CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Habertürk TV'de Fatih Altaylı'nın sorularını yanıtladı

  görünümler 509,543

Habertürk TV

Habertürk TV

22 gün önce

Habertürk TV canlı yayınında son dakika açıklamalarda bulunan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Eylül ayında bir seçim beklediğini söyledi. İBB'ye yönelik teftiş ile ilgili konuşurken Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun İBB'de genel sekreter yardımcısı iken "ihale yapmış gibi" iş yaptığı iddiasını gündeme getirdi. Bakan Karaismailoğlu, programın ilerleyen dakikalarında telefonla bağlanarak bu iddiaya yanıt verdi. TÜİK ve MEB'den randevu alamamasına ilişkin de değerlendirmelerde bulunan CHP lideri, aynı zamanda bir milletvekili olduğunu, bu konuda Meclis Başkanı'nın da bir açıklama yapması gerektiğini söyledi. CHP liderinin bu eleştirisine Meclis Başkanı Şentop, yayına bağlanarak yanıt verdi. Programda ekonomideki gelişmeler, sistem ve adaylık tartışmaları da ele alındı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Habertürk TV'de Fatih Altaylı'nın Teke Tek programında soruları yanıtladı...

Konuşmasına Şanlıurfa, Akçakale sınır hattında 3 askerin şehitler için başsağlığıyla başlayan Kılıçdaroğlu, "Şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum" diye başladı. Kılıçdaroğlu'nun sorulara verdiği yanıtlardan öne çıkan başlıklar şöyle:

"İBB'YE YAPILAN TEFTİŞTEN ŞİKAYETİMİZ YOK"

Sayın Bahçeli'nin söylediğini bir tarafa bırakıyorum. Eleman alımıyla bilgiler elbette devletin denetimdedir. Elbette denetlenebilir. Hiçbir zaman 'niye müfettiş gönderdiniz' diye şikayet etmedik. Bir suçlama yapıldı, suçlamanın gerekçesi havada, teröristleri alıyorlar, istihdam ediyorlar vesaire. Eğer soruşturma açacaksanız, iyi hal kağıdı verenlere açacaksınız. İBB'nin Milli İstihbarat Teşkilatı mı var? Yapılan kumpas, işin Türkçesi İstanbul'u almamızı bir türlü hazmediyorlar. Nasıl olur da İstanbul'un rantını 16 milyona Ekrem İmamoğlu'na verir? Bu rantı bir avuç insana değil İstanbullular'a verecek. Bütün belediye başkanlarımız, İçişleri Bakanlığı müfettişleri, kontrolleri, Sayıştay denetçileri denetliyorlar. Hiçbir şikayetimiz yok, istedikleri kadar denetlesinler. Ama önyargıyla gidiliyorsa. Önce bir bekle bakalım müfettişlerin raporunu. İBB soruşturma açtı, pekçok yolsuzluk dosyasını düzenledi, İçişleri Bakanlığı müsaade etmedi. Ne oldu bu yolsuzluk dosyaları? Üstü kapatıldı. Söylüyoruz, bunu ama dosya onların ellerinde. Rakamları kamuoyuyla paylaşıyoruz. Ama önümüzde bir duvar var.

"HESABI SORULACAĞI ADAMI BAKAN YAPIYORSUNUZ"

Şimdi Ulaştırma Bakanlığı yapan kişi eskiden İBB'de Genel Sekreter Yardımcısıydı. İş olmuş gibi tutanak tutuyor, düzenliyor, adama para veriyorlar. İhale yok, bina da yok. İhale yapılmış gibi tutanağı tutup adama para veriyorsunuz. Bunun hesabı sorulacağına bu adamı bakan yapıyorsunuz. Belgeler var, imzası var. Getirdiniz, bakan yaptınız, ne oldu? Dokunulmazlığı oldu. Kimsenin hakkını yemek istemem. Müfettiş olmak kolay değildir. Herhangi partiye sempatisi olabilir. Müfettişin vicdan taşıması lazım. Olaylara bakacak, soru soracak, tabii ki Ekrem Bey'e değil; ilgili kişiye soracak. Olayların birilerinin beklediği noktaya ulaşacaklarını hiç sanmıyorum. Bunu AK Parti'nin içindekiler de söylüyor zaten. Ben müfettişlerin bir talimatla bu işi gidelim, soruşturma açalım, Ekrem Bey'i görevden alalım, böyle bir şey işin doğasına aykırı, mümkün değil.

"BUNA RAĞMEN SAVCI VE MÜFETTİŞLERE GÜVENİYORUM"

Terörist ise şimdiye kadar neredeler? Tutsunlar, mahkemeye versinler. Polis, savcı, Bakanlık, Cumhurbaşkanlığı var mı, var. Yakalarsın, götürürsün, ifadesini alır, gereğini yaparsın. Bu adamlar şu anda çalışıyor. Ya iftira atılıyorsa. Bunlardan hepsinin tazminat davası açmasını isteyeceğim. Yerel seçim öncesi Ankara'da Mansur Bey'e iftira attılar. Kazanırsa su paralarını teröristler toplayacakmış. Akla ziyan şeyler. Bunlar günlerce yazıldı, çizildi. Düşünce saçmalıkların biriktiği bir alan gibi. Her türlü iftira rahatlıkla atılabiliyor. Ben eski denetim elemanıyım. Denetimden geliyorum. Denetimin bir ahlakı vardı. Ben buna rağmen savcılara, müfettişlere güveniyorum.

"DEVLET İFTİRA İLE DEĞİL AKIL VE BİLGİYLE YÖNETİLİR"

Hükümet kim? Bakan kime bağlı? Kendisine. Emniyet, MİT kime bağlı? Adalet Bakanlığı kendisine bağlı. Teröristler var diye suçluyor. Beyefendi sen orada armut mu topluyorsun. Terörist üzerinden belediye başkanını suçluyor. İftira ile devlet yönetilmez, akıl, bilgi ve birikimle yönetilir. Bu adam teröristleri istihdam ediyorsa yakala kardeşim. Telefonların sürekli dinlendiklerini düşünün. Önce kendi belediyelerine baksın. Olmayan işi olmuş gibi gösterip, tutanak düzenleyip, olmayan işin parasını veren adamı getirip bakan yaptı. Bakanın 'bana iftira atıyorlar' demesi lazım. Dava bile açamıyor.

"Gücü Özgürlüğünde"
Doğru Haber, Dinamik Sunum, Kaliteli Program, Güçlü Yorum
Haberturk TV TRshow Kanalına Abone Ol ➤ hbr.tk/QNhqSs
HaberturkTV
➤ www.haberturk.tv
HaberturkTV
HaberturkTV
➤ trshow.info


YORUMLAR: 4 502
Habertürk TV
Habertürk TV 20 gün önce
Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için programın tamamı yayında⬇ trshow.info/watch/iFEugnbWp_Q/video.html Habertürk TV TRshow hesabına “Abone” olarak, güncel haberleri ve tarafsız yorumları takip edebilirsiniz. Bağlantıya tıklayarak “Habertürk TV” TRshow hesabına abone olabilirsiniz. ⬇ hbr.tk/QNhqSs
Azrail Yokuşu
Azrail Yokuşu 3 gün önce
💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩
AZiYADE Nihavend
AZiYADE Nihavend 15 gün önce
@Suzan Yılmaz dis guclere vermeye meraklisin sizin gibiler dis gucleti avuturlar
kenan yituk
kenan yituk 16 gün önce
@Sinan Şahin kendi çalışyığı yeri peşkeş çektiren rahşan affıyla kurtulan şimdide meclisi terör örgütleriyle doldurup helaleşmek lafıyla melek kisvesine bürünmeye çalışan birisi nasıl olurda bu kadar pişkince davranabilir.
Hüseyin Koca
Hüseyin Koca 17 gün önce
Mrthkazcinsi Haberler
Sinan Şahin
Sinan Şahin 17 gün önce
@Maharashka uila sen akp nin hangi yönetici kadrosundan oluyorsun bilmiyorum ama benimle konuşacak zeka ve beceri de değilsin kusura bakma sizin kadrolar hırsızlığa devam etsin 15 temmuzda ölen vatandaşların ahını nasıl cikartirsiniz bilmiyorum siz şimdiden Allah'ım biz neyaptik bizi affet demeye başlayın
Ferhat Tüfekçi
Ferhat Tüfekçi 19 gün önce
Derece yapmış kişilerin, sözlü sınavdan elendiği gibi vahim iddialara yönelik; mecliste araştırma komisyonu kurulması mı uygun, kurallara göre ne uygun ise; kurumların irtibarsızlaşmasına yönelik bir algı mı yapılıyor, yoksa, kişi ya da kişiler görevlerini kötüye mi kullanıyor bunun sonucu Türkiye vatandaşı olarak görmek istiyorum. Buna dönük cümleler bekledim bir vatandaş olarak.
murat sancu
murat sancu 18 gün önce
soyledıgı sozlerı tutuyormu mu bu
Bektaş Dilekci
Bektaş Dilekci 19 gün önce
Önemli olan kişiler değil önemli olan sistem. Bunu anladığımız an yol almaya başlayacağımıza inanıyorum
Berat Polat
Berat Polat 19 gün önce
bizim için şahıslar değil,sistem önemlidir
ali yanik
ali yanik 11 gün önce
@sefa z ne guzel soylemissin
RAMAZAN TEKE
RAMAZAN TEKE 14 gün önce
@MR. Korucu koyun kopek ıt fln fln neden karsı gorus ıcın hakaret ediyorsun. demokrası kı herkezın savundugu sistemde, senınde dusuncen o oldugunu duşunerek senın yaptıgının, akplılerden farkı ne ? ben bılırım benım dedıgım dogru gerısı koyun ona oy verıyorsa koyun fln fln eee ozman sen x partıyı desteklıyorsan sen koyun olmuyormusun . kı kemık oy dedıgımız zaman her harukarda ona oy verırım dedıgı en fazla kemık oyu olan partı chp, ozaman asıl koyun chp yı destekleyen degılmı. neyse bunu elestırı olarak algılamanı ısterım hakaret degıl.
talha arıkan
talha arıkan 15 gün önce
mahallende muhtarı, ders alırken hocanı, patates alırken manavını bile seçiyorsun da koskoca türkiye yi yönetecek adamın kim olduğu önemli değil, o adamın dirayeti, cesareti, basireti, liderlik yeteneği, hitabeti, kitleleri inandırma ve peşinden sürükleme kabiliyeti bunların hiç biri önemli değil öyle mi?
talha arıkan
talha arıkan 15 gün önce
@MR. Korucu 2002 de 14 bin fabrikası olan ülkenin bugün 67 bin fabrikası olduğunu bilseydin zaten sen de Erdoğan'ın bu ülke için ne anlam ifade ettiğini ve 20 yıldır niçin iktidarda kaldığını anlardın.
Sina Taştekin
Sina Taştekin 18 gün önce
@MR. Korucu adam daha geçen 200 fabrika açtı bak kankam İzmir'e bak 30 yıldır CHP de ne yapmışlar İzmir'e bak Allah aşkına
Kadriye Yılmaz
Kadriye Yılmaz 19 gün önce
Güzel bir programdı teşekkürler 👍🇹🇷🙏
Ali Eralp
Ali Eralp 19 gün önce
Çok güzel, kaliteli bir program olmuş. Çoktandır böyle bir ortam yoktu. Teşekkürler.
hunubol
hunubol 19 gün önce
fatih altaylı olabildiğince cesur bir program yönetmiş. tebrikler
Alter Walter
Alter Walter 18 gün önce
Avrupada öyle medya kuruluslari varki adamlar misafirlerine buz sictiriyorlar. Öyle yerden soruyorlarki karsisindaki cevap verirken soguk terler döküyor birde aldiklari cevaplarda aciklar veya celiskiler yakaladiklari zaman yandi gülüm keten helvasi
burcu guler
burcu guler 19 gün önce
Kişilerin öneminin olmadığını, sistemin önemli olduğunu söylemesi çok önemliydi benim için. Kimsenin şahsına güvenmek zorunda olmadığımız, çok bileşenli, çoğulcu bir sistemde herkes birbirini denetleyebilir ve bu biz vatandaşların çok işine yarar. Verdiğimiz vergilerin nereye harcandığını bilmek, paramızın acil ve reel ihtiyaçlarımıza harcanmasını talep etmek için büyük fırsat olur. Eğer kişiler üzerinden gitseydi mesele, asıl o zaman açıkcası benim için umut edecek bir şey olmazdı. Bu iyi bir politika bence, umarım her vatandaşa bu çok iyi bir şekilde anlatılabilir. Belediye başkanlarının bu kadar sevilmesinin avantajı, onları birbirleriyle çarpıştırmakla çarçur edilmemeli. Bence yerel yönetimlerin yetkisinin, kaynağının, yani tek bir kişide merkezileşmiş iktidar gücünün daha da yerele doğru dağılması gerekiyor. Çünkü 83 milyon insanın derdini, sorununu tek bir kişiye, ya da sadece meclisteki milletvekillerine çözdürmek de imkansız. Belediyeler insanların sıkıntısını daha doğrudan tespit edebilirler, hızla çözebilirler. Ayrıca ileri olan da budur dünyada. Küresel iklim değişikliği nedeniyle bu şart olmuştur. Yerel yönetimlerin etki, yetki ve vergilerden aldıkları payların arttırılması noktasında umarım millet ittifakı anlaşır ve bunu deklere eder. O zaman zaten İmamoğlu ya da Yavaş, (Soyer bence en iyisi ) gibi insanlar daha fazla olanakla daha başarılı olurlar.
Cemil Yilmaz
Cemil Yilmaz 18 gün önce
Burcu Güler hanim, soydasi sabetayci Tunç Soyer'i savunuyor. Lgbt'yi de destekliyor. Görün millet görün bunlarin gerçek yüzlerini. Bunlar birinci düsmanlarimizdir ve yazik ki hala bolca bulunuyorlar devletin önemli kademelerinde. Akp'li de degilim, hayatimda da hiç oy vermedim, bunlardan kurtulmadikça düzelemeyiz.
Real Truth
Real Truth 18 gün önce
İbb bana da araba versin 🤣😂😂😂😂😂
Algazelus
Algazelus 18 gün önce
Yerel yönetimleri güçlendirmek ülkeyi felakete götürür. Hdp gibi bir parti varken bunu yapmak, daha çok sorun üretir. İmamoğlu'nun bütçesi cumhuriyet tarihinin en yükseği olmasına rağmen, belediye borç rekoru kırıyor. Yaptığı projede yok. Belediye faaliyet raporlarında her şey ortadadır. Sırf siyasi fikriniz uyuşuyor diye belediye başkanlarını beğeniyorsunuz. İbb faaliyet raporunda 2018 Akp dönemi 13.666 personel çalışırken, 2020 Chp dönemi 43.569 personel çalışıyor. Kaynaklar yeterli ama chp doymak bilmiyor, şansa başkan olduk yiyebildiğimizi yiyelim diyorlar. Tunç Soyer eşinin yönetici olduğu kooperatiften yaş sebze meyve alıyor. Hırsızlık yapmasalar para yetecektir.
Kemal Yılmaz
Kemal Yılmaz 19 gün önce
Fitch Ratings CHP'li üç belediyenin iflasın eşiğinde olduğunu duyurdu Uluslararası derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, CHP'li İstanbul, İzmir ve Antalya belediyelerinin iflasın eşiğinde olduğunu duyurdu. Açıklama, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Alman ve Fransızlardan aldığı toplam 203 milyon euro'luk kredileri getirirken, Tunç Soyer'in skandallarıyla tükettiği İzmir'in borcunun 4 kat artarak 10 milyar lirayı aşması tescillenmiş oldu. Fitch, dövizdeki dalgalanmanın borcunun büyük kısmı hedge edilmemiş aralarında İzmir Büyükşehir Belediyesi de bulunan, büyükşehir belediyelerinin sürdürebilir borçlarını olumsuz etkileyebileceği konusunda uyardı. Fitch Ratings, CHP'li İstanbul, İzmir ve Antalya belediyelerinin iflasın eşiğinde olduğunu duyurdu. Açıklama, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Alman ve Fransızlardan aldığı toplam 203 milyon Euro'luk kredileri akıllara getirdi. Geçtiğimiz günlerde AK Parti Grup Başkan Vekili Özgür Hızal da Başkan Soyer'in belediye başkanlığı döneminde büyükşehir belediyesinin borç stokunun 4 kat artarak 10 milyar lirayı aştığını söylemişti. İSTANBUL, İZMİR VE ANTALYA'YA DİKKAT Bu ihtimalin baz senaryo olmadığını belirten Fitch, yayımladığı raporda büyükşehir belediyelerinin operasyonel dengelerinin sağlam kalmasını beklediklerini ve en çok etkilenecek belediyelerin toplam ortalama borç stoklarının yüzde 77'si dövizden oluşan ve hedge edilmemiş olan İstanbul, İzmir ve Antalya olduğunu belirtti. İBB AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu: İBB’yi devrettiğimizde borç 29 milyardı şimdi 62 milyar İBB AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu, katıldığı canlı yayında büyükşehir belediyesinin mevcut borçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu: İBB'yi devrettiğimizde yaklaşık 29 milyara yakın borç vardı. Şimdi 43 milyar. Yıl sonu 62 milyara çıkıyor. İmamoğlu ne demişti? 'İstanbul için borçlanmak ihanettir.' TATİLCİ EKO , ALMAN VE FRANSIZLARDAN KREDİ ALMIŞTI İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı tatilci Ekrem , Fransız Kalkınma Ajansından 93 milyon euro kredi almak için imza attı. Seçim öncesi belediyenin öz kaynaklar ile yönetileceğini söyleyen tatilci Ekrem , Alman Deutsche Bank'tan da 110 milyon euro kredi almıştı. BORÇ YÜKÜ TESCİLLENDİ İzmir Büyükşehir Beleiye başkanı Tunç Soyer'in kötü yönetimi sonucu ortaya çıkan mali kriz uluslararası raporlara da yansıdı. Hemen hemen her meclis toplantısında dış borçlanma için belediye meclisinden yetki isteyen Soyer'in kötü yönetimi Uluslararası Kredilendirme Kuruluşu Fitch'in raporlarına da girdi. BU SEFER UYARDI Geçmiş dönemde İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin dengeli mali yapısı konusunda olumlu görüşler veren Fitch bu sefer uyarıda bulundu.✔✔✔
Alter Walter
Alter Walter 19 gün önce
Hos ve güzel yazmissin bunu kabul etmemek yanlis olur. Ama benimde bildigim bir nokta ise yeni bir fikir, yeni bir vizyon sadece niyetlerde veya kagit üstünde kaldigi sürece vizyon olmaktan öteye gidemez. Evet insanlar dertlerini belediyelere anlatabilmelidir ve onlarin dertlerine kulak verecek baskanlarin olmasida gerekir. Ne yazikki gecmis dönemde dertlerini belediyeye anlatmaya giden bazi insanlarin bilhassa bayanlarin caresizlikleri bizzat belediye baskanlari tarafindan suistimal edildigini ve tacize ugradiklarini sonra santaj gördüklerinide duyduk ve ne yazikki bu vakalar CHP belediyelerinde yasanan olarlar. En üzüldügüm nokta ise bu belediye baskanlarini bile istege korudular ve olaylarin üstü kapandi. Derdi ve sorunlari olan bayan vatandaslarimiz tacize ugrama korkusu ile belediyelere gidememesi kadar aci bir sey olamaz. Demem oki her ne kadarda fikir veya vizyon güzel olursa olsun tabandan tavana kadar her parti üyelerince benimsenmedigi sürece hic bir sorun cözülmez ancak vaad olarak hafizalarda kalir
Berat Derici
Berat Derici 2 gün önce
karşısına mahsur yavaş gelmesse kim gelirse gelsin kazanamaz başkanım sosyel medyayıda göz önünde bulundurun lütfen halkın kimi istediği belli lütfen geleceğimiz bu karara bağlı sevgiler 👍🏻
Kemal AKDEMİR
Kemal AKDEMİR 19 gün önce
Fatih bey , köprünün maliyeti bizi ilgilendirmez dediğiniz şey, köprünün fiyatından dolayı geçiş ücretleri o kadar alınıyor zaten. O yüzden devasa israfço şekilde fiyatlarla yapılmaması gerekiyor. Biliyorum siz de onu üzerinde durmamak için söylediniz. Yoksa sizi biliyoruz gayet milliyetçi birisisiniz.
Ali Yüksel
Ali Yüksel 20 gün önce
Helal olsun pirom Allah yar ve yardımcın olsun 🤘
Musa Turan
Musa Turan 20 gün önce
Hayatımda seyrettiğim en güzel açık oturum
FerhatSportsTv
FerhatSportsTv 19 gün önce
*Bakanın ve Meclis başkanının yayına bağlanması büyük sürpriz oldu keşke liderler canlı yayında kozlarını paylaşsa adayın kemal Kılıçdaroğlu olacağını düşünmüyorum parti içinde ya Mansur ya Ekrem çıkacak*
Asım Yavuz
Asım Yavuz 14 gün önce
@NBA ondan bir bok çıkmaz rahat ol işi gücü şov yapmak
NBA
NBA 14 gün önce
Bana göre Ekrem İmamoğlu parlementer sisteme dönüldükten sonra Başbakan olmak ister.
FerhatSportsTv
FerhatSportsTv 17 gün önce
@Asım Yavuz ben aday hakkında konuştum sen ne diyorsun hem kürtlerin oyunu almak önemli büyük şehirleri chp o yüzden aldı hdpyi sevmem ama mantıksız gelmiyor siyasette taktik önemli
Asım Yavuz
Asım Yavuz 17 gün önce
ekremmi?yapma Allah aşkına,boş teneke ekrem İstanbulu yönetemeyen hdp ardından koşmaya bir yere varamazsın işi gücü şov algı
Tesla'nın müridi
Tesla'nın müridi 17 gün önce
@IHK IHK bizim buradaki AKP'liler verir, artık o partiye güvenleri kalmadı. Sosyal Medya da sürekli güvenilirliğini anlatınca insanlar ona karşı ısındı
Navzat Budak
Navzat Budak 20 gün önce
Sayın altaylı sizi proqram ortasına kadar dinledim ama hala evrensel olarak sorduğunuz soruları acemi buldum çünkü programı doğruları öğrenmek yerine programı hep cumhurbaşkanı kim olacak kim olacak bunu dinledim şunu sizde biliyorsunuz bende biliyorum vatandaş ola-rak kişiler değil sitemler devleti ayaklar üstünde tutar
Sina Taştekin
Sina Taştekin 18 gün önce
@TheKemalistOrder hfkdndbdhdudjen sen gercek misin söylediklerinden bunu mu anladim
TheKemalistOrder
TheKemalistOrder 18 gün önce
@Sina Taştekin Oğlum sen adama “git çık sokaklara bak kim bağrıyor” diyorsun, sonra adam akıllı CHPli yok diyorsun? Sanki sen çok adam akıllısın bu söylediğin cümle ile.. 🤡 Bildiğin provakatif, halkı kin ve düşmanlığa sürükleme! AK Parti zihniyeti.. İşte🗿
Sina Taştekin
Sina Taştekin 18 gün önce
@E. K bende isterim adam akıllı bı CHP li ile tartışmak ama tek yaptığıniz tayipe kufretmek
Sina Taştekin
Sina Taştekin 18 gün önce
@E. K kankam sokaklara cik bak bakayım kim bagiriyo
ArceuS
ArceuS 19 gün önce
@Mehmet Emin ATEŞ yazık kafana
BaLaBanLı BayBoRa Hakkatapan
BaLaBanLı BayBoRa Hakkatapan 17 gün önce
TÜİK in enflasyonu düşük göstermek için, at nalı, pinpon topu gibi komik eklemelerle enflasyonu düşük gösterdiği doğrudur. Madem enflasyon 30.5 neden %25 zam yapıyorsun konusunda haklısın.
YING XIONG WU MING
YING XIONG WU MING 20 gün önce
ekonomi ile alakalı politikaları en sona bırakmayıp daha fazla zaman ayırsaydınız keşke,kısa sürede olsa anlattığı ekonomi politikalarını çok yeterli bulmadım.
DİLEK DABAKOĞLU
DİLEK DABAKOĞLU 19 gün önce
Ülke güven kazandıkça,dışarıdan yatırım ve para gelecek.Bu nedenle Hak,Hukuk ve Adaletli bir yönetim olduğunu göstereceğiz.Güven kazanacağız dedi.20 sene öncede bu düşünce ile yola çıkıldı.Başarılı olundu..Sonra yozlaşma başladı.
Ferhat Çağrı GÜLTEKİN
Ferhat Çağrı GÜLTEKİN 19 gün önce
en azından dolarla mı maaş alıyorsunuz demiyor :D
Emre Türker
Emre Türker 19 gün önce
Kılıçdaroğlu bürokrasiyi güçlendirmek lazım diyor ama seçimi kazandıran da isimdir. Ona da biraz dikkat etmeli bence.
Ibrahim Yorumez
Ibrahim Yorumez 20 gün önce
🥦🥬🌶🍆🧄🫐🧅😊Liderlerle en iyi programı Fatih abim yapıyor. Zaten haber programlarında bir tek Teke Tek’i seyrediyorum
FYODOR DOSTOYEVSKi
FYODOR DOSTOYEVSKi 20 gün önce
ülkeye bir çivi çakandan allah razı olsun ama bir kuruşunu çalanın da inşallah çoluğundan çocuğundan çıkar can çekişirler de canlarını teslim edemezler inşallah
KÜRT SONER
KÜRT SONER 11 gün önce
@Burak İlhan Eyvalla kardeşim sagol seninde yüregine saglık Güneşi batmayan imparatorluga : Bendeniz nacizane, saygı deger ingiliz halkını çok severim Hasbelkader bu durumdan (işgal) çok müteesirim (ingilizleri kötülemiyor yani keşke böyle tanışmasaydık diyor) İngiltere'nin benim gibi dostlara ihtiyacı mucibinde vali olmak için emirlerini beklerim M.kemal Pasha 14 kasım 1918 istanbul "Paşa içince herseyi söylerdi Bigün yine savaştan konuşuyorduk Bana "Latife... aslında yunan okadarda büyütülecek birsey değildi Asker yorgun aç bıkmış, çoğu karnını doyurmak ve ölmemek için bize teslim oluyordu Zaten 6 ay içinde çekileceklermiş. Ben sadece bunu hızlandırdım Latife uşakizade (uşaklı) hanımın hatıratından "M.kemal paşa ankaraya hepimizinden sonra geldi Haber gönderdigimizde "Biraz işlerim var en kısa zamanda gelicem derdi Sonra duydukki, padişahın kızına evlenme teklif etmiş Kız red ettikkten sonra geldi Hepimiz bu duruma çok gülerdiķ Halide Edip adıvar Ayrıca nutukta "zoraki gönderildim diyor Paşa anlamlı sözler söyliycem diye okadar söz söylüyorduki Artık herkes ona gülmeye başlamıştı Zira anlamsız söyler söylüyordu Latife hanımın hatıratından Kamalistler daha ne kaynak istiyorlar amlamadım
Burak İlhan
Burak İlhan 12 gün önce
@KÜRT SONER ağzına sağlık bremın 🤗 m.kamal'i Samsun'a gönderip oyaladılar ki İstanbul düşmedi , Sultan Vahdeddin son ana kadar teslim etmedi ülkeyi şeriat düşmanlarına. Bizim payımıza da tarihini bilmeyen, bilmemekle de övünen aydın'lar güruhu denk geldi... Bizde bu İman bu bilgi oldukça yıkılmaz yıkılAmaz bu kalenin duvarları. Selam ve duâ ile yüreğinden öpüyorum güzel insan... 🌹🇹🇷
KÜRT SONER
KÜRT SONER 12 gün önce
@Burak İlhan Belliki zıt yanlarımız var Zira aradım taradım dedim "elbet bir ortak yanımız var Galiba buldum Bakalım "evet, bu.!" diyormusun Yaver huzurda emir beklerken el pençe divan Sultan nereden bilsin yaveri yapmıştı sinsi bir pilan Kamal, sultandan bir servet aldı samsuna giderken Nede güven vermişti, iki büklüm çıktıgında huzuru şahaneden Harp bitmiş, başarı kazanmıştı ingilizin tertibi Mebusları huzura yolladı ingilizin valisi Mebuslar, "Efendimiz...ortam karışık şimdi gidin sizi geri çagırırız dediler Kur'ana el basıp namus şeref adına söz verdiler Hicrette, nice vakit bu sözü bekledi atam vahdeddin han Meger mebuslar, namus ve şereften vaz geçmişlerdi söz verdikleri o an
KÜRT SONER
KÜRT SONER 12 gün önce
@Burak İlhan Eyvalla kardaşım eyvalla Dinimiz islam hulusi kalp ile iman ettik rehberimiz kuranı azimiüşşana Devletimiz devleti âli türkiye Salatı selam olsun önderimiz Ahmed Mahmud muhammed Mustafa (s.a.v ) Tahammül ederim herkesin siyasi görüşüne İsterimki hiç kimse, kem söz bile etmesin reise Akılsız adam odurki dururken kendi liderin Batıya şikayet eder kendi devletin Behey gafil, batı seni çokmu düşünüyor sanırsın "Sana demokrasi getirdim der, bi bakarsın kucagındasın...dimi.? Batı dedigin çıkarı olmadan kimseye yardım etmez Batı bu sevmeyecegi eşegin önüne bir tutam ot bile vermez Valla onu bunu bilmem "Devlet namus şeref" demektir böyle bilirim ben Belki etiket yapıyorum sanıcaklar Sıkıntı tünne, ne sanırsa sansınlar Hep şunu derim "Coni'ye hans'a güvenirsen gün gelir çöpe atarlar seni Can'a hasan'a güvenirsen gün gelir kan diye canına katarlar seni Valla bende bi kaptırdımmı kendimi Ooo yazarmıs şairmiş onlarda kim oluyorki😂😂😂😂 İki gündür her yerde şunu yazıyorum "Menekşe" koymuşlar gülün adını "Millet ittifakı" olmuş hainligin tanımı Tüm vatan hainlerini yunana dek kovmadan Lütfen allahım, nolur alma bu canımı...işte durum bu kardeşim
Burak İlhan
Burak İlhan 12 gün önce
@KÜRT SONER Bir Türk olarak içimde ırkçılığın I'sı dahi olmadığını bir kere daha hissettim, hissettirdin. Biz biriz Elhamdülillah. Senin gibi vatansever adama Irkçılık yapacak adama karşı ben seninle Kürt olurum, gözümü bile kırpmam, yakarım. Senin gibi hâk dava yolunda olana hem yoldaş hem gardaş hem engellerde omzuma alır basamak olurum. Ne mutlu hak din uğruna dil, ırk gözetmeyene... 🇹🇷👬
tekin şerefoğlu
tekin şerefoğlu 20 gün önce
fatih bey metal yorguluğu ilgili onların deyimile muhteren hoca parsel vs tüm torpil yolsuzluk iltishaklı belediyelere akp bl. soruştuma açılldımı temiz yönetim adalet ve temiz ülkede huzur içinde yaşamaktır.
gökhan çelik
gökhan çelik 17 gün önce
ibb ve ankara belediyesi ve bütün belgeler ellerinde dava açmadılar neden acaba ???
gökhan çelik
gökhan çelik 17 gün önce
akpli bakanın bakanlığa 35tlden sattığında hırsızlık dedikleri ibbnin 73tlden aldığı dezenfektan yolsuzluğu mu ? devletin 1tl tavan fiyat koyduğu maskkeyi 2.89tlden aldığı yolsuzluğu mu ? 8tllik kumanyaları 29tlden aldığı yolsuzluk mu ? toptancının 12tlden sattığı ibriği ibbnin 65tlden aldığı ibrik yolsuzluğu mu ? yenikapıda israf diye araçları sergileyip algı yapıp 2 katı fiyatından kiraladığı araçların yolsuzluğu mu ? ihale bile yapmadan market fiyatının 2 katı fiyatından sözleşme ile aldığı yolsuzluk mu ? hangisinden bahsediyorsun ???
Mert Tuncer
Mert Tuncer 19 gün önce
Bu programın tekrarı gelsin lütfen!
Baris Sezer
Baris Sezer 17 gün önce
@Erkan Ozkan aferin ahaber izlemeye devam durmak yok çomarlığa devam
Erkan Ozkan
Erkan Ozkan 17 gün önce
@Baris Sezer birde kılıçtaroğlunun videosunun altına bunu yazman ayrıca komik adamın videosunu izledim daha napıyım ama baştan aşağı çöp. sadece zaman kaybı ama izledim
Erkan Ozkan
Erkan Ozkan 17 gün önce
@Baris Sezer A haber hayatım boyunca 10 sn bile izlemedim sözcüde fox da bence siz bu önyargıyı önce kafanızdan silin. Sokak röportajcıları a haberler troller sizin gibi seviyesizleri oyalamak için var. yoksa sizinle uğraşmaktan insanlar işlerine odaklanamıyor
Mert Tuncer
Mert Tuncer 17 gün önce
@Erkan Ozkan tabi mülsüman toplumlara, medeni insanlar, demokrasi, adalet ters gelir. Onlar için elinde sopa küfürbazlar iyidir.
Baris Sezer
Baris Sezer 17 gün önce
@Erkan Ozkan acilen ahaber izlemeyi bırakmalısınız
Mustafa Çınar
Mustafa Çınar 19 gün önce
Çok güzel konuşuyor Kılıçdaroğlu. Hem önceden hazırlanmış ve cevabı verilmiş sorular sorulmuyor. Yandaş gazeteciler yok. Kimseye saldırmıyor . Harika
serpil çimen
serpil çimen 20 gün önce
Kesin Hesap Komisyonu başkanının muhalefetten olmasını, denetim açısından önemli buluyorum. Bu yapılmalı.
Agnostik İnsan
Agnostik İnsan 19 gün önce
@Abilge Yavuz Türkiye'nin en borçlu belediyeleri bir Konya iki Kocaeli bunlar ne zaman CHP'ye geçti. Ankara'dan İstanbul'dan bahsediyorsanız 30 yıldır AKP yönetiyordu.
Emre Türker
Emre Türker 19 gün önce
@Kemal Yılmaz he canım he😊
Kemal Yılmaz
Kemal Yılmaz 19 gün önce
@Emre Türker Yazmış olduğum metinlere yorum yazmazdan önce bu konuyu düşünecektiniz. Size tavsiyem karşınızda siyasî kültürel bilgi birikimini ölçmeden bilmediğiniz konular hakkında fondaş medya terör örgütü FETÖ tapelerini baz alarak yorumlarda bulunmayınız derim naçizane açziyetinizin ifşası aleni olmaktadır netiçesi .
Emre Türker
Emre Türker 19 gün önce
@Kemal Yılmaz bana yazma, ciddiye alınacak bir tarafın yok. Cevap verince Biden’ın emir eri, devşirme vs. ağlamaya başlıyorsum. Bence sen astarı asarı olmayan Yeni Şafak’ta filan yaz. Kazakistan’daki olayları bize bağlamaya çalışıyorlar , bir de sanki burada ayaklanma varmış gibi de algı yapıp iktidar’a “çıkarsanız 15 Temmuz’u görürsünüz”diye de tehtidler savurturuyorlar . Burada herkes dışarıda da normal hayatın gereği dışarıda.☺️Sen oraya yaz.
Kemal Yılmaz
Kemal Yılmaz 19 gün önce
Emre Türker 🇹🇷Terör örgütü PKK ya da DHKP-C üyesi ya da ilişkili bir İspark görevlisi, teröristlerin hedefi olan bir kişinin aracını nereye bıraktığı bilgisini örgüte ilettiğinde sonuçlarının neler olabileceğini hiç düşündünüz mü? Ya da, doğalgaz ya da su sayacını okumak için gelen kişinin PKK’lı ve DHKP-C ile ilişkili bulunmasının nelere sebep olabileceğini tahmin edebiliyor musunuz? İstanbul’da yaşayanların belediyede bulunan tüm bilgilerinin terör örgütlerinin eline geçmesinin nasıl bir tehlike doğuracağını düşündünüz mü? ABD Biden emir eri tatilci Ekrem İmamoğlu ve ekibi ateşle oynadığının farkında mı acaba? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, “İstanbul’a yaklaşık 33 bin kişi alındı ve bu 33 bin kişiden ancak 14 bin kişinin bilgisi bize intikal ettirildi ve 33 bin kişiden 12 bin kişiye ancak bakıldı; 455’inin PKK ve KCK kaydı var, 80’inin DHKP-C kaydı var, 20’sinin MLKP kaydı var, 2’sinin MKP kaydı var ve diğerlerinin de kayıtlarını her birinize gönderebilirim” açıklaması herkesin uykusunu kaçırmalı. En başta da ABD Biden emir eri tatilci Ekrem İmamoğlu’nun sorumlu bir kişi olarak, “Değil 557 kişi, bir kişi bile terör örgütleriyle ilişkili olsun hemen gereğini yaparım, eğer bu personel alımında ihmal ve kusur varsa ilgili personel hakkında da işlem başlatırım” demesini beklerdim. 13 BİN KİŞİ ÇIKARIP 33 BİN KİŞİ ALMIŞ Ama o siyasi polemiği, basın sözcüsü de savunuculuğu seçti. İmamoğlu’nun boyunu çok aşan “liyakat” gibi kelimeleri geçtim, “tasarruf” deyip eski yönetimden kalan 13 bin kişiyi çıkarıp 33 bin kişiyi almasındaki hesapsızlığı da önemsemiyorum ama terör örgütlerinin belediyeyi mekân tutmasına göz yumması herkes için çok tehlikeli. Hele hele, ABD Biden emir eri tatilci Ekrem'in basın sözcüsü Ongun’un “‘İBB’de 557 terör örgütleriyle ilişkili çalışan var’ dendi. Havuz medyası bugün sayıyı 7’ye indirdi. İncelemede 3’ü mevsimlik olmak üzere çalışanların hiçbirinin işe girişte adli sicil kaydına rastlanmadı. Bu konuda Emniyet birimlerince de herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmadı” açıklaması, ciddiyetten iyice uzaklaştıklarını gösteriyor.✔✔✔
Class2002🐞🍀
Class2002🐞🍀 20 gün önce
Süper bilgilendiriciydi, thanks all!
La Edri K
La Edri K 16 gün önce
നിനക്ക് സ്വാഗതം
adwish - ada
adwish - ada 20 gün önce
Kılıçdaroğlu yine 1 numara 👍👏👏👏👏👏
YASIN
YASIN 18 gün önce
Adam ne yapmiş ya nasıl 1 numara icraat varmı
Mehmet Karaman
Mehmet Karaman 20 gün önce
Kemal Kılıçtaroğlu on numara adamsın. Tebrikler
Dilara Onsan
Dilara Onsan 20 gün önce
Seyrederken cok keyif aldim , umutlandim , heyecanlandim, evet Kemal beyin dedigi gibi bu ulkenin varandaslarini otekilestirmeden , elele verip yeniden kalkindirabiliriz. Biz guzel bir milletiz🙏🏻🙏🏻
rand althor
rand althor 20 gün önce
ciddimisin
guven
guven 19 gün önce
Adam gibi Adam.super bilgili Durust.kavgasiz iftirasiz.helal olsun
Yusuf Kucukcan
Yusuf Kucukcan 20 gün önce
Savcı ile hakimin aynı yerde oturmasi beni çok yaralamistir. İddia ve savunma makamı eşittir.
Orhan Bal
Orhan Bal 20 gün önce
Çok saygılı çok mütevazı söz kesmeden bakanları dinleyip cevap verdi helal sana başkan geliyor gelmekte olan
Orhan Bal
Orhan Bal 15 gün önce
@talha arıkan talha bi boş boş konuşma ve o bölümü tekrar izle ama akp olarak değil bir vatandaş olarak dinle belki algılaya bilirisin
talha arıkan
talha arıkan 15 gün önce
kendi kendine atıp tutuyordu hiç beklemediği şekilde bakan yayına bağlanıp cevabını verince kızardı bozardı eline tutuşturulan kendisinin de haberi olmadığı kağıtla ilgili 2 cümle kuramadı. sonra baktı kaçacak yer yok yine ilkokul seviyesinde saray edebiyatına bağladı.
Hasan KEZER
Hasan KEZER 17 gün önce
Karşıt fikir olmayınca böyle oluyo
Orhan Bal
Orhan Bal 19 gün önce
@Cheksikki Koyyamabaşkanın dediği gibi eğerki asılsız belge ise iç işler bakanı araştırsın ha ama akp ve mhp araştırmaya karşı sende haklısın
Suzan Yılmaz
Suzan Yılmaz 19 gün önce
@mertbazi kardeş ☺☺☺☺👏👏👏👏👏😂
Coskun Coskun
Coskun Coskun 19 gün önce
7.45 dakikada söylediği sözü 52.17 dakikada söylemedim diyen adama keMAL yalandaroğlu denir....
HeisenbergRuns
HeisenbergRuns 19 gün önce
yap işlet devret modelini eleştiriyorsunuz ama bunu yine kendiniz desteklediniz önceleri yine fatih altaylı'nın programında canlı yayında görüş değişikliği her insanda vardır olur eyvallah ancak neden fikir değiştirdiğinizi de anlatmalısınız
Hasan Çekiç
Hasan Çekiç 15 gün önce
Çok komiksiniz kilictaroglu neden aldınız s400 diyor ve sonra havasavunma çok zayıf diyorsun 🤣🤣🤣🤣
ÖZCAN ÖZDEMİR
ÖZCAN ÖZDEMİR 20 gün önce
Bir videoda bir genç "Seçimler ne kadar geç yapılırsa o kadar iyi olur çünkü daha çok genç 18 yaşını doldurup seçmen hakkı kazanacaktır ve bu muhalefetin lehine olur". Söylediğinde çok haklı.
ÖZCAN ÖZDEMİR
ÖZCAN ÖZDEMİR 12 gün önce
@Umut Pamuk ben çoğunluktan bahsediyorum.Ayrıca sana belli bir süre muhalif haber kanallarını, köşe yazarlarını, youtube kanallarını, sosyal medya kanallarını takip etmeni öneririm.
ÖZCAN ÖZDEMİR
ÖZCAN ÖZDEMİR 12 gün önce
@Alter Walter evet "Z kuşağının tercihi muhalefet olacaktır" dedim, sadece CHP'den bahsetmedim.Hergün aleni olarak yalanlarla, göz boyamalarla, korku iklimi oluşturarak koltuğunu korumaya çalışan bir iktidarın karşısında her zaman muhalefetin avantajı vardır.
Yobaz öpen harbiyeli
Yobaz öpen harbiyeli 12 gün önce
@Fatih Hacıoğlu kess lan tatava yapmaaa dürzü
ÖZCAN ÖZDEMİR
ÖZCAN ÖZDEMİR 15 gün önce
@Cengiz Y sen yapılan zamları savunuyorsun peki vatandaşın bunu karşılamaya geliri var mı, buna ne dersin?
ÖZCAN ÖZDEMİR
ÖZCAN ÖZDEMİR 16 gün önce
@Cengiz Y tarladan tezgaha fiyat denetimini heralde iktidar yapacak, muhalefetin yapacak hali yok.
Aydın Sagaltici
Aydın Sagaltici 17 gün önce
ben gerçek meclis baskaniyim diyince Kemalin gülüşü 😂
zeytin
zeytin 19 gün önce
Güzel oldu....emeği geçenlere teşekkürler.... Fatih altayli farkını bir kez daha gördüm...
Dadaş Eşref
Dadaş Eşref 19 gün önce
Evet gün geçtikçe soyuluyoruz. .iktidar derhal koltuktan inmelidir. ..
Atamın Yolunda
Atamın Yolunda 19 gün önce
Fatih Altaylı sizi Halk TV de görmeyi arzu ederiz, yalaka medya yerine. Kılıçdaroğlu güzel yanıtlar verdi.
Mert Can
Mert Can 17 gün önce
Halk TV ne işi var
Yok Yok
Yok Yok 18 gün önce
Herseyi bosverin. Sadece cumhurbaskanini degistirmeyi DENEYİN.
B. A. D.
B. A. D. 20 gün önce
Kemal beyin dediği gibi, dış politika satranç alanıdır. Ben başa geçsem 3 adım ilerisini düşünmem, şimdiki adımı düşünürüm ve yapabileceğim en iyi adımı seçerim.
Hazal TÜRKAY
Hazal TÜRKAY 19 gün önce
@OSMANLI Kimseye inan demiyorum, kimseye inanma araştır diyorum
Hazal TÜRKAY
Hazal TÜRKAY 19 gün önce
@OSMANLI Yardımsever işadamı dediğiniz Reza itirafçı oldu daha ne olsun. Adam verileri öne serdi. Türk medyasında haber yapılmaz, ABD medyasına bakın tüm veriler var, adam tek tek anlatmış.
OSMANLI
OSMANLI 19 gün önce
@Hazal TÜRKAY ABD DİYORSA DOĞRUDUR DİYORSUN HÜKÜMETE İNANMAM ABD YE INANIRIM OLUR SİZDEN FAZLASINI BEKLEMİYORUZ
Hazal TÜRKAY
Hazal TÜRKAY 19 gün önce
@OSMANLI dibin dibini gördük, bundan sonra yukarı. Daha ne kadar açlıkla sınanabilir bu ülke?CB seçimlerinde CHP seçim vaatlerini AKP birkaç ay sonra veriyordu, mesela asgari ücreti yükseltmek ve emekliye ikramiye vermek gibi. AKP ilk “ne paranız var da vereceksiniz” dedi sonra aynı vaatleri verdi. Muhalefetteyken bu kadar etkiliyse, iktidarda olsa insan gibi yaşayabiliriz. Soma’da madenci döven adamı Frankfurt ticari ateşesi yapmaz, Halkbank’ın genel müdürü dolandırıcılık ve kara para aklamaktan yüküm giymesine rağmen BİST İstanbul’un başına geçirmez mesela. Yada TÜGVA’lı olmadığı için mülakatta insanların hakkına girmez.
OSMANLI
OSMANLI 19 gün önce
Evet atacağı ilk adım ulkeyi mahvetmek
çilekeş
çilekeş 19 gün önce
🙏🙏🙏 Teke tek porakrami teşekkürler Tarihte görülmemiş adil bir porakram oldu FATIH ALTAYLI KEMAL KILICDAROGLU TEBRİKLER çok keyf aldım gercekten
OSMANLI
OSMANLI 19 gün önce
Yersen
çilekeş
çilekeş 19 gün önce
@Derya Y tayip ide atatürkle gyazliyosunuz ya pes doğrusu bide eski anlatıyorsunuz bana yağ tüp kuyruğu KIBRIS harekatında olan ABD ambargosuyla ilgili mecbur öyle gelisti. Sizler ancak kendi zihniyetinizi kandırır sınız sanki şuan amerikaya bağlı değmişiz gibi algı yapıyorsunuz kim inanır buna sizin gibi düşünenler inanır.
Derya Y
Derya Y 19 gün önce
@çilekeş sanki bu tutugunuz insanmi duzeltcek turkiyeyi asil sizin gozunuz kapalii .oturun dusunun iyice ablarsiniz eskiye donup bakin bi hastane yag tup kuyrugundaydik her gelen cep doldurdu americanin dedigini yapti turkiyeyi america yonetiyordu ilk defa Ataturk gibi biri geldi masaya yumrugunu vuran ikinci liderimiz Erdogan geldi heesey guzel olmaya basladi simdi biraz derdimiz var onuda Erdogan deil dis ulkeler yaratiyo lutfen sabirli olun bekleyin cok az kaldi hersey guzel olucak
Suzan Yılmaz
Suzan Yılmaz 19 gün önce
@Derya Y hanım herkesi Ireceble karıştırmayınız lütfen
çilekeş
çilekeş 19 gün önce
@Derya Y ya sizleri merak ediyorum at gözlüyle bakıyorsunuz her şeye adil değilsiniz takım tutar gibi partizanlık yapıyorsunuz okadar gözünüz körleşmiş ki sizin şuan da türkiyenin acı tablosunu göz ardı ediyorsunuz 50 yıl geriye düştük sayenizde doğmamış çocuk borçlu doğacak hale türkiye yeter artık ya hadi kendinizi düşünmüyorsunuz çocuklarınızın geleceğini düşünün..
Aslan Akın
Aslan Akın 19 gün önce
1:03:12 de bakanın çığıra çığıra hiçbir belgesi olmayan şeyler dedikten sonra Kılıçdaroğlu'nun anlık (bir dakika ya bizde belge yok muydu diye) şüpheyle önündeki belgeye bakması ve birkaç saniye sonraki gülümsemesi kahkaha attırdı :))
Ötekilerin Penceresi
Ötekilerin Penceresi 19 gün önce
👏👏👏👏👏 iyi bir yayın oldu 👏👏👏
Mehmet Karaman
Mehmet Karaman 20 gün önce
Helal Size Kılıçtaroglu. Konusmanı destekliyorum. Muhalefetin kralını yapıyorsun
TeprikHan Khan
TeprikHan Khan 16 gün önce
Hastir lan, kralını yapıyormuş... Karalamaktan başka ne yapıyor... Ne yararı var bu ülkeye... Kendin bile inanmiyorsun aslında 🌵
Kubilay BAŞ
Kubilay BAŞ 20 gün önce
Fatih ikide bir ne gülüyorsun? Sayın Genel Başkan da bozuk atmıyor "hayırdır komik olan ne?" diye...
Karizması Yeter
Karizması Yeter 12 gün önce
@Alter Walter Hoşt Aktrol
klown's soldier
klown's soldier 18 gün önce
@Alter Walter sana demek istedigim tek şey biraz ekşi sozlukte takilarak iq seviyeni yukselt sonra biraz etrafa bak ve analiz et sonra konuşalim.
Ömer Faruk Er
Ömer Faruk Er 19 gün önce
Komik çünkü, yalaka gözüyle bakınca birşey yok ama başka gözle bakınca komik duruyor
Alter Walter
Alter Walter 19 gün önce
@klown's soldier Ya adam 2 saatlik bir videoya okadar fazla yalan söylüyorki siz onun gülümseyerek tatli tatli konustugunu saniyorsunuz. Isin en komik yanida okadar inanarak yalan söylüyorki en sonunda Fatih Altayli bunun yalan oldugunu ve inandirici bir tarafi olmadigini görerek güldü. Asil sizin uyanmaniz gerekiyor ve biz ne yapalim sizi bu rüyadan uyandirmak icin? Ama bak özelikle onun bu videoda söyledikleri yalanlari görmeniz icin bir hazirlik yapacam ve onun dogru konustuguna inanan herkes seyretsin.
klown's soldier
klown's soldier 19 gün önce
@Alter Walter yalanlar mi lmao . herşey ortada dostum biraz gözünüzü açin.
Ekrem Can
Ekrem Can 19 gün önce
Tarihi bir program olmuş teşekkürler Fatih bey
aynur olgun
aynur olgun 20 gün önce
Çok ıyi program oldu fatih bey sizleri tebrik ediyorum
AssBurner
AssBurner 16 gün önce
önümüzdeki seçimi kazanma ihtimalini yüksek görüyorum.
Ümit CAvdar
Ümit CAvdar 19 gün önce
Helal olsun çok güzel program olmuş zaman nasıl geçti anlamadım
Candemir Gültekin
Candemir Gültekin 19 gün önce
Teşekkürler sayın Fatih bey. Nezdinde katılımcı Kemal beye de açık sözcülüğü nedeniyle teşekkürler .
İbrahim Kaya
İbrahim Kaya 20 gün önce
Ekonomi için çözüm önerilerini Ali Babacan in flu tv deki son programından dinlemenizi öneririm
ALİ KUCUK
ALİ KUCUK 20 gün önce
Fatih bey tarım ve gübre deki durumu da dile getirmeniz gerekir
Durak Cakirca
Durak Cakirca 20 gün önce
Adam gibi adammmmm
RAŞİT
RAŞİT 19 gün önce
Rte de keşke bu kanala cıkıp adaletli bir söyleşi yapabilse...
Gökhan
Gökhan 20 gün önce
Kılıçdaroğlu ve erdoğan programı olsa ne güzel olurdu 😀 ama bu da iyi olmuş
Güven Celik
Güven Celik 8 gün önce
@World war2000 sen bana cümleler yetiştirmeyi bırak insanlarıda galyana getirme koçum hadi şimdi ilerle 2023 seçimlerinde burda ol yalnız 😉
World war2000
World war2000 8 gün önce
@Güven Celik Turkcen cok bozuk,pardon nerelisin?
Güven Celik
Güven Celik 9 gün önce
@World war2000 sokarız biz bin aliyi nasıl soktu sırasiyla bu iiilşler koçum
World war2000
World war2000 9 gün önce
@Güven Celik Valla o kadar sacma bi yorum yapmissin ki kendin cal kendin oyna misali olmussun .birde guluyor zavalli
Hüseyin Kokum
Hüseyin Kokum 9 gün önce
Okadar aptalca okadar gereksiz insanlar varki gerçekten Erdoğan la kılıçtar oğlunu eşdeğer gören fukara beğinler bunu adam yerine koyuyorsunuz ya gülüyorum komik hallerinize zihniyetiniz bozuk çünkü şu adama devleti bıraksak emin ol ülkem geri gitmiycegini bilsem gelsin dünya kaç kucak görün diycem ama ülkem geriliycek ahmaklar bu evde karısını yönetemez CHP zihniyetinden medet ummak ahmaklık tır başka söz yok.
le le
le le 18 gün önce
03:50 de güzel konuşmuş bay kemal,doğru söz yemin gerektirmez.armut mu topluyorsunuz gerçekten?????kendi başarısızlıklarınızı başkalarını suçlayarak aklayamazsınız,sıkıldık artık ülkecek bu laflardan.bu ülke kimsenin babasının malı değil.sultan süleymana kalmadı sizede kalmayacak.
adil adil
adil adil 20 gün önce
O telgraf çekenler, ikramiyelerini de almasınlar.
adil adil
adil adil 18 gün önce
@YASIN sen ne anlıyorsun. Dinlemeden yorum yapmışsın.
YASIN
YASIN 18 gün önce
Niye bakanın konuşması zorunuza mı gidiyor
Gül Bostancı
Gül Bostancı 16 gün önce
Halk olarak aptal değilim gündemi yakın markaja alarak yakından takip ediyorum kimsenin aklıyla da hareket etmem
Trap Two aka Ayhan S.
Trap Two aka Ayhan S. 18 gün önce
Hic kimseyle görüsmüycektum ama 15 saat bekletildim kapida. Kapida bekletildim ama iceri zaten girmiycektim… komik Adam bu yaaa 😂👍
YING XIONG WU MING
YING XIONG WU MING 20 gün önce
Vallaha helal olsun kılıçdaroğlu na tebrik ederim on numara konuşmuş👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏
KÜRT SONER
KÜRT SONER 19 gün önce
@World war2000 😂😂😂 Eyvalla bro eyvalla Amin amin Ama o sn by kemal varya o, evladı resul'dür seyyid'dir Ak partinin seçim garantisidir Kemalist görünsede aslen erdoganisttir Gizliden gizliye reis fanatigidir Genel başkan olsada cehapede Erdogana çalışan gönüllü bir dava neferidir ak partide 😂😂😂dimi.?
World war2000
World war2000 19 gün önce
@KÜRT SONER aynen 😂😂Allah KK CHPnin başindan eksik etmesin
KÜRT SONER
KÜRT SONER 19 gün önce
@asi melek Aman aman bırak bitmesin Muhalef kalması için ben hep sn by kemal beyi desteklerim😂😂😂
asi melek
asi melek 19 gün önce
@World war2000 Cok beklersiniz CHP asla bitmez
World war2000
World war2000 20 gün önce
Az kaldı bu çapsız başkanınızı HDPPPK İLE sandıkta gömecek bu millet
Levent geckalanlar
Levent geckalanlar 19 gün önce
Teşekkürler Haber Türk böyle tabloları özledik. 👏👏👏
Sema Aydilek
Sema Aydilek 20 gün önce
Özlemişiz boyle programlari eskidende boyle olurdu ama eskiden butun parti başkanları bir araya gelirdi ama olsun buda idare eder cok guzel bir program yapmissiniz sizi tebrik ediyorum zevkle izledik
KÜRT SONER
KÜRT SONER 14 gün önce
@Adolf Hitler BEN MİLLET İTTİFAKINA KOYUYORUM NE SİZ NEDE BEN DOYMUYORUM HADİN ORDAN İT SÜRÜLERİ BEN DEMİYOM, BİZİM SIRRI DAYI DEDİYDİ😂😂😂
Adolf Hitler
Adolf Hitler 14 gün önce
@KÜRT SONER Soner basıyor musun 2023`te Erdoğana :D Kürt *TE* olsan sana yardım eder merak etme sen
Real Truth
Real Truth 18 gün önce
İbb bana da araba versin 🤣😂😂😂😂😂
Cihan Özcan
Cihan Özcan 19 gün önce
@Suzan Yılmaz İngiliz amerikan Hindisinin?peşinden gitmekten davarlikta iyidir gulu gulu gulu yılbaşı hindileri sizi
Suzan Yılmaz
Suzan Yılmaz 19 gün önce
@Cihan Özcan akdavar
Asil İnsan
Asil İnsan 18 gün önce
Bu halka, bu yönetimi tekrar seçen seçmene ve seçilenlere yeter deyinceye kadar devam. Faiz, Döviz, İşsiz, Zam girdabında dank edinceye kadar.. Biz acele seçim öneriyoruz..
Mustafa Yilmaz
Mustafa Yilmaz 20 gün önce
HELAL OLSIN DAYI OGLI 🥰🥰🥰
Hdhdh Hdbdh
Hdhdh Hdbdh 19 gün önce
Kılıçdaroğlu helal olsun sana 👏👏
OSMANLI
OSMANLI 19 gün önce
@yunus emre yılmaz O İŞİNİ BİLİR
yunus emre yılmaz
yunus emre yılmaz 19 gün önce
Başkan ortalığın anasını skmış kank
OSMANLI
OSMANLI 19 gün önce
Hdbdh hıı
futbol seven kadınlar
futbol seven kadınlar 19 gün önce
Adam haklı,bide Mansur derse tamamdir
Engin Tekcan
Engin Tekcan 19 gün önce
Alkışlar,bravolar,harikaydılar ve bir yığın ıvır zıvır
İsmail Çolak
İsmail Çolak 20 gün önce
Kemal Kılıçtaroğluuu🙏🙏🙏
Tolga Tolga
Tolga Tolga 19 gün önce
İyiler bir gün kazanacak Kılıçdaroğlu sabır
bilal çelik
bilal çelik 16 gün önce
İyi ve k.k. kişisi 😂 adam yüzyılın yalancısı
Erkan Kaya
Erkan Kaya 19 gün önce
👏👏👏
Oyun Kenti
Oyun Kenti 17 gün önce
Aynennnn ,, vereceği çok hesap var 👏👏👏
Ridvan Alkan
Ridvan Alkan 19 gün önce
Ya fatih bey süperesiniz vallahi tebrik ediyorum tesekkurler
ali soyler
ali soyler 19 gün önce
Az. Kaldı. Seçimlere. Bu. Adalet sizlere de. Lazım. Olacak
Tuğrulbey
Tuğrulbey 19 gün önce
Helal olsun Kemal başkan !! saraydaki zat tırstı bağlanamadı tabiki..
danismanhocam tv
danismanhocam tv 20 gün önce
Sonunda anında içerik paylaşmışsınız tebrikler admin.
Ersin Şimşek
Ersin Şimşek 20 gün önce
Kemal bey siz sayın tayyip bey ve devlet bey artık siyaseti buraksın emekli olun meral hanım ali bey davutoğlu vsvs eski kişiler genc lider lazım bize genc en fazla 40 yaşında valla artık siyasetle işim olmaz ama valla bıktırdınız hepinizde olan bu ülkenin insanlarına zararı hep bizler cekiyoruz emekli olun hepinizde biri der pkk lı biri der fetocu biri de ülkenin bekası ayrıştırıcı konuşmalar vallla hepiniz emekli olun yeni yüzler gencler gelsin ülkeyi düşünüyorsanız hepiniz
senol aydın
senol aydın 20 gün önce
Helal olsun
Rumeysa Larlar
Rumeysa Larlar 18 gün önce
Bizi isim mi sistem mi kurtaracak??? 👋👋👋
Eray Topal
Eray Topal 16 gün önce
1-Kimi gösterirsek seçilir çok hafif bir ifade. Rakibinizi küçük görürseniz ters bir yumruk yiyip nakavt olabilirsiniz. 2-Kemal Bey aday olursa kesinlikle kaybeder, uzak durmalı. 3-Anadolu insanı 1000 yıldır sefalet içinde yaşıyor. Hiçbir siyasi oluşumun çözebileceğini sanmıyorum. 4-Bütün sorunları çok basit çözeceğiz diyor. O kadar basit çözülse mevcut iktidar çözer ve koltuğunu sağlamlaştırır. 5-İsraf bitirilmeli en gerçekçi çözüm önerisiydi.
Mım
Mım 20 gün önce
devlet adamı
Yunus BAL
Yunus BAL 19 gün önce
Uzun süredir bu kadar iyi bir program seyretmedim. Emeği geçenlere teşekkürler...
Hakan Demir
Hakan Demir 19 gün önce
Güzel olmuş tebrikler
Batuhan Özcan
Batuhan Özcan 16 gün önce
her TV programına çıkan dürüst iyi saygılı biri oluyor bana pek inandırıcı gerçekçi gelmiyor yani Atatürk vefat ettikten sonra CHP partiside bitmiştir kısaca bana göre olay bu.
SvS
SvS 20 gün önce
Rızkımı veren,Hüda dır kul a minnet eylemem.
Kivanc Duman
Kivanc Duman Gün önce
❤❤adamsin kilicdaroglu❤❤
Beyazıt Yiğit
Beyazıt Yiğit 15 gün önce
Helalleşme hususunu destekliyorum
figen fidan
figen fidan 17 gün önce
Fatih bey kemal beyin cevaplarına bakışlarıyla herkesin yerine cevaplamış oldu teşekkürler Fatih bey
Mustafa Yilmaz
Mustafa Yilmaz 19 gün önce
Helal sana dayi ogli 🥰
Mehmet Oğuz Uzun
Mehmet Oğuz Uzun 20 gün önce
Harika açıklayıcı ve her anlamda, gelecekle alakalı, yapısal ve yönetsel anlamda somut işlerin nasıl yapılmasının yol haritası.Demokrasi,Hukuk içerisinde geleceğini akıl ve bilimle kurmuş Mutlu kocaman bir Türkiye🇹🇷
osman burak
osman burak 18 gün önce
@Emrah Ece Ezber? 20 senedir ezber dediklerinle icice yasiyoruz. Kafani bir kumdan cikarsan etrafina baksan goreceksin. Ama cahillik yasam tarziniz olmus.
Emrah Ece
Emrah Ece 18 gün önce
@osman burak ezber kelimeler geç
Alter Walter
Alter Walter 19 gün önce
@Emrah Ece Kemal bey diyorki iktidara gelince herseyi cözecez. Fatih bey soruyor bunu nasil yapacaksiniz diye. Verdigi cevap halkin güvenini kazanmaliyiz bunuda demokrasiyi getirecek istikrari getirecez, anca böyle halki güveni kazanilir diyor. O öyle söyleyinca aklima gelen aynen söyle oldu. Halkin güvenini iktirada gelince degil secilmeden önce kazanirsinki halk sana oy vererek seni secsin. Kendi degimi ile türkiyede olmayan demokrasiyi getirmek isteyen bir genel baskan önce kendi partisi icinde demokrasiyi uygular ama toplanan delegelerin imzalarini baskiyla geri cektirmez. Muharrem Ince, Mustafa Sarigül ve daha niceleri kendisini elestirdikleri icin kötüleyerek partiden kovmaz. Aldigi bu kadar yenilgiden sonra halen daha o koltuga yapisip kendisinden daha basarili olacaklarin önünüde kesmez. Vatanini seven bir adam kendisine kendi cevresinden elestiriler geldiginde demekki benimle olmuyor bari vatanimin hayri icin bir baskasi gelsin der onur ve haysiyetiyle o koltugu birakirdi. Sürekli erken secimden bahsediyorlar ama daha kendi aralarinda kimi aday göstereceklerini bile belirleyemediler, birde biz bunu bir araya gelip hic konusmadik diyerek buz gibi yalan söylüyor
Alter Walter
Alter Walter 19 gün önce
Ya beni cok güldürdün insallah sende hep gülersin. Mehmet Oguz kardesim, sen orada Kemal beyin anlattiklarinin gercekten bir cözüm önerisi olduguna inaniyorsan hakikaten samimiyetle inanmissin demektir. Kemal bey, 2 ssatlik konusmanin icersinde kendisiyle okadar cok celisiyorki haddi hesabi yok. Birde anlattiklarina okadar inanmiski basarili olacagini saniyor. Tabi birde araya okadar kacamak yalanlar katiyorki Fatih Altayli bile anlatiklarinin tamamen bir hayal ürünü oldugunu ve gerceklesmenini imkan ve ihtimali olmadigini anlayinca kendini tutamayip gülmek zorunda kaldi. Fatih bey son olarak "bugüne kadar icraatlarinizi görmek nasip olmadi diye birsey söyledi" Bu bile Kemal beyin sadece hayal perest oldugunu ve siyasi konularda gerceklerin cok uzaginda yasadigini acikliyor. Ben bu video ile ilgi bir calisma yapicam ve sonra bu videonun altina sonucu aciklicam. Yeterki azicik sabirli olun.
osman burak
osman burak 19 gün önce
@Emrah Ece Anlatayim guzel Kardesim. Calmasalar cirpmasalar, yandas kayirmasalar, fetoyu kollamasalar memleket batmaz.
Hayriye Küçük
Hayriye Küçük 17 gün önce
Ben ilgi ile izledim. Emeğinize sağlık...
TheRippeR
TheRippeR 20 gün önce
Altaylı artık bu işlerin piri olmuş. Teşekkürler
Seda Akman
Seda Akman 17 gün önce
@Kerstin Kardeşim sen kime kinlendin böyle anlamadım sanane ayrıca bence demişim BENCE
Seda Akman
Seda Akman 18 gün önce
@Alter Walter Ama bizim ülkede gazeticilikte aşındı ve artık bu ülke için en iyisi Fatih Altaylı bence diğerlerine göre.
Alter Walter
Alter Walter 19 gün önce
Valla birseyin piri oldugu dogru olabilir ama cesur gazetecilik bu degil. Avrupada öyle muhabirler varki karsina cikan kim olursa olsun öyle sorularla boguyorlaki adamin acigi olmasada bi sekilde acik veriyor. Onlar bizimkiler gibi yanli gazetecilik yapmiyorlar. Ben türkiyede taraf tutmayan pek fazla gazeteci tanimiyorum ve birde okadar acik olarak belli ediyorlarki insan bunlarin tarafsiz oldugunu söylemek icin sadece kör degil sagirda olmasi gerekir
Ahmet Kara
Ahmet Kara 20 gün önce
K.k bu aksam çok beğenildi supersiniz
Tunay Karadağ
Tunay Karadağ 20 gün önce
🧿❤️Kılıçdaroğlu👏👏👏👏👏
dilek kerley
dilek kerley 20 gün önce
TESEKKURLER FATIH BEY MUHTESEM TARAFSIZ VE BILGILENDIRICI BIR PROGRAM OLMUS....KAFA DINLENDIRICI BIR PROGRAM AYNI ZAMANDA.KAHVE AGZI ILE LANLI MANLI KONUSMALARDAN 20 YILDIR, INSANLARINDA BEYNI YORULDU.
dilek kerley
dilek kerley 19 gün önce
@Hatice Borekcl Siz varsayimla Adam ise elinde delille konuşuyor.Basın boş gönül avutmasına degil kanıta bakar.Hoş bu düşüncenizin beni ilgilendiren noktası neresi ki.Yorumuma replay yapma gereksinimi duydunuz.
Hatice Borekcl
Hatice Borekcl 19 gün önce
Kemal kllcdaroglu Kem Kum edip durdun yalanlarlna belliki sende inandln ama fatih beyi inandlramadln tabiki benide
esra kara olgungün
esra kara olgungün 19 gün önce
@PhoeniX benzinin fiyatini neden tl ye cevirdiginizi sorabilir miyim? 1600 euro asgari ucret dersek ve y disinda asgari ucret alan azinlikta oldugunuzu kabul edersek 24 bin tl nin 20 tlsi ile 1 litre benzin aliyorsunuz.turkiyede 4500tl asgari ucretin 12 tlsiyle 1 litre benzin aliyor.siz ordan alip geldiginiz eurolarinia eger luks semtlerde gezdiyseniz evet bmw mercedes fazlasiyla gorursunuz.tatil beldelerine ben gidemiyorum,antalyada yasamama ragmen siz gidip gorebilmissiniz ne guzel.sorun zaten zenginin daha zengin fakirin daha fakir ,orta kesimin silinmek uzere olmasi.evet tup yag kuyruklari vardi kibris harekati ambargosu sirasinda.simdi halk ekmek kuyruklari kotoyla sayilan siviyaglar var ama ne savastayiz ve uzerimizde bir ambargo var
S A
S A 19 gün önce
@PhoeniX yalan soyluyorsun almanyanin koyunde yasiyorsun heralde sen yiyorsa donsene turkiyeye? Aliyorsun devletten cocuk yardimi issizlik maasi ahkam Kesme
OSMANLI
OSMANLI 20 gün önce
@B. M. asla
Sascha Götze
Sascha Götze 20 gün önce
Personel alınırken bir araştırılması lazım, 500 ün üzerinde personel tesadüf olamaz!!!
ERTUĞRUL E
ERTUĞRUL E 18 gün önce
Bu adamin nesini beğenmiyorsunuz yahu... Kul hakkı mi yemiş adam mı kayırmis, israf içinde mi yüzüyor, saray gibi evde mi kalıyor ??
Ali Eralp
Ali Eralp 19 gün önce
Programa bakmadan yorummu yaziyorsun :). Adam açıkça nasıl olmasi gerektiğini anlattı. Ayrıca 500 kişi şu anda daha lafta, kaç haftadır işlem bile yapılmıyor.
Weinstnicht
Weinstnicht 20 gün önce
araştırmayı yapması gereken belediye değil bizzat adalet bakanlığı ile iç işleridir belediye napcak sicil kağıdı istiyor işe alırken bakıyor sicili temiz alıyor işe o kağıdı veren makam araştırcak
Haasoc
Haasoc 20 gün önce
Saçmalama Götz…
suna can
suna can 17 gün önce
Sadece alkışlıyorum kemal Kılıçdaroğlu
Suzan Yılmaz
Suzan Yılmaz 19 gün önce
Tepeme çay,atılmadan eeéeeyy,diye naralar atılmadan kafam şişmeden sakin,sakin izledim sağ ol,var ol sayın Kılıçdaroğlu 🌹🌹🌹🌹🌹❤❤❤❤🙂
esat yurt
esat yurt 19 gün önce
Bunun neresi teke tek.bakan bağlanıyor,meclis başkanı bağlanıyor.iktidardan birisi çıktığında ,muhalefetten kimseyi çıkarmıyor.
Amca BEY
Amca BEY 19 gün önce
@Unut Gitsin Oğlun babasının.. bağlansın ben mi yönetiyorum programı
Ömer Faruk Er
Ömer Faruk Er 19 gün önce
@Unut Gitsin Çünkü cagirmiyorlar, programı nasıl izliyorsunuz. Kılıçdaroğlu gelin bağlanın diyor. Bunun suçunu bile iktidara atacak kadar at gözlüğüyle bakıyorsunuz her şeye...
Ömer Faruk Er
Ömer Faruk Er 19 gün önce
Kardeşim adam kendisi istemiş, sıkıysa gelin bağlanın demiş. Baglansa bağlandi dersiniz bağlanmasa korkuyor bağlanmadı dersiniz...
Jack Parker
Jack Parker 19 gün önce
@Unut Gitsin Adam herkesi tehdit ettiğinden ,haber kanalları bile akp ye çalışıyor arkadaşlar
Unut Gitsin
Unut Gitsin 19 gün önce
@Amca BEY oglum akp den biri konuk oldugunda niye muhalefetten biri baglanmıyor
Hüseyin TOPÇU
Hüseyin TOPÇU 8 gün önce
"Vatandaştan topladığımız paraları harcayıp, sonra muhalefete hesap vereceğiz" diyor. Mantık aynı. Vatandaştan topla. vatandaşı tavuk gibi yol. Şöyle üretecez böyle üretecez kazanacaz demiyor. Vatandaştan toplanan vergilere bağlayacak belini. oraya buraya harca. hesap versen ne olur. gerekli gereksiz harcadıktan sonra, yolsuzluk yap yapma. şuraya harcadım diyip işin içinden çık. karşında niye harcadın deseler ne olur sanki. hepsi saçmalık ya. lafla peynir gemisi yürümez. Plan proje üret ona oy verelim. şunu yapacam bunu yapacam demekle olmuyor, maalesef. Nasıl yapacağını anlat. proje anlat. yok. Bak Fatih Erbakan nasıl plan proje üretmiş. onlardan biraz bişeyler öğrenin
Seçkin KALKAN
Seçkin KALKAN 20 gün önce
Araç tahsisleri doğru ise haram zıkkım olsun
#CANLI - Mansur Yavaş Teke Tek'te soruları yanıtladı
1:40:24
Konuşanlar 51. Bölüm Shot / Konuk: Uzi
9:25
Konuşanlar
görünümler 1,6 Mn