Hatay'daki Kazıda Dikkat Çeken Uzaylı Detayları Neler?

  görünümler 301,970

TV100

TV100

Aylar önce

Hatay'daki Kazıda Dikkat Çeken Uzaylı Detayları Neler?

Abone ol; dünyadaki ve ülkemizdeki son gelişmelerden ilk senin haberin olsun 🔔
trshow.info?sub_co...

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın📢
trshow.info/on/nds.html...

Türkiye çapında yayın yapan tv100'ün canlı yayınını TRshow üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

www.tv100.com

tv100 Canlı Yayın İzle ➤ trshow.info/watch/8jEXHzMTR7s/video.html

tv100 uydu bilgileri📡
TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)
tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Tivibu 47. kanaldan izlenebilir.

Facebook: tv100com/
Twitter: tv100
Instagram: tv.100?hl=tr
TRshow: trshow.info

YORUMLAR: 952
Elan ULAŞ
Elan ULAŞ
Aydın Bey'in
Nuri Pasa
Nuri Pasa
Programın büyük bir sorunu var,ertan bey sürekli konukların bir açıklamaya başladığı anı kesip bambaşka bir yöne çekmesi ve o konuğun açıklamlarına daha sonra yer vermeden devam etmesi.çok rahatsız edici ve zaman zaman kasıtlı yaptığı hissi veriyor.nedeni het neyse bu durumun düzeltilmesi lazım.
caner şehit
caner şehit
Aydın hocam'ı ilk defa dinledim gerçekten hayran kaldım. lütfen Londra'da bile olsa onunla tek başına bir program yapın Ertan abi
Serkan Beyaz
Serkan Beyaz
Programda ki en akıllı konuk en az süreyi aldı. Türkiye özeti resmen.
Burak ÇEVİK
Burak ÇEVİK
bir dönem kitap ticareti yaptım farah yurdözünün UFO kitabını yüzlerce kez sattım. gerçekten insanlar azımsanamayacak şekilde sizleri takip ediyor. gerçekten işinizde çok başarılısınız hepiniz ayrı ayrı.
Ceylan şimşek
Ceylan şimşek
Nusayri inancında hiç bir hayvanın dişisi kesilip yenmez. Hayvanların dişisine bile bu kadar saygı gösterip kutsallaştıran bir inancın kadına ve hayvanlara ruhsuz diyebilmesi mümkün mü? Allah aşkına yarım yamalak tam anlamadan araştırmadan bir inanca karşı genellemelerle yorum yapmayın.
yağmur atlas
yağmur atlas
Soluksuz izlediğim çok kaliteli bir bölüm oldu. Sayın araştırmacı-yazarlarımızın olduğu aynı bu ekibi yine Kayıt Dışı'nda tekrar bir arada izleyip dinlemeyi çok çok isterim..
Ceyda Şanlı
Ceyda Şanlı
Verdiğiniz tüm değerli bilgiler için çok teşekkürler.. sözü ya atlanan ya kısa kesilen Aydın Türkgücü hocamızla ayrıca bir program istiyoruz.
Ersoy Sezer
Ersoy Sezer
aydın bey beynimizi yaktınız. müthiş teoriler,harika yaklaşım ve örnekler. bir an kendimi sorguladım. kaç kez rüya içinde rüya içinde rüya gördüm,korkunç bir deneyimdi ama sonunda uyanmasını becerdim fakat yinemi rüyadayım diye delirecektim nerdeyse..
nihal S
nihal S
Ben 12 yaşlarındayken uzun süreli elektrik kesilirdi ve mum ışığında ödev yapardık. 97- 98 seneleriydi sanırım.
Derya Akdag
Derya Akdag
Ertan Bey, gözümüzden kaçmadı Aydın Bey’in tam da çok önemli bir bilgi vermek istediğinde kesilmesi. Umarım bir açıklaması vardır. Her zamanki gibi hayranlıkla izledim programı, teşekkürler.
S.K. D.
S.K. D.
Aydın TÜRKGÜCÜ konuşurken neden sürekli bölündü? Kendisi kimseyi bölmeden dinledi!
Tülay Dündar
Tülay Dündar
Konuların belki dışında gibi görünüyor olabilir bakış açım ama proğrama bayıldım bu arada ve bende çook ufuklar açdı.Ertan beyin ele aldığı konuları uzun zamandır anlama çalışan bi insan olarak öncelikle teşekkür ederim. Vardığım nokda şu bende "insan temiz,adaletli ve kararlı olursa kendinde saklı sırlara ulaşabilir, mucize yaratabilir"kafa karışıklığına aldırış etmeden, yüce yaradana yakın hissederek tabi.Bu hepimizde var olan bi özellik.Dönüş ALLAH` a ise neyin peşinde olabilirim ki.
Senay58
Senay58
Ertan Bey ve bütün konuklariniza cok tessekkür ederim 💙
Sufi Trance
Sufi Trance
Aydın Türkgücü hocamın sözünü kestiniz. Ona daha az süre tanıdınız, az konuştu. Aydın hocamı tek olarak programa davet edin, uzun uzun konuşsun.
Sabri Kursat
Sabri Kursat
Ertan hocam soru
caco otuzüç
caco otuzüç
Yaşadıklarımız gerçektir..her şey o değil..her şey ondandır..Burası imtihan yeridir..Kazananlar cennete girecektir..Kaybedenler cehenneme!
Perihan Şahin
Perihan Şahin
Harika bir program !... Keşke hep böyle bu konuda uzun program yapsanız ne kadar güzel olurdu ... Teşekkürler !...
Kbrsl_gezgin
Kbrsl_gezgin
Aydın beyi tek konuk olarak almanızı tavsiye ederim diğer konuklarınıza da laf yok hepsi de alanında başarılılar .aydın beyin bizelere anlatacağı çok şey var az konuştu ne yazık ki .kafataslarını tekrar tekrar dinlemekten fotoğraflarını izlemekten gına geldi .aydın beyi lütfen tekrar yayına tek başına alın
Gulsah T
Gulsah T
Farah Hanım bu programı ele geçirdi. Hatta bir ara da atarlandı :) Diğer konuklarınızı Farah Hanım olmadan yine bekleriz, kendisine doyduk.
LOZAN CEHALETİ - CAHİLLERE ZORLA İZLETİN!
30:22
UCUZ ORTA PAHALI TÜRK ASKER YEMEKLERİ !! (KAMP YEMEKLERİ)
19:01
Mehmet Burak Şentürk
görünümler 186 B
tv100 Ekonomi Canlı Yayın HD
TV100
görünümler 2