YORUMLAR
@igortiukhtii6342
@igortiukhtii6342 6 saatler önce
В Києві ще непогано жили 😉 В Одесі такі черги за молоком були вже в 80-хх, а на початку 90-хх я вже стояв щодня по півтори години в черзі за хлібом.
@user-sm6gs4qc8f
@user-sm6gs4qc8f 6 saatler önce
1.42.47. - де ділась потім церква? Католицька партія
@user-vr7tg6ll8y
@user-vr7tg6ll8y 8 saatler önce
Чудова подача матеріалу, круто
@jiliaprudnikova2300
@jiliaprudnikova2300 8 saatler önce
Хмельницький це Богатир ось кому треба пісні співати і в богатери виставлять. Зараз нам якрас як ніколи потрібен такій отаман щоб навів порядок в Умані і з верховною радою 😊
@jiliaprudnikova2300
@jiliaprudnikova2300 8 saatler önce
Те що я зараз бачу Богдан Хмельницький богатер😊 особливо як він мордував жидів💪🇺🇦 Слава Богдана Хмельницькому . Треба йому в Умані 100 пам'ятників поставить😄😊☺️💪🇺🇦
@user-ih9hx8js4x
@user-ih9hx8js4x 9 saatler önce
Запорожские козаки были украинцы?
@AdminAdmin-fz2pn
@AdminAdmin-fz2pn 9 saatler önce
Подача така собі, а взагалі цікаво
@igorsolodovnik7451
@igorsolodovnik7451 9 saatler önce
Дякую, дуже цікаво
@HalynaKorobka
@HalynaKorobka 9 saatler önce
Щиро дякую, пане Владлене, за таку змістовну лекцію про Генерала Армії УНР Михайла Омеляновича-Павленка - з великим задоволенням подивилася))) Незважаючи на свій не старий вік, вигляд пан генерал мав дійсно поважний, тому не дивно, що до нього зверталися, як до "діда"))) Але це жодним чином не применшує його заслуг та внеску в розвиток тогочасної української армії. Ще сподобалося, що дати Першого Зимового Походу та День ЗСУ співпадають - своєрідний символізм. Хай Бог береже та допомагає нашому війську у сучасній війні проти незмінного та одвічного ворога!!!
@user-pw4tm7fu7e
@user-pw4tm7fu7e 9 saatler önce
Спасибо за совет. Ви Львиви будем працювати.
@Fan-Clanteam
@Fan-Clanteam 9 saatler önce
1:14:20 вот я як раз все життя був російськомовним хоч і можу спокійно спілкуватися українською. Але з того часу як почав цікавитися історією і читати книжки українською став все більше помічати українських слів, які я кажу не замислюючись навіть. І ці слова як раз і є термінами, тому коли я говорю з кимось про історію це просто неможливо говорити чистою російською. І я вважаю це прекрасно що можно таким чином переходити на рідну мову
@angrisius
@angrisius 11 saatler önce
Pislja perejizdu do Paryža Myhajlo Volodymyrovyč, jak pysav publicyst Antin Kuščyns'kyj, “meškav v komirci, jaku možna bulo nazvaty hlivom, jaka protikala, bula syra j holodna. Krim zagal'nogo zahvorjuvannja organizmu, general zahvoriv na oči, a te šče zbil'šylo jogo duševni muky, ljudyny, zvykloji do postijnoji nevtomnoji praci. Dobri druzi z-za okeanu staralysja dopomagaty generalovi… Ale general, koly nakynut'sja jomu jakis' kolyšni vojaky, to dilyvsja z nymy do ostannjogo centa tymy dopomogamy”.
@shot3117
@shot3117 11 saatler önce
Як здорово, має три книги з чотирьох у себе) не вистачає лише першої зверху
@ValentynSolomko
@ValentynSolomko 11 saatler önce
Дякую вам
@kostiantynkorieniev3144
@kostiantynkorieniev3144 12 saatler önce
Вибачте, я люблю слухати історію, але даного відео витримав 15 хвилин та ледве не заснув як у шкільні часи. Не вистачає динаміки та тембр занадто монотонний. Лайк даю наперед у майбутньому ви кращі)
@ValentynSolomko
@ValentynSolomko 12 saatler önce
+++
@user-ji3gz5ww2m
@user-ji3gz5ww2m 12 saatler önce
Не дай Боже розбрату в наш час!
@fursw
@fursw 13 saatler önce
Краща історія за все що чув раніше! Дякую за роботу!
@dmitriyvolobuev765
@dmitriyvolobuev765 13 saatler önce
очень интересное видео, что отметил для себя: Черчилль офигенный политик, но Сталин (кровожаден) его продавил. Рузвельт дипломат, но очень ошибался про Францию)
@stevedanilov1175
@stevedanilov1175 14 saatler önce
А мене більше вражає той факт,що і американці і англійці вже знали про масові розстріли поляків сталінськими катами і все одно зустрічалися з Сталіним.
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 14 saatler önce
"Реальна політика". Вони розуміли, що без Сталіна або не виграють війну, або будуть змушені воювати для перемоги на кілька років довше. От і все. Існує навіть підозра, що британці вбили польського прем'єр-міністра Сікорського, який виступав за розслідування Катині та засудження СССР. Але це лише версія.
@user-br3gv1ls5c
@user-br3gv1ls5c 16 saatler önce
Подяка і вподобайка за Вашу працю
@user-dh2ud3ji9v
@user-dh2ud3ji9v 16 saatler önce
Vrin
@user-lf7bw3jn6f
@user-lf7bw3jn6f 16 saatler önce
@user-mz9jj6qp9x
@user-mz9jj6qp9x 17 saatler önce
Одним словом "Усі - під@р@си, один я - д'Артаньян". Істота, яка постійно і скрізь милувалася собою і просто до зашпорів шукала портфелика. Пане Владлене, завжди із захопленням дивлюся Ваші випуски, але ЦЕЙ вважаю неповним: 1. Чи не варто було б розповісти, про діяльність Винниченка, в часи більшовицького наступу на УНР в грудні 1917 - січні 1918, коли Петлюра хортом мотався Україною, збираючи розрізнених солдат на захист Києва, а Винниченко розсилав телеграми, щоб накази Петлюри НЕ виконували? 2) Як ДВІЧІ, у найтяжчі години для України, цей людець "АбІжався і йшов у відставку", хоча саме діяльність чи бездіяльність Винниченка до цієї скрути і призводила 3) Як обпаскудив уже загиблих отаманів у своїх еміграційних мемуарах, знаючи, що мертві йому не заперечать. І що на відміну від "видатного письменника", отамани так і лягли у своїх останніх боях за свою землю. Мало часу ДЛЯ ТАКОГО РОЛИКУ і з ТАКОЮ ТЕМАТИКОЮ. Але всеодно дякую за Вашу роботу. Завжди рекомендую Ваш канал кому тільки можу.
@artKeis
@artKeis 17 saatler önce
Дуже-дуже дякую за таку цікаву тему, та вашу працю! Ви найкращі 😊 Хай квітне український ютуб і СЛАВА УКРАЇНІ
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 14 saatler önce
Героям Слава! Хай квітне!
@TheArturitost
@TheArturitost 18 saatler önce
Пане Владлене та вся команда Історії без міфів, дякую за топ контент! Чи плануються відео про боротьбу за незалежність Латвії, Литви та Естонії та причини, завдяки яким вони змогли її здобути та зберегти до 2 СВ?
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 14 saatler önce
Так, це перспективні теми.
@TheMix1017
@TheMix1017 18 saatler önce
А чи дійсно цар Петро1 видавав наказ святкувати Новий Рік, ставити ялинку не на різдво а на НР, і вдягатися дідом морозом а святим Миколаєм? Де можна побачити копію цього указу? Чи це такий свмий радянський міф як і багато інших?
@user-gc9ij2tz3y
@user-gc9ij2tz3y 19 saatler önce
Дякую за цікаву розповідь! Як завжди вподобайка!
@user-cm5sg6qd4s
@user-cm5sg6qd4s 19 saatler önce
@erikgarseboom9223
@erikgarseboom9223 19 saatler önce
Дуже цікава і змістовна розмова, дякую за український контент!
@vsevolodmakovetskyy3695
@vsevolodmakovetskyy3695 19 saatler önce
👍👍👍
@user-js7if4zw8u
@user-js7if4zw8u 19 saatler önce
Велика подяка за змістовну, цікаву, корисну інформацію, успіхів, натхнення
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 19 saatler önce
Дякуємо за побажання!
@user-sq4fb9fe4u
@user-sq4fb9fe4u 19 saatler önce
Петлюра, як реальний політик, стільки шкоди зробив Україні що аж жах бере. Спроби загравати з Польщею, йти їй на поступки, розбрат поміж українців, розтріл Балбочана.
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 19 saatler önce
До всіх є багато питань. Грушевський і Винниченко загравали з більшовицькою росією, Скоропадський та Петрушевич - із російськими білогвардійцями.
@nehalemxtv5331
@nehalemxtv5331 20 saatler önce
Треба відео про то шо там за територіальні спори між Гаяною і Венесуелою