BİR AYAĞA KALKMA HİKAYESİ! ÖLÜMDEN DÖNEN KHK'LI İNFAZ KORUMA MEMURUNUN YENİDEN DÖNÜŞÜ!

  görünümler 20,139

KHK TV

KHK TV

2 aylar önce

KHK' ile ihraç edilen İnfaz Koruma Memuru Lütfi Ardıç yaşadığı zor sürecin ardından hayata yeniden tutundu artık onu tabiri caizse kimse tutamıyor. terörist olarak işinden olma, dışlanmışlık, ötekileştirilme, psikolojik çöküntü ve sonrasında intihar girişimi. Ve sonrasından toparlanma ve yükselme dönemi. Şimdi o çalışarak, üreterek hayata tutunuyor. Bir zamanlar onu dışlayan toplum ise şimdi selam vermeye ondan yardım istemeye geliyor.
İhraç olduktan sonra memleketi Afyon'da çiftçilik yapmaya başlayan KHK'lı İnfaz Koruma Memuru Lütfi Ardıç yaşadıklarını KHK Tv'den Ahmet Erkan Yiğitsözlü'ye anlattı.
Terörist yaftasıyla çok sevdiği infaz koruma memurluğundan ihraç olduktan sonra adeta yıkıldı. Selam verdikleri selamını almadı, yüzlerini çevirdi. Camide müezzinlik yapmak istedi izin vermediler. Cumalara gitmekten vazgeçti. Psikolojik çöküntüye girdi. Bir gün yaşadıklarına dayanamadı intihar girişiminde bulundu. Silah patladı yaralandı ancak ölmedi. Kendi tabiriyle "Öldürmeyen Allah öldürmüyor" dedi ve yaşamı o andan sonra değişmeye başladı. Bir gün kalktı az insan çok huzur dedi çalışmaya başladı. Günde 5 saat uykuyla durmadan, didinmeden çalıştı. Sonrasında kendine gelmeye başladı.
"YATAKTAN YA DEVLET DİYE DEĞİL YA ALLAH DİYE KALKMAK GEREK"
KHK'lı İnfaz Koruma Memuru Ardıç şöyle konuştu:
" Rızkı veren hüdadır. Yataktan kalkarken ya devlet değil ya Allah diye kalkmak lazım. Bu bana altın öğüt oldu. Az insan çok huzur. Kendime bir hedef belirledim. Hedefi olmayan gemiye rüzgar da yardım etmez. Hedefim KHK'lı olduktan sonra selam vermeyen insanlar gün gelecek yaptıklarından pişman olup benim yanıma gelip selam verecekler. Bunu başardım"
Ardıç sözlerine "2017 de berat ettim. Vereceğiniz hiç bir cezadan korkmuyorum dedim. Ben işimde gücünde bir insanım. Ben psikolojik olarak o dönem sıkıntı yaşadım. İntihar girişiminde bulundum. Silahı sıktım mermi omzumdan girip çıktı. Buna çok pişmanım. Çünkü Allah'ın verdiği canı almaya çalıştım. Ölmedim çalıştım hem de çok çalıştım. Çalışıyorum beni yatağa bağlasan uyuyamam bir şeylerle meşgul olmam gerekir. Bana selam vermeyen insanlar şimdi Hacı Lütfi ne yapıyorsun diyor"
Ardıç KHK'lılara da şu altın öğüdü verdi.
"Yataktan kalkarken ya devlet değil ya Allah ya bismillah diye kalkın. Birbirimize kenetlenin kenetlenirseniz sizi kimse yıkamaz"
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
trshow.info/on/uVs.html...

YORUMLAR: 129
KHK TV
KHK TV
Lütfen khk tv vidolarına yorum yapmayı ve beğenmeyi unutmayın...
fadime Yılmaz
fadime Yılmaz
Altın, yere düşmekle, çamura bulanmakla değerinden hiç bir şey kaybetmez. Ve iyi insanlar kaybetmez!! Kaybedilirler...
Mustafa Yıldırım
Mustafa Yıldırım
Benim rızkımı devlet vermiyor 👍👏👏👏 harikasınız Allah'ım yardımcınız olsun inşallah
Hisham Hisham
Hisham Hisham
Bu arkadaşlar bu ülkeye fazla, ama bu halk yapılan bu zulmün ve zulme sessiz kalmanın bedelini çok uzun yıllar ödeyecek.
Hasan Durmaz
Hasan Durmaz
Harikasın başkan, mağduriyetleri dillendirmeye ve milleti uyarmaya devam ..
Saturn
Saturn
Allah ,yar ve yardımcınız olsun.🙏
Mavi Gökyüzü
Mavi Gökyüzü
Kafa karışıklıkları , öfke ve üzüntüler, gurur ve ruh incinmeleri ve toplumsal dışlanmışlıkların sonuçlarını izledik , ülkemin insanlarına neler yaşatılıyor ve reva görülüyor.
Ayse Aslan
Ayse Aslan
Helal para kazanmak o arsızlara göre değil , helal olsun sana kardesim, emegine sağlık👏🏻👏🏻👏🏻
Astral
Astral
Bu yayınlar için çok teşekkür ediyorum.Yalnız olmadığımızı bilmek müthiş bir duygu.
Eylem erden
Eylem erden
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun hasta kullarına şifa sıkıntı çekenlere deva versin gerçekten çok zor günlerden geçtik geçiyoruz Allah'ım en kısa sürede selamete çıkarır inşallah Amin
TooRunCanCircassian
TooRunCanCircassian
hukuksuz, adaletsiz hırsızlar senin ellerine kurban olsun güzel kardeşim.
Nevcan
Nevcan
Düzgün insanlara çamur atmak çok kolay dünyada senin gibi doğru merhametli insan bulmak çok zor. Allah kimseye muhtaç etmesin çalışmak çok güzel sağlik versin allah.yolunuz açik olsun kardeşim.
Özkan Gün
Özkan Gün
Rabbim yar ve yardımcınız olsun tüm masum ve mağdurların inşallah
Hadime Koc
Hadime Koc
Ne güzel bir evlatsin Rabbim seni Annene babana bağışlamış bu yapılacak en güzel şey çalışmak pişmanlık yaşama evladım çok insan düşündü intiharı Rabbim tezzamanda bir sebep versin bütün masumları kurtarsın inşaallah
Taner Can
Taner Can
Rızkı Allah verir Eyvallah kardeşim Allah hepimizi selamete çıkarsın
Huriye Kenel
Huriye Kenel
Allah yüzünüzdeki gülümsemeyi hiç silmesin. O’nun ikinci sefer verdiği hayatı üreterek, çok çalışarak çok güzel değerlendiriyorsunuz.Rabbim tüm KHKlılara böyle azim, ümit ve yaşama sevinci versin inş.
mercan tepe
mercan tepe
Gönlü güzel insan. Dualarımız hep sizlerle🤲🏻.
Ergin Tarık
Ergin Tarık
Sizler ne büyük insanlarsınız.
Ozgur Ruh
Ozgur Ruh
" Rızkı veren HÜDA ' dır , kula minnet eylemem . " Nesimi
Haydar Veli
Haydar Veli
canım kardeşim. harika tanimliyorsun bu hayatı. evet bu süreçte çok sıkıntı yaşadık. ..tarifi imkansız. ..çok iyi planlanmış bir oyun. bir insanın kılavuzu doğu Perinçek ise ne denir ki...başarılı oldular bu zulüm de...bu zalimlarin planiydi. bir de Allah'ın planı var canım kardeşim. .geçecek bunlar. ..
Ben Bu Cihana Sığmazam 11. Bölüm @atv
2:19:29
Ben Bu Cihana Sığmazam
görünümler 2,4 Mn
BİZ ANADOLU'NUN GARİBAN İNSANLARIYIZ
19:33