ALİ BABACAN; 'KEŞKE ZAMANINDA KONUŞSAYDIM, PİŞMANIM!'

  görünümler 853,757

Cüneyt Özdemir

Cüneyt Özdemir

5 aylar önce

Patreon'dan destek Olmak İçin ► bit.ly/cuneytozdemirdestek
Cüneyt Özdemir Katıl Butonuna basmak için ► trshow.info/on/kwH.html ...
Ethereum ile destek olmak için► 0x1E4dfE4a5B00De6e60dAa0dc7d9302c5956fb977
Solana ile destek olmak için► BMHLWsh3kUMPtXYQp35btHE8KRJaDRfkLLcApmdw83Zy
-
Bugün canlı yayın konuğumuz Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın asgari ücreti 4253 Tl olarak açıklamasının ardından Ali Babacan asgari ücretle ilgili hangi yorumlarda bulundu? Asgari ücret yeterli mi? Bu durumda asgari ücret dolar karşısında geçen seneye göre nasıl karşılık buldu? Türkiye'nin ekonomik gidişatıyla ilgili ne düşünüyor? Doların ve kurun yükselişinin Türk ekonomisinde etkisi ne oldu? İktidarın politikaları bu yükselişte rol oynuyor mu? Enflasyonun önüne nasıl geçilecek?Merkez Bankası'nın faiz kararlarını nasıl değerlendiriyor? Çin modeli hakkında ne düşünüyor? Türkiye ekonomisi üzerinde nasıl bir etki yaratır? 6 ay sonraki ekonomik rahatlama söylemleri doğru mu? Ak Parti'nin ekonomi politikalarının Ali Babacan'a göre eksileri ve artıları neler? Piyasa güveni nedir? Ekmek kuyrukları hakkında ne düşünüyor? Erken seçim olur mu? Olası bir seçimde bir ittifak içinde yer alır mı? Hamlesi ne olur? Ak Parti içinde yer aldığı dönemde herhangi bir pişmanlığı var mı? İktidara gelirse nasıl bir ekonomik politika izleyecek? Neleri değiştirecek? Gazeteci Cüneyt Özdemir soruyor, Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan yanıtlıyor. Gazeteci Cüneyt Özdemir, gündemin nabzını tutmaya devam ediyor.
-
Tüm Videolar ► bit.ly/cuneytozdemirvideolar
Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► bit.ly/cuneytozdemiryoutube
-
Sosyal Medya ►
cuneytozdemir
cuneytozdemir
-

YORUMLAR: 3 765
Serhat gültekin
Serhat gültekin 5 aylar önce
Bu adamın bilgi birikim ve sakinliği lazım ülkeye. bağırmadan kızmadan verilerle konusan adam..
earthmoving and trucks
earthmoving and trucks 4 aylar önce
kesinlikle
earthmoving and trucks
earthmoving and trucks 4 aylar önce
kesinlikle
Samet Aslan
Samet Aslan 5 aylar önce
Devlet terbiyesi almış, Üniversite mezunu bir siyasetçiyi özlemişiz.
UĞUR ÖZDEMİR
UĞUR ÖZDEMİR 3 aylar önce
@Melih eren birde başarı ortalaması 4 😱 çok nazik,bilgili,efendi,mütevazı,alçak gönüllü bir insan Ali bey
Melih eren
Melih eren 3 aylar önce
Bilgi: adam 4 üniversite bitirmiş
Onur Yürümez
Onur Yürümez 5 aylar önce
Ne yalan söyleyim kaybettiğim umudumu yeniden kazandım ama şöyle de bir durum var arkadaşlar:Gördüğüm kadarıyla biraz olsun eğitim almış az çok bilen gençler ve 30 40 yaş arası yetişkinler destekliyor fakat büyüklerimiz,gündemi TV den takip edenlerin bu insanları görmesi anlaması zor bunun da sebebini bunu okuyorsanız biliyorsunuzdur.Burada bize düşen çevremize büyüklerimize bu konuşmaları izletmektir.Ben bunu yaptım ve ak partiden şaşmam diyen kişilerden bile olumlu dönüş aldım.Bu da bizim görevimizdir.
Muhammed ali Çiğil
Muhammed ali Çiğil 4 aylar önce
Aynen kardeşim her yerde dillendirmek lazım çok çalışmak lazım
K
K 4 aylar önce
Şuradaki en doğru yorumlardan biri. Sabahtan akşama A haber ve türevlerini dinleyen adamların radarına giremiyor Babacan. O yüzden teşkilat ve gönüllü gençlik çok iyi çalışmalı.
Mustafa sever
Mustafa sever 5 aylar önce
İyi de hiç bagirmiyor. Akıl ve bilimin dışına çıkmıyor. Eyyyy demiyor
yusuf taş
yusuf taş 5 aylar önce
Şükür Allah'a
coskun213
coskun213 5 aylar önce
Bağırıp, birilerini düşman ilan etmeden kendini anlatan kişiye bile hasret kalmışız.
KCAJ SECRET
KCAJ SECRET 4 aylar önce
Pişmanım kısmı 48:15
Mehmet Gundogdu
Mehmet Gundogdu 5 aylar önce
Allah milletimizin yardımcısı olsun. Millet olarak çok çalışmamız gerek. Sayın Babacan ekonomiyi çok iyi biliyor. Ama tek endişem Akp gibi sermayeden yana olma ihtimali. o hususta da Akp kadar sermaye yanlısı olmayacağı muhakkak. Bazı zenginlerin vergisini silmez umarım Akp'nin yaptığı gibi eğer iktidara gelirse.
coskun213
coskun213 5 aylar önce
@Murat Arkan olur yapmam bir daha...
Taha
Taha 5 aylar önce
Kendini bu kadar güzel anlatabilen, ülkenin sorunlarını bilen ve çözümlerini sunan tek lider. Allahın izniyle seni başkan yapacağız sayın Babacan
Burak Benk
Burak Benk 5 aylar önce
Diger partiler gündeme göre sadece birbirini gömerken çözüm önerisi veren Ali Babacan örnek alınmalı...
Erkan Erdinç
Erkan Erdinç 5 aylar önce
Şuan ülkemizi yönetebilecek ekonomik olarak sınıf atlatabilecek tek kişi Ali Babacan
humming bird
humming bird 5 aylar önce
Kendisine oy verir miyim bilmiyorum fakat Babacan hakkındaki negatif önyargılarımı yıkan bir program oldu. Çok kaliteli bir röportajdı. 👏
Yalin Kesik
Yalin Kesik 5 aylar önce
İşte böyle olur şeffaflık .Adam hem naif hem hukuk çizgisinde, bağırmadan abartmadan sistemli planlı ve bilim çerçevesinde anlatıyor. Valla biz böyle adamları harcıyoruz.
ŞANS Aydın
ŞANS Aydın Aylar önce
@Kıvanç Atakul adam savaş karşıtıydı . Tekrar bir incele bir gerçeği söylemek savaş yanlılığı olmuyor. Adam o dönemde ekonomiyi yine de iyi götürdü.
Kıvanç Atakul
Kıvanç Atakul 5 aylar önce
@rivana CS:GO Rakamlar ne gösteriyor? 380 Milyar Dolar borç + 70 milyar Dolar devlet malını satarsa ekonomi tabi ki büyür. Üzerine Irak İşgalini destekleyip 8 milyar Dolar ucuz kredi veya hibe aldılar. Babacan Irak' ın işgali ile birlikte 8 milyar Dolar kredi serbest kalacak demedi mi? ABD, Avrupa destekledi ekonomi büyüdü.
rivana CS:GO
rivana CS:GO 5 aylar önce
@Monroe ders cikarmis olamazmi? Ayrica o zamanlar harika isler yapmis rakamlar gosteriyor.
_idealist_
_idealist_ 5 aylar önce
++++
Enzo Muzzo
Enzo Muzzo 5 aylar önce
Selamlar olsun canım ülkemin güzel insanlarına... Filipinler'den... Londra'da üniversite de okurken Dünya Ekonomi Zirvesinin yapıldığı salonun önüne büyük bir posterini asmışlardi. Singapur'da yine online üniversiteye bağlanıp brifing vermişti. Bayağı bir gururlanmistim.🙏🙏 Küresel Global Ekonomi ve G-20 zirvesinde kendisinden ekonomi alanında ōneri ve görüşleri alınan DÜNYA'NIN ilk 15 ekonomisti arasında gösteriliyor. Mastar yaptığı Western Üniversitesi DUNYANIN yine ilk 15 üniversitesi arasında, uluslararası saygınlığıni şahsen görmüş biri olarak söylüyorum Türk Ekonomisi için Tek kelimeyle biçilmiş kaftan.. Ali BABACAN...
Sevmek Zormuş
Sevmek Zormuş 4 aylar önce
@ubeydullah selami yildirim🤫🤫🤫 sen anlamadığın işlere karışma. 🤫 Burada büyük akıllar konuşuyor.
Hüseyin Halil
Hüseyin Halil 4 aylar önce
@K troll baban olabilir mi
K
K 4 aylar önce
@Hüseyin Halil Ey Troll neden her yorumun altına aynı yorumu yapıyorsun?
Hüseyin Halil
Hüseyin Halil 5 aylar önce
Dinleyince bu herif yıllarca Türkiye de bakanlık yapmamış diyorsunuz.. yüzündeki o şey gülümseme ile..
harun kursat duran
harun kursat duran 5 aylar önce
Türkiye'de başta siyasete bir çok şeye güvenim kalmadı ama bu adam değişmezse birçok şeyi değiştirir gibime geliyor.
Furkan
Furkan 5 aylar önce
Bu ülkede üniversite sınavında barajı geçebilecek kadar beyni olan kişi bile bizi bu krizden ancak Babacan'ın kurtarabileceğini anlar ve oy verir.
K
K 4 aylar önce
@BEN HUR Benim gibi sade vatandaşa anlatabilir misin, Ali Babacan gibi hakkında tek bir yolsuzluk, akraba kayırmacılığı, rant, şaibe olmayan bir adama ahlaksızlık kelimesini nasıl yakıştırdınız? Türkiye’de muhafazakar siyasiler içinde ahlaksız diyemeyeceğin 3 adam say desen ilk bu adamı sayarım.
aslı ay
aslı ay 4 aylar önce
@BEN HUR meeeeeee
kklapaok khs
kklapaok khs 5 aylar önce
@Gordon Gekko 90'lı yıllarda 6 sıfırlı paralar basıldı. O yüzden kur artıyor gibi gözüküyor. Nasıl 6 sıfır attığımızda aslında kur değişmediyse 90'lı yıllarda milyonluk paralar basılınca kur artmadı. Yoksa şuan tl'ye 1 sıfır koyup 1 dolar=160 tl yapınca herşey daha kötü olmayacağ8 gibi. Önemli olan birim.
Gordon Gekko
Gordon Gekko 5 aylar önce
2002 değil 1995 den baksınlar kura..ihracatn nedeni kur değil imf
Mehmet TUNÇ
Mehmet TUNÇ 5 aylar önce
Oyumu kurulduğundan beri hep ak partiye vermiştim ama 2 senedir çok soğudum. Dedelerim amcalarım abilerim kardeşlerim. Allahın izniyle Tek seçenek Ali Babacan ak partiden kopuşlar buraya gelir CHP li diğer partili kardeşlerim gelin Ali beye şans verelim.
Ahmet Vardarlı
Ahmet Vardarlı 5 aylar önce
Dinledikçe insan umut doluyor. Ali Babacan bu ulkeyi tekrar düzlüğe çıkarır. Artık oyum babacana.
K
K 4 aylar önce
Eski bir AK Partili olarak artık oyum Babacan’a!! Biraz geç de olsa artık uyandık. Aileden 17 kişi daha, ki bunlar eski AK Partili, size oy verecekler. Umarım siz de bizi pişman etmezsiniz.
Sundayman Ali
Sundayman Ali 5 aylar önce
+1
Harun ERKURT
Harun ERKURT 4 aylar önce
Türk siyasetinde siyasetçilerin geleceğe yönelik ortaya bir şey koyamadığı bir dönemde Ali babacanın siyasete atılması ülkem adına çok sevindirici. "Ekonomi nasıl düzelecek, eğitim nasıl iyi hale getirilecek, tarıma nasıl destek verilecek, startup lar nasıl çoğalacak" gibi konularda tek eylem planı açıklayan Ali Babacan'dır. Kendisini konuk ettiğiniz için teşekkür ederiz
Buğra Öztürk
Buğra Öztürk 5 aylar önce
İlk oyum olacak akpli ailede büyüdüm ama ali Babacanı savunacağım. Oylar deva partisine
Bak devrim gördün mü?
Bak devrim gördün mü? 5 aylar önce
Aynı
huseyin
huseyin 5 aylar önce
Memlekette kimse Cumhurbaşkanın hangi niteliklere sahip olması gerektiğini konuşmuyor herkes kendince popülaritesi yüksek olanı aday olarak gördükçe,Babacan gibi liyakatli,bilgili ve donanımlı isimler bu sistemde maalesef yer edinemiyor...Nerde şovmen,bağıran çağıran,liyakatsiz varsa bu koltuklara seçmen olarak oturttuk.Şimdi akıllanma ve ders çıkarma zamanı.
DEMIRCAN
DEMIRCAN 4 aylar önce
@Yoşinnagant Bir soru: Kaç tane partinin içerisinde bulunan, ve o partinin içinden birileri yolsuzluk yaptığında çıkıp bunu söyleyen, o sırada saygın bir pozisyonda olan insan gördün de, bunu Ali Babacandan bekliyorsun? Üstelik yolsuzluk yapan kişi ülkenin en çok dinlenilen ve inanılan kişisi iken.
DEMIRCAN
DEMIRCAN 4 aylar önce
@Yoşinnagant Arkadaşlar hepimiz insanız, hepimizin korkuları olduğu gibi yöneticilerin de korkuları var, onlar da insan, aileleri var yapmayın. Onayladığını kim söyledi
Yoşinnagant
Yoşinnagant 4 aylar önce
@DEMIRCAN o zaman niye onayladı onu diyoruz insanlar ona güvenmiyor , yeniden aynı kafa aynı düzen gelebilir .
Volvox V
Volvox V 5 aylar önce
İçinde bulunduğumuz çıkmaza en iyi çare sizi ve ekibinizi gördüm. Çocuklarım için ülkemde umut olsun istiyorum. İçim rahat oy kullanacağım.
Ahu Bozkurt
Ahu Bozkurt 5 aylar önce
Babacan gibi bir değeri önyargılarınızdan arınmış olarak dinleyin, gelecek için neler yapmaya çalışıyor görün, sadece eleştirmiyor aynı zamanda gelecekte neler yapacaklarını 1000 maddeyle açıklıyor eylem planlarıyla tek tek
Robotics Engineering
Robotics Engineering 5 aylar önce
Urfa fındığından, muhtar özel kalemiyle işsizlik formülünden sonra..
PhoeniX
PhoeniX 5 aylar önce
Faizle ekonomi büyümez anlayın şunu artık. Faiz düşük olacak ki yatırım yapılsın fabrikalar açılsın işsizlik düşsün inşallah 5-6 ay süre sonra düşük faizin faydalarını görmeye başlıcaz ihracat rekor kırıyor şuan. Yazında turizm sektörü baya iyi geçer diye düşünüyorum gelecek çok güzel biraz sabır.
Aklım takıldı
Aklım takıldı 5 aylar önce
Ne olur Allah'ım hasar iyice artmadan, çocuklarımızın geleceği dahada kararmadan bizleri kurtar bu durumdan
Dedemin Torunu
Dedemin Torunu 5 aylar önce
Ali Babacan’ı sonuna kadar dinledim. Bence muhalif partiler de ders niteliğinde Ali Babacan ı dinlemeli. Ali Babacan, iktidardan tut ki muhalefete, halka kadar ne yapmaları gerektiğinin mesajlarını veriyor. Aklı selim olan, bu videodan hareketle birçok probleme çözüm bulur. Öyle bir video. Cüneyt beyin de hakkını vermek gerek. Çok güzel ve yerinde sorular sordu.
Ruşen Şahin BAYRAM
Ruşen Şahin BAYRAM 5 aylar önce
Ben bu adama güveniyorum daha genç,istekli, bilgili tecrübe sahibi bence bu olmalı
Sundayman Ali
Sundayman Ali 5 aylar önce
net
BÜLENT ÖZGAN
BÜLENT ÖZGAN 4 aylar önce
DEVA ya çağırıyorum. Sahada birlikte olalım. Bildiğimiz tek yol çalışmak.
vahit şendul
vahit şendul 5 aylar önce
GERÇEKTEN ÇOK İYİ GELDİ İNSANLAR BU SAMİMİYETİ GÖRMELERİ LAZIM ARTIK İŞİ BİLENE TESLİM ETMEK GEREK. YOLUNUZ AÇIK OLSUN ALİ BABACAN
Zorro Zorro
Zorro Zorro 5 aylar önce
Mükemmel yorum, kardesim.
M
M 5 aylar önce
Deva partisi kadar hazırlık, plan, program ve detaylı çözüm çalışmaları yapan hiç bir parti yok. Yarın iktidar olsalar yapılacaklar listesi hazır.
K
K 4 aylar önce
@Alp Er Tunga Arkadaşım her yere aynı yanlış yorumu yazıyorsun. Trollsün muhtemelen ama insanlar burayı okuyor. Bir ülke büyürken borcu da büyür. Ekonomi 5 kat büyürken borç 2 kat büyümüşse bu müthiş bir başarıdır.
DEMIRCAN
DEMIRCAN 4 aylar önce
@Alp Er Tunga Şu an yapılan nedir ve izlenilen yöntem daha mı iyidir cevap lütfen
Kemal ÖZYURT
Kemal ÖZYURT 5 aylar önce
Çok iyi hazırlık yapıyorlar iktidara, daha seçilmeden bu kadar sistemli ve düzgün çalışmalar ortaya koyan bir parti kesinlikle oy verirken herkesin bi daha düşünmesi lazım, takım tutar gibi parti tutmanın bir anlamı yok
K
K 4 aylar önce
@Alp Er Tunga Sen neden her yere aynı yanlış yorumu yazıyorsun. Amacın nedir? Büyüyen ekonominin borcu da büyür. Borç x miktardan 2x’e çıktı, aaa bak artmış denilmez. 3-4 kat büyüyen ekonomide borç 2 katına çıkmışsa bu müthiş bir iştir.
Fuad 73
Fuad 73 5 aylar önce
Tabi tabi canım sen bi düşün
YouTube Tv
YouTube Tv 5 aylar önce
Tüm Türkiye bu adamı bir ümit olarak görüyor, çünkü; mantıklı, doğru konuşuyor, hiç yalan konuşmuyor.
Tolga Çoban
Tolga Çoban 5 aylar önce
Siyasetle işi olmayan biri olarak diyorum Ekonomiyi yönetecek en iyi seçeneklerden biri Ali babacandır
Aysenur Toptas
Aysenur Toptas 5 aylar önce
Ali Babacan ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden birincilikle mezun olmuştur. Aynı zamanda ODTÜ birincisi olmuştur. Benim oyum kendisine...Demokrasinin ne oluğunu bilen, ilim ve irfan sahibi aklı başında insanlar lazım memleketimize...
ibrahim özdemir
ibrahim özdemir 5 aylar önce
@Aysenur Toptas malesef her yerde umursamıyorlar çok eski kafalı yaşlılar var adam daha gazyağı bulamadık dedi 1 saat önce onlar ölmeden düzelmez
Düşünen Bir Varlık
Düşünen Bir Varlık 5 aylar önce
Keşke kral çıplak diyebilseymiş.
Mehmet Şen
Mehmet Şen 5 aylar önce
İnşallah
Berke Akdemir
Berke Akdemir 5 aylar önce
Sayın Ali Babacan ülkemizin çok acil bir şekilde sizin gibi ehil ve güvenilir insanlara ihtiyacı var... DEVA Partisi ülkemizin başına gelmeli ve hukuku adaleti özgürlükleri ülkemize getirmelidir.
kemal beheşti yanar
kemal beheşti yanar 5 aylar önce
Sorular , açıklamalar ,sunum , grafikler anlatımın akıcılığı gerçekten harika . İlk defa siyaset konuşulan bir program bitmesin istedim.Allah yolunu açık etsin Sayın Babacan.
Vahap Sen
Vahap Sen 5 aylar önce
Sayın Babacan samimi iyi ve isini bilen genc bir insan. Bence kendisine oy vermek çok büyük ihtimalle pişmanlık getirmeyecektir.
Zehra HK
Zehra HK 5 aylar önce
Turk siyasetine akilci, tarafsiz ve egitimli bir zihnin girmis olmasi cok sasirtici. Hasret kalmisiz millet olarak.
yusuf selimoğlu
yusuf selimoğlu 5 aylar önce
Yalnız ne iktidar medyası ne de halk tvsi ne foxu soz hakkı vermiyor.
Elif Eylül
Elif Eylül 5 aylar önce
Okumuş insan kendisini işte böyle belli ediyor. Üslubu, açıklamaları, hedefleri o kadar doğru ki. Tebrikler
Kemal ÖZYURT
Kemal ÖZYURT 5 aylar önce
Tam bir devlet adamı 👏👏
m k
m k 5 aylar önce
Kardes bu adam alelade okumamis , ODTU gibi bir okulu 1.likle bitirmis. Kafa isliyor yani.
Ibrahim Yorumez
Ibrahim Yorumez 5 aylar önce
Hep söylüyorum Eğer Aziz Nesin haklı değilse, Ali Babacan beyin %80 ile seçilmesi lazım ama maalesef Aziz Nesin haklı
K
K 4 aylar önce
@Think Execution sorumluluğu kimdeyse bunu ona soracaksınız. Bütün bütçeyi ulaştırma bakanlığına boşaltan betoncu kafalarla mücadele kolay mı sanıyorsunuz. Şimdi Deva’daki Burak Dalgın’ı dinleyin, yatırım mantalitesini göreceksiniz. Aradığınız cevaplar orada.
Timuçin Türkoğlu
Timuçin Türkoğlu 5 aylar önce
@Think Babacan hep ekonomide değildi, yeri geldi dışişleri bakanı oldu yeri geldi Başbakan yardımcısı oldu. Zaten kendi projeleri de vardı taksit sınırlaması vs gibi kendi kendimize imf kurmanın alemi yok dendi kabul edilmedi
Fatih
Fatih 5 aylar önce
Deva partisi ❤️❤️
Sercan Kaba
Sercan Kaba 5 aylar önce
Aziz nesin haklı değilse bu adam %5 bile alamaz
Lieutenant Commander Data
Lieutenant Commander Data 5 aylar önce
Ali Babacan bilen adam. Bilen adama her zaman çok büyük saygım var.
Hakan Balcı
Hakan Balcı 5 aylar önce
Ekonomiyle ilgili bu kadar net yol haritası çizen başka bir lider yok.
mzlmercn
mzlmercn 5 aylar önce
@Çalışkan FuLogic kirli kalmış sizinki. Siz de deneyin
Çalışkan FuLogic
Çalışkan FuLogic 5 aylar önce
kafalarınız yıkanmış
Ali BOYACI
Ali BOYACI 5 aylar önce
Her partinin bu şekilde planını programını açıklaması lazım.
Elodin
Elodin 5 aylar önce
Bu efendilik, bu birikim Türkiye'nin hakettiği şeyler. Bıktık höt höt tayfadan.
DEMIRCAN
DEMIRCAN 4 aylar önce
@Mehmet Yılmaz Mesele AKP CHP meselesi değil, doğruları görmezden gelmeye de gerek yok, ben de bugün desteklemiyorum AKPyi, ama hiç birşey yapmadılar yuuuh, bu adam da AKPli yuuuh gibi cümleler de fanatiklikten başka birşey değil
Neşat öztürk
Neşat öztürk 5 aylar önce
Fazla siritiyor
Zorro Zorro
Zorro Zorro 5 aylar önce
@Del piero 2. siradami? WOW, süper 😊👍👍👍
Bi Mühendis
Bi Mühendis 5 aylar önce
Sadece eleştiri değil çözüm sunarak konuşuyor. Umarım değeri görülür insanların gözünde. Kendisini beğeniyorum ve bu seçimde destek vermeyi düşünüyorum.
ninja kiwi
ninja kiwi 5 aylar önce
yarın seçim olursa bu adama oy veririm
melek bolur
melek bolur 5 aylar önce
ali babacan iyi ki parti kurmuş, boş oy atmaya son. Deva partisine okeyim.
K
K 4 aylar önce
@61 Trabzon Davutoğlu %3-4'ten fazla alamaz, öyle bir iddiada bulunmayacağım.
61 Trabzon
61 Trabzon 4 aylar önce
Yarın Serok Ahmet de % 10 dersen şaşırmam sevgil kardeşim.😆😆😆
K
K 4 aylar önce
@61 Trabzon Tamamdır anlaştık, seni bulacağım 1 sene sonra yorumlarda :)
61 Trabzon
61 Trabzon 4 aylar önce
Söz kardeş, erkek sözü, Şikebahçeyi tutacam. Ama sen Trabzon'u tutacaksın demiyorum, o kalpten gelir. Ama Ali Babacan canlı yayında ağzından kaçırdı havalara girerek ve Abdullah Gül için çalıştığını söyledi. İşte o siyasi hayatını bitirdi. Ben Allah konuşturdu diyorum. girerek
K
K 4 aylar önce
@61 Trabzon Yüzde 10’u geçerse FB’yi tutacak mısın? Sana o yakışır çünkü.
B B
B B 5 aylar önce
Ali Babacan ileride Turkiyenin birinci partisi olur bu gidisle, eger dogru soyleyip simdi vaat ettiklerinin arkasinda durur ise. Oyum Ali beye
bilal apaydin
bilal apaydin 5 aylar önce
akp medyasının resmen ambargo uyguladıgı bir lidere burda türkiyenin gelecegi hakkında konuşma fırsatı verdiginiz için sayın cüneyt özdemir ve ekibe burdan teşşekür ederim
K
K 4 aylar önce
@Sarp Yılmaz CNN Türk, NTV, TRT, Show, KanalD, Star, ATV?
Sarp Yılmaz
Sarp Yılmaz 5 aylar önce
Adama kaç defa habertürk'e çıktı haber global'e çıktı bir sürü kanala çıktı. Bu mu ambargo uygulanmış hali ?
Türker Kaplan
Türker Kaplan 5 aylar önce
Şu ortamda ülkemiz için en uygun başkan adayı ! Oyum inşallah size sn. Babacan.
Enes Öztürk
Enes Öztürk 5 aylar önce
Kafamda hiç soru işareti kalmadı artık. İşte aranan siyaset adamı. Hazır cevap, programlı, çalışkan, ne dediğini bilen, en önemlisi de eğitimli. Umarım insanlar artık takım tutar gibi değil de gerçekten bu ülkeyi hangi konuma getirebilir gözüyle oy verir. Bu güzel yayın için teşekkürler Cüneyt Özdemir.
Yasin 🥀
Yasin 🥀 5 aylar önce
@Alp Er Tunga benim görüşümde bu yönde herkesin yapacağı şeyleri görmek isterim ve yapamayacağı şeyleri
Yasin 🥀
Yasin 🥀 5 aylar önce
@Alp Er Tunga herkes hata yapar birde bu adamın onunu acmak lazım
Enes Öztürk
Enes Öztürk 5 aylar önce
@Alp Er Tunga Belli başlı uzmanların katıldığı bir toplantı bundan ne çıkarmamız gerekiyor vatanı mı satmış ne yani o zaman hiç dışarıyla görüşülmesin toplantı o bu şu hiç bi müzakere yapılmasın var mı böyle bir şey herkesi tapınakçı yaptınız arkadaş :D
Biker Editor
Biker Editor 5 aylar önce
ükledeki nadir ışıklardan birisi, sayın Ali Babacan
nazım avcı
nazım avcı 5 aylar önce
Bence Ekrem daha ışıklı, rabbi yessiri var.
ülkü
ülkü 5 aylar önce
@Ismail Hayat 👏👏👏
Ismail Hayat
Ismail Hayat 5 aylar önce
AKPARTİli Türkiye'nin en iyi kapağı "Dün falanca için sustum dediği için bugün kimin için konuştuğunu bilemediğim bir siyasetçiden erdemli davranmasını bekleyecek halim yok... Melih Altınok
Eyüp Sabri ARSLAN
Eyüp Sabri ARSLAN 5 aylar önce
İyiki izlemişim bu programı,şuan okadar umutluyumki, 1 saat önce çok umutsuzdum. Ali babacan beni kesinlikle ikna etti.
Burak Özkan
Burak Özkan 5 aylar önce
Ya gerçekten şu adamı değerlendiremiyoruz. İçler acısı...
Oz
Oz 5 aylar önce
Yolu açık olsun. Hasret kaldık böyle aklı başında adamlara
Kemal ÖZYURT
Kemal ÖZYURT 5 aylar önce
Tüm genel başkanlar arasında en akılcı, işinde yetkin ve belgeli konuşan kişi
Eray Hamurlu
Eray Hamurlu 5 aylar önce
Ülke hakkında konsantre bilgi veren verimli bir programdı.
AŞKIN AKTAŞ
AŞKIN AKTAŞ 5 aylar önce
Kıymetinin bilinmesi gereken biridir Ali Babacan. Lakin milletimiz dürüst insanları, doğruyu konuşanı, gerçekleri söyleyenleri sevmez. Bilmiş olsaydık şuan ki konumda olmazdık. Allah yolunu açık etsin.
yağızcan kara
yağızcan kara 5 aylar önce
Somut verilerle açık ve net şekilde kendisini ifade eden Ali Babacan’ı hayranlıkla izledim.Ülke ekonomisini Ali Babacanın düzelteceğine inancım tam.. Deva Partisi 👍
Kemal ÖZYURT
Kemal ÖZYURT 5 aylar önce
Kesinlikle çok iyi yorum 👏
gabriel james
gabriel james 5 aylar önce
+++
1BasbuG
1BasbuG 5 aylar önce
@halex Özgür demirtaş Merkez Bankası başkanı siyasi olarakta parlamenter sistemi getirecek bir siyasi lider ile ülke kısa sürede toparlar ama ekonomi böyle giderse Türkiyem ne kadar daha dayanır orası soru işareti
halex
halex 5 aylar önce
partinin gelmesi imkansız ama eğer iktidar değişirse ali babacanı ya da özgür demirtaşı ekonomiye oturtmaları lazım zaten chp genel olarak çok yetkin değildir ekonomi konusunda içlerinde başka varsa ekonomiden çok iyi anlayan o da ekonomiye oturtulabilir kişi olarak pek tanımıyorum hatam varsa düzeltin
Zorro Zorro
Zorro Zorro 5 aylar önce
Mükemmel yorum.
Bahadır Eroğlu
Bahadır Eroğlu 5 aylar önce
Bu ekonomik kriz esnasında bütün muhalefet liderlerini dinledim, lakin diğer konularıni bilmem ama ekonomik reform anlaminda en mantıklı program deva partisinde
kevorkh2000
kevorkh2000 5 aylar önce
İyi bir oturum ..Tebrikler...Darısı ulusal kanalların başına.. Çünkü bu gerçekliği halkın her kesimine yansıtmadan , iyi günler görmemiz zor...
Ugur L
Ugur L 5 aylar önce
Bizim ulusal kanallar ulusal kanalın peşinden gidiyor galiba
mladenshik mladenshik
mladenshik mladenshik 5 aylar önce
Hem karizmatik,hem özgurlukcu,hem ekonomi uzmani... Gidipte bakkalci kemala yada aksenere yada akpye deilde bu adama verin,ulkemizin boyle adama ihtiyci var
kurtuluş Berk
kurtuluş Berk 5 aylar önce
Ben gözüm kapalı babacana oy atarım tek güven duyduğum politikacidir
Mevlüt Demirhan
Mevlüt Demirhan 5 aylar önce
Sayın Babacan şu kötü zamanlardan çıkabilmemiz için bir fırsat. Kıymeti bilinir umarım..
Mevlüt Demirhan
Mevlüt Demirhan 5 aylar önce
@Nur hesap sorulsun tabikide ama önce şu verilen tahribattan biran önce kurtulmamız lazım büyük bi enkaz bırakıp gitcekler..
Nur
Nur 5 aylar önce
@Mevlüt DemirhanEğer böyle bir şey olursa , geçmişten hesap sorulmazsa ( vaatleri arasında ) bir dahaki seçimde oy vermeyiz olur biter .
حفل عرس كريم و لين 💍 👰🏻
10:26
Ziad & Sara زياد و سارة
görünümler 2 Mn
Alparslan Büyük Selçuklu 25. Bölüm
2:13:56
Alparslan: Büyük Selçuklu
görünümler 2,1 Mn
ALİ BABACAN CÜNEYT ÖZDEMİR'İN SORULARINI YANITLIYOR
2:00:05
TRABLUS'TA BİR GECE "BİR CÜNEYT ÖZDEMİR ÖZ-BELGESELİ"
40:27
Olmaz Öyle Saçma Tarih CANLI Bölüm 20
1:29:33
Jahrein ile #KKHA Programına Konuk Oldum
3:21:04
Ali Babacan
görünümler 230 B