Aziz 11. Bölüm

  görünümler 2,668,522

Aziz

Aziz

5 aylar önce

Aziz'in 11. Bölümünde; Aziz ve Galip’in karşı karşıya gelmelerinin yarattığı kaos, tüm ilişkilerin yeniden çıkmaza girmesine sebep olur. Dilruba’ya güvenmek isteyen Adem tekrar hayal kırıklığı yaşarken, Efnan ise nişan gecesinde terk edilmenin hezeyanı içindedir. Babasının şüpheli ölümündeki gizemin peşinde olan Aziz, hiç ummadığı birini karşısında bulur ve yeni bir yolculuk başlar. Karanlık sırlar açığa çıkarken, Efnan ve Aziz’in ilişkilerinde yeni bir kapı aralanır.

Kısaca Hikaye:
Antakya'nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre'in (Fırat Tanış) oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesiyle Aziz'in kaderi değişir; doğduğu toprakları, biricik aşkını kısacası sahip olduğu her şeyi geride bırakmak zorunda kalır. İki yıl sonra öldü zannedilirken geri dönüşü herkes için beklenmedik olur. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Aziz sahip olduğu her şeyi kaybetmekle kalmamış, Fransız işgali altındaki Antakya bıraktığından daha kötü bir hal almıştır. Üstelik ilk aşkı Dilruba (Damla Sönmez) da amcası Galip Payidar'ın (Ahmet Mümtaz Taylan) oğlu Adem (Güven Murat Akpınar) ile nişanlanmıştır.

Her şeye sil baştan başlamak zorunda kalan Aziz, verdiği hayat mücadelesi ile küllerinden yeniden doğarken; basit bir köylü kızı olan Efnan'ın (Simay Barlas) beklenmedik bir şekilde hayatına girmesi ile duygusal anlamda da ikilemde kalacak, yaşadığı yoğun duygu karmaşası sonrasında zamanla hem kendini hem de gerçek aşkını bulacaktır.

Aziz TRshow kanalına abone olmak için ➡ showtv.tv/THB3nV
Aziz Facebook hesabını takip etmek için ➡ azizdizitv

YORUMLAR: 1 318
Kara Tahta 11. Bölüm
2:11:11
Kara Tahta TRT
görünümler 261 B
Karalaya Karalaya
2:48
Kurtuluş Kuş - Topic
görünümler 49 B
Bu İş Bitmiş
3:40
Melek Mosso - Topic
görünümler 65 B
Senden Daha Güzel 1. Bölüm
1:51:43
Senden Daha Güzel
görünümler 10 Mn
Ramo Episode 1
2:32:39
Ramo
görünümler 21 Mn
Aziz 13. Bölüm
2:13:26
Aziz
görünümler 2 Mn
Aziz 9. Bölüm
2:14:02
Aziz
görünümler 2 Mn
Son Nefesime Kadar 1. Bölüm
2:11:27
Son Nefesime Kadar
görünümler 826 B
Karalaya Karalaya
2:48
Kurtuluş Kuş - Topic
görünümler 49 B