YORUMLAR
İbrahim Kabakçı
İbrahim Kabakçı 8 saatler önce
#KendinOlKorkusuzOl Bir fenerbahçeli olarak, Sneijder-Drogba ve Nani-V. Persie ikili transferlerinden hangisi daha sansasyonel, arada kaldım.
Can Ozker
Can Ozker 8 saatler önce
#kendinolkorkusuzol# yakın tarihin en sansasyonel transferi L.Figo'dur. F.Perez'in imkansız gözüyle bakılan seçim vaadiydi. Transferi çok büyük şok etkisi yaratmıştı. Futbol tarihinin en sansasyonel transferi ise Alfredo Di Stefano. Real Madrid bu transfer sayesinde Avrupa futbolunun zirvesine hiç inmemek üzere yerleşmişti. Eğer Barcelona'da kalmış olsaydı Real Madrid yerine Barcelona hegamonyası oluşabilir veya Avrupa futbolunda güçler dengesi çok daha farklı kurulmuş olabilirdi.
Hamza Karakoç
Hamza Karakoç 8 saatler önce
.
parttime doktor
parttime doktor 8 saatler önce
#kendinolKorkusuzol bence luis figo'nun barcelonadan real madride transferi hem transfer olan oyuncunun büyüklüğü,2 takımım tarihinide düşündüğümüz zaman ,en büyük rakibin kralın takımı yıllarca bunun üzerinden baskı kurmuş , gelip kaptanını alıyor ve los galakticos takımının 10 numarası yapıyor 😎
Emir Özakdağ
Emir Özakdağ 8 saatler önce
41:58 emre özcanın haksız olduğu tek konu
Şenol Karaburuk
Şenol Karaburuk 8 saatler önce
#KendinOlKorkusuzOl Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro. ManU’dan kopup Real Madrid’e geldiğinde oluşan sansasyonu düşünüyorum da sosyal medya çağı olmamasına rağmen bu denli bi sansasyon olması pek akla sığmıyor. Verilen ücret, imza törenine gelen 80.000 taraftar, o yaz yapılan Kaka, İbrahimoviç, Xavi Alonso vs. transferin tamamen gölgede kalmasıyla birleştiğinde daha büyük bi sansasyon hatırlamıyorum. Günümüze daha yakın zamanda gerçekleşen büyük transferlerde Neymar, Messi, Ronaldo, Mbappe.. bu denli bi sansasyon olmayacak olmasının sebebi de bana kalırsa sosyal medya çağıyla birlikte gelen tüketim çılgınlığı. Bu nedenlerden dolayı bence 2009 senesinde futbol tarihinin en sansasyonel transferi Real Madrid tarafından yapılmıştır. Mehmet abiye ve ekibe saygılar. Bu arada intro da cayır cayır yanıyordu maşallah 🧿
İrem
İrem 8 saatler önce
29:20 Denayer'in Nelsson ve Marcao'dan 1cm kısa olması
Yusuf Demiroğlu
Yusuf Demiroğlu 8 saatler önce
#KendinOlKorkusuzOl hashtagle uyumlu figo'nun barça'dan real'e transferi. transferin kendisi sansasyonken üstüne yaşananlar çok büyük olaylar doğurdu.
Tunahan Toy
Tunahan Toy 8 saatler önce
rossi neden eleştiriliyor diyen arkadaşa cevabım var. rossi denilen kazmanın önüne top atıyorsun kaybediyor. ayağına top atıyorsun kaybediyor. ikili mücadele hiç yok zaten omzu koydular mı 3 metre öteye savruluyor herif. kaçırdıklarına hiç girmiyorum zaten. adam her maç en az 2 golden ediyor fenerbahçe'yi. kiev maçında piyango gibi önüne düşen topu stadın dışına attı ayaksız. o yüzden rossi neden eleştiriliyor falan demeyin. kötü oynuyorsa eleştirilir. zaten iyi oynadığı maç bir elin parmaklarını geçmez. umarım satılır da parasını amorti eder en azından.
Korkut Ürekli
Korkut Ürekli 8 saatler önce
Demirkol abi ne işin var buralarda Allah'ını seversen
ali
ali 8 saatler önce
#KendinOlKorkusuzOl Messi nin psg ye gidişi bir devrin kapanması gibi bir şeydi çok üzülmüştüm
Code With Me
Code With Me 8 saatler önce
Bozcaada abime yaramış.
Orkunkemal şen
Orkunkemal şen 8 saatler önce
#kendinolkorkusuzol zinedine Zidane 2001-2002 real madrid transferi 77.50 milyon o zamanın transfer bütçesine göre çok büyük bir para bence en sansasyonel transfer
Faruk Yalcinkaya
Faruk Yalcinkaya 8 saatler önce
#kendinolkorkusuzol Lewa büyük meydan okuma barça büyük risk taşıyor ama son 2 yılın en iyisi benim diyor ben varsa büyük daha büyür megalomanisi
Harun Durmuş
Harun Durmuş 8 saatler önce
#KendinOlKorkusuzOl Bence efsanesi olduğu Barcelona'yı bırakıp Paris Saint Germain'e giden Messi'dir.
AHMET Özgür
AHMET Özgür 8 saatler önce
Kusura bakma Mehmet abicigim ama Emirhan in bu tavrinin elle tutulur bir yani yok. Menajerimle gorusun bilmem ne.
VELİ TANIR
VELİ TANIR 8 saatler önce
#KendinOlKorkusuzOl Neymar'ın PSG transferi bence çünkü o günden sonra konuşulan paralar ödenen bonservis bedelleri asla eskisi gibi olmadı, serbest kalma bedelleri değişti, mesela Barcelona ve Real Madrid hemen hemen her oyuncusuna ütopik serbest kalma bedelleri koydu aynı durumu yaşamamak için hatta Sevilla gibi kulüplerde bunu devam ettirdi, başka yönden bakacak olursak belki de tarihin en iyi üçlülerinden birisi bozulmuş oldu ( Messi Neymar Suarez). Tüm bu etkilere bakınca bence en sansasyonel transfer Neymar-PSG transferiydi.
Yalçın Altun
Yalçın Altun 8 saatler önce
abi gayet keyifliydi de gs'ye 8 dakika az değil miydi emirhan ilkkanla gs'yi aynı konuştun
Enes Bey
Enes Bey 8 saatler önce
#KendinOlKorkusuzOl Bence luiz Figo çünkü Barcelonadan tabiri caizse düşman takım olan Real Madrid’e gitmişti.Ayrıca ilk maçında domuz kafası atılması da onu futbol tarihinde farklı yere koyuyor.
zafer ekin
zafer ekin 8 saatler önce
#kendinolkorkusuzol Gareth Bale'in Tottenham'dan Real Madrid'e gidişi. Futbol dünyasında bonservislerin 100mio seviyelerine çıkması, sol bek orijinli bir transferin bu tutarları ilk gören transfer olması büyük sansasyoneldi.
Gökalp Kaan Çolak
Gökalp Kaan Çolak 9 saatler önce
#KendinOlKorkusuzOl bence en sansasyonel yaz transferi Neymar. Bonservis rekorunu kırdı ve bunun yanında sadece rekoru kırmakla kalmayıp bunu inanılmaz bir parayla kırdı. Ayrıca Barcelona gibi bir kulübün en iyi oyuncularından birinin PSG gibi sonradan yatırımla ve zengin sahipleriyle öne çıkan kulübü tercih etmesi de gerçekten ilginçti.
Yusuf küçük
Yusuf küçük 9 saatler önce
#kendinolkorkusuzol bence madridin zidane transferi
Yusuf küçük
Yusuf küçük 9 saatler önce
Ozledik be abi hos geldin
HASAN TAHSİN EKER
HASAN TAHSİN EKER 9 saatler önce
#Kendinolkorkusuzol Luis Figo, havada uçuşan domuz kafaları ile birlikte en sansasyonel transferdir.
Safa Altundal
Safa Altundal 9 saatler önce
#KendinolKorkusuzol Bence en sansasyonel yaz transferi Neymar'ın Psg'ye transferiydi. Hem futbol tarihinde yapılan en pahalı transferdi hem de paranın futboldaki etkisini çok net bir şekilde gösterdi.
Oğuzhan Kaplan
Oğuzhan Kaplan 9 saatler önce
#KendinOlKorkusuzOl 2013 yılında Gareth Bale-Real Madrid transferi. İlk defa 100 milyon sınırı aşılmıştı ve o tarihten sonra çok acayip paralar bonservis olarak verilmeye başlandı.
Yunus Emre Özcan
Yunus Emre Özcan 9 saatler önce
Fenerbahçe 10 senedir her sene çok ciddi yatırım yapıyor. Ve elde var koca bir SIFIRR. Bırak Galatasaray da bir sene yatırım yapsın.
hasan
hasan 9 saatler önce
#KendinOlKorkusuzOl galiba figo idi
Yunus Emre ŞEKER
Yunus Emre ŞEKER 9 saatler önce
#KendinOlKorkusuzOl Mehmet Abiye katılıyorum. Cristiano Ronaldo’nun Real Madrid’e transferi hala benim gözümde en sansasyonel transferdir. O zamanlar internette oyun sitelerinde “Ronaldo’yu Manu’dan kaçırma” oyunları çıkmıştı. Öyle büyük, zor bir transferdi
Hasan Karataş
Hasan Karataş 9 saatler önce
#KendinOlKorkusuzOl bence en sansasyonel yaz transferi David Beckham’ın Real Madrid’e katılmasıdır. Dönemin Barcelona Başkanı’nın seçim vaadi olmasına rağmen transferi Real Madrid yapmıştı. Hala Madrid!