Ali Türkşen, ''Yaş Kararları; Anıtkabir'de 4 Şapka''

  görünümler 40,928

Simurg TV

4 aylar önce

Bu bölümümüzde, 23 Temmuz 2020'de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen ve 45 dakika süre içerisinde alınan Yüksek Askeri Şura toplantısını değerlendiriyoruz.
İyi Seyirler

YORUMLAR
Mahmut Şahin
Mahmut Şahin 3 aylar önce
Ulan seni nasıl albay yapmışlar politikacı sana tabi söyleyecek kim ile çalışacağını sen kimsin darbeci kamalist
ismet arslan
ismet arslan 3 aylar önce
Kedi candır. Sn. Türkşen, tek adamı suçluyoruz ama, adalet elden giderken, kurumlar tek tek çökerken, ülke akp ve fetö işbirliği ile yozlaştırılırken ordudaki tek adam ne yapıyordu? Teğmenleri ifade verirken izledik, sonra bu günlere geldik.
Bazarov
Bazarov 3 aylar önce
Hocam en büyük hayalimdi subay olmak. İlkokul ve ortaokulda ne olmak istiyorsunuz sorusuna ciddiyetle: “Subay olmak istiyorum.” derdim. Hayalimi gerçekleştirmeme fırsat vermediler hocam. Onurlu Askerlerimizi; sizleri, yalan yanlış kağıt parçaları ve hezeyanlarla göstere göstere hapse attılar. Bu o kadar açıktı ki ben dahi çocuk aklımla bu olayları idrak edebiliyor, böyle bir şey nasıl olabilir diyerek içten içe her gün kahroluyordum. Sizler cezaevinde bile dik durdunuz; ülkünüzden ve vatanseverliğinizden gram taviz vermediniz. Kul hakkına girmediniz, kimseye iftira atmadınız, dejenere olmadınız. Her şey için sizlere bizati çok teşekkür ediyorum . Ayrıca bu süreçte hayatını kaybeden tüm vatanseverleri saygıyla yad ediyor, sizlere de uzun ömürler diliyorum.
naber
naber 4 aylar önce
ah komutanım ah Atatürkçü komutanların hepsi emekli oldu kim koruyacak bizi gerçekten çok tedirginim ve korkuyorum :D
Bekir Hoca
Bekir Hoca 4 aylar önce
Gadasını aldığım yavrum doğruları konuşuyorsun ama seni hapsederlerse ben seni nasıl dinleyeceğim
Filiz Tamer
Filiz Tamer 4 aylar önce
Dış Politikada Bir Ileri, Iki Geri Yapan Korku Imparatoru, Türkiye Cumhuriyetini, TSK'yı Da Yok Ederek, " Hasta Adam" 'dan Öteye Taşıyor !!!
Cem Kutay
Cem Kutay 4 aylar önce
Dediğiniz vesayet rejimi elhamdulillah birdaha dönülmeyecek şekilde bitti. İstediğiniz kadar video çekin, bu iş bitti. Sanki eski 28 şubat dönemi komuta şekli çok düzgündü hiç sorun yoktu, şimdi sistemi eleştiriyorsunuz, Siz vesayetin elinizden gitmesine veryansın ediyorsunuz, tsk ya fayda sağlamaz vs hepsi boş laf, acınızı anlıyoruz
Gulden Aydin
Gulden Aydin 4 aylar önce
Modernleşmek adı altında,askeri ceketlerden Atatūrk brovesi nasıl kaldırıldı..Daha ne söylenebilir ? Gözlerimizden Silinmek istendikce gözbebeklerimize oturuyor.. Saygıyla.
La 22
La 22 4 aylar önce
20:51 ve sonrasini çok iyi dinleyin. Emeğinize sağlik Komutanim.
Barbaros Gunes
Barbaros Gunes 4 aylar önce
Ülke her şeyiyle, her kurumuyla bir avuç hain, ahlaksız talancının elinde aşağılık bir duruma düşürülmüş, doğrular yanlış olmuş ve millet birer talan ortağı haline getirilmiş, birer hain özentisi olmuşsa, sadece siz biz, bizbize konuşur hepimizin bildiği gerçekleri birbirimize anlatır dururuz. Değişen bir şey yok, talan katarı yola devam ediyor!
Orçun Karabıyık
Orçun Karabıyık 4 aylar önce
Umarım Ali komutanın bu laflarını seneler sonra izleyip de ''DEMİŞTİ''demeyiz. :(
Özgür Emre
Özgür Emre 4 aylar önce
Dislike yapan 9 Şeriat yanlısı..! Net.
fatih celik
fatih celik 4 aylar önce
2007 ye kadar ki TSK nın geleneği neymiş acaba öğrenebilirmiyiz. 1980 den 2007 ye kadar doldurulan fetöcülerde aynı geleneklere sahipmiydi ?
Serap serap
Serap serap 4 aylar önce
Kediyi segrettim, Turkseni dinledim :)
Emre Fatih
Emre Fatih 4 aylar önce
ingiltere ile ilgili verdiğiniz kazak kalem örneği okadar hatalıki sizin bu zihniyetiniz yüzünden bir gram ilerliyemeyiz biz. bakın orduya hala 1960 model araçlar kullanılıyor yenilenme okadadr yavaşki yakalıyamıyoruz çağımızı. bunu nedeni sizin bu yenilikçi olmayan zihniyetiniz yüzünden. sizin bu örneği vermeniz çok talihsizlik olmuş. yazık.
Engin Boyacıoğlu
Engin Boyacıoğlu 4 aylar önce
Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ulu önder Atatürk'ün en büyük eserim dediği TÜRKİYE CUMHURİYETİ Ordusu kalması dileğim ve dualarımla.
DoğanMert1963
DoğanMert1963 4 aylar önce
Şunu üzülerek belirtiyorum ki komutanım, 30 Ağustos da kutlanmıyor :(
SOYER
SOYER 4 aylar önce
Hey gidi koca TSK...
M.A.H
M.A.H 4 aylar önce
Komutanım ; " Zehir " değil, Pan -Zehirsiniz....
yeminimibozdurmayin1
yeminimibozdurmayin1 4 aylar önce
hocam sizin butun videolarinizi deyrediyorum .ve hep ayni yorumu yapiyorum ve bikmadan yapacam 28 subatda siz askerler secilmis bir hukumet olan refahyolu anayasaya aykiri bir sekilde postmodern darbeyle yikdiniz kanunlara insan haklarina aykiri bir sekilde bati calisma gurubu kurarak devlet dairelerinde irticaci avi basladi..sivil mahkelere emir vererek refah partisine ve erbakan ceza verdiniz ...bulent ecevitle ahmet necdet sezer kavga edip ulkenin ekonomisi cokertirken kavga nedenlerinden biride ecevitin fetonun okullarini korumasi secimlerde fetoya milletvekili kontenjani vermesiydi ama ecevite sesiniz cikmadi .herkesi fislediniz islerinden attiniz surdunuz turbanli kizlariokullarindan attiniz herseyi yaptiniz ama bir kisiye dokunmadiniz oda fetoydu .neden ..neden dokunmadiniz emir kimden geldi .soylermisiniz
nahit akyel
nahit akyel 4 aylar önce
atatürk zamanı güllük gülistanlıktır diye anlatılır kenarından geçmez gülde gülüstanlığın. akrabamın birisi engürüye (ankara) çalışmaya gidiyor kazama kürek köyüne dönemiyor 1 sene akşama kadar çalışırdım akşam olunca verdikleri parayla 1 somun ekmek alınırdı. onu yerdim sabah akşama kadar aç gene kazancımla ançak 1 somun ekmek alabilirdim derdi. taa bu sorun 60 lara kadar böyle sürdü köylü yamalık ve baldırı gerçekten yama alamadığından açık. baldırı çıplak takımı yani nüfusun yüzde 90 böyle. devlet köylüden sömürüp bir avuç memuruna iyi para verirdi. halk açlıktan kırılırdı 1970 1980 arası esnaf öldüğünde defin parası toplardı esnaf. lozan nasıl bir başarıdır ki trapzon millet vekili öldürüldü. onu öldüren katilde öldürüldü.meclis fes edildi.bu yüzden mebuslar seçimle değil atamayla göreve geldiler. nasıl başarıdır ki yüzerek ulaşacağımız adalar peşkeş çekildi. ordumu dini ve vatanı için ölenler görmezden gelinip anası babası oğlu astsubay olanlar kendi düğününe katılamadı baş örtüsü yüzünden. yeri zamanı gelince ordu diktasına karşı değilim en güzel örneği kore de görüldü. hakikaten milliyetci ordu koreyi medeni bir seviyeye çıkardı sonra demokrasiye geçildi. bizdeki 1960 kadar süren diktatörya bu işi eline yüzüne bulaştırdı. milli mücadeleden sonra o atılımı yapamadılar aynı şartlarda stalin diktatyöryası köylü rusyayı sanayileştirmeyi başardı. 1960 kadar yapaılan en güzel şey o şartlar için en güzel olan köy endsitüleri gerçekten büyük bir proje onuda eline yüzüne bulaştırdı genede başarıdır. idealist insanlarımız harcandı bu millet ödediği bedelin hiç karşılığını alamadı. alevi dedi ayrıldı fundamantelist dendi ayrıldı kemalist dendi ayrıldı kürt türk dendi ayrıldı. zeki insanlarımız bir şey ortaya koyamadan katkı yapamadan göçüp giti.lan köylü bana akıl mı veriyon.senin görevin çağırırız askerliğini yaparsın vergini ödersin hepsi bu .bu zamanda söylenmedi.
Tamer Sengel
Tamer Sengel 4 aylar önce
Bir kurtarıcı beklemiyoruz vakti ve zamanı gelince vatanımın kurtulmasında kanımın son damlasına kadar savaşacağıma and içerim.
Evvelden Âhire
Evvelden Âhire 4 aylar önce
Benmi yanlış biliyorum Mondros ateşkes antlaşmasıydı 1.Dünya savaşının hesaplaşması değildi , peki biz bu hesaplaşmayı Lozan'da yapmadıkmı Lozan Sevri yırtan değil tastik eden bir antlaşmadır , Yâhu İngiliz ve Fransızlar Sevrle savaş öncesi sana ait olan topraklarda bir sürü Devlet veya devletçik kurmadımı neyi yırtıp attın Sevr yüzde yüz uygulandı bırakın artık bu palavraları..
Yeek Bounce
Yeek Bounce 4 aylar önce
ülke elden çoktan gitmiş.
ozi silin
ozi silin 4 aylar önce
Adam yaşadıklarını, bütün bu ülkenin yaşadığı acıyı anlatmaya çalışırken; sol kolunda huzurla ve güvenle kedi uyuyor kedi... Böyle adamların kıymetini bilin. Bu memleket sağlam kollarda komutanım, sağlam kollarda. Sevgiler ve saygılar...
Ismolika
Ismolika 4 aylar önce
Videolari neden hep kesik kesik editliyorsunuz? Bir nedeni varmi? Saygilar.
Altay Turan
Altay Turan 4 aylar önce
iyi de kardeşim bugün ki durumdan biraz da askeriye sorumlu bu serefsizler iyi ce palazlanmadan önce orduda 30-40 yıl görev yapmış subaylar generaller boyle durumlara hic mi hazirlanmadiniz icerden gelebilecek saldirilara karşı Hiç mi acil durum eylem planiniz Mücadele planlarınız yok Bugünkü durum resmen aslan iken kediye boğulmak oda kalmıyor yavas yavaş Mesele serefli ölümse 50 düşman gebertip canımızı veririz ama Türk devleti ve milleti kurtulur mu bilmem
Hüseyin Demirci
Hüseyin Demirci 4 aylar önce
Ali Bey'e sorumdur; ihl lerin bu denli fazla olmasına karşı olan biri olarak soruyorum.İhl de yada bir başka teknik bir lisede -kendi tabiriyle- asker okulu sınavlarında 100 tam puan almış bir vatandaşın şayet subay olmak istiyorsa onu o isteğinden mahrum edecek şey nedir? Neden bu vatandaşa hayır sen olamazsın denmelidir?
Mustafa Doğan
Mustafa Doğan 22 gün önce
İmam hatip okuyan din görevlisi olmalıdır, öğretmen lisesi okuyan öğretmen olmalıdır, askeri lise okuyan asker olmalıdır. Ki bu okullardan imam hatipler harici açık olan yok zaten. Demek istediğim herkes bildiği işi yapmalı
Hüseyin Demirci
Hüseyin Demirci 4 aylar önce
V B 100 tam puanı nasıl alıyor peki? Ki bunun gerçek örnekleri de var
V B
V B 4 aylar önce
Çünkü ihl de bilim öğretilmiyor, dogma öğretiliyor
Cem Atak
Cem Atak 4 aylar önce
Ümmet ordusunu hazırlıyorlar tum amaç bu
Veysel Ertuğrul
Veysel Ertuğrul 4 aylar önce
Eş dost değil işinin ehli insanlar atanmalı, çok tehlikeli işler yapılıyor...
ozdemir Celik
ozdemir Celik 4 aylar önce
Biliyordunuz.Gecmis olsun.
İnan Eryalçın
İnan Eryalçın 4 aylar önce
Türkiye Cumhuriyeti tüm kurumlarıyla aynı anda uçuruma doğru son sürat gidiyor. Toplumun ahlak yapısıda son sürat çürüyor. Sizin gibi değerli insanların Ordu'nun başında görmek isterdik.🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
acarnecdet
acarnecdet 4 aylar önce
Paşam çok haklısın lozan faciadır katılıyoruz sana.paşam parti kur seni başımızda görmek istiyoruz paşam
Arif Uğuz
Arif Uğuz 4 aylar önce
Dertlerimizin,hislerimizin tercümanı olmuşsunuz komutanım.Askerlik mesleğini gerçekten profesyonel olarak icra eden örnek aldığım bir komutansınız.Böyle bir dönemde dahi cesaretli,başarılı bir şekilde konuyu youtubeda bizlere ifade ettiğiniz için teşekkür ediyorum.👏🙏
Cankat D
Cankat D 4 aylar önce
Kafamdaki komple teorisini yazıyorum.İktadar değişince 80 gibi çatışmalar olur.Asker müdahale etmek üzeriyken.Erdoğan seçilmedi yine gelsin olur.
Cankat D
Cankat D 4 aylar önce
Neden komutanım diyorsun.İsmi Ail abi ya da Ali bey.Mühendise nasılsın mühendisim diyormusunuz? 18 ay askerlik yaptım.Özel bir birlikte ve yerde.Komutan lafı beni rahatsız ediyor emeklilerde.Ailemde tümgeneralda vardır.Rahmetli oldu.Askeri şurada genel kurmay başkanına yurtdışı gezisinde hediye almıyorsan.Rütbe alamazdın.
AtaTürkay Yıldız
AtaTürkay Yıldız 4 aylar önce
Büyüksün Ali baba......
Oğuzhan İcdem
Oğuzhan İcdem 4 aylar önce
Kurtuluş savaşında İngiliz işbirlikçi destekli islamistler su an ayni seyi tekrarliuorlar simdinin bopculari
Arif ÜMİT
Arif ÜMİT 4 aylar önce
Ali Türkşen Bey bu şu mu demek oluyor acaba devlet için değilde parti için mi ordu hazırlanıyor???
Arif ÜMİT
Arif ÜMİT 4 aylar önce
YAŞ toplantıları 3 gün sürerdi, şimdi 1 saatte bitiyo. Kaldıki askerliğini bile bedelli yapma gereği duyan damat atamalarda söz sahibi oluyo. Bir ülke nasıl batırılır yıllardır izliyoruz.
Kıvraklar Mimarlık
Kıvraklar Mimarlık 4 aylar önce
ÇOMARLAR dinlerken kızgın ve hülooğ diye bağırıyor!
C. Can Efecioğlu
C. Can Efecioğlu 4 aylar önce
Ağzınıza sağlık, devamını bekliyoruz.
Elodin
Elodin 4 aylar önce
TSK'nın içine öyle bir edildi ki yarın hilafet ve irticayı getiriyoruz deseler TSK'dan kimsenin gıkı çıkmaz.
Cengiz Ören
Cengiz Ören 4 aylar önce
Çok yerinde bir analiz.
Kutluk kAGAN
Kutluk kAGAN 4 aylar önce
Eh asker kökenlilerin kedni kurumlarını çok özel hissetmelerine alışığız 15 yaşında bot bağlamışlar, silah taşımışlar dimi. Ancak Askeriye başka yere benzemez oraya istediğinizi atayamazsınız Bürokrasiye istediğinizi atarsınız gibi sözlere alışığım, ama verilen işi herkes yapar, benim işimi herkes yapamaz deyip de samimi olan kişilerin körlüğüne halen gülüyorum. Aslında ağlanacak hale gülüyorum. :)
fahri kose
fahri kose 4 aylar önce
Şura toplantıları ile ilgili hafızamdan hiç çıkmayan ''kes lan'' çıkışını içine sindiren silahlı kuvvet komutanlarının bugünkü durumda payı büyüktür. Allah sizin gibi yetişmiş komutanları başımızdan eksik etmesin.
Kenan Çamözü
Kenan Çamözü 4 aylar önce
Söylemeyin komutanım sonra hedef alırlar emekli ederler adamlar bahaneye bakıyor
Gree21
Gree21 4 aylar önce
Konusun komutanim! Bu halk konusmayi ogrenmeli artik!
mutlunun
mutlunun 4 aylar önce
"Silahlı kuvvetlerimizin beli kırıldığında demokratikleşmiyormuşuz anlaşılan" aynen öyle. Maksat kendine alan açmaktı. Bugün pişman olan bir çok yazar da demokrasi gelişiyor diye bu operasyonlara alkış tutmuşlardı.
hakan solmaz
hakan solmaz 4 aylar önce
Hulisi akar sen sizden degisen
hakan solmaz
hakan solmaz 4 aylar önce
Recep bey kendini saglama alir hulisi akar 15 temmuz Costas
hakan solmaz
hakan solmaz 4 aylar önce
Derlerki su uyur hulisi akar
hakan solmaz
hakan solmaz 4 aylar önce
Komutanim
hakan solmaz
hakan solmaz 4 aylar önce
Paşam Allah senden razi olsun
Mehmet-Ali Gün
Mehmet-Ali Gün 4 aylar önce
Düşünsenize, ülkemiz hilafeti konuşuyor.. tartışıyor..
Eren Keskin
Eren Keskin 4 aylar önce
İsim vermediği Tümamiral Ayhan Gedik , İskenderun Us komutanligi da kurmay binbaşıyken askeriydim çok iyi bir insan ve asker Allah yolunu açık etsin.
CAGRI OZKAN
CAGRI OZKAN 4 aylar önce
@Eren Keskin peki
Eren Keskin
Eren Keskin 4 aylar önce
@CAGRI OZKAN Aksakallı nin 15 Temmuz dan sonra verdiği ifade suya sabuna dokunmasaydi görevine devam ederdi. Darbenin nasıl engellenebilecegini güzel güzel anlatınca sonuc böyle oldu :-)
CAGRI OZKAN
CAGRI OZKAN 4 aylar önce
@Eren Keskin Aksakallı'yıda biliyorlardı :)
Eren Keskin
Eren Keskin 4 aylar önce
@CAGRI OZKAN kardeşim tüm yetkililer o ismi biliyor. Balyoz ve Ergenekon dan yargılananların 15 temmuz da nasıl direnç gösterdiklerini de biliyorlar.
CAGRI OZKAN
CAGRI OZKAN 4 aylar önce
Dostum sen bilirsin ama bence silsen iyi olur.
ahat taha
ahat taha 4 aylar önce
batının emir eri generalleri sıkıntı basmış , banka yönetimlerinde milleti soyamadınız tabi
Yavuz
Yavuz 4 aylar önce
Maalesef bu duruma düşen ülkenin musebbiblerinden biri sizsiniz.
baturalp yılmaz
baturalp yılmaz 4 aylar önce
Kendimi bildim bileli Subay olmak isteyen biriyim. İçim kan ağlıyor şu olayları görünce. İçim acıyor içim. 2011'de bileğimin hakkıyla 82.56 puan aldım. Tabii ki elenen kısımdayım. Kalbi vatan, vatan, vatan diye atan; Atatürk'ün açtığı yolda, kendime en kutsal olarak belirlediğim kuruma girmek isteyen biriyim. Benim yalnız ve güzel ülkemin ordusunun bu hallere düşmesi artık canımı daha da yakıyor kişisel dertlerimden çok ordumuzun durumuna üzülüyorum. Ben hiçbir zaman orduyu bir "kendini kurtarma kapısı" olarak görmedim. Tek isteğim var o da savaş pilotu o da savaş pilotu olmak bu hayalimden hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim. Değil 40, 90 yaşıma gelsem yine de vazgeçmeyeceğim. Bunları yazdığım sırada 23 yaşındayım. Üniversiteyi 1.5 ay sonra bitiriyorum. Tecilimi yakıp yedek subaylığa başvuracağım ona da alırlar mı bilmiyorum. Ben kimsenin adamı falan da değilim, tek derdi bu ülkenin ve en güzide kurumunun en iyi yerlere gelmesini isteyenlerdenim. Biliyorsunuz ne yazık ki ordumuzda pilot açığı var hep içimden bir ihtimal diyorum belki orduda kalırsam uçuş okuluna alırlar diye ama bunun da toz tanesinin içini dolduracak kadarlık bir ihtimal olduğunun da farkındayım. Şu gerçekleşse gerekirse uçuş eğitimimin bir kısmını bile karşılamaya hazırım. Ailem orta-üst ekonomik düzeye sahip, tamamının maddi yükünü karşılayamasa da en azından bir miktarını ödeyebilir. Şu hayattaki tek isteğim de bu. Umarım toz tanesinin içini dolduracak kadar olan umut ışığım gerçekleşir, vatana millete hayırlı bir subay olurum. Hayallerim gerçekleşmese de biliyorum, bana rütbe de vermeyebilirler, üniforma da vermeyebilirler ama içimdeki subay ruhunu söküp almaya iki cihan birleşse gene de kimsenin gücü yetmez. Umarım herkes hayallerine kavuşur ve o hayale sımsıkı sarılır. Kafanızı şişirdiğim için de kusura bakmayın. İyi geceler.
La 22
La 22 4 aylar önce
Umudunu hiç kaybetme, güzel Kardeşim. Yolun rüyalarina açik olsun!
Abdulkerim Yüzlü
Abdulkerim Yüzlü 4 aylar önce
Benim de tecilimi yakıp yedek subaylıktan subaylığa geçiş planlarım var. Umarım hayallerinize kavuşursunuz
Engin şahan
Engin şahan 4 aylar önce
Sevgili Ali kardeşim olmayacak işe amin demek mümkün değildir.AKP olmayacak işe amin diyor . Bu sistemi silah cop zoru ile yürütebileceklerini sanıyorlarsa işte bu olmayacak işe amin demek olur.Bu istediklerini belki o tarikatlara uygulaya bilirler ama Koca Türk milletine bunu Dayatmaya kalkarlarsa . İşte o çok zor . Kendileri bunun olmayacağını açık açık görecekler.Hele bir sandıklar milletin önüne gelsin hep birlikte göreceğiz.AKP ye oy verenler bile bunun için oy vermediler ki..Ekonomi kapıya iyice dayanınca . gerçekler daha berrak görülecek .Ayrıca bu sistemin miadı 1 yıl içinde dolar. daha fazla devam etmesi mümkün olmadığı 82 milyon görecek. Zaten milyonlarca işsiz ve aç insanları silah ve cop la mı doyuracak.
Emre DEMİRCİ
Emre DEMİRCİ 4 aylar önce
Karşı devrim yapabilmek için yalandan karşı bir tarihe ve yalandan kurgulanmış bir zafere ihtiyaç vardır(!) şuan ülkede hepsi yaşanıyor.Akp milliyetçi gözükmek zorunda çünkü ülkenin tüm ilkelerini yerle bir ediyor.Son dönemeçteyiz 2023 hedefi boşa değil.Bu vatanı seven her Türk vatandaşı Atatürkte birleşelim.Tek kurtuluş Atatürk ilke ve inkilaplarında
Eren Gökgöz
Eren Gökgöz 4 aylar önce
Aynen öyle
Sazan avı ve balıkçılık - Carp and sport fishing
Sazan avı ve balıkçılık - Carp and sport fishing 4 aylar önce
Türklüğümün sadakasını versem 41 tane Tayyip Erdoğan çıkar. Bana milliyetçiliği onunla savunmaya kalkmayın. Tapusu elinde olan mekanı cami yapmakla övünenler, ulufe dağıtarak seçim kazanamayacağını bildiği için dini pazarlayan zavallılardır. Türk Milleti'ni böyle hokkabazların pazarına mal edenlerden Yüce Gök'e sığınırım.
Aykut Taşdelen
Aykut Taşdelen 4 aylar önce
Kedi bile anlıyor iyi insanı.
Kerem Durcan
Kerem Durcan 4 aylar önce
15:40 TSK nın anlayışı bu olmalı..
Deniz Levent Yalçın
Deniz Levent Yalçın 4 aylar önce
Sözleşmeli subaylık konusuna da değinebilir misiniz?
Erbatur Ciğer
Erbatur Ciğer 4 aylar önce
Batıyı özeniyorlar ama iyisini değil kötüsünü. Biz Osmanlı geleneklerimizi bırakmamalıyız.
Mehmet-Ali Gün
Mehmet-Ali Gün 4 aylar önce
@Erbatur Ciğer fasa fiso..
Erbatur Ciğer
Erbatur Ciğer 4 aylar önce
@Mehmet-Ali Gün pek geleneğimiz yok gibi. eski gelenekleride sürdüremiyoruz atadan gelenleri .
Erbatur Ciğer
Erbatur Ciğer 4 aylar önce
@Halil MAZAKOĞLU Anlamadım.
Halil MAZAKOĞLU
Halil MAZAKOĞLU 4 aylar önce
Ülkeyi Hot zotlarla idare etmeye alışmışlar. Emekli sonrası banka yönetim kurullarında yarın yağlı tahsisatlari artık alamiyacaklar. Onyilda ihtilal yapıp milletin kanını ipliğini sömürmeye meslek edinmiş tufeyliler temizleniyor. Bu asalaklardan ordu temizleniyor. Asalaklarin eski düzeni istemeleri normaldir.
iron law of oligarchy
iron law of oligarchy 4 aylar önce
@Mehmet-Ali Gün kendini mi tarif ediyorsun
Cigdem Karan
Cigdem Karan 4 aylar önce
Hayırlı akşamlar sayın komutanım. Ağzınıza ve yüreğinize sağlık. Sözlerinizde son derece haklısınız. Acilen fabrika ayarlarımıza geri dönmemiz gerekiyor!! Liyakat sistemine tekrar gereken önem verilmeli, biat kültürü bu topraklarda egemen olmamalı!! İstanbul Sözleşmesine sadık kalınmalı!! Kadınlara, çocuklara ve hayvanlara yapılan her türlü kötü muamele cezasız kalmamalı!! Cezalar ağır ve caydırıcı olmalı!! Takım elbise giyen iyi hal indirimi almamalı!! Ama herşeyin başı iyi bir eğitim ve sevgiden geçiyor!! Çocuk sahibi olmadan önce çiftler iyi bir eğitimden geçmeliler!! Özellikle de erkek çocuk sahibi olan aileler çocuklarını yetiştirirken daha dikatli ve daha bilgili olmalılar!! İstenmeyen durumlar ancak bu şekilde engellenebilir!! Sağlıcakla kalın lütfen. Saygılarımla.
Musa Eraslan
Musa Eraslan 4 aylar önce
Ağzına sağlık Komutanım çok haklısın bu şerefsizler Sülalece sızdılar Devlet dayrelerine amaçları Diktatörlük yan gelip yatmaya alıştı onlar
Ercüment Bülent Köseoğlu
Ercüment Bülent Köseoğlu 4 aylar önce
Adamsın kardeşim..Allah a emanet olun
Selim Ak
Selim Ak 4 aylar önce
Kediye bakmaktan odaklanamadlm. Çok sevimli
Kamil Kenan
Kamil Kenan 4 aylar önce
Sn. Türkşen eğer bir komutan emekliye sevk edilmekten korktuğu için ses çıkaramıyorsa, ölümle yüzyüze geldiği zaman ne yapar acaba?
NURHAN NİCE
NURHAN NİCE 4 aylar önce
Merhaba, kedinin gözleri ile ilgili bir rahatsızlık var.İlk aşamada tedavisi var.Tedavi olmazsa kör kalabilir.Mümkünse veterinere gösterebilir misiniz? Teşekkürler.
nuran ceren
nuran ceren 4 aylar önce
bu pislik olaylari görmektense kedinin kör kalmasi daha uygun derim....kalp gözü acik olsun yeter.
Cem Birgi
Cem Birgi 4 aylar önce
Çok saygıdeğer bir isimsiniz bu ülke için. Umarım sizin gibi kişiliğini muazzam bir biçimde oturtmuş, eğilip bükülmeyen, vatanını ve milletini seven insanlar yetiştirebilir bu ülke. Çünkü hainin çok olduğu bir memleket burası. Umarım kanalınız daha da genişler ve daha fazla insanın düşüncelerine girersiniz. Saygılarımla komutanım..
mesut altay
mesut altay 4 aylar önce
Bir pisi pisi gördüm sanki 😍
Burak YILDIZ
Burak YILDIZ 4 aylar önce
Sadece "YAZIK...!!!"
BELGİN GÜLER
BELGİN GÜLER 4 aylar önce
Türk kadını olarak kahroluyorum.VATANI mafya yönetiyor.
mer haba
mer haba 4 aylar önce
Kedican😍😍😍
marco duran
marco duran 4 aylar önce
Burası bir gerçek ki bu dünyada iki tür insan var: Biri konuşan tür, diğeri de yapan tür. İnsanların çoğu sadece konuşur, tek yaptıkları budur. Ama sözün bittiği noktada dünyayı değiştiren yapanlardır. Yaparken bizi de değiştirirler, bu yüzden de onları asla unutmayız. Siz hangisisiniz? Sadece konuşuyor musunuz yoksa yerinizden kalkıp birşeyler yapıyor musunuz? Çünkü inanın bana geri kalan ne varsa kahve dedikodusundan başka birşey değil.. (ALINTI)
ShelloHD
ShelloHD 4 aylar önce
ak parti, bu ülkeyi düşürdüğü durumun hesabını verecek
Sibel Tunc
Sibel Tunc 4 aylar önce
Eridim bittim komutanım o nasıl güzel bakıyor siz konuşurken
Levent Pirkul
Levent Pirkul 4 aylar önce
Kutlarım Sizi Sayın Türkşen. Ya Devlet başa, ya kuzgun leşe !!!
Emre Yücel
Emre Yücel 4 aylar önce
Kral hocamız 💎
Saygın Çakmak
Saygın Çakmak 4 aylar önce
Komutanım sizi çok seviyoruz Allah ayağınıza taş değdirmesin.
Zkry Dmrkl
Zkry Dmrkl 4 aylar önce
gavurun gelenegini çok güzel izah ediyorsunuz da bizim gelenegimiz tc den başka yok tc yle başladı diyorsun osmanlı devletinden bahsetmekten gocunuyorsun yani osmanlıyı sevmiyorsun bunu bildik dinide sevmiyorsun bunuda bildik konuşurken kapalı konuşuyorsunuz fazla anlaşımasındiye ama sizin ögdügünüz orduyu biz hic semiyoruz 15 temmuz öncesi orduyu dinimize allahımız peyganberime söven bi ordu idi kemlist lerden oluşuyordu şimdiki ordu bizim ve mülüman ordu allahını seven peygamberini seven ordu muhteşem ordu oldu tıbkı osmanlı ordusu gibi siz bu ordudan gocunuyorsunuz öyl bi his veriyorsunuz türkün kökeni görenegi ötükenden gelir sadece tc yle sınırlı degil bilin istedim
Yasar Aydemirov
Yasar Aydemirov 4 aylar önce
Her ihtimale karşı hazırlıklı olmak lazım komutanım.
mehmet ulutürk
mehmet ulutürk 4 aylar önce
Bu vatanın sahipleri var demekki atatürkün askerleri bitmez varol komutanim
Murat Şahin
Murat Şahin 4 aylar önce
Valla asil genel maksadin ne oldugunu hepimiz biliyoruz. Her gun her hafta, her alanda bir sekilde bu faaliyet devam ediyor. Ne kadar daha gider kendilerince istedikleri yere gelince ne olur gorücez. Tek bildigim. Ülkenin %90 ı cok derin bir uykuda. Allah sonumuzu hayretsin dicem. Bu gidisten bi hayir cikmayacagi cok belli.🇹🇷
VICTORIA FISHER
VICTORIA FISHER 4 aylar önce
Komutanım sizden umutluyum, lider olun çıkarın bizi bu karanlıktan . Nusret Kantarcı Fisher
VICTORIA FISHER
VICTORIA FISHER 4 aylar önce
Ozman Sizler uyumadınız da ne yaptınız? Birsey yaptıysanız soyleyın suzı de alkışkayalım
VICTORIA FISHER
VICTORIA FISHER 4 aylar önce
Ozman Siz utanmaz arlanmazlar ! Nasil boyle bir terbiyesizlik edebilirsiniz bu vatansever insanlara ! Yaziklar olsun size!
Ulaş Çal
Ulaş Çal 4 aylar önce
Ağzınıza sağlık komutanım, kedi dostumuzda çok sevimli.
Ersan Akyurekli
Ersan Akyurekli 4 aylar önce
Siz zehirli adam değilsiniz komutan ve sizin üzerinizdeki boya ancak ve ancak al kırmızı bayrağımızın rengidir. Tespitlerinizi teker teker başa ala ala dinledim ve zaten Müyesser hanımın makalesini de bu videonuzu izlemeden okumuştum. Asker veya siyasetçi değilim ve bu iki konuda tecrübem yok ama her dediğinize gönülden katılıyorum. Bu günler mutlaka geçecek ve güzel memleketimize kötülük yapanlar bedelini mutlaka ödeyecektir. Her zaman kalpten inanıyorum ki; ''Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.'' Mustafa Kemal Atatürk
nerium oleander
nerium oleander 4 aylar önce
Almanyanın bizi kıskandığını yedi milletimiz.
Emir Besevli
Emir Besevli 4 aylar önce
Bu ülkeye ve organlarına şimdi kötülük edenler ileride yargılanacak mı suçları yüzlerine vurulacak mı çok merak ediyorum.
Volkan 123
Volkan 123 4 aylar önce
@Ersan Yolcu bunların hocaları tv başında az ağlamazdı hep mazlumlar hep suçsuzlar zaten
Emir Besevli
Emir Besevli 4 aylar önce
@Ozman??
Ersan Yolcu
Ersan Yolcu 4 aylar önce
Ozman alçak derken?
Kıvraklar Mimarlık
Kıvraklar Mimarlık 4 aylar önce
ASLA ! Tam tersi hainler kahraman oldu bu ülkede 100 yıl geriye doğru bakın. Misal astınız, zehirlediniz diye posterler astılar...
Volkan 123
Volkan 123 4 aylar önce
@Ozman siz fetöcüler iyi biliyorsunuz masum rolü yapmayı darbeden öncede yapıyordu nuz 15 temmuzdan sonra mazlum rolü oynuyorsunuz şaşıyorum size
ordu devlet
ordu devlet 4 aylar önce
Askeriye ast ust iliskisidir .devletin polisini oyum oyum oynattilar.koprude kesilen erleri unutmadik unutmicaz gununde hatirlaticaz bu millete
Turkuaz mesele
Turkuaz mesele 3 aylar önce
anca altınıza yaparsınız, Artık 150 yıllık hainler tsk dan atıldı. Fetö de gitti ufak tefek elemelerle daha temiz bir ordu olacak. Ordu devlet değil, Artık Ordu millet oldu.
Murat Şengül
Murat Şengül 4 aylar önce
Zkry Dmrkl Siz her devrin adamı değil’misiniz la? Ensarcı militanlar.
Mehmet-Ali Gün
Mehmet-Ali Gün 4 aylar önce
@Zkry Dmrkl o bayat simidi kimseye yediremezsiniz.. Yemez kimse ! Hadi yaylan
a
a 4 aylar önce
ordu devlet ulan oturduğu yerden tutmuş hiç tanımadığı birine hain diyor.Hadsiz herif seni.27 Mayıs devrimi sizi hâlâ rahatsız ediyor herhalde.
ordu devlet
ordu devlet 4 aylar önce
@a hainsinde karadenzlidemisin
yalcin yilmaz
yalcin yilmaz 4 aylar önce
Kucağınızda huzurla yatan, dünyadaki bütün kötülüklerden bihaber kedinin yerinde olmayı çok isterdim.
yalcin yilmaz
yalcin yilmaz 4 aylar önce
Görüşlerinize saygı duyuyorum. Beynimin önlobu yanalı çok oldu.
Cem Celen
Cem Celen 4 aylar önce
Biyolojik olarak hayvanlardan bizi ayıran beynimizdeki önlobtur. Bilim buna akıl diyor.Tabiki tam olarak ispatlanmış bi varsayım değil.Ancak herşeye rağmen dünyaya insan olarak geldiğimiz için şükretmeliyiz.Ben Türk ve Müslüman olarak doğduğum için hergün şükrediyorum, herkesin kendi tercihi tabi.Diyeceğim şudur yalçın bey, karşılaştığımız zorluklardır bizi biz yapan.Dünyadaki kötülüklere karşı bizim ne yapacağımızdır bizi biz yapan.Keşke hiç kötülük olmasaydı demek isterdim.Ama bugun ben eğer bensem, karşılaştıklarım beni ben yapmıştır.Herkes içinde durum uç aşşağı beş yukarı böyle bana göre.
Ediz Bektaş
Ediz Bektaş 4 aylar önce
Resmin linkini bukan olursa paylaşabilir mi burdan
çağlar atmaca
çağlar atmaca 4 aylar önce
Kediyi oradanmı çevirdin komutanim?
1283!?! İçimizde!
1283!?! İçimizde! 4 aylar önce
Komutanım üzgünüm ama bence tc öldü bitti gitti.
Gülcan Doğrucan
Gülcan Doğrucan 4 aylar önce
"T.C." Ölecek, bitecek birşey değil. "T.C" Ölümsüzdür birileri istiyor diye "T.C" bitmez. Nede olsa "T.C" nin kurucusu ATATÜRKTÜR ne biter ne tükenir "NOKTA".
Zkry Dmrkl
Zkry Dmrkl 4 aylar önce
hala eskiye özentisi var ama sadece kemalizme öldü ama haberi yok salagın
Selim Yırtımcı
Selim Yırtımcı 4 aylar önce
Komutanım yanlışınız var eskiden de YAŞ başkanı başbakandı. Videolar için teşekkürler
Eren Gökgöz
Eren Gökgöz 4 aylar önce
@Zkry Dmrkl dayı aklın yok fikrin var herkese laf yetiştirmeye çalışma
Kale
Kale 4 aylar önce
Tek adam kafasından çıkamadığı için bazıları anlaması zor sanırım. Eskiden de başbakan başkanıydı ama ağırlığı yoktu. Üyeler farklıydı ve asker'in kararları ağır basıyordu. 4 saat tartışılıp oylama ile kararlara varılıyordu. Şimdi 45 dk önceden alınmış kararlar altındaki memura verilir gibi dayatılıyor. Yani "başkan kimmiş'e bakar" şeklinde anlaşılacak basit bir konu değil. Ayrıca başbakan artık kalmadı ve cb ile birleşti. Cb zaten ordunun başkomutanıydı. Bu da aşırı yetki ve ağırlık örneklerinden biri. Bu kafa'nın askeri de memur veya mürit sanması (elbise biçmesi) da ayrı bir rezillik. "Yüksek askeri şura'da kararlar toplantıya katılan üyelerin salt çoğunluğu ile alınır. Oylarda eşitlik halinde başkanın katıldığı tarafın oyları çoğunluk sayılır.Oylama işlemi, aksine bir karar alınmadıkça açık olarak yapılır."
Zkry Dmrkl
Zkry Dmrkl 4 aylar önce
bu adam kemalist ama açıkca demiyor kıvırtıyor bunlar böyle yigitgibi konuşmazlar kıvırtarak konuşurlar
kerem yildirim
kerem yildirim 4 aylar önce
o ağacı çok severim....başarılarınızın devamını diliyoruz
Çukur 4.Sezon 14.Bölüm Fragman
1:06
Çukur
görünümler 2,4 Mn
Cem Adrian - Veda Busesi (Official Video)
3:16
CemAdrianVEVO
görünümler 95 B
Teke Tek Özel - 8 Ekim 2017  (Bilimin Tarihi)
3:07:30
Habertürk TV
görünümler 1,1 Mn
Çukur 4.Sezon 14.Bölüm Fragman
1:06
Çukur
görünümler 2,4 Mn
Cem Adrian - Veda Busesi (Official Video)
3:16
CemAdrianVEVO
görünümler 95 B
Ali'yi çağırın bana! - Mucize Doktor 40. Bölüm
7:18
Oğuzhan Koç - Yok Sanayım (Akustik)
3:09
Oğuzhan Koç
görünümler 378 B
Kızlar sahnede! - Sen Çal Kapımı 20. Bölüm
6:13
Sen Çal Kapımı
görünümler 3,5 Mn
No More CLASHMAS?!
1:40
Clash of Clans
görünümler 13 Mn
Masumlar Apartmanı 12. Bölüm
2:43:25
Masumlar Apartmanı
görünümler 4,3 Mn