Katarsis -X-TRA - Yetişkin İçerikli Filmlerde Oynayan Narin Esmersoy: “Nasırlaştım”

  görünümler 1,020,042

Bana Göre TV

Bana Göre TV

2 aylar önce

- X-TRA’ da ’ın bu haftaki konuğu yedi yıldır yetişkin içerikli filmlerde oynayan . Narin, erken çocukluğunda yaşadığı zorlukları, anne- babasına ve evine karşı yaşadığı aidiyetsizliği ve büyüme hikayesindeki hayal kırıklıklarını anlatıyor. Bu videolarda yer almaya başladığı dönemi, yıllar içinde “nasırlaştım” dediği oyunculuğunu ve karşılaştığı insan profillerini ve istekleri anlatıyor. Yeni bölüm şimdi yayında!

Narin Esmersoy ile Katarsis X-TRA şimdi TRshow 'de yayında!

Yeni bölümleri kaçırmamak için abone olun: bit.ly/2LUEOwP
Instagram'da bizi takip etmeyi unutmayın: bit.ly/2YwN7jP

Gökhan Çınar Sosyal Medya Adresleri
Websitesi - www.gokhancinar.com.tr
Instagram - gokhanncinar
Twitter - gokhanncinar

YORUMLAR: 1 792
Şadiye Kılıç
Şadiye Kılıç
Ülkece bu adamın karşısına oturmaya ihtiyacımız var.
Zehra
Zehra
Her videoda anladığımız tek gerçek var,aileniz ya şansınız olur ya imtihanınız...
surayye efendi
surayye efendi
Her şey bir yana Gökhan beyin sakinliği, sabırla insanları dinlemesi... aslında tüm insanlığın ihtiyaci olan şey...
ÖZGE ÖZBEK
ÖZGE ÖZBEK
Bu programın öğrettiği en temel şey şu, aile temelde her şeydir. Anne ve babalar çocuklarınıza sevgi ve şefkat gösterin. Onları bir birey olarak görün. Hatalarından dolayı büyük cezalar kesmeyin. Anlayışlı olun.
Denizzz1
Denizzz1
Bu programda videoları izledikçe dışarıdan kimseyi yargılamadan, ne yaşadığını bilmeden biri hakkında düşünmemem gerektiğini o kadar iyi öğretti ki kimseye ön yargılı yaklaşmıyorum eleştirilenlere de ne yaşadığını bilemeyiz ve de bizim hayatımızda daha bitmedi diye yaklaşımlarda bulunuyorum işte böyle güzel bir şey kazandırıyor
Falan Filan
Falan Filan
Annem korkunç bir kadındı. Şimdilerde düşündükçe farkına varıyorum... hem fiziksel hem psikolojik şiddet had safhadaydı. Ben ve kardeşim hiç yaramaz çocuklar değildik. Buna rağmen gülmemiz bile annemi rahatsız ederdi. Daha küçücükken bize ettiği küfürleri ve hakaretleri kendi kendine konuşurken bile dile getiremiyorum. İşin ilginç yanı dışarıya karşı çok nazik ve kibardı. Kimseye o yüzünü göstermezdi. Hatta çocukları koruma derneklerinde gönüllü çalışmaları vardı. Babam da annemden nefret ediyormuş meğerse, o mesafeli duruş bu yüzdenmiş. Şimdi hiç göresim yok annemi. Küs değilim, kırgınım sadece. Keşke yeniden büyüme fırsatım olsaydı, bambaşka biri olurdum bugün.
ruyaa_92
ruyaa_92 14 gün önce
Hepimiz zor zamanlar yaşıyoruz hicbirimizin hayatı kolay olmadı ama biz o yolları seçmedik.Bu senin tercihin kimsenin üzerine yıkma kendini bu şekilde aklayamazsın. Umarım bazı değerlerin farkına varırsın ve tek suçlunun kendin olduğunu kabul edersin. Kusura bakmayın ama zevkler ve para tatlı geliyor bu tarz bazı değerlerinin farkında olmayan insanlara.
Merve Sert
Merve Sert 21 gün önce
Anlattıgı herşeyde seçtigi yasam tarzında bile bir başkaldırı hissettim. Toplumun iki yüzlülüğünü cok guzel yansıtan bir bölüm olmuş.
Aleyna
Aleyna
Yine kimseye karşı ön yargılarımızla düşünmeden bakabileceğimiz bir video ♥️ iyi ki varsınız
Deniz Colak
Deniz Colak
Farklı koşullarda, ne kadar farklı bir hayatı olurmuş Narin Hanımın. Üzüldüm. Başkalarının hatalarının cezasını ödemek zorunda kalması çok acı.
Yunus Emre Baran
Yunus Emre Baran
Kimsenin hikayesini sınamayın çünkü henüz bizim hikayemiz bitmedi, hayat belli başlı seçimlerden ibaret yaşadığımız bir öyküden başka bir şey değil kişiliğimizi benliğimizi oluşturan seçimlerimizdir seçimlerimizi yaparken özgürüzdür bu sebepten seçim yaptıktan sonra bu seçimin yarattığı sonuçlardan rahatsız olup şikayet etmek maalesef hakkımız değildir memnun değilsenİz seçimlerinizden geri dönebilirsiniz her zaman.
Tülay Anlar Hair Studio
Tülay Anlar Hair Studio
Çocukluk yılları kaderimizi belirliyor. Bu şekilde zarar görmüş çocuklar için inanılmaz üzülüyorum ve anne babaları suçluyorum. Dünyaya getirdiyseniz sahip çıkacaksınız. Narin hanım kim olursa olsun bu şekilde dışlanmamalı. Umarım bundan sonraki hayatı güzel olur. Çok üzücü ve söylediği her şey doğru. İkiyüzlü insanlar….
Emel DIĞRAK
Emel DIĞRAK
Katarsis -X-TRA'ya gelen her kişide boğazım düğümleniyor. Kimsenin hayatını, yaşadıklarını bilmeden yargılamamak gerekir ki yargılamak bize DÜŞMEZ...
Elif Akca
Elif Akca
Yargılamak bize düşmez ancak kendi yolunu, kendi tercihleriyle çizmiş. Zorla içine sürüklendiği bir hayat değil, bence dinleyelim, anlamaya çalışalım ama normalleştirmeyelim. Herşeyi kanıksayan tuhaf bir topluma dönüştük, yazık...
Esra özturk
Esra özturk
narin hanım hayata gözlerini başka bir ailede açsaydı bence başka bir programda bambaşka dallarda başarılarını dinliyor olabilirdik.Herkes üremesin ya,çocuk doğurabilmek için ebeveynler zorunlu eğitim almalı ! kaç kişinin hayatı cahil insanların ebeveyn olması yuzunden mahvoluyor.
Özge
Özge 14 gün önce
Seçtiği yolun yanlışlığını ben buyum bunları yaşadım ve böyle oldum diyerek kendini haklı hale getiremezsin evet hayatta yaşadığımız şeyler bizi bazı yollara sürükleyebilir tabiki ama önümüzde tek bir seçenek yoktur biz seçeriz bazı şeyleri de aç da kalsa namusu ile iş bulup çalışan çok insan var önündeki tek yol bu değildi sen bunu seçtin bunu tercih ettin ve bundan memnun olduğunu söylüyorsun sanmıyorum ama umarım doğru yolu bulursun parayı sana direkt vermeyip masaya bırakmaları parayı elden kabul etmemen seni doğru ahlaklı ve gururlu yapmaz kendini böyle rahatlatıyorsan bilemem prensipli güçlü ve bilgili bir kadın rolü çizmeye çalışmışsın ama olmamış
Bekir Kılıç
Bekir Kılıç
Hayattaki en önemli şey ailedir bu program da öğrendiğim şey ve kimseyi son durumunla yargılamamak lazımmış kimse kimin ne yaşadıpını bilemez
Sunny US
Sunny US 12 saatler önce
Liseyi birincilikle bitirip, hayallerinde konservatuar olan bir insanın, bu yolu secmesi, gerçekten çok üzücü! Ailesinin ve çevresindeki yanlış insanların kurbanı olmuş, yazık!
Xaliq Mamedov
Xaliq Mamedov
"unutmayacağım şekilde unuttum"
Sltntl
Sltntl
Herzaman her insanın o gülen yüzününn arkasındaa "dizlerini oturup kendine çekmiş sessizce ağlayan çocugu " vardır ..! Bu hayatta dik durmamız için en çok kendimize ihtiyaçimiz olduğunu bjr kez daha görmüş olduk .! 🙏😔
Aşk Taktikleri | Resmi Fragman | Netflix
1:46
Netflix Türkiye
görünümler 170 B
Kardeşlerim 36. Bölüm @atv
2:26:28
KARDEŞLERİM
görünümler 6 Mn
KATARSİS: Burcu Esmersoy
34:42
Bana Göre TV
görünümler 4 Mn
Aşk Taktikleri | Resmi Fragman | Netflix
1:46
Netflix Türkiye
görünümler 170 B