorum Bu savcilar cemaat adina Cihat diye bir sürü insanin hakkina girdiler Allah affetsin ne diyeyim ..
Baki Kullap
Baki Kullap Aylar önce
Emir bey 1998 yılının belki bilmeyebilirsiniz. Ben 1998 yılın da YAŞ. kararları ile ihraç edilen bir subayım. İhraç nedenim "fethullah gülen cemaati" iftirasıyle. Hiç ilgim olmadığı halde. TV ler de bazı gördüğüm cemaat imamları itiraf ettiler 28 şubatta TSK. dan bizden kimde atılmadı diye... Şimdi samimi olarak soruyorum, bir taşla iki kuş mu vurdular. bizi attırarak hem mağduru oynadılar hemde bizi temizlemek mi istediler. Çünkü bizlerde namazımızı kılan insanlardık. Lütfen cevap verirmisiniz....
MRI CANAL
MRI CANAL Aylar önce
Askerliği muştamı yaptı acaba sanki biyerden tanıyorum.
malcom x
malcom x Aylar önce
İnsan dinleyince iyikide bu imsanlarin içine girmemişim İnsanLarin hakina girmek insanlarin hayatlarini geleceğini çalmak Allah korusun
malcom x
malcom x Aylar önce
......
Hüseyin Bulat
Hüseyin Bulat Aylar önce
Münferit platformu baylook konusunda yalan söyletildiler diyor. Sadece baylook tan yargılanan ve baylooku kabul edenlere de berat verilmedi ki . Baylook yüklemek içeriği ne olursa olsun örgüt üyeliği delili sayıldı ve ceza verdiler. Yargınin niyeti suçlü aramak değildi. Fislenwn kişilerin ne yapıp yapip ceza vermek miş bunu anladik. Hala da yargı devam ediyor.İtirafçı olmadan baylooku kabul edip berat eden var mi kararını yayınlarsanız seviniriz.
Smart Fenster
Smart Fenster Aylar önce
İyi olmuş, F ile ilişkili herkes içeri tıkılmalı.
Anti-Kemâlist
Anti-Kemâlist 2 aylar önce
Abi sen mogollara benziyon
Aysun Yetkin
Aysun Yetkin 2 aylar önce
Umarım bir gün karşılaşma şerefine erişirim. Keşke hayatımda tanımış olsaydım diyeceğim insanlardan biri Barbaros Şansal.. 💕💕