Sezen Aksu Seçme Eserler (16 Şarkı)

  görünümler 5,151,277

Furkan Ulaş

Yıl önce

Şarkıları ben seçmedim.Sadece bir araya getirdim.Beğenmenize sevindim.İyi dinlemeler dilerim herkese.
1.Masum Değiliz(00:00)
2.İkili Delilik(5:36)
3.Perişanım Şimdi(10:11)
4.Gidiyorum(15:14)
5.İstanbul İstanbul Olalı(19:50)
6.Zalim(25:45)
7.Tutuklu(30:24)
8.Sen Ağlama(34:49)
9.Adı Bende Saklı(40:41)
10.Gülümse(44:27)
11.Küçüğüm(49:30)
12.Seni Kimler Aldı(53:11)
13.Geçer(56:40)
14.Sarı Odalar(01:01:00)
15.Biliyorsun(01:06:52)
16.Kaybolan Yıllar(01:12:06)


Hazırlayan:Furkan ULAŞ(2019)
En Duygusal Sezen Aksu Şarkıları

YORUMLAR
Lemi Furkan Tv
Lemi Furkan Tv 23 gün önce
trshow.info/watch/HgH868vUc30/video.html
Nimet Yelken
Nimet Yelken 3 gün önce
ASSwaweaasaA
Aliye Güner
Aliye Güner 20 gün önce
11111aaa1%qq%%qq%%%%q%q%
Bülent Bağcı
Bülent Bağcı Gün önce
Derin yaralarımızın sahibidir derin sevdiklerimiz
Barış Kaban
Barış Kaban 2 gün önce
çok dinledik çokça demlendik ama derdimizi defaatle yaşaktan yorulmadık bıkmadık çünkü dert değil içimizde olan..
Orhan Kahramanoğlu
Orhan Kahramanoğlu 2 gün önce
Gittiğine Değil Bitmediğine Üzülüyorum.. Bir Gün Yeniden Olacağız .
Aysima
Aysima 2 gün önce
Aga bi şarkı dinleyelim dedik herkes aşk acısı çekiyor Allahım bende bi gün bunun için buraya gelmem aminnm
beyza boke
beyza boke 5 gün önce
Sezen aksu dinlemeyen çok şey kaybetmiştir,dinliyen ise her şeyini....
Kaan Can
Kaan Can 6 gün önce
Ölüm değilse bizi ayıran yazık olmuş, hata yapmışız.
Kemal Abayli
Kemal Abayli 6 gün önce
Vazgecilmeyen sanatlarin basinda muzik gelir...bence.
Zehra Dilan Adıgüzel
Zehra Dilan Adıgüzel 6 gün önce
Herşeyden kaçıp yine sana sığındık sezen:(
Ismet Veliyev
Ismet Veliyev 7 gün önce
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Burcu Taş
Burcu Taş 11 gün önce
Her gece kan ter içinde uyanmak ne mümkün? Uyuyabildik mi ki? Yastıklar ıslanır yorganla ıslanır yanaklar ıslanır ama o yaşlar asla düşmez sevdiğinin kalbine asla anlamaz. Oysa ki tüm haykırışlar onaydı ne bilir ki sevgisinin kendisinden yüce olduğunu
Sena Özkan
Sena Özkan 11 gün önce
52:24 yalaaandan kocaman .... diyo
FATMA İVERENDİ
FATMA İVERENDİ 16 gün önce
Her şarkısında kendini bulabildiğin tek sanaçı
Enejan Muradova
Enejan Muradova 17 gün önce
Nefes alamıyorum...
EYMEN YUSUF TUBE
EYMEN YUSUF TUBE 17 gün önce
SELAM HERKESE KANALIMA ABONE OLARAK DESTEK OLMANIZI RİCA EDERİM SEVGİLER:)
Əsmər Hüseyn Xan
Əsmər Hüseyn Xan 21 gün önce
Zaman sadece birazcık zaman... Acılarımız tarih kadar eski... Alışkanlıklarımız bile sıradan... Ah Sezen ah... Ne güzel seninle aynı zaman diliminde yaşamış olmak... Yıllar sonra bu sayfada olan her kez toprak olacağız belki, kim bilir belki gelecekte de şimdiki çocuklardan birileri bulunur şarkılarla konuşmayı bilen... Kim bilir belki yorumları okur. Merak eder.. Mesela ben Azerbaycandan yazıyorum.. Bilmem kaç yıldır öldüm.. Çocuklarım yaşıyormu.. Şairim. Şiirlerim duruyormu hala.. Adımı mesela yazarsan bula bilirmisin benden bir kaç şiir?... Bilmiyorum.. Ama bildiğim tek bir şey var eğer ki Sezen dinleme imkanın varsa nolur dinle, nolur paylaş.. Her kes dinlesin.. Güzelleşsin.. Huzur bulsun.. Muziği anlasın her kes.. Sezen sesiyle... Ve bir de Sevin çok sevin. Sadık kalın..
Furkan Samet
Furkan Samet 21 gün önce
yıl 2020 hala buradayım mart2020 19:50
zula_mustiniz
zula_mustiniz 22 gün önce
LAAAAAANNNNNN
Mustafa Çolak
Mustafa Çolak 24 gün önce
AŞKIM BU KADIN BENİM YAA
Şair Adam
Şair Adam 24 gün önce
Siz bilir misiniz? sevmek hesapsızdır..Ne olduğunu anlamadan bir bakmışsın aşık oluvermişsin.. İşte bizim hikayemiz böyle başladı,.. Çok sevdik birbirimizi.. Yaşım 29.. 17 yaşında tanıştık. .Lise 4 seneye çıkmıştı.. Elif'im bulunduğu semtten ve şehirden taşındı benim için.. Lise 3 yani (11'de) Aynı sınıfta bir araya geldik.. Beraber tamamladık mezuniyeti.. Ne yaptım ettim, üniversite hayatımızıda denkleştirdim.. Adeta onun şiirlere uzandıran, aşkla bakan gözlerini görmek ve seyretmek için gidiyordum fakülteye.. Zaman geçtikçe tapıyordum, yanıyordum sevdasına.. Gün geldi 4 yılın sonunda başarıyla mezun olduk.. Bibirimize verdiğimiz söz akıllarda ve kalplerdeki yerini korumaktaydı.. Artık nişan vakti gelmişti, her şey mükemmeldi.. Ailelerimiz tanışmamızın 1 hafta sonrasında tanışıp kaynaşmıştı.. Mükemmel bir merasimle nişanlanma mevzusunu nihayete erdirmiştik.. Yıllar geçti tam 3 sene üzerinden 2016 yılı ocak 22 hayatımın en lanet en acımasız gününün tarihi bu ve bugün yıl dönümü.. Kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti gibi bir ülke iklimi sıcaktı ocak aylarında düğünler yapılır orada.. Gelinlikle gördüm onu, geleceğe dair hayallerim yeniden canlandı alevlendi.. Düğün günü kanser olduğu anlaşıldı, prova yapıyorduk misafirler ve düğün merasimi için.. Öksürmeye başladı bir anda kan öksürüyordu.. Doktora gittik, raporlarda ve değerlerde kan kanseri olduğu kanısına varıldı.. Dünyam başıma yıkıldı yaklaşık 5 senedir uyumuyorum gündüzleri belki 1-2 saat.. Ben hayatımı değiştiren, beraber büyüyüp beraber güzelleştiğim kızı toprağa verdim 26 mart 2016 da.. Düğünün olmamasını istedi kanser olduğunu öğrenince, ben her ne olursa olsun son nefesine ve nefesime kadar onu seveceğim.. Buna dayanamayıp psikolojik eşiği aşamayıp kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.. Öyle çok seviyordum ki bu çocuğun en güzel en değerli oyuncağıydı.. Ben şimdi nasıl anlatayım onsuzluğun sararmış dökülmüş yapraklarını, solan çiçeklerin kül olmuş zerafetini.. Bunca yorum arasında Derdimi dinleyenden Allah razı olsun.. Yazmak istedim öylece ne var ne yoksa.. Şiirlerde adını veren güzelliğim topraklar altında yatmakta.. Seni dünyaların üzerinde seviyorum ölümsüz kahramanım.. (Elif'im, gönül hecem, gündüzüm gecem..)
Feyzi Can
Feyzi Can 2 gün önce
😭
Serap Eren
Serap Eren 8 gün önce
Başın sağolsun öncelikle seni çok iyi anlıyorum sevgilim değil ama canımdan bir parça bende verdim o toprağa bunun asla tarifi yok yaşayan bilir benim toprağa verdiğim insanın en sevdiği şarkılar burda biraz olsun özlemim gidiyor sanıyorum ama olmuyor bende bu şarkılarla hayat bulmaya çalışıyorum bu arada bu şarkıları birleştiren kisiyede burdan çok teşekkür ederim iyiki varsın .
Seher Yılmaz
Seher Yılmaz 13 gün önce
Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin.Nurlar içinde yatsın Elif'in.Rabbim size de sabır versin.çok güzel bir aşkmış.Yarım kalmasına çok üzüldüm.Nasibinizde bunları yaşamak varmış.
Melike nur Seyhan
Melike nur Seyhan 15 gün önce
Yaaa elbet buluşursun abi.bu yalan dünya.gerçek dünya ahirettir.orda göreceksin sevdiğini😥😔
S D
S D 19 gün önce
O ölmedi aslinda kuzum yeni bir dünyaya yeniden dogdu. Senin yazdiklarini seviyorum deyip sevdigini dövenler, öldürenler, piskolojik baski yapip yasarken öldürenler okusunda ibret alsin nasil seviliyormus. Rabbim senin karsina hatirana saygi duyan insanlar cikarsin.
Şair Adam
Şair Adam 24 gün önce
Hayat seni, Sevmediğinle seviştirir, Sevdiğinle savaştırır. Kalbinin sahibi ile değil, Mecburiyetin izniyle evlenirsin. Gönlünün hayır dediğine evet der dilin. Ömrünün geri kalanını, Aynı evde, aynı odada, aynı masada, aynı yatakta, Ama sana dünyalar kadar uzak olan biriyle yaşarsın. Kalbini kürtaj ettirmiş bir mahkum gibi, Dolanır durursun kendi içinde. Etrafın "elalem ne der" telleri ile çevrilmiştir. Kendi hayatını uzaktan seyreden, Mutsuz biri olursun zamanla. Ve kimse seni duymaz sen kaderine bağırırken. Gözün gibi baktığın tenin, Ve herkesten sakındığın gözlerin, Acımasızca yağmalanır her gece. Sular yıkamaz, Gözyaşın olmadan, Üzerine sinen kiri. Çünkü, İnsan ait olmadığı insanın yatağında sürgündedir. Ve ait olmadığı insanın hayatında rehindir...
Serpil ikiz
Serpil ikiz 10 gün önce
En Acısıda budur ya😔
starbakstaki mor kupa
starbakstaki mor kupa 18 gün önce
@Şair Adam ne diyebilirim ki anlıyorum geçecek falan diyemeyeceğim eğer sen istersen alisacaksin bu duruma . Alışmayi içinde öldürmek ondan vazgeçmek olarakl algilayacaksin biliyorum ama yapacak başka sey yok. Onu unut demiyorim ama üzüntüden kurtulmaya calis hayat bir noktada takili kalmaya müsade etmiyor.
Şair Adam
Şair Adam 18 gün önce
@starbakstaki mor kupa Ben öldüm cehenneme alışmaya çalışıyorum.. Çok yoruldum hayattan bezdim.. Hiç bir şey kalmadı elimde dilimde kalbimd egüzelliğe dair
starbakstaki mor kupa
starbakstaki mor kupa 18 gün önce
Benim hissettiğiiimm seyler bunlar.Artik yoruldum ... ne hissedeceğimi bilmiyorum. En kötüsu de savaşmayı biraktim.kabullenmek gerek. takinti etmekle, onu düşünmekle o gelmiyor. Hayatımdaki kişiyi sevmeye çalışıyorum bende .
Tamer Sarikaya
Tamer Sarikaya 25 gün önce
Bir Sezen bir de Neşet bi daha gelmez bu dünyaya .
Şair Adam
Şair Adam 25 gün önce
Bazı erkekler sol göğsünün altında mayın taşır. Bir kadın oraya ayağını basıp çektiğinde o mayın patlar erkek dağılır. Kadın ölür erkeğin sol göğsünde. Sonra kim giderse gitsin sol göğsün altındaki o kente,asla aynı etki yaşanmaz. Bir mayın bir defa patlar,bir şiir bir kere yazılır,bir kitap bir kere okunur,bir erkek gerçekten bir defa sever. Ve sen,sana gelince eğer bir gün uğrarsan sol göğsümün altındaki o kente hüzünlü bir sesle;''buralar bir zamanlar hep benimdi''diyeceksin
Gülnihal UYSAL GÖK
Gülnihal UYSAL GÖK 25 gün önce
Annemi hiç anlamıyorum hiç. 3 kardeşiz ve biri erkek Ona tanıdıkları genişliği, hiç ablamla bana tanımadılar. O kadar çok üzüntü yaşadılar ki oğullarından. Hala hatalarını anlamadan devam ediyorlar.
Ege Şanlı
Ege Şanlı 16 gün önce
@levent saraç evlat ayrımcılığının her türlüsü çok kötü
levent saraç
levent saraç 16 gün önce
Bizde tam tersi ablam kıymetli ben ise amale...
Gülnihal UYSAL GÖK
Gülnihal UYSAL GÖK 25 gün önce
Unutma, yalnızsın bu dünyada. Sana tek gerçek arkadaş sensin.
Ceren Sezer
Ceren Sezer 25 gün önce
Olmayan aşkın acısını çekmek.. dostlarım toplanın
Ceren Sezer
Ceren Sezer 24 gün önce
@Tamer Sarikaya sizde öyle iyi geceler :)
Tamer Sarikaya
Tamer Sarikaya 24 gün önce
@Ceren Sezer iyi akşamlar diliyorum . Sağlıcakla kalın 😊
Ceren Sezer
Ceren Sezer 24 gün önce
@Tamer Sarikaya kesinlikle öyle
Tamer Sarikaya
Tamer Sarikaya 24 gün önce
@Ceren Sezer rica ederim Sezen Aksu her yaşta güzel sesiyle şarkılarıyla tüm benliğiyle .
Ceren Sezer
Ceren Sezer 24 gün önce
@Tamer Sarikaya “aptal sanma gününü bekliyorum” teşekkür ederim bu şarkıyı bana söylediğin için Sezen Aksu bugün olduğu gibi o gün de ne kadar güzel ve gençmiş
Yalnız Ka
Yalnız Ka 25 gün önce
adı bende saklı
Ibrahim Yilmaz
Ibrahim Yilmaz 25 gün önce
emeğine sağlık
Yaren Aysan
Yaren Aysan 27 gün önce
derdim yokken dert edindim iyi mi ya
Hasan GEZER
Hasan GEZER 27 gün önce
“Tut ki karnım acıktı Anneme küstüm Tüm şehir bana küstü Bir kedim bile yok Anlıyor musun?” Demişti Sezen Aksu Doğan Cüceloğlu’nun “Annen yok kimse yok” dediğini duyar gibi
Çağla Nur
Çağla Nur 28 gün önce
Kan ter içinde uyanıp sesini duymak istediğim saatte bana bağırdı sonra başkasının elini tutmuş bana kan kusturan adam başkasına çiçek bahçesi sunmuş diyeceklerim bu kadar.
levent saraç
levent saraç 16 gün önce
İçindeki çocuğa sarıl
Melike Aksoy
Melike Aksoy 22 gün önce
üzülme, o kaybetti...
SON NOKTA.
SON NOKTA. 28 gün önce
bu şarkıdan sonra sezenden ilk gün gibiyi dinleyin keşke biri bunu daha önce yazsaydı ve bende daha önce keşfetseydim. sonra gelip beğenirseniz mutlu olurum gelin ama kesin lütfen.
Sry Skroglu.
Sry Skroglu. 29 gün önce
KAAN ter Icinde Uyaniyorumm Biliyor musun ndn Seni hep dusunuyorumm seninle hayal koruyorum ama seni ruyamda oldugunu goreyorum va aglayarak uyaniyorum sende beni brakacak misin diye cok korkuyordum ama sende braktin Eller gunahkiar dunya gunahkiar Musum degiliz hic birimiz Seni benim gbi kimse sevmez bunu da unutmaa :))) mryn sry 2021/3/21 st:18:57 :"))((
Mert Zeybek
Mert Zeybek 29 gün önce
Q
öykü grl
öykü grl 29 gün önce
21.03.2021 hala burada olanlar beğensinde sayımızı bilelim
Hatice Yorulmaz
Hatice Yorulmaz Aylar önce
İçim yanıyor aga beeee Ben böyle olucani bilmiyodum agabeee
grant 9
grant 9 13 gün önce
farksizz..
Sibel aktaş
Sibel aktaş Aylar önce
Ben sende tutuklu kaldım sevgilim...
Hatice Orakoğlu
Hatice Orakoğlu Aylar önce
Ve ben { küçüğüm} şarkısı ile içimdeki çocuk ile veda ediyorum size 🖤🍓
Emrah Bozkurtuhvg
Emrah Bozkurtuhvg Aylar önce
Acaba sana mı aşağım yıllardır..
Bal Tas
Bal Tas Aylar önce
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
TAYYİP SANCAKTUTAN
TAYYİP SANCAKTUTAN Aylar önce
Her gün bir şey daha biter, giderek acı vermez biten şeyler
Kemal Abayli
Kemal Abayli Aylar önce
Kistan bahara geciste birgun...
Лейда Юсупова
Лейда Юсупова Aylar önce
Çok guzal sarkilat
Mu Uk
Mu Uk Aylar önce
siz neden benimle dalasiyorsunuz.biliyorsunuzki allah beni gayiriyor .eliniezden birsey gelmez.beni niye koruduguna gelince kime ne.önemli olan allah in gayirmasi neden olursa olsun.
Mu Uk
Mu Uk Aylar önce
bizim size ihtiyacimizdan daha cok sizin bize ihtiyaciniz oldugunu unutmayin.farz edelim siz yoktunuz o görevi bizde yapardik.ama farz edelim biz yokduk.bizim görevi siz yapamazdiniz.bilmem anlata biliyormuyorum.not.o görevi yapmasaydikda olurdu.
MEHMETCAN
MEHMETCAN Aylar önce
2021
Busenur Seyfali
Busenur Seyfali Aylar önce
Seviyorum dedim bende dedi ama seviyorum demedi, sevmiyormuş, vazgeçildim, silindim, giremediğim gönlünün kapısından kovuldum.
Türkçe Pop Müzik Mix
Türkçe Pop Müzik Mix Aylar önce
Sezen Aksu Seçme Eserler (16 Şarkı)
Ankuva Kozmetik Trendyol
Ankuva Kozmetik Trendyol Aylar önce
👏👏👏👏👏
Fidan Sarış
Fidan Sarış Aylar önce
Olmadığı icin degil olana inancın olmadığı icin kaybettik
Ferat Kavak
Ferat Kavak Aylar önce
sezen abla döktürmüş be yine
Tubişiydi sözde
Tubişiydi sözde Aylar önce
Kim masum ki 😪
engin pehlivan
engin pehlivan Aylar önce
Severek ayrıldım sonra o evlendi mutlu oldu ben derdimi kimseye anlatamıyorum hiç değilse size anlatayım
engin pehlivan
engin pehlivan Aylar önce
@Tubişiydi sözde 😒😒
Tubişiydi sözde
Tubişiydi sözde Aylar önce
@engin pehlivan evet 😒😒
engin pehlivan
engin pehlivan Aylar önce
@Tubişiydi sözde terk etti napsaydım kafasına silah mı dayasaydım gitme diye
Tubişiydi sözde
Tubişiydi sözde Aylar önce
Seversen ayrılmazdın sende sevmemişsin
Selvi Araboğa
Selvi Araboğa Aylar önce
Gecenin bir yarısı,bakıştığın tavan ,bir sezen şarkısı,gözyaşı😌
Sarah April
Sarah April Aylar önce
evet..öyle.. .
Tugba Aydemir
Tugba Aydemir Aylar önce
adi bende saklı
Tugba Aydemir
Tugba Aydemir Aylar önce
lütfen görmeyeyim seni..biyerlerde karşıma çıkma konusmayalim bakismayalim..ne olursun
Gunay D-va
Gunay D-va Aylar önce
Bazen sadece Sezen dinlemek istersin...
ELÇİN ŞÜKÜROV
ELÇİN ŞÜKÜROV Aylar önce
ya o dünyadan kopmak isteyip de gelmek istemiyorum
Emre Martin Köln
Emre Martin Köln Aylar önce
Allah özel yetenek vermis kendisine,yoksa bu sarkilari normal iyi bir sanatci bile yazamaz.
Afilli Gurme
Afilli Gurme Aylar önce
Muhteşem..
Yıldız ceren Parla
Yıldız ceren Parla Aylar önce
Sende benim kadar gerçekleri görüyorsun beraber olamayız benim gibi biliyorsun😏
Semih ELİTAŞ
Semih ELİTAŞ Aylar önce
Bir daha olmaz, bin kere tövbe :)
Ebru Işıldak
Ebru Işıldak Aylar önce
16 yaşında da 40 yaşında da "sen ağlama" vaz geçilmezim💜
Elif Asgenaz
Elif Asgenaz Aylar önce
Bu seni son sevişim, bu şarkı bittiğin de içim yarıla yarıla gecenin bu saatin de ağlamayı kesip seni buraya gömüp gideceğim.
Halime Akbaş
Halime Akbaş 3 gün önce
Nasıl gidiyor?
Elif Yangın
Elif Yangın Aylar önce
Herkese merhaba. Akustik performansların çok yaygın olduğu bu dönemde, farklı bir bakış açısıyla çok sevilen müzikleri biraz daha renklendirmek istedik. Aynı ritimde ve Makamdaki muhteşem besteleri bir araya getirerek Akustik performans sanatçılarımız Serkan Oğuztimur ve Sinan Yöntem ile kamera karşısına geçtik. Umarız bu yenilikten keyif alır ve hep birlikte eğleniriz.  trshow.info/watch/vkVkwgHNvSQ/video.html
Esra Güven
Esra Güven Aylar önce
ÇOK GÜZEL DEĞİL Mİ YA, SEN SUSUYORSUN ŞARKILAR SENİ ANLATIYOR.
Şair Adam
Şair Adam Aylar önce
Bazı erkekler sol göğsünün altında mayın taşır. Bir kadın oraya ayağını basıp çektiğinde o mayın patlar erkek dağılır. Kadın ölür erkeğin sol göğsünde. Sonra kim giderse gitsin sol göğsün altındaki o kente,asla aynı etki yaşanmaz. Bir mayın bir defa patlar,bir şiir bir kere yazılır,bir kitap bir kere okunur,bir erkek gerçekten bir defa sever. Ve sen,sana gelince eğer bir gün uğrarsan sol göğsümün altındaki o kente hüzünlü bir sesle;''buralar bir zamanlar hep benimdi''diyeceksin
Media Moon Group
Media Moon Group Aylar önce
koptum geldim gerçeyiğimden ... oysa sevdim her şeyimden... sende vurdun en derinden... yak yaak yaaak! Media Moonda Duyqusal - İzleye bilirsiniz!!!
Ahmet Ekko Kalkan
Ahmet Ekko Kalkan Aylar önce
masuuum değiliz hiç birimizzzzzzzz
Media Moon Group
Media Moon Group Aylar önce
Koptum geldim gerçeyiğimden ... oysa sevdim her şeyimden... sende vurdun en derinden... yak yaak yaaak! Media Moonda Duyqusal - İzleye bilirsiniz!!!
Berrak arslan
Berrak arslan Aylar önce
Eşeğe tecavüz edenin "Kadın yoktu " demesi, çocuğa tecavüz edenin "Şeytana uydum" demesi, "Açık giyinen kadın tecavüzü hak eder" diyen imamın camide Suriyeli kadınla basılması.. Bu ülke öyle ekonomik krizden falan batmaz. Batarsa ahlaksızlıktan batar.
Media Moon Group
Media Moon Group Aylar önce
Koptum geldim gerçeyiğimden ... oysa sevdim her şeyimden... sende vurdun en derinden... yak yaak yaaak! Media Moonda Duyqusal - İzleye bilirsiniz!!!
Sercan Erdemli
Sercan Erdemli Aylar önce
Gitmek istiyor benden, bende gitme diyorum seviyorum diyorum gitme diyorum 19.02. De doğum günüydü ve şuan tarih 20.02. 2021. Whatsapp Dan doğum günü için 5555555555555 kelime uzun yazı yazdım whatsapp uzun mesaj sınırına ulaştı sence ben seviyor muyum?
Busra Karaca
Busra Karaca Aylar önce
Bırak gitsin sen bu kadar çok severken gitmek istiyorsa birlikte olsanızda anlamı olmicak.
ESRA AKSOY
ESRA AKSOY Aylar önce
Dediği gibi ...Gülümse hadi gülümse bulutlar gitsin .
burhan kurtulkurmuş
burhan kurtulkurmuş Aylar önce
bir ben kaldım kavganın ortasında bir de karanfil yürekli çocuklar
Zeynep Doğay
Zeynep Doğay 2 aylar önce
Tüm yıkıklar burda 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
Okan PİŞKİN
Okan PİŞKİN 2 aylar önce
00:01 Masum Değiliz 05:36 İki Delilik 10:11 Perişanım Şimdi 15:14 Gidiyorum 19:50 İstanbul İstanbul Olalı 25:45 Zalim 30:24 Tutuklu 34:49 Sen Ağlama 40:41 Adı Bende Saklı 44:27 Gülümse 49:30 Küçüğüm 53:11 Seni Kimler Aldı 56:40 Geçer 01:01:00 Sarı Odalar 01:06:52 Biliyorsun 01:12:06 Kaybolan Yıllar
Media Moon Group
Media Moon Group Aylar önce
Koptum geldim gerçeyiğimden ... oysa sevdim her şeyimden... sende vurdun en derinden... yak yaak yaaak! Media Moonda Duyqusal - İzleye bilirsiniz!!!
Furkan Ulaş
Furkan Ulaş 2 aylar önce
@Okan PİŞKİN Eyvallah
Okan PİŞKİN
Okan PİŞKİN 2 aylar önce
@Furkan Ulaş 👍🏻
Furkan Ulaş
Furkan Ulaş 2 aylar önce
Bunu açıklamalara ekleyebilir miyim?
Dilan Snmszy
Dilan Snmszy 2 aylar önce
Mutlu ve mutsuz iken ugranan tek kadin
Media Moon Group
Media Moon Group Aylar önce
Koptum geldim gerçeyiğimden ... oysa sevdim her şeyimden... sende vurdun en derinden... yak yaak yaaak! Media Moonda Duyqusal - İzleye bilirsiniz!!!
Kemal Abayli
Kemal Abayli 2 aylar önce
Anlamli " gune" merhaba...
Media Moon Group
Media Moon Group Aylar önce
Koptum geldim gerçeyiğimden ... oysa sevdim her şeyimden... sende vurdun en derinden... yak yaak yaaak! Media Moonda Duyqusal - İzleye bilirsiniz!!!
Şule Özbayram
Şule Özbayram 2 aylar önce
O zamanlarda dinlenecek 16 muhteşem şarkı ... şimdi bir tane bile yok 😔
Media Moon Group
Media Moon Group Aylar önce
Koptum geldim gerçeyiğimden ... oysa sevdim her şeyimden... sende vurdun en derinden... yak yaak yaaak! Media Moonda Duyqusal - İzleye bilirsiniz!!!
Naz
Naz 2 aylar önce
ABONE OLUR MUSUNUZ
Mango Films
Mango Films 2 aylar önce
Ses ve Söz harikulade... Bir daha bu ikili bir araya bu kadar iyi gelmez.
Mustafa Akpınar
Mustafa Akpınar 2 aylar önce
Çok sevdim sevgimi sezen aksu şarkısının altına yazacak kadar çok...
Aytakin Rahimova
Aytakin Rahimova 2 aylar önce
Zalim ünlü bi Azerbeycanlı bestecinin Eldar Mansurovun bestesi , çoooook muhteşem bi beste . Sezen Aksu da efsane
Sibel Yağcı
Sibel Yağcı 2 aylar önce
Yaş 46 Çocukluğumda sezen Genç oldum sezen Hala aynı hissiyat Tüten duman esliginde
Bülent Kakınç
Bülent Kakınç 23 gün önce
Ben de aynı
Bir annenin Günlüğü
Bir annenin Günlüğü 2 aylar önce
Ne zaman canım yansa teselli bulmak acımı anlsyan birinin yanına gitmek istesem burada buluyorum kendimi 😭😭😭
Ahmet Irmak
Ahmet Irmak 2 aylar önce
şeytandı ateşten olan ama insanı en çok yakanın insan olduğunu tecrübe etmek zorr .
乙ᗩᕼᎥᖇ ᗷᗩᒪᗩƳᗴᐯ
乙ᗩᕼᎥᖇ ᗷᗩᒪᗩƳᗴᐯ 2 aylar önce
Gülerek ağlayan kadın
BoogieTronic
BoogieTronic 2 aylar önce
Albumlerinden toplama album yapin deseler hepsini sececeginiz tek sarkici
Mecit Aslan
Mecit Aslan 2 aylar önce
Allahım elinden geleni ardına koyma en fazla 30 yıl daha süründürürsün
Halise Özkan
Halise Özkan 2 aylar önce
Değerini bilemediğim, sana yapmak zorunda oldugum haksizliklarin bedelini bir başkasında ödüyorum. Özür dilerim hiçbir şey elimde değil
Feyza BEKEN
Feyza BEKEN 2 aylar önce
Lütfen görmeyeyim seni bir yerlerde karşıma çıkma konuşmayalım bakışmayalım ne olursun ???
Koray Aksoy
Koray Aksoy 2 aylar önce
Şarkı Sözleri Artık hayatımdan çıksan diyorum Bu ikili delilik sona erse İkimiz için de hayırlısını diliyorum Hiç olmamış gibi davranabilmeyi Bu yok ediciliği anlayabilmeyi Bir bilsen ne kadar, yürekten istiyorum Lütfen Görmeyeyim seni Bir yerlerde karşıma çıkma Konuşmayalım, bakışmayalım Ne olursun Lütfen Görmeyeyim seni Bir yerlerde karşıma çıkma Konuşmayalım, bakışmayalım Ne olursun Daha fazla tükenmeye takatim yok Artık hayatımdan çıksan diyorum Bu ikili delilik sona erse İkimiz için de en hayırlısını diliyorum Hiç olmamış gibi davranabilmeyi Bu yok ediciliği anlayabilmeyi Bir bilsen ne kadar yürekten istiyorum Lütfen Görmeyeyim seni Bir yerlerde karşıma çıkma Konuşmayalım, bakışmayalım Ne olursun Lütfen Görmeyeyim seni Bir yerlerde karşıma çıkma Konuşmayalım, bakışmayalım Ne olursun Daha fazla tükenmeye takatim yok Sanki aşkı öğütmeye, programlı gibiyiz Aslında bakarsan insan olarak iyiyiz Ama daha fazlasını isteme benden yalvarırım Ben bittim artık kalmadım Ben bittim artık kalmadım Lütfen Görmeyeyim seni Bir yerlerde karşıma çıkma Konuşmayalım, bakışmayalım Ne olursun Lütfen Görmeyeyim seni Bir yerlerde karşıma çıkma Konuşmayalım, bakışmayalım Ne olursun
pperson_ne
pperson_ne 2 aylar önce
bir daha olmaz' - bin kere tövbe...
Beyza Işık
Beyza Işık 2 aylar önce
Herkesten önce başlayacaksın Sezen dinlemeye :)🦋
Ceren Buse
Ceren Buse 2 aylar önce
Ah Sezen.. Biricik minik serçe.
Fatih Esen
Fatih Esen 2 aylar önce
Ahhh
CeReN QuEeN
CeReN QuEeN 2 aylar önce
2021 ler burdamı ?
girdap sevdabaşkabahara
girdap sevdabaşkabahara 2 aylar önce
****Şair ne de güzel söylemiş “Ah Bu Şarkıların Gözü Kör olsun” diye.************ İnsan yılları eskittikçe bunu daha iyi anlıyor. Bir de saat ilerleyip gece olduğunda Eski sevdalar, ayrılıklar, özlemler Kimimiz Kadir’i düşünüyor kimimiz Kader’i Eee dedim ya sen Kadirinle evlenme hesapları yapıyorsun Son sözü yine kaderin söylüyor Sana yine bir avuç kanlı gözyaşı Bir kaşık da acılı KEŞKE-ler kalıyor 60’ında bir adamın, 20’lik bir kızla evlenmesi uygun olmaz ama Aynı adam, yirmi yaşında, bir kız sever Başlık parasına verir kızın babası, kızı başka birine Küser adam hayata, göçer başka bir şehire Geçer aradan bir yarım yüzyıl Adama sorsan halen ‘dün’ gibi tazedir sevdası yüreğinde Zihninde halen cananın yirmi yaşındaki cemali vardır Aşığın sevdası büyür de bir türlü büyümez sevdalısı Sevgili, her zaman sevildiği yaştadır. Her yürekte vardır bir ayrılık tohumu Kimimiz kokusuna doyamadığı evladını Kimimiz de kaybettiği anasını, babasını, gardaşını düşünür durur Onunla ya da onsuz bir şekilde yaşlandığını hissediyorsun. Bu defa da gençliğin, çocukluğun özlemi sarıyor zihnini Misket, saklambaç, yakan top derken bugünlerde bulamadığın bir bayramda buluyorsun kendini. Henüz aranızdan ayrılmamış sevdiklerinin ellerini öpüyorsun birer birer Ve sen, bir şarkı süresince tüm bunları düşünürken Ölüme bir adım daha fazla yaklaşıyorsun. İster Kerem’in Aslı’sı ol istersen Leyla’nın Mecnun’u İster fakirhanende bir lokma ümitle doyur kendini İster lükshanende viskiyle doldur kadehini Aynı şarkıları dinliyor ayrı acılarla hayatı tüketip duruyoruz. Dünya’nın bir enleminde sen bir boylamında ben Sen yapmadığın bir şeyden hayıflanıyor Bense yaptığım bir şeyden pişmanlık duyuyorum. Kiminin anlatacak bir hikayesi vardı Kiminin de benim gibi yazacak. GİRDAP Masum bir sevdanın Zulme karşı dik durmanın Başka bahara ertelenen bir aşkın adıdır. GİRDAP (Sevda Başka Bahara) “Erkin’in karşısına kahve falına bakan bir kadın çıkar. Bu kadın insanların avuç içine baktığında onların geçmişinden, fincana baktığında ise geleceklerinden haber verirdi. Genç adam sevdiği kızın ve arkadaşlarının ısrarlarına daha fazla dayanamayarak az önce içtiği kahve fincanını ters çevirerek bu falcı kadının gizem dolu ellerine uzatır ve merakla falcının anlatacaklarını dinleme başlar. Biranda her şey ters yüz olmuştur. Bu dakikadan sonra Erkin’in hayata sıkı sıkıya tutunmaktan başka çaresi kalmamıştır. Yüreğine vicdan aynasını da alarak girdaplarla dolu bir sevda yolculuğuna çıkar.” “Girdap Sevda Başka Bahara- MURAT SİNMEZ” isimli gerçek bir yaşam hikayesinden esinlenerek yazdığım romanımı dilerseniz internet satış sitelerinden dilerseniz de bana ulaşarak imzalı bir şekilde temin edebilirsiniz.
ılknur Kiziroğlu
ılknur Kiziroğlu 2 aylar önce
Daha 9 yaşında sezen aksu yu sevdirmiştin bana 22 yaşındayım hala burdayım ama sen yoksun 🌙...
Seli ELLI
Seli ELLI 2 aylar önce
Esgiden Neeee kaldi bir o ve ben...gerisi yalan oldu hep 50 yaşimda bunu söyledime ben bile inanamiyorum nerde 30 Sene önceki Dünya.. Tek sorumuz Paraydi. küçük bir Evde 10 nufus o yašadigim küçük itiş kakişlari kardeşlerim arasida günlere Hasretim nerde o güzel günler..ve Dünyanin geleceyin ve tekniyin vaad ettigi umutlu günler. Şimdi Herşey var ama muhabbet samimiyet yok...kimsede sanki Insanlar sürekli kendinileri güzel göstermek için ne maskeler takiyor. Hadi hayirlisi.. bu Esgi šarkilar o güzel anida kalan tek hatirlar gibi:)
Fidan Music
Fidan Music 2 aylar önce
Güzel eserler :) Nostalji...
Zeynep Demir
Zeynep Demir 2 aylar önce
20li yaşlarıma dair hatırladığım en güzel şey Sezen Aksu şarkıları sağlıklı ömürler dilerim💞
Sezen Aksu - En Duygusal Şarkılar (Lyric Video)
2:52:07
Ahmet Kaya Seçmeler   En İyiler
3:08:49
Ismail Kornassan
görünümler 1,8 Mn
Çukur 4. Sezon 33. Bölüm 2. Fragman
1:04
Çukur
görünümler 3,7 Mn
Kırmızı Moda - Güldür Güldür Show 261.Bölüm
22:31
Kapat Kamerayı Kapat | Arkadaşım Hoşgeldin
9:21
Arkadaşım Hoşgeldin
görünümler 125 B
Sonsuz Kayahan Şarkıları (Ölüm Yıldönümü Anısına)
2:34:54
Zeynep Bastık - Akustik Konser 2 (Derleme)
1:05:54
Zeynep Bastık
görünümler 3,9 Mn
Sezen Aksu - Klasikleri 1 (En Damar Şarkıları)
1:29:03
Sende Hit Müzik
görünümler 108 B
Sıla'dan Sevilen Parçalar
1:06:05
Derleme Müzik
görünümler 812 B
Çukur 4. Sezon 33. Bölüm 2. Fragman
1:04
Çukur
görünümler 3,7 Mn
Kırmızı Moda - Güldür Güldür Show 261.Bölüm
22:31
Kapat Kamerayı Kapat | Arkadaşım Hoşgeldin
9:21
Arkadaşım Hoşgeldin
görünümler 125 B
Zeynep Bastık - Bana Sorma (Official Video)
3:13
Zeynep Bastık
görünümler 3,2 Mn
Melek Mosso - Gel Desem de Gelme Ft. Aras
4:20
melek mosso
görünümler 1,4 Mn
Bebe Rexha - Sabotage [Official Music Video]
3:08
Bebe Rexha
görünümler 2,4 Mn
Edis - Martılar (Official Video)
2:46
Edis
görünümler 16 Mn
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
2:40
UnixMusic
görünümler 103 B