KARSU "BİRİYLE TANIŞTIĞIMDA -10 İLE BAŞLIYORUM!"

  görünümler 2,265,274

196Sekiz

196Sekiz

2 yıl önce

Gör Beni'de bu hafta konuğumuz Karsu Dönmez. Her sene daha iyi bir muzisyen olmayı hedefi haline getirdiğini söyleyen Karsu, Bülent Ersoy'un sesi ve müziğine hayran olduğunu itiraf etti. Armağan Çağlayan'ın Karsu'yu Bulent Ersoy ile tanıştırma sözümün ardından Karsu Donmez'in heyecanı gözlerinden okundu
Abone Ol! - bit.ly/2HbpWoA
Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: www.loft.com.tr/erkek-tshirt
Bizi sosyal medyada takip et:
Instagram: / 196.sekiz
Twitter: / 196sekiz

YORUMLAR: 4 100
@beyza8524
@beyza8524 2 yıl önce
Ülkemizde bir konsere gitmek lüks haline gelmişken Karsu’nun “insanlar çalışıp kazanıp konserime para veriyor.” Deyip aşırı konsantre konsere çıkması ayakta alkışlanacak bir davranış 👏👏👏
@ahsenklc6574
@ahsenklc6574 2 yıl önce
Abartma. Ben zengin değilim para, harçlık okul döneminde biriktirdiğim parayla her sene 3-4 konsere giderim, bunun yanında başka aktivitelerde yapıyorum. ( tiyatro vs) En önde oturma derdi olmadığı sürece bu aktiviteleri normal bütçede herkes senede birkaç kez yapabilir. Senin hakkını yemek istemiyorum önyargılı olmak istemiyorum ama açıkçası ben insanların tercihleri yüzünden bir şeylere gidemediklerini düşünüyorum. Yani eline geçtiği parayla bu tarz konser etkinlik gibi yerlere katılmak yerine ilk önce başka şeyleri tercih ediyorlarsa daha sonrasında bu yerlere gereken “ekstra” paraları kalmaması çok normal. Ben bu zamana kadar hemen hemen gittiğim her yere çoğu arkadaşım akrabamı Çağırdım ve neredeyse hiçbiri gelmek istemedi yani hevesleri yoktu hepsinin bütçeleri uygun olmasına rağmen. Buradan yola çıkarak ben insanların aslında böyle şeyleri en azından Türkiye’nin insanlarının çoğunun böyle şeyleri pek sevmediğini düşünüyorum. Sanata değer vermeme veya oralarda bulunamama nedeni para olmaması değil aslında, aileden gelen alışkanlık evde sanat konuşulmaması evde müziğe sanatçıya kıymet verilmemesidir. Bunun başka hiçbir açıklaması yok.
@adiyok5155
@adiyok5155 Yıl önce
Bir yanda Armağan Çağlayan'ın kendini beğenmişliği, diğer yanda Karsu'nun mütevaziliği. Karşısında dünyanın her yerinde konserler vermiş müthiş güzel bir insan var. Armağan Çağlayan hala gurbetçilerle konuşuyor havasında.
@learnwithpizzza9742
@learnwithpizzza9742 Yıl önce
👏👏👏
@izzetgunes5920
@izzetgunes5920 Yıl önce
👏👏👏
@seerwicky
@seerwicky Yıl önce
@@learnwithpizzza9742 s
@pinarcagimni7488
@pinarcagimni7488 Yıl önce
Ne alakası var begenmislikle. Turkiyede bu kadar doğal biri daha yok. Gayet kültürlü ve 0 egosuz biri Armağan bey
@muzeyyenacar8925
@muzeyyenacar8925 9 aylar önce
👏👏👏👏
@mogayretli
@mogayretli 2 yıl önce
Karsu’daki mütevazilik ve doğallık vs. Armağan Çağlayan’ın bir anda Popstar jürisine dönmesi. Çok çok başarısız bir bölüm moderatörlük adına. Karsu ise sabaha kadar konuşsun dinler, keyif alırım. Fakat Armağan bey büyük bir hayal kırıklığısınız burada benim için.
@eniseagim4363
@eniseagim4363 2 yıl önce
👏🏻👏🏻
@sadindalda420
@sadindalda420 Yıl önce
en güzel hangi yemeği seviyorsun denildiği zaman kahvaltıda denmez diyor ya
@learnwithpizzza9742
@learnwithpizzza9742 Yıl önce
👏👏
@1dost457
@1dost457 Yıl önce
🤣🤣🤣🤣🤣popstar armagan
@feelthesimplelife
@feelthesimplelife 9 aylar önce
Sinir bozan tavırlara ve sorulara mütevazi bir şekilde cevap vermesi . Gerçekten takdir ettim...
@AyseAyse-zn5uh
@AyseAyse-zn5uh 9 aylar önce
Armagan Caglayan iyi bir kisiliktir espiri olsun diye oyle yaklasmistir bence
@mehmetozturk5715
@mehmetozturk5715 9 aylar önce
Karsu'ya ailesi ve yetiştirenlere sevgi ve saygılar...
@__ceren__
@__ceren__ Yıl önce
Hollanda'da Türk olarak yaşamak zor degil Türkiye'de Türk olarak yaşamak zor.
@yemekvetatllar2058
@yemekvetatllar2058 9 aylar önce
Kesinlikle😇
@sen4790
@sen4790 6 aylar önce
Ne anladim yurdagül ne anladim
@__ceren__
@__ceren__ 6 aylar önce
@@sen4790 🤣
@nurayayse974
@nurayayse974 3 aylar önce
Ya siz gitsenize
@ronniepatch
@ronniepatch 2 yıl önce
Kraliyet ailesine konser vermiş birine piyano mu çalıyorsunuz denmesi, kız kardeşinden bahsetmesine rağmen kardeşiniz var mı sorusu, Karsu'nun nostalji olarak kabul ettiğine küçümser/kötümser yaklaşım, Türk olduğunu söylemesine rağmen Türk değilmiş gibi müdahalelerde bulunulması, Türkseniz Türkiye'ye dönün (?) baskısı, Türkçesi çok iyi olmayan birinin eziyet ve ezilmek gibi kelime seçimlerine takılmak, anlaşılmayan bölümlerde set olarak Karsu'ya hunharca gülünmesi, Armağan'ın kendi algıladığı göçmen/gurbetçi görüşünü, deneyimini karşı tarafa evire çevire kabul ettirmeye çalışması... Neyin kafasıydı bu program gerçekten? Diğer röportajları beğenerek izlemiş biri olarak bu yapımla çok gözümden düştü kanal.
@seymaaltntas5735
@seymaaltntas5735 2 yıl önce
Sonuna kadar katılıyorum
@lalezar287
@lalezar287 2 yıl önce
Hakkaten şuan karşılaştım piyonamı çalıyorsunuz diyor kız da bilmiyor musunuz diyor adamda soruyorum sadece dedi. Orda soruyorum sadece dedi ya duşunı dedim aklımda laf olsun torba dolsun başka bişi değil yani. Dedim. Ne kadar saçmasınız yaa boş insan
@uralgaygusuz
@uralgaygusuz 2 yıl önce
Al benden de o kadar !
@onurozmat
@onurozmat 2 yıl önce
+1
@yusufa2599
@yusufa2599 2 yıl önce
Aynen yaa seyrederken gıcık oldum
@sscb01
@sscb01 2 yıl önce
Tatlılık desen var, şirinlik gırla, samimiyet paha biçilmez, emeğe saygısı sonsuz, insan sevgisi eşsiz...
@erebus2869
@erebus2869 2 yıl önce
Türküm, Türkiye'de yaşıyorum ve insanlarımıza derdimi anlatmaya çalıştığımda aynı Karsu gibi oluyorum.
@gokhandeniz1154
@gokhandeniz1154 9 aylar önce
Karsindaki kisi seni ezmeye calisirsa daha cok geriliyorsun... bir zamanlar hep yasardim bunu daha sonradan iplememeyi ogrendim.
@bunyadkiziltan3170
@bunyadkiziltan3170 2 yıl önce
O kadar candan ve içten konuşuyor ki ne gözüne yaş ne ayağına taş değmesin. Sanatına ve seyircilerine gösterdiği sevgi ve saygıyı keşke tüm sahne sanatcılarımız gösterebilse. Yaşadığı Hollanda'nın çok kültürlülüğü ve disiplini tüm hayatına yansımış buralara gelipte bu iyi özelliklerini yitirmesin. Mutluluğu ve huzuru nerede buluyorsa orada yaşamalı insan. Hollandalıların düşüncelerini hiç eğip bükmeden yüzüne söylemesi çok ama çok iyi bir özellik ve bunu pek çok Hollandalı dostumda gördüm. Küçücük bir ülke olarak sömürgeleriyle hiç sorun yaşamadan ilişkisini korumasının arkasında yatan onların bu özelliklerinin yanında ticareti de çok iyi bilmeler' geliyor. 41 yıl yurt dışı macerasından sonra yurda dönüş planları yaparken Karsu'nun yaşadıklarını çok içten hissedebildim. Yaşamını başkaları ne der diye düşünenlerin ülkesinde kendini dünyanın merkezinde gören bir anlayışın yarattığı küçümseme havasında sorular soran Armağan bey bu ropörtajında gerçekten sınıfta kaldı. Karşısındaki Karsu o küçümseyici ifadeleri gerçekten içten ve naif bir uslup ile çok iyi bir şekilde cevapladı. Ne derler diye düşünüp yapmacık cümleler kurmak yerine düşüncelerini direk ifade etti.
@belgeselmiburada8992
@belgeselmiburada8992 6 aylar önce
Siz alışık olduğumuz gurbetçilerden değilsiniz . Hayatınız da tüm hayallerinizin gerçek olmasını ve başarılarınızın devamını dilerim . Saygılarımla .
@ducktilo
@ducktilo 2 yıl önce
Programa Karsu’yu davet edip “Piyano çalıyor musunuz?” diye sormak da nesi? Kız da haklı olarak şok geçirdi “Bilmiyor musunuz?” diye. Ne kaba bir tavır. Şener Şen’i çağır “Oyuncu musunuz?” Diye sor o zaman. Madem konuk alıyorsunuz el üstünde ağırlayın.
@ozlemaydn8146
@ozlemaydn8146 2 yıl önce
Eurovision'a kesinlikle KARSU ile katılmalıyız! Hem müzikal bilgisi çok üst seviyede, hem yurtdışında yaşadığı için oranın melodilerine hakim, hem çok sempatik hem de enerjisi çok yüksek ♥️ Bütün bu özelliklerin bir kişide toplanması kolay bulunmuyor. Bizim kültürümüzü çok iyi tanıtacağına inanıyorum. Bu büyük şans iyi değerlendirilmeli!
@emirhan3482
@emirhan3482 2 yıl önce
Oh be benim gibi düşünen biri.. kesinlikle yıllardır bunu söylüyorum.inanilmaz olmaz mıydı ♥️
@incitunadogan9615
@incitunadogan9615 2 yıl önce
Eurovisiona Selda Bağcan yakışır.😉
@guitarhero119
@guitarhero119 2 yıl önce
Ya keşke KARSU katılsa
@MigeYuna
@MigeYuna 2 yıl önce
Bence de katılmalı ama önce Şebnem Ferah katılmalı
@merimeri6080
@merimeri6080 2 yıl önce
Eurovision fikri muhteşem....ama piyano şart
@Nobodys14
@Nobodys14 Yıl önce
Kim ne düsünürse düsünsün, Yurt disinda dogma büyüme Türkler, Türkiyedekilerden 100% daha anlayisli SAYGILI! hosgörülü, güler yüzlü, sempatik ve merhametliler!!!! NET!
@Asdfg.cftbjcgdj
@Asdfg.cftbjcgdj Yıl önce
👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼
@gizemakar9812
@gizemakar9812 9 aylar önce
Tesekkür ederiz.. Bunu duymak cok güzel. Burda türklügüde müslümanligida en dogru sekilde yasamaya calisiyoruz. Cok kolay olmasada gurbette mutlu olmaya calisiyoruz ve hic bir "türkiye vatandasindan" bu sözü duymadim. cok mutlu oldum..
@20361
@20361 6 aylar önce
burada herkes mutsuz çünkü
@LANAKIF
@LANAKIF 6 aylar önce
@@gizemakar9812 canim benim 👏🏻👏🏻🇹🇷❤️
@asliasli5706
@asliasli5706 5 aylar önce
Buna kesinlikle katılıyorum yurt dışında büyüyen çocuklar hep böyle çok dogal içi dışı bir en önemliside çok merhametlidirler❤
@sevilsungu2126
@sevilsungu2126 2 yıl önce
Allahım, çokk tatlı bi kadın ya. Çok doğal. Hele konserleriyle ilgili konuşurken insanlar çok çalişip para kazanıyorlar ve o parayla benim biletimi alip beni dinlemeye geliyorlar bunun icin her konserim daha daha guzel olmalı dediğinde resmen ağlıycaktım. Seyirciye saygısı takdir edilesi. Nasi güzel yetiştirilmiş bi insan. Çok sevdim Karsu'yu.
@kadirkansu8044
@kadirkansu8044 2 yıl önce
Açık ara en Medeni en doğal en kaliteli misafir...Henüz yeni tanıyorum Karsu Hanımı açık ara olması gerektiği söyleyen ve anladığım kadarıyla günlük yaşamında yaşayan gayet doğal bir hanım hanım...Armağan Bey tutumunuz diğer konuklarınıza göre hafif farklıydı...Sakinliginiz beden dilinize yansımış...
@bayramyazar4738
@bayramyazar4738 2 yıl önce
Tertemiz bir insan. Bu nasıl bir enerji, nasıl bi tatlılık. Bi insan kendini nasıl bu kadar güzel yetiştirebilir. Vallahi bravo. Herkesin hayatında Karsu gibi ni insan olmalı.
@hlysevgi
@hlysevgi 2 yıl önce
Karsu yu ilk günden beri takipcisiyim.multecilerin kaybolan çocuklarıni bulma projesinin kahramanıdır kendisi .ayrıca bodruma da gelir gelmez aylan bebeğin kıyıya vurduğu yere bir demet çiçek ile geldi. böyle güzel yürekli ,yetenekli bir kız. Selam olsun iyi kalpli karsu ya 😘 çalışmalarında başarılar diliyorum.
@yunusemrekazak8544
@yunusemrekazak8544 2 yıl önce
Karsu başarısının tesadüf olmadığını çok güzel anlattı. Eğitimli ve Avrupa’nın nimetlerinden doğru şekilde yararlanan anne ve babanın yetiştirdiği genç ve başarılı bir sanatçı. Ünlü olmakla ilgili yaşadığı durumun Türkiye’deki acı bir gerçek olduğunu da yüzümüze vurdu. Enerjine ve güler yüzüne sağlık.
@arslanarslan9945
@arslanarslan9945 2 yıl önce
Ama ne dramatize ettin. O kadar acımı geldi canım vatanım tek yön biletin benden yürü git bi bitin artık
@yunusemrekazak8544
@yunusemrekazak8544 2 yıl önce
@@arslanarslan9945 videoyu izlediniz mi?
@arslanarslan9945
@arslanarslan9945 2 yıl önce
@@yunusemrekazak8544 amsterdam :Hollanda’da hükümetin desteğiyle kurulan bağımsız uzmanlardan oluşan kurul, 17 ila 19. yüzyılda devletin köle ticaretinde oynadığı rolden dolayı iktidarın resmen özür dilemesini ve ülkenin tarihi ile yüzleşmesini istedi. Hükümetten hemen yanıt gelmezken, Amsterdam Belediye Başkanı Femke Halsema, kentin kölelik tarihinde oynadığı rolden özür diledi.
@yunusemrekazak8544
@yunusemrekazak8544 2 yıl önce
@@arslanarslan9945 Yukarıdaki videoyu izlediniz mi diye sormuştum. Sizin yorumlarınız benim ve Karsu’nun bahsettikleri ile uyuşmuyor. Sadece izleyeceğiniz 30 dk.’lık video. Onu bile izleyip doğru yorumu ya da eleştiriyi yapamıyorsunuz.
@mechule098
@mechule098 2 yıl önce
@@arslanarslan9945 🤣🤣 aynen ya sohbet havasında video çekiliyor millet düzgün sorular yok vs diyor. Biyografi çekmiyoruz ki zaten çoğu genel bilgi her yerde var illa bir şey buluyorlar. Ama yeri geldiğinde ülkeyi eleştirmemiz de lazım
@kapand3485
@kapand3485 Yıl önce
Kadın o kadar doğal ki izlerken bizden biri olduğunu gerçekten hissettim. Bazıları küfür edince, ahlaksız şeyler söyleyince falan samimi olduğunu düşünüyor. Bu kadın da ne ego var ne başka bir şey gerçekten çok başarılı.
@onomst__
@onomst__ 2 aylar önce
Mesela İrem Derici küfürbaz patavatsız olduğu için dobra ve samimi diyenler
@nesegenc3090
@nesegenc3090 2 yıl önce
Kadının konserine gelenlere duyduğu saygı ne kadar hoş,bencil değil,kendini bişey sanmıyor,mütevazılık ne hoş bişey.
@zaferzafer2711
@zaferzafer2711 9 aylar önce
müzisyenliği ayrı insanlığı ayrı mükemmel bir kadın.. sana duyduğumuz sevgiyi ve sampatiyi katladın be güzel insan...
@ozgezeybek1404
@ozgezeybek1404 9 aylar önce
Deprem ile birlikte gündemde olduğu için bakayım kimmiş dedim.Bu program çıktı karşıma.Benim cahilliğim belki yeni isimleri takip etmiyorum.Bu doğallıkta ve samimiyette insan bulmak ne zor günümüzde.Geçen gün de Taha’yı izledim.Armağan Bey ne çok kişiyi anlattınız tanımadıklarımızı tanıttınız.Ne çok hayat hikayesine dokundunuz.Sizi çok seviyorum iyi ki varsınız.🌸🙏🏻💎
@ozgurtuncer3010
@ozgurtuncer3010 9 aylar önce
Bende deprem ile tanıdım nostaljik bir kişiyim yasimda 47 ama bu gençleri görünce umut doluyorum dilerim bu genç kadın gibi zihniyetler çoğalsın ülkemde
@atolyerabia
@atolyerabia 9 aylar önce
Ben de depremden sonra tanıyanlardanım. Daha doğrusu tanıyordum ama kim olduğunu detaylıca araştırmamıştım. Çok tatlı bir insan.
@vildangurel8690
@vildangurel8690 Aylar önce
Saygılı ve şirin mütevazı görgülü aynı zaman da başarılı sanatçımız ayakta alkışlıyorum...bu arada yorumlar harika her biri 👏👏👏👏
@aysegulaydogdu9932
@aysegulaydogdu9932 2 yıl önce
Ben bu kızın heves ettiği saygı duyduğu hayranlıkla anlattığı durumların karikatür malzemesi gibi dalga gecikmesinden inanılmaz rahatsızlık duydum . Avrupa kültürünü almış saygılı bilgili ve iyi donanımlı bir hanımefendi. Aslında bu bu program toplumsal kompleksimizin bir yansıması...
@aslmelek
@aslmelek 2 yıl önce
Ne güzel ve doğru bir yorum 👍
@pomegranatetree1363
@pomegranatetree1363 2 yıl önce
Kesinlikle
@aytulcucen4967
@aytulcucen4967 2 yıl önce
KOPLEKS, aynen... toplu kompleks ortaklığımız bu hal
@AyseBetulK
@AyseBetulK 2 yıl önce
aynen oyle.
@sibelcakal5007
@sibelcakal5007 2 yıl önce
👏👏👏👏
@yasampinaric.992
@yasampinaric.992 2 yıl önce
Bu denli samimiyeti doğaçlamayı idrak edebilmek için ; karşı tarafında samimi olabilmesi lazım..Duru temiz samimi kişiliği ile sanatı ile yoğurulması toplumun ihtiyacı olan bir yüz…👏
@kumsaldeniz1656
@kumsaldeniz1656 2 yıl önce
Keşke bizim genclerimizde sizin gibi şanslı olabilseler...gelişmiş demokrasinin iyi olduğu hukuk un isledigi bir ülkede yaşamak ne büyük şans.
@melikezulalceyhan7271
@melikezulalceyhan7271 Yıl önce
23:03 Şu saniyeden sonraki birkaç dakika boyunca sinir krizi geçirdim. Serpme diye bağırması falan krize soktu. "Neden güldünüz ki?" Deyişinden belli ki Karsu da krizden dönmüş. Karsu her şeye rağmen tatlılığını korumuş. Tebrikler
@yukselbilek1309
@yukselbilek1309 Yıl önce
Nasıl güzel bir insanın sen Karsu. Annenin , babanın emeğine seninde yüreğine sağlık.
@mehmetsadikcakmak
@mehmetsadikcakmak 2 yıl önce
Armağan Çağlayan eksik bir üslupla sormuş, Karsu doğru bir üslupla cevaplamış. Hayata, insanlara, dünyaya ve görüşlere bakış açımız dar kalıplarla çevrili.
@canlion5905
@canlion5905 2 yıl önce
Sanırım bu ülkede yaşayan Türkler mutsuz, mutsuzluk genlerimizin suçu değil... Yurtdışından gelen Türkler cıvıl cıvıl, enerji dolu, bizim içimizi çürütmüşler :( Karsu çok şeker bir kadın, süper...
@hayatakizgin991
@hayatakizgin991 2 yıl önce
😣😭😩
@cigdemtemel1157
@cigdemtemel1157 2 yıl önce
Kesinlikle katılıyorum onlar çok mutlu huzurlu keyifli bizim gençler isyankar depresif..
@iyk4920
@iyk4920 2 yıl önce
@@cigdemtemel1157 burda yaşasalar onlar da depresif olurdu
@i9i953
@i9i953 2 yıl önce
Cok doğru
@aysecengiz3029
@aysecengiz3029 2 yıl önce
@@iyk4920 kesinlikle,hele de asgari ücretimizle 1 ay geçinseler ne enerji kalır, ne de guleryüz
@aydinarslan224
@aydinarslan224 6 aylar önce
Ne kadar içten samimi güzel bir insan. Bir şöhrete sahip olmasına rağmen hak ve hukuku bilen bilinçli, eğitimli, sempatik ve cana yakın bir kişilik. Yaşadığı ülkeden gelen kültürü nasıl taşıdığını görmek ise başka bir güzellik. Alçakgönüllü olması beni duygulandırdı. Karsu'ya ailesi ve sevdikleri birlikte nice güzel yıllar diliyorum. Umarım bizim genç nesilimizde bu güzel insanın sahip olduğu tüm meziyet ve kültüre sahip olurlar
@aslozturk9724
@aslozturk9724 Yıl önce
Türkiye’de sanatçı diyip hertürlü sapkınlığı yapanlara ders olarak verilmesi gerekiyor.Karsu sanatçı nasıl olunurun güzel örneği disipliği çalışkanlılığı ve onu dinleyenlere saygısı tam olarak bu olmalı
@mehmetsen5490
@mehmetsen5490 2 yıl önce
Mükemmel bir karakter ve inanılmaz zeki güçlü bir kadın. ülkemizde böyle insanlar o kadar az ki tabii birçok etken var yaşam şartları kendini geliştirme ve daha birçok etken fakat herkes o kadar yapmacık özenti ki çok belli ediyorlar bu hayatı kendimiz için yaşamamız gerekiyor ve karsuya bakınca bunu ne kadar güzel yaptığını görebiliyorum . bizde ki herkes sahte birer karakter yaratıyor ve bu hayatı başkaları , sosyal medyaları şanları şöhretleri için yaşamaya çalışırken kendilerini ıskalıyorlar hiç ilerletmeden keyifle ve dikkatle izledim herkese teşekkürler .ayrıca beğenmeyen 917 kişi görüyüroum :)
@bernakolat2977
@bernakolat2977 2 yıl önce
Sevgili Karsu, sen ne güzel bir insansın . Doğal hallerine hayranım. Bir çok ünlünün senden öğrenmesi gereken şeyler var. Baş sırada mütevazilik.
@hsntrkmnturkiye5326
@hsntrkmnturkiye5326 9 aylar önce
Deprem, bu güzel insanımıza da bizlere olduğu gibi büyük bir acı yaşattı. Başın sağolsun Karsu🙏
@nurbanuturk655
@nurbanuturk655 9 aylar önce
Birini mi kaybetti
@ozzyfidan1290
@ozzyfidan1290 2 yıl önce
Duru, komplekssiz, içi dışı bir, çocuksu ruhunu hiç kaybetmemiş tertemiz bir kız. Seni böyle güzel yetiştiren başta annene, babana ve eğitiminde sana katlı sağlayan herkese sonsuz saygıyla… Hayattaki başarıların daim, ömrün uzun olsun güzel kızım.
@learnwithpizzza9742
@learnwithpizzza9742 Yıl önce
👏👏👏
@semrainan8047
@semrainan8047 9 aylar önce
Canim ya piru pak suan gözümde kanatsiz melek gibi sonsuz basarilar
@alparslandagdelen104
@alparslandagdelen104 Yıl önce
Ne zaman dinlesem bu kıza hayran oluyorum.........Doğallığı ile insanı esir ediyor......
@cesura.9211
@cesura.9211 2 yıl önce
Milletin Parasinin degerini bilen kadin , yollun acik olsun :) hep böyle kal
@rukiyeaktas953
@rukiyeaktas953 2 yıl önce
Nasıl iyi düşünceli, nasıl enerjik ve nasıl masum bir insan.🌸
@duyguulusalbektas
@duyguulusalbektas 2 yıl önce
Bir insan ancak bu kadar mütevazi ve sempatik olabilir. Canım Karsu ❤️
@yagmurgoktas1910
@yagmurgoktas1910 2 yıl önce
Spor salonu kapatılmasına 'böyle olmamalı' demesi bile çoğu şeyi anlatıyor
@senemhaslak2909
@senemhaslak2909 2 yıl önce
Bizim ulkede herkez toprilli ya bir sekil de Hollanda ise herkez esit sasirdi haliyle
@greatyk3724
@greatyk3724 2 yıl önce
HERKES TORPİLLİ BİR KARSU SÖYLÜYOR ÖYLE OLDUĞUNUU
@greatyk3724
@greatyk3724 2 yıl önce
@@senemhaslak2909 AYNENNNN
@kemalpolat9335
@kemalpolat9335 Yıl önce
Aferim benim kizima, Biz gurbetci türkleri cok güzel anlattin, Bu samimi duruśundan hic ödün verme hep böyle Kal. Almanya-köln
@tubatuba7465
@tubatuba7465 2 yıl önce
İlk defa konuşmasını izledim ve bayıldım tertemiz beyni, kalbi ne güzel gençlere şahane bir rol model olabilir. Çalışmak, emeğe saygı duymak ,kültürüne sahip çıkmak vs. Ailesi şahane bir evlat yetiştirmiş ne mutlu ailesine. 1968 ekibine çok çok teşekkürler...
@fatmayarkin4575
@fatmayarkin4575 2 yıl önce
olmayan turkçesiyle kendini ancak bu kadar iyi ifade edilebilineceğinin örneği süper çok tatlı
@araltino6913
@araltino6913 2 yıl önce
Sesine zaten hayrandım, şu videodan sonra hayranlığım bin kat arttı. Ne kadar doğal, mütevazi ve güzel bir insan.
@yesimcemmedo680
@yesimcemmedo680 2 yıl önce
Herşey aile terbiyesi ve yaşanan çevre ile ilgili. Kültürlü, çalışkan ve mütevazi iseniz mutlu olursunuz. Bazı insanlar ezikliği, tembelliği ve övünmeyi hayat felsefesi yapmışlar ve mutsuzluktan keyif alıyorlar.
@albtrosai6377
@albtrosai6377 Yıl önce
Bu yoruma alkış👏👏👏👏👏
@kubrayapar4148
@kubrayapar4148 Yıl önce
O kadar doğru bir yorum ki. Düşüncelerime tercüman...
@sfu5546
@sfu5546 2 yıl önce
"insanlar çok çalıştılar, o parayla bilet aldılar " yüreğine sağlık, toplumumuzda çok eksik olan insanlık saygın için.
@ruyabalck9748
@ruyabalck9748 2 yıl önce
Umarım hayatın kalbin gibi güzelliklerle geçsin Karsu.Konserine gelmek hayallerimden biri.Sarkılarınla hayatıma renk kattın,güç verdin.Seni dinleyerek çok ağladım.Kendime yeni bir yol çizdim.Sanki bana diyorsun ki;"Sen yürü, güçlü ol.Ben seni duyuyorum,hissediyorum, şarkılarımda seni anlatıyorum"❤️❤️❤️
@ertansen16
@ertansen16 2 yıl önce
Türkiye'de sanat yapan ünlülerin örnek alacağı çok şey var sıfır ego tevazu
@esmarennankayhan7295
@esmarennankayhan7295 3 aylar önce
Karsu, sen ne tatlı güzel bir ruhsun ...Hiç bu kadar eğlenceli,sohbeti zevkle dinlenen,coşkulu,hayat dolu bir insan tanımadım bu yaşımda ..Zerre kadar kompleks yok..Ünlü olmanın avantajıni insanlık yolunda faydalı şeyler yapmak amaçlı kullanmak istiyor..Bravo..Ne güzel bir kültür almışsın ailen ve yaşadığın toplumdan...Yolun açık olsun .
@abouttheworld21
@abouttheworld21 Yıl önce
kesinlikle eğitimin ,disiplinin,insanlığın, doğallığın ve ahlakına hayran kaldım.
@sadiyeuslu5279
@sadiyeuslu5279 2 yıl önce
Karsu'nun Amsterdam'da mutluyum demesine sunucunu bu kadar şaşırmasının sebebi acaba bizim ülkedeki insanların sürekli başka arayışlar içinde olması olabilir mi !
@gulsena012
@gulsena012 2 yıl önce
O an stüdyoda olsam bir tane çarpardım ağzınıza Armağan Bey.😇 Bu ne sivri dillik, bu ne kendini beğenmişlik, bu ne düşüncesizlik. Umarım yaptığınızı fark eder vicdanınızın sesini dinleyerek geçirirsiniz gecelerinizi bir süre 🥰
@learnwithpizzza9742
@learnwithpizzza9742 Yıl önce
👏👏
@sarecikk
@sarecikk Yıl önce
Her zamanki hali
@hriskailieva3840
@hriskailieva3840 Yıl önce
Carpardim agziniza Armagan Bey 😅 nasil guldum la 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
@noblack5635
@noblack5635 Yıl önce
Harfi harfine katılıyorum👍👍
@happinesslovee
@happinesslovee Yıl önce
Ahahhahahahahahahshshw
@emineinal5565
@emineinal5565 9 aylar önce
Saatlerce dinlenilse biıkılmazz bir sanatçı Karsu..
@fil7292
@fil7292 3 aylar önce
Benim dedem 1962 nin şubat ayında Almanya'ya gelmiş. Aradan 60 yıl geçti. Çocuklarım dördüncü nesil. Kızımla birlikte 101 öğrenci 2012 de göçün 50. yılında dedelerinden o güne kadar ailelerinin göç ile ilgili yaşadıklarını duygular dolu bir sergi çalışmasında sundular ve bu sergi 6 ay müzede ziyaretçilere açıktı.
@serap5693
@serap5693 3 aylar önce
O kadar çok şey anlattı ki bu kadarlık Türkçesiyle... Anlayana...
@dilektezcan3203
@dilektezcan3203 6 aylar önce
Bir antakyali hatayli olarak gurur duydum o kadar doğal o kadar temiz pırıl pırıl yolun açık olsun...
@ayhankahramanoglu3961
@ayhankahramanoglu3961 2 yıl önce
Müziği sanat için yapıyorum diyenlerden farklı olarak sadece demekle kalmayıp bunun için emek veren karsu ❤️
@florabuyukgok4477
@florabuyukgok4477 2 yıl önce
Armağan bey'in Karsu'nun piyanist olmasından habersiz olması çok üzücü bir durum.
@theshape8148
@theshape8148 2 yıl önce
Haberi var tabi ki , araştırır çağardığı konuğunu sonuçta ama izleyiciler için soruyor
@tabitabi8233
@tabitabi8233 2 yıl önce
sizinde armağan beyi iyi tanımadığınız çok üzücü😂😂 proğramına çağırdığı kişiyi sizce bilmezmi gerçekten😁
@av.tugcegursel3712
@av.tugcegursel3712 2 yıl önce
@@tabitabi8233 malesef armağan bey, okan bayülgenin youtube programında çağırdığı konukları pek araştırmadığını söylemişti 😅
@antuhanw5563
@antuhanw5563 2 yıl önce
@flora....he Karsu’yu kamyon şöförü sanıyormuş.
@tabitabi8233
@tabitabi8233 2 yıl önce
@@av.tugcegursel3712 hiç araştırmıyor anlamınada gelmez ama 😁 sokaktan herhangi birinide kolundan tutup hadi gel proğram yapalım demiyor yani😂😂
@gizemyldz1525
@gizemyldz1525 9 aylar önce
İzlerken enerjisi ile enerji yüklendim. Orada doğup büyümek o kültürle yaşamak o kadar içine işlemiş ki mutluluğu ve enerjisi taşıyor maşallah 🧿
@nesebulut3076
@nesebulut3076 2 yıl önce
Seni ve enerjini hayranlıkla izledim😍 onun dışında kalan her şey çok vasattı!👎🏻 Soruların kadını ne kadar bunalttığı ve enerjisini emdiğini mi desem, kendisini ünlü sanan küçümseyici soruları ve Karsu’yla dalga geçer gibi değişik üsluplar gülmeler, ayrıca sürekli “Türklük” konusu... Türkçesini sürekli küçümser gibi düzeltmesi felan çok irite oldum açıkçası. Seni hayranlıkla dinleyip izliyorum Karsu💜 Sen bu devrin başına gelen en güzel ve en başarılı Kadın Sanatçısısın 🥰
@barselik5709
@barselik5709 Yıl önce
Bu kadının dobralığına, samimiyetine, kalbine hayranım ya valla keşke böyle bir yakınım olsaydı
@bengisan2490
@bengisan2490 2 yıl önce
Karsu nun ne zarif ne hayat dolu ne saygın bir sanatçı ne kadar iyi niyetli bir insan olduğuna hayranlığımdan videoyu beğeniyorum, gördüğü muameleye bu beğeniyle çanak tutmuş olmak sinir bozucu bir ikilem.
@esraakilli
@esraakilli Yıl önce
HAYRANIM KARSU’YA 🤍 O kadar naif, o kadar güzel, o kadar tatlı, o kadar alçakgönüllü, o kadar başarılı ve o kadar donanımlı bir insan ki.. Böyle sarkastik ve ilginç sorulara rağmen bu kadar tatlı ve alçakgönüllü ve doğal yanıtlar karşısında hayran kaldım. Uzun bir zamandır konserine gelmenin hayalini kuruyorum 🥹🤍
@mehmetbasboga989
@mehmetbasboga989 2 yıl önce
Eğitimli ve kültür seviyesi yüksek bir ailede büyüyen insanlar için başarı kaçınılmaz bence. Karsu için de böyle olmuş.
@esmerilious
@esmerilious 2 yıl önce
o hic belli olmuyor iste..
@sinantataroglu5833
@sinantataroglu5833 2 yıl önce
Öyle olmuyor işte yetenek ve belli bir destek lazım ülkede sesi güzel çok iyi müzisyenler var ama tek başlarına bir yere gelmeleri zor
@tunauzunyol
@tunauzunyol 2 yıl önce
Yok hocam degil
@abie3723
@abie3723 2 yıl önce
+ Sartlar ve imkanlar.
@belki1038
@belki1038 2 yıl önce
Ama biz sadece böyle başarılı insanları biliyoruz ve ekseriyetin de bu olduğunu sanıyoruz. Kim bilir ailesi eğitimli ve kültür seviyesi yüksek bir ailede de başarısız insanlar olabilir.
@ismailmuratgrafsan
@ismailmuratgrafsan 2 yıl önce
Başkaları adına düşünüp yorum yapan, izlediğinden keyif almak yerine hata arayıp bulan ve bulduğu hatadan mutlu olan güruh. Karsu Hanım video sonunda eğleniyordum bitti mi ? diye soruyor. Uçağımı unuturdunuz diye de ekliyor. Türkiye de kendi işlerini en iyi seviyelerde yapan İki insanı karşılıklı izlemek büyük keyif. Teşekkürler her ikisine de başarılar diliyorum.
@196Sekiz
@196Sekiz 2 yıl önce
❤️❤️❤️❤️
@TarsusGeziRehberi
@TarsusGeziRehberi 9 aylar önce
Harika bir söyleşiydi. Karsu ne kadar Hollanda kültürüyle de büyümüş olsa şunu söyleyebilirim: Anadolu'nun bağrından kopamamış tam bir Anadolu kızı!..❤️
@derindeniz9975
@derindeniz9975 4 aylar önce
Annesi 42 yaşında üniversite okumuş ama nasıl ve hangi ara eğitmen olmuş. Tebrik ederim anneyi de. Orada imkanlar sınırsız herhalde. Çok tatlı biriymiş bu arada 😊
@ssandal4461
@ssandal4461 Yıl önce
En çok ezilen birinci kuşak Armağan onlarda hiç dil yoktu çok acemiydiler ikinci kuşak benim hemen almanca öğrendim okudum meslek yaptım ama aklım hep ülkemde kaldı dönmek hedefim aynı Karsu anlattığı gibi benim çocuklarım torunlarım hiç zorluk çekmiyor ....
@mine5121
@mine5121 2 yıl önce
Sunucumuzun konuğuna sorduğu bazı sorulardaki sıradanlık, basitlik ve zeki konuğumuzun cevaplarıyla soruları yükseltmesi. Nerde olursa oraya artılar katan bir kadın izledim kısaca 👏 Sanatı ve neşesi daim olsun...
@onetube40
@onetube40 Yıl önce
Katılıyorum
@ozlemaydin7825
@ozlemaydin7825 Yıl önce
Katiliyorum .
@learnwithpizzza9742
@learnwithpizzza9742 Yıl önce
👏
@nurcinongoru3465
@nurcinongoru3465 Yıl önce
İnanılmaz derecede samimi, mütevazi, sade, şeker mi şeker bir insan🧿💖🧿Başka ünlüler bence izlesin.
@user-fe2rz5bg6u
@user-fe2rz5bg6u 3 aylar önce
kibirli sorularla yapmacık kahkalar atan ekip size de teşekkürler. KARSU HARİKASIN 🤩
@felekb2150
@felekb2150 2 yıl önce
Bu kadın herhaliyle muhteşem ...
@yagmursadak3367
@yagmursadak3367 2 yıl önce
Hep böyle doğal, mütevazı, samimi kal Karsum hiç değişme ne olur. Seni çok seviyorum 😘
@pnarkara8092
@pnarkara8092 9 aylar önce
Samimiyeti enerjisi çok iyi sıkılmadan zamanın nasıl gectini anlamadan izledim
@bedevi7781
@bedevi7781 2 yıl önce
Karsu'nun şu sözü günümüz piyasasınını anlatmış resmen: "Hit şarkı yapmak isteseydim sanatçı olmazdım"
@yukseloden6939
@yukseloden6939 2 yıl önce
Bos laf.
@MB-mv8ew
@MB-mv8ew 2 yıl önce
@@yukseloden6939 senin derdin ne, hiç bir yere gelememiş kıskanç biri misin sen, sürekli menfi, negatif. Kıskanç. Çalış da adam ol
@starsaroundthescars6526
@starsaroundthescars6526 2 yıl önce
@@yukseloden6939 yuksel dediyse dogrudur karsu sozunu geri al
@nicolatesla2613
@nicolatesla2613 2 yıl önce
@@starsaroundthescars6526 (!)
@kenanakbayram1460
@kenanakbayram1460 Yıl önce
Doğru eski hit şarkıları kırık Türkçe ile söylemeyi tercih ediyor. O daha doğru tabii....
@aysegunsucetin4757
@aysegunsucetin4757 9 aylar önce
Karsum... O kadar güzelsin ki... Zihnen, kalben ve sanatınla ❤️
@saresare4571
@saresare4571 9 aylar önce
yabancı ülkede doğup büyüdüğü o kadar belli ki çok doğal samimiy birisi deprem videolarına bakarken cıktı karşıma yoksa tanımayacakmışım biraz evvel " neredesin sen" şarkısını dinledim çok güzel söylemiş ❤
@cansuyldz3215
@cansuyldz3215 Yıl önce
Çok seviyorum yaaaaa.Bu kadar mı mütevazı olunur. Kahvaltı dediğinde alay eden,her şeye açık olamayan insana karşı Hatayliyim, Türküm diyen dosdoğru bir insan var.
@naydogan2616
@naydogan2616 9 aylar önce
Karsu sen içime bunca olumsuzluga rağmen bir umut ektin insanlığa dair mütevazi naif sevimli ....Armağan bey teşekkürler harikasınız
@brsncr1330
@brsncr1330 Yıl önce
harika ,mükemmel, naif, ve güzel kalpli bir insan .kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş der eskiler .yolun hep açık olsun 💕💕
@aysekirbas4475
@aysekirbas4475 2 yıl önce
Karsu programa katılmadan önce hazırlık yapmış. Programı izlemiş. Keşke Armağan da biraz çalışıp Karsu'nun piyanist olduğunu, Amsterdam'ın Almaya'da değil Hollanda'da olduğunu öğrenseydi...
@happygirls442
@happygirls442 2 yıl önce
Katılıyorum
@ArmeStudentin
@ArmeStudentin 2 yıl önce
Armaganin bunu bilmedigini hic düsunemiyorum. Röportaja giris yapmak icin öyle sordu ama Karsu anlamadi be bi an sadirdi zannimca
@EmrahTravels
@EmrahTravels 2 yıl önce
Izleyici icin soruyor. Bilmedigini sanmiyorum.
@serensivasloglu951
@serensivasloglu951 2 yıl önce
bilmeyenler için sormuş olamaz mı
@aysekirbas4475
@aysekirbas4475 2 yıl önce
@@serensivasloglu951 Piyanist olması olabilir, Amsterdam konusu olamaz
@Kanarya13
@Kanarya13 5 aylar önce
Ne kadar doğal ve samimi birisin Karsu, yüksek değerlerin var, ailene ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca güzel bati kültürüne de tabi....
@recep1100
@recep1100 Yıl önce
Ünlü olmak neden tuhafa verilecek en güzel cevap verdi helal olsun karsu hanım böyle sanatçılar gelmesi lazım
@fatmasadul3714
@fatmasadul3714 9 aylar önce
Eylenmeye çok ihtiacım vardı,muhteşem program, ikinize de çoook teşekkürler💝💝
@filo5583
@filo5583 2 yıl önce
Gerçekten çok doğal kültürlü ve sevimli bir müzisyensin karsu ❤️ yolun hep açık olsun . Gurur duydum 🇹🇷🤗
@hanifeerbay9247
@hanifeerbay9247 2 yıl önce
Harika bir konuk sanatçı insan.... İnsanların kendini aşmış olması ne muhteşem bir şey... Sevgiler.👍🌹
@NetworkMB
@NetworkMB 2 yıl önce
Mabel matiz’i konuk alın lütfen. Kendine has bakış açısıyla ve sanat icrat ederken ki kullanmış olduğu (yöresel) ilham kaynaklarının arkasında ki hikayeyi merak ediyorum :)
@burcum0688
@burcum0688 2 yıl önce
Aynen bende 😊
@abie3723
@abie3723 2 yıl önce
+1
@feyyzzaduru7950
@feyyzzaduru7950 2 yıl önce
Bende en merak ettiğim isimlerden birisi
@nulifersen4421
@nulifersen4421 2 yıl önce
👌❣️Hem'de dinlerken yorulmazdık😒
@makbuletuna3769
@makbuletuna3769 2 yıl önce
OFFF LÜTFEN 😩😩😩
@aass-rf3gn
@aass-rf3gn 5 aylar önce
Çağırdığı konuğunun piyanist olduğunu bilmemek çok abest. Ayrıca Armağan Bey'in çok ukala ve kompleksli. Karsu çok samimi ve güzel bir insan. Yolu açık olsun ❤❤❤
@sehribancandogan302
@sehribancandogan302 9 aylar önce
Şimdiye kadar izlediğim en keyifli ve samimi sohbetti🥰🥰👏👏👏👏
@mihriakbulut1225
@mihriakbulut1225 9 aylar önce
Ya nasıl tatlı - güzel bir insansın Karsu.. kalbinin güzelliği yüzünde ışıl-ışıl parlıyor ..😊sıfır ego.. süper bir kişilik, ağzım kulağımda izledim .
@lteacher468
@lteacher468 2 yıl önce
Ne kadar mütevazi ve dünyalar tatlısı bir insan. Otel müdürünün spor salonunu kendisi için kapatmasını hiç istememiş ve diğer insanlardan farklı olmadığını dile getirdi. 🌸🦋🌼💖💕
@mufideuzun9136
@mufideuzun9136 10 aylar önce
Muhteşem bir söyleşi ikinizi ayrı çok seviyor ve saygı duyuyorum yürekten sevgiler.💯👑🌟🌈♾️
@oguzc.2379
@oguzc.2379 2 yıl önce
'Türkiye'ye dönmek' göç edenlere sorulacak bir sorudur. Karsu burada çok yerinde bir cevap verdi. Karsu Türkiye'den gitmedi ki Türkiye'ye dönsün.
@binnurtuncel5328
@binnurtuncel5328 Yıl önce
Karsu'ya bravo. Çok güzel, saygıdeğer ve yapmacıksız bir dünya görüşü. Başarılarınızın devamını dilerim.
@fatmafetvac8294
@fatmafetvac8294 Yıl önce
Hiç bitmesin istedim. Nasıl sevimli hayranlıkla seyrettim. Karsu hep daha iyisini yap ve hep iyi ol.
@kayt2932
@kayt2932 9 aylar önce
Karsu… kalitesini tum dunyaya gosterdi! Senin turkcene kurban olsun herkes. Biz seni cok net anliyoruz. Özüne, köklerine geldigi yerlere bu kadar kalple bagli baska birisi yoktur heralde ve bunu butun dunyaya gosterdi. iki kültürüne de kalpten bagli.
@meralnarin8163
@meralnarin8163 9 aylar önce
Bir yil önce ;ünlü olmayi güzel bisey icin kullanabilirim diyen karsu;)) Hollandada 80 milyon toplamistir depremzedeler icin.. Seviliyosun Karsucum..
@ysmnbhdr
@ysmnbhdr Yıl önce
Dünyanın en tatlı ve en doğal insanı..konuşmasını dinlerken insanın yüzü ister istemez gülüyor.
THE DAUGHTER TAUGHT DAD A LESSON😅
00:38
JULI_PROETO
görünümler 6 Mn
Sezon Finali! 350.000 TL Toplu Paket Açılışı!
33:51
THE DAUGHTER TAUGHT DAD A LESSON😅
00:38
JULI_PROETO
görünümler 6 Mn