Japonlar bir asteroide ROBOT indirdi!

  görünümler 1,008,157

Barış Özcan

Barış Özcan

4 yıl önce

YORUMLAR: 4 255
Estial Stark
Estial Stark 4 yıl önce
Barış abi hayatıma hırs kattın1 yıl önce. Şu anda bölge şampiyonu oldum. Seneye ülkemin bayrağını uluslar arası turnuvalarda dalgalandırmak dileğiyle. Maksat spor olsun diye başladığım kickb.'ta senin videolarını görüp neden iyi olduğum bi noktada daha azimli çalışmıyorum ben sorusunu kendime sordurttuğun için sana teşekkür ederim! Eve yeni girdim. Saat 04.42 ve sana teşekkür etmek istedim.
cihan akgün
cihan akgün 4 yıl önce
O kadar şanslıyız ki ülke için ümitlerimiz bitmiş, boynumuz bükük başımız yerde çaresizce otururken o anda bize elini uzatıp hadi daha bitmedi aksine yeni başlıyoruz diyen bir barış abimiz var.
Nejat Kalaç
Nejat Kalaç 3 yıl önce
Dehşet ötesi bir üslup ve muhteşem bir zeka ile harmanlanmış emeğine ve yüreğine sağlık
Cüneyt Taştan
Cüneyt Taştan 3 yıl önce
13 yaşındaki oğlumun dandik youtube abonelerinin içinde sizi gördüm, videolarınızı izleyip sizi tanıdıktan sonra nasıl MUTLU olduğumu anlatamam; sizi çorak toprağa tohum ekip emek veren hırsı azmi arzusu eksilmeyen tarım işcisine benzettim , nasıl kıvanç duyup mutlu olup gururlandım anlatamam . çocuklarımızdır tohum çorak araziden ise hiç bahsetmiycem; ne olur azmini hırsını bir an bile bırakma sen ve sen gibilere o kadar çok ihtiyacımız varki , sana çok TEŞEKKÜR EDERİM eline emeğine sağlık.
Osman Dinç
Osman Dinç 4 yıl önce
İçeriğin kalitesinin yüksekliği artık belirtmeye bile gerek yok. Beni asıl etkileyen videolarda gün geçtikçe daha çok ilinti ağı var; Barış Manço, Japonlar, onların fantastik hikayeleri ve uzay çalışmaları. Ayrıca çerez parasına uzaya gitmiş adamlar bizimkiler mersedese audiye devam🙃
Drama Queen
Drama Queen 3 yıl önce
10:08
7Rick Sanchez
7Rick Sanchez 4 yıl önce
Sorun şu;
Kadir Bilgin
Kadir Bilgin Yıl önce
Barış bey, videolarınız gerçekten eğitici ve öğretici. Ayrıca analitik düşünme ve olaylar ve kavramlar arasında bağlantı kurulmasına, bu bağlantıdan sonuç çıkararak hayatını daha güzel şekillendirmesini sağlıyor. Kısacası insanın ufkunu açıyorsunuz. Tebrik ediyorum,takdir ediyorum, ufaktan da gurur duyuyorum ayni dili konusabildigimiz icin ☺️
Zeki Kuzeyli
Zeki Kuzeyli 3 yıl önce
İyi ki varsın be Barış abi. İyi ki girdin hayatımıza. Aslında farkında olmamız gereken fakat olamadığımız konulara farkındalık yarattığın için iyi ki varsın. Bu ülkenin gençlerine ilham kaynağı olduğun için iyi ki varsın. İnsanlara o güzel ışığınla ışık olmaya devam etmen umuduyla. Emeklerin için sonsuz teşekkürler.
Nilcan Bıçakçı
Nilcan Bıçakçı 4 yıl önce
Bu kadar güzel içerik üretip,konuları birbirine bağdaştıran ve bunu en ilgi çekici şekilde aktaran başka bir youtuber görmedim. Başarıların daim olsun Barış abi. Umut etmek çok güzel.
Sadullah Garip
Sadullah Garip 3 yıl önce
Barış bey inanın Bu güne kadar sizin değil, belkide youtube de iZlediğim en güzel en öğretic, insanı kendine neden bu durumdayız diye sorular sordurtan harika bir videodu. Sizi çok tebrik ederim. Allah evladınızı da sizin yolunuzdan yürüyerek daha da ötelere götürüp topluma yararlı kaliteli bir birey olması için ona yol göstersin.
serkan güller
serkan güller 3 yıl önce
günden güne yaptığım hataları anlamama sebep olan...kendime gelmemi sağlayan sensin Barış abi..bir psikoloğun yapamadığını sen, son 1aydır hergün izleyerek senin videoların etkisi sayesnde atlatıyorum bu zor dönemlerimi..TEŞEKKÜR EDERİM SANA..HEMDE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..
mrredsleep
mrredsleep 4 yıl önce
Barış Özcan artık videolarında farklı bir yere ulaştı. Biz hayatımızda saçma sapan şeylerle uğraşırken bizi kendimize getiriyor. Teşekkürler Barış.
ODA müzik
ODA müzik 4 yıl önce
seni tebrik ederim barış özcan. bu kadar güzel kurgulayıp bu kadar güzel anlatımlı bir video çekmek, bu kadar zihni düşüncesi hür bir adam olabilmek, bu kadar araştırma ve bu kadar sade bir dil ile popüler bilim yaparak insanlara ilham olmak ve vizyon katmaya çalışmak.. başarılarının devamını dilerim...
Onur Gozupek
Onur Gozupek 4 yıl önce
Türkiye'de TRshow içeriği üretmek için bu kadar emek ve zaman harcayan çok kanal yok. Ancak, bu kadar emeği ve zamanı izleyicilere bir şeyler öğretmek için harcayan kanal sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Barış Özcan ise açık ara en iyisi! Her bölümü keyif alarak izliyorum. Yayınlandığı anda izleyemesem bile daha sonra fırsat bulup mutlaka izliyorum... En içten teşekkürlerimle...
Musty ROCK
Musty ROCK 3 yıl önce
yaa gerçekten düşünüyorum, neden bu kanalı daha önce keşfetmemişim diye. Cidden müthiş videolar yapıyorsun abicim, ne diyeceğimi bilemiyorum, diğer milletler ne ile uğraşıyor, biz ise hala nelerle. bilim önceliğimiz olmalı, sanat önceliğimiz olmalı, insanlık önceliğimiz olmalı. tüm türk milleti adına teşekkür ediyorum abiciğim, her nekadar bu videolara boş boş bakan tipler olsa da.
Yusuf AVCI
Yusuf AVCI 3 yıl önce
Barış Bey sizden ve yapmış olduğunuz işlerden sıkılmadan bir şeyler öğrenip daha önce fikrim olmayan belirsizlikler hakkında neden olmasın diyebiliyorum artık . Siz ve sizin gibi realist insanlar etrafımız da çok az bulunmakta . Tebrik ederim .iyi Çalışmalar.
Mert Hacıeminoğlu
Mert Hacıeminoğlu 3 yıl önce
Barış Bey,büyük bir uğraş verip ürettiğiniz bu içerikler topluma çok yararlı bir hizmet veriyor,insanlarımıza yeni ufuklar açıyorsunuz.Bakış açımızı genişletiyor,bizleri doğru ve etkin bir şekilde yönlendiriyorsunuz.
Hanifi Demir
Hanifi Demir 4 yıl önce
Tüylerimi diken diken eden 19 yaşımda amaçlarımın neler olması gerektiğini öğreten geleceğe umutla bakmanı sağlayan konuşman için teşekkür ederim.
M DORA
M DORA 4 yıl önce
O kadar çok bilgili bir insan ki konuşmarından bir kişiye dahi çamur atmadığı anlaşılacak kapasitede. Çok büyük insansın, çok değerlisin benim için Barış Özcan
Chinese sent a rover to the Dark Side of the Moon!
12:09
Barış Özcan
görünümler 1,2 Mn
En güçlü teleskop WEBB Uzaya gönderildi!
2:08:23
Barış Özcan
görünümler 3,6 Mn
The strangest people who get an injection 😂
0:13
عائلة ابو رعد Abo Raad family
görünümler 4,1 Mn
A new SpaceX is born
17:53
Barış Özcan
görünümler 1,2 Mn
First photo of the black hole at the center of our galaxy
17:09
3. What happened to the slide? Falcon Heavy launch results
19:39
NASA Bennu asteroidinde ne arıyor?
15:12
Barış Özcan
görünümler 837 B
Dünya'nın en önemli fotoğrafı
51:01
Barış Özcan
görünümler 645 B
AYNA DÜNYALAR
15:13
Barış Özcan
görünümler 2,2 Mn
Why is WEBB Space Telescope so important?
17:47
Barış Özcan
görünümler 1,6 Mn