"Sizin bu durumu anlayacağınızı sanmıyorum!" | Kızılcık Şerbeti 32. Bölüm

  görünümler 275,599

Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti

2 aylar önce

Kızılcık Şerbeti'nin 32. Bölümünde; Doğa’nın avukatının Fatih tarafından satın alınması ile başlayan süreç, Doğa’nın aleyhinde ilerlemektedir. Fatih’in ayrılmamak konusundaki ısrarları ve Abdullah’ın baskısıyla Nilay’ın şahitlikten çekilmesi dava sürecini uzatacaktır.
Kısa bir süreliğine bebeğini Nursema’ya emanet eden Doğa, onun bunu fırsat bilerek çocuğunu görsün diye Fatih’i çağırması nedeniyle ikilinin arası açılacaktır.
Nursema ve Umut’un, Abdullah’ın evine geçici olarak gelmesi ikilinin ilişkisini olumsuz etkilerken Pembe kızının yanında olmasından dolayı çok mutludur. Ancak Umut’un geceleri barda şarkıcılık yaptığına yakından tanık olan Abdullah damadını sert bir şekilde uyaracaktır.
Ömer ve Kıvılcım evlendiklerini deklare etmek üzere bir yemek daveti yaparlar. Alev yemeğe son anda katılacak ve büyük bir bomba patlatacaktır. Ama en büyük sürpriz finalde mahkeme salonunda yaşanacaktır.
Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:
İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.
Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz yer alıyor.
Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Show TV’de!
Kızılcık Şerbeti TRshow kanalına abone olmak için ➡ showtv.tv/fsGmQ8
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡ / kizilcikserbetitv
#ShowTv
#SılaTürkoğlu
#DoğukanGüngör

YORUMLAR: 239
@fatmaakn5753
@fatmaakn5753
Cok yanlis bir sahne sirf dizi yapmak icin sacmalamislar su halde kim ayni masaya oturur ki bos seyler
@monnct3941
@monnct3941
Şu Fatih Umut'a barlarda falan geziyorsun dediğinde Doğa keşke en azından başka kadınların yataklarında gezmiyor deseymiş içimde kaldı
@vspkrlza3311
@vspkrlza3311
Bu ailenin yemek masası kaoslarını o kadar özlemişim ki herkesin birbirne laf sokması, Ünal erkolarının medeniyetsiz tavırları, yemek yerine birbirlerini yemeleri falan nerden baksanız 10/10 ahdhahahha
@GulaySenaDundar
@GulaySenaDundar
Nursema evlendi hâlâ bu mağara adamlarından kurtulamadı. İnanılmaz bişey ya.
@soyjennie0
@soyjennie0
Fatih'in sanki doğru yapmış gibi üste çıkması kadar dizide aptal bir şey yok,ha bide Pembe nin aptal görüşleri.
@azgvk
@azgvk
Deliricem yaa Fatih her haltı yiyor ailesi sırtını sıvazlıyor her defasında.Nursema sergiye bi erkekle gitti diye yada umut barda şarkı söyledi diye binbir türlü tavirlara giriyorlar Allah bildiği gibi yapsın
@user-ip6pl5hs7j
@user-ip6pl5hs7j
Nursemanın çektiği o stresi Allah kimseye yaşatmasın
@daisyelf1
@daisyelf1
Nursemanın düştüğü durum cok acınası idi ya.
@tonistefanova5242
@tonistefanova5242
Невероятно изпълнение на Сила и Догукан! Актьори от класа!Възхитени сме от тези млади и талантливи актьори! Не може да пренебрегнем всички останали актьори. ИЗКЛЮЧИТЕЛНО АКТЬОРСКО изпълнение! ! Kizilcik Serbeti вие сте едно великолепно творение на образи, способност,изрази и движения !
@mucahitaydin6387
@mucahitaydin6387
Doğanın laf sokmaları çok iyi gerçekten medeniyet aşırı önemli
@semademirel2
@semademirel2
Fatık'ın tepkilerini izlerken çıldırdım resmen
@aleynamu
@aleynamu
3:09
@gokyuzubiri3443
@gokyuzubiri3443
Şu yemek sahnesini maç izler gibi izledim o ona bu şuna gol attı resmen😂
@dilarasimsek650
@dilarasimsek650
Allah'ım yaaa gitti kadınla yattı hamile eşini aldattı yüzsüz yüzsüz milletin içmesine takılıyor tam dayaklık yaaaa😡😡😡😡
@Medinesu-
@Medinesu-
Fatihin adammı dediği yer de gülmekten öldüm
@aK-hq3yh
@aK-hq3yh
Fatih adam oldu da Umuta , Mustafaya laf sokuyor babasinin parasi olmasa hicbir yerde adam yerine konulmaz kalkmis konuşuyor.
@justinasachett8986
@justinasachett8986
Ninguém ajudou a Doga,Nem mesmo Ómer, tô com Raiva de TODOS,,, SILA sempre se Superando👏👏e o cachorro do Marido também, ele é Bom interpretando personagens do Mal😂😂
@tulaydemirci5504
@tulaydemirci5504
Ünal ailesini sevmiyorlar ama ünal erkeklerin peşinden ayrılmıyorlar
@gizem.demirci
@gizem.demirci
dizi sarmıyo artık, bu bölümde çok net bi şekilde anlaşıldı artık
@yaseminyldrm32
@yaseminyldrm32
Doğanın psikolojisi yerinde Fatih de Pembe bozdu bu kadının psikolojisini,lohusa kadına evlat acısı yaşattıran fatih,hamileyken aldatan fatih, annesine dur diyemeyen fatih, Kendi evinde olsa idin bunlar olmazdı
Past Lives with Minecraft Sounds 😌 #Shorts
00:34
ARABADA GTA 6 OYNADI #shorts
00:29
Osman Kalyoncu
görünümler 1,5 Mn
Sezai'den Adam Ayıltan Tokat | Kardeş Payı #shorts
00:27
Past Lives with Minecraft Sounds 😌 #Shorts
00:34