Hababam Sınıfı İyi mi? - Olmaz Öyle Saçma Şey Z - İlker Canikligil - S04B28

  görünümler 183,492

Flu TV

Flu TV

2 aylar önce

Türkiye sinemasının kült filmlerinden Hababam Sınıfı'nı konuşuyoruz!
Cambly’nin en büyük indiriminden yararlanmak ve ilk dersinizi ücretsiz denemek için %60 indirim kodu: 60hababam
İncelemek için: cambly.biz/60hababamcambly
*%60 indirim, sınırlı sayıda kişi için geçerlidir.
Cambly Kids için indirim kodu: 50flukids Link: cambly.biz/50flukids

Hababam Sınıfı neden çok seviliyor? Hababam Sınıfı tesadüfen mi bir araya geldi? Ertem Eğilmez serinin yazarı Rıfat Ilgaz ile neden kavgalı? Kitap ile film arasındaki farklar neler? Hababam Sınıfı ne kadar vizyonda kaldı? Hababam Sınıfı'nı izlemeyen bir nesil mi yetişiyor?

FluTV "Dünyanın En Otantik İçeriklerini Sunan" yepyeni bir dijital platformdur.
Videolardan haberdar olmak için lütfen abone olun:
➡ bit.ly/FluTv
FluTV Discord kanalı: discord.gg/flutv

Hababam Sınıfı İyi mi? - Olmaz Öyle Saçma Şey Z - İlker Canikligil - S04B28 videomuzu beğendiyseniz en güncel diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

➡Aptal Herifler - Canlı Yayın - S02B04
trshow.info/watch/1BFpU3GGZto/video.html

➡Festival Gibisin - Zinema - İlker Canikligil & Hava Ulaş & Sarp Polat - B01
trshow.info/watch/QWKLTRo7Gzc/video.html

➡Dolar 2TL Oldu! - Haberingo - Canlı Yayın - Mina Ekeman & Doğucan Yaşar - B02
trshow.info/watch/1j_laJ0TAJI/video.html

➡Astroloji Saçmalığı - Yazar Burada Ne Demek İstemiş? - Aytuğ Akdoğan B22
trshow.info/watch/E3Tn0ziOZ44/video.html

➡Konservatuvara Girmek - Olmaz Öyle Saçma Oyunculuk - Celal Kadri Kınoğlu - B02
trshow.info/watch/X3D53TGj2wo/video.html

➡Dünyanın En Yetkin İnsanı Kim? - Aptal Herifler - S02B03 - Konuk: Geoffrey (Cefri)
trshow.info/watch/v0HKWW7V6sQ/video.html

➡Okur Ne Okur Ne Okumaz - Kültür Kantarı - Can Kantarcı - B02
trshow.info/watch/T6t-uz-V0Hs/video.html

Kanalımıza katılın: uye.flutv.me
Patreon destek sayfamız: flutv.me
Kanal: flutv.online
Twitter: flutivi
Instagram: flutv.online .
. . . .
FluTV Discord: discord.flutv.me -- Kripto Destekleri için: 0x87a9538Af8f5f80371233951438b7faf9570B82C

YORUMLAR: 1 152
serial key
serial key
Flu'yu en başından beri ciddi anlamda destekleyerek seyrediyorum, hemen her yayınınızı ve videonuzu izledim son birkaç videoda gözüme çarpan bir şey var. Arkadaşlar bu kanalı FluZ sanmaya başladı iyice. Bundan önceki hemen her OÖSŞ bana sinema açısından iyi kötü bir şey katmıştır çünkü kamera arkasında İlker hocaya destek veren bir çok kişi geldi geçti. Bu arkadaşlar sürekli şakalamaktan ve olayları kendi "espritüel" süzgeçlerinden geçirmekten konuya odaklanamıyorlar. Lütfen en azından OÖSŞ stajyerlerle değil makul ve eleştirel yorum yapabilecek kişilerle çekilsin. Kamera arkasında, 70'lerde çekilmiş bir film için "ispanyol paça giyiniyorlar ne kadar ilginç" diyen insanlar görmek istemiyorum.
Arif Erdoğan
Arif Erdoğan
Bu bölüm, Nazım Veysi'nin bu formata çok şey kattığını fark etmemize sebep oldu. Onlardan sonra Cafer'i de sevmiştik fakat bu arkadaşların içeriği sulandırmaktan başka bir katkıları olmamış. Keşke bu formatı Cafer ve Hava ile yapsanız. Yarısına bile gelmeden kapattığım tek bölüm oldu .
Kurt İzi & Kartal Gözü
Kurt İzi & Kartal Gözü
Hocam konu bu arkadaşların z kuşağı olması değil, yanlış anlaşılmasın. Bu arkadaşlar maalesef vasıfsız. Çok uğraştınız eğitmek için olmadı. Cafer'in sivri, zekice çıkışlarını özledik.
Tarık Ergül
Tarık Ergül
İletişim Fakültelerinin yetiştirdiği vasatları görme şansı verdiği için kıymetli bir içerik olmuş. İlker bey allah kolaylık versin size.
ünsal Tuna
ünsal Tuna
İlk S01 den beri sizi izliyorum ve kanalın büyümesınde ufakta olsa katkım vardır. bu video ile bu karşınızda olan öğrencilerinizin gerçekten "aptal" olduğuna ikna oldum.
gülden yeniay
gülden yeniay
stajyerlerin yorumları o kadar kötü ki bazen veysiyi mumla arıyorum.
A. Sercan Teke
A. Sercan Teke
Flu tv ekibindeki genç arkadaşlara tavsiyem; bir film üstünden 50 yıl geçmesine rağmen farklı kuşaklar tarafından her defasından ilk kez izliyormuş gibi izlendiğini ve bunun nasıl başarıldığı analiz edemiyorlarsa kariyerlerine başka alanda devam etsinler. Korkarım konu Hababam Sınıfı değil de Modern Zamanlar olsaydı onu da "ya filmi siyah beyaz çekmişler, filmde kimse konuşmuyor" diye ergence eleştireceklerdi.
Şeyma
Şeyma
Henüz yaşım 25 ama Hababam Sınıfı’yla hiçbir bağ kurmamış olan bu genç arkadaşları dinleyince kendimi ilk defa yaşlanmış hissettim.😅
Oğuzhan ÖZBEY
Oğuzhan ÖZBEY
En az 10 kişiye tavsiye ettiğim ve İFA’dan beri takip ettiğim programın geldiği son noktayı cidden üzülerek izledim. Kaliteli sohbet noktasından kreşe doğru evrildi program. Sürekli gülüşme, sürekli bir espri yapma çabası, farklı görünelim, put kıralım, sansasyon yaratalım duygusuyla yapılan zorlama yorumlar… Olmuyor.
Uğur Önder Bozkurt
Uğur Önder Bozkurt
Bu gençler maalesef hiç bir filme "zamanına göre" bakamıyor. "Zamanın Ruhu" önemli bir kavram ve her sinemacının bu konuda daha özenli olması gerekli. Bugünün gözü ile baktığınızda her film size saçma görünebilir. Teknik veya içerik olarak.
Cagri Cinaz
Cagri Cinaz
İlker hocam bu gençleri konsept gereği özellikle mi seçiyorsun yoksa bizim göremediğimiz bir özellikleri mi var? Bence kendilerine verilen fırsatın farkında değiller. Ne filmleri oturup doğru düzgün izliyorlar ne de üzerine düşünüyorlar.
Akın Kılıçer
Akın Kılıçer
Genç arkadaşların ısrarlı hazırlıksızlığı kulan kanatıyor, "kostümler iyiydi" nedir abicim :)
Murat Aras
Murat Aras
Flu tv ve öncesindeki hemen hemen her yayınınızı ilgiyle takip ettim. İlk kez bir videonuzu yarıda kesip yorum yazıyorum.
Serkan Cenker
Serkan Cenker
İlker Canikligil beni ikna etti, şu andan sonra “fluZ’yi kapatıyorum” dese kitle kafasını sallayarak “kapa abi” der… Belki de bu videoyu çekerken başından beri planı buydu.
Ahmet Emre
Ahmet Emre
Günde 12 saat çalışıyorum, şu an traş olup duş alıp uyumam gerekirken oturdum size yorum yazıyorum. Bana bunu yaptırmayı başardınız tebrik ederim. Bir kere Hababam Sınıfı serisinin en önemli tarafı, kendi yaşayan evrenini yaratabilmiş olması, (Ertem Eğilmez’in diğer filmleri için de geçerli olan en önemli unsur) Karakterler, ortam adeta orada bir yerde yaşamaktadır. Canlıdır. O yıllarda lise okumuş insanların “aynı hababam gibiydik” demesi boşuna değildir. Hababam Sınıfı serisi içerisinde bir takım kusurlar barındırıyor olsa, bu niteliği sayesinde kusurlarını affettirmeyi başarmıştır.
Sean Faris
Sean Faris
Videonun içeriği , %10 filmi eleştirme %90 boş ve kötü espri yapan bir grup insan
David
David
16:35
no name
no name
Allah kimseye cahil cesareti vermesin acayip cringe bir durum. Ben 90lıyım. Z kuşağına uzak değilim. Hem Hababam Sınıfı'nı hem diğer efsane Türk filmlerini defalarca izlemişimdir. Böylesine her karakteri Türk milletinin kalbinde taht kurmuş bir seriyi eleştirirken iki düşünüp bir konuşmak lazım. Orda kusura bakmayın ama boş konuşan gençler hayatta daha hiçbir şey başaramamışken böyle ahkam kesmeleri tek kelimeyle komik. Ve çok büyük harflerle CRINGE. Filmleri zamanına, zamanın ruhuna göre değerlendirmeyi bilmemek büyük eksiklik. Üsten bakan, çok şey bilen (ama hiçbir şey bilmeyen) bu tavır aşırı ergen bir tavır. Böyle bir efsane film için ya elle tutulur eleştiri yapardım ya da susardım. Bu videoda boş teneke çok ses çıkarmış.
Erdi köseoğlu
Erdi köseoğlu
Keşke 2021 yılında bile 28 milyon izlenmiş, tüm Türkiye’nin ortak olarak güldüğü bir seriye daha hazır gelseydiniz. Argümanlarınız ‘’yağğğ benceğğ çok şeyyğ ağğğbi’’ den iler gitmiyor. Elinizde flu gibi çok önemli bir fırsat ve şans var. Azıcık işinizi ciddiye alın. Çok azıcık.
Batuhan Akar
Batuhan Akar
Eleştiri kesinlikle yapılmalı ama arkadaki ekibin filmlere gerektiği önemi verdiğini düşünmüyorum. Hatta yorumlara bakarak ciddi anlamda izlediklerini de düşünmüyorum. Ciddi bir ön yargı ile yaklaşmışlar.
Mabel Matiz - Hanfendi
3:41
mabelmatiz
görünümler 287 B
KONSEYDE MERT RÜZGARI | Survivor All Star 2022 - 10. Bölüm
10:50
Büyük Takımların Dramatik Küme Düşme Hikayeleri
31:55
Hastalık Bu Futbol
görünümler 351 B