Çocukların ve kuşların şairi Ülkü Tamer anıldı | Görkemli Hatıralar 2.Bölüm 20 Şubat 2021

  görünümler 1,197

Halktv

8 aylar önce

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
trshow.info/on/f_R.html...

Halk TV TRshow Kanalına Abone Olmak İçin:

► trshow.info/on/f_R.html...

Halk TV Resmi Web Sitesi

► halktv.com.tr/

Halk TV Sosyal Medya Hesapları:

Twitter ► halktvcomtr
Facebook ► halktvcomtr
Instagram ► halktvcomtr
Telegram ► t.me/halktvtr

YORUMLAR
Emin Tatar
Emin Tatar 7 aylar önce
Suavi Agbi, ne güzel bir Edebiyat ne güzel bir dil belli ki yoksa ODTÜ 'lüler hep böyle Deniz lere akan su gibi mi Türkçe. Devrimci Selamlarımla. Adana'lı.
amerikan gerillasının köşeyazıları
amerikan gerillasının köşeyazıları 8 aylar önce
AKP'NİN 2023 HEDEFİNE ULAŞMASINA 679 GÜN KALDI.YANİ AKP'NİN TÜRKİYE'Yİ TÜMÜYLE TESLİM ALMASINA 679 GÜN KALDI.TEK VE SON KURTULUŞ OLAN ERKEN SEÇİMLE TÜRKİYE RAHATLAYACAKTIR
Gürbüz Köse
Gürbüz Köse 8 aylar önce
CHP nerde ne hale düştü halk tv CHP'nin arka bahçesi halk tv
güneri bey
güneri bey 8 aylar önce
38:46 neyin unutulmaz olduğunu anlayamadık ama neyse
zorali
zorali 8 aylar önce
Şok. Allah seni sevmezse, ebedi cehenneme gideceksin. Ebedi Cehennem korkunçtur. Görmek istersen sana bir mucize göstereceğim. Kuran, gökyüzünün genişlediğini söyledi. Kuran, birbirine karışmayan iki su olduğunu söyledi. Kuran, gökyüzünde bir tavan gibi bizi koruyan bir şey olduğunu söylüyor. Bu atmosfer ve ozon tabakasıdır. Bilim onları keşfetti. Kuran 1400 yıllık bir kitaptır. Bütün Kuranlar aynıdır. Kuranın anlamını başka dillere yanlış yorumluyorlar. Eski Kuran'a bakabilirsiniz. Arama yapabilirsiniz. Birçok kötü lider bunları bilir. Düşmanlarım bana kurtarıcı diyor. İşaretlerimi gördüler. Beni öldürmek istiyorlar. Instagram'da her dilde açıklıyorum. 👉 @mastergonca Bana yardım et. Beni öldürmek istiyorlar. Yarım saniye bile cehennem ateşine dayanamayız. Şeytan bizi kandırıyor. Kibirli olmamızı istiyor. Önyargılı olmamalıyız. . Kötü insanlardan örnekler veriyor. Bize kötü görünmemizi ve kötü olmamızı söyler. Bu bir test. Hayat kısa. Allah c.c bizden bir şeyler yapmamızı istiyor. Kaza veya hastalık nedeniyle erken ölebiliriz. Dünyadaki hayatımız bir sınavdır. Testi kazanmalıyız. Bunu insanlara aşılamalıyız. Kuranı farklı dillere, yanlış çenlış çevirenler var. İyi araştırmalı sın. Sonsuza kadar cennette yaşamak çok güzel. Sonsuza kadar cehennemde kalmak çok korkutucu .. İnanılmaz mucizeler beklemeyin. Mucizeler böyledir. Yazık. Hala inanmayanlar var. Öldüğün zaman anlayacaksın. Mucizeyi görüp inanmazsak cehenneme gideriz. Gerekeni yapmazsak cehenneme gireriz. İşaretlerim ve planlarım instagramda, bana yardım et. Bunu gizlice yapmazsan seni öldürürler..
AMSTERDAM VLOG - PART 1
32:00
Kerimcan Durmaz
görünümler 531 B
EĞLENCE MERKEZİNDE 10.000 TL HARCAMAK ! w/@Ali Biçim
24:15
HALK TV CANLI YAYIN | FULL HD
Halktv
görünümler 6 B
Ceviz Kabuğu İhsan ELİAÇIK 2
3:51:24
By-Bozo
görünümler 999 B
AMSTERDAM VLOG - PART 1
32:00
Kerimcan Durmaz
görünümler 531 B
EĞLENCE MERKEZİNDE 10.000 TL HARCAMAK ! w/@Ali Biçim
24:15
Yargı 6. Bölüm Fragman
0:32
Yargı
görünümler 2,6 Mn