YAŞADIKLARIMIZ TAM BİR İRONİ! İHRAÇ AKADEMİSYEN "MAHKEME BAŞKANI BANA ANLAT DİYOR NEYİ ANLATAYIM"

  görünümler 13,642

KHK TV

KHK TV

2 yıl önce

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde yaşayan evli 4 çocuk babası ihraç akademisyen Yardımcı Doçent Dr Fatih Kıraç "Suçum ne bilmeden mahkemeye çıktım.Başkan bana anlat diyor. Ben de ne anlatayım dedim" diyerek yaşadıklarının tam bir ironi olduğunu belirtiyor.
Bankacılık ve sigortacılık işleri ile uğraşan ihraç akademisyen Kıraç, bilimsel çalışmalarına devam ettiklerini yurt dışından teklif almalarına rağmen yurt dışı yasağından dolayı gidemediğini aktarıyor.
"YASAL BİR BANKADAKİ PARAMDAN DOLAYI CEZA ALDIM"
Devletin en yetkili kişileri tarafından açılan yasal bir bankada parasının olmasından dolayı örgüte yardım ve yataklıktan ceza aldığını belirten Fatih Kıraç " Benim vicdanım çok rahat suçum yok başımı yastığa koyduğumda mışıl mışıl uyuyorum. Ancak bana bu cezayı verenler uyuyor mu sanmıyorum" ifadelerini kullandı.
"AĞAÇ KÖKÜNÜ BİZE BUNU DİYENLER ÖNCE YESİN"
İhraç oldukdan sonra maddi sıkıntı yaşamadığını aktaran Kıraç "yani bize ağaç kökü yediremediler. Bize ağaç kökü yedirmek isteyenler önce kendileri bir tadına baksın eğer vicdanları elveriyorsa tadı da güzelse bizlere tarifini versinler bizde o zaman yeriz" diye konuştu.

YORUMLAR: 39
Victor Nopass
Victor Nopass 2 yıl önce
Herşey daha güzel olur olmasına daha çok yıllar alır. Gücü yeten için Allahın arzı geniştir, ama çok zor başka diyarlara varmak, orda bir hayat kurmak ayrı bir zorluk ama değer.
anybody79
anybody79 2 yıl önce
Helal olsun size hocam.. Millet artık konuşsun.. Bunların ne olduğunu herkes biliyodur ama bu kadar olduğunu bilmeyen çoktur..
Taner Ç.
Taner Ç. 2 yıl önce
Kardeşim onlarda baş yok ki uyusunlar. Ancak bu günler geçecek ve bütün dünyalık haklarınızı alacaksınız ahirete yönelik haklarınız sınırsız olacak.Allah senin ve senin gibilerin yanında.
Hatice Gungor
Hatice Gungor 2 yıl önce
Inşallah o günler gelecek sizin suçsuzluğunu ispat edilecek bu zulmü yapan ve sizi tutuklayanlari rabbim biliyor ona havale ediyoruz
haksız mıyım
haksız mıyım 2 yıl önce
Çok sıkıntılar yaşadık hala da yaşıyoruz maddi manevi.. güzel günler gelirmi bilmem ama Allahi m gormeyi nasip etsin. Firavun ve yandaşları her kim bunlara sebep olmuşsa onların kahroldugunuda göstersin..
ayşe ayşe
ayşe ayşe 2 yıl önce
Gelir ama iş isden gectikdden sonra artık ne tahammülumuz ve nede artık sabrımız kalmadı güneş acacakmi acaba bize Rabbim bunu yapana aynı akıbeti yaşamadan ölmeyi nasip etmesin 🙏
Victor Nopass
Victor Nopass 2 yıl önce
Gelir gelmesine de yıllar alır, gücü yeten için Allahın arzı geniştir, ama çok zor başka selamete varmak, orda bir hayat kurmak ayrı bir zorluk ama değer.
Selim Selim
Selim Selim 2 yıl önce
Bu başlığı görünce GORA da anlat diyor da oda bir hikaye anlatıyor Cem Yılmaz onun gibi olmuş, Allahım yardımcınız olsun tüm mahsum ve suçsuz insanlarımızın
Ace it tutoring
Ace it tutoring 2 yıl önce
Guzel bi laf. Ustunlerin hukuk'u işliyor.
Hayat Bayram
Hayat Bayram 2 yıl önce
Tarih çok yezitler görmüştür ama Bugunkuler gibisini asla...
mehmet yıldırım
mehmet yıldırım 2 yıl önce
AYNI ŞEYLERİ YAŞAMIŞIZ
Ali Yılmaz
Ali Yılmaz 2 yıl önce
Masum insanların hayatlarıyla oynadılar
İyiliğin Rengi Mustafa M & E
İyiliğin Rengi Mustafa M & E 2 yıl önce
🖐👏#iyiliğinrengi
ömer berat
ömer berat 2 yıl önce
adalet yok zulum coook
Scar Face
Scar Face 2 yıl önce
9:30 kesinlikle katılıyorum
Ali Yılmaz
Ali Yılmaz 2 yıl önce
Ortada hiçbir suç delili yokken insanlar işinden edildi
Yunus Yazar
Yunus Yazar 2 yıl önce
Teşekkürler
Ali Özdemir
Ali Özdemir 2 yıl önce
👍🏼👍🏼👍🏼
Tuba gül
Tuba gül 2 yıl önce
🥀🥀🥀
HAKAN FERAH
HAKAN FERAH Yıl önce
Çok kişi boş yere yandı ben böyle düşünüyorum
KALORİFER Peteği
KALORİFER Peteği 2 yıl önce
Ali Babanın Çifliği
i love science
i love science Yıl önce
...
besra doğar
besra doğar 2 yıl önce
Evet mahkemede azarlaniyorsunuz konusturulmuyorsunuz ve sizin ifade etmek istediğiniz den çok uzak bir şekilde kendileri noktayı koyuyorlar ,yaa ben bu şekil demedim deseniz de dinleyen yok,bir de ise yaramaz bir avukat yüzünden de sizin hiç beklemediğimiz sonuçlar çıkıyor
Olaylı Yolculuk: Görevli Pasaportumu Yere Attı!
13:08
ÇİN TAYVAN'DAN NE İSTİYOR?
31:35
Haluk TATAR
görünümler 30 B
Can u repeat this?🙂 #xoteam #elsarca
0:15
Elsa Arca
görünümler 5 Mn
Justice does not spread widely
18:11
KHK TV
görünümler 2 B