WhatsApp'tan resmi açıklama geldi!

  görünümler 753,072

ShiftDelete.Net

18 gün önce

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, tepki çeken gizlilik sözleşmesi güncellemesiyle alakalı ilk kez basın açıklaması yaptı. Mesajlaşma servisi basın açıklamasında, işletmelerin müşterileriyle iletişimlerine yardımcı olmak adına, gizlilik politikasının güncellendiğini belirtti.
shiftdelete.net/whatsapp-gizlilik-sozlesmesi-icin-resmi-aciklama-geldi
WhatsApp’tan güncellenen kullanım koşullarıyla ilgili yapılan bilgilendirme şöyle:
WhatsApp olarak insanların uygulama üzerinden alışveriş yapmalarını ve işletmelerden destek almalarını kolaylaştırmak istiyoruz. Şeffaflığı daha da artırmak ve işletmelerin WhatsApp üzerinden müşterileriyle iletişimlerine yardımcı olmak adına, gizlilik politikamızı güncelliyoruz. Bu sayede, işletmeler ana şirketimiz Facebook üzerinden güvenli hosting hizmeti alma seçeneğine sahip olabilecekler. Bu güncelleme, WhatsApp’ın Facebook ile veri paylaşımını değiştirmiyor. Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar insanların arkadaşlarıyla veya aileleriyle özel olarak nasıl iletişim kurduğunu etkilemiyor. Gelecek ay boyunca kullanıcılarımızın gözden geçirmelerine süre tanımak adına yeni politikamızı şimdiden WhatsApp aracılığıyla paylaşıyoruz.
Son güncelleme ve bunun kullanıcılarımız için ne anlama geldiğiyle ilgili daha fazla bilgi almak için WhatsApp Yöneticisi Will Cathcart’ın açıklamalarına ve aşağıdaki soru-cevaplara göz atabilirsiniz:
Bu güncelleme WhatsApp’ın Facebook ile olan ilişkisini nasıl etkiliyor?
Bu güncelleme, WhatsApp'ın Facebook ile veri paylaşımını değiştirmiyor. Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar insanların arkadaşlarıyla veya aileleriyle özel olarak kurduğu iletişimi etkilemiyor.
WhatsApp olarak insanların gizliliğini korumaya büyük önem veriyor ve gizlilik politikalarını kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz. Bir ay boyunca yeni politikayı gözden geçirmeleri için süre tanımak adına kullanıcılarımızla WhatsApp üzerinden bu değişiklikler hakkında doğrudan iletişim kuruyoruz.
Facebook’un bu güncelleme ile WhatsApp mesajlarına erişimi olacak mı?
WhatsApp üzerinden arkadaşlarınızla ve ailenizle yaptığınız görüşmeler ve mesajlaşmalar, uçtan uca şifreleme ile korunur.
Uçtan uca şifreleme, yolladığınız fotoğrafın, ses kaydının, videonun ya da mesajın sadece sizin tarafınızdan ve konuştuğunuz kişi tarafından okunduğunu/dinlendiğini garanti eder.
Üçüncü şahıslar, WhatsApp ya da Facebook bile, bu içerikleri göremez.
Bunun sebebi, uçtan uca şifreleme sayesinde mesajlarınızın bir kilitle güvence altına alınmasıdır ve sadece alıcı ve siz bu kilidi açıp okuma yetisine sahipsinizdir.
Bu güncelleme Türkiye’deki kullanıcılar için ne anlama geliyor?
Tüm kullanıcılar için olduğu gibi, Türkiye’deki kullanıcılar da yukarıda da belirtilen aynı gizlilik, uçtan uca şifreleme ve güvenlik özellikleriyle korunmaya devam ediyor.
WhatsApp’ın bu güncellemedeki amacı nedir?
Çoğu insan WhatsApp'ı arkadaşlarıyla ve ailesiyle sohbet etmek için kullanırken, giderek daha fazla insan WhatsApp aracılığıyla işletmelere de ulaşıyor.
Şeffaflığı daha da artırmak ve işletmelerin WhatsApp üzerinden müşterileriyle iletişimlerine yardımcı olmak adına gizlilik politikamızı güncelliyoruz.
Bu sayede, işletmeler ana şirketimiz Facebook üzerinden güvenli hosting hizmeti alma seçeneğine sahip olabilecekler.
Bununla birlikte, WhatsApp üzerinden işletmelerle mesajlaşmayı ya da iletişim kurmayı tercih etmeyen kişiler bu değişiklikten etkilenmeyecek.
8 Şubat’ta ne olacak?
Güncelleme, WhatsApp'ın Facebook ile veri paylaşımını değiştirmiyor ve insanların dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar arkadaşlarıyla veya aileleriyle özel olarak kurduğu iletişimi etkilemiyor.
WhatsApp'ı kullanmaya devam etmek isteyen tüm kullanıcıların, yeni hizmet şartlarını 8 Şubat'a kadar kabul etmeleri gerekiyor.
WhatsApp’ı kullanmaya devam etmek isteyen tüm kullanıcıların güncel hizmet koşullarını onaylayarak kullanımlarına devam etmeleri mümkün olacaktır.
WhatsApp'ın yeni gizlilik sözleşmesi dünya genelinde tepkiler neden olmuştu. Türkiye'de de sosyal medyada WhatsAppSiliyoruz kampanyası başlatılmıştı. Alternatif mesajlaşma uygulamalarına yönelen kullanıcılar, güvenlik endişelerini dile getiren paylaşımlar yapmıştı.
#WhatsApp

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: bit.ly/SDNDiscordTRshow
Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►goo.gl/ylUFmZ
Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► goo.gl/IIKYIK
ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;
Instagram ►► goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►goo.gl/vTwhws
Google+ ►► goo.gl/6jRF18
ShiftDelete.Net TRshow hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.
ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

YORUMLAR
E. A.
E. A. 5 gün önce
Gönderdiğim mesajı okuyamıyorsa bu neyin iznini istiyo!!! ???? O zaman whatsap bir hekır gibi farklı dosyalarıma mı ulaşacak kamera mı açıp beni mi izleyecek??? Ve ilerde mahkemelik olmamak için ön mü alıyor?? Biz sizin izninizi aldık deyip davalardan mı kurtulacak.???
Sasa Akca
Sasa Akca 9 gün önce
Zatən siteler hayatımıza giriyiyor kim soyler benim telefonuma girmiyorlar kardeşim bunlar internetin dibi istemiyorsan erişmesin kimse o zaman android ios kullanma sade tel islet bu Kadar yok kulnanmam gerekiyor söylüyorsun o zaman hadi hayırlısı hayatin dosyan konuşmaların olarin zaten elinde bu kadar hadi hayırlısı şimdi yox öncədən smart anlayışı olaylarinda endişe etme gereki vardi
Sasa Akca
Sasa Akca 9 gün önce
Ya kardeşim bir kişi kayd oluyorsa sosial üzrə zatən istiyorlarsa hangi apk ios olursa olsun burunlarını durtuyorlar
ömer usta
ömer usta 10 gün önce
Mevzuyu anlayamıyor kimse mevzu artık bilgi gizliliğinden çıktı ab ülkeleri ile olan ayrımcılık ve zorla dayatmayla kabul ettirmeye çalışılan bir sözleşmeye Türk milleti boyun eğmez !!!!
ömer usta
ömer usta 10 gün önce
Ayrımcılık ve dayatmayı kabul etmeye gerek yok siz niye bu işe karıştınız anlayamadım ab ülkelerine neyse bize de o olucaksa varız yoksa boyun eğmeye gerek yok güle güle whatsap Ben kabul etmeyeceğim geri adım atmazlarsa kullanmayacağım
Tuğçe Mavi
Tuğçe Mavi 10 gün önce
Pek samimi gelmedi türkiye böyle bir sözleşme öne sürürken diyer ülkelere neden eşitlik değil avrupa amerika olsun onlara değil bu işte bir piyo var
Tuğçe Mavi
Tuğçe Mavi 10 gün önce
Acaba güvene bilirmiyiz sanmıyorum navzımızı yokluyorlar güvenini yitirdi vashap
Seher Savaş
Seher Savaş 10 gün önce
Cok-da nanay telegram var
Ali Çetiner
Ali Çetiner 10 gün önce
Hakkı bey ,o iş bitti,geçmiş olsun...Evet ben bir kişi olarak whatsapp ı kullanmasam ne olur ki diye düşünmeyin.Ben şuan en yakınlarımın hepsine en güvenilir uygulama olan Signal'i yüklettim bile..Yok artık Avrupaya ayrıcalıklı bize ayrıcalıklı...Use Signal
hüseyin.
hüseyin. 10 gün önce
ya nasıl kabul edebilir
busraa_nur2 İnstgram hesabı
busraa_nur2 İnstgram hesabı 10 gün önce
🙌💃 *WHATSAPI* *SİLENLERİN* *BESTESİ* *;* Biz gideriz geri gelmeyiz. Bizden sonra kalan kalır. Ah ne fayda ah ne fayda. 🙏 *MARK* *ZUCKERBERGIN* *BİZE* *BESTESİ* Gidenler dönmüyor geri Sevdanız bir ateş çemberi O gittiğiniz günden beri Görün ne haldeyim.
ŞAHİN KORKMAZ
ŞAHİN KORKMAZ 11 gün önce
BİR TEK WAPSAPMI VAR TÜRK YAPIMI BİO VAR VE İNCELİDİGİMDE BİP WAPSAPBA ON ÇEKER HAVADA KARADA
Dj Eltun Officiall
Dj Eltun Officiall 11 gün önce
👍👍👍👍👍👍👍
Khgh Dfhjk
Khgh Dfhjk 11 gün önce
Çakkal durumunu özune yaraşdiranlar var hep olub olucaqda.( malesef :
Sılanur Torun
Sılanur Torun 11 gün önce
Yani kısacası 8 Şubatta gelen sözleşmeyi kabul ettiğimizde gizliliğimiz yine korunacak dimi?
Kübra Çeliköz
Kübra Çeliköz 12 gün önce
benim what's app a olan güvenim zedelendi ya ters köşe yaparsa önceki söylenenlerle şimdiki söylenenler çok farklı madem bişeyi olmuycak önceki gibi koruycak bizi o zaman niye gizlilik sözleşmesi yapıyor ben güvenemiyorum artık bu uygulamaya böyle devam ederse 8 şubattan sonra kullanmıycam
Eşref ÖZBEK
Eşref ÖZBEK 12 gün önce
tüm yazışma programları iletişimlerimizden veri elde edip paraya çevirmeye çalışabilir, sorun o değil, sorun bunu "sen bana gebesin artık, beni kullanıyorsan ben de seni kullanırım" diyecek cesareti gösteren zuckerberg çetesine "siktir git lan" diyebilmek. 3 kuruşluk yazışma programını parayla satmaya cesaretleri yok, para için bizim hayatımızı incelemeye alacaklar ve biz de amerikalı avrupalı kabul etmezken "buyur zuck, istersen bi de domalalım" diyeceğiz . İçimizde yunan bayrağı sallayacak çok kişi var malesef.
Eşref ÖZBEK
Eşref ÖZBEK 12 gün önce
zukerberge ve türkiyedeki reklamcılarına çakayım. Gizlilik korunuyorsa, neyin iznini istiyorsunuz, signal, telegram vb. neden böyle bir talepte bulunmadı. yahudi zuck, heryerden para kazanmak için saldırıyor, Facebooku kapattım, watsapı kapattım, sıra instagramda.
Ayşe Atalik
Ayşe Atalik 12 gün önce
Benim için bilgi paylaşımı hiç problem değil! Problem neden AB ve ABD de aynı sözleşme uygulanmıyor? Bir halt var yani! Kabul etmiyorum. W'up beni çıkarsın. Kendim çıkmayacağım!
Şükrü Çakır
Şükrü Çakır 12 gün önce
Evet yaptım pişman değilim
Ömer koca
Ömer koca 12 gün önce
hadi bee sen onu külahıma anlat
Azat gerçek
Azat gerçek 12 gün önce
Ya bizene Türkiye adına
Amatör Youtuber
Amatör Youtuber 12 gün önce
türkiyede eşini sevgilisini aldatan herkese cıplak foto atanlar yüzünden cok tartısıldı baska ülkede tartısılmadı bu kadar koronayı geci muhabbet neler oluyo watsapta
Mahmut Sami ÇEVİK
Mahmut Sami ÇEVİK 12 gün önce
Açıklamaya göre yapılmak istenen gizlilik politikasındaki güncelleme çok sıradan bir durummuş gibi anlatılmış. Ancak işin gerçek yüzü bu kadar basit olsaydı whatsapp ya tamam ya devam demezdi.
Ciho Ciho
Ciho Ciho 12 gün önce
Merhaba ben whatsap ı silmiştim. Şimdi geri adım attı diye açıklama geldi bende tekrar yükledim bu koşulları 15 mayıstan önce. Kabul mü etmiş oldum yani Yeniden yükleyince sözleşme imzalatıyor
Sayklon
Sayklon 12 gün önce
evet ettin
Yasar Kaya
Yasar Kaya 12 gün önce
Direk sildim canları cehenneme telagram yükledim aslanlar gibi
Zülküf Ercan
Zülküf Ercan 12 gün önce
Mesele mesajlar değil artık mesele çifte standart. Yapıyorsan kimseyi muaf tutma
Sümeyye
Sümeyye 12 gün önce
Madem tedirgin olacağımız bir durum yok peki neden 8 şubata kadar sözleşmeyi kabul etmezsek WhatsApp’ı kullanamıyoruz..Çelişkili bir durum🤔
TRASH ギャング
TRASH ギャング 12 gün önce
tuşlu internetsiz telefon kullanın
Suleyman Akcay
Suleyman Akcay 12 gün önce
Cehennem zebanileri yorum yapıyor devam
Art Book
Art Book 12 gün önce
Merhaba, yeni açmış olduğum youtube kanalında çizim ve tasarıma yönelik videolar yüklüyorum. Son videomun yorumlar kısmında fikirlerinizi belirtirseniz o doğrultuda videolar çekmeyi planlıyorum. Teşekkür ederim :)
Muhammed Aydın
Muhammed Aydın 12 gün önce
Birilerine medya malzemesi oldu komiğiz vallahi. Bir şey bedavaysa ürün sizsinizdir şaşıracak ne var Allah aşkına. Adamlar size mükemmel bir hizmet sunuyor hayrına mı yapacaktı günümüzdeki en önemli şey olan bilgilerinizi alarak tahsil edecekler. Bunun ekonomide iki seçeneği var ya direkt abonelik ücreti ödeyeceksiniz ya da para kazanmalarına aracı olacaksınız.
Walter White
Walter White 12 gün önce
Ya bıktık mark: esprisini yapıp durmayın da insanların bu konudaki görüşü neymiş öğrenelim kabak tadı vermeye başladınız Ben de sırf dayatması ve ayrımcılık yapması ve niyetini belli etmesi yüzünden geri adım atsa da tepki için kullanılmaması gerektiğini düşünüyorum. Kullanmaya devam edersek bu adam gider telegramı da satın alır. Telegram çok daha güzel bir uygulama, WhatsAppta olmayan faydalı işe yarar özellikleri de var. Zaten reklam için arıyorlar, internette her yer reklam artık boku çıktı , sırf bunun için reklam engelleyici kullanıyorum zaten milyonlarca dolar para kazanıyorlar doymayip daha reklam sokmak istiyorlar gözümüze.
Başar
Başar 12 gün önce
Ben ve tanıdığım herkes topluca wp silip Telegram a geçtik.. mark oğlana para kazandırcağımıza Ruslar kazansın
CCC CCC
CCC CCC 12 gün önce
BİLGİLER BİZİMDİR BİZİM KALACAK !!!!
Mustafa Akbulut
Mustafa Akbulut 12 gün önce
Ne derseniz diyin gavur gavurdur asla yapacağından geri kalmaz sen istediğin kadar kendini inandır o bakmak istediğine bakar görmek istediğini görür sonuçta onun uygulaması istediğini yapar bizi de köle yapmışlar işte bak vazgeçemiyoruz hala bir açık arıyoruz ki kullanalım işte rezilligimiz bu derece fazla yazık halimize
Elif
Elif 12 gün önce
Kabul etmekten başka seçenek sunmadıkları için sildim whatsapp'ı
Elif
Elif 12 gün önce
@Sayklon hayır
Sayklon
Sayklon 12 gün önce
instagram duruyormu
EDİZ
EDİZ 12 gün önce
Sizi rahatsız ettiğim için özür dilerim ama aşğıdaki yazıları okumanızı istiyorum Ben Alone yani aslına Ediz 2 yıldır youtubede farklı içerikler çekiyorum fakat hala abone sayım 100 den az gerçekten desteğinize ihtiyacım var ve ben sizlere güveniyorum.Sizi kanalıma davet ediyorum,iyi günler
Murat ÖZ
Murat ÖZ 13 gün önce
Çogu vaz gecemedi bile coguda kararsiz kaldi bir ay sonra herkes tekrar whsappta malesef
Şahin ELMA
Şahin ELMA 13 gün önce
Artık çok geç tanıdığım herkes WhatsApp sildi telegrama geçti yani şu anda WhatsApp kullanmam için bir sebep yok ... Hem Telegram daha iyiymiş
mehmet cetin
mehmet cetin 13 gün önce
Soru şu : Bu şeffafligi artirmak ve isletmelerin musterilerine ulasmasi dunyada sadece abd ve türkiyede mi gerekli avrupa birligi ve diger ulkelerde seffaflik ve isletmeler meselesine ihtiyac yok mu ?
BİR ANLAMI VAR BİR ANLAMI VAR
BİR ANLAMI VAR BİR ANLAMI VAR 13 gün önce
Kullansam ne olur kullanmasam neolur çoooookkkk da şeyimdeeee sanki hayat vatsaptan mı ibaret alsın kendileri kullansın
EMRE BEGOVIC
EMRE BEGOVIC 13 gün önce
O değilde övröpa daki gurbetçi akrabslar yine güleceklerdir bize... avvvvv yahni siz vağğ watsap gollonamamah,, ohhh biss döçlendde bole şeyleğğ yohhh, oowww öro öro.. 😂
Ahmet Batman
Ahmet Batman 13 gün önce
Ben uykuluyken kabul ettim okumamıştım mesaj önemli olduğu için kabul et diyip geçtim
Mehmet Meydan
Mehmet Meydan 13 gün önce
Yani diyorlar ki akıllı telefon kullanan kişiler takip altında 😊 Normal telefona dönmezsek iyidir. Nokia 3310'lar gözümün önünden geçti yahu
Galaksi Tarot
Galaksi Tarot 13 gün önce
Merhabalar uygun fiyata tarot ve kahve falı baktırmak isteyenler instagramdan bana ulaşabilirsiniz @galaksitarot 🌌🔮
Efe Mutlucan
Efe Mutlucan 13 gün önce
Acıklama için teşekkürler 👍
Efe Mutlucan
Efe Mutlucan 13 gün önce
Yahu mark'ın benim mesajlarımla ne işi olur varsın okusun. İzin verdim gitti.
Şerif Çakır
Şerif Çakır 13 gün önce
Bilişimci olmaya gerek dahi yok ama şöyle açalım; Bir bilgi bir sistem üzerinden geçiyor ama o sistem ben buna vakıf değilim diyecek. Çocuklar ancak inandırılabilir. Tüm uygulamalar böyle. Daha fenası Google ve iOS. Hatta markaların kendileri.
EMRE BEGOVIC
EMRE BEGOVIC 13 gün önce
Onlar zaten artık işin piri olmuş, 😂
Furkan Köse
Furkan Köse 13 gün önce
Abi diyor ki kiminle ne kadar süre konuştuğumuz vesayre fln o zaman bunun neresinde uçtan uca şifreleme var onu geçtik peki tarayıcı bilgileri diyor burda gizlilik varmı yok eee neresi gizlilik bunun ?
arsoy saifaldin
arsoy saifaldin 13 gün önce
Bende ( bip) var daha kullanışlı ve özellikleri telegram'dan ve whatsapp'tan daha iyi buluyorum
Elif Tuğçe Açıkgöz
Elif Tuğçe Açıkgöz 13 gün önce
Whatsapp: Alın size sözleşme -*Türkiye gruptan ayrıldı*
Enes Yolcu
Enes Yolcu 13 gün önce
Şimdi bu watsap sözleşmesini şimdi kabul etmeyip 8 şubattan sonra atıyorum 25 martta kullanmaya başlasak kullanabilirmiyiz
İsmail Demir
İsmail Demir 13 gün önce
Gelin Kardeşim kendi yaptığımız uygulama bip dönelim yerli ve milli
CHRİST. 66
CHRİST. 66 13 gün önce
Thank you.
yusuf
yusuf 13 gün önce
_aga bee_
Elif Yavuz
Elif Yavuz 13 gün önce
Güvenim gitti artık kolay kolay kullanıcağımı sanmıyorum
أنور anoyr
أنور anoyr 13 gün önce
WhatsApp gizliliğimize giriyor ve ben halka açık hale geldiğim için
MAX -TR
MAX -TR 13 gün önce
Ya herkes telegrama bip e geçiyo napıcağını bilemeyenler varmı :(
Ayse Gözel
Ayse Gözel 13 gün önce
Tuşlu telefon aldım gerek yok teknoloji ye
Refik Yoldas
Refik Yoldas 13 gün önce
WhatsApp kuruluş merkezi nerede??? onu açıkla bilgiler nerede toplanıyor?????
Keloğlan Stars
Keloğlan Stars 13 gün önce
Ben:Baba kresi kartının sifresi neydi? Mark Zuckberg: 18363 kardeşim sen bana sorsana ya baban ne bilcek 😂😂
Keloğlan Stars
Keloğlan Stars 13 gün önce
Yorum
TOPRAK G
TOPRAK G 13 gün önce
TELEGRAMA GEÇ DİK BİZ OKULCAK WHATSAPP NOLDU NE SORUNU VAR
Lakayıtlar
Lakayıtlar 13 gün önce
YA TAMAM DA SON VİDEOMDA KAFAM YARILDI HALA TRENDLERE GİREMEDİK 😱ğğxpwğxğqğzğğqğzağğ?
Hasan Süzen
Hasan Süzen 13 gün önce
Yapay zeka
Lakayıtlar
Lakayıtlar 13 gün önce
SON VİDEOMDA KAFAM YARILDI SAKIN KAÇIRMAYIN HASTANEDE BİTTİ SONU
yunus keskin
yunus keskin 13 gün önce
Whatsup türkiyede bitti. Nokta.
ELBİSTAN -LI
ELBİSTAN -LI 13 gün önce
Daha önce biri bizi gözetlemiyor muydu? MERAK EDİYORUM
Hasan KANDALLI
Hasan KANDALLI 13 gün önce
teşekkür ederim güzel ve iyi haber için vakit ayırdınız.
Irfan Tubatiryaki
Irfan Tubatiryaki 13 gün önce
zamanında bi biz topa tüfeğe yatırım yapılcana teknolojiye yatırım yapılsaydı bu durumlara düşmezdik okadar kafası basan Türk varki ne yazıkki avurpya calısmak ta biz anca vatandasa nasıl vergi kitleriz top tüfek derdindeyiz tamam savunma sanayi önemli ama devir teknoloji devri ne olurdu bir türk arama motoru olaydı yada bip gibi yerli uygulamalar önplanda tutulmadı derdimiz wahasap oldu kaç gündür
Hakan ELMAS
Hakan ELMAS 13 gün önce
🇹🇷🇹🇷
Elvin Dağ
Elvin Dağ 13 gün önce
😀😀😀
Elvin Dağ
Elvin Dağ 13 gün önce
💖💖💖
Elvin Dağ
Elvin Dağ 13 gün önce
❤❤❤
Elvin Dağ
Elvin Dağ 13 gün önce
😍😍
Elvin Dağ
Elvin Dağ 13 gün önce
💟💟💟
Elvin Dağ
Elvin Dağ 13 gün önce
😄😄😄😄😄
Elvin Dağ
Elvin Dağ 13 gün önce
😇😇
Elvin Dağ
Elvin Dağ 13 gün önce
Bu adamı çok seviyorum❤❤❤❤💝💝💗💗
Elvin Dağ
Elvin Dağ 13 gün önce
💝💝
Elvin Dağ
Elvin Dağ 13 gün önce
☺☺☺☺☺☺
Elvin Dağ
Elvin Dağ 13 gün önce
❤❤❤
Furkan Çelik
Furkan Çelik 13 gün önce
Abi Sen Hangi Mesajlaşma Uygulamasını Kullanıcaksın?
GİZEMLİ ADAM
GİZEMLİ ADAM 13 gün önce
abi günecelemeyi kabul etmek zorunlu kabul etmesen wp yi kulkanamasın o nu neden yapmış pekı cevabını verebilirsen sevinirim
Osman Dural
Osman Dural 13 gün önce
Detayli anlatim ve bilgilendirmeniz icin tesekkurlrr ☺☺
Wess t
Wess t 13 gün önce
Sözleşmeyi kabul etmeyince instagaramı da kullanamıyor muyuz ?
Merve Clk
Merve Clk 13 gün önce
Midemiz bulandı bir kere...BİR DE NEDEN AMERİKA ve AB ayrıcalıklı tutuluyor? neden ya neden? neden zorunlu tutuluyoruz bir de?
Oyuncu Evi
Oyuncu Evi 13 gün önce
Sıkıntı avrupaya farklı bize farklı olması. Çifte standarta karşıyım
Mustafa Kıyançiçek
Mustafa Kıyançiçek 13 gün önce
BİPE GECİN MİLLİ WHATSHAPIMIZ
Limon
Limon 13 gün önce
Whatsapp kullanmaya devam ne yapalım
özel_0 1
özel_0 1 13 gün önce
Tesekkurler kafam karismisti
Nil’s Home
Nil’s Home 13 gün önce
Sözleşmeden çok korkuyorum
Nil’s Home
Nil’s Home 13 gün önce
Bu bana çok saçma geliyor neden whatsapp a güncelleme geliyor
Hülya Özel
Hülya Özel 14 gün önce
Hayır yalan çünkü ben dün yaşadım sözleşmeyi kabul etmiştim benim bilgilerimi msj üçün bir kişiyle paylaştı birebir şahit oldum güvenmiyorum ve kullanmıyorum
Mehmet Hocanın Sazan Öğrencisi
Mehmet Hocanın Sazan Öğrencisi 14 gün önce
Zuckerberg neyi kaybeder ki,😂 bizler onun yanında hiçbir şey değiliz. Zuckerberg dünya gündemine ve basımında olmak için yaptı. Belki binlerce aptal kişi WhatsAppı silmiiştir
Mehmet Hocanın Sazan Öğrencisi
Mehmet Hocanın Sazan Öğrencisi 14 gün önce
Benim anlamadığım soru neden Türkiye ve abdye ayrımcılık var şu WhatsApp konusu siyasi bir güncellemedir umarım anlamışsınızdır🙏
Enes 6942
Enes 6942 14 gün önce
En iyisi internetsiz tuşlu telefon kullanmak önceden Whatsapp mı vardı onun yerine sms atardık Eski tas eski hamam derim Bizi takip etmemeleri için önlemiş olurus . Peki sizin düşünceleriniz bu yönde olurmuydu?
YALNIZ ÖLÜLƏR GÖRÜR AZƏRBAYCAN TÜRKÜ
YALNIZ ÖLÜLƏR GÖRÜR AZƏRBAYCAN TÜRKÜ 14 gün önce
DÜNYANIN SAHIBI ALLAH..yoneldenlerse onlarda.sizin haberiniz olmadan daima sizi izlerler.onlar ne istelerse olur
Beyinsizler
Beyinsizler 14 gün önce
Güzel bebeler 😠😀😠😣🙄😆🙈🙈🤜😠🤜☺️👉🙈🙄😆😔😣😔😣🤜⛔🤜⭐⚽☺️🦁☺️🐯👉😆😠😣🤭🦁☺️🦁👉🍷😔🍷😠🐯😠🍷😠🍷😠😶😔😶😣😔😆⚽🙈🙈👉👉🙈☺️🤜👉🦁💛👉
WhatsApp'ı silelim mi?
12:19
Barış Özcan
görünümler 1,9 Mn
WHATSAPP GERİ VİTES YAPTI! (RESMİ AÇIKLAMAYI OKUYORUM)
08:07
Godzilla vs. Kong - Official Trailer
2:25
Warner Bros. Pictures
görünümler 34 Mn
Dreamcatcher(드림캐쳐) 'Odd Eye' MV
3:22
Dreamcatcher official
görünümler 4,9 Mn
Mesut Özil'in İmza Töreni
1:40:43
Fenerbahçe SK
görünümler 1,3 Mn
Çok Güzel Hareketler 2 - 68.Bölüm
1:54:47
Çok Güzel Hareketler
görünümler 2,5 Mn
But how does bitcoin actually work?
26:21
3Blue1Brown
görünümler 6 Mn
Çok Güzel Hareketler 2 - 70.Bölüm
2:07:54
Çok Güzel Hareketler
görünümler 2 Mn
Xiaomi Mi11 hakkında her şey | Çok güçlü geldi
23:55
Google Earth hakkında BİLMEDİĞİNİZ 15 ŞEY
23:46
Barış Özcan
görünümler 1,5 Mn
CANLI YAYIN - Falcon 9 Türksat 5A Fırlatışı
1:53:16
Barış Özcan
görünümler 816 B
Çok Güzel Hareketler 2 - 69.Bölüm
2:01:14
Çok Güzel Hareketler
görünümler 3 Mn
Godzilla vs. Kong - Official Trailer
2:25
Warner Bros. Pictures
görünümler 34 Mn
Dreamcatcher(드림캐쳐) 'Odd Eye' MV
3:22
Dreamcatcher official
görünümler 4,9 Mn
This PC Used To Be IMPOSSIBLE!
19:45
Linus Tech Tips
görünümler 1,5 Mn
LIVING LIKE KYLIE JENNER FOR 24 HOURS
8:32
Lexi Hensler
görünümler 3,7 Mn
ONLINE SCHOOL day in my life | Nicole Laeno
11:33
Nicole Laeno
görünümler 666 B
Couple Builds Solar Power System
20:18
Wild Wonderful Off-Grid
görünümler 289 B