BU KANALDA İLK KEZ! LEAGUE OF LEGENDS OYUNU OYNADIM: RUINED KING (TÜRKÇE)

  görünümler 396,049

Enis Kirazoglu

Enis Kirazoglu

Aylar önce

Dakikalar:
00:00 Ben ve LOL geçmişim
02:03 Ruined King oynamaya başlayalım

Bugün ilk kez bir League of Legends oyununa bu kanalda uzun uzun yer veriyorum. Oyunun adı Ruined King: A League of Legends Story. Şimdi diyeceksiniz ne alaka? Sen online ile pek hoşlaşmazsın. Ben de diyeceğim ki size ben online değil, tek kişilik bir hikayeli oyun.

Evet, kalanı için sizi videoya alayım. Detaylar orada. Hem bu oyun ne alaka, nereden çıkmış onu konuşuyoruz... Hem de oyunla ilgili görüşlerimizi paylaşıyoruz!

iyi seyirler!

YORUMLAR: 1 197
Dora Stratera Özsoy
Dora Stratera Özsoy
Sonunda seni de bu evrende görmek güzel, darısı yeni Riot oyunlarının başına :))
Eren Dilekmen
Eren Dilekmen
Riot Games kraldır. Türkiye'ye ve Türklere verdiği destek yüzünden her daim benim için yeri ayrıdır. Sırf online oyunlarda az gecikmeyle oynayabilmemiz için İstanbul'a sunucu açtılar. Her yapımlarına Türkçe dublaj getiriyorlar ve çok sağlam bölgesel fiyatlandırma yapıyorlar. Bu adamların değerini bilelim.
Mert Sağlam
Mert Sağlam
7,5 yıllık lol oyuncusunun 3 yıldır takip ettiği youtuberın lol videosunu izlemesi kadar hayatta keyif aldığı çok az şey var .
Jaeger
Jaeger
900 Saat Lol Oynayan Enis Cherryson
Killer Queen already touched this channel
Killer Queen already touched this channel
Şahsen LoL'den (türü sebebiyle) hoşlanmam. Ama evreninin harika ve devasa bir potansiyele sahip olduğu gerçeğini single player hikayeli oyunlarda, dizilerde vb. içeriklerde görmek istiyordum. Bu isteğim gerçekleştiği için de göklere uçuyorum.
Relic's Place
Relic's Place
Oyunu hikayesi için almıştım sıra tabanlı oyun seven bir insan değilim ve oyun benim gibiler için zorluk moduna hikaye seçeneği eklemiş ona bayıldım açıkcası o modda oynadığında savaşlar normal zorlukta oluyor ama istediğin zaman savaşları geçebiliyorsun savaşlarla uğraşmayıp hikayeye dalıyorsun fln üstelik karakterler arası ilişkiye, grupça bağlanmalarına,seslendirmelere,animasyonlara fln bayıldım! ayrıca Enis abi videoda ben "lol evrenini fln bilmiyorum ondan hikayesi böyle böyle ilgimi çekmedi" tarzı laflar etmiş ama oyun zaten siz evreni bilmiyormuşsunuz gibi düşünüyor ve tanıtıyor her şeyi bilgi sahibi olmanıza gerek yok üstelik ben bu oyunu dc'de yayın açarken fln oynadım hepside izledi ve beğendi evrene dair bir şey bilmemelerine rağmen yani lol evreni bilmiyorsan hikayeyi beğenmezsin diye bir durum yok korkmayın ondan deneyimlemek istiyorsanız kişisel zevk meselesi sadece
Hanifi ÖZALLI
Hanifi ÖZALLI
her kitleye hitap etmeye çalışan ve güzel bi giriş yapan gerek dizisi gerek singleplayer oyunlarıyla herkesi runeterraya toplamaya çalışan ritoyu tebrik ediyorum. 2021 ritonun yılıydı kimse kusura bakmasın yada sonuydu dersen 2022 öyle olacak.
Acı ama acı TR
Acı ama acı TR
Bu oyun parasını hak ediyor, gerçekten çok özelikle Türkçe altyazılı ve Türkçe dublajlı olması hoşuma gitti.
Must Rise
Must Rise
Abi şu oyunu oynamasanda en azından hikayelere ve evrene bir baksan yorumlasan nasıl olur ya. Cidden enfes bir evren oluşturmuşlar hatta daha 10 yıl önceden hikaye seven insanlar keşke bir filmi kitabı çıksa diye dua ediyordu. Sonunda bir filmi ve başka oyunlarını görmek nasip oldu artık darısı MMORPG'sine.
Enes AKBAŞ
Enes AKBAŞ
Abi Riotun bu güne kadar çıkardığı çoğu oyununda hatta tümünde Türkçe seslendirme ve dil seçeneği var valorantta bile ve seslendirmeler kardeşim yükleme yaptın mı gibi de değil cidden karakterin kişiliğini yansıtan seslendirmeler.
Buğra Ozan
Buğra Ozan
Önce arcane sonra oyun ve dublajlar şimdi de Enis Kirazoğlu. Riot bizi içten fethediyor.
King Sokradeus WR
King Sokradeus WR
900 Saat Ruined King oynayan adam
Taşfırın Selami
Taşfırın Selami
45 dk oynayıp bana göre değil diyip o ünlü riot çalışanına mikrafon tutman çok güldürdü be enis abi :D Daha 25 saniye oldu mükemmel lan
slmbnbrk
slmbnbrk
lolde yıllardır efsane hikayeler var zaten sadece oyunlarla hayata geçirdiler riot forge ile.
Furkan Yay
Furkan Yay
league of legends hikayesi oyuncuların arasında çok sevilir ve bazı hikayelerini ne oyuncularının ne oyununun önemsemediği karakterler dışında(örn:nidalee,blitzcrank zyra vb) kaliteli denebilir bu online rekabetle hikayeyi okadr iyi tutturdularki lolde maini olan karakterin hikayesini merak eder bakar insan targon dağı olsun ioniasıdır demaciasıdır noxusudur bilgewater bunların dışındada her bölge ve hikayesi merak uyandırır
Yusuf Tasci
Yusuf Tasci
Intellectual Enis Cherryson yeni türlere merak salıp oyun haznesini geliştiriyor.
batuhan ışık
batuhan ışık
Hikayeli oyunlar seven biri olarak, lütfen farklı evrenler veya mitolojilerden hikayeli oyunlardan çıkarın
VuksAdam
VuksAdam
Valla bir lolcü olarak herhalde oynamanı en çok istediğim oyunlar riot un yaptığı oyunlardı bunu oynaman beni mutlu etti :)
DARKness
DARKness
Hic kimse youtubda senin kadar samimi degil efsanesin konu espri felen
osman burak kaan
osman burak kaan
Pazar günlerini kaliteli ve bilgi dolu videoların art arda gelmesinden dolayı çok seviyorum, hatta bazen unutup bildirimler de bütün videoları görünce çok mutlu oluyorum. Çok teşekkür ederiz Enis abi eline ve diline sağlık
Ceg - Gökyüzü Limit (Official Video)
3:27
Ne işin var bu evde? - Yasak Elma 128. Bölüm
7:34
Masumlar Apartmanı 55. Bölüm
2:0:58
Masumlar Apartmanı
görünümler 1,5 Mn
Java ve Bedrock Sürümleri Hakkında Bilmediğiniz 40 Şey!
22:42
FIFA 22: BİR OYUNCUNUN DRAMATİK TÜRKİYE KARİYERİ!
14:59
Modlu Endde 100 Gün Hayatta Kalmak (Hardcore)
36:15
Doğukan Adal [Tvo]
görünümler 896 B
TARİHTEKİ EN BÜYÜK OYUN KRİZİ ve KURTULUŞU
13:52
Enis Kirazoglu
görünümler 426 B
RUINED KING OYNUYORUZ | YENİ RIOT OYUNU
2:30:47
Dora Stratera Özsoy
görünümler 364 B