Mevzular Açık Mikrofon Tanıtım I 5. Bölüm: Ahmet Davutoğlu (6 Ekim Perşembe Yayında)

  görünümler 2,511,432

BaBaLa TV

BaBaLa TV

2 aylar önce

Sosyal Medya Hesaplarımız;
Instagram ► babalativi
Facebook ► babalativi
Twitter ► babalatv

YORUMLAR: 8 080
Masis Beatz
Masis Beatz
Halk siyasilerden değil, siyasiler halktan korkacak. Yani olması gerektiği gibi. Bunun için en büyük adımı attığın için teşekkürler ve TEBRİKLER OĞUZHAN UĞUR!
İlknur Günaydınoğlu
İlknur Günaydınoğlu
Her gelenin kıvranmasından büyük keyif alıyorum. Bu noktaya gelene kadar hepsinin parmağı vardı şimdi de geleceğimizin hesabını gözümüzün içine bakarak verecekler. Teşekkürler Oğuzhan sen harika bir öncüsün. Bu dönem de ülkede bütün gazetecilerden daha iyisini verebiliyorsun.
Azat yılmaz
Azat yılmaz
çok başka boyuta taşıdı medyayı, önce bizi saçma sapan talkshowlardan kurtardı, sonra sanatçı tabularını yıktı, eğlence anlayışımızı yapaylıktan kurtardı şimdi de Türk medya tarihin en iyi işini yapıyor. cidden tebrikler bu kanalı ilk kurduğun 15k takipçi olan videolardan buralara hem sen çok geliştin hem de sahip olduğun kitleyi geliştirdin. takdiri en çok hakeden işleri yapıyorsun
Yuukina
Yuukina
Oğuzhan Uğur bu kadar gergin bir ortamda bile ortamı samimiyetiyle öyle güzel yumuşatabilmeyi başarıyor ki tebrik etmemek elde değil. Harika bir sunucu.
pokezoom
pokezoom
Sonu efsaneydi. Oğuzhan Uğur tüm TV programcılarının ötesine geçti. Adam her türlü programı sunabiliyor.
Semih Karademir
Semih Karademir 21 saatler önce
Sadece Türkiye Cumhuriyeti'nin değil dünyanın en kaliteli TRshow kanallarından birisiniz. Başarılarınız ve kaliteniz daim olsun.
M.A
M.A
Ses kaydını dinleten arkadaşa buradan selam olsun. Adamsın adam.
bzkrt
bzkrt
Yıllardır beklenen demokrasi ortamı. Teşekkürler Oğuzhan Uğur.
İbrahim Bey
İbrahim Bey
Ulan bir kokoreçe herkes alkış tuttu ya helal olsun. Sabahtan beri eleştirdiğiniz adam bir kokoreçe kendini nasıl alkışlattı. Bizim milletin akıl özeti bu işte
Ahmet Arslan
Ahmet Arslan
Türkiye tarihinde yerin bambaşka bir seviyede olacak Oğuzhan abi. Sen ve ekibin efsane iş yapıyorsunuz
Faruk Üstündağ
Faruk Üstündağ
''babala tv'desiniz'' cümlesini o kadar haklı bir gururla söylüyorsun ki helal olsun 🙌
Gulsum Uzun
Gulsum Uzun
keşke hemen yayınlansa ve izleyip içimin yağları erise. TEŞEKÜRLER OĞUZHAN UĞUR VE DEĞERLİ EKİP ARKADAŞLARI SİZLERİ SEVİYORUZ :)
eh ç
eh ç
Vallahi gözlerim doldu siyasilerin az da olsa utanmasını sağladığınız için. Tebrikler
Ümit Ateş
Ümit Ateş
Oğuzhan Uğur kardeşimizin yapmış olduğu bu program Türk siyaseti açısından çok büyük bir hizmet. Başarılarının devamını diliyorum.
Mücahit Kemal CANPOLAT
Mücahit Kemal CANPOLAT
Normalde siyasetçilerin katıldığı programlara önceden, sorulacak sorular bile gönderilir yani her saniyesi planlı ve her soruya çalışılmıştır. Bu program ülkemizi bir adım ileri attı. Yıllardır seni takip ederim Oğuzhan tebrik ediyorum yaptığın işlerin hepsi çok güzel ama bunu gerçekten takdir ediyorum . 😊
engin5
engin5
Siyasilerin tv.deki tartışmalarından yıllar sonra bu kadar açık soru cevap platformu oluşturduğunuz için çok teşekkürler. Aslında bu programla bir tarih yazılıyor ama insanlar memleket derdinden henüz farkında değil. İnşallah bir gün hak ettiğiniz değeri de görürsünüz. Bizler tarafınızdan sevildiğinizi zaten hissediyorsunuzdur ama inşallah günün sonunda da insanlar unutmaz, maalesef her zaman olduğu gibi.
Erol H
Erol H
Allahım nolursun ölmeden gerçekten vatan ve millet için çalışan,çalmıyan,yolsuzluk yapmayan doğru düzgün bir CB görmeyi nasip et vallahi gençliğimiz gidiyor.
Özgür Yalçın
Özgür Yalçın
Ne zman gelicek bu bölüm . Valla bekleye bekleye bi hal olduk :) bidahakine fragmani 2 gün önceden verin bari de bu kadar sabirsizlanmayalim 😁
Onur Adrian
Onur Adrian
Memleketin gözünü açarsa bu program açar. Tüm babala ekibini tebrik ederim 👏👏
hoiy vinosa
hoiy vinosa
Oğuzhan, umarım ne kadar büyük bir şeyi başlattığının farkındasındır. Baban seninle gurur duyuyordur.