Доісторичні тварини, які жили на території України

  görünümler 403,987

Про Україну!

Про Україну!

2 yıl önce

Які доісторичні тварини проживали на території України? Та чи жили в Україні динозаври? Дивіться у цьому відео!
Композиція: Dan Lebowitz - Wishful Thinking
Фото: www.pexels.com/ та вільні джерела

YORUMLAR: 568
@pro-ukrainu
@pro-ukrainu 2 yıl önce
Друзі, ваші вподобайки, коментарі та підписки будуть сприяти у просуванні цього корисного та пізнавального ролику! Отож будемо щиро вдячні за вашу участь у цьому процесі! :)
@Philosophy_of_Metal
@Philosophy_of_Metal Yıl önce
Вподобайка не лише на підтримку каналу,але й тому що це дійсно цікаво. 👍
@JomdiUA
@JomdiUA Yıl önce
Слава Україні
@PaperUkr2099
@PaperUkr2099 Yıl önce
Ти брешиш1. Мозазавр не морський динозавр, а водний ящір, динозаври тільки були на суші. 2.Мегалодон у довжину був до 12 метрів, а не 18. Він був набагато легшим за 40 тонн. 3.Мечохвости - нащадки ракоскорпіонів.
@CapnBlud
@CapnBlud Yıl önce
@@PaperUkr2099 Взагалі не так, та ще й не бреше а просто не усвідомлює. По-перше, мозозавр, хоч і не динозавр, але завроптеригія. Ніяких "водних ящурів" ніколи не було, були або іхтіозаври, абоако завроптеригії, або амфібії, або водяні види круотарзів. Сучасні круотарзи, такі як крокодили, каймани, алігатори та інші напів-водні їх представники, хоч і становлять більшість, але майже весь час їх існування більшість становили суходільні. Сучасні найбільш притомні оцінки розмірів мегалодону, найбільшого представнику кархародонів, не плутати з кархародонтами, кархародонтозаврами та кархародонтозавридами, становлять від 14 до 22 метрів. Вони були виконані на основі розмірів щелепи, хребців та зубів, за аналогією до найбільшого сучасного кархародону - великої білої акули. Вагу ж адекватно оцінити досить важко, навіть маючи приблизний розмір та стиль життя, який, взагалі-то, був досить малоактивним та залежав у першу чергу від мілин, шельфів та теплих течій, бо від холоду та великого водного простору у довгочасній перспективі він почувався нереально погано, це встановлено за розташуванням залишків, кліматичною реконструкцією, приблизним раціоном харчування та багатьома іншими фактами, які вже досить складно заперечувати, але деякі з них є взаємовиключними. Ну і останній пункт, щодо мечохвосту. Встановлювати настільки точно походження будь-якої тварини, що жила давніше кількасот мільйонів років із такою точністю - просто псевдонауково. А іще, враховуючи той факт, що еволюція взагалі-то є досить нелінійним процесом, такі поняття як нащадок та предок не зовсім доречно взагалі вживати відносно неї взагалі. Ті "нащадки" та "предки" можуть існувати поруч мільйонами років, а потім другі навіть, цілком ймовірно, переживуть перших. Взагалі, як висновок, хочу порадити не лізти у теми, на яких не знаєшся, і тобі, і автору відео. Дуже сподіваюся бути почутим. P.S. Маю велике прохання щодо клікбейтів: не ведіться, не створюйте, не поширюйте. Принаймні не щодо біології, історії, суспільства. Це не дуже добра схема у довгостроковій перспективі, яка може призводити до досить поганих наслідків у свідомості нашого ж народу. Щодо історії маю навіть приклад клікбейтного смітника із купою фейків та міфів, які викриваються вже після першої ж перевірки. І це - Історія для Дорослих. Якщо знаєте ще такі приклади - надавайте під цім коментарем, якщо ні - шукайте серед контенту, який регулярно споживаєте. Обов'язково знайдете.
@argestr
@argestr 2 yıl önce
Ніколи не замислювався над тим, які тварини жили в давнину на території України. Дякую за дуже пізнавальне відео
@annaterban3692
@annaterban3692 3 aylar önce
Если бы жыли Они досипор Уже бы Путе Настал Конец. 🤭🤭🤭😁😁🤣🤣😂😂🙈🙈🙈🙈🙏
@Patriot_of_Russia
@Patriot_of_Russia 3 aylar önce
​@@annaterban3692конец только украине
@user-pl3dm5cj5l
@user-pl3dm5cj5l Aylar önce
​@@Patriot_of_RussiaУкраїна не здасця!
@Patriot_of_Russia
@Patriot_of_Russia Aylar önce
@@user-pl3dm5cj5l ну да, америка не разрешает, так бы в марте 22 сдались бы
@MrRuslander
@MrRuslander Yıl önce
Ще з дитинства думав які динозаври могли бути в Україні. Тільки недавно взнав що територія в той час була під водою. Ви відповіли на всі питання що не давали спати безсонними ночами) Спасибі за Вашу працю.
@yevhendykyi3937
@yevhendykyi3937 Yıl önce
У школі це вивчають на географії. Здається тоді, коли пояснюють звідки ті чи інші природні копалини тощо, то поклади крейди пояснюють періодом, коли на цих територіях було море.
@user-lx1is9cu6w
@user-lx1is9cu6w Yıl önce
Цілком можливо що на території України були базальні кархародонтозавриди та неовенаториди разом з карликовими завроподами такими як європозавр. Можливо, скоро ми знайдемо їхні рештки.
@user-nr6si3tg9r
@user-nr6si3tg9r Yıl önce
@@user-lx1is9cu6w навряд чи, хоча все можливо звісно, але щоб базальні кархарадонтозавриди, ареал яких була Африка, думаю що ні, ще якісь плезіозаври можливо, птерозаври, а тероподи чи завроподи - дуже малоймовірно.
@user-lx1is9cu6w
@user-lx1is9cu6w Yıl önce
@@user-nr6si3tg9r нагадую що неовенаториди та конкавенатор є базальними кархародонтозавридами і жили на території Європи разом з карликовими завроподами по типу європозавра.
@daftduck7385
@daftduck7385 10 aylar önce
Україна не весь час була під водою. Під час тріасового періоду на території України була суша, під час Юрського було багато ділянок землі хоча було багато води. Під час Мезозою вся територія України була під водою. Динозаври потенційно могли жити на території України (в Криму навіть знаходили кістки, але до рук держави вони не потрапили), але не слід очікувати, що то були тероподи чи завроподи. То були цілком примітивні динозаври Тріасу та ранньої Юри
@ruskiepidorasu
@ruskiepidorasu Yıl önce
Я вже й забув, що в землі можна знайти не тільки міни, а й рештки стародавніх тварин
@franmasanet7449
@franmasanet7449 11 aylar önce
😂😂😂
@user-jm6zf1bo6z
@user-jm6zf1bo6z 10 aylar önce
Я на своєму городі знайшла німецький складний ніж 1932 року і моя баба ріл ним користується😳
@user-ru9mi4xr5x
@user-ru9mi4xr5x 9 aylar önce
Іван
@vanessalucky8934
@vanessalucky8934 9 aylar önce
Будем надіятися ,що все скоро закінчиться без втрат наших молодих героїв 🇺🇦💛💙
@sashabaglau7805
@sashabaglau7805 11 aylar önce
Ніколи б не подумав що мегалодони могли існувати на території України. Дуже цікавий контент
@MsDemokrit
@MsDemokrit 2 yıl önce
Побільше б таких научпоп відео! Дуже цікаво, дякую автору за роботу!
@O_OEN
@O_OEN 11 gün önce
Більш мене здивувало що Мегалодони жили в Україні. Як для людини яка захоплюється Акулами то мене це дуже здивувало Дякую за ваші відео 🤗
@alinavolina3625
@alinavolina3625 Yıl önce
Відео просто КОсмос, стільки цікавих істотит жило на нашій землі. Ваша робота неймовірна, переносить у той таємний час де існували динозаври та безтурботне дитинство.
@ObamaboyNotBad
@ObamaboyNotBad 2 yıl önce
Дякую за контент! Дуже цікава і корисна інфа! Най прибуде з Вами сила!
@user-ny3ob9bi4i
@user-ny3ob9bi4i 4 aylar önce
я радий, шо знайшов цікавий канал з українським контентом. як жаль, шо нам не показували таке в школі
@viator7671
@viator7671 Yıl önce
Все чудово, але було б краще якби тварин розташували в хронологічному порядку так дітям зручніше орієнтуватися в подіях, історичних епохах та сприймати вік тварин.
@rammstein294
@rammstein294 Yıl önce
Було несподіванкою почути в цьому топі свою Дніпровську область. Дяка за пізнавальний матеріал 🇺🇦🖤
@yevhendykyi3937
@yevhendykyi3937 Yıl önce
*Січеславську
@anastasia6140
@anastasia6140 Yıl önce
@@yevhendykyi3937 Дніпропетровську🙄
@yevhendykyi3937
@yevhendykyi3937 Yıl önce
@@anastasia6140 поки що Дніпропетровську, але автор кореневого коментаря явно хотіла використати майбутню назву, а це проголосована в першому читанні Січеславська.
@anastasia6140
@anastasia6140 Yıl önce
@@yevhendykyi3937 мда, лучше уж Днепровская, но не Сичеславская, уж больно не нравится это название
@yevhendykyi3937
@yevhendykyi3937 Yıl önce
@@anastasia6140 не згоден. В чому сенс назви? Повідомити, що між Кривим Рогом, Павлоградом та Дніпром облцентр методом тику був розміщений у Дніпрі? Січеславщина принаймні наводить на думку, що Січ - це перш за все не Запоріжжя з однією Січчю, як і на Одещині одна та ще одна на Херсонщині. Січ - це перш за все Дніпропетровщина - де одразу 5 Січей. І відразу регіон перестає бути сірим промисловим вугільно-залізорудно-ракетним. Вже в голові не забруднене повітря і суцільні житлові коробки, а щось історичне, природне та чисте для вдиху на повні легені і відпочинку.
@f45jg67det3
@f45jg67det3 2 yıl önce
Дуже цікаво! Якби тільки більше фото саме тих решток які були знайдені в Україні. Лайк за відео!
@pro-ukrainu
@pro-ukrainu 2 yıl önce
То треба цікавитись у музеях, думаю, що всі знахідки зберігаються десь на виставках. Принаймні, якщо вони мають якийсь цікавий для споглядання вигляд. Бо якщо ні, то їх точно зберігають не в експозиціях, а у фондах.
@f45jg67det3
@f45jg67det3 2 yıl önce
@@pro-ukrainu можливо, але скоріше просто продали за кордон, в музеї або приватні колекції...
@juliakuciel3438
@juliakuciel3438 Yıl önce
Дуже дякую Вам за відео! Поки воно мені не показалось, я навіть не думала про те, які ж динозаври жили на території сучасної України. Тепер я зможу розповісти про це своїм дітям. 💙💛
@user-ne8by7hj5u
@user-ne8by7hj5u Yıl önce
Так сплетни и распространяются.
@oleksandrplanshet1599
@oleksandrplanshet1599 Yıl önce
Дякую за цікавий випуск. Україна переможе! Бережи всіх українців Боже!
@user-gd3ys3mz3k
@user-gd3ys3mz3k Yıl önce
У Вінницькому музеї є скелет мамонта, та скам'янілі великі мушлі
@lubaleonovapasko7475
@lubaleonovapasko7475 Yıl önce
Я знала, що в нашому природничому музеї немає динозаврів. Але плезиозавр, як на мене, теж динозавр. Тому приємно було дізнатись , що їхні залишки були знайдені в Україні.
@victoriasedletskaia113
@victoriasedletskaia113 Yıl önce
Там были черепа и кости динозавров,наверное,гипсовые репродукции
@user-fn5ni6by6f
@user-fn5ni6by6f Yıl önce
Плезиозавр не динозавр,а морской ящер. Классификация разная.
@SergeyBarlit
@SergeyBarlit Yıl önce
А тобі не все одно? Це якось робить нам честь?
@user-lx1is9cu6w
@user-lx1is9cu6w Yıl önce
Ну, взагалі то там є декілька черепів, їх частин та інших решток ще з совка. Наприклад Тарбозавра(родич Тиранозавра) та Завролофа(родич Паразавролофа)
@user-ft2wn9gg7i
@user-ft2wn9gg7i 2 yıl önce
Надзвичайно цікаво! Дякую!
@InFiresOFF
@InFiresOFF 8 aylar önce
Я сам зі Львова, мені було би цікаво дізнатися чи знаходили колись в околицях Львова якихось доісторичних тварин ))
@sketch1744
@sketch1744 8 aylar önce
Дякую за якісний та цікавий український контент! Зникнення деяких цінних тварин, що походять із давнини, на території України якось стосується з життєдіяльностю людей? Мисливцями чи поганим ставленням? Як зберегти природу та подальше життя природи в Україні та в загалі?
@user-uz3xf7px9o
@user-uz3xf7px9o 2 yıl önce
Палеонтологія у нас не розвивається, тому так мало відомостей і решток тих епох.
@ashenone689
@ashenone689 Yıl önce
я, чесно кажучі, взагалі шокована, що вона в нас існує.
@Vovanuch19
@Vovanuch19 Yıl önce
А когда ей развиваться, коронавирус , воровство бюджета, война , воровство бюджета, итд
@VeriuTolkoHristu
@VeriuTolkoHristu Yıl önce
Я все життя мріяв бути палеонтологом
@user-uz3xf7px9o
@user-uz3xf7px9o Yıl önce
@@VeriuTolkoHristu І як мрія, здійснилась?
@user-nr6si3tg9r
@user-nr6si3tg9r Yıl önce
@@VeriuTolkoHristu розумію тебе.
@nicemood8553
@nicemood8553 8 aylar önce
Розкажіть будь ласка, як мають проходити археологічні розкопки? На підставі чого обирається ділянка, де будуть копати? Як визначити вік знайдених речей або кісток??? Сподіваюсь ви знаєте відповіді на ці запитання і розповісте нам))))
@diana7706
@diana7706 Yıl önce
Я завжди хотіла дізнатися хто ж жив на землях України. Дякую!
@user-ne8by7hj5u
@user-ne8by7hj5u Yıl önce
Русские.
@scarlatyan
@scarlatyan 8 aylar önce
@@user-ne8by7hj5u 🤡
@cloverv8459
@cloverv8459 6 aylar önce
Дуже цікаво було послухати, хоча дуже шкода, що про Вінницьку область не було згадувань. Було б дуже цікаво дізнатися, які істоти жили на цій території. Хоча, якщо були згадки про Хмельницький, який був під водою, то можливо, і Вінниччина не була винятком.
@user-nt3ih7fb5e
@user-nt3ih7fb5e Yıl önce
Я ніколи задумувалась над тим які тварини колись жили у давнину на тереторія нашой країни . Дякую за информацію!
@user-pb9tv7rh4r
@user-pb9tv7rh4r 4 aylar önce
Дякую ❤
@andreyborzov3095
@andreyborzov3095 9 aylar önce
Класс! Спасибо за видео!Было познавательно!
@user-ky5eb8bs4t
@user-ky5eb8bs4t Yıl önce
Дуже цікаве відео! Є деякі помилки чи обмовки. З усіх тварин найбільше вразили еласмотерії. Дивно, як можна рухатися з таким величезним рогом.
@user-hh5ol1rq7z
@user-hh5ol1rq7z Yıl önce
Гарне нагадування "хомам", у сенсі збереження власних домівок, Землі, простору. Все, по колу, нехтування до власного існування-прискорить процес еволюції Планети. Дякую каналу!
@user-dj9uq5wn7o
@user-dj9uq5wn7o 9 aylar önce
Дякуємо за вашу працю 👍👍👍
@user-ph4pq5xp6z
@user-ph4pq5xp6z Yıl önce
Дякую за вашу працю
@dmytro5797
@dmytro5797 8 aylar önce
Дякую за україномовний навучно-популярний контент! Але хотілось би розглядати їх в більш хронологічному порядку. А то, то 60 млн років потОму, то 8 тис, потім знову на міліони років в минуле, через те трішки рваною розповід здалася.
@user-hp3iu4fo3y
@user-hp3iu4fo3y 6 aylar önce
Дякую за вашу працю !
@demimuzyka3721
@demimuzyka3721 Yıl önce
Дуже цікаво, дякую за інформацію 🥰
@maximpavliuk5644
@maximpavliuk5644 8 aylar önce
Коли був малим і часто копався на городі - неодноразово доводилося знаходити динозаврів.
@user-yd9zz3vq7h
@user-yd9zz3vq7h 8 aylar önce
Мені дуже шкода шерстистого ''Носорога''до його смерті бо він такий милий🐲🐊🐎🐒🐴🐗
@user-yy5em9sn2g
@user-yy5em9sn2g 6 aylar önce
Як цікаво, дуже класна тема. Дякую.
@iyalovecky
@iyalovecky Yıl önce
Жодна не здивувала, але все одно було цікаво. Дякую за вашу роботу.
@olena3417
@olena3417 Yıl önce
Дякую за Україну і за мову!
@dmitriydmitriy9395
@dmitriydmitriy9395 Yıl önce
Эвриптерид-ракоскорпион. А также базилозавр, про которого я знал, что он водился в море на том месте, где сейчас пустыня Сахара в Африке.
@lox3564
@lox3564 8 aylar önce
приємно слухати такі відео українською!
@user-cf9kx7gq6m
@user-cf9kx7gq6m 7 aylar önce
Дякую за такі ролики Бажаю успіху в житті❤❤❤❤❤❤!!!
@valid2745
@valid2745 5 aylar önce
Цікаві факти. Величезна вподобайка.
@Laming777
@Laming777 Yıl önce
Дякую за відео, особливо було цікаво дізнатися, що в Чернігівській області водилися Леви.
@user-zz5sp2hu9c
@user-zz5sp2hu9c 5 aylar önce
Super video ! Like from Israel, Jerusalem !
@user-gx7ye8ek3p
@user-gx7ye8ek3p 10 aylar önce
Додавайте субтитри щоб можно було давати ці відео на розгляд іноземним ютуб каналам, та щоб весь світ якомога більше дізнавався фактів про Україну. Мамонтів по світу шукають, а у нас їх знаходили дофіга коли копали карєри.
@varvara1421
@varvara1421 3 aylar önce
Дякую за цікаві відео однозначно лайк
@user-no3wx1vd9e
@user-no3wx1vd9e 6 aylar önce
А село Старуня там також були знайдені рештки мамонта і носорога.
@user-wf6jc7gt9j
@user-wf6jc7gt9j 8 aylar önce
Було цікаво 😉 дякую 🙏
@user-oo2fx5oz6e
@user-oo2fx5oz6e Yıl önce
Як на мене, то цей ролик дуже цікавий, бо стосується України, я ніколи не чула, що Україна була повністю під водою.Це було море чи щось інше.А тварини мене всі зацікавили,я вражена-дякую!!!
@user-yb5oi8yn5s
@user-yb5oi8yn5s Yıl önce
Цiкаво слухати дякую за просвiтницьку працю
@svetlanabiedina7794
@svetlanabiedina7794 5 aylar önce
Доброго дня. Мій 5-річний син сам знайшов це відео, подивився і попросив написати коментар. Йому найбільше сподобався шерстистий носоріг і мегалодон. Відео дуже цікаве і захоплює з першого кадру. Величезна подяка автору від 5-річного Андрюші😊😊😊
@ugotomas9912
@ugotomas9912 8 aylar önce
Дякую !
@iskender2885
@iskender2885 8 aylar önce
Завжди дивувався, як шаблезубі тигри полювали на здобич з такими іклами ?? Це ж як треба було роззявати пашеку :) !!
@azorrabor8071
@azorrabor8071 Yıl önce
До речі, ростри в дитинстві часто на березі Кременчуцького водосховища знаходила. Називали 'чортовий палець'. Але потрібно враховувати, що на його береги завезено в свій час дуже багато піску. Звідки - хз.
@user-cf9kx7gq6m
@user-cf9kx7gq6m 7 aylar önce
Україна переможе Слава Україні Героям слава!!!! 🇺🇦🇺🇦💙💛!!!
@user-jt5gg2si7v
@user-jt5gg2si7v 6 aylar önce
Гієна. Ось що мене здивувало найбільше) Частину решток я бачила в наших музеях.
@Viktor_korneplod_off
@Viktor_korneplod_off Yıl önce
Навіть не думав що в Україні були мозозаври
@olenavashchenko4242
@olenavashchenko4242 6 aylar önce
Дякую! А то все діскавері російсою І дітям треба знати про Україну Супер канал!
@user-hr6cr9fe5t
@user-hr6cr9fe5t 9 aylar önce
В селі Кулишівка Сумської області також було знайдено мамонта...
@bodun3790
@bodun3790 Yıl önce
Підтримуємо український контент ❤️❤️❤️
@Alex-vg6hv
@Alex-vg6hv Yıl önce
Мене здивувало те, що ви назвали білу акулу найбільшою акулою, хоча найбільшою акулою є китова!
@mikerem5755
@mikerem5755 3 aylar önce
оооооч интересно, когда появились ящеры вроде рокфеллеров и родшильдов
@lubotin6482
@lubotin6482 Yıl önce
Очень понравилось! Спсб за работу
@user-if5su3ep5x
@user-if5su3ep5x 8 aylar önce
Можливо, колись ,знімуть класний фільм про істот що жили колись у Дніпропетровській обл.і він отримає оскар
@user-rd2ty8ui5i
@user-rd2ty8ui5i 2 yıl önce
Цікаво було, дякую!
@Vic-Ukraine
@Vic-Ukraine 2 yıl önce
2:17: Дуже дивно, що вони вирішили, що еласметерія прототип єдинорога..вона незгабна і виглядає як зарослий наче буйвол носоріг :-)
@romanskillhand145
@romanskillhand145 Yıl önce
Дуже цікаво! Дякую
@Helga_14
@Helga_14 Yıl önce
Відео сподобалось, дякую💜
@user-lb6cw6po2r
@user-lb6cw6po2r Yıl önce
Дякую за відео українською!! Побільше таких відео!!!
@User-stendofer
@User-stendofer 8 aylar önce
Дуже цікаво! Дякую!
@dawngards
@dawngards Yıl önce
Дуже цікаво та інформативно.
@user-ez3hd8md4o
@user-ez3hd8md4o 6 aylar önce
Дуже цікаво!😮
@user-pv4bt7eg8h
@user-pv4bt7eg8h Yıl önce
Дякую.
@lord_fenvaro
@lord_fenvaro 6 aylar önce
Печерні леви - це нова тваринка для мене. Раніше я про них не чув.
@anidec
@anidec Yıl önce
Мозазавр не морський динозавр, це близький родич сучасних варанів, тобто ліпідозавр(до цього класу входять всі сучасні рептилії крім черепах)
@kirill.leontovich
@kirill.leontovich Yıl önce
@@user-lx1is9cu6w ни в коем случае. Он именно ящерица, как верно отмечено выше. Ящерицы - это подотряд отряда чешуйчатых. К предкам птиц относят только отряд ящеротазовых надотряда динозавров. Огромное количество "завров" не имеют отношения не только к ящеротазовым, т.е. птицам, но и собственно к динозаврам.
@kirill.leontovich
@kirill.leontovich Yıl önce
@@user-lx1is9cu6w ну вот как раз то что в скобках к динозаврам отношения и не имеет, и тем более к птицам, или их предкам. Лепидозавры это надотряд из класса пресмыкающихся, т.е. самые что ни на есть рептилии. Прямые потомки лепидозавров, к которым относился мозозавр - это современные ящерицы и змеи. И еще отдельное семейство клинозубых с единственным уцелевшим видом - гаттерией. С виду тоже ящерица.
@user-pl3dm5cj5l
@user-pl3dm5cj5l Aylar önce
Дякую за відео!
@victoriasedletskaia113
@victoriasedletskaia113 Yıl önce
Всегда вспоминаю классный музей в Киеве,где все это можно было увидеть в натуре.
@mtthwvr
@mtthwvr Yıl önce
А что с ним случилось сейчас? Почему можно было?
@LevengoodScorpion
@LevengoodScorpion Yıl önce
@@mtthwvr Та ничего, вроде как стоит открытый
@viator7671
@viator7671 Yıl önce
Там нет макетов древних животных в натур.размер, только реконструкции скелетов
@user-rb8zt7gk4t
@user-rb8zt7gk4t Yıl önce
Всі тварини здивували!!!
@irina7707
@irina7707 5 aylar önce
Дуже цікаво було! А де такий музей?
@arsykarsyk6460
@arsykarsyk6460 9 aylar önce
Класне відео велике ДЯКУЮ за нього. Але окрім печер в Дніпропетровській області, печерні ведмеді населяли й печери Карпат та гірського Криму.😉🐻
@protivsistemy5571
@protivsistemy5571 9 aylar önce
Дивовижні створіння!
@rushhour6349
@rushhour6349 Yıl önce
У селі Нижній Вербіж, що на Івано Франківщині, було знайдено дуже добре збереженого, телятка Мамонта, у шерсті і м'язові тканини і т.п.
@stefankochmar8035
@stefankochmar8035 Yıl önce
Коли це було? І де воно?
@rushhour6349
@rushhour6349 Yıl önce
@@stefankochmar8035 попробуйте пошукати у *новинах НТК Коломийський телеканал* має бути репортаж...
@user-ne8by7hj5u
@user-ne8by7hj5u Yıl önce
Там что вечная мерзлота, что так сохранился?, кроме Якутии больше нигде таких находок небыло.
@rushhour6349
@rushhour6349 Yıl önce
@@user-ne8by7hj5u погано шукав....значить?.
@user-ne8by7hj5u
@user-ne8by7hj5u Yıl önce
@@rushhour6349 может и так, ведь у вас в истории если покапаться, не удивлюсь, что вы и Средиземное море выкопали.
@el-WANS
@el-WANS Yıl önce
Класно, дуже цікаво і дякую!
@user-zy2px9yr7f
@user-zy2px9yr7f Yıl önce
Дуже пізнавальний матеріал! Дякую!
@oleksaveres7536
@oleksaveres7536 Yıl önce
Дякую, було цікаво!
@tsikavimandry3600
@tsikavimandry3600 Yıl önce
Носорогів рятувала не "шерсть", а ХУТРО.
@lanaartorama
@lanaartorama 8 aylar önce
Надзвичайно цікавий випуск!
@user-dh6ne3mc1i
@user-dh6ne3mc1i 9 aylar önce
Дякую. Я вважав що все це булось десь там за кордоном.
@yaroslavmartynenko9858
@yaroslavmartynenko9858 11 aylar önce
Спасибо вам, теперь мне нужно смотреть это не по своей воле и делать практичку ((((
@denroot9214
@denroot9214 2 yıl önce
Еволюція на великі речі здатна .
@user-jh3oh9ve2w
@user-jh3oh9ve2w 5 aylar önce
дякую дуже цікаво
@Oleksander-Baradach
@Oleksander-Baradach Yıl önce
Дякую за Вашу роботу! Чудова та цікава інформація яку наврядчи десь знайдеш.
@user-ne8by7hj5u
@user-ne8by7hj5u Yıl önce
Конечно нигде такой информации нет, хлопец сними лапшу с ушей.
@user-rt4im8us7e
@user-rt4im8us7e Yıl önce
Дякую Вам за цікаве відео.
@user-wt3qz8sh4j
@user-wt3qz8sh4j 9 aylar önce
канал просто супер,дякую зароботу
@michaelttlin548
@michaelttlin548 Yıl önce
На Чернігівщині їх називають чортячий палець, та коли рана гниє то труть на тертушку і посипають, так лікуються!
@MabAduhen
@MabAduhen Yıl önce
Цікаво б було подивитися про Сарматське море)
@forvardnuyno6106
@forvardnuyno6106 8 aylar önce
❤🖤🇺🇦
@user-cf9kx7gq6m
@user-cf9kx7gq6m 7 aylar önce
Я цього навіть не знала дуже цікаво! ❤❤❤❤❤❤❤🎉🎉🎉
@user-si3tq9lr3c
@user-si3tq9lr3c Yıl önce
Дуже цікаво!Дякую вам, тепер я знаю що було в моїй країні😄
BE BITTEN BY A CARDBOARD CAT!#asmr
00:24
HAYATAKU はやたく
görünümler 4,6 Mn
Toptan korkmama oyunu ⚽️ #shorts
00:15
Emirivriv
görünümler 1,2 Mn
Lamborghini'nin Bilinmeyen Gizli Özelliği! 😱🔥 #shorts
00:20
Самое таинственное море - Чёрное
44:09
Анатомия Монстров
görünümler 11 Mn
Подорож на край Всесвіту Документальний фільм  National Geographic
1:34:45
Плагіат дитячих іграшок в СРСР
23:04
Про Україну!
görünümler 413 B
The most interesting castles of Ukraine
12:54
Відеожурнал Версаль
görünümler 606 B
BE BITTEN BY A CARDBOARD CAT!#asmr
00:24
HAYATAKU はやたく
görünümler 4,6 Mn