Şenol Güneş-Milli Takım, Roberto Mancini, Tantuni, Geriden Oyun Kurmak Şart mı? | Tardini Büfe S3E4

  görünümler 100,164

Socrates Dergi

Socrates Dergi

Gün önce

YORUMLAR: 338
Socrates Dergi
Socrates Dergi 8 aylar önce
Şenol Güneş’in yerinde siz olsaydınız, milli takımı nasıl kurgulardınız? #BeAKing etiketiyle birlikte nedenlerini de açıklayan bir kişiye Socrates jürisinin seçimiyle bir yıllık Socrates Dergi dijital aboneliği hediye ediyoruz. Cevaplarınızı bu yorumun altına bekliyoruz!
Doğukan Aras
Doğukan Aras 8 aylar önce
#BeAKing
Anıl Miraç Gürkan
Anıl Miraç Gürkan 8 aylar önce
#BeAKing Takım sol bekte bu kadar sıkıntı yaşarken 3lü savunmada daha çok deneme yapılmalı bence. Çağlar Merih Kaan ideal gibi. Çift orta saha Ozan ve Salih solda Deniz Türüç (neden milli takımda hiç değerlendirilmez) sağda Mert ileride Hakan Burak Cengiz. Hollanda gibi 8ini ceza sahasına sokan takımları karşılamada 3. stoper yardımcı olurdu. Deniz'in sol kanat oynamasıyla maç içinde 4 2 3 1e de dönebilecek bir sistem. Çağlar ve Kaan'ın hatta ortadan geri gelecek Salih'in ayağı iyi olmasıyla geriden oyun kurulumunu yapabilecek önde yoğun baskı yapabilecek bir kadro olmadığı için set hücumlarına çalışılmalı. Burak yerine Halil geçip bağlantı oyuncusu olabilir o zaman Hakan yerine Yusuf daha mantıklı olabilir(daha skorer olduğu için). Ozan'ın ceza sahası koşularıyla tehlike yaratılabilir.2. bölgede karşılayıp hızlı geçiş oyunları oynanabilir.
Anıl Miraç Gürkan
Anıl Miraç Gürkan 8 aylar önce
Takım sol bekte bu kadar sıkıntı yaşarken 3lü savunmada daha çok deneme yapılmalı bence. Çağlar Merih Kaan ideal gibi. Çift orta saha Ozan ve Salih solda Deniz Türüç (neden milli takımda hiç değerlendirilmez) sağda Mert ileride Hakan Burak Cengiz. Hollanda gibi 8ini ceza sahasına sokan takımları karşılamada 3. stoper yardımcı olurdu. Deniz'in sol kanat oynamasıyla maç içinde 4 2 3 1e de dönebilecek bir sistem. Çağlar ve Kaan'ın hatta ortadan geri gelecek Salih'in ayağı iyi olmasıyla geriden oyun kurulumunu yapabilecek önde yoğun baskı yapabilecek bir kadro olmadığı için set hücumlarına çalışılmalı. Burak yerine Halil geçip bağlantı oyuncusu olabilir o zaman Hakan yerine Yusuf daha mantıklı olabilir(daha skorer olduğu için). Ozan'ın ceza sahası koşularıyla tehlike yaratılabilir.2. bölgede karşılayıp hızlı geçiş oyunları oynanabilir.
Mustafa Kaya
Mustafa Kaya 8 aylar önce
#BeAKing Zorlu rakiplere karşı 4lü savunma biraz daha düşük kalibreli takımlara karşı 3lü savunma tercih ederdim 3lü oynamak kolay değil hemen oynanabilecek bir yapılanma olduğunu düşünmediğim için düşük takımlara karlı en azından o alışkanlığı biraz edinebilmelerini sağlardım 4lü Altay Mert Merih Çağlar Rıdvan Cengiz Ozan Okay Kerem Hakan Halil 3lü Uğur Kaan Merih Çağlar Mert Ozan Taylan Rıdvan Yusuf Hakan Halil
Muzo Beyi
Muzo Beyi 8 aylar önce
#BeAKing kesinlikle 3lü savunma çağlar, merih, zekiyi sağ stopere devşirirdim, sağ koridoru efecana teslim eder hücum varyasyonlarını orda kullanır sol koridoru hücumu daha zayıf olan umut meraş ile daha ayağa pas yaptırmasını sağlardım. Tek çapa okay önlerinde iki tane 8 numara irfan ve ozan yada hakan ve ozan ile oynayıp çift forvet birisi arkaya koşu yapabilen burak diğeri daha sahte 9 oynayabilen oyuncu ile oynardım. 3.1.4.2. Cengiz halil kerem gibi oyuncuları da kullanmak için 3.1.5.1 tarzında oyun oynayabilir
Hasan Furkan Efeoğlu
Hasan Furkan Efeoğlu 8 aylar önce
Emre Özcan. Sen saf futbolsun. Mükemmel yorumlar, analizler. Sevgiler.
Kerem Koç
Kerem Koç 8 aylar önce
Emre Özcan’ı bağlayacaksın sandalyeye 15 saat soru soracaksın.
Kerem Koç
Kerem Koç 8 aylar önce
@bahadır siliv :)
Özgür
Özgür 8 aylar önce
Arada da boynundan öpeceksin
bahadır siliv
bahadır siliv 8 aylar önce
O cevap vermekten bıkmaz sen 3. Saatten sonra sorucak soru bulamazsın zekan yetmez..
Ekin Demirci
Ekin Demirci 8 aylar önce
Ellerini bağlamican ama anlatamaz yoksa ckslkflslxls
K. Furkan Özbakır
K. Furkan Özbakır 8 aylar önce
Tardini Büfe'yi bildirim gelir gelmez izlemenin en kötü yanı yeni bölüm için bir hafta beklemek
İbrahim Nalbant
İbrahim Nalbant 8 aylar önce
haftaya yayarak bahsedilen konuları gün gün izliyorum bitmesin diye 😂
Batuhan Senyigit
Batuhan Senyigit 8 aylar önce
Galatasaray geriden oyun kurmak isteyen lakin bunu gerekliliklerini sağlamayan bir takım. Geriden oyun kurmak isteyen bir takım başlangıçta takım boyunu kısa tutar ve kademe kademe rakip yarı alana yerleşir. Lakin Galatasaray`da bu durum tam tersi. Top stoperlerdeyken Taylan veya Berkan hariç neredeyse tüm takım rakip yarı alanda konumlanıyor. Bu sayede rakip takım ilerde sayısal avantajı yakalayıp pas opsiyonların hepsini kısıtlıyor. Buna rağmen hala daha geriden oyun kurma konusunda ısrarcıyız. Bir diğer problem ise atak bitirme konusunda çok kötü olan bir Galatasaray var. Bu yüzden her sonlanmamış atak Galatasaray için bir tehlike haline geliyor. Geçmiş dönemlerinde Galatasaray geriden oyun kurma işini Mariano`ya bırakıyor Feghouli Mariano`ya yakın oynayarak oradan topu rahatlıkla çıkartıyordu. Bir diğer opsiyon ise Fernando`nun geriden oyun kurması ve Ndiaye`nin dribling ile topu o bölgeden çıkarması idi. Şimdiki Galatasaray`da bunlardan hiç biri yok. Ne oyun kurucu bek,ne tecrübeli bir pasör 6 numara ne de dribbling ile topu o bölgeden çıkarabilecek sprint bir orta saha. Şuan ki orta sahaların ortak noktası oyunu basit oynamayı seven oyuncular olması.
Batuhan Senyigit
Batuhan Senyigit 8 aylar önce
@Adem Şentürk Bence o noktaya yapılan Nellson hamlesi anlamsız oldu. Şu konjektürde oraya harcayacağın 7.5 milyon euroyu orta sahaya harcasaydı çok daha anlamlı olurdu. Piyasada çok daha düşük maliyete Nellson tipi oyuncu bulabilirsin.
Adem Şentürk
Adem Şentürk 8 aylar önce
@Batuhan Senyigit Ben Fatih hocadan kesin bir Kaan Ayhan hamlesi beklerdim ama orda da gidip yine yabancıdan yana kullandı tercihini bence Kaan ve 1 orta saha ve 1 kanat oyuncusu şeklinde olsaydı yerli tercihler çok daha sağlıklı olurdu.
Batuhan Senyigit
Batuhan Senyigit 8 aylar önce
@Adem Şentürk aynen öyle. Kaleci dahil defans hattinin hepsi yabancı. Bu yüzden öndeki 6 oyuncunun 3 yerli olmasi kesin. Ayrıca seneye bu sayı 4 e çıkacak.
Adem Şentürk
Adem Şentürk 8 aylar önce
Özellikle yabancı sınırı varken en kritik bölgeni yerlilerden kurmaya çalışmak da kadro planlaması anlamında sınıfta kaldığımızın göstergesi.
Mustafa Kalkan
Mustafa Kalkan 8 aylar önce
taylan'a oldu diyip gazlamak yerine marcao yokken nasıl sıkıntı yaşıyor bunu da görebilmek lazım. taylan bir 6 numara ya da derin oyun kurucuda olması gereken en önemli özellik olan sırtı dönük top alıp top dağıtabilme özelliği bile 10 üzerinden max 6. maalesef karagümrük gibi bir takım bile geriden oyun kurarken gs gibi bir takım marcaosuz bu konuda sıkıntı yaşıyor ve yaşayacak.
VIROBOTICK;P
VIROBOTICK;P 8 aylar önce
Emre Bey‘in futbol bilgisine ileri derecede hayranlık duyuyorum.
tekin bozkurt
tekin bozkurt 8 aylar önce
Çok güzel bir konu işlenmiş bu bölüm. Aşırı sevdim.
Giannis
Giannis 8 aylar önce
Gerets: 3 forvet, hücum futbolu, bol gollü galibiyetler, 83 Puan ve ilk senesinde Şampiyon.
Erşan Solcan 1
Erşan Solcan 1 8 aylar önce
geldiği ilk senede oyunu değiştirerek 'imza atarak' şampiyon olmuş teknik adam sorusuna ; Eric Gerets cevabı verilebilir. 34 maçta 83 puan yapmış kadro. hakan-ümit-necati veya necati yerine sasa iliç ön tarafıyla fazla cüretkar bir yapı vardı. orta sahayı saidou'nun süpürebilme çabasına bırakmıştı. sağ ve sol iç mevkii hasan şaş / marek heinz gibi aslında kanat oyuncusu olan futbolculara kalmıştı.hücümda 2-1-7 gibi bişeyle ilk sezonda en azından 'puan olarak' bu kadar domine etmek bence müthiş birşeydi.
Oğuz Taşcı
Oğuz Taşcı 8 aylar önce
Dark Knight, Batman ve Nolan filmleri arasında en iyilerden birisidir. Emre Özcan beni şaşırttı 😲 Heath Ledger ın harika performansına saygı lütfen 😎
Eren Yalçındağ
Eren Yalçındağ 8 aylar önce
Mükemmel bölüm. Çok teşekkürler. Bir noktaya ekleme yapmak isterim. Daum ocak ayında geldiği ilk sezonunda şampiyon olamıyor, ancak ilk tam sezonunda şampiyonluğa ulaşıyor Beşiktaş’la. Türk futbolunu değiştirdiğiyse kesin
Hakan Karaçoban
Hakan Karaçoban 8 aylar önce
Emre Özcan’ı neden teknik direktörler, ikinci adam olarak düşünmezler ki. Futbolu çok iyi takip ediyor ve çok iyi ifade ediyor. Büyük kulüpler değerlendirmeli diye düşünüyorum.
Bimbambom Game
Bimbambom Game 8 aylar önce
Emre Özcana katılıyorum Pas ile çıkmak pes2021 de bile acayip iş yapıyor.. Uzun top oynayınca tesadüflere kalıyor iş Tam amatör tarzı Co-op maçlarda uzun top oynayan rakiplere bayılıyorum Hep patates ediyorum uzun topçuları
eyyup karuç
eyyup karuç 8 aylar önce
Emre Özcan premier lig maçı gibi adam , konuştukça mutluluk hormonu salgiliyorum . Sürekli oyunu oynama derdinde .
Yasin Akkaya
Yasin Akkaya 8 aylar önce
Bi mersinli olarak emre özcan'in tantuni savunmasi gözlerimi doldurdu ayrica mersin dışında seckin yerlerde yenmesi gerek bay zirve yine hakli
Beats
Beats 8 aylar önce
Geriden oyun kurma kısmı çok iyi. Tebrikler Zirve Özcan 💜
Sahin Ucarer
Sahin Ucarer 8 aylar önce
Emre ozcan dinlemek keyifli izlerken sampiyonlar ligi keyfi veriyor adam gibi adam
Efe YılmaZ
Efe YılmaZ 8 aylar önce
Geriden düzenli olarak driplingle çıkmak hakkında ne düşünüyorsunuz? Örnek olarak savunmada eski tarz libero ,önünde temiz ayaklı bir oyuncu ,onun yanlarında iki driplingçi ve tamamlayıcı bir yapı
Mustafa Kalkan
Mustafa Kalkan 8 aylar önce
söylediğini regista ve önünde 2 driplingci 8 numara ile yapan takımlar var zaten ve genelde bu işi başarıyorlar. örneğin geçen sezonun karagümrük biglia ve iki 8 numara orta sahası.
Erdoğan Ağcagül
Erdoğan Ağcagül 8 aylar önce
Guardiola futbolunu oldum olası sevmesem de geriden oyun kurmayı değerli buluyorum. Stoper oyun kurabildiği zaman oyunu da rakip kaleye daha yakınlaştırabiliyor, önde oyunu rahatça ilerletebiliyorsun. Bir de, ayağı iyi kaleci olduğunda stoperi daha aktif kullanmaya başlıyorsun ki bir nevi sahada 12 kişi gibi oluyorsun. Bu da önemli bir avantaj yaratıyor. Guardiola sistemini sevmeme sebebim de şu; tek tip orta saha oyuncuları oyunu monotonlaştırıyor, fizik güç ve kondisyon olarak bu seviye takımlar için yetersiz kalıyor ve özellikle Guardiola stoperlerinin savunma yeteneği olmuyor veya olsa da köreliyor. Bu da Emre Özcan'ın bahsettiği dominant oyun kurma konusunda bence sıkıntı yaratıyor zira ManU, Liverpool, Chelsea gibi güçlü takımlar veyahut Tottenham, Leeds, Brighton ve yeni gelen Brentford gibi hareketli, tempolu ve hızlı mantalite ile oynayan takımların karşı çok kolay antitez üretebilmesine sebep oluyor ki Tottenham, Chelsea, ManU, Leeds gibi takımların bu antitezi rahatça uyguladığını gördük. Ayrıca, Şampiyonlar Ligi seviyesinde 4. torba takımlarının bazıları haricinde birçok takım belli bir kaliteye sahip olduğu için Manchester City'nin Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmasına engel oluyor. Nasıl ki Beşiktaş'ta Sergen Yalçın Şampiyonlar Ligi için farklı bir oyun modeli ortaya koymayı gerekli görüyor, Guardiola da Şampiyonlar Ligi özelinde oyunu pas ve geriden oyun kurma dışında bir şekle evirmeli diye düşünüyorum.
Erdoğan Ağcagül
Erdoğan Ağcagül 8 aylar önce
@Mustafa Kalkan Kesinlikle katılıyorum.
Mustafa Kalkan
Mustafa Kalkan 8 aylar önce
@Erdoğan Ağcagül kesinlikle öyle. kaldı ki geçen yıl pep CL grup maçlarından sonra hangisi olduğunu tam hatırlamıyorum iki kanat oyuncusunu 8 oynattı hatta biri sterling. çok farklı noktadan bakıyor bu konuya bariz belli oluyor bu. ama maalesef her sezon clde sıkıntı yaşayıp bizi haklı çıkarıyor. çünkü fizik kalite ve tempo günümüz futbolu için en şart iki temel öğe bence.
Erdoğan Ağcagül
Erdoğan Ağcagül 8 aylar önce
@Mustafa Kalkan hadi grup maçları altı maç olduğundan bir şekilde idare ediyor ama son 16 maçlarından itibaren turlarda maç sayısı azaldığı için rakip takımların pres, fizik güç ve tempoyu yükselterek turu alma fırsatı oluyor ki ŞL finalinde Chelsea aldı. Community Shield finalinde de Leicester bunu belli bir seviyede yaparak kupayı aldı.
Mustafa Kalkan
Mustafa Kalkan 8 aylar önce
istatistik olarak bakınca çok yanılıyoruz. bernando silva mesela kante kadar koşuyor maç başı. ama odaklanmamiz gereken oyuna katkısı ne? kante fizik kalite, pasörlük, sovunma dahil bir paket. bernando ise oyunu sadece hücum yönünde oynayan bir oyuncu. pep'e çok saygı duysam da sadece yumuşak ve kadife ayaklarla futbol oynanmıyor bunu da net şampiyonlar liginde olan performans gösteriyor. net katılıyorum.
rock dust light star
rock dust light star 8 aylar önce
İtalya'nın gelmiş geçmiş en efsane 8 numarasıdır Diego Tantuni
enez dönmez
enez dönmez 8 aylar önce
KİNG EMRE ÖZCAN sen her program böyle derinlere in abi, gerçekten saf futbolsun nokta
Ahmet mahmutçepoğlu
Ahmet mahmutçepoğlu 8 aylar önce
Gsnin kadrosu tempo yapabilecek yaş ortalamasına sahip fakat bence sadece genç olmak yetmez en azından büyük maçlarda pozisyon ve oyun bilgisi eksikliğini ciddi hisseder. Kaldı ki skor tutma konusunda en azından ana planda olmayan tecrübeli oyunculara ciddi ihtiyacı olacaktır
Şevket BALIKTAY
Şevket BALIKTAY 8 aylar önce
Müthişsin be Emre Özcan, şu ülkede futboldan anlayan tek adam.
paşa erdeniz balyemez
paşa erdeniz balyemez 8 aylar önce
Emre - Zirve Tişört, Eskimeyen, az giyilen ITALY tişörtü - ÖZcan
Egemen Uzunoğlu
Egemen Uzunoğlu 8 aylar önce
Tardini Büfe podcast olarak spotifya yuklensin lutfen lutfen lutfen
Enzo Gallardo
Enzo Gallardo 8 aylar önce
En iyi bölüm olabilir bu ana bölüm 👍 çok güzel kafa yormuşsun reis
hasankemal zavalsız
hasankemal zavalsız 8 aylar önce
Her pazartesi akşam yemeğimden bam başka keyif almamı sağlayan program….
Yasin Sevinç
Yasin Sevinç 8 aylar önce
Leicester City şampiyonluğa oynadığında geriden oyun kurma yapmıyordu örnek verecek olursak ama istisna olarak geçebilir bu örnek
sinan öztürk
sinan öztürk 8 aylar önce
Aynı cümleyi 1 hafta önce kurdum kesinlikle tantuninin hakkı verilmiyor. Emre Özcan'dan bir tantunici tavsiyesi bekliyoruz
Ayberk Kaan Koç
Ayberk Kaan Koç 8 aylar önce
Emre "iyi yapılmışı bambaşka bir seviyedir" Özcan
hasankemal zavalsız
hasankemal zavalsız 8 aylar önce
3-2-4-1 sisteminde zeki merih çağlar önlerinde okay ozan onun önünde cengiz hakan calhanloglu irfan kerem forvet halil şeklinde kurmak isterdim oyun aklının daha yüksek olduğu daha çok hücum varyasyonlarının sahada uygulanabileceği bir kadro olduğunu düşünüyorum #BeAKing
Arda Ünalan
Arda Ünalan 8 aylar önce
Emre abinin bahsettiği yemek hingel büyük ihtimalle Çerkes yemeğidir. Her yoresine çerkesin yapısı değişebiliyor ama bizde bahsettiği gibi yapıyoruz. Eğer beğendiyse kesinlikle diğer çerkes yemeklerine bakmasını öneriyorum
Enes D.
Enes D. 8 aylar önce
İlk 3 haftalık görüntüde Emre abinin söylediklerine uyan tek takım Trabzonspor. Golden önce 20 pas yaparak bu alanda zirvede. Süreklilik kazanır mı bilinmez ama yol kesinlikle doğru.
Mustafa Kalkan
Mustafa Kalkan 8 aylar önce
problem şu ki ortaya fizik kalite ve tempo koyması gereken maçlarda abdullah hoca genelde sıkıntı yaşıyor. bence derinde bekleyen ve iyi savunma yapan her takım trabzon için problem teşkil edecektir. çünkü oynatmak istediği orta sahalar ne kadar iyi hücumcu ve iyi oyun kuran oyuncular olsa da oyunun iki yönünü oynayamıyorlar. kısmen berat biraz bunu yapıyor ama o da fiziken henüz prime döneminde değil zaten. winner bir takım tabiki topa sahip olmayı ilk plana koymalı ama tek planla yol giden winner takım da olmaz. mutlaka bir noktada patlak vereceğini düşünüyorum.
Enes D.
Enes D. 8 aylar önce
@Mustafa Kalkan Trabzonspor'un uzun zamandır belli bir sistemi yoktu. Avcı hocanın başlattığı bu sistem ve bu sisteme göre yapılan transferler birbirlerini tamamlıyor. Eğer ivme kazanırsa çok farklı şeyler izletebilir Trabzonspor. Ayrıca, geriden oyun kurma konusunda çok iyi olduğu kadar defansta da zafiyet yaşıyor. Bu sorun çözülürse gerçekten çok farklı seviye izletebilirler.
Mustafa Kalkan
Mustafa Kalkan 8 aylar önce
abdullah hoca city gibi bir oyun tarzı oynatmaya çalışıyor neredeyse ama tek planı bu olunca da derinde bekleyen takımları da çözemiyor. rakip zaten sana kendi sahanda basmıyor ve buna gerek kalmıyor. city mesela şampiyonlar liginde bu konuda problem yaşıyor, sadece pas üzerine bir oyun dominasyon sağlasa da bazen kısırlaşıyor.
ozan dmn
ozan dmn 8 aylar önce
Bizim evde de annem hingel yapıyor .Mantının içinde acı patates püresi, üzerine de yoğurt yerine tereyağlı sos atılarak tüketiliyor.Muhteşem bir lezzet.
hasan oğul
hasan oğul 8 aylar önce
#BeAKing Emre ağbi, sence 10 numaralar orta saha sayılmalı mı? şampiyonlar ligi finalinde guardiola bir kaç orta sahayla çıktığını düşündü ama sadece ilkay orta saha oyuncusuydu city de.
Ahmet mahmutçepoğlu
Ahmet mahmutçepoğlu 8 aylar önce
İsviçrede Sommer vardı unutmamak lazım. Acayip bir kaleci. Bence net İsviçre’nin süperstarı
Mehmet Akif Özçelik
Mehmet Akif Özçelik 8 aylar önce
8'siz takım mı olur ? 3 tane 8 ile oynayan takımlar oldu. Maçın sonucu kadrolar açıklanınca belliydi aslında
BAHADIR
BAHADIR 8 aylar önce
Cicaldau 8 zaten. Oyundan çıkmasıyla koptu oyun. Adam hem kendi ceza sahasına giriyor top kazanıyor hem de rakip ceza sahasına girip gol atıyor.
Salih Çetin
Salih Çetin 8 aylar önce
Sayın Socrates yönetimi Mehmet abi ile Emre abi neden birlikte program yapmaz yapsınlar iliklerimize kadar futbol hissedelim
Mehmet Ali Pekcan
Mehmet Ali Pekcan 8 aylar önce
gelir gelmez şampiyon olan ve oyuna da etki eden Eric Gerets abi. nasıl unutursun?
Talha Tuğla
Talha Tuğla 8 aylar önce
Bu gün El Neny ismi geçiyor abi. Galatasaray için yorumlarını bekliyorum. Bu bahsettiğin top ile çıkış oyununun da etkili olur mu? Marcao da dönecek.
The3harfli
The3harfli 8 aylar önce
Biraz önce Mehmet Demirkol u dinledim ordan buraya geldim Demirkol köri gibi her yemeğe koyarsan ve olması gereken yemeğe bile çok miktarda koyduğunda yemeğin tadını bozan biri, Emre "Zirve" Özcan tuz gibi her yemeğin olmazsa olmazı ve hep dozunda.
Koray Orhun Arslan
Koray Orhun Arslan 8 aylar önce
İlk 21 dakika Zirve Özcan'dan bir resital dinledik teşekkürler 👏🏻
Itadakimasu
Itadakimasu 8 aylar önce
Marcao Nelsson bide saglam bi 6 numara gelirse gs oyun kurabilir ama şu anki kadroyla zor 6 numarada berkanda taylanda o oyunu kurma görevini başaramıyor biraz sabır lazım + bu takım yeni kuruldu orası da önemli
Itadakimasu
Itadakimasu 8 aylar önce
@BAHADIR her sene aynı performansı zaten messi Ronaldo sergiliyor tabi ki performansta düşüşler olacak ama taylananın zaten gerçek mevkisi 6 numara değil Taylan tam bi 8 numara oraya o bölgenin asıl oyuncusu lazım bence dostum
BAHADIR
BAHADIR 8 aylar önce
Geçen sezon nasıl oluyordu Taylan ile peki? Ne değişti hemen?
Hamza Kadir Aslan
Hamza Kadir Aslan 8 aylar önce
Ya karrrdeşiiim şu programın saatini geçen sezonki gibi gündüze çekin akşam izleyince uyuyasım kaçıyor
Aykut Celebi
Aykut Celebi 8 aylar önce
Zico var ilk senesinde pas oyunuyla şampiyon olan.
ahmet kayhan özsoy
ahmet kayhan özsoy 8 aylar önce
Atalay la ilgili değişik düşüncelerimiz var demişti Fatih Hoca bir maçtan sonra belki 6 8 numara olarak onu hazırlıyor olabilir. Fizik olarak yetersiz kalsa da teknik olarak Taylan ve Berkan dan kat kat daha üstün bir oyuncu
ahmet kayhan özsoy
ahmet kayhan özsoy 8 aylar önce
Koskoca Galatasaray da dünya çapında 3 antrenör nasıl olmaz aklım almıyor benim. Millet 10 20 civarı ekiple çalışıyor. Biz de neden bu alana yatırım yok anlamış değilim
ahmet kayhan özsoy
ahmet kayhan özsoy 8 aylar önce
@Serkan Uyar zaten merak ettiğim konu da o. Aytaç 8 desen 8 değil 6 desen 6 değil. Bartuğ a bir şans vermek varken niye Aytaç a para saçıyoruz anlamış değilim. Babel den verim alamayacağımız belli. Bari Yunus a bir şans versek de üç beş kuruş kazandırır en azından...Genç oyuncu 5 maç iyi oynasa fiyatı 5- 10 bandına geliyor zaten piyasada. Sonra vay efendim ekonomi. Galatasaray lıyım ama Vitor' un Fener de yaptığını hayranlıkla izliyorum. Adam tak diye 16 yaşında oyuncuyu koyuyor sahaya. Biz hala 35 lik adamdan sıçrama bekliyoruz...
Serkan Uyar
Serkan Uyar 8 aylar önce
nerdeee..değişik düşünce dediği ya sol bek oynatmaktır,yada 2.lig takımlarından birine kiraya vermektir..atalayın a sı aklında yok..yunus akgün,atalay,bartuğ,emin bayram hiç şans vermemesi veya kiraya göndermesi,alttan gelenlerle hiç işi olmadığının kanıtıdır..geçen sene kerem bile girdiği her maçta iş yapmasına rağmen,son 6 maça kadar doğru düzgün 11 oynamadı..onun yerine feghouli,babel,ardayı izledik..hocadan geçmiş
Atakan Tut
Atakan Tut 8 aylar önce
Bu işin zirvesi emre özcandır.
Cihan Baris
Cihan Baris 8 aylar önce
Ah Bergkamp, ne super futbolcuydu be.
Napılıyo pekala
Napılıyo pekala 8 aylar önce
Abi 95 96 Carlos Alberto Pereira anlatılana göre ilk sezonunda savunma futbolu ile şampiyon olmuş. Değiştirmiş biseyleri
Napılıyo pekala
Napılıyo pekala 8 aylar önce
Yorumu yazdim devamında Carlos alberto pereira konuşulmuş. 😀
Reus
Reus 8 aylar önce
Diğer haftada konu kapalı savunmaları açmanın yollarını konuşun.
aydın yıldız
aydın yıldız 8 aylar önce
Hollanda maçını iyi oynayıp Norveç maçında sıkıntı yaşarız gibi diyor ya genç kardeşimiz :) ne güldüm orada. Ya çok romantik ya da çok saf. Kötü bir şey söylemeyelim kardeşimize.
lOnEWoLf_HaNSolo.}
lOnEWoLf_HaNSolo.} 8 aylar önce
bir sorum var:Ronaldo'nun Manu'da attıgı penaltı stili şimdi yasak mı?
Ali Bas
Ali Bas 8 aylar önce
Harika bir program olmuş
Ahmet Utku
Ahmet Utku 8 aylar önce
Van gal iyi boş yapmış di maria depay gibi isimleri harcadı ve fellaini Schneiderlin gibi çöpleri sanki o almadı.
Hami Kocakahya
Hami Kocakahya 8 aylar önce
galatasaray geriden oyun kurma sorununu tuchelin marquinhosu 6 numarada kullanması gibi marcaoyu 6 numaraya koyarak çözebilir mi? hem kesici hem oyun kurucu olarak eldeki en iyi oyuncu gibi görünüyor. gerektiğinde üçlüye de çok rahat dönebilecek bi yapı olur böylece
Hasan Boğaçhan Saraçoğlu
Hasan Boğaçhan Saraçoğlu 8 aylar önce
Alisson+van dijk zaten 130 ediyor basli basina. Jota, salah ve baska oyuncular da eklendi ayrica.
Ibrahim Ibrahimov
Ibrahim Ibrahimov 8 aylar önce
Aynen abi hinkal ama bu bir dagistanda diyil kafkaslarda yasiyan her halkin yapdigi bir hamur yemegi ..farkli farklisi var yani
Duhan Özkan
Duhan Özkan 8 aylar önce
Acayip keyif aldım bambaşka bi seviye olmuş ilk dakikalar
Maotun Tanhu
Maotun Tanhu 8 aylar önce
Oh bee, Sonunda Emre Özcan'da sporu bırakmış, salmış göbeği ^^
karpin valerin
karpin valerin 8 aylar önce
galatasaray geriden nasıl çıkar adlı programı izlediniz, teşekkürler. emre özcan'ın gs damarı tutmuş belli ki...
10. Sınıf Edebiyat 2. Dönem 2. Yazılı Hazırlık #2022
31:07
This is WILD 😳
0:50
SportsNation
görünümler 6 Mn
Teşkilat 47. Bölüm
2:13:36
Teşkilat Dizisi
görünümler 1,3 Mn
HİDRA - GÖÇMEN
3:15
Hidra Official
görünümler 506 B
George Orwell | Hayvan Çiftliği - Sesli Kitap
2:52:32
Teknoloji ve Bilim Notları 2022/5
1:44:52
TeknoSeyir
görünümler 12 B
Ronaldo VS Hayri
0:44
Hayri Hiçdoymaz
görünümler 149 B
En güzel gol sevinci hangisi??🤔🤔
0:10
Görkemli Futbol
görünümler 279 B
nexus got scared from John Cena team 🔥😈
0:23
AgX PlayzZ
görünümler 3,4 Mn
If Messi and Ronaldo were a club🤯🥶
0:23
HyperXAbhyuday
görünümler 534 B