ÇANAKKALEDE DEDEKTÖRLE MERMİ ve SAVAŞ MÜHİMMATI ARADIM! (KESİN İZLE)

  görünümler 4,278,250

Deli Mi Ne?

Deli Mi Ne?

2 aylar önce

ÇANAKKALE'DE DEDEKTÖRLE MERMİ ve SAVAŞ MÜHİMMATI ARADIM! (KESİN İZLE) videomuz sizlerle. Arkadaşlar bugün Çanakkale Savaşlarının yaşandığı tarihi yarım ada olan Gelibolu da Termal Dedektör ve Metal dedektörleriyle beraber o dönemden kalma savaş mühimmatlarını aradık. Muhteşem bir video oldu. İyi seyirler.
Bu video ÇANAKKALE SAVAŞLARI GELİBOLU TARİHÎ ALAN BAŞKANLIĞI izniyle. Tarihi Alan sınırları içerisinde bulunan şehitliklerimizde profesyonel kamera ile çekim iznin
verilmesi talebini içeren ilgi başvuru Bakanlık Makamının 18/06/2015 tarihli ve 2077 sayılı Olurları ile
yürürlüğe giren Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alanında Alan Başkanlığına Tahsisli Yerlerde
Çekim Yapılmasına İlişkin Yönerge dahilinde değerlendirilmiş olup ilgili Yönerge hükümlerine uymak
ve 14'üncü madde uyarınca yapılacak olan çekimlerden birer kopya Başkanlığımıza verilmek üzere aynı Yönergenin 5'inci maddesinin birinci fıkrasının (c) bendi kapsamında uygun görülmüştür.
İrtibat & İşbirliği:
Türkiyenin En Çılgın TRshow Kanalı
delimine@temtalent.com

YORUMLAR: 5 200
@DeliMiNe
@DeliMiNe
10 milyon abone olmamız için abone olur musun? ❤
@FighterTR
@FighterTR
Allah bütün şehitlerimizin mekânını cennet eylesin 🇹🇷
@tatangatatanga5551
@tatangatatanga5551
Harp tarihi danışmanı olarak. Bulunan parçalar hakkında sizi bilgilendireyim;
@serkanselcuk6527
@serkanselcuk6527
Şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. Böyle projeler ile genç kardeşlerimize ulaştığınız için tebrik ediyoruz. Manevi başkentimizi görmeyen , o maneviyatı hissetmeyen kalmamalı.
@oguzbatusaday
@oguzbatusaday
Gözlerim doldu… Rabbim tüm şehitlerimize rahmet etsin.🙏 böyle değerli şeyleri görmek çok faydalı bizim adımıza. Abdü abi’ye çok teşekkür ederim ❤
@enissahinofficial
@enissahinofficial
Allahım tüm şehitlerimizin mekanını cennet eylesin 🇹🇷 ❤ İzlerken tüylerim diken diken oldu.. Duygulanmamak mümkün değil yaa.. 🇹🇷
@omerfatihozkan67
@omerfatihozkan67
Son zamanlarda izledigim en güzel videolardan birisi Çanakkaleye 2 kez gittim sürekli tekrar tekrar gidesim geliyor ecdadımızın son ferdine kadar kaniyla caniyla savaştigi yerler oldugu icin herkesin senede en az 1 kere gitmesi çocuklarina bu destanı anlatması gerekir.Mekanları cennet olsun..
@AiTrCover
@AiTrCover
hayatımın en iyi 35 dakikasıydı umarım öleceğini bilipte bize bu ülkeyi bırakan şehitlerimizin gözünü arkada bırakmıyacağız
@semihbayram5978
@semihbayram5978
bir çanakkaleli olarak gurur verici duygu dolu bir video olmuş, bu duyguları bize tekrardan yaşattığı için teşekkür ederiz ❤
@mulayimabi04
@mulayimabi04
Okul çağındaki çocukların özellikle görmesi gerekir ben bir doğulu olarak 14 yaşımda bu tadı tattım iyiki tattım ve iki gün rehber eşliğinde savaş anlarını dinlerken insanın tüyleri diken diken oluyor insanın gözünde yaşlar sel olup akıyor hem gurur hem hüzün hem devlet aşkı hem bayrak sevgisi bambaşka duygular yaşıyor insan bu cennet vatanın her bir ferdinin mutlaka yaşaması gerekiyor devlet eliyle milli eğitim eliyle doğu bölgelerindeki okul çağındaki çocuklar mutlak bu duyguyu yaşamalı ülkesine devletine bayrağına sadık nesiller yetiştirmek istiyorsak Çanakkale ruhunu yaşamaları şart .
@ferdiTayfur066
@ferdiTayfur066
Sehitlerimizi rahmetle anıyorum Rabbim cennet ile ödüllendirsin. Gerçekten duygulanmamak elde değil. Geçekten büyük tarihi eserler buldunuz tebrikler.
@tukakaclusterone5699
@tukakaclusterone5699
Bütün şehitlerimizin ruhu şad olsun..Emeğinize sağlık.
@muzikizm2768
@muzikizm2768 14 gün önce
vatanına ne kadar düşkün olduğun , neler hissettiğin gözlerinden belli ve seninle aynı duyguları paylaştığımı bilmeni isterim saygılar.rabbim tüm şehitlerimize rahmet eylesin ve bizler için canlarını niçin siper ettiklerini anlamamız gerek.
@blackish8667
@blackish8667
Vatanımızı korkusuzca koruyan ve şuanda hâlâ bu topraklarda yaşamamızı sağlayan şehitlerimizin ruhları şâd olsun.
@bayrameler8611
@bayrameler8611
Rabb'im bütün şehitlerimizi cennetine kabul etsin gerçekten inanılmaz bir duygu ve tarif edilemez bir his. Umarım can vererek emanet edilen bu toprakları yine gerekirse can verecek koruyacağız.
@muratince7289
@muratince7289
Mekanları cennet olsun. Ülke de yaşayan her vatandaş oraları görmesi gerekiyor.
@ahmetcan9300
@ahmetcan9300
Bütün şehitlerimizin mekanı cennet olsun nur içinde uyusunlar ❤️🇹🇷
@ibrahimsimsirel5624
@ibrahimsimsirel5624
tüm şehitlerimizin mekanı cennet olsun matarayı görünce içim parçalandı
@hayat8047
@hayat8047
alah bütün vatanımıza savaşan şehitlerin
@erdogun2err880
@erdogun2err880
Güzel vatanımızı savunan dedelerimizin ruhuna Fatiha 🤲🏼❤️