THE BATMAN - ELEŞTİREL PARODİ

  görünümler 490,413

Filmler ve Filimler

Filmler ve Filimler

Aylar önce

2022 yılında vizyona giren ve Robert Pattinson abimizin başrolünde yer aldığı The Batman Eleştirel Parodisi sizlerle... Keyifli seyirler ve iyi eğlenceler canlar. Seviliyorsunuz.

►►AGARTA STEAM SAYFASI: store.steampowered.com/app/16...
🔔F&F Club'a Katılmak için: trshow.info/on/ZCU.html...
🔔ABONE OLMAYI VE BEĞENMEYİ UNUTMAYIN CANLAR
🔴Instagram: filmlervefi...
🟣 discord.gg/WhRQ7bZ
📬Contact: filmlervefilimler@gmail.com

►ELEŞTİREL PARODİLER: trshow.info/watch/4I4iTvn1K9Y/video.html...
►NEDEN EFSANE SERİSİ: trshow.info/watch/D2AQLj12taI/video.html...
►NEDEN KESTANE SERİSİ: trshow.info/watch/nnSkGevpwn4/video.html...
►HİLE WEB SERİSİ: trshow.info/watch/SThze8RBWsE/video.html...

♦♦Filmler ve Filimler kanalında her hafta vizyona girmiş bir yapımın Eleştirel Parodisi yer alır. Bu parodilerin sonunda FİLM(iyi) FİLİM(kötü) anlamına gelen ibareler dile getirilir. Senin beğendiğin yapımı biz beğenmemiş veya tam tersi durumlar oluşabilir. Dünya farklı insanları barındırdığı için güzel bir yerdir.♦♦

▶Filmler ve Filimler (Movies and Moovieez) is a Turkish entertainment platform. We produce movie parodies to make people smile.

Film (Movie) is the grade that we gave to "good" productions. Filim (Mooovie) is the grade that we gave to "bad" productions.

Charlie Chaplin logo means "Movie" and Hitler logo means "Mooovie".

Watch it, like it, share it !

YORUMLAR: 3 302
Filmler ve Filimler
Filmler ve Filimler
Bizim için...
Mert Benli
Mert Benli
dürüst olmak gerekirse ben filmdeki daha karanlık depresif amatör batmani sevdim cünkü o 3 saat içinde bana o temaları sağlam bir şekilde hissettirdiler . batmanin yara alması, aşağı atlarken düşmesi , dedektiflik yaparken bulmacalarda zorlanması gibi ince detaylar bize büyük bir ruhsal cöküntünün içindeki amatör ve genç bir batman sundu ve bunu hissettirdi . ama sinemada kör bir şekilde izlemesek daha iyi olurdu içim kararmıştı vallahi
elif
elif
film zaten batman'in acemilik yillarini anlatıyor, yani eleştirdiğin çoğu şey gerekliydi. bence diğer batmanlerin playboyumsu, yaşadığı şeyleri yok sayıp umursamayan tavırlarının aksine "garip" davranması ve insanlar tarafindan parya olarak kabul edilmesi de gayet hoştu
Berke
Berke
Aslında filmde mantıksız yönler bulup yönetmene suç atmak pek doğru olmazdı çünkü neredeyse çizgi roman ile apaynı olmuş film bu yönden oldukça başarılı. Ve Joker'e devam filmi çekilse sinema salonları dolardı diyince sanki bu film dolduramamış gibi bi algı olmuş belki demek istediğin de tam olarak bu idi. Zira gidenler boş yer bile bulamıyordu bu filmde.
Onur Güler
Onur Güler
Sen de benim için Batman düşmanısın. Adamın sıçık tipli kendine intikamcı dedirtmesi zaten Batman olmayı daha becerememesimden kaynaklı. İçinde bitirilmemiş işleri olan bir karakteri bize yansıtıyor. Filmi izlerken, bir tane video konusu yazayım da gömeyim şu filmi diye izlemeseydin belki hoşuna gidecek sadece bir iki konu, sahne, oyunculuk, çekim olurdu ama dalga geçme isteği gözünü bulamış
Furkan Narin
Furkan Narin
Marvel ya da DC fanboyu degilim ama gereksiz gomulmus bu film. Benim izledigim en iyi batman filmiydi. Magarada yasayan kendini yarasa zanneden bi herifin psikolojisi zaten boyle olur. Kafayi yemis olmasi saklanmamasi vs bence cok guzel eklentiler. Filmi imax'de izledim. Herkese tavsiye ederim.
jonesbad
jonesbad
The Dark Knight filmine bile Heath Ledger olmasa ''filim'' diyecek birinin The Batman'i beğenmesi beklenemezdi zaten, şaşırmadım. Şu Batman düşmanlığını bir kenara bırakıp Batman yapımlarını ne zaman objektif bir şekilde eleştirmeye başlayacaksın Fox ?
ErenS
ErenS
Batman'in ikinci yılını yani hala çaylak olduğu dönemi anlatan bir film. Yaptığı hatalar bir senaryo hatası değil, bilerek o acemiliği göstermek amacıyla yapılmış hareketlerdi. Oyunları ve çizgi romanları yok sayıp Batman'in orijinini Dark Knight gibi kabul etmek hatadır. Ben illa çizgi romandaki gibi olacak demiyorum fakat siz bu filme ilk kez böyle bir tarz kullanılıyor gibi yaklaşıyorsunuz. Ben bu filmin karanlık atmosferini, ciddi ve playboy olmayan Batman'ini, daha realistik iyi/kötü karakterlerini seviyorum. Gereksiz sahneler çıkartılsa film en fazla 30 dakika kısalırdı. Uzun olmasının sebebi gereksiz sahneler değil, ağır temposu. Tabii ki kusursuz değil fakat anlattığınız gibi boktan bir film de değil. Eleştiriden çok eğlence amaçlı, eleştiri gayesi veya vasfı olmayan bir skeç gibi olmuş.
Poker Face
Poker Face
Buna filim demen ve 1 puan vermen haksızlık olmuş. Oyunculuklar çok başarılıydı, olay örgüsü çalkalem yazılmadan çok iyi yedirildi, özellikle arabadaki aksiyon sahneleri çok iyi çekilmişti, Gotham ın kasvetli havası ve Batman in ciddiyeti, karamsar, nasırlaşmış kişiliği çok iyi yansıtıldı.
Rumeysa
Rumeysa
Diğer Batman filmlerinin aksine Bruce kişiliğine odaklanan, henüz 2 yıldır Batman olan acemi, kendini polise kanıtlamaya çalışan ve henüz taktiksel yaklaşım değil sert güçle düşmanlarını alt etmeye çalışan bir Batmani ele almış bu film. Diğer filmler hep playboy Bruce gösterirken bu film gotik, depresif, ailesinin intikamını almak isteyen yaralı kişiliği ön plana çıkardı. Filmin süresinin uzun olması gibi bazı noktalarda sana katılıyorum abi fakat filmin avantajlarını görmemişsin bile. Mesela Batman'in kullandığı teknolojiler harikaydı. Gotham şehri suçun, yolsuzluğun, tehlikenin kol gezdiği bir şehir olarak fevkalade yansıtılmış. Nolan filmlerinde Gotham değil New York havası vardı adeta. Son sahneler biraz verdiğim puanı düşürdü açıkçası ama Batman'in insanlar için neyi temsil etmesi gerektiğini anlaması, onlara umut olması ve o karanlıkta meşale yakarak yol göstermesi gayet güzeldi. Süper kahraman filmlerini sevmeyen biri olarak zevkle izledim. Kahramanları hep karizmatik, tecrübeli, çok az hata yapan kişiler olarak yansıtan ziyadesiyle film varken bu filmin bize daha yeni bir perspektif sunduğu kanaatindeyim. "Film" olmuş hak etmeyen onca süper-kahraman filmi varken bunun "filim" olması haksızlık bence.
Ortaya Karışık F2R - Muhammed darğa
Ortaya Karışık F2R - Muhammed darğa
Ama gene de Robert Pattinson'u tebrik etmek gerekiyor çok iyi oynadı rolünü, zaten robert Pattinson için bu çok önemli bir başlangıçtı adam kendisi de diyor herkes beni alacakaranlık "Twilight" filminden tanıyor ben ise o filmi unutmak istiyorum onun için yeniden bir kariyer başlangıcı yapmalıyım dedi ve şans ayağına geldi the batman filminde başrol oynadı, umarım kariyerinde yeni adımlarla başarılı olur
Eren Yiğit
Eren Yiğit
bu adamın bi vizyonu var sanırdım küçükken. sonra videolarının izlenmesi gereken yaşa geldim...
Muhammet Ali Gökçe
Muhammet Ali Gökçe
Batmanı Hiç Sevmezdim, Süper kahraman sıfatı ile birlikte bile kullanmazdım ancak "The Dark Knight" ve bu yapım bence çok güzeldi. Batman Düşmanlığı Biraz Ön Safhada Kalmış Sannki.
Ahmet Emre Ün
Ahmet Emre Ün
Kesinlikle 3 veya 4 chaplinli “film” olmalı hocam. İlk kez bir puanlamanı hatalı buldum.
Ozan
Ozan
Batman hastası biri olarak filmi beğendim. Filmin bazı kusurları can sıksa da mermilere kafa atması ve bam güm girmesi, plan yapmaması haricinde güzel bir Batman. Bizim alıştığımız sakin kişiden ziyade "delikanlı" diyebileceğimiz bir versiyon bu. 2 ve 3. filmleri merakla bekliyorum.
Hakan Söylemez
Hakan Söylemez
Şu Batman düşmanlığınızı ve önyargılarınızı bi atın artık cidden kabak tadı vermeye başladı
son hıyar bükücü: the Rahman hıyarke
son hıyar bükücü: the Rahman hıyarke
bence film yenilikçiydi tüm batmanler tanrı gibi bişeydi diğer filmlerde bu batman daha acemi ve genç ama yinede dark knight üçlemesi en iyiydi
allen iverson
allen iverson
batman zaten karanlık olur ürkütücü olur. batman sevmeyenler marvel'in çocuk filmlerini izlemeye devam edebilirler.
Ömer Can Uyar
Ömer Can Uyar
Böyle bir sinematografisi olan, Batman'i daha önce bu kadar iyi çizgiromana uyarlayan bir film yok. Kalkıp 1 vermek nedir güzel abim? Hiç yoktan konuyu beğenmediysen müzikler ve sinematografi için film deseydin. Keza en b*ktan kepaze Marvel filimlerine bile "film" diyorsun.
H.R.N.
H.R.N.
Batman'in bayılıp polis merkezine kadar götürülüp hâlâ uyanana kadar maskesinin çıkarılmayıp beklenmesi ve vurulup bir anda batmobile binmiş gibi gösterildiği bu iki sahne dışında hatalı yer görmedim. Klasik marvel super kahraman filmlerine göre çok kaliteli ve ciddi bir film bence.
LA CASA DE PAPEL - SEZON 1 VE 2 - ÖZET PARODİ
29:20
Filmler ve Filimler
görünümler 1 Mn
ETERNALS - ELEŞTİREL PARODİ
12:47
Filmler ve Filimler
görünümler 578 B
#shorts sister power🤣🤣
0:14
Vikram Singh Fitness
görünümler 13 Mn
Velet - Sazımı Duvara Astım
3:07
VELET MUSIC
görünümler 225 B
Harry Potter Fire Goblet - Critical Parody
12:13
Filmler ve Filimler
görünümler 3 Mn
All Fight Scenes | Arcane: League of Legends
21:00
MUMYA GERİ DÖNÜYOR - ELEŞTİREL PARODİ
10:36
Filmler ve Filimler
görünümler 486 B
KAPTAN TSUBASA - ELEŞTİREL PARODİ
10:07
Filmler ve Filimler
görünümler 3 Mn
VENOM 2 - ELEŞTİREL PARODİ
11:28
Filmler ve Filimler
görünümler 1 Mn
HIZLI VE ÖFKELİ 9 - ELEŞTİREL PARODİ
10:52
Filmler ve Filimler
görünümler 1 Mn
JOHNNY DEPP VS AMBER HEARD - ELEŞTİREL PARODİ
14:21
Filmler ve Filimler
görünümler 997 B
#shorts sister power🤣🤣
0:14
Vikram Singh Fitness
görünümler 13 Mn