Sadakatsiz 32. Bölüm 2. Fragmanı

  görünümler 2,531,406

Sadakatsiz

27 gün önce

Sadakatsiz yeni bölümüyle 29 Eylül Çarşamba KanalD'de!

💍 Sadakatsiz ailesine katılmak için: bit.ly/35JLRRa 🤗
💍 Ayrıcalıklardan yararlanmak için: bit.ly/3kCVaHb 🤗

Oyuncular:
Cansu Dere (Asya)
Caner Cindoruk (Volkan)
Melis Sezen (Derin)
Burak Sergen (Haluk)
Özge Özder (Derya)
Eren Vurdem (Mert)
Yeliz Kuvancı (Bahar)
Olcay Yusufoğlu (Serap)
Nazlı Bulum (Nil)
Gözde Seda Altuner (Gönül)
Emir Taro Tekin (Selçuk)
Alp Akar (Ali)

YORUMLAR
Sadakatsiz
Sadakatsiz 26 gün önce
💍 Sadakatsiz ailesine katılmak için: bit.ly/35JLRRa 🤗 💍 Ayrıcalıklardan yararlanmak için: bit.ly/3kCVaHb 🤗
Leman Verdiyeva
Leman Verdiyeva 19 gün önce
Dizinin tam bolumleri niye hec bir yerde yoxdur?
Bilgi güçtür
Bilgi güçtür 24 gün önce
@serdar erdemir Selamun Aleykum 🙋‍♂️ 1) Neden Allah(C.C)'ın ortağı yok, neden tek bir Allah(C.C) var.? İslam' a göre Allah(C.C) "Gökte" deyil, "Her yerde" - dir. Her yerde olmaq "Mekansızlık" anlamında söyleniyor. Allah(C.C) "Zamanı ve Mekanı" yaratmıştır, "Zamandan ve Mekandan" münezzehdir (yani Zamana ve Mekana bağlı deyil). Allah(C.C) "Mekansız" olduğu için "Her yerde" - dir. Her yerde tek bir İlah ola bilir diye Allah(C.C)'ın ortağı yoktur. Mesela : Size bir kağıt ve 2 (kırmızı və siyah rengli) kalem versem ve desem ki "Kağıtın her tarafında hem kırmızı reng olsun, hemde siyah" - siz bunu yapamazsınız. Çünki kağıtın her tarafında ya siyah reng olucak, yada kırmızı, ikisi birden olamaz. "Sonsuzluk" tek bir Varlığa ait ola bilir. Allah(C.C) Her yerde (eyni zamanda "Mekansız və Zamansız") olduğu için Allah(C.C)'ın ortağı yoktur. 2) Allah' ı kim yaratdı ? "Yaradılmak" acizliyin alametidir, Allah(C.C) acizlikten uzaktır. Mesela : Suyu denize döksem deniz mi ıslanır, yoksa denizden su alıp bardakdaki suya töksem bardakdaki su mu ıslanır.? - Cavab : Islatmak suya mahsus olduğu için su "Kenardan tesir almaz". Yani Islatmak suya mahsus olduğu için su "Islanmaz". Allah(C.C) "Mekansız" olduğu gibi, "Zamansız" - dır da. Mesela : Telefonu icat eden adam "Telefona koyduğu kanunlara" bağlı olmaz. Yani, telefonda "Whatsapp" var diye "onu (telefonu) icat eden adamın bedeninde de - Whatsapp - diye bir organ yoktur". Telefonun pili bitib söndüyünde"Onu (telefonu) icat edən adam'ın pili bitib sönmüyor". Sanat - Sanatkarına tabedir, Sanatkar sanatına tabe deyil. Allah(C.C) "Zamanı və Mekanı" yaratmıştır, "Zamandan ve Mekandan münezzehdir (Zamana və Mekana bağlı deyil)". Yani Allah(C.C) için "Geçmiş, Gelecek," - diye bir şey yoktur. "Geçmişin və Geleceyin" - olması için bir "Başlanğıç" olmalıdır. Allah(C.C) için "Geçmiş və Gelecek" olmadığı için Allah(C.C) Ezeli ve Ebedidir. 3) Neden Allah(C.C) 'ın benzeri yok.? Allah(C.C) her şeyin tek Yaratıcısıdır. Madde' ni yaratan da Allah(C.C)'tır. Kainat, Canlılar ve s. - hepsi "Maddə cinsinden" - dir. Allah(C.C) madde' ni yaratan olduğu için madde cinsinden deyil. Çünki "Yaratan yaratdıklarına benzemez". Allah(C.C)'tan başka her - kes və her - şey maddə cinsin' den olduğu için Allah(C.C)'ın benzeri yoktur. 4) Kur'an-ı Kerim deyişdirildimi.? Dünyadaki tüm Kuran' ların harfi - harfine aynı olması, Kuran'ın deyişdirilmediyine isbatdır. Yoksa 1 harf bile deyişdirilse bir - birinden farklı binlerle Kur'an-ı Kerim kitabı olurdu. Fransadan, İngiltereden, ve ya başka bir ülkeden Kur'an - ı Kerim kitabı aldığımızda yazılanların harfi - harfine aynı olması Kuran'ın deyişdirilmediyine ispatdır. İslam son din olduğu için, Hz.Muhammed(s.a.v) son Peygamber olduğu için Kur'an-ı Kerim deyişdirile bilmez (bu hakda Kur'an-ı Kerim'de ayet var).
Bilgi güçtür
Bilgi güçtür 24 gün önce
@Pruus Truus Selamun Aleykum 🙋‍♂️ 1) Neden Allah(C.C)'ın ortağı yok, neden tek bir Allah(C.C) var.? İslam' a göre Allah(C.C) "Gökte" deyil, "Her yerde" - dir. Her yerde olmaq "Mekansızlık" anlamında söyleniyor. Allah(C.C) "Zamanı ve Mekanı" yaratmıştır, "Zamandan ve Mekandan" münezzehdir (yani Zamana ve Mekana bağlı deyil). Allah(C.C) "Mekansız" olduğu için "Her yerde" - dir. Her yerde tek bir İlah ola bilir diye Allah(C.C)'ın ortağı yoktur. Mesela : Size bir kağıt ve 2 (kırmızı və siyah rengli) kalem versem ve desem ki "Kağıtın her tarafında hem kırmızı reng olsun, hemde siyah" - siz bunu yapamazsınız. Çünki kağıtın her tarafında ya siyah reng olucak, yada kırmızı, ikisi birden olamaz. "Sonsuzluk" tek bir Varlığa ait ola bilir. Allah(C.C) Her yerde (eyni zamanda "Mekansız və Zamansız") olduğu için Allah(C.C)'ın ortağı yoktur. 2) Allah' ı kim yaratdı ? "Yaradılmak" acizliyin alametidir, Allah(C.C) acizlikten uzaktır. Mesela : Suyu denize döksem deniz mi ıslanır, yoksa denizden su alıp bardakdaki suya töksem bardakdaki su mu ıslanır.? - Cavab : Islatmak suya mahsus olduğu için su "Kenardan tesir almaz". Yani Islatmak suya mahsus olduğu için su "Islanmaz". Allah(C.C) "Mekansız" olduğu gibi, "Zamansız" - dır da. Mesela : Telefonu icat eden adam "Telefona koyduğu kanunlara" bağlı olmaz. Yani, telefonda "Whatsapp" var diye "onu (telefonu) icat eden adamın bedeninde de - Whatsapp - diye bir organ yoktur". Telefonun pili bitib söndüyünde"Onu (telefonu) icat edən adam'ın pili bitib sönmüyor". Sanat - Sanatkarına tabedir, Sanatkar sanatına tabe deyil. Allah(C.C) "Zamanı və Mekanı" yaratmıştır, "Zamandan ve Mekandan münezzehdir (Zamana və Mekana bağlı deyil)". Yani Allah(C.C) için "Geçmiş, Gelecek," - diye bir şey yoktur. "Geçmişin və Geleceyin" - olması için bir "Başlanğıç" olmalıdır. Allah(C.C) için "Geçmiş və Gelecek" olmadığı için Allah(C.C) Ezeli ve Ebedidir. 3) Neden Allah(C.C) 'ın benzeri yok.? Allah(C.C) her şeyin tek Yaratıcısıdır. Madde' ni yaratan da Allah(C.C)'tır. Kainat, Canlılar ve s. - hepsi "Maddə cinsinden" - dir. Allah(C.C) madde' ni yaratan olduğu için madde cinsinden deyil. Çünki "Yaratan yaratdıklarına benzemez". Allah(C.C)'tan başka her - kes və her - şey maddə cinsin' den olduğu için Allah(C.C)'ın benzeri yoktur. 4) Kur'an-ı Kerim deyişdirildimi.? Dünyadaki tüm Kuran' ların harfi - harfine aynı olması, Kuran'ın deyişdirilmediyine isbatdır. Yoksa 1 harf bile deyişdirilse bir - birinden farklı binlerle Kur'an-ı Kerim kitabı olurdu. Fransadan, İngiltereden, ve ya başka bir ülkeden Kur'an - ı Kerim kitabı aldığımızda yazılanların harfi - harfine aynı olması Kuran'ın deyişdirilmediyine ispatdır. İslam son din olduğu için, Hz.Muhammed(s.a.v) son Peygamber olduğu için Kur'an-ı Kerim deyişdirile bilmez (bu hakda Kur'an-ı Kerim'de ayet var).
Bilgi güçtür
Bilgi güçtür 24 gün önce
@Mr. Fake ( 10 abone olmak istiyoorğ ) Selamun Aleykum 🙋‍♂️ 1) Neden Allah(C.C)'ın ortağı yok, neden tek bir Allah(C.C) var.? İslam' a göre Allah(C.C) "Gökte" deyil, "Her yerde" - dir. Her yerde olmaq "Mekansızlık" anlamında söyleniyor. Allah(C.C) "Zamanı ve Mekanı" yaratmıştır, "Zamandan ve Mekandan" münezzehdir (yani Zamana ve Mekana bağlı deyil). Allah(C.C) "Mekansız" olduğu için "Her yerde" - dir. Her yerde tek bir İlah ola bilir diye Allah(C.C)'ın ortağı yoktur. Mesela : Size bir kağıt ve 2 (kırmızı və siyah rengli) kalem versem ve desem ki "Kağıtın her tarafında hem kırmızı reng olsun, hemde siyah" - siz bunu yapamazsınız. Çünki kağıtın her tarafında ya siyah reng olucak, yada kırmızı, ikisi birden olamaz. "Sonsuzluk" tek bir Varlığa ait ola bilir. Allah(C.C) Her yerde (eyni zamanda "Mekansız və Zamansız") olduğu için Allah(C.C)'ın ortağı yoktur. 2) Allah' ı kim yaratdı ? "Yaradılmak" acizliyin alametidir, Allah(C.C) acizlikten uzaktır. Mesela : Suyu denize döksem deniz mi ıslanır, yoksa denizden su alıp bardakdaki suya töksem bardakdaki su mu ıslanır.? - Cavab : Islatmak suya mahsus olduğu için su "Kenardan tesir almaz". Yani Islatmak suya mahsus olduğu için su "Islanmaz". Allah(C.C) "Mekansız" olduğu gibi, "Zamansız" - dır da. Mesela : Telefonu icat eden adam "Telefona koyduğu kanunlara" bağlı olmaz. Yani, telefonda "Whatsapp" var diye "onu (telefonu) icat eden adamın bedeninde de - Whatsapp - diye bir organ yoktur". Telefonun pili bitib söndüyünde"Onu (telefonu) icat edən adam'ın pili bitib sönmüyor". Sanat - Sanatkarına tabedir, Sanatkar sanatına tabe deyil. Allah(C.C) "Zamanı və Mekanı" yaratmıştır, "Zamandan ve Mekandan münezzehdir (Zamana və Mekana bağlı deyil)". Yani Allah(C.C) için "Geçmiş, Gelecek," - diye bir şey yoktur. "Geçmişin və Geleceyin" - olması için bir "Başlanğıç" olmalıdır. Allah(C.C) için "Geçmiş və Gelecek" olmadığı için Allah(C.C) Ezeli ve Ebedidir. 3) Neden Allah(C.C) 'ın benzeri yok.? Allah(C.C) her şeyin tek Yaratıcısıdır. Madde' ni yaratan da Allah(C.C)'tır. Kainat, Canlılar ve s. - hepsi "Maddə cinsinden" - dir. Allah(C.C) madde' ni yaratan olduğu için madde cinsinden deyil. Çünki "Yaratan yaratdıklarına benzemez". Allah(C.C)'tan başka her - kes və her - şey maddə cinsin' den olduğu için Allah(C.C)'ın benzeri yoktur. 4) Kur'an-ı Kerim deyişdirildimi.? Dünyadaki tüm Kuran' ların harfi - harfine aynı olması, Kuran'ın deyişdirilmediyine isbatdır. Yoksa 1 harf bile deyişdirilse bir - birinden farklı binlerle Kur'an-ı Kerim kitabı olurdu. Fransadan, İngiltereden, ve ya başka bir ülkeden Kur'an - ı Kerim kitabı aldığımızda yazılanların harfi - harfine aynı olması Kuran'ın deyişdirilmediyine ispatdır. İslam son din olduğu için, Hz.Muhammed(s.a.v) son Peygamber olduğu için Kur'an-ı Kerim deyişdirile bilmez (bu hakda Kur'an-ı Kerim'de ayet var).
Bilgi güçtür
Bilgi güçtür 24 gün önce
@Mr. Fake ( 10 abone olmak istiyoorğ ) Selamun Aleykum 🙋‍♂️ 1) Neden Allah(C.C)'ın ortağı yok, neden tek bir Allah(C.C) var.? İslam' a göre Allah(C.C) "Gökte" deyil, "Her yerde" - dir. Her yerde olmaq "Mekansızlık" anlamında söyleniyor. Allah(C.C) "Zamanı ve Mekanı" yaratmıştır, "Zamandan ve Mekandan" münezzehdir (yani Zamana ve Mekana bağlı deyil). Allah(C.C) "Mekansız" olduğu için "Her yerde" - dir. Her yerde tek bir İlah ola bilir diye Allah(C.C)'ın ortağı yoktur. Mesela : Size bir kağıt ve 2 (kırmızı və siyah rengli) kalem versem ve desem ki "Kağıtın her tarafında hem kırmızı reng olsun, hemde siyah" - siz bunu yapamazsınız. Çünki kağıtın her tarafında ya siyah reng olucak, yada kırmızı, ikisi birden olamaz. "Sonsuzluk" tek bir Varlığa ait ola bilir. Allah(C.C) Her yerde (eyni zamanda "Mekansız və Zamansız") olduğu için Allah(C.C)'ın ortağı yoktur. 2) Allah' ı kim yaratdı ? "Yaradılmak" acizliyin alametidir, Allah(C.C) acizlikten uzaktır. Mesela : Suyu denize döksem deniz mi ıslanır, yoksa denizden su alıp bardakdaki suya töksem bardakdaki su mu ıslanır.? - Cavab : Islatmak suya mahsus olduğu için su "Kenardan tesir almaz". Yani Islatmak suya mahsus olduğu için su "Islanmaz". Allah(C.C) "Mekansız" olduğu gibi, "Zamansız" - dır da. Mesela : Telefonu icat eden adam "Telefona koyduğu kanunlara" bağlı olmaz. Yani, telefonda "Whatsapp" var diye "onu (telefonu) icat eden adamın bedeninde de - Whatsapp - diye bir organ yoktur". Telefonun pili bitib söndüyünde"Onu (telefonu) icat edən adam'ın pili bitib sönmüyor". Sanat - Sanatkarına tabedir, Sanatkar sanatına tabe deyil. Allah(C.C) "Zamanı və Mekanı" yaratmıştır, "Zamandan ve Mekandan münezzehdir (Zamana və Mekana bağlı deyil)". Yani Allah(C.C) için "Geçmiş, Gelecek," - diye bir şey yoktur. "Geçmişin və Geleceyin" - olması için bir "Başlanğıç" olmalıdır. Allah(C.C) için "Geçmiş və Gelecek" olmadığı için Allah(C.C) Ezeli ve Ebedidir. 3) Neden Allah(C.C) 'ın benzeri yok.? Allah(C.C) her şeyin tek Yaratıcısıdır. Madde' ni yaratan da Allah(C.C)'tır. Kainat, Canlılar ve s. - hepsi "Maddə cinsinden" - dir. Allah(C.C) madde' ni yaratan olduğu için madde cinsinden deyil. Çünki "Yaratan yaratdıklarına benzemez". Allah(C.C)'tan başka her - kes və her - şey maddə cinsin' den olduğu için Allah(C.C)'ın benzeri yoktur. 4) Kur'an-ı Kerim deyişdirildimi.? Dünyadaki tüm Kuran' ların harfi - harfine aynı olması, Kuran'ın deyişdirilmediyine isbatdır. Yoksa 1 harf bile deyişdirilse bir - birinden farklı binlerle Kur'an-ı Kerim kitabı olurdu. Fransadan, İngiltereden, ve ya başka bir ülkeden Kur'an - ı Kerim kitabı aldığımızda yazılanların harfi - harfine aynı olması Kuran'ın deyişdirilmediyine ispatdır. İslam son din olduğu için, Hz.Muhammed(s.a.v) son Peygamber olduğu için Kur'an-ı Kerim deyişdirile bilmez (bu hakda Kur'an-ı Kerim'de ayet var).
Nadia Malky
Nadia Malky 5 saatler önce
لو سمحتم الترجمة وشكرا
Nihad Hacizahe
Nihad Hacizahe 6 gün önce
Neden 32 bolumun tam versiyonunu vermiyosunuz
Terlan Qurbanov
Terlan Qurbanov 9 gün önce
yeni sezon mu geldi????
Vüqar Dağlaroğlu
Vüqar Dağlaroğlu 17 gün önce
Neden bu filmin bölümleri yutubda yok.bulmak için çok zorlanıyoruz
Name
Name 17 gün önce
How we can watch?
nimet nimet
nimet nimet 18 gün önce
ya artık yeter bu derinin yalanları ortaya çıksın!
Ezgi Filiz
Ezgi Filiz 18 gün önce
O Mahsunmu asyanın kurtardığı adam anam babam 😍
Sevinc Sofiyeva
Sevinc Sofiyeva 19 gün önce
Bu diziye burda nece baxmaq olar? Hansi vpn lazimdi?
İntiqam Bayramov
İntiqam Bayramov 19 gün önce
Derin öz yalanlarına yene bogulacaq
Aysel Məhəmmədova
Aysel Məhəmmədova 19 gün önce
Bolumu tam olarak nerden izliye bilirim?
b
b 17 gün önce
@Zehra Beril Calikoglu yok
Elvin Röya
Elvin Röya 19 gün önce
tv de yayinlandikdan sora burda niye yayimliyamiyorsunuz??🙄
Serpil Yildirim
Serpil Yildirim 19 gün önce
İyi çok teşekkür ediyorum diye değil de gelicek bana bir sıkıntı yok be bir sıkıntı
Rufane Zamanli
Rufane Zamanli 19 gün önce
Bolumu niyə yotube kanalina yerləsdirmirsiz? İzləyə bilmirik
Shebnem Memmedzade
Shebnem Memmedzade 20 gün önce
Çok mərak ediyorum finale wu Derinin sonu ne olacak.be kadar yuzsuz bir kadin
Mehin Melikova
Mehin Melikova 20 gün önce
Dızını ınternetde nerde ızlıyorsunuz
HOPE
HOPE 20 gün önce
O video konusu ne?
VOLKAN ÇİTCİ
VOLKAN ÇİTCİ 20 gün önce
ali ile alakalı video ne olabilir acaba?
Nihat Albay
Nihat Albay 20 gün önce
Vuvvvvv harikaaaa
Hayat Sarıtas
Hayat Sarıtas 20 gün önce
Asya hanım oturaklı kadın
Uzumaki Naruto TR Daddibayo
Uzumaki Naruto TR Daddibayo 20 gün önce
Vee başlıyor herkes yerini alsın
Gülay Daloğlu
Gülay Daloğlu 20 gün önce
ruh hastası derin kaldığımız yerden devam bugün 😁
Doğa27
Doğa27 20 gün önce
Bugün akşam var mı ya haftaya kadar bekleyemem 🥲
Video Kanalı
Video Kanalı 20 gün önce
Güncelleme olarak Ali’ye beyin nakli yapıldığı İÇİN teşekkür ederiz ✅
Can Ailesi Burada
Can Ailesi Burada 20 gün önce
Gerilimli ve piskoloji bozan o muhteşem dizi😂😂😂
MERT Bulut
MERT Bulut 20 gün önce
Dizi ye yeni gelen karakter 10 sn de dizi den çıkmaz ölmemiştir
Haseki Hürrem Sultan
Haseki Hürrem Sultan 20 gün önce
Abi hala Asya'yı suçluyor kafayı yicem ya keşke geberseydin arabada derin bizde kurtulurduk.
Songül Korkmaz
Songül Korkmaz 20 gün önce
Sezon finali ali ye yaramış büyümüş çocuk
stolenheart
stolenheart 20 gün önce
derin yine baslamis bu kadin'li cumlelere
Arda Gezdir
Arda Gezdir 20 gün önce
İşte bir insan kötü olunca ha cansu
AySeL GOLd
AySeL GOLd 20 gün önce
Volkan nasıl birisi yaa inanamıyorum Asya varken bi başkasına gitmesi ztn ilk baştan Volkandan 😡👿ediyordum 👍dizi bayıldımm
Pink pink
Pink pink 20 gün önce
Derin yine delirmecelerde
Hilal Agir
Hilal Agir 20 gün önce
Hangi carsamba acaba baslicak,bu carsambada yok
Birkan
Birkan 20 gün önce
Filmin Nuri Alçosu Derin sadece gazoza ilaç atamıyor onu da yapar yakında.
Seda Dönmez
Seda Dönmez 20 gün önce
Derin baydın ama ya🙄
Ayşegül Değer
Ayşegül Değer 20 gün önce
Asya reyiz yine kime yardım ederken yanlış anlaşılacaksın acaba
Warai - San
Warai - San 21 gün önce
Asyayı Turgutla yapmadınız ya bi şey demiyorum...
Warai - San
Warai - San 21 gün önce
Bu diziyi daha ne kadar don lastiği gibi uzatabilirler acaba...
Zeynep Tekeş
Zeynep Tekeş 21 gün önce
Alinin ilk defa doğru birşey söylemesi peki 😂😂😂
Ancient
Ancient 21 gün önce
Derin: Asyayı öldürmeye çalışır Yine Derin: Ne cürretle beni kurtarmaya çalışmaz!
Esra Doğa
Esra Doğa 21 gün önce
Doktor Asya kaza geçiren şahsa yardım ediyor normalde boyunluk takılıp hiç kıpırdatılmaması gereken hastayı sürükleyerek çıkarıyor ya la dksndldnelejllglmflfkflv
Çağatay HD
Çağatay HD 21 gün önce
Tanıtımda sezonu özetlemişler zaten izlemeye gerek yok
Arzu Seyfi
Arzu Seyfi 21 gün önce
Derin al kızım kullan bunu 🧠
Nazi Residova2020
Nazi Residova2020 21 gün önce
Bu kino ne vaxt olacaq ?
sümbül kaynakçı
sümbül kaynakçı 21 gün önce
Bu derini boğacam artık pesssss
Gunes
Gunes 21 gün önce
Derinin akli yeni sezonda basina gelir umarim
Didem Kılıç
Didem Kılıç 21 gün önce
Ali büyümüş gibi 😃 heyecanla bekliyorummmmm
Elvin Biyabani
Elvin Biyabani 21 gün önce
Yemin ederim ki bu diziyi fragmandan izledim bi kere bile tvde bakmadim😂
Fatma Özdil
Fatma Özdil 21 gün önce
Ikili aşk bir insanı işte bukadar ruh hastası yapar
CanReiz ツ
CanReiz ツ 21 gün önce
Alp Akar büyümüş he :)) eskiden 11 yaşındaydı
sahibe reşidi
sahibe reşidi 21 gün önce
Ali bu sezon da müthiş olacak …. Dayağa karşıyım ama Ali ile zor ..
Pin - Gu
Pin - Gu 21 gün önce
Derin şaşırtmadı
Naz Nehir Doğan
Naz Nehir Doğan 21 gün önce
Bence Derin iyileşse bile numara yapar
Сона Махмудова
Сона Махмудова 21 gün önce
Yeni bölüm bugün mi?
Melek Baş
Melek Baş 21 gün önce
derine en uygun koca adayı recep ivedik yiyin durun birbirinizi :D
Mucahit Budak
Mucahit Budak 21 gün önce
Bi dizinin fragmanını kim hazirlıyorsa beceremiyor bence
LGBT DÛNYAM
LGBT DÛNYAM 21 gün önce
Sonunda bu hafta merakla veklīyorum 🇦🇿BAKI👀
Mariel Cuesta
Mariel Cuesta 22 gün önce
Cuándo comienza la segunda temporada?
7kLyRixA
7kLyRixA 22 gün önce
Yeni gelen oyuncuyu hic romantik bir karakterde görmediğim icin volkanin ağzını burnunu kirmasini bekliyoreeee
Asia Safarova
Asia Safarova 22 gün önce
Yeni oyuncu kim ?
Ghjjfdf Gıvıvlf
Ghjjfdf Gıvıvlf 22 gün önce
Şu derinin oyunculuğu niye bu kadar kötü ya. Asya’nın elbise güzel de boynundaki nedir 10 yıl önceki şallar gibi 🤦🏼‍♀️
Ömer Ertan Çip
Ömer Ertan Çip 22 gün önce
Ahhh beeee iste bu yaaaa...Bitmesin bu dizi yaa bitmesinnn ;)
Bilim, uzay ve ilginç bilgiler
Bilim, uzay ve ilginç bilgiler 22 gün önce
Bu ne???
dıbbıs dıbbıs
dıbbıs dıbbıs 22 gün önce
Gittikçe daha da saçmalıyo bu dizi
EDA NUR
EDA NUR 22 gün önce
Ali beyin nakli mi oldu
poka moka
poka moka 22 gün önce
Yeni bölüm ne zaman bilen var mı
Mr biscuit
Mr biscuit 22 gün önce
Bu çarşamba yani bi daha ertelenmezse
Eylülll
Eylülll 22 gün önce
Bu adam ve Cansu Dere, Anne dizisinde de beraber rol almışlardı. O zaman düşman taraflardı..
Yağmur Uzunlar
Yağmur Uzunlar 22 gün önce
Allahım Asya'nın hâlâ dizide olması beni çok mutlu etti😍
ismim-soyismim
ismim-soyismim 22 gün önce
derin gercekten asyanin onu kurtarmasini mi bekliyordu
Serdar Alkan
Serdar Alkan 22 gün önce
Özledim bu dizi’yı
Yagx
Yagx 22 gün önce
Sezon arasında Ali' ye beyin mi yedirdiniz baya işe yaramış
Yasemin Kocadag
Yasemin Kocadag 22 gün önce
Heyecanla bekliyoruz
hatice4222
hatice4222 22 gün önce
berkay ates aras karateri
Gul S-va
Gul S-va 22 gün önce
Mahsun senmisin anam babam
相原 琴子Kotoko Aihara
相原 琴子Kotoko Aihara 22 gün önce
Kobe reis nerdesin
♡Melek_Roblox♡
♡Melek_Roblox♡ 22 gün önce
Sonda Asya neden aniden bayılıyo lan
ayse yardımcı
ayse yardımcı 22 gün önce
İyisiniz hoşsunuzda herşeyiniz çok geç oluyor
Ömer Akpolat
Ömer Akpolat 22 gün önce
Sadakatsiz den çooook sıkıldık hep aynı şeyler izliyoruz
Slowed-Ebrar~~
Slowed-Ebrar~~ 22 gün önce
AKAN AMAN NERELERE GELDİK
Cavid Veliyev
Cavid Veliyev 22 gün önce
Bu dizini tv izleye bilmedim ne yazsam tam bolum geler ancaq qisa fragmanj gelir bilen varsa yazsinda nece izleye bilerem bildiyime gore tam bolum yutuba qoyulmur
Texture Gamingツ
Texture Gamingツ 22 gün önce
Berkay ateş gelmiş hoş gelmis
hi_lovera
hi_lovera 22 gün önce
Ali ali olalı bu kadar zeki olmamıştı
--
-- 22 gün önce
Ali aslında Derin’in oğlu olmalıymışsın sen
Emri Alem
Emri Alem 22 gün önce
bitmemiş miydi ???
icran bayram
icran bayram 22 gün önce
Derin yine bizi sinir krizi gecirtmeye devam ediyor
Сяма Мамедова
Сяма Мамедова 22 gün önce
Bilmem farkında mısın ama direksiyon koltuğunda sen oturuyordun Derin hanım herkes hakkettiğini yaşar..
SiniMini
SiniMini 22 gün önce
Berkay ates mi o ????? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
larviya JONY
larviya JONY 22 gün önce
Neymiş bu asya yüzünden bu haldeymiş birincisi seni kurtarması için ilk kendin kurtarması gerek ikincisi arabyı kendin sürdün üçüncü kendin kurtardaydın asyanın yaptı gibi kimse seni elin kullunu bağlamdı
Vaqif Nəsrullazadə
Vaqif Nəsrullazadə 22 gün önce
Sadakatsıza Mahsun geliyor🤘👌
Sevcan Turk
Sevcan Turk 22 gün önce
Artık izlemicem sanırım liyakatsizliğiniz, sürekli ertelemeleriniz, uzayan olaylar silsilesi sıkıyor artık.
Suleyman Macit
Suleyman Macit 22 gün önce
Ahhh masum gelmiş heryerden çıkıyor bu adam
Tuğba Gökçe
Tuğba Gökçe 22 gün önce
Hiç bişey anlamdm ya veriyorsunuz bir fragman bari açıklayıcı olsun
kör niyazi
kör niyazi 22 gün önce
Ben göreceğimi gördüm!
kör niyazi
kör niyazi 22 gün önce
bu arada işime çok sadakatliydim, sadakatsiz felan ayıp oluyor.
Eylül İlyas
Eylül İlyas 22 gün önce
oha lan cengiz geldi ahahahAhahahajshajsjaobdajhxsjdhhdhsjd şimdi zeynep cengiz tamamlandı agahowxhwlndsjsbjahd
Ayten Deniz
Ayten Deniz 22 gün önce
Lan bune da cok kotu goruntu vıdeo yok
Hulya Ahmedova
Hulya Ahmedova 23 gün önce
Heycan le bekliyorum 😘😘
lazy. taledragon
lazy. taledragon 23 gün önce
ali ilkel cagdan modern caga geçerek evrimini tamamlamış sanırım. aferin ali, devamke
Gamze Kapan
Gamze Kapan 23 gün önce
Ya lütfen Ali’yi diziden çıkartın
Su Nay
Su Nay 23 gün önce
Yalnız umarım ali bu sezon bari daha zekice davranış sergiler
LegendPubgMobile
LegendPubgMobile 23 gün önce
Ne zaman başlayacak?
Sadakatsiz 32. Bölüm Fragmanı
0:46
Sadakatsiz
görünümler 3 Mn
Kalp Yarası 16. Bölüm @atv
2:17:32
Kalp Yarası
görünümler 1 Mn
Damdaki Kız - Güldür Güldür Show 270.Bölüm
24:09
Güldür Güldür
görünümler 5 Mn
Kimse Bana Böyle Davranamaz SİZ DE DAHİL!
5:43
Hürrem Sultan
görünümler 1 Mn
Bir Zamanlar Çukurova 105. Bölüm @atv
2:16:46
Bir Zamanlar Çukurova
görünümler 2 Mn
Kalp Yarası 17. Bölüm 2. Fragmanı
0:41
Dizi Mix
görünümler 63 B
Yargı 2. Bölüm
1:59:27
Yargı
görünümler 2 Mn
Kazara Aşk 12. Bölüm
2:24:51
Kazara Aşk
görünümler 811 B
Asya yılmaz | Sadakatsiz laf sokmalar
0:43
Kardelen
görünümler 157 B
Masumlar Apartmanı 39. Bölüm
1:57:42
Masumlar Apartmanı
görünümler 3 Mn
Minecraft Live 2021
2:15:26
Minecraft
görünümler 8 Mn
Neden herkes bu diziden bahsediyor? Squid Game
17:31
Barış Özcan
görünümler 1,6 Mn