Ruh çağırma var mıdır?
2:37
Hüddamcılık ne demektir?
9:54
Cin çağrılır mı?
9:30
28 gün önce
Havas İlmi nedir?
8:11
28 gün önce
Sur-U Sultani nedir?
6:27
Gazanın ilginç hikayeleri
36:41
Gaza nedir?
29:46
8 aylar önce
YORUMLAR
Alcazar Gr.
Alcazar Gr. Saatler önce
Osman niye bu kadar basiretsiz bir devletsin. Şu Prut olayının benzeri Dunkirk tür. Düşman ordusunu yok etme fırsatını bu tip fırsatları kaçıran her ülke yok oldu. Birde Ruslar ne yaptı 20-40 yıl sonra Bogdan da aldığı her Osmanlı kalesindeki halkı garnizonları kılıçtan geçirdi.Kırım a girdiğinde on binlerce Kırım Türkü nü kılıçtan geçirdi. İşte o yüzden Rusya Rusya oldu sen yok oldun.
SmartwatcherS S
SmartwatcherS S Saatler önce
CENGIZ HOCA MOGOLLAR, HUNLAR AVRUPAYI TITRETTI SONRASI YOK OLUP GITTILER SONUC NE TARIHTE 100 YIL BILE YOKLAR. OSMANLI 300 YIL DUNYA TARIHINDE YER ALIYOR SEN OSMANLIYI KUCUMSUYORSUN OZAMAN BIZDEN DEGILSIN ASSIMILE OLMUSSUN HADI BAY BAY😂
SmartwatcherS S
SmartwatcherS S Saatler önce
CENGIZ HAN IN EN BUYUK SANSI SUBUTAY GIBI BIR ORDU KOMUTANI OLMASI ADAM TEK BIR SAVAS KAYBETMEMIS.
SmartwatcherS S
SmartwatcherS S Saatler önce
MOGOLLAR CIN IMPARATORLUGUNU YIKTI NE OLDU, ADAMLAR CINLESTI CIN SETTI MOGOLLARI DURDURAMADI AMA CIN KULTURU ADAMLARI YIKTI. TURKIYEDE IQ ORTALAMASI 85 DIGER GELISMIS ULKELERDE 100, ZATEN HABERLERE BAKIN GERI ZEKALIGI GORURSUNUZ. CELAL HOCA NIN ANLITTIKLARINI DEGIL KARDESIM GIRIN TRshow A MOGOLLAR HAKKINDA BIR SURU VIDEO VAR ORDAN OGRENIN
SmartwatcherS S
SmartwatcherS S Saatler önce
Celal hoca Turklerin mogol ordusundaki onemini geciyor, Turklerin musluman olmasina guluyor, Osmanlinin basarilarini kucumsuyor, kardesim MOGOLLAR AVRUPAYI 1200 DE YAKIP YIKTI AVRUPA DA DOGRU DURUST ORDU BIRLIK SISTEM YOKTU. OSMANLI SAVASTIGINDA ISE 1500 LERDE ADAMLAR ORDULARINI GELISTIRMISTI MOGOLLARDAN DERS ALARAK. CELAL HOCA KIMMIS!!!!!!
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc 7 saatler önce
2010 lozani oldu 2023 simdi onu 2053 yaparlar
BayPizza
BayPizza 8 saatler önce
30:00 Almanya'da katoliklerin nerdeyse 1/3'ü yakılmayı tercih ediyor mezara girmeden evvel. İnançlı biri katiyen kendini yaktırmıyor, ateistler tercih ediyor diyemeyiz.
osman turan yıldırım
osman turan yıldırım 12 saatler önce
Henüz tam manasıyla yandaşları oluşmamış masum şehzadecikler. Şimdilerde öyle mi fesle gezmeler, zartta zurtta hak iddia etmeler, her fırsatta Cumhuriyete ve Atatürk'e nefretler kusmalar, ekonomi yorumlamalar, bal satmalar sjsjsjjsjsnsjsjsjsjsj... Açmışlar bir dernek millete osmanlıcılık oynatıp kendilerine pay üstüne pay katıyorlar. Hanedan sürgününün ne kadar haklı ve doğru olduğunu şu on senede bu arkadaşlar şeklen göstermiştir. Ha bi de bitmeyen trajik sürgün hikayeleri. Fukara anadolunun trajedisi kimin umrunda. Gerçi bunların peşinden giden o fukara anadolunun hamuru mayasız insanları ya... Asıl trajedi bu !
Ali yasin Aşcı
Ali yasin Aşcı 14 saatler önce
Jan dark
Zafer Alıcı
Zafer Alıcı 14 saatler önce
İngiliz teftiş komitesi vize vermese kimse anadoluya gidemez padişah fermanı geçersiz
Zafer Alıcı
Zafer Alıcı 14 saatler önce
Gönder dikten sonra neden idam kararı verildi
Ömer Tanrıkulu
Ömer Tanrıkulu 20 saatler önce
Erhan afyoncu tam bir ataput sevdalısınız
İlahe Aliyeva
İlahe Aliyeva 23 saatler önce
Halaldı bizim xanimlara necə susdurdu .
Tamer Demir
Tamer Demir Gün önce
Tarihte gelmiş geçmiş en iyi ok atan millet Hunlar dır. Metehan babasının planına rağmen suikastan kurtulur. Babasının kendisine verdiği 10 bin okçuyu kendine sadık yetiştiriyor. Babasını daha sonra bu askerlerle av sırasında öldürüyor ve 209 da tahta geçiyor. Bu tarih Kara Kuvvetleri komutanlığının da kuruluş tarihi.
Tamer Demir
Tamer Demir Gün önce
Türkleri millet haline getiren Mete Handır. Babası Teomanı devirip iktidara gelmiştir. Teoman eşittir Oğuzhan.
ekrem saylik
ekrem saylik Gün önce
Mustafa Kemal i 100 yıldır bir ilah gibi gözümüze sokmanizdan dolayı olabilirmi bu teoriler?Siz onu "EN, EN,EN"diye anlatıp yazarsanız birileri de çıkıp böyle olmadığını göstermek için gerçeklere birde teoriler ekleyerek konuşulur.Birileri balon gibi sisirmeseydi böyle olmazdı.Mesela Çanakkale zaferinde başkomutan Mustafa Kemal olmadığı hâlde Sanki oymuş Gibi anlatılır, oysa ki o dönemde emirleri yerine getirmekle yükümlü olan bir subaydi.Canakkale zaferinin mimarı ENVER PAŞA DİR.Baskomutan o dur, savaşı planlayıp yonetende o idi.samsuna sözde gizliden gitmesi, İngiliz gemisi sözde onları kovalamış.Bunlarin böyle olmadığını 80 yıl sonra duyuyoruz.Mesela m.kemalin kaybettiği savaş ve cephelerden Kimse bahsetmiyor, m.kemal den önce milli mücadele başlamıştı,hatta KARS cumhuriyeti bile kurulmuştu.bunlari anlatan da yok.RRSMİ TARİHÎ YALAN ÜZERİNE KURGULARSANİZ, KARŞI OLANLARDA AKSİNİ İSPAT ETMEK İÇİN ONLARDA YALANA BAŞVURUR.
Çağla Başer
Çağla Başer Gün önce
Pelin Batu ÇENESİNİ KAPATSA süper program
Necati Karataş
Necati Karataş Gün önce
La bu celal kendi pokunu yiyen adam değilmiydi
Bengu Tetik
Bengu Tetik Gün önce
Nurhan hocada peygamber sabrı var resmen. Bardakçı tahammül ötesi.
Mahmut İlhan
Mahmut İlhan Gün önce
Bu pelin batu nun kim olduğunu bilmeyen varmı.. Ezik bir batı hayranıdır...ölür biter batı için.. Zaten soyadının son harfinide değiştirir bu gidişle. Sefil.
Mahmut İlhan
Mahmut İlhan Gün önce
ORDA yatanların tamamı yuz yıllardır isimlerini değiştirip yalandan Müslüman olmuş gibi yapıp içimize sızan sahtekar SABETAYLAR DIR...eğer ismini değiştirip başka bir hüviyet bürünüyorsan bu hüviyet le dolaşıyorsan demekki senin gizli ve kötü emellerin var demektir. Bu budur.. .. İsimlerini değiştirmeden böyle bir sahtekarlığa tevessül etmeden YÜZYILLARDIR harbice yahudi hüviyetiyle günümüze kadar gelen ve açık açık sinagoglarında dini ritüelletini ve ibadetlerini yaşayan aslan gibi yahudi vatandaşlarımız KERİZMİ...onlar niye bugünlere böyle gelmişler.. Sabetaylar ise alçaklık yaptılar.. İspanyada mendebur ve sefil bir hayat yaşarlarken Osmanlı onlara merhamet edip kucak açtı.. SELANİK e yerleştirdi.. Kötümü yaptı Demekki kötü yapmış... Varmı ötesi.. .
DOKTORİX
DOKTORİX Gün önce
bunuda hoca diye getirmis. günaha günah diyemiyen adama hoca denmez
Beyzanur Sapsağlam
Beyzanur Sapsağlam Gün önce
18.29 içimin yağları eridi resmen 😅(Türkçe Öğretmeniyim)
hasan satiroglu
hasan satiroglu Gün önce
Sende var mı?Bu kokanayi bize dinlemiyorsunuz
Ayşe emel Çetin
Ayşe emel Çetin 2 gün önce
Adana Saimbeyli'de Necmettin Erbakan'ın dedesi ve amcası Ermenilerce yakıldı. kayıtlı olarak durur. Haçin olayları incelenilse bile teşhirin gerekliliği anlaşılır
hasan tahsin
hasan tahsin 2 gün önce
Kadını gönderin
Milton Friedmann
Milton Friedmann 2 gün önce
v
lala samadova
lala samadova 2 gün önce
Bu adam kendisi konusuyor yalniz. Soru soruyor, kendisi cevab verir ve de cox gereksiz shakalar! Nuran hocani nefes almadan konusdurmaniz gerekiyordu, belki bir seyler oyrenirdik. Malesef
lala samadova
lala samadova 2 gün önce
Azerbaycan da biri rehmete getdiyinde, yashina gore kirmizi siyah ve ya yashil ortuk ortuluyor. Gomulmeden goturuluyor!
Mustafa Yilmaz
Mustafa Yilmaz 2 gün önce
Çello abeee Moğollar zamanında Q