An Anatolian Tale - Episode 70 Trailer

  görünümler 1,493,217

Gönül Dağı

Gönül Dağı

2 aylar önce

Gönül Dağı, bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatıyor. Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı her cumartesi ’de!
Ülkemizin çok önemli sorunlarına parmak basarak, sevgi, saygı, hoşgörü ve geleneksel değerlerimizle harmanlanmış samimi senaryosu ile izleyicileri hem duygulandıran hem de yüzlerinden tebessümü eksik etmeyen Gönül Dağı, üçüncü sezonda da gençleri girişimcilik konusunda motive etmeye ve onlara rehberlik etmeye devam edecek.
Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı‘nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor.
Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda, Ecem Özkaya, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Zümre Meğreli, Sait Seçkin, Güliz Aybay, Öznur Yağcı, Hande Nur Tekin ve Sevilay Gültekin rol alıyor.
Bozkırda bir Anadolu masalı her cumartesi 'de!
Gönül Dağı Resmi Facebook Sayfası: gonuldagitrt/
Gönül Dağı Resmi Twitter Sayfası: gonuldagitrt/
Gönül Dağı Resmi Instagram Sayfası: gonuldagitrt
-------------------------------------------
TRT 1 Resmi Facebook Sayfası: TRT1/
TRT 1 Resmi Twitter Sayfası: trt1/
TRT 1 Resmi Instagram Sayfası: trt1
TRT 1 Resmi TRshow Kanalı: trshow.info
TRT 1 Resmi Tiktok Sayfası:
www.tiktok.com/@trt1

YORUMLAR: 687
Esma Husna
Esma Husna
Miras da kendi hakkına düşen paya razı olmayan Muammerin, evlatlarının payına düşen ağır imtihanlara maruz kalmaları gerçekten de miras hukukunun ne denli hassas oldugunu gösteren senariste teşekkür ederiz. Hayatta başımıza gelen ağır kederli imtihanların aslında kendi ellerimizle ıskalayıp üzerinde ısrar ettiğimz yanlış eylemlerin bedeli oldugunu bize gösteren" Gönül dağı "dizisini tebrik ediyorum.
Sergen Yalçın
Sergen Yalçın
Koca diziye bir rıfatı sığdıramadınız biz rıfatın eşiyle mutlu olduğu sahneleri izlemek istiyoruz +1 leyin millet görsünler
Mira Arslanhan
Mira Arslanhan
Gönül dağının bütün oyuncular ını çok seviyoruz hiç bir inin diziden ayrılmasını istemiyoruz Günşılında diziye geri dönmesini çok istiyoruz Onu çok seviyoruz.
Gul Gulgul
Gul Gulgul
Sayın senaristler bu kadar dram yazmanıza gerek yok. Biz dizimizi sıradan hayatlar anlattığınız zaman da keyifle izleriz.
Mediha Kizilgul44
Mediha Kizilgul44
Günşıl'ın yazdığı tiyatro oyununa gönlümü bıraktım ❣️Her cümlesine binlerce tebrik👏👏👏👏
Mehmet Çürük
Mehmet Çürük
Gönül dağı dizisini severek izliyorum o adamı Veysel öldürmedi ama suç üzerine kaldı inşallah haftaya bölümde Veysel çıkar cemile nin yüzü güler inşallah Gönül dağı dizisinde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim
Bahar Güler
Bahar Güler
Önce Dilek sonra Günşıl ve Keriman.. Kadro eksiliyor. Oysa biz Hüseyin i günşılla Selami yi Keriman la Taner i Dilek le sevmiştik. Umarım dönerler. Ayrıca bu kadar hüzne kedere ne gerek var biz bu diziyi her halükarda severek izliyoruz zaten. Şu Veysel imin de çilesi bi bitsin artık 😭😭😭
Orhan Usta
Orhan Usta
“Bizim Bebeğimiz Düştü”Allah hiçbir Anneye Babaya Bu Lafı Söyletmesin
Suleyman Demir
Suleyman Demir
Güneşi kalburla toplayan adam sözleriyle ne güzel sıkıntı da olanlara yön veriyor. Güneşi toplayan adamın mutluguna ihtiyacımız var.
Sultan Yavuz
Sultan Yavuz
Bölüm bölüm değil sanat eseriydi resmen. 7'den 70'e bütün oyuncular sahnelerinde devleşti. Dizi kendini o kadar iyi bir şekilde izleyiciye yansıtıyor ki karakter gülerken gülüyor, ağlarken ağlıyorsunuz.
YAVUZ KARASU
YAVUZ KARASU
70 bölüm oldu vay be ne çabuk geçti, inşallah nice bölümlere Allah seni başımızdan eksik etmesin Gönül Dağımm
Lütfiye Koç
Lütfiye Koç
Cemile ve Veysel'in muhteşem oyunculuk çok ağlattı bu gece ❣️❤️😔
Nursena
Nursena
Gerçekten artık sürekli dram sıkmaya başladı.Bu buhranlı havanın acil düzeltilmesi gerekiyor. Gıdı gıdı Behçet nerde yahu güldürecek adam kalmadı kasabada.Asuman’la Ramazanın gülmez talihi,Veysel ve Cemile’nin bitmeyen çilesi,Taner’in eşini kaybedip çocuğuyla bir başına kalması,Tam Elif ve Kenan mutlu oldular derken kargoyla gelen kitapla birlikte Elifin anormal tavırları ,Dişçi Musa’nın felekten nasibini alıp dayak yiyip kızının bebeğini düşürmesi,mal mülk davalarının git gide daha şiddetlenip Ciritçi Abdullahın bile bunalıma girmesi… Yahu hiç mi güzel bir şey olmayacak bu dizide? Mihriban ve Rıfat sahneleri bitik zaten Rıfat hala aynı yerde…Gülşıl ve Keriman uzaklara gidiyor…Allah aşkına bir güneş doğsun artık.Hayat zaten yeterince sıkıyor birde dizide hüngür hüngür ağlamaktan helak olduk.
Vecıha Oguz
Vecıha Oguz
Çok güzel bir bölümdü yine ağlattılar emeği geçen herkese canı gönülden teşekkürler efsane dizimiz gönül dağı
Pınar Ranıp
Pınar Ranıp
Dram dram içim şişti, eski sezonu özlüyorum.. Arada bir kaç dakikalık komik sahneler de olmasa mendil elimde bölüm izliyorum her hafta.
Şeyma Ateş
Şeyma Ateş
Veysel ile cemilenin oyunculuğu çok güzel rolü yaşıyorlar resmen Veysel efsane bir oyuncu der susarım gönül dağı dizi çok güzel bir dizi 😌
Yakup24
Yakup24
Çok zor bir bölüm bizi bekliyor, yine halden hale gireceğimiz bir gönül dağı...
Cihat mücahit Şimşek
Cihat mücahit Şimşek
Ben bu bölümü izlerken nefesim kesildi. Yeni sezon başladığından beri ağıt üstüne ağıt yakıyoruz. Izleyici olarak biz ekranda acıdan bayılıyoruz. Geçen sezonlarda en azından aralarda espriler nükteler tatlı atışmalar vardı . Dram hikaye acı içimizde var ama bu kadar boğmaya gerek var mı onu bilemedim. Dizinin gidişatı biraz garip geldi geçen sezonlara göre eksik kalan parça ve noktalar var bence.
Cuma Demir
Cuma Demir
Yorumları okurken bile gözleri dolar mı insanın benim gözlerim doluyor ha reyting ( 9 👏👏👏👏
Deniz İrem Burcu Hande
Deniz İrem Burcu Hande
En iyi dizi bu,ben bu dizi çok seviyorum 😘