Matmazel, Arsen'e Bihter-Behlül İlişkisini Söyledi! - Aşk-ı Memnu 65. Bölüm

  görünümler 1,215,213

Aşk-ı Memnu

2 yıl önce

Aşk-ı Memnu 65. Bölüm - Matmazel, Arsen Hanım'a Behlül ve Bihter'in ilişkisi olduğunu söylüyor.

“Firdevs Hanım’ın kızı” olmak, Behlül’ün ağzında hakarete dönüşünce, Bihter büyük bir öfke krizi yaşıyor. “Firdevs Hanım’ın kızı” olmak, Behlül’ün ağzında hakarete dönüşünce, Bihter büyük bir öfke nöbeti yaşar. Behlül’ün bilerek ve isteyerek canını acıttığını düşünemez bile.
Yasak sevgililer sözlerin yarattığı fırtınayla birbirlerinden çok uzağa savrulurlar. Bihter bu yalnızlığın acısını Firdevs Hanım’dan fazlasıyla çıkaracaktır.
Matmazel, Behlül ve Bihter ile ilgili şüphelerini ilk kez Arsen Hanım’la paylaşır.
Sır, söze döküldükten sonra, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bihterin gidişi evin alt katından başlayarak evdeki hayatı etkiler. Mutfakta dönmemesi için temenniler edilirken, Firdevs Hanım, evdeki varlığının tehlikeye girdiğini bilmektedir. Behlül ise yasak aşkın yükünden, Nihal’in aşkına sığınarak kurtulmayı düşünmektedir. Nihal’in masum aşkıyla kendini temize çekmek ister.
Bihter’in gidişinden babasını sorumlu tutan Nihal, Adnan Bey’e tavırlıdır. Kızının ağzından nefret sözleri duymak Adnan Bey’i Bihter’in gidişinden daha çok yaralamıştır. Adnan Bey, gittikçe açılan uçurumu kapatmak için çok çaba sarf etmesi gerektiğini düşünmektedir.
Bir tek kendine yalan söyleyemeyen Bihter, yasak aşkın tüm izlerini birer birer silmeye kararlıdır.

Adnan, on bir yıl önce eşini kaybedince, sosyal hayattan uzaklaşıp köşküne çekilmiş, bütün ilgisini kızı Nihal ve oğlu Bülent’e vermiştir. Aile yadigâri emektarları, çocukların yarı Fransız dadısı ve hamiliğini yaptığı uzak akraba çocuğu Behlül ile İstanbul’un en önemli yalılarından birinde yaşayan Adnan Bey, yine İstanbul’un tanınmış ailelerinden Melih Bey takımından Firdevs Hanım’ın kızı Bihter’le yıllar sonra tekrar karşılaştıktan sonra, unuttuğu duyguları yeniden hatırlamaya, kış ortasında baharı filizlendirmeye başlar.

Bihter, Adnan Bey’in köşkünde huzuru, güveni, mutluluğu ararken, tutkuyla tanışır. Behlül ve Bihter birbirlerine doğru sürüklenirler. Yasak aşkları bu ailedeki herkesi ayrı ayrı etkileyecektir. Masumiyet, ihanet bulutlarıyla gölgelenir. Tutku ve aşk sadakati esir alır.

YORUMLAR
İlyas ve Alpaslan kumarhaneyi bastı! - EDHO Efsane Sahneler
10:57
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
görünümler 229 B
Camdaki Kız | 15. Bölüm
2:12:22
Camdaki Kız
görünümler 2,5 Mn
Aşk-ı Memnu 78. Bölüm -Full Bölüm
1:32:35
Aşk-ı Memnu
görünümler 3 Mn
İlyas ve Alpaslan kumarhaneyi bastı! - EDHO Efsane Sahneler
10:57
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
görünümler 229 B
Camdaki Kız | 15. Bölüm
2:12:22
Camdaki Kız
görünümler 2,5 Mn
Çağan Şengül - N'olur Gitme (Official Video)
3:24
Çağan Şengül
görünümler 51 B
Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm Fragmanı
0:50
Evlilik Hakkında Her Şey
görünümler 1,4 Mn
Çok Güzel Hareketler 2 - 94.Bölüm
1:59:23
Çok Güzel Hareketler
görünümler 3 Mn
Worlds 2021 Grup Aşaması: 4. Gün - A Grubu
8:21:45
Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm 2. Fragmanı
0:48
Evlilik Hakkında Her Şey
görünümler 713 B