Gorona Reyiz - 1
11:47
5 aylar önce
MEVZULAR 36 - Titreşim
15:18
10 KASIM (Babala Hafıza)
5:15
Babala RÖNT - 7
29:59
Yıl önce
MEVZULAR 32 - Deprem
14:48
YORUMLAR
hakki oz
hakki oz 15 saatler önce
Okullarda denizcilik eğitimi dersi olmalı
Yunus Emre
Yunus Emre 15 saatler önce
Dogru yapilan isin hakkini yapana aciktan vermeniz lazim. Bunu yapan akp degildir bu devletin yaptirimlarinin geregidir gibi yuvarlak cumleler size yakismiyor.
Burak
Burak 16 saatler önce
Rıdvan Abi'yi konuk almanızı bekliyoruz.
Abdulsamet Şenol
Abdulsamet Şenol 16 saatler önce
Osmanlı'da Türk kelimesi aynı anda Müslümanlığı simgelerdi mesela sorarlarsa nezamandan beri muslumansin galu beladan beri ama önceden nezamandan beri turksun diye sorarlardı yani ozamanki tutkle bu zamanki aynı manada değil
hiçkimse
hiçkimse 16 saatler önce
Yine çok açıklayıcı ve çok bilgili bir video olmuş bu video için emeği geçen başta Oğzuhan Uğur olmak üzere tüm Babala TV ekibine ve Hasan Atilla Uğur ve Amiralimiz sayın Cem Gürdenize çok teşekkür ederiz Oğuzhan Uğur bu mesajı görür müsün bilemem ama Mevzular programında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akarı görmekten memnun oluruz saygılar.
Android Neandertal
Android Neandertal 16 saatler önce
Hasan Bey Kaşif Kozinoğlu için neler söylemek istersiniz, bize biraz bilgi verebilirmisiniz ?
Satılmış Kumruoğlu
Satılmış Kumruoğlu 16 saatler önce
Şu adama konuşunca aşağı kaymayan bi maske verin ya
Şahin Çarpıkoğlu
Şahin Çarpıkoğlu 16 saatler önce
burdayım sonuna kadar😉
Şahin Çarpıkoğlu
Şahin Çarpıkoğlu 17 saatler önce
arada konuşup atamadığınız videolari dmden atsanıza bana çok merak ediyom
Zeki Yangöz
Zeki Yangöz 17 saatler önce
Mevzular izlerken hayatın içinden de çok şey bulabiliyoruz teşekkürler
Süleyman Leylek
Süleyman Leylek 17 saatler önce
yangın merdivenine işeyen alkollü kopil mi laaaan 🙆🏻
Mursud Memmedzade
Mursud Memmedzade 17 saatler önce
İlerideki programlarda Karabağ konusuna deyinirseniz çok seviniriz. Azerbaycandan sevgiler
MEHMET TV KOMANDO
MEHMET TV KOMANDO 18 saatler önce
1 Ekim 2020 den geliyorum. Bakan kabul etti "Vaka sayısı ayrı, hasta sayısı ayrı"
Arif Emre KIR
Arif Emre KIR 19 saatler önce
Erdal Sarızeybek gelsin
Ahmet Çelebi
Ahmet Çelebi 19 saatler önce
Oğuzhan abi biraz derin bir konu ama Mevzular'da "Masonlar ve BOP" konusuna uzun detaylı olarak değinebilir misiniz?Atilla Albayıma saygılarımı sunar esenlikler dilerim.
serhat aktaş
serhat aktaş 19 saatler önce
Burası youtube olduğu için mi yoksa sen (Oğuzhan) olduğun için mi herkes bu kadar samimi anlayamadım ama Koray Avcı harbi kral adamsın yani bunu yanlış anlama şimdi okursun falan sana mı kaldı lan kralım değilim diye .. hani içimden geldi seni tanımam etmem şarkılarını tabi ki dinledim dinlerim .. hatta az önce 1:25:45 bir başladın konuşmaya şarkını dinlemeyecektim sohbeti merak ettiğim için ama öyle bir girdin ki şarkıya şiire yani s.... attın maf ettin bea sesine sağlık harbiden tüylerim ürperdi .... he bir de son olarak ayakkabı bağlatmak nedir ya :)) ( si.... et hepsini havlasınlar öteden ) ...
유서연
유서연 20 saatler önce
Trump biden sarmadı buna geldim
Alper Gök
Alper Gök 21 saatler önce
Değerli büyüklerim , şuan akdenizde kendi sahamız içerisinde bulunan doğalgaz rezervini dönemimiz hükümeti nasıl değerlendirmeyi düşünüyor yada nasıl değerlendirmeli ? Akdeniz de bulunan doğalgaz rezervi , Yavru vatan KTC nin diğer ülkerce tanınmasını sağlarmı ? Akdenizdeki kararlılığımız devam edermi ? Acaba türk gençliği türkiye cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafa edicekmidir ? Başarılarda gururu yenmek, felâketlerde ümitsizliğe mukavemet etmek lâzımdır.
lesnac cc
lesnac cc 21 saatler önce
o degilde şeyma abla cok güzel (berk’in sevgilisi) 🙏🏻🙏🏻
Onur Sin
Onur Sin 22 saatler önce
Normalde TRshow'de Videoları ileri sardıra sardıra izlerim. Bu Video'yu geri sardıra sardıra izledim 3 Saatde anca bitirdim.
başak dizer
başak dizer 22 saatler önce
Bu Oguzhanda nasil bi zeka var ? Adam seytan gibi zeki!
Hüseyin Güneri
Hüseyin Güneri 22 saatler önce
Kitap önerisi bekliyoruz amiralim albayım
canan d
canan d 22 saatler önce
Sevgili komutanlarım ve Oğuzhan abiye içtenlikle teşekkürlerimi iletiyorum.Tıpkı ders dinler gibi elime kalemimi defterimi aldım,notlarımı tuttum.Kitap önerilerinizi bir kenara not ettim.Her saniyesi o kadar kıymetlı ki sayenizde çok kıymetli bilgiler edindim.Can kulağıyla dinledim.Diğer bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum.Komutanlarımızın ellerinden öperim.Oğuzhan Uğur ve ekibine sonsuz teşekkürlerimle.
EssC Team
EssC Team 23 saatler önce
Bu ülkede doğru stratejileri konuşmaktan ibaret devletin başında çok bilenler oldugu sürece uygulamaya gelindiği zaman dogru strateji uyguluyacak adamları bu ülke her zaman yok edecektir.Sene 2012 Hakkari Yüksekovada askerim başımızda çok deneyimli üst düzey astsubay vardı kaçakçıların canına okurdu 1 tane katır geçemezdi bundan rahatsız olanlar oldu ve tayini çıktı astsubayın her gün ateslenen silahlar sustu katırları sadece nikonla tespit edip sayılarını deftere işlenmesi istendi kaçakçılığa ogünden sonra dokunulmadı bir gecede 4 bin tane katır saydımızı hatırlarım
Nurullah Koruyan
Nurullah Koruyan 23 saatler önce
Bodruma konsere gel
caner AYTEKİN
caner AYTEKİN 23 saatler önce
mevzuları pinç'ten daha çok seviyorum...
Furkan Durukan
Furkan Durukan 23 saatler önce
ABDULHAMİT HAN CENNET MEKAN SULTAN..🇹🇷
Ali Ozar
Ali Ozar 23 saatler önce
komutanlarımızın sahip olduğu bilgi kapasitesi muazzam baştan sona kadar dinledim böyle bilgili komutanlarımızın devlette en üst kademelere getirilmesi gerek .
Emine ecrin Kaya
Emine ecrin Kaya 23 saatler önce
Bu serinin devamı gelsin çok komik
KEMAL KORUMDUK
KEMAL KORUMDUK 23 saatler önce
kurt ininden çıktı kana kan dişe diş MAVİ VATAN AZERBAYCAN & TÜRKİYE
Gacha SoSyApAt
Gacha SoSyApAt 23 saatler önce
44:31 birşey değil
Gülcan G
Gülcan G 23 saatler önce
Videoyu izledim ancak söylemek istediklerim video ile ilgili değil. Önce kendimden bahsedeyim. 30 yaşındayım ve öğretmenim. Birkaç gündür içimde biriken düşünceleri sizlerle paylaşmak beni rahatlatır diye düşündüm. Çünkü çok üzülüyorum. Milli bayramlarda Atatürk görselli bayram mesajları paylaşanların, bayrağımızı paylaşanların ya da vb kişilerin hangi partiden olurlarsa olsunlar ülkelerini azıcık dahi olsa sevdiklerini düşünürdüm. Çok yanılmışım. Aptalmışım. Bir çoğunun hiç sevmediğini anladım. Çünkü Azerbaycan ve Ermenistan arasındaki çatışmalardan dolayı bağzı kişiler savaş karşıtı olduklarını söyleyip Azerbaycan'ın kendi vatanını savunmasını eleştirdiler. Hatta Türkiye ve Azerbaycan'a ileri geri laf atan bir medya maymunu yabancı kadını bile savundular. Ama aynı kişilerin yani bu sözde savaş karşıtı kişilerin 30 Ağustos zafer bayramı mesajları ve paylaşımları bulunmakta. Atatürk sözleri paylaşmışlar. Biz bu ülkeyi hiç savaşmadan kurduk da benim mi haberim yok acaba diye düşündüm. İnsan nasıl olur da Azerbaycan'ın toprak bütünlüğü söz konusu olduğunda savaş karşıtı olur ama hem de 30 Ağustos zafer bayramını ve Atatürk'ü anlamış olabilir? Bir yönleri yalan yani ama ben anlayamadım... Allah aşkına, bayrak aşkına komutanlarım bana söyleyin bu savaş karşıtı kişiler kendi ülkeleri tehlikeye düşse savaşır mı? Sözde Atatürkçüler ama Atatürk'ün de savaşmadan düşmanı ikna ederek ülkeden attığını düşünüyorlar sanırım. En azından gençliğe hitabeyi bir kere anlayarak okusalardı. "Ey Türk gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyet'ini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir." Derken Türk İstiklali ve Türk Cumhuriyeti sözünün içine Azerbaycan'ın toprak bütünlüğünü de savunmamız girmez mi? Demek ki gerçekten anlamamışlar. Gerçekten ne ülkelerini ne de Atatürk'ü seviyorlar. Bu insanları görüyorum ve çok üzülüyorum. Ben mi yanlış düşünüyorum. Allah aşkına ya... Ve bu tip kişilerin bu ara karşıma çok fazla çıkması beni üzdü. Sinirden ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. Kendimi yalnız hissetmemek için buraya geldim. Teşekkür ederim. Biliyorum yalnız değilim .Siz varsınız. İyi ki varsınız komutanım.
Robert De Niro
Robert De Niro Gün önce
atilla ugur abinin dediği ikinci abdulhamid ve duyunu umumiye hakkında kapsamlı bir program olmasını canı gönülden isterim umarım olur. Abdulhamid meselesi tarih boyunca hep muammada kaldı ya hain oldu dediğiniz gibi ya da han oldu. Bütün her şeyi geniş bir perspektifte bakmak türk genci ve bilmeyen halka karşı önemli bir bilgilendirme ve aydınlanma olur
Max Planck
Max Planck Gün önce
Nefessiz izledim ağzınıza sağlık lütfen bu ekip devam etsin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
aleyna soydas
aleyna soydas Gün önce
Bahsedilen kitapların isimlerini videonun altındaki açıklama bölümüne yazılacağını söylemiştiniz. Çok rica ediyorum kitapların adını yazabilir misiniz?
Kübra Mete
Kübra Mete Gün önce
Danilo Zanna gelsin.
enes karaca
enes karaca Gün önce
Abi cok merak ettigim ve bircok kisinin konusmaya korktugu cumhuriyetin karanlik yillari hakkinda konusurmusunuz tarafsiz dosdogru sekilde tesekkurler ittihat ve terakki hakkindada bilgi isterim rusya ile zorunlu savasa sokmalari ulkeyo batirmalari filan
Ais Ezhell
Ais Ezhell Gün önce
Sen ne güzel bir kadınsın her kelimesi mantıklı .
Aleyna Bektaş
Aleyna Bektaş Gün önce
Koray abi, ruhumdaki acıyı tanımlayan koşulsuz şartsız tek ses sensin. Allah sesine güç kuvvet versin ❤
Atatürkçü Türkiye
Atatürkçü Türkiye Gün önce
Mustafa Kemal'in Askerleriyiz!!!!!!!!!!!!!! 🇹🇷🇹🇷
Şeyma Altay
Şeyma Altay Gün önce
Koray Avcı çık head & shoulders reklamında oyna
Trakya sohpetmen
Trakya sohpetmen Gün önce
Uğur abi sen 600 bin 1 milyon gibi paralarla araba alıp satıyon ya biz bir araba aldık 95 model sırf hastalıkta sağlıkta kapımızda dursun die şimdi kullanamıyoruz araba. Fiyatları artınca parca fiyatlarıda arttı senin tuzun kuru nede olsa hayat size güzel abi
KARTAL abi
KARTAL abi Gün önce
2:15 bilirim gardaş :(
Ali ünal
Ali ünal Gün önce
Hep ünlüleri çağırdım diyorsun bizi de çağır ( ağır yaşamlar) olarak bir bölümde yaparsın gerçek hayat uvvvv
Hakan Esentepe
Hakan Esentepe Gün önce
Hala burdayız
ismail çetin
ismail çetin Gün önce
1:12:06 burada verilen cevap instagramda saçma sapan konularla Atatürkü kötüleyen ve bu soruyu defalarca soran darkwebdeep sayfasına gelsin
Süleyman Sağdıç
Süleyman Sağdıç Gün önce
koray avcı anlatıyo falan güzel program da arada oğuzhan uğur konuşmasa daha iyiydi (!)
Alican Pehlivan
Alican Pehlivan Gün önce
ağzınıza sağlık
Dolunay İslamgüneşi
Dolunay İslamgüneşi Gün önce
İlhan uzgel denilen sözde akademisyen'e çok güzel cevap vermiş sayın Cem Gürdeniz 👏👏
ikk 16
ikk 16 Gün önce
2009 yılında 15 temmuz olacağını halkın sokağa çıkacağını söylemişti. forum.donanimhaber.com/2009-yilinda-cemaat-2016-da-basarisiz-darbe-yapacak-halk-sokaga-inecek-demisti--145799638#145800006
zeo da dEstroyer
zeo da dEstroyer Gün önce
Yav ozi şu maskeni inidirip kaldırma be kardeşim
Said Çakal
Said Çakal Gün önce
bu üçlüye devam lütfen
PURE LOVE
PURE LOVE Gün önce
işim vardı kaldı izlerken. Uyumadan yapacam mecbur.
PURE LOVE
PURE LOVE Gün önce
Amerikan şirketinde çalışıyorum. Dolar kazanıp ülkemde harcıyorum. Elimden gelen bu.
Mustafa Çetin
Mustafa Çetin Gün önce
Koray Avcı kendine kendine telif mı attı lan yoksa o kadar dedik ayakkabısını bağla diye andjsj
Ümit ESAD
Ümit ESAD Gün önce
Onur Nefes
Onur Nefes Gün önce
🇦🇿
Onur Nefes
Onur Nefes Gün önce
🇹🇷
Onur Nefes
Onur Nefes Gün önce
Helal
Miralay Hasan
Miralay Hasan Gün önce
Osmanlı'nın ihanet çeteleri yokmuydu?
Miralay Hasan
Miralay Hasan Gün önce
Komutanlar Lozanın Tüm maddelerini biliyormu?
JQKER TV
JQKER TV Gün önce
Abi Youtub un Beyazı Ve Tolgshowusun
BoraLevley
BoraLevley Gün önce
Hala buradayız...
tuğba
tuğba Gün önce
Televizyoncu ablamız niye öyle dalga geçmiş yav
Qoshqar Amanov
Qoshqar Amanov Gün önce
HÖRMƏTLİ ATİLLA UĞUR, yorumların hepsini tek tek okuduğunuzu söylemiştiniz. Osman Başıbüyükü ben Veryansın tv-yle tanımışdım ve fikirlerine tespitlerine çok saygı duyuyorum. Neden “Enver paşadan Enver Altaylıya...” makalesinden sonra Veryansın tv-den çıkarıldığına dair bir açıklama yapmanızı bir Azarbeycanlı türk genci olarak rica ediyorum. Veryansın tv ve ya Erdem Atay bu konuyla ilgili hiç bir açıklama yapmadı.
KEMAL ÇAM
KEMAL ÇAM Gün önce
Kesmeler yapmayın çok rahatsızlık veriyor
Alper ER
Alper ER Gün önce
Her iki ismin de medyada takipçisiyim. Konukların alana ilişkin nitelikleri benim için tartışılmaz. Ancak sunucunun konuşma hızı ve tonu ile özellikle vidyonun sürekli bir kes-yapıştır silsilesiyle oluşturulması benim için takip, süreklilik ve akış açısından çok ciddi bir rahatsızlık sebebi. Bu platforma yüklenen vidyoların süresi ile ilgili bir kısıtlama sorunu yaşıyor musunuz bilmiyorum. Soru-cevap formatının daha planlı yapılmasının veya konudan olası sapmaların da olduğu gibi verilmesinin bahis konusu rahatsızlığı önemli ölçüde gidereceği kanaatindeyim.
Gülcan G
Gülcan G 23 saatler önce
Sunucu dediğin kişi Oğuzhan Uğur yani Hasan Atilla Uğur'un oğlu. Videoda da babasına baba diye hitap ediyor. Tüm montajı da kendisi yapıyor. Sanki bunları bilmiyormuş gibi yazmışsınız. Bilmiyorsanız bilginiz olsun istedim. :)
GaMe MaStEr
GaMe MaStEr Gün önce
Konuştuklarını hepsine cevap; ; Namık Kemal
Lose ControL
Lose ControL Gün önce
Allah için Ataturkün hiçmi yanlisı yok ? Hic mi yalanı yok ? Hic mi halkın parasını yemedi ? Meraktan soruyorum. Atatürkte bizim Abdulhamitte lakin Abdulhamitin yanlislarini soylerken Atatürkün yanlışlarıni hic soylemiyorsunuz ? Peki İsmet inönuyu siyasi deha gibi göstermek ? Ayrıca Chpye kızıyoruz mesela hep onlar yedi ülkeyi diyoruz. Gelismemize engel oldular diyoruz. Fetoyü onlar soktu diyoruz da diyoruz. Sonra kötü oluyoruz. Atatürk demiyoruz bunlari yapan ama kemal derviş te Chpliydi. Ben hic bir ülkede görmedim ki azınlık cogunlugu yönetsin..
yunus eren yener
yunus eren yener Gün önce
Daha yeni izledim ; 1:41:21 haduleyelenekalunnumaley
Buğra AKDOĞAN
Buğra AKDOĞAN Gün önce
Bu memleket sizin gibi vatan sever insanlar ve daha nice ismini bilmediğimiz kahramanlar sayesinde ayakta kaldı ve öylede kalacak...iyi ki varsınız Allah zeval vermesin
Muhammed Eroğlu
Muhammed Eroğlu Gün önce
Oğuzhan abi pinç gerçekten bitti dediğin yere kadar izledim sona kalan 10 saniye için kusura bakma artık tam 1saat.32dakika ağzına sağlık
Ömer Eryiğit
Ömer Eryiğit Gün önce
Malmısınız olum ilk birden başlanmıyomu ikidenmi izlememiz gerekiyor 🤣
Sana Özel
Sana Özel Gün önce
Balkan savaşlarında trakyayı Kaç kişi savundu ki Bulgarlar az kalsın istanbulu alacaklardır.. İttihatçıları da yediler abdulhamiti de.. İstanbul'u işgal ettiler abdulhamit mi yönetiyordu :)
Orhan Can Özen
Orhan Can Özen Gün önce
İzmire gel ya biladerimmm
Elvan Donmez
Elvan Donmez Gün önce
Koray Avcı şarkı söylerken ses kesildi yapmayın böyle şeyler çocuklar yaaaaaaa
Funda Arıkan
Funda Arıkan Gün önce
Sizler gibi vatansever komutanların toplumu bilgilendirici videolar yapmaları ne kadar mutluluk verici. Tarihini dizilerden sosyal medyadan duyduklarıyla yetinenlere farklı bakış açıları gösterip onları okumaya ve sorgulamaya yöneltmenizi takdirle karşıladım. Bir videonuzda bahsettiğiniz yatay ayrışmayı inşallah hep birlikte sağlayacağız. Atatürkün izinde olan bir öğretmen olarak benimle aynı dili konuşan vatansever insanları gördükçe umutlarım daha çok artıyor. İyi ki varsınız Türkiye Cumhuriyeti vatansever evlatları sayesinde ilelebet payidar kalacaktır
alıko ferhat
alıko ferhat Gün önce
Allah babana uzun ömür can sağlığı versin kardeşim. Sana her ne kadar ayar olduğum kadar, bir o kadar daha babana hayranım. Rabbim her daim yanında olsun. Cem komutanım da dahil.
Kadir Of Turkey
Kadir Of Turkey Gün önce
Baramız yok oğuzhan abi nası katılalım
Cem Bulut İzmir
Cem Bulut İzmir Gün önce
Üstadlar Türkiyenin stratejik kaynaklara erişimi ve ekonomik durumundan da tarihsel olarak belirtmeniz iyi olurdu
Sana Özel
Sana Özel Gün önce
Cem Gürdeniz.. Eleştirmek gerçekten zor çünkü okuyan bir insan.. Argümanlarını çok iyi temellendiriyor.. Boş eleştirilerde yapmıyor.. Ve inançlı bir insan, şevkle anlatıyor genç subaylar da böyle olmalılar ama fazla romantikliğe kaçmamak şartıyla..