Yahudilerin Ticaretteki Başarısının Sırrı

  görünümler 670,310

Kağan Kamacıoğlu

7 aylar önce

Yıllardır yapılan araştırmalar ve dünya ticaret sahnesindeki sonuçlar gösteriyor ki yahudiler dünya ticaretinin merkezinde ve bu konuda başarılı bir süreç izliyorlar. Peki Yahudileri sadece birer tüccar olarak görüp, bilimsel olarak başarılarının sırrını öğrenmeye çalışsaydık ortaya ne çıkardı? Sence başarılarının sırrı nedir? Gel şimdi mini bir başarılı tüccar profili çizelim. Kahven hazırsa başlayalım ;)

Videoda Bahsedilen Kaynak Kitap: www.bkmkitap.com/yahudiler-du...

Video Created By: MentMon Advertising Agency
MentMon İletişim: mentmonmedia

YORUMLAR
halil arslan
halil arslan 7 saatler önce
Bu video zaman kaybı altı astarı yok !
halil
halil Gün önce
Zaten başımıza ne geldiyse, İspanyol yahudilerin den geldi, önce selaniğe sonra memlekete yayıldı zürriyetsizler. ( Zürriyetsiz geçmiş ailesi bilinmeyen )
Derdi İMAN
Derdi İMAN Gün önce
Hissedilen ve hissettirilen şeyi satın almak veya satmak...
Qetum Suqo
Qetum Suqo Gün önce
Arkadaslar umarim hersey istediginiz ve dilediginiz gibi olur.Lutfen gercekten cuddi olan insanlar yazsin.Bilgilendirme icinde yazabilirsiniz.Bilgilendirme ucretsiz.Ama diger turlu cok bos adam var onlarin yuzunden gercekten ihtiyaci olan insanlara yardimci olamiyorum .
Sadettin Ataman
Sadettin Ataman 2 gün önce
Ağzına yüreğine sağlık güzel insan
Levent Cherooke
Levent Cherooke 4 gün önce
TANRI YAHOWA SADECE ISRAILL.OGULLARIYLE BiRLIKTE DE ONDAN TANRI NIN ISLAMLA HIC ALAKASI YOK INANIN KI BU GERCEK GERISI YALAN
emiran
emiran 4 gün önce
Gayet doyurucu bir video olmuş, emeğinize sağlık.
Mustafa Seçkin
Mustafa Seçkin 7 gün önce
Subbansedir o suspanse olsa zıplar durursun
ÜLKER ERTEK
ÜLKER ERTEK 8 gün önce
En onemlisini unutmussunuz... Durustluk...
Tozlu Yollar
Tozlu Yollar 9 gün önce
Yahudiler birbiriyle gizli mesajlarla paslaşarak ticaret yapıyorlar, diğerlerine böylece fırsat vermeyerek yükseldiler...gerçek bu...
Ayaz ZEMHERİ
Ayaz ZEMHERİ 10 gün önce
Dul kadının yardımlaşma fonu adlı bir fonları var. Bu fon batmak üzere olan yahudi şirketlerini kurtarmak için kullanılıyor. Aynı sistem bizde de olsa biz de şirketlerimizi dünya çapında olabilecek şekilde yürütebilirdik.
emre uygur
emre uygur 11 gün önce
Kuran nın lanetledigi tek millet olan yahudileri sütten çıkmış ak kaşık yaptınız ya yazıklar olsun sana.. Tarih boyunca fitne fesattan, savaştan kargaşadan servet kazanmışlardır.. Eee tüm bunları yapabilmek için elbette ilim ve tecrübe lazım.. Şeytan da çok bilgiliydi..... Bu arada sakallı olman inandırıcı olmuş. Tebrikler
Hasan’ın Mutfağı
Hasan’ın Mutfağı 11 gün önce
🎁🎁🔔🎁👍
Faruk Ç. Dindar
Faruk Ç. Dindar 11 gün önce
BİZİM MİLLET NE KADAR MERAKLI YAHUDİLERE VE KİMİN HANGİ İNANCA DAHİP OLDUĞUNA! CİNLER, FUTBOL, CEMAATLER, YABANCI DÜŞMANLIĞI, OSMANLININ BİNLERCE HATASINI YANLIŞINI GÜNAHINI HİÇ GÖRMEMEK. LA YETER DAAA!!! İLERLEYİN ARTIK!
Memo Memo
Memo Memo 12 gün önce
🇹🇷👏👏🇹🇷
Emre Güzel
Emre Güzel 12 gün önce
Nasil başarılı olunacağını sana söyleyeyim geçmişten bu yana belirli zulüm haksızlık dışlanma vb.gormus isen bunu kisi olarak halk olarak ele alabiliriz o kişi veya kişiler eşi benzeri görülmemiş yükselme kabul görme hatta en zirveye oynamaktan kendini asla alikoyamaz biz insanız fıtratımızda vardır.
Alderamin
Alderamin 13 gün önce
Güzeldi..
Huseyin Kokyar
Huseyin Kokyar 13 gün önce
Tek fark onlar dünyayı biz ahireti seçtik
YAKALLI
YAKALLI 13 gün önce
Yahudilerin ticaretlerinde faiz kullanmadıkları bilgisine vardım bu doğrumu değilmi bu konuda yaptığınız bir araştırma varmı bilgilendirirseniz sevinirim
MEKKELİ GENÇ
MEKKELİ GENÇ 13 gün önce
Neden çok hızlıca konusyorsunuz daha güzel sakin anlaşılır türkçe konuşabilirdiniz
YAKALLI
YAKALLI 14 gün önce
ANLATIM 10 NUMARA 5☆
kahraman adam
kahraman adam 14 gün önce
Yahudilerin ticarettiki kuralı kural tanımamaları ve her türlü yolu mübah görmeleri Faiz cücükçülük her türlü para kazanma yöntemini dini gömlek giydirmeleri helal olarak görmekeri
Furkan Ak
Furkan Ak 14 gün önce
Artık bu işin profesörü çin adamlar Parana göre mal yapıyor bir kıtadan diğerine mal satıyor hemde en uygun fiyatlara
Ayhan Yesildere
Ayhan Yesildere 14 gün önce
Araba konusunda %100 sıze katılıyorum.Tır soforuyum.Bronx ny ta buyuk bır et toptancısından yuk alıyordum.Is yerınde 100 kısı falan calısıyor.En son benım arac yuklendı.Sırket yahudi bır aıleye aıt.Orda calısanlarda hep pahalı arabalar varken sırket sahıbının 1990 model falan eskı bır mercedes ı vardı.Ama evlerıne ozen gösteriyorlar.Aılenın önemi ve rahatlıgı ıcın.Bıraz daha uzatmak ıstıyorum.Bu yuklerın 6 paletını denver da bır havra ya bırakmıstım.Bu etlerı fırma ucretsız gönderiyor.Kısa hesap o etler (buranın araba pazarına gore)sırket sahıbının arabasından ıkı tane satın alır.Buda Network oluşturmanın onemı.
Husnu Oge
Husnu Oge 14 gün önce
Kaan bey bu söylediklerinizin hepsi kabul ama asıl atladığınız bir nokta var. o da Yahudiye rakip olacak zihniyette tüccarlar yetişmesine mani olunuyor. Ben 36 yaşındayım 2 üniversite bitirdim 25 sene eğitim aldım hiç bir şekilde girişimcilik veya kendi işini kurmanın insana nasıl fırsatlar sunacağı güzel bir şekilde anlatılmadı. Eğitim hayatında herkese memur olmayı birilerinin zenginliğine hizmet etmeyi öğretiyorlar.
Ali Nak
Ali Nak 15 gün önce
Bizim ticarette kaybetmemizin sebebi dürüstlüğümüzü kaybetmemiz ve kolay para kazanma hırsımızdır. Bizim yahudilerden ders almamıza ne gerek var, Peygamberimiz, Abdurrahman bin Afv hazretleri, ahilik loncaları, dürüst müslüman tüccarlarımız bize yetmiyor mu. Kimseyi aldatmayan, malın kusurunu örtmeyip söyleyen az kara kanaat eden her zaman kazanır, iki cihan saadetini temin eder.
Useful street
Useful street 15 gün önce
10 lira kazanıp 1 lira harcamak Kapitalizimi sömürmek demektir😄😄
IMARET OZCAN
IMARET OZCAN 15 gün önce
Zeygin insanlar mal varlin sadece 100/10 kulaniyorlar bunu sihiri bu
soner guezel
soner guezel 15 gün önce
her gün yahudibir arkadas ilen beraber calisiyordum bir gün aylik kagidina baktim benimkinin iki katiydi nasil yaptigini sordum tek iste degil ticaretbilgini gelistirceksin diyordu kurslara gideceksin demisti. evet aylik gelirim yükseldi.
soner guezel
soner guezel 15 gün önce
yahudilerin her ay Danismani evine kadar gelip nereye yatirim yapabilir fikirdagitirlar.
Timur ÖZKAN
Timur ÖZKAN 15 gün önce
çok güzel organize olmuslar :) banka kredı vs bunların.iş pıyasa bunların sanahı bunlarun kendılerıne ıtat edmeyenlerı sahadan cıkarıyorlar...o kadar .kısa anlatım ;)
Semko Sabovic
Semko Sabovic 17 gün önce
x1,75 yapın rahat edin.
MR. ENGLISH
MR. ENGLISH 18 gün önce
Adamın ismini nasıl okuyabildin öyle! Jakuiz!
Ramazan Şen
Ramazan Şen 19 gün önce
karşılıksız bastığı para ile şabitah döngüsü ile birbirlerine verirler ve senin tarlanı satın alırlar.al sana yatırım. MASAL ANLATMA KARDEŞİM. Herhalde bizde bu dünyada yaşıyoruz?
Ramazan Şen
Ramazan Şen 19 gün önce
"KRŞILIKSIZ PARA BASARAK ŞABİTAH DÖNGÜSÜ İLE BİRBİLERİNE VEREREK SENİN ÜRETTİĞİN ADANA'NIN SICAĞINDAKİ PAMUĞUĞ,Ege' NİN ZEYTİNYAĞINI,ISPARTANIN ELMASINI SATIN ALIRLAR" SEN AKŞAMA KADAR ÇALIŞ,ONLAR,ÇALIŞMADAN KARŞILIKSIZ PARA BASAR ,VE SENİN AKŞAMA KADAR ÇALIŞTIĞINI SATIN ALIRLAR.SEN ONLARI ÇALIŞIR SANIRSIN.İşte Ticaretin sırrı budur.
mehmet yılmaz
mehmet yılmaz 20 gün önce
sevgili kağan bir soru . akıllı insanlar'mı zegin olur , yoksa zengin oldukları için'mi akıllı zannedilir'ler ?
Ferid Abseynov
Ferid Abseynov 21 gün önce
✡👏👏👏👏👏👍👍çox deqiq danışırsan. ve millete çox sırrı öyretme😉✡
MekanSIZ
MekanSIZ 21 gün önce
Kendine yetecek kadar kazaniyorsan, o uykunun tadina doyum olmaz. Yok eger cok fazla kazaniyorsan. Bilki sen uyurken, hakkini bilmeden yada bilerek aldigin kisiler uykusuz geciriyorlar gecelerini. Fazla kazanmak bir baskasinin hakkini yemekten gecer.
Onur Vardar
Onur Vardar 23 gün önce
Ticaret aklı başında ve güvenilir olanların işidir yoksul bırakılıp kendini kurtarma derdine düşmüşlerin işi değildir.Balık baştan kokar baştaki devamlı yolsuzluk ve sürekli fahiş zamlarla senin kanını emiyorsa burada güvenden bahsedemeyiz.Güven ve o işte sürdürülebilirlik çok önemlidir...
Onur Vardar
Onur Vardar 23 gün önce
Çok geç kalan bilgiler iş işten çoktan geçti Atı alan Üsküdarı değil Dünyayı turladı bizdekiler yaya kaldı bu saatten sonra ölümsüzlüğü bulsak bi önemi yok...
Mehmet ÇETİN
Mehmet ÇETİN 17 gün önce
Yayınlanma tarihi o yüzden yakın ya zaten :) yani artık işe yaramayacağından dolayı bilinip yayılabiliyor. Dünyayı yöneten, sınırları kuralları belirleyen kendileri. Dediğin gibi nafile çabalar ve hayaller bu konular.
Ciha S
Ciha S 23 gün önce
Tarih profesörü arkadaşım, Aşkenazi Yahudiler yani Dünyadaki en güçlü yahudi grubu, bunlarında kökenleri Hazar Türkleridir dedi. Yani Din farklı ama etnik köken aynı.
Huseyin Kilinc
Huseyin Kilinc 25 gün önce
Zenginin malı züğürt un çenesini yorar :)
Yes Problem
Yes Problem 25 gün önce
Allah Neden Yahudileri müslümanlardan daha zengin yaradı Namaz kılan oruç tutan biz değil miyiz ⚡👌
Uzim Tiko
Uzim Tiko 25 gün önce
Videoyu izlemeden yorum yapıyorum: Yahudiler birbirini tutan varlıklar. bizim Türkler gibi birinin başına güzel bişey geldiğinde haset eden üzülen insanlar değiller.. ve parayı asırlardır bilen ve yönetenler yahudilerdir.. bizler şampiyonlar Ligi'nde Tarsus İdman Yurdu kalitesindeyiz para ve ticaret konusunda
sevinc t
sevinc t 26 gün önce
Yorumunuz çok doğru 🤣
Tk
Tk 27 gün önce
Bu kadar ilginç bir konu bu kadar sıkıcı anlatılamazdı
yusuf celik
yusuf celik 27 gün önce
sagol
mehmet yarluğkal
mehmet yarluğkal 29 gün önce
Yahudilerde para faizden dolayı çoktur mevzunun özü budur
Ali Sarı
Ali Sarı Aylar önce
Bizim mallığımızdan kısacası
İSA DEMİR
İSA DEMİR Aylar önce
Emeğine sağlık
Dian Angelov
Dian Angelov Aylar önce
Cok güzel cok ciddi .senin sempatikligin kelimelere sigmiyor o yuzden yakisikli kardesim diycem. Harika bi anlatim.basarilarinin devamini niyaz ederim
Semih Bayram
Semih Bayram Aylar önce
Yahudiler uzun yıllar vatansız olarak başka ülkelerde yaşamak zorunda kaldığı için sermayelerini 3 e ayırır.kara gün paraları o yüzden iş ile çevirdiği paradan kat kat fazladır.Bunun sebebi her an göçe zorlanma korkusudur.o yüzden pahada ağır yükte hafif ürünlerin ticaretini yapmayı tercih ederler altın,elmas gibi. Bizim millet olarak alıcağımız ölçüler değildir anlatılan.
Furkan Onaç
Furkan Onaç Aylar önce
18 yaşında genç bir girişimci yim ve bende bu hataya düştüm bütün param ile iş kurdum yaptığım karı doğru hesaplamayıp kendi özel hayatımda daha fazlasını harcadım bir süre sonra da elimdeki her şeyi satsam borcumu karşılayamayacak duruma düştüğünü gördüm şu an kendimi toparlamaya çalsoyorum ama ders oldu
Yes Problem
Yes Problem 25 gün önce
Allah yardımcın olsun tolarlarsın inşeAllah
Murat Karasu
Murat Karasu Aylar önce
Çok güzel tespitler tebrik ederim lakin böyle değerli bilgileri aktarırken dile dikkat etmek, kaliteyi daha da artırdi. Suspanse etmek ve katma değer gibi terimler hatalı kullanılmış. Daha fazla video paylaşımı görürüz umarım.
The_Great_Reset
The_Great_Reset Aylar önce
Ve yahudiler ticarette cok durustlerdir bunu unuttun sanirim
Selahattin ozalay
Selahattin ozalay Aylar önce
Adamların en başta zihniyetleri guzel ticaretin her dalında dürüst ve ahlaklı oldukları için her zaman her işte kazaniyor sırlari basit. Dürüstlük şeffaflık.
Kifayət Abdullayeva
Kifayət Abdullayeva Aylar önce
KABALA
ünal
ünal Aylar önce
yahudi olmak ve yahudi dinine geçmek istiyorum bana yardımcı olun
Onur çetinkaya
Onur çetinkaya Aylar önce
Maddeleri dinlerken aklına iplikçi nedim gelen vadiciler burdamı?
Fatma Güz
Fatma Güz Aylar önce
Eminönünde bir müslüman tüccarın yahudiye 100 bin tl borcu vardır yaklaşık altı sene önce ve tüccar yan komşudur müslüman batar ve parayı asla ödeyemeyeceğini dile getirir. Yahudi ise bir 100 bin daha para verir ve işlerini düzeltmesi için belli taktikler de ekler ve dükkanını kapatmaması gerektiğini söyler ve sonuç ; müslüman tüccar dediklerini harfiyen uygulayıp o borcun tamamını bir süre sonra kaptır. Demem o ki müslüman müslümana çelme takma derdinde yahudi ise bir 100 bin daha vermeseydim verdiğim paraları hiç alamayaktım ve ömür boyu düze çıkamayacaktı demiştir
Özgür Dutal
Özgür Dutal Aylar önce
10 tl kazanıp 1 tl ile türkiyede yaşamak
Tamer Taşkın
Tamer Taşkın Aylar önce
Doğru tespitler ve güzel bir çalışma... Bir ilave de ben yapayım... Yahudiler der ki " yaşadığınız problem para ile çözülüyorsa bu aslında problem değil sadece bir masraftır...."
askerkaca
askerkaca Aylar önce
muhamedin musluman olmadan once hangi dine bagli oldugunu bakin
Emin Kütük
Emin Kütük Aylar önce
Dakika 8:20 y'e dikkat
Mehmet Muslukal
Mehmet Muslukal Aylar önce
Bu programın aynısı.kadir mısırlıoglundan dinleyin. Yahudiler neden ticaretle ilgileniyor. Daha iyi anlasınız.
Doğan Kimsesiz
Doğan Kimsesiz Aylar önce
Hiç yahudi tanıdığım olmadı lakin herkes dürüst olduğunu söylüyor buda fazlasıyla yeterlidir..
Mehmet Bulgurcu
Mehmet Bulgurcu Aylar önce
Bu görüşler klâsik görüşlerdir ... her tüccarın milliyeti önemli değil... uyguladığı yöntemlerdir günümüzde ... önemli olan mayadır ... Meselâ osmanlı döneminde kaç tane türk tüccar var bildiğiniz... yanıt yok denecek kadar az... acaba Neden...? Doktorda öyle, ebende öyle, sanatkâra öyle.... türkler sadece çiftçilik, hayvancılık, birde askerlik yapıyorlar ... gayrimüslimler diğer meslekleri ... Peki dünya ticaretindeki başarıları derseniz... İşte püf nokta burada .... 2000 yıl önce bu toplumun ...ortadoğudan dünyaya yayılmaları ... inanın Romalılar bunları bugünkü israilin olduğu topraklardan kovmasalardı, halâ araplardan bir farkları olmazdı ... Dünyaya yayılırken her ülkede biliyorsunuz yahudi toplumu var ... misâl almanyadaki bir yahudi , Fransaya kardeşi yada yakınına gittiğinde, (din.ve etnik bağlarını sürdüren bu toplum) Almanyada olan, fransada olmayan bir eşya veya alet, yada ilaç ... işte bunun gibi şeylerin ticaretini ... tek tabanca yani rakipsiz olarak yaptıkça ve örgütledikçe ... Rakipsiz ticaret erbabı olmuşlardır ... Misâl aynı iş kolunda onlarla rekabet edemezsiniz... nedenmi çünkü aldığınız alet yada hammadde daha güçlü bir yahudi üretiyordur, aynı fiyattan alamazsın .. yada hiç vermez yok der... diğer yahudiyi kollar ... Bu kurallar bence dünyanın her yerinde bugünde geçerli ... müstesna örnekler olabilir. Ama genel kural budur ... dünyadaki 25 milyon Musevi yahudi toplumunun akıllı , birazda zorunluluktan kaynaklanan dayanışmasıdır ... Elbette dünyanın ilk tüccarları, ticaret erbabı toplum olduklarını kabül etmeliyiz ... Tarihin gelişimi onları hem tüccar yapmış zenginleştirmiş .. ve akabinde dünya siyasetine etkili bir toplum yapmıştır ...
azem sönmez
azem sönmez Aylar önce
Aracımı Ak sigorta kasko yaptırdım Binlerle kez pişmanlık içindeyim müşteri temsilcisine ulaşım imkansız yardım asistanı çıkıyor karşına soru sormak diye bir şey yok ! Trafik kaza sonucu Aracım pert oldu karşı taraf 100/100 suçlu işlemler çok yavaş ilerliyor hatta yerinde sayıyor aracının değerinin çok çok altında pars teklif ettiler mecburen kabul etmek zorunda kaldım yüzlerce kez ak sigorta aradım müşteri temsilcisine ulaşamadım E posta üzerinden bir kez cevap aldım çekici istedim 2 gün sonra geldi aracımı kendi imkanlarimla kaza yerinden çektim sigorta danışmanıma uygun fiyat olsun demez olaydım en kötü sigorta şirketini tercih etmiş 🤔 Ak sigorta Artık tercihim olamaz
Remove Animasyon
Remove Animasyon Aylar önce
İnsanların fakir olması şu yüzden hayatları boyunca para için çalışmayı öğrenirler ama parayı çalıştırmayı öğrenmezler....
Harun Soylukan
Harun Soylukan Aylar önce
Çünkü meslek ve dürüstlük ilkesini birleştirorlar.
libre 23
libre 23 Aylar önce
Hepsi palavra! ticaret as-sat mat diye birşey yok! sen höt...ben höt kim verecek bu davara ot! herkes? alıp satıp rızkını ticaretten çıkarmaya çalışırsa ülkeyle beraber sende batarsın....üretmeyen herkes yok olur? gelelim palavraya? zengin bütün yahudiler veya herkimse? hepsi üretir aga! bir buluş yapmıştır? alıp satmaz!!!!! üretir satar! bakınız zengin devletlere dünyanın en zenginlerine! al-sat bizim gibi kurnaz şark toplumlarına özgüdür ve sonuç bellidir. özellikle gençlerin kafasını komisyon momisyon al_sat gibi şeylerle doldurmayın? sonra ortaya dombililer bitcoinciler daha pekçok ne idiği belirsiz tipler çılar aq!
Ati Ati
Ati Ati Aylar önce
👏👏👏
Abdulkadir Doğuş Kartal
Abdulkadir Doğuş Kartal Aylar önce
Likit ne demek ilk kez izleyenleri de düşünseniz keşke ticaret yapmak için izlemiyorum meraktan tıkladım
Erdal Deniz
Erdal Deniz Aylar önce
Doları piyasadan çek diğer paraları değersizleştir. Sonra değersiz parayı ucuzdan topla. Sonra doları tekrar piyasaya sür. Dolar düşsün değersiz paralar değerlensin. Elindeki parayla alacağın 1 ise 10 olsun 😉 paran ne kadar çoksa o kadar ticareti yönetirsin.
HALİS KIZILOĞLU
HALİS KIZILOĞLU Aylar önce
Lefke Avrupa üniversitesinde tanıdığım sevdiğim bir arkadaştı yıllar girdi araya koptuk gittik gel TRshow da karşıma çık abi key of the key ne oldu
Tekbilek Bilek
Tekbilek Bilek Aylar önce
Sizde yahudi degılsın iz degılmj
Senan Shammadov
Senan Shammadov Aylar önce
Şu videoyu izleyen 1 milyona yakin kisinin fakir olmasi kesin)) ve izleyib para kazana bileceklerini dusunuyorlar) bos verin her seyi zaten zengin olmak varsa kaderinizde olursunuz) bir sey yapmaniz gerek yok sansa baglayin herseyi
Arif Karakeçi
Arif Karakeçi Aylar önce
Hacı yahudiler doğuştan zengin doğuyo adamlar yabancılar bizim borsayı ele geçirmiş turk yok yabancı var borsamızda oyuzden gelişemiyoruz
ALP KAAN
ALP KAAN Aylar önce
ticarette adil ol kazandirani koru kazandigini isabetli yatirim yap paranin hepsini kullanma cok çalişma kendine ve ailene zaman ayir yoksa hem karidan hem cocuktan olursun hemde paradan
Ibrahim ölemez
Ibrahim ölemez Aylar önce
Peşin alın ,peşin satın Şımarmayın ,aldatmayın Çalışkan olun
Zafer Teomete
Zafer Teomete Aylar önce
ÇOK ÇALIŞIYORLAR, AKILLI VE TUTUMLU DAVRANIYORLAR....
Hasan Kara
Hasan Kara Aylar önce
trshow.info/watch/aAJtUkxdgdA/video.html
Hasan Kara
Hasan Kara Aylar önce
trshow.info/watch/aAJtUkxdgdA/video.html
Hair Professor Bağlıca Kuaför
Hair Professor Bağlıca Kuaför Aylar önce
1000 ci yorum benden olsun süper
Vuqar Qemberov
Vuqar Qemberov Aylar önce
bu lənətləmiş yəhudi qövmü bəşərin xərçəngidi sümürğəclər və
Maleyka Amiraslanova
Maleyka Amiraslanova Aylar önce
🙏
Hasan Kargaci guvenc
Hasan Kargaci guvenc Aylar önce
Sen newyorktaki yahudi mahallesine gitmem.sin galiba hepsi hepsi milyon dolarlık evde oturuyor
Orkam esas
Orkam esas Aylar önce
Çalışkan ve dürüst adamlar, bizdeki dinciler gibi dolandırıcı değiller , ticarette güvenilir adamlar.
Ceyhun abbasov
Ceyhun abbasov Aylar önce
Bizdə 1 qazanıb 10 yaşayılar
SaNaL VeBa
SaNaL VeBa Aylar önce
2 yıl önce bir yahudi demişti sohbette, millet gidip 400 liraya ev alıyor bunlarda akıl yok, benim 400 liram olsa kirada oturur 400 ile 1 ay ticaret yaparım %20 kar ile 80 lira kaar, 8 yıllık kiramda çıkar karnımda doyar. gelir getirmeyen bişeye para bağlanmaz dedi.
serkan eyüpoğlu
serkan eyüpoğlu Aylar önce
Sen şimdi bissürü bişey anlattın ama hiçbişey de anlatmadın. Hiç sattın bana para kazandın
Halilson Trabzon
Halilson Trabzon Aylar önce
Bu yahudi sahtekarlarligini anlatan,,, O da bir Yahudi sonra Hristiyan oldu Mr Roger polacco menache.
ZAFER BOZCA
ZAFER BOZCA Aylar önce
Tam 20 yıldır ülkemizde en büyük türkiye demek gizli bir yasak. Ama "en büyük amerika" diyebilirim.
mourat sakkioglou
mourat sakkioglou Aylar önce
ac kal yahudi ol
Ercan Adlı
Ercan Adlı Aylar önce
eksik anlatılmış yahudiler üretim için 10 TL bütçe ayırdıysa 1 TL si ile üretim yapar 9 TLsi ile reklam yapar
ibrahim Yildiz
ibrahim Yildiz Aylar önce
Dürüstlük
Cehalet insanlığın dusmanidir
Cehalet insanlığın dusmanidir Aylar önce
Abicim siz yahudimisiniz
Asif Mamedov
Asif Mamedov Aylar önce
👍
Muhammet ACAR
Muhammet ACAR Aylar önce
Size bir olayı anlatayım da, iyi anlayın olayın aslını.. Rize de Lipton çay fabrikası var, Bu fabrikada çalışan bir işçi,, devlette çalışan bir işçiden 2 kat fazla maaş alırdı. Bir gün memlekete geldiğimde, falanca ne iş yapıyor diye sordum ev ahalisine, Dediler Lipton da çalışıyor, Dedim, maaşı ne kadar, Dediler şu kadar maaş alıyor. Ben de Lipton da aldığı maaşın, Devlette çalışan işçinin aldığı maaştan az olduğunu anlayınca, Hayırdır, Lipton'u bizim Türkler mi aldı dedim. Evet dediler... Ben gayri ihtiyari dediğim olay meğer gerçekmiş ve Türkler aldı. ELİN GAVURU DEDİĞİMİZ, EMEĞE SAYGI VE KARŞILIĞINI VERİRKEN, BİZİM MÜSLÜMAN GAVURLAR, İŞÇİ, KELLE ÜLKEDE UCUZ, NEDEN O KADAR PARA VERELİM KAFASINDA..... Bir zaman sonra yine Lipton fabrikayı aldı, ama içinde çalışanlar Türkler olunca, Zam yaptılar ama, bizim Türkler den dolayı, o kadar para verilmesin diye, çok zam olmadı... Sizin anlayacağınız, bizim içimizdeki HASEDÇİLERDEN DAHA BÜYÜK DÜŞMANIMIZ YOK.. BİZİM, KENDİ KENDİMİZE ETTİĞİMİZDEN DAHA ÇOĞUNU BAŞKASI ETMEZ.. NE GEREK VAR, ÜÇ KURUŞ YETER ONA, İŞÇİ O...... BU ZİHNİYET OLDUKTAN SONRA, TABİ Kİ YAHUDİ İŞ ADAMI PARASINI VERİP EN İYİ ADAMLARI ÇALIŞTIRACAK, EN İYİ ADAMLAR İLE EN İYİ ÜRÜN / TİCARET YAPACAK.. BENİM DE BAŞIMDAN O KADAR OLAY GEÇTİKİ.. İŞ AHLAKIMIZ YOK... KAZANDIĞIMIZI PAYLAŞMAK YOK... EĞER SEN 30.000 TL MAAŞ ALIR DA YAHUDİNİN ALTINCA ÇALIŞIRSAN, YAHUDİ YE KÖLELİK Mİ YAPARSIN... YOKSA PARASINI HEP KENDİ KAZANCINA EKLEYİP 3.000 TL MAAŞ ALIRSAN..... BEN KİMSEYİ YÜCELTMEM, AMA MÜSLÜMAN BİR TOPLUMDA, KALİTESİZ İNSANLARIN İÇİNDE, ÇOK AMA ÇOK KALİTESİZ MÜSLÜMAN VAR... ACI AMA GERÇEK..... BU KONUDA SAATLERCE YAZARIMDA, VAKTİM YOK....
Muammer Yavuz
Muammer Yavuz Aylar önce
Cenab-i ALLAH ilmi isteyene Dünya malını istediğine verir.
Tan Taşçı - Yalan (Zeynep Avci) | Blinds | The Voice of Germany 2021
7:02
The Voice of Germany - Offiziell
görünümler 4,9 Mn
Neden herkes bu diziden bahsediyor? Squid Game
17:31
Barış Özcan
görünümler 952 B
Kıbrıs Zafere Doğru 11. Bölüm Fragmanı
1:03
Bir Zamanlar Kıbrıs
görünümler 151 B
Para Biriktiren Adam
14:55
Prof. Dr. Özgür Demirtaş
görünümler 1 Mn
Önce Hayalini Sonra Fabrikayı Kurdu - Sıfırdan Başlayanlar #1
23:56
Ölümsüz Ölümlü RASPUTİN!
15:13
Kağan KAMACIOĞLU
görünümler 1 B
Tan Taşçı - Yalan (Zeynep Avci) | Blinds | The Voice of Germany 2021
7:02
The Voice of Germany - Offiziell
görünümler 4,9 Mn
Neden herkes bu diziden bahsediyor? Squid Game
17:31
Barış Özcan
görünümler 952 B
Kıbrıs Zafere Doğru 11. Bölüm Fragmanı
1:03
Bir Zamanlar Kıbrıs
görünümler 151 B
İsmail YK - Ağlarsan Ağla  (TaneryMusix)
3:33
Musicom Prodüksiyon
görünümler 338 B
Kız Arkadaşla Squid Game Oynamak!
0:56
Halil İbrahim Göker
görünümler 2,6 Mn
Sadakatsiz 35. Bölüm Fragmanı
0:36
Sadakatsiz
görünümler 1,3 Mn
SQUİD GAME FUTBOL OYUNLARI !?
19:21
Nevzat Özkur
görünümler 101 B
Bi' Tık (Sunrise Version)
3:39
Ajda Pekkan - Topic
görünümler 280 B
Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 5. Bölüm
2:11:49
Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı
görünümler 1,7 Mn