İzmir'e UFO Düştüğünü İddia Eden Vatandaş

  görünümler 611,750

Ihlas News Agency

Ihlas News Agency

7 yıl önce

İzmir’in Tire ilçesi çobanmezarlığı mevkiinde bir tarlaya 8 yıl önce ufo düştüğü iddia edildi.
Son günlerde adı UFO’larla (tanımlanamayan gök cisimleri) anılan Tire’ye bu kez gökten UFO düştüğü iddia edildi. Habertürk Televizyonunda 3 gün önce, “Öteki Gündem” programına katılan Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, Tire’nin Çoban Mezarlığı mevkiinde bulunan Ali Gacaner (72) adlı çiftçiye ait bahçe evine, 2008 yılında UFO düştüğünü iddia etti. Akdoğan, uzaylı varlığın ihbar üzerine olay yerine gelen Jandarma ekipleri tarafından götürüldüğünü ve olayın yetkililerce örtbas edildiğini öne sürdü. Şubat ayında, bekçi Gani Çakır’ın, UFO’ya yaptığı selektörün ardından uzaylı varlıklar tarafından tehdit edildiği iddia etmesi ile başlayan süreç yeni bir boyut kazandı. Eşi oğlu ve gelini ile birlikte olaya gözleriyle şahit olduklarını ifade eden Ali Gacener “Aradan 8 yıl geçmesine rağmen uzun yıllar bu olaydan kimseye bahsetmedik. Haktan bey bizimle konuştuktan sonra ikna olduk” dedi.
“ETRAFINA KIRMIZI IŞIKLAR SAÇIYORDU”
Daha önce hiç UFO görmediğini belirten Ali Gacaner, yaşadıklarını şöyle anlattı. “Eşim, Mukadder, oğlum Tayfun ve gelinim Türkan Gacaner ile birlikte 2008 yılında bu olaya şahit olduk. 14 Haziran 2008 tarihinde gece saat 12.30 sıralarında oğlum, eşim ve gelinim ile birlikte evin bahçesindeydik. Hava sıcak olduğu için avluda oturuyorduk. Bir anda büyük bir gürültüyle bahçeye bir ateş topu düştü. Hepimiz çok korktuk. İlk başta, uçak ya da uydu parçası düştü sandık. Köpekler havlamaya başladı. İneklerimiz bile zincirle bağlı olmalarına rağmen kendi etraflarında dönmeye başladılar. Hemen biz ailecek ateş topunun düştüğü yere yöneldik. O tarafa baktığımızda adeta şok olduk. Karşımızda etrafına kırmızı ışıklar saçan bir varlıkla karşılaştık. Büyük gözleri ve kulakları vardı. Yaklaşık 1,50-60 metre boyundaydı. O da bize bakıyordu.”
“AV TÜFEĞİYLE ATEŞ EDECEKTİM VAZGEÇTİM”
Gacaner, “Evden, av tüfeğimi alarak ateş etmek istedim. Sonra ne olduğunu bilmediğim için vazgeçtim. Üzerine doğru yöneldiğimizde gözlerini bizden ayırmadan yavaş yavaş geri geri gidiyor, bizden uzaklaşıyordu. Çok ürkmüştük. Gelinim, hemen ev telefonumuzdan polisi aradı. Polise, 'gelin bizi kurtarın' dedi. Polis, bulunduğumuz alanın yetki alanları dışında olduğunu söyleyerek, bizi jandarmaya yönlendirdi. Hatta jandarmanın değil, direkt olarak komutanın numarasını verdi. Numarayı aradıktan 20 dakika sonra çift kabin bir araçla yaklaşık 10-11 kişiden oluşan bir jandarma ekibi geldi. Başlarında başçavuş vardı. Başçavuş ve askerler burada üzerlerine çelik yelek giydiler. Silahlarını doldurarak, varlığın olduğu yöne doğrulttular. Komutan askerlere, ‘siz burada bekleyin’ dedi ve bir askere el feneri vererek onunla beraber varlığa doğru yöneldi. Varlığa iyi yaklaştıktan sonra onu omzundan tutarak yakaladı. Hızlıca geldikleri çift kabin araca bindirdi. Varlığı araca bindirirlerken ayağının alt kısmını gördük, bembeyazdı. Jandarma varlığı alıp buradan uzaklaştı ve bize konuyla ilgili herhangi bir bilgi vermedi” şeklinde konuştu.
“OLAY ÖRTBAS EDİLDİ”
Katıldığı televizyon programında, 4 kişinin tanıklığı ile yaşanan olayın gerçek olduğuna inandığını ifade eden Haktan Akdoğan, “İlginç deneyimi bir yıldır araştırıyoruz. Tanıkların doğru söylediklerine eminiz. Olay, 2008 yılında yaşanmasına rağmen, tanıklar başlarından geçenleri hala daha aynı heyecanla anlatıp, olayı tekrar tekrar yaşıyorlar. Konuyla ilgili Jandarma Alay Komutanlığı’na başvurduk, fakat bilgi alamadık. Bu bir şeylerin yaşandığını ve örtbas edildiğini gösteriyor” dedi.
===============================
Haber linki: www.iha.com.tr/haber-izmire-uf...
İhlas Haber Ajansı TRshow kanalına Abone Ol:
goo.gl/ZtrNFV
İhlas Haber Ajansı Resmi Hesapları
Websitesi: www.iha.com.tr
Facebook: / iha.com.tr
Twitter: / ihacomtr
Instagram: / ihacomtr
Google+ : plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/
İhlas Haber Ajansı hakkında
goo.gl/7KEVuX
İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için
goo.gl/DYHET4
===============================

YORUMLAR: 1 500
@knighTeen87
@knighTeen87 4 aylar önce
Dayının anlatırkenki sadeliği, doğallığı, kendinden emin tavırları ve sakinliği yalan söylemediğini fazlasıyla ispatlıyor bence. Yalan gibi bir derdi olsa "Ben gece kalktım gördüm" der geçer, çocukları, ailesi ve jandarma gibi başka tanıklar da sokmaz işin içine. Çok inanılmaz bir olay gerçekten.
@kemalk.7041
@kemalk.7041 4 yıl önce
Konu o kadar manüpüle olmuş ki artık olay gerçek olsa bile sıradışı olarak algılanmıyor. Bu da geçmişten günümüze oluşturulan algı ortamın ne kadar doğru bir şekilde ilerlemiş olduğunu gösteriyor. İnsanlar ,gerçek olsa dahi olayı adeta skeç komedi gibi algılayabiliyor. lan adam sebepsiz yere neden yalan söylesin diye bir soru aklınıza gelmiyormu hiç ? Hadi para verdiler böyle böyle diyeceksin dayı dediler derseniz, emekli subayların açıklamalarına ne diyeceksiniz onlara da mı para verdiler?
@zehraak170
@zehraak170 4 yıl önce
normalde bu videolar çok yapmacık gelir ama bu amcanın doğru söylediğine yüzde yüz inanıyorum
@sinansarkaya419
@sinansarkaya419 9 aylar önce
Evet
@bozkurtlargeliyorlar6880
@bozkurtlargeliyorlar6880 3 aylar önce
Eser yenenler uzaylı gören adam yaz ve izle oda yalan konusmuyor bence
@crapTV
@crapTV 2 yıl önce
Amca 100de100 gördüğünü anlatıyor. Gözler, mimikler, detaylar. Bu kadar büyük bir yalanı böyle 7 dakika kesintisiz kamaranın yüzene söyle bilen, Oscar ödülü alabilir.
@crapTV
@crapTV Yıl önce
@@akbeyikibrahim2416 Önemli detayları konuşurken reportajcının gözlerinin içine bakıp söylüyor. Bu bence gerçeği anlatığının tespiti.
@zeynepyavuz58
@zeynepyavuz58 Yıl önce
Görmüş bence de . Ama nasıl böyle sakin kalabilmiş helal.
@crapTV
@crapTV Yıl önce
@@zeynepyavuz58 Bence pek sakin değil. Yüz ifadesi baya bi endişe gösteriyor. Bir kez bile gülümsemiyor. Sanki hala biraz korku içinde.
@lazzolazzo1380
@lazzolazzo1380 Yıl önce
Haktan akdoganin foyasi kurgu
@psikologizzetgullu
@psikologizzetgullu Yıl önce
Yalan olsa o gece oğlan da buradaydı, askerler geldi götürdü vs. demez. Canlı tanıklardan bahsetmez. Bu yaşta birisi kendisini, yöresinde, bile bile, ele güne karşı yalancı çıkarmak istemez. Besbelli ki olay doğru.
@taneryildiz5848
@taneryildiz5848 Yıl önce
Kedidir kedi
@sskxkzz155
@sskxkzz155 Yıl önce
@PSİKOLOG İZZET GÜLLÜ Fade Miri tanıyor musunuz?
@Pembeeeeeeeeee
@Pembeeeeeeeeee 11 aylar önce
Katılıyorum 👍
@7Drk7ing
@7Drk7ing 9 aylar önce
Onu bunu bosverinda uçakda giderken çikolatali krebim yere düştü gören oldu mu?
@ErencanKaradi
@ErencanKaradi 8 aylar önce
​@@sskxkzz155 fademiri neden sordunuz
@cananozan2117
@cananozan2117 3 yıl önce
Askerimizde de ne cesaret, ensesine yapış ve götür.Tüylerim diken diken.
@revan-1909
@revan-1909 2 yıl önce
Asker ne olduğunu biliyordu da ondan rahat olmasın sakın :)) hologram teknolojisi mesela
@uaercan
@uaercan Yıl önce
@@revan-1909 hologramı mı yakaladı asker 😂
@arzuaydn7861
@arzuaydn7861 Yıl önce
Türk askeri olduğu ne malum nato askeride olabilir belkide 🤔🤔🧐🧐😳
@systemon8770
@systemon8770 Yıl önce
@@arzuaydn7861 bu olay detaylari araştırdim. Jandarma baska birime baglanmis o birim ise amerikanin kurduğu birim sonra eve geldiklerinde Cip arabayla geldiler icerden siyah elbiseli silahli asker indi turkiyede siyah unifornali asker yok zaten
@arzuaydn7861
@arzuaydn7861 Yıl önce
@@systemon8770 nasıl yani biz çoktan amerikan ayeleti olmuşuz haberimiz yooook beni jandarma nasıl bağlanır bilmediğimiz yeree
@Can-vl8sl
@Can-vl8sl 2 yıl önce
Valla dayının yaşından dolayı yalan söyleyeceğini sanmıyorum hadi dikkat çekmek için yaptı desek bu amca köyünde hayvanlarına bakan biri neden durduk yere yalan söylesin ki.
@markahaber2140
@markahaber2140 Yıl önce
bu abi yalancı olamaz, imkansız. Dünya dışı varlık düşüyor, adam inekten doğacak buzağayı düşünüyor. Kurban olurum sana ağabey.
@yuzbasivolkan86
@yuzbasivolkan86 5 yıl önce
Uzaylıya el ense çekip gözaltına alan başçavuşum sana da selam olsun adam gibi adam!
@serkhan78
@serkhan78 5 yıl önce
:) hehehehe
@felsefecetesi8685
@felsefecetesi8685 3 yıl önce
Peki nereye götürmüşler uzaylıyı. şu an nerde
@felsefecetesi8685
@felsefecetesi8685 3 yıl önce
Zaten olaydan yıllar sonra kameraya anlatmış bu adam da.
@serdarsarsilmaz
@serdarsarsilmaz 3 yıl önce
@@felsefecetesi8685nerde olacak amerikaya 51. bolgeye paket
@ahmetayhan6660
@ahmetayhan6660 3 yıl önce
@@felsefecetesi8685 gizli bir örgüt gelmiş jandarma değil
@din.fin.3068
@din.fin.3068 4 yıl önce
Uzaylıların varlığını tartışmıyoruz zaten. Mesele şu ki; bu uzaylıyı diğer uzaylılar neden gemiden attı.
@KULLANICI794
@KULLANICI794 4 yıl önce
İBRETLIK TESPI SORULMASI GEREKEN SORU
@maniskmh2424
@maniskmh2424 3 yıl önce
😄😄😔😂😂😃👍👍👍👍
@marybeat926
@marybeat926 3 yıl önce
Yamuk yapmıştır.
@cankelleci6135
@cankelleci6135 3 yıl önce
Çok osuruyodur
@stas7394
@stas7394 3 yıl önce
Bende onu düşünüyordum aradığım yorum)))
@leoft5324
@leoft5324 3 yıl önce
Adam uzaylya bile yardım etmiş helal olsun valla
@OLdJack
@OLdJack 6 yıl önce
Evrende yanlız olmadığımız su götürmez bir gerçek. Fakat burda önemli olan neden başka yaşamların umrunda olalım ? Ya insanoğlu kendini herşeyin üstünde görür. Yani neden bizi ziyarete gelsinler. Eğer birgün dünya dışı zeki yaşamla karşılaşacaksak, Bu uzaylıların dünyaya gelişiyle değil. Bizim onları bulmamızla olacak.
@Edit280
@Edit280 Yıl önce
İnanmazsan inanma bende gördüm
@karamurat6637
@karamurat6637 Yıl önce
@@Edit280 ayni logo gardas🤣😎🤘
@karamurat6637
@karamurat6637 Yıl önce
Uzaylilar var..ileri teknoloji! Binlerce yil önce taslara kazilmis resimler var! Niye gelmesinler!! Insanlar merakdan uzayi arastiriyor,onlarda dünyayi arastiriyor!! Dünyadaki en degerli varlik insandir..tabiki gelirler izlerler!!!
@Edit280
@Edit280 Yıl önce
@@karamurat6637 evet 😃.Biraz farklı sadece
@nitroxssss
@nitroxssss Yıl önce
Dünya dışı varlıklara inanıyorum ancak herkesin cebinde son model telefonlar varken net bir görüntü ortaya çıkmaması beni kıllandırıyor. Yıl 2016 eminim amcanın veya ailesinin akıllı telefonları vardır. Mevzu yaklaşık 2 saat sürmüş ama ne bir görüntü ne bir fotograf. Enteresan!
@sametdss
@sametdss Yıl önce
Knk o olayı yasadiğı tarih 2001 civarında o askerler kimseye söyleme diye bunları tehdit etmiş ve 2017 de söylemiş adam
@dumbrain3185
@dumbrain3185 Yıl önce
Siyah giyen adamlarda oradaydı telefonlar kontrol edildi büyükihtimalle
@vedators8448
@vedators8448 Yıl önce
Belkide ellerinden fotoraflar alinmistir selamlar
@yaseminng
@yaseminng Yıl önce
Şimdi bizim kameralar ne kadar gelişmiş olursa olsun onların uzay aracının frekansı yani manyetik alanı dünyadaki cisimlerden farklı. Onların frekansina ulasamadigimiz için net görüntüler yok. Ayrıca kendileri ne kadar isterlerse o kadar görünür olabiliyorlar onların gözleri ile bizim gözlerimizin görme aralığı bile çok farklıdır. Ve gelişen teknolojileriyle uzay aracının görünmemrsini sağlamaları normal. Asla net bir görüntü almamızı istemezler zaten. Nasıl cinleri goremiyorsak (frekans farkından dolayı) uzay mekiklerinide net gorememeiz yada net fotograflayamamiz çok normal. Net olsaydı asıl ozman daha çok suphelenordim ben kesin bizim dünyamızın ürünü diye.. Ama evet o an biri cep telefonuyla bulanikta olsa bir görüntü cekebilirdi . Bence çekilmiştir mutlaka .. sadece yayınlanmamış tır zaten adamı bindirmisler illaki çekmişlerdir tekrardan😂
@hakanyusufoglu7797
@hakanyusufoglu7797 7 yıl önce
Bu amcanın dedıklerı dogru . benim abim tireye yakın yerde jandarmaydı . bu adamın dedıgı olay zamanında tüm jandarma seferber olmuş . adamın dedıgı her şey dogru .
@catlakuzayli4796
@catlakuzayli4796 5 yıl önce
Doğru tabi 👽 tekmiyiz saniyosunuz
@catlakuzayli4796
@catlakuzayli4796 5 yıl önce
TimeKiller HD biz uzaylılar herdeyiz artık ☺ dünya insanlarını alıştırıyorum bu duruma yakında biz uzaylıları sokaklarda görürseniz şaşırmayın sakın 😮 👽
@catlakuzayli4796
@catlakuzayli4796 5 yıl önce
TimeKiller HD arasıra gökyüzene dikkatlice bak söz sana yukarıdan el sallıcam 😀👽 Dünyayı ziyaret ediyorlar kardeşim ama onları görmen çokkkkkkk zor bi olay çünkü o internette uzaylı yakalandı yada röpörtajlar yapıldı gizli anlaşmalar yapıldı videoları kesinlikle yalan.! Ayrıca sana bi bilgi daha vereyim 👽 şu emoji gibi yeşil iri gözlü kısa boylu kel çirkin uzaylı diye birşey yok evrende yaşam var ama onlarda bizimle aynı bedene sahipler bedenen hiç bir farkımız yok uzaylı dediğimiz şeyler tamamen insandır ama biz dünya insanlarından çok çokkkk gelişmiş insanlardır.! Düşünki 2000bin yıl önceye geri gittin ve elindeki cep telefonundan müzik açtın insanlar sana nasıl bakarlardı demi.? 😐 işte onlarda bizden milyarlarca yıl önce başka gezegenlerde yaşamaya başladıkları için bizden çok ileri bi zekaya sahipler. Biz belgesel çekerken kocaman aslanın küçücük ceylan yavrusunu öldürmesini engellemiyoruz demi bunu neden yapıyoruz doğanın bi düzeni var bunu etkilememek için işte onlarda bize müdahale etmiyor sadece takip ediyorlar anladınmı 😉
@isasaglam1521
@isasaglam1521 4 yıl önce
@@TheKeremist yoruma çok güldüm kardeş :)
@hirambaba8425
@hirambaba8425 Yıl önce
Ufoya inanan gören tüm arkadaşlarımı gösterdikleri cesaretden dolayı tebrik ediyorum sayımız günden güne artıyor yalan dolan diyenler de elbet bir gün görürler ufolar bilinen tarihten4 bin yıldan beri dünyamızla temas halindeler sıra onlarada gelir
@ALI-sh6oz
@ALI-sh6oz 10 aylar önce
Geçmişte olduğu gibi bugünde insan oğlu uzaylı larla temas halinde
@ALI-sh6oz
@ALI-sh6oz 10 aylar önce
Afrika da 150milyon lık yapılar keşfedildi
@TC-il4nt
@TC-il4nt Yıl önce
Uzaylıyı boynundan tutup ekip otosuna bindiren koca yürekli başçavuşa selam olsun 🇹🇷
@chaki83
@chaki83 5 yıl önce
eski yörük bu dayı kolay kolay yalan soylemez...
@sureyyadogan8326
@sureyyadogan8326 5 yıl önce
Niye yalan söylesinki, Yalana borcumu var Kesinlikle dogru söylüyor
@akfkf7386
@akfkf7386 4 yıl önce
Bende gördüm
@lalenor5870
@lalenor5870 2 yıl önce
@@akfkf7386 nasıl gördün
@kvanc7271
@kvanc7271 2 yıl önce
@@akfkf7386 bu atıyo ama ben dayıya inanıyom adam görmüş gördüyse gerçektir
@mbsoykan
@mbsoykan Yıl önce
Helal olsun işte Türk askeri ....vallahi dünyada onu görüpte kacmayacak asker yok 60 ülke gezdim ...
@ufuk5413
@ufuk5413 7 yıl önce
benim bildiğim ne olursa olsun egeli dayılar teyzeler asla yalan söylemez eski topraklar asla ama asla yalan söylemez o yüzden bu adam döğru söylüyor
@Picklerick20
@Picklerick20 5 yıl önce
Ufuk SiTCh aynen bizim oglan
@avcibatuhan4872
@avcibatuhan4872 5 yıl önce
Ufuk SiTCh lan egeli dayılar teyzeler insan değil mi neden asla yalan söylemez diyorsun eski topraklar asla yalan söylemezmiş lan biraz düşünürek yazın şu yorumları. Not: İnsanlar yalan söyler.
@chaki83
@chaki83 4 yıl önce
@@Picklerick20 aynen efecimm
@chaki83
@chaki83 4 yıl önce
@@Picklerick20 aynen efecim
@spirituelatria9351
@spirituelatria9351 4 yıl önce
@@Picklerick20 dalga geçiyor.
@unalbey7596
@unalbey7596 Yıl önce
Çok fazla yorum yazmam ,ama bu dayının doğru söylediği her halinden belli bunu anlayamamak çok başka bişey!!!
@hakanaldemir9565
@hakanaldemir9565 3 yıl önce
bahçesine uzaylı düşmüş adam buzağıyı düşünüyor yurdum insanını seviyorum ya )))
@babyface7940
@babyface7940 3 yıl önce
Bende ona çok güldüm😂😂 böyle izbe yerlere gelen uzaylılara şahit olan çobanlar olayı anlatırken hayvanlarını düşünüyorlar genelde.😂😂
@beklenti
@beklenti 2 yıl önce
o hayvan onun ümidi mecbur düşüncek :) hayvancılık yapmayan biraz zor anlar tabi.
@mdluffy7408
@mdluffy7408 Yıl önce
Hayır adam hamile ineğin buzayı düşürdüğünü sanıyor. Sonra bakıyor bisey düşmüş insana benzer
@dogababil2682
@dogababil2682 4 yıl önce
Ben İzmirli yim yemin ederim bizim buralarda butip şeyler sıklıkla olan şeyler ben bizzat kendim bile butip şeylerle karşılaştım anlatmak istemiyorum çünkü insanlar hep işin Alayında yıllar evvel kız arkadaşımla beraber gördük sahil e yakın bölgede
@jupiter9828
@jupiter9828 2 yıl önce
Ilıca denizinin tam civarında bende defalarca gördüm
@zeynepgezer9366
@zeynepgezer9366 Yıl önce
@@jupiter9828 ben inanıyorum 45 yıl önce gördüm bana çok yaklaşmıştı ben 12 yaşındaydım hala unutamıyorum ben anneme korkup anne diye bağırınca birden yükseldi kayboldu benim anlayamadığı neden sadece annem ve bana gözüktüler yaz günüydü herkes dışarıdaydı ama sadece ben ve annem gördük gerçekten ufo var
@lazzolazzo1380
@lazzolazzo1380 Yıl önce
@@zeynepgezer9366 vay be ne güzel Roman kitabin adi nedir
@acar9841
@acar9841 Yıl önce
@@lazzolazzo1380 😂😂😂😂😂
@acar9841
@acar9841 Yıl önce
Anlatır mısınız lütfen kardeşim
@BG0994
@BG0994 2 yıl önce
Amcaya bu yaşanan olağan üstü bir durumla ilgili bilgi verilmemesi çok enteresan.Onuda geçtim bu durum milli güvenlik durumu Devletin üst makamlarından aydınlatıcı bir bilgi verilmesi gerekiyordu.Tanıklarda var olayı yaşamış.Bana sorarsanız gelen Jandarma ekibi de uzaylıydı.Arkadaşlarını alıp gittiler.Böyle bir olayın Türkiye'yi sallaması gerekirdi.Benim teorim bu yönde...
@xmann1697
@xmann1697 2 yıl önce
Keşke adamın ailesi de konussaydi
@vatansever507
@vatansever507 Yıl önce
jandarma istihbarattır o veye mit
@meral77777
@meral77777 8 aylar önce
👍👍
@emrahcimsit7449
@emrahcimsit7449 8 aylar önce
Hayir yorumlarda bi arkadaşin tanidiği olan jandarma gelmiş sanirim . Çocuk onayliyordu anlatti bana demişti
@senaardicli529
@senaardicli529 4 yıl önce
Sen galaksiler arası yolculuk yap solucan deliği kara delik falan, gel İzmir’de jandarmaya tutuklan...
@cnarcnar1965
@cnarcnar1965 2 yıl önce
:D:D:D:D
@bandrma1124
@bandrma1124 2 yıl önce
Hahahahajs
@kaiserboy70
@kaiserboy70 2 yıl önce
🤣🤣🤣🤣🤣👍👍
@Supheciler
@Supheciler 2 yıl önce
😂😂😂
@MrFullcoder
@MrFullcoder 2 yıl önce
🤣🤣🤣🤣🤣
@yasinakbas3715
@yasinakbas3715 2 yıl önce
Ben o dönem orada Askerlik yapmaktaydım. İlk haber alındığında biz de çok ciddiye almamıştık ama sonra bölgeye gidilince bir şey bulunmuştu ve açıkca ilk baş tırsmıştık uzaylı ihbarı üzerine gidince. Bulunan şey metalımsıydı. Sonradan gerekli birimler de gelince onun bir "robot" olduğunu ama ülkemizde böyle bir teknoloji olmadığını söylemişlerdi. Sonra komutanlarımız bu olaydan kimseye bahsetmeyin demişlerdi. Çünkü devleti ilgilendiren konular olduğunu ve muhtemelen ABD yapımo bir robot olduğunu söylemişlerdi. Ben kendi gözlerimle de gördüm gerçekten bir robottu ama filmden fırlamış gibiydi ve düşmesinden dolayı sanırım bir yerinden hafiften duman çıkıyordu. Emin olduğum tek bir şey var o biyolojik bir canlı değildi.
@berkaipetrovicgoryancikov5532
@berkaipetrovicgoryancikov5532 2 yıl önce
Sonradan gelen birim kimlerdi askeri birimmiydi ? Uzaylıyı kimler hangi araçla aldılar nereye götürdüler bilgi var mı ? Fotoğrafını veya videosunu çektiniz mi uzaylının ?
@Hg-tf6yv
@Hg-tf6yv Yıl önce
@@berkaipetrovicgoryancikov5532 uzaylıyı Cem Yılmaz götürmüş😅
@ruzi12355
@ruzi12355 5 aylar önce
Lütfen biraz daha bahseder misiniz?bu geri geri yürüyen insana benzeyen varlık robot muymışş???
@emrahcimsit7449
@emrahcimsit7449 4 aylar önce
Atma şakirr
@user-nj5cf1dz7c
@user-nj5cf1dz7c 7 yıl önce
Amca Doğru Söylüyor
@ijlalcavus955
@ijlalcavus955 3 yıl önce
Bu olay kesinlikle araştırılmalıdır
@Harmandalli1
@Harmandalli1 6 yıl önce
bu adam kesinlikle dogru soyluyor..
@user-wx6kf6ip1q
@user-wx6kf6ip1q 6 yıl önce
Jandarmada tanidiklarimiz var. Olay dogru. Komik olan kimsenin inanmamasi :))
@Mr.Right1
@Mr.Right1 6 yıl önce
Jandarmalar neden açıklamıyorlar. Ne oldu o Varlığa ve nerede şu an? Resimler yapıldımı veya Video?
@fatihyldrm6791
@fatihyldrm6791 6 yıl önce
Necati Ünlü ciddi misin
@selmanozturk1648
@selmanozturk1648 6 yıl önce
ee anlat devamini
@enesbolat1204
@enesbolat1204 5 yıl önce
Kadim Turk teskilatinda esir
@biroloo7
@biroloo7 Yıl önce
Siz son 30 yılda teknolojinin nasıl geliştiğini görmuyormusunuz.onlar bize verdi
@15ff-teamfighttacticstv34
@15ff-teamfighttacticstv34 9 aylar önce
hadi canm
@hakankara1754
@hakankara1754 5 yıl önce
İl veya ilçe bazında bir yetkili çıkıp haberlerde deseki evet ufo yakaladık bu memleketin gündemi hatta dünyanın gündemi ne olur sonuçları nereye varır düşünebilen var mı ?
@Lukas-oe2dj
@Lukas-oe2dj Yıl önce
Ben de bu varlığın uzaylı olabileceğine inanmıyorum. Kesinlikle orada bırakmazlardı. Muhtelemen android'tir. Yalnız artık daha çok görülmeye başladılar. Herkes kendini bu gerçeğe hazırlasın. Artık zamanı geldi
@hasandeniz6243
@hasandeniz6243 Yıl önce
Androidi niye biraksinlar?
@muratoksuz4413
@muratoksuz4413 2 yıl önce
Bende 23 yaşındayım 8 yaşlarında Ankara Keçiören tarafında yukarı yükselen birşey gördüm onun uçak olmadığını anladım yuvarlaktı yükseldi ve bir anda gözden kayboldu hiç unutmuyorum. Yanımda mahalleden arkadaşlarımda vardı onlarda şahit olmuştu.
@emrahcimsit7449
@emrahcimsit7449 Yıl önce
İncirli danişment tarafinda mi gordun ?
@gamefull372
@gamefull372 8 aylar önce
​@@emrahcimsit7449 bundan yaklaşık 20 sene önce tam orada ben gördüm, sende mi orada gördün?
@emrahcimsit7449
@emrahcimsit7449 8 aylar önce
@@gamefull372 evet danişment de gordum 2 tane hemde
@emrahcimsit7449
@emrahcimsit7449 8 aylar önce
murat cevap verirmisin ?
@qysell09
@qysell09 6 aylar önce
​@@emrahcimsit7449 olm 2 yil once yazmış daha ne sey yapiyon
@anonymousturk2828
@anonymousturk2828 5 yıl önce
Keske birisi o canli varligin resmini cekseydide hepimiz uzaylilarin nasil gözükdügünü ögrenseydik.
@ruhsalyolculuk
@ruhsalyolculuk Yıl önce
Uyumadan önce sesli bir şekilde bu gece gelmenizi işitiyorum,lütfen. Dersen gelirler belki.
@munevverkoc6227
@munevverkoc6227 2 yıl önce
Bende 10 yaşndayım ve 9 yaşında hastanede iken annem ile havada asılı duran parlak ve daireye benzeyen bir cisim gördük ve bunun ufo olduğu ankadık çok şaşırmıştık 10-15 dk havada asılı kaldı ondan sonra su içtim ve baktığımda ufo tak diye kaybolmuştu. Tüylerim diken diken oldu .bende bu amcaya inanıyorum ve son birşey diyecem bu koskaca evrende milyarlarca galaksilerin aradında sadece bizim olfuğumuzu hiç sanmıyorum
@erturkcelebi5287
@erturkcelebi5287 2 yıl önce
Kesinlikle katılıyorum size
@thepinkpanther74
@thepinkpanther74 2 yıl önce
10 yaşında mısın sen
@canncanzz1082
@canncanzz1082 Yıl önce
aşk balonu felandır o havada asılı kalıyor :D
@bahattinoztarla2758
@bahattinoztarla2758 3 yıl önce
Bence bir insana inanmamak bence dünyanın en mantıksız düşüncesi çünkü o adamın gözünden dünyaya bakmıyor kimse herkesin bir nevi go prosu var o adam da gördü ki söylüyor bence doğru
@thepeoplewholovedeeply7675
@thepeoplewholovedeeply7675 2 yıl önce
Bizim askerde de Sefa vardı çoban, geceleri herkes uyurken uçabildiğini anlatırdı hem de ciddi ciddi. En sonunda deli raporu verip yollamak istediler o da "ben deli değilim, askerden yırtmak için yapmıyorum, gerçekten uçuyorum" diyordu. Görsen öyle bir anlatıyor ki gerçekten yaptığını sanıyordu. Sonra hasteneye yollanınca çocuğun şizofreni ve adını sayamadığım bir sürü psikolojik rahatsızlığı çıktı. Şimdi ne yapalım inanalım mı ona?
@derindusunce3450
@derindusunce3450 4 yıl önce
Uzaylı gördüm diyen insanların yüzünde hep aynı ifade var dikkat ettiniz mi. Korkmuşlar. Bu nasıl ileri medeniyettir ki insanın duygularını önemsemiyor.
@benjaminbenjamin1278
@benjaminbenjamin1278 2 yıl önce
Gercekten biyolojik olsa idi muhtemen mudahele edemezlerdi, öyle bir evrnsel yasa yok malesef ,hiç bir uzaylı formu kendi biyolojik kardeşini ortada bırakmaz..muhtemen bir deney yada tekamül icin oraya bırakıldı ,teşekkürler haktan akdogan
@earthqueen123
@earthqueen123 Yıl önce
Nasıl yani
@tinkabb
@tinkabb 6 aylar önce
​@@earthqueen123 düşen şey canlı kanlı bir varlık değil. Robot yani. Zaten o kadar yüksekten düşen bir canlının hayatta kalması imkansız.
@earthqueen123
@earthqueen123 6 aylar önce
@@tinkabb nerden biliyosun canli olmadığını gören adama sormak lazimz
@tinkabb
@tinkabb 6 aylar önce
@@earthqueen123 videonun sonundaki adamın yorumu o şekilde. Ve bana da çok mantıklı geldi. Dayının gözlemlerine göre çokta uzun boylu olmayan, içinden ışıklar saçılan, düştüğü zaman çok gürültü çıkaran bir şeyden bahsediyoruz. Sence böyle bir şeyin bir canlı olma ihtimali var mı? :D
@thetruththatishidden4152
@thetruththatishidden4152 5 aylar önce
Özellikle geceleri gökyüzünde surekli görüyorum Kaz dağlarına yakin edremit körfezinde yazlık var 25 senedir her yaz burdayım o kadar çok gördüm tanık oldum ki buranin yerlileri artik alışmış durumda ilk gördüğümde burdakilere soyledim gulerek alışırsın dediler
@streetbyre9448
@streetbyre9448 2 aylar önce
O Asker Abime sesleniyorum, abi lütfen o gece ne götürdünüz ölmeden evel aciklayin
@kitezhkod2719
@kitezhkod2719 2 yıl önce
Yıllar önce çocukken İzmir Çiğli'de havada çok net ve belli belirsiz manyetik ses çıkaran bir ufo gördüm. Sonra abim de ısrarım üzerine baktı o da gökyüzünde şehrin ortasında yavaşça ilerleyen klasik çizimlerdeki gibi olan o ufoyu gördü. Garip olan şu ki ben bunu yıllar sonra çok zor bir şekilde hatırladım ve abim unutmuştu. Ona, yanımızdaki başka bir ailenin de gördüğü esnada olan tepkilerini hatırlattığımda olayı yaşadığına kanaat getirdi
@sureyyadogan6310
@sureyyadogan6310 2 yıl önce
Özellikle unutturuyorlar.
@ruhsalyolculuk
@ruhsalyolculuk Yıl önce
@@sureyyadogan6310 Sen nerden biliyorsun bakim.
@sureyyadogan6310
@sureyyadogan6310 Yıl önce
@@ruhsalyolculuk Farah Yurdözünün youtube Kanalını takip ediyorum. Aydınlanıyorum. Bilge hatun Farah hanım.
@ruhsalyolculuk
@ruhsalyolculuk Yıl önce
@@sureyyadogan6310 :)
@earthqueen123
@earthqueen123 Yıl önce
Yaşadığının bizzat aynısını yaşadım kuzenimle gördük bizde kuzenim görüntüsünü net hatırlayamıyor bir şey yaşamıştık o gün biliyor hissediyor fakat aynı goruntuden bahsedemiyoruz o beyaz ışık hüzmesi hatirliyor sadece bense klasik ufo çizimini
@abdurrahmancaglar5715
@abdurrahmancaglar5715 4 yıl önce
Beden diliyle ilgili biraz okudum .Yalan söylemiyor benim anladığım kadarıyla.Bakın doğru söylediğini şurdan anlayabiliriz olayın yarini kaş ve gözleriyle yönünü anlatabiliyor.Ellerini göz ve ağzına götürmüyor bunu neden söylüyorum.Yalan söyleyenler ağzını kapatır yönünü yanlış anlatır bunları istemsiz yapıyor.Bence doğru anlatıyor.
@sallakomedi2062
@sallakomedi2062 5 yıl önce
Dünyamızı gozlemliyorlar .her ülkeden gozuktuler.Ve Türk sivil uçağı taşıyan pilotları da görmüşler Beyaz Show a çıkan biri de anlattı böyle bir olay olduğunu.ama çok eski yıllarda görmüş ..izleyin o ..video
@gokselunveriwasaki
@gokselunveriwasaki Yıl önce
Beyaz Show değil okan Bayülgen'e anlattılar
@Anilsfrbirotuzuc
@Anilsfrbirotuzuc 3 yıl önce
Ben istanbulda 66. Mekanize piyade bölüğünde yaptım askerliğimi gündüz 4 buçuk 5 gibi çok yakınimdan şeffaf yarı saydam 2 nesne geçti ben şok oldum resmen. Ama eminimki o zaman soradan yada askeri bir uçak felan değildi zaten.o.zamanda iha falanda yoktu 2010.yilindan bahsediyorum..
@TheMoenroe
@TheMoenroe 5 yıl önce
En gerçekci olay benim için..ilk defa böyle eminim.. Amca ciddi ciddi anlatiyor...
@ademakgun9021
@ademakgun9021 5 yıl önce
KESİNLİKLE DOĞRU SÖYLÜYOR
@gamarranma585
@gamarranma585 7 yıl önce
bu adamin mimikleri dogalligi bariz dogru anlattiklari, ayrica ailesi de gormus...ilginc
@miralay4115
@miralay4115 4 yıl önce
gamarran ma jandarma gelmiş işte olay yanlış olsa jandarmayı katar Mı adam
@Yusufavucga
@Yusufavucga 4 yıl önce
Tamam dayıya inanıyorum da niye haberciler başçavuşa gidip anlattırmıyor ve böyle olayı haberlerde neden göremiyoruz sanki çok basit bir olaymış gibi ?
@Truqlez
@Truqlez 6 yıl önce
ARKADAŞLAR ADAM DOĞRU SÖYLÜYOR OKULDAN ÇIKTIĞIMDA PARLAR BİR CİSİM GÖRDÜM GÖKYÜZÜNDE YALAN YOK... GERÇEK
@CanHarvey
@CanHarvey 2 yıl önce
Tam olarak konuyla bağlantısı nedir acaba?
@ibodogan1030
@ibodogan1030 2 yıl önce
Jandarma uzaylıyı enselemiş Ne kadar güçlü olduğumuzun kanıtı..🔥🚀🔥..
@muhammedmuhammed6802
@muhammedmuhammed6802 Yıl önce
bu evrende yalnız değiliz👽👽
@flashgtx
@flashgtx 2 aylar önce
Malesefki gördüğünü kanıtlayamıyorsun.İnsanlar inanmıyor sana..Başımıza geldi..
@pnartgrak8124
@pnartgrak8124 Yıl önce
Adam yalan mı söylicek gayet masum bi insana benziyo doğrudur
@selimata7306
@selimata7306 5 yıl önce
Biri demiş ki "sen kalk kaç ışık yılı öteden gelebilecek teknolojiye sahip ol ama aracın düşmesini engelleyeme komik yani"..Evet arkadaş doğru düşünmüş.Ayrıca adam düşüyor ve yer sarsılıyor ama ölmüyor.Adam nereden düşüyor..yoksa adamı uzay gemisinden mi atıyorlar..Bir sürü soru işareti...???????
@yilmazsen2140
@yilmazsen2140 3 yıl önce
Bu olay tamamen gerçek benim fikrimce neden açıklanmıyor bu olaylar neden saklanıyor anlamıyorum
@tumaydulker1660
@tumaydulker1660 Yıl önce
Tüylerim diken diken şu an ya hadi bakalım hayırlısı Uzaylılar dayı seni kaçırmamışlar
@dilberce
@dilberce 9 aylar önce
Artık daha fazla karşılaşacağız
@4elements186
@4elements186 Yıl önce
Amcamız sanki halen şok altında, baya etkilenmiş gibi görünüyor.
@taskafa7821
@taskafa7821 2 yıl önce
Allah kurtarsın uzaylı gardaş
@alyans999
@alyans999 5 yıl önce
İster inanın ister inanmayın,ben Eskişehirli yim 1999 yılında depremin olduğu sıralarda ,Ege Odu Narlıdere de, 01.30 03.30 nöbeti tutarken gördüm,3 adet ortadaki kırmızı mavi renk saçıyordu arkasında 2 tane daha ufak bembeyazdı,geçtiler gittiler.Sesleri yüksek gerilim hatlarından çıkan elektrik sesine çok benziyordu.Hızı ise kafanızı yukarı kaldırın soldan sağa doğru yavasça çevirin,1.5 -2 saniye gördüm ama yetti alçaktan gidiyorlardı,Urla tarafına doğru gittiler.
@berkeoguz6606
@berkeoguz6606 2 yıl önce
Peki benim bu yorumu okurken., Ege ordusu narlıderede şuan askerlik yapıyor olmam?selamlar :)) ciddiyim garip oldum
@xmann1697
@xmann1697 2 yıl önce
17 Ağustos 2000 de depremin yıldönümünde gördüm
@cihanemrekaraca974
@cihanemrekaraca974 Yıl önce
Işte bu deprem zamannda bende gördüm allah ima yemin olsun sadece bende değil annem ve teyzem de gördük 17 ağustos depreminde farklı videolarsa bu çok farklı insan görmüş aynı tarihte bu bu tesadüf değil bilinçli olarak hasar tespiti gibi durumlar için gelmiş olabilirler
@ahmetpar6627
@ahmetpar6627 6 yıl önce
ulan bize denk gelmez ki böyle olaylar hacı hoca tam anlatamıyor yaşadıklarını ben olsam direk alır saklarlarim o uzaylıyi
@sedat7452
@sedat7452 2 yıl önce
O korkuyla nefes almayı unutursun
@ercanhanif
@ercanhanif 8 aylar önce
Tokat, Reşadiye, Sazak (Yerlice) köyü civarında gündüz kamera kaydı yap, sonra yavaş hızda izle. Peşini bırakmazsan iniş yaptığı (konakladığı) yeri görürsün.
@ipppeeeekk
@ipppeeeekk 3 aylar önce
Emin ol o korkuyla hic brişey yapamazsan
@kaizen-_
@kaizen-_ 6 yıl önce
Beyler adam niye yalan söylesin. Bu yaştan sonra ünlü olma hevesi mi var sanıyorsunuz.
@thepeoplewholovedeeply7675
@thepeoplewholovedeeply7675 2 yıl önce
Yalan değildir ama gördüğü şey gerçek olmayabilir.
@asdfjkl7430
@asdfjkl7430 8 aylar önce
😢 No subtitles. I want so much to know what the uncle is saying. It must be important, since the reporters question him. This video landed in my algorithm for a reason. I will never know why.
@Aise379
@Aise379 Yıl önce
Doğru söylüyor. Okul tatil olunca İzmir'de amcamın yanına gitmiştim. Evin çatısında otururken akşam vakti diye hatırlıyorum. Gökyüzünde bulutların arkasından bir şey yanaştı ışıklı, büyük uçan bir araç sis içindeydi net değildi cismi hatta bulutların arkasından görüyor sandım lazer ışıklar falandır diye kendimi sakinleştiriyorum ama kesinlikle değil ve bulutların konumu gibi uzak değil inanılmaz yaklaştı tam tepemde hissettim o kadar yakındı. Ben önce ışık parklardan falan yansıyor sandım çünkü büyük parklar döner lazer ışınlarını şehre yansıtıyordu zaman zaman. Ama öyle birşey olmadığını anladım baya korktum yaklaştıkça yaklaşıyor yaklaştıkça yaklaşıyor ama önünde sis vardı rengini ya da şeklini tam göremedim ama bu klasik uzay filmlerindeki araçlar gibiydi Sonra birden uzaklaştı yuvarlak bir araç ve kendi etrafında dönerek hareket ediyor. Aynı uzaylı filmlerindeki uzay araçları gibiydi. Korkuyla şoka girdim yerimden kıpırdamadan kalmışım araç uzaklaşınca aşağı indim anlattım korktuğumu anlayınca sakin ol yanlış görmüşsündür falan dediler ama hala unutamam. Hatta haberlerden falan aradım bu aracı gören tek ben miyim birileri de görmüş olabilir mi diye.
@earthqueen123
@earthqueen123 Yıl önce
Benzer aracı ben de gördüm
@rfyapim6376
@rfyapim6376 4 yıl önce
ulan ne başçavuşmuş helal olsun sen uzaylıyı imikle at arabaya dayıyada biz sana haber veririz demiş helal sana
@ayhanun7345
@ayhanun7345 3 yıl önce
Bende gördüm Ankaranın beypazarı ilcesinde yıllardan bu yana balığa gidiyoruz motorsikletle gidiyorum sürekli cadır kurulu ateş ve semaferde cay var cay içiyoruz 2 arkadaş suyu dibindeyiz hemen orda kamp yapıyoruz sürekli bir anda üstümüze geniş alanlı ışık üstümüzde durdu bizler o ışıkda gözümüzün önünü göremedik arkadaş suyun kenarında oturuyordu hatta bir ayağı suyun içindeydi bende sol tarafında oturuyordum ve cınlama sesi geliyordu bazen ışıklar renk değişdiriyordu benim motorsikletin kontak anahtarı üstündeydi arkadaş suyu girdi bende yavaş yavaş sürüne motorun yanına gittim bir şekil ve kontağı actım ve kornaya bastım uzay aracından merdiven gibi bir şey inmiş demekki iniyorlardı bir anda saniyeler içinde kayboldular insanlara anlatıyoruz bizlere sadece gülüyorlar ve inanmıyorlar devlet bu tür olayları saklıyor milletden işte gercekler inanmayan arkadaşlar inanır inşallah
@arthurmorgan5904
@arthurmorgan5904 3 yıl önce
D-dstum hayal görmedin dimi gerçekten doğru mu söylüyorsun tüylerim ürperdii
@kvanc7271
@kvanc7271 2 yıl önce
o merdiven dediğin şeyden nasıl şeyler iniyodu? cisim neye benziyodu? telefonuna çeke bilsen çekermiydin?
@thepeoplewholovedeeply7675
@thepeoplewholovedeeply7675 2 yıl önce
@@arthurmorgan5904 Bilader bu tarz adamlar yalan konuşmuyor. Ancak bilmedikleri bir şey var. Gerçek ile hayali karıştırıyorlar. Ya kafaları güzel ya da normal zamanda bile gördüğü hayali gerçek sananlar var.
@fpsoyundelisi7232
@fpsoyundelisi7232 2 yıl önce
Allah'ım nasip et
@paniccatacc
@paniccatacc 4 yıl önce
Gazetecinin ustalığına bakın kac yaşındasın diyor adam 72 diyor 72 yaşına kadar böyle birşey gördünmü diyor helal olsun.
@peacemaker7705
@peacemaker7705 4 yıl önce
Futbol sahası büyüklüğünde bir toprak arazi düşünün. Köşelerinden birine gidin ve oraya oturun, sonra etrafınızı bir karton paravan ile çevirin ki alanın geri kalanını görmeyin. Futbol sahasının tam ortasında ve yukarıda içi tohum dolu bir haznenin olduğunu düşünün. O hazne patlıyor ve etrafa tohumlar saçılıyor. Günler geçiyor güneş açıyor, yağmur yağıyor ve bu böyle sürüp gidiyor. Bulunduğunuz köşeye düşen tohumlardan birsinin bir şekilde toprağa tutunduğunu ve filiz verdiğini hayal edin. Şİmdi birisi size sahanın geri kalanında benzer filizlerin olup olmadığını sorsa cevabınız ne olurdu ? Arazi = Büyük patlamadan önceki boşluk,hiçlik Tohum haznesinin patlaması = Büyük patlama Tohum saçılmış arazi = Gezegenler ile dolu Evren Sahanın köşesinde çıkan filiz = Yaşamın olduğu Gezegen ( Dünya ) Belkide asıl sorulması gereken şudur; Patlayan tohum dolu haznenin içinde tek tip mi tohum vardı yoksa çeşitli mi ?
@thepeoplewholovedeeply7675
@thepeoplewholovedeeply7675 2 yıl önce
Çok mantıklı. Ama belki de bilim yanlış yolda. Belki de büyük patlama diye bir şey hiç olmadı. 2. dediğim küçük bir ihtimal. Ben bilim yolunda olan biriyim. Ancak her ihtimalin de var olduğunu düşünüyorum.
@erdogankarule6239
@erdogankarule6239 11 aylar önce
Bence doğrudur.amerika uzaylılarla görüştükten sonra teknolojide ilerlediler.Burfaki olaydan sonra Türkiye'de teknoloji ne kadar ilerledi herhalde bize yeni teknolojide uzaylılar yardımcı oluyor.
@soothingrelax114
@soothingrelax114 2 yıl önce
Dayı zeki yaşam formunda bi canlıyla karşılaşmışsın,keşke bana dek gelseydi.
@mesutozdal6232
@mesutozdal6232 2 yıl önce
Keşke o dönem orada askerlik yapmış o olaya birebir tanık olmuş ordaki görevli askerler çıkıp konuşsalar
@yilmazsen2140
@yilmazsen2140 5 yıl önce
Bunu neden örtbas ediyor devlet oraya gelen janddarma sorumlusu nerede neden susuyor neden aydınlatılmıyor ...
@osmansahin4517
@osmansahin4517 2 yıl önce
Bu dayinin anlattiklari cok ılginç geliyor insana inanmasi guc gibi dimi. Ama dogru soyluyor bence ben ikna oldum enazindan benimde basima soyle bir olay gelmisti atm den para cekerken birden bire bulundugum alan aydinlandi once şimşek zannettim ama hava acikti yaz günüydü gök yuzune baktim ışıklar sacan bir cisim gördüm cok şaşırdım arabaya kostum ufu var ufo dedim kizim he baba hehe diye dalga gecti kamerayi acmamla kaybolmasi bir oldu sadece 1 saniye oda isik gorunuyor sadece telasla yandaki markete girdim olayi anlatirken marketci abime ayni olayi tekrar yasadik agzi acik kaldi onunda kameralara yoneldi hemen kayda bakmak icin ama kayit mayit yoktu ve dediki bu olayi kimseye anlatmayalim valla deli derler dukkana gelen giden olmaz🙂ama türkuz ya gitti yone dogru arabayla bastim arkasindan sanki jet var altimizda 🤣manyakmisin nereye gidiyorsun lafiyla kendime geldim hanim isin ciddiyetinin farkina vardi don geriye inmiş filandi buraya alip gotururler diyince harbiden tirstim biraz donduk geriye o gun bugundu arastiriyorum boyle olaylari seneryo degil okuyan kardeşim yaşanmış olay😉
@thepeoplewholovedeeply7675
@thepeoplewholovedeeply7675 2 yıl önce
Durumun vahim ve hayal gücüne hayran kaldım. Sen kamerayı açamadın da etrafta bir sürü kamera var. Böyle bir olay yaşıyorsun sözde, o kamera kayıtlarına neden bakmadın!
@xmosue9894
@xmosue9894 7 yıl önce
adam doğru söylüyor bende ses duydum babam bakmaya gitti sonra eve geldi dediki ufoya benzeyen birşey gördüm dedi
@atacancoban9193
@atacancoban9193 7 yıl önce
nerde oldu krdsm snin dediğin olay
@hakanyusufoglu7797
@hakanyusufoglu7797 7 yıl önce
evet bende sahıdım .. benim abim tirede jandarmaydı adamın dedıklerı dogru.
@KiaCeranto
@KiaCeranto 6 yıl önce
sasirdim ben
@Truqlez
@Truqlez 6 yıl önce
KARDEŞİM BENDE İZMİRDE OTURUYORUM BENDE GÖRDÜM AYNI UFOYDU PARLAK BİRŞEYDİ.
@sonmohikan3555
@sonmohikan3555 5 yıl önce
Hakan Yusufoglu vay yolunu ne diyo abin harbiden gormus mu ne yapmislar alip
@eazy1437
@eazy1437 5 yıl önce
Allah aşkına şu adam niye yalan söylesin neden uydursunlar böyle bişi
@thepeoplewholovedeeply7675
@thepeoplewholovedeeply7675 3 yıl önce
Uyduruyor anlamına gelmiyor. Bazı insanlar öyle bir hale gelir ki, gerçek ile hayal olanı ayıramaz.
@nicolerichieex7199
@nicolerichieex7199 Yıl önce
@@thepeoplewholovedeeply7675 ailesi de görmüş ama?
@ahalilguzel
@ahalilguzel 3 yıl önce
dayi dogru söylüyor, ne sansli adam ya
@evrensatlms2232
@evrensatlms2232 2 yıl önce
Bu Dayı Yalan Atmıyor Olay Gerçek .
@elvinelvinelvino2489
@elvinelvinelvino2489 Yıl önce
O varliklar insandan zeki. Zeki olmazsa bizim dunyaya gelé bilmezdiler. Biz insanlar burdan marsa ucamiyoruz. Kendimizi akilli zann ediyoruz. Bir de o varlik delimi kendisini insanlarin eline versin?:) Insanlar hayvanlardan daha tehlikeli olduklarni biliyorlar zaten
@fatmanurgunece9433
@fatmanurgunece9433 2 yıl önce
Evrande boşuna yalnız değiliz demiyorum hadi bazıları sahte videolarla bizi kandırabilir ama bu adamında yalan söyleyecek halı yokki😂😂😂😂
@SalamSalam-yr5by
@SalamSalam-yr5by 3 yıl önce
vallaha bu zekalari gordukce uzay arabasina binip dunyayi terk etmek istiyorum
@butatbutat7364
@butatbutat7364 6 yıl önce
Amcaya inanıyorum aynı tatihte balçovadaki evimzin bakonunda 12.30 civarı sigara içerken gökten tre istikametine doğru alevler saçarak bir cisim düştüğünü gördüm ben metor zanettim fakat haberi duyunca aynı şeyi gördüğümü farketdim bakondan baktığım istikameti harita üzerinde inceledim ve tam olarak tire istikameti çıktı
@enesbolat1204
@enesbolat1204 5 yıl önce
Butat Butat evet esir alindi reis o ufolu.Kambala Oktan Keles okuyun cizgi roman ama gercekler.Hatta orada bir sahis da dikkatinizi cekebilir :)
@V-DesertFalcoN
@V-DesertFalcoN 5 yıl önce
aynısını kardesım 99 depremınde istanbul zeytınburnunda gördük ben annem babam arkadaslarım baya bır kısı gorduk ve bızde meteor sandık kı o zmn kucuktum ınt de yoktu bende onu aratıcak kafada yoktu o kadar teknolojıde yoktu haberlere cıkmadı hıcbıryerde cıkmadı ole bır metor ıstanbula dusse ıllakı bır haber olur demıcem olay olur yanı ama hıc bır yerde haber olarak verılmedı hatta 1 senedır arastıyorum ve hala bır haber yok ole bır meteor dusse zaten ıstanbulun baya bır yerını yerle bır ederdı cunku baya buuyuk bır cısımdı yanarak dusen gunes gıbıydı senın gordugunde aynı ole mıydı yuvarlak kopmle yanan ve arkasında kuyruk olusturmustu atesten olemıydı senın gordugunde
@abidinabi3447
@abidinabi3447 5 yıl önce
@@V-DesertFalcoN Ben de 2002 senesinde ızmir yaghanelerde gök yüzünden gece evin terasında bu anda belirdi beyaz karpuz şeklinde ışık saçan bir şeydi içinden 2 adet daha çıktı 3 tane oldular ve sanki yakalmac oynar gibi bir birlerini takip ettiler ama şimşek hizinda geometrik hareketler yaptılar arkasında ışık huzmesi bırakarak hareket ediyorlardı çok heyecan veri ciydi kime söylesem inanmadi kafamın güzel olduğuna bağladılar ama ben biliyorum gördüm onları bu dünyanın cisimleri değildi en doğrusunu Allah c.c bilir
@sinangok782
@sinangok782 5 yıl önce
Sana yemin ederim bende aynisini gördüm kardesim
@hayrettinkurnaz9296
@hayrettinkurnaz9296 4 yıl önce
Onun bindi arac anlat
@cihanyenen9054
@cihanyenen9054 Yıl önce
Yemin ediyorum adam doğru konuşuyor hepsi yaşanmış gerçektir net bilgii...
@m-kazan1967
@m-kazan1967 Yıl önce
Kardeşim bende inanıyorum bir bilgin varsa paylaşabilirmisin
@cihanyenen9054
@cihanyenen9054 Yıl önce
@@m-kazan1967 güzel kardeşim anlatıp dile getirsemde yanlış anlama sakın inanmayacaksın dna.mızda oturmuş birşey lakin ancak yaşamak nasip olursa anlayıp ogrenirsin bugün 8.milyar insan 100 yıl sonra yok olucak ama teknolojinin en genci 450 yaşında anlatamam sana özür dilerim ....
@memcho35
@memcho35 Yıl önce
@@cihanyenen9054 Dinlerim anlatmak istersen algılarım yüksektir.
@cihanyenen9054
@cihanyenen9054 Yıl önce
@@memcho35 memleket nere mehmet bey 😊✌
@memcho35
@memcho35 Yıl önce
@@cihanyenen9054 İzmir Ödemiş
@fatiharabacioglu1522
@fatiharabacioglu1522 2 aylar önce
Amca kesinlikle yalan konuşmuyor.Ama koptuğum bizim komutanın alien'ı el ense çekip dertest etmesi.
@hasanpoyraz7162
@hasanpoyraz7162 Yıl önce
Uzaylılar var gerçekten ve birgün dünyaya saldıracaklar keşife geliyorlar bazen
@zelihakosar_45
@zelihakosar_45 Yıl önce
Anlatılan bütün olaylar benzer kesinlikle gerçek
@Galatasaray-1905
@Galatasaray-1905 3 yıl önce
Bence Doğruyu söylüyor...
@dede__ottoman731
@dede__ottoman731 5 yıl önce
Bu evrende yalnız olduğumuzu sanan saflar varmı hala
@BozTurk88
@BozTurk88 4 yıl önce
Sen hergün buluşuyorsun heralde uzaylılarla, bu kadar emin profösörler konuşamıyor vallaha bravo...
@orhunaltntas8379
@orhunaltntas8379 4 yıl önce
@@BozTurk88 her gün buluşması gerekmiyor. Dünyanın evrende kapladığı alan bir kum tanesinin kumsalda kapladığı alan kadarken evrendr yalnız olduğumuz fikrini ortays atmak ancak o fikri ortaya atan kişinin zeka geriliği ile açıklanabilir bir durumdur..
@BozTurk88
@BozTurk88 4 yıl önce
@@orhunaltntas8379 kardeş bende aslında eleştirsem bile yukardaki eleştirdiğim arkadaş gibi düşünüyorum. Sadece birilerini SAF'LAR küçük görmesini ve çoook emin konuşmasini eleştirdim. Bu konuları çok takip ettiğim için bırak Türkiyeyi benim yaşadiğim almanyanın bilim adamları bu kadar emin konuşmaktan kaçınıyorlar.. birde ben yukardaki arkadaşa laf çaktım, ama sesi senden çıktı bunuda anlayamadım.. hayırlı geceler
@denizseker617
@denizseker617 2 yıl önce
Sorun ne biliyonmu . Doğruluğu bilinirse dinlerin konumu ne olacak
@thepeoplewholovedeeply7675
@thepeoplewholovedeeply7675 2 yıl önce
@@denizseker617 Yani gelen canlı bir uzaylı formu "din falan hikaye, bir yaratıcı vardır ama sizin bildiğiniz gibi değil; sizinkilerin alayı düzmece" deseler ya da yaratılış formunu maddeye dayandırsalar ne olacak değil mi?
@alperenaydinCore
@alperenaydinCore 6 yıl önce
Uzaylılar var görmememizin nedeni üst boyutta olması yani biz 3 boyuttayız onlar 4 veya daha fazla yani 3. Boyuttakiler onları görmez şimdi bizim yanımıza yanlışlıkla gelme imkanı da yok yani bizden haberleri var ve o amcamızın da gördüğü uzaylı değil yaptıkları yapay zekaya sahip bir android çünküeğer kendileri gelirlerse bizim onları görmemiz olanaksız 4. Boyut öyle birşey ki insan beyni 4 boyutlu bir obje düşünmeye kalksa bunu yapamaz yani gördüğümüz veya göreceğimiz uzaylı diyebileceğimiz şeyler bir canlı değil robotdur başka da açıklaması yok aq
@shamankanaloa3773
@shamankanaloa3773 5 yıl önce
NØIZESS #### ### #### eminmisin
@seyidhantanatar8235
@seyidhantanatar8235 4 yıl önce
Ben ne zaman UFO gørecegim yaaa.. cok istiyorum😞
@xmann1697
@xmann1697 2 yıl önce
Gece geç saatlerde sessizlik olduğu zaman şansın varsa
@reis2855
@reis2855 6 aylar önce
Dağ başlarında gez net görürsün ben 2 kez gördüm hızından bide sağsol hareketlerinden anlaşılır
@fazlcandonmez1733
@fazlcandonmez1733 9 aylar önce
En başından beri inanıyordum sana amca
@mustafakemal7733
@mustafakemal7733 3 yıl önce
Tire ye düşen o varlığa yazık olmuş, herhalde suç işledi ve cezasını çekmek için Turkey e bırakıldı🤣
@alperselcuk2472
@alperselcuk2472 5 yıl önce
ben amcanın anlattığı her şeye inandım siz
@mhoop1670
@mhoop1670 4 yıl önce
Galiba uzaylıların arasında kavga çıkmış Garibim uzaylıyı dünyaya atıp gitmişler bizim uzaylı gardaşımız da mal gibi ortada kalmış. Ben olsam jandarmaya haber vermezdim, misafir ederdim, sonra çay içip sohbet ederdik. Sonrada başka bir uzay gemisini beklerdik evine dönerdi, ne kadar misafir perver olduğunuzu anlarlardı. Sonra bir birimize misafir olurduk bayramlarda seyranlarda Nasıl ama 🤔😍
@alkintugsal7563
@alkintugsal7563 4 aylar önce
😂😂😂 Uzayliya bile cay ikram eden yurdum insani.🤣
@meryembasturk127
@meryembasturk127 6 aylar önce
Uzaylıyı ensesinden tutup araca bindiren askerim,polisim ALLAH'ına gurban senin 😂 burası Türkiye ,uzaylı muzaylı fark etmezzz❤
@adnanakcaoglu4900
@adnanakcaoglu4900 3 aylar önce
Evren sınırsız büyük. Rabbim dünyada bile kaç tür çeşit canlı yaratmış. Daha dünyada bile yeni türler keşdediliyor. Uzay da neden farklı canllılar olmasın ki.
@suleymancinleten138
@suleymancinleten138 2 yıl önce
90 yıllarında bir çoban gördüklerini anlattı şaştım kaldım yani diyeceğim yalnız değiliz beyler.
@sureyyadogan6310
@sureyyadogan6310 2 yıl önce
Süleyman Çinleten,, Bizede anlatın merak ediyoruz.
@CanHarvey
@CanHarvey 2 yıl önce
Evet hocam bi anlatsan keşke
@sinanlodos7391
@sinanlodos7391 2 yıl önce
Olayı anlatırsan seviniriz dostum.
@hasan.aga33
@hasan.aga33 2 yıl önce
Aga Anlatsana Olayi
@orhanozyasar1199
@orhanozyasar1199 Yıl önce
Kendi de bilmiyor ki
@Bonbacihakan
@Bonbacihakan 5 yıl önce
peygamberi seni alemlere rahmet olarak gönderdim diyor ALLAH.başka alemlerde yaşayanlar var elbet,gelmiş ise hoşgelmiş bizimkiler onu amerikalılara kaptırmıştır zaten
@berkaymi7060
@berkaymi7060 4 yıl önce
bu olayda komik olan teknsey milletimizin bilime kapalinolup cahil olmasi ve bunun disinda inanmamalari
@muzaffertarakc8570
@muzaffertarakc8570 4 yıl önce
İRONMAN TİRE Çekimleri Sırasında çavuşun el ense yapması film ekibini güldürdü :)
@elifkocyigit7201
@elifkocyigit7201 2 yıl önce
Ferah yurdauzunun dediklerine dayanirsak jandarmanın o enseden tutma olayı normal olabilir eğer içimize karışmış durmda iseler çok normal olmuş olur
@zeynepyavuz58
@zeynepyavuz58 Yıl önce
Gelenlerin jandarma olmadığına inanıyorum ben de.
@remziyenamli50
@remziyenamli50 8 aylar önce
Ben kendim hic böyle birseye şahit olmadım ben daha 15 yaşlarındayken komşularımız tarladan gelirken bir sını büyüklüğünde bir cisim üstümüze geliyordu sonra yükseldi ve gitti cok korktuk diye anlatmışlardı.
@karabela4273
@karabela4273 6 aylar önce
Böyle şeyler gerçekten var ıssız yerlerde beliriyorlar ve en çok Kapadokya bölgesinde oluyorlar ama şu aralar deprem bölgesindeler gaziantep havalimanı belirlenemeyen uçan cisim yüzünden bi süre kapandı
@ozkankoc8373
@ozkankoc8373 3 yıl önce
Enseden tutma işi herkese uygulanıyor 😎
Kızılcık Şerbeti 42. Bölüm  @showtv
2:21:47
Kızılcık Şerbeti
görünümler 1,1 Mn
Past Lives with Minecraft Sounds 😌 #Shorts
00:34
Have the aliens found us? What is Oumuamua?
10:39
Barış Özcan
görünümler 4,7 Mn