Ben Milliyetçi Gördüm: Bahadırhan Dinçaslan - Aydaki Adam - İlker Canikligil - B26

  görünümler 382,449

Flu TV

Flu TV

11 aylar önce

Aydaki Adam'da farklı ideolojilerden insanları dinlemeye devam ediyoruz. Bu kez konuğumuz milliyetçi yazar Bahadırhan Dinçaslan. Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
trshow.info/on/-xT.html...

Milliyetçilik nedir, ne değildir? Ülkücüler milliyetçi midir? Milliyetçilik ne zaman yükselişe geçti? Türkiye'de milliyetçiliği kimler temsil ediyor? AKP milliyetçi sayılır mı? MHP milliyetçi mi?

FluTV "Dünyanın En Otantik İçeriklerini Sunan" yepyeni bir dijital platformdur.
Videolardan haberdar olmak için lütfen abone olun:
➡ bit.ly/FluTvAydaki Adam serimizin diğer videolarını izlemek için:
➡ aydaki.flutv.online

Ben Milliyetçi Gördüm: Bahadırhan Dinçaslan - Aydaki Adam - İlker Canikligil - B26 videomuzu beğendiyseniz en güncel diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

➡Hadi Özışık ve Postmodernist Tokat - Böyle Buyurdu Kültür - Prof. Nevzat Kaya - B10
trshow.info/watch/qrDhkmPrUeM/video.html

➡Cemil Şov: Barış Sarhan - Ne Çektik? - Burcu Batalay - B01
trshow.info/watch/fWrQnoz5XY8/video.html

➡Michael Haneke - Olmaz Öyle Saçma Şey Z - İlker Canikligil - S04B
trshow.info/watch/Oi537K52Vbs/video.html

➡Tim Cook Robot Mu? - Zamazingo: Teknoloji Saçmaları - S02B05
trshow.info/watch/NRj0EHPlSgc/video.html

➡FluShow - Aptal Herifler - Canlı Yayın - B13 (Konuk Serhan Bali)
trshow.info/watch/AI5PYbZVFXE/video.html

Kanalımıza katılın: uye.flutv.me
Patreon destek sayfamız: flutv.me
Kanal: flutv.online
Twitter: flutivi
Instagram: flutv.online .
. . . .
FluTV Discord: discord.flutv.me -- Kripto Destekleri için: 0x87a9538Af8f5f80371233951438b7faf9570B82C

YORUMLAR: 3 241
Barış AK
Barış AK
flu tv'de anarşist, komünist, islamcı, liberal ve bugün milliyetçi gördüm. vardığım sonuç şu ki hangisinden olursan ol cahilinden değil entelektüelinden ol✌️✌️✌️
Kadir G.
Kadir G.
Çook uzun zamandır bu kadar aklı başında bir milliyetçi görmedim. Asıl milli olanın Atatürk milliyetçiliği olduğunu gerçek faydanın buradan geleceğini kafatasçılık veya mafyacılık ile milli duyguların çorba yapılmaması gerekliliğini anlayan eğitimli bir adam bravo valla.
özgür duygulu
özgür duygulu
Hocam bundan sonraki format şöyle olsun; bir komünist ve milliyetçi yanyana gelsin mesela, entelektüel bir tartışma izleyelim. Ya da anarşist, komünist ve liberalle 3' lü kombo yapabilirsiniz.:) Çocukluğumdan beri görmedim böyle bir tartışma ortamı. Buna bir özlem var bence herkeste.
Kivanch K Official
Kivanch K Official
Bu arkadaş gerçek milliyetçi. Ben özgürlükçü demokrat bir kimse olarak tüm milliyetçileri bu çizgide görmek isterim. Yurdunu, ulusunu seven kimse bilimsel düşünceye sahip olmalı.
İbrahim K
İbrahim K
İnsanlar yıllardan beri evrimleşen kendi kendini geliştiren, ötekileştirdiği Türk milliyetçiliğini yeni tanımaya başladı daha çok şaşıracaksınız Türk milliyetçiliği son şeklini alıyor ve entelektüel bir fikre evriliyor ve bu Türkiye'nin sarsılmaz geleceği
omer cavus
omer cavus
Yazıları, kitapları, fikirleri ve hatta sevdiği şeylerle (büyük bir Lotr-Tolkien hayranı olması gibi) kendime yakın gördüğüm bir isimdi, 1 saat boyunca çok temel noktalar konuşuldu ve tatmin oldum hatta olduk diyebilirim de birçok izleyici adına. Teşekkürler böyle bir bölüm yapıldığı için.
Ahmet Can Balkır
Ahmet Can Balkır
çok orijinal birisiymiş. dinlerken şunu farkettim: fikri olan kişi, kendisini (katılmasan da) dinletiyor. içi boş fanatizm yerine fikir dinlemeyi özlemişiz.
serhat türkoglu
serhat türkoglu
Başka bir millet mümkün değil. Ama başka bir milliyetçilik mümkün. çok teşekkürler Bahadırhan.
Safa Karabacak
Safa Karabacak
Gerçek milliyetçi gördüm...
kenannyavuz
kenannyavuz
Adam net, saygın, tutarlı. Flu nun konuk ettiği en kaliteli konuklardan. Tebrikler.
Perdebirun Olmayan
Perdebirun Olmayan
Benim ailem milliyetçi. Ben de öyleyim. Yine de ben lisedeyken milliyetçilik kimliğim üzerine karmaşa yaşarken Bahadırhan Dinçaslan'ı keşfettim. Derin bir nefes aldırdı. Milliyetçilik üzerine bir video olacağını önceden bilsem bu kişinin da Bahadırhan Abi olmasını beklerdim :). Güzel program oldu tabii ki.
pccopat85
pccopat85
2021'de Milliyetçi Entellektüel gördüm gözlerimi yaşarttınız ilker Bey. Ben en son entellektüel milliyetçilerin 70lerde ve 80lerde türlerinin tükendiğini düşünürdüm. Ülkü ocaklarındakiler Bahadır Beyi takip etsin :)
Jack Pearson
Jack Pearson
ilk 30 sn karikatür bir misafir sandım. fakat sonrasında bayağı ters köşe oldum. sanırım bu yüzden flutv'yi daha da çok seviyorum. farklı görüşteki insanların en makulunu bir şekilde buluyorlar. iyi ki varsın flutv.
Hande Helen
Hande Helen
Böyle birleştirici, akılcı, iyi niyetli aydın bir insan tanımak beni çok mutlu etti. Bu kültürü sürdürmek, bu ülkeyi, bu topraklara ait miraslara sahip çıkmak için hepimize ümit olsun!
Gökhan Güven
Gökhan Güven
Harika bir bölümdü gerçekten. Milliyetçilik hakkında görüşlerimi perçinlemekle kalmadı, yeni bir bakış açısı geliştirmemi sağladı.
Olgun Parlak
Olgun Parlak
Böyle milliyetçiye can kurban. Müthiş bir adam..Maalesef böyle milliyetçiler göremiyoruz, ne yazık ki.
Murat Ayar
Murat Ayar
Gerçek Milliyetçi, milletinin refahı için görevini en iyi yapandır. Bahadır Beyin görüşlerini takdir ettim. Tanıştırdığın için teşekkür ederim FLU.
Ali Kocabay
Ali Kocabay
İkinizin de aklınıza, emeğinize, ağzınıza sağlık. Çoğuna katılmadığım fikirleri, bu kadar düzgün ve mantıklı savunan, üstelik bu kadar genç bir kişiyi tanıdığıma çok sevindim, bir sosyalist olarak. "Aptal dostum olacağına, akıllı düşmanım olsun." O komünistleri sevmese de, eminim komünistler de onu sevdi. 😄
Zeynep Garipcan
Zeynep Garipcan
Çok ilginç bir milliyetçilik anlayışı. Çokça keyifle dinledim, artık mafyatik ülkücü kavramının milliyetçilik sayılmasından tiksinirken ve istemeden açmış olmama rağmen. Ayrıca YTÜ-Biyomühendislik'i bırakmış olmasından ayrı bir haz duydum. Ben cesaret edip bırakamadım, bırakan birini görünce keyiflendim :')
fruit punch
fruit punch
gerçekten çok keyifliydi dinlemek. milliyetçiler arasında daha fazla bu tarz insanlar görmek dileğiyle
THE BATMAN - ELEŞTİREL PARODİ
16:11
Filmler ve Filimler
görünümler 278 B
Alparslan Büyük Selçuklu 25. Bölüm
2:13:56
Alparslan: Büyük Selçuklu
görünümler 1,8 Mn
Sivas Sokak Lezzetleri ! | Vlog
26:36
Noluyo Ya ¿
görünümler 1,5 Mn
THE BATMAN - ELEŞTİREL PARODİ
16:11
Filmler ve Filimler
görünümler 278 B