Surja el Bekare

  görünümler 6,968,995

Musliman

Musliman

4 yıl önce

Surja el Bekare - Suretu el Bekare - Recitim Emocional me perkthim ne shqip, Recituar nga Mishary Rashid Al Afasy

Degjojeni Suren e e dyte te kuranit Suren el Bekare e cila eshte surja me e gjate e Kuranit.

YORUMLAR: 1 266
Sosaa06
Sosaa06
O Allahu im te lutem me ndihmo🤲🤲🤲 me largo cdo gje te keqe me largo njerzit qe duan te me bejne keq ata qe bejne magjira o Allahu im te lutem me rruaj burrin tim femijet e mi mamin babin tim vellezerit e mi te kemi harmoni e gezim ne familje te lutem o Allahu im 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
enzo
enzo
Kjo sure eshte qetesimi i zemres time ❤️❤️😍😍
Keti Alikaj
Keti Alikaj
Amin!Allah ja rra bi!☀️
Marigona Ibrahimi
Marigona Ibrahimi Yıl önce
O Allah na ruaj , na fal, na meshiro , na begato me te mirat e tua ne kete bote dhe ne boten tjeter. Na fal ne prinderit tone, rinine tone dhe pasardhesit tone, kurse paraardhesit tone bej banor te xhehnetit. Na ruaj prej msyshit, sehrit, magjise dhe prej atyre qe mundohen te na bejn keq ne. Na udhezo ne rrugen tende te drejt , na mundeso te bejme sa me shum vepra te mira dhe na mundeso takimin me pajgamberin tone te dashur Muhamedin a.s paqja dhe meshira Allahut qofshin me te.
Keti Alikaj
Keti Alikaj
Sure Bekare!!☀️
Agon Haliti
Agon Haliti
Allahu Ekber Allahu Na Rujt Nga Fatkeqsitë
Mimoza Elmazaj
Mimoza Elmazaj
O Allah na fal e na begato më të mirat e tua🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲☝️☝️☝️☝️❤❤❤❤
Keti Alikaj
Keti Alikaj
I love this voice!🤍
Rosni MD. Isa
Rosni MD. Isa 3 yıl önce
Touching my heart ..so beautiful voice ...Allahu Akhbar
Tirane Tirana
Tirane Tirana Yıl önce
O Allah i madh me ndihmo mua dhe familjen time femite e mi❤☝️❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌍
Mateo Kaba
Mateo Kaba Yıl önce
Ai QE e ka kenduar I kendoft zemra 👏🏻
Elisa Elisa
Elisa Elisa
Allahu Akbar
Shabani Shehide
Shabani Shehide 2 yıl önce
O Allah na fal dhe na begato dhe na ruaj pre qdo te keqe
Irini Seferi
Irini Seferi
Can't explain how good this made me feel
Batije Isak
Batije Isak
Maşallah çok güzel bir şekilde okuyor çok beğendim herkes için rahat uya bilir daha çok çocuklar
R. M.
R. M. Yıl önce
Knaqemi kur e dëgjoj këtë sure të Kuranit,sepse fillon me emrin e ALLAHUT,dhe unë jam shum mirënjohëse ndaj KRIJUESIT TË BOTËRAVE DHE GJITHÇKA KA NË TO.E FALËNDEROJ ALLAHUN ,dhe jam e lumtur që ALLAHU ËSHTË ZOTI IM,ISLAMI ESHTE FEJA IME ,Kurani plot dritë ,libri im,dhe që ISLAMI ËSHTË ,FEJA IME.
Eron Krasniqi
Eron Krasniqi Yıl önce
❤️❤️❤️🙏
Erona Haxholli
Erona Haxholli
O Allah i madh ti je 1 Allah i madh ndihmoju njerzve dhe te gjitheve jepua te gjitheve shenderin Allah ti je 1 Allah i plotfuqushem❤❤
Keti Alikaj
Keti Alikaj
Elhamdurilah që jemi musliman!
burbuqe bytyqi
burbuqe bytyqi
😍😍😍😍
GECE GECE KARDA OYNADIK YÜZDÜK
8:01
BaBaKız
görünümler 169 B
BEBEĞİMİZİ GÖRENLERİN İLK TEPKİSİ
16:58
Bir Zamanlar Çukurova 120. Bölüm @atv
2:35:12
Bir Zamanlar Çukurova
görünümler 1,6 Mn
Bakara Suresi - Mishary Rashid al Afasy
2:05:48
fussilet Kuran Merkezi
görünümler 3 Mn
18. El-Kehf - Pećina
1:09:27
NerHa eXplorer
görünümler 1 B
002 - Surja el-Bekare
1:58:05
Digital Mimbar
görünümler 6 Mn
Rukje per Msysh, Qetsim, Gjum, Sherim me Kuran
35:00