Kırmızı Takımın Olaylı Takım Oylaması | MasterChef Türkiye 91. Bölüm

  görünümler 212,427

MasterChef Türkiye

MasterChef Türkiye

3 aylar önce

Kırmızı takımın olaylı takım oylaması. En çok ismi çıkan isim.
MasterChef Türkiye 91. Bölüm'ü izlemek için👨‍🍳👩‍🍳👉 trshow.info/watch/WyRJNkTlwkA/video.html

MasterChef Türkiye’ye Abone Olmak İçin Tıklayın!: bit.ly/3paKvpP

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de her bölüm nefes kesiyor!

TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?


🍳 SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ 🍅
Instagram : mastercheft...
Twitter : TvMasterchef
Facebook : MasterChefTu...
Web Site : www.tv8.com.tr/masterchef-tur...

YORUMLAR: 793
Songül
Songül
Araz var ya hiç kalıbının adamı değilmiş lafını sonuna kadar hak ediyorsun yani tebrikler.
Songül
Songül
Herkesin adaleti farklı işliyor diyen azize sen ağlayıp zırlama diye haksız yere potaya gitmedin bu hafta artık adalet adalet diyip durmayın
Tgby
Tgby
Ateş cidden bomboşun, Dilaraya diğer günler ben kazandım nasıl beni yazarsın hesabı sorarken gidip Safanuru yazamazsın. Onun bunun yancısı olarak o yarışmada hiç bir şey olamazsın. Bir an önce elenmen dileğiyle
Vahdettin Evren
Vahdettin Evren
Kırmızı takım haftayı 1-2 kazanmalarına rağmen birbirlerine girdiler. Bide haftayı mağlup kapatsalardı neler olurdu acaba. Kaybetmelerini, birbirlerine girdikleri anı zevkle izledim. Yesinler birbirlerini, zerre umrumda değiller.
buse sjcie
buse sjcie
Azize ye yapılan ayrıcalığa neden kimse bir şey demiyor? Hanımefendinin morali bozulmasın diye oyun kaybetse bile yazmıyorlar. Bir an önce gitmen dileğiyle Azize
gözde tan
gözde tan
Dilara'yı sevmem ama ilk defa bu kadar haklıydı. 👏🏻 Ateş konusunda da iyi yaptı, ateş abilerinin koruması altında. Araz ile Sergen tam bir balon çıktı. Araz'ın Burcu'yu çekemediği de çok belli. Yedeklerden gelenler bunlara nasıl artistlik yapıyor ya bunlar azıcık birlik olsa olaylar çok değişecek
Vahdettin Evren
Vahdettin Evren
Safanur'un isminin yazılmasında kesinlikle haksızlık olduğunu düşünüyorum. Sonuçta genele bakıldığında Safanur 2/3 yapmış ve ondan daha başarısız yarışmacılar vardı. Hasan ve Milhan. Neyse ki kaptanın kararıyla potaya giden isim Milhan oldu. Olması gereken de buydu. Milhan yerine Safanur potaya girseydi büyük haksızlık olurdu.
boolove
boolove
dilara o laflari etmese onlara agzinin payini vermese eminim ki sergen milhani hayatta soylemezdi 🙄
Z.N
Z.N
Ateş'in ben de 3'te 2 yaptım sen beni neden söyledin demesi kadar saçma bir şey yok.Yemeğin çoğunu başkasına yaptırıp yemeğe konup sonra kendini başarılı sayıyor ya çok gülüyorum.Oradaki herkes olanların farkında,Dilara genel olarak tartışmacı bir kişiliğe sahip olsa da bugün söylediği her şeyde haklıydı.Başkalarının arkasına sığınarak bir yere varılmaz,Ateş onu yaparak ilk kaça kalırım diye düşünmekten bir hal oldu.
sil bastan
sil bastan
Noldu ates nasil duyguymus emrenin tabagi gectigi halde sende onu yazmistin
çırak adam
çırak adam
Dilaranın fırcalaması bence milhanın gitmesine sebeb oldu yoksa safanur gönderilecekti potaya helal olsun dilara tebrikler
meral özdemir
meral özdemir
Emre’yi destekliyorum çok efendi, yetenekli ve profesyonel 👏👏
e v a
e v a
Sıkıldım artık Arazın sürekli insanların karşısına geçip “sen şöyle yapıyorsun böyle yapmalısın senin iyiliğin için söylüyorum” tarzı konuşmalarından sanki oranın babasıymış gibi dışardan iyi gözlem yaptığını falan sanıyor. Ayrıca Dilara’yı hiç sevmem ama burda çok haklıydı.
Semaa Hbo
Semaa Hbo
Dilarayi sevmesem de bariz kulis olduğu ortada ve bunu söylediği için, çetenin karşısına çıktığı için helal olsunnn
Deniz Derim
Deniz Derim
Dilara bu çete karşısında gene çok sakin kalmış. Bana biri şu Araz gibi üstten ukalaca konuşacak ben cevap verince de alaycı şekilde gülecek ben direkt dalardım. Hamza bin kat iyiydi bundan.
boolove
boolove
araz ve hasanın ikide bir dilaranın lafını bölmesi 😭 korkmayın bu kadar gerçeklerin ortaya çıkmasından korkuyorsanız da yapmayacaksınız böyle iki yüzlülükler bu kadar basit 🤷‍♂️
Ilaha Ibrahimli
Ilaha Ibrahimli
Arazın Ateş sevgisini anlamıyorum. Dilara haklı. Aralarında konuşmuşlar. Safanuru takıma zaten potaya gidilirse bir joker olsun diye almışlar.
Furkan Aksoy
Furkan Aksoy
derhal erkek gruplaşmasının sonu gelmeli . büyük haksızlık
Çınar Aydoğan
Çınar Aydoğan
Dilara haklı Butun yemekler kaybetmiş Hasan Sergen Araza Dilara hariç 0 oy çıkması kaybetmiş hiç yemeği olmayan sefanura 6 oy çıkmasında sizce kulis yokmu?
Emre Emre
Emre Emre
Dilara bugün kesinlikle haklıydı. Hatta belki öyle konuşmasa sergen Safanur u potaya atabilirdi.
Лео Бокерия. Мифы о сердце: валокордин, холестерин и дистония
52:00
Просто о сложном с Софико Шеварднадзе
görünümler 2 Mn
Hirai Zerdüş - Bu Kadar Hikayem
2:50
Hirai Zerdüş
görünümler 204 B
En İyi Dönerleri Yapan Takım! | MasterChef Türkiye 90. Bölüm
1:18:34