10 YIL SONRA BAŞARDIM! EN SONUNDA BU OYUNLARI YENDİM!

  görünümler 500,304

Enis Kirazoglu

Enis Kirazoglu

Gün önce

YORUMLAR: 2 220
Erkan Nurdun
Erkan Nurdun Yıl önce
Bence saçı, saç ektirdiği için değil souls oyunu bitirdiği için geri çıkıyor. Enis Cherryson bu seriyi tamamlarsa gür saçını sallaya sallaya gezecek.
muhammed emin yıldırır
muhammed emin yıldırır 7 aylar önce
@Ewr ne yazdı
Ahmet Gezmiş
Ahmet Gezmiş 8 aylar önce
Aksine dökülmesi gerekmiyor muydu? Y-yoksa o bir git gud mu?
Erol Efe
Erol Efe Yıl önce
@:dgerçek misin yoksa alay amaçlı mı
Erol Efe
Erol Efe Yıl önce
@:d gerçek mi lan o
:d
:d Yıl önce
@Erol Efe :D
ERAY HALİDİ
ERAY HALİDİ Yıl önce
"Souls' oyunlarını kaltağım yaptım" - Enis cherryson
Cenk Erdem
Cenk Erdem Yıl önce
Günaydın enis bey şimdi oyun yorumculuğunu geliştirdiğini kanıtlayan bir videon oldu. Tebrikler
Ali Efe ÇİÇEKCİ
Ali Efe ÇİÇEKCİ Yıl önce
Beyler dark souls 2'de düşmanlardan kaçmaktan zorlanan arkadaşlara bir öneri vereyim. Hitbox'lar sıkıntılıysa bunun nedeni agility stat'inizin düşük olmasıdır. Agility'i arttırmanın yolu da ADP seviyenizi yükseltmektir. ADP en başta sadece zehre, kanamaya, taşlaşmaya direnci arttırıyor gibi gözükse de Agility'i de arttırıyor. Önerim oyunun en başında ADP'yi 18 yapın sonra cana, güce falan basın. Ardından da 24'e kadar çıkarın. 24'ten sonrası çok fark etmiyor. Bu şekilde düşmanlardan daha rahat kaçabilirsiniz i-frame'lerinizi arttırarak.
Eddard Stark
Eddard Stark 2 aylar önce
@SchWQ Weet bloodborne en kolay souls oyunu eğer serideki ilk oyunun değilse tabi. thief güzel class
SchWQ Weet
SchWQ Weet 2 aylar önce
@Eddard Stark thief takılıyorum da şu sıralar bloodborneye sardım
Eddard Stark
Eddard Stark 2 aylar önce
@SchWQ Weet dark souls 1'de buna ihtiyacın yok. Zırh ve silah ağırlıklarına dikkat etmen lazım. Eğer fazla ağır eşyalar giyiyorsan düşmanların saldırılarına daha yavaş tepki veriyor karakterin, kaçması daha zor oluyor. O yüzden ben oyunun başında genelde zırh giymiyorum warrior ya da knight oynarken. ama favorim pyro, hafif zırh giyip katana kullanıyorum. aşırı hızlı oluyor karakter. eğer oyunun başındaysan pyromancer oynamanı tavsiye ederim.
Görkem
Görkem 2 aylar önce
@SchWQ Weet dark souls 1 çok az oynadım pek bilgim yok ama dark souls 2deki gibi olduğunu zannetmiyorum dark souls 2 de adp kasınca bildiğin hitboxun küçülüyor düşman vuruşlarının içinden geçebiliyorsun baya op bi şey
SchWQ Weet
SchWQ Weet 2 aylar önce
@Görkem dark souls 1 için geçerli mi
TheMeHmeTo
TheMeHmeTo Yıl önce
Eğer Dark Souls'ın hikayesi üzerine yapılmış güzel ve uzun bir açıklayıcı video izlemek istiyorsan Hawkshaw kanalına bakmanı öneririm Enis abi, cidden güzel videolar.
SaMeT
SaMeT Yıl önce
E abi artık sekiro yu hilesiz bitirme zamanı da geldi. Hadi artık
Umut Hazar
Umut Hazar 4 aylar önce
AÇ KAPYI ARAS KARGO KANKA JSOWHWOEHWOQ0SBSXVOZPQ
Erdi Ramadani
Erdi Ramadani Yıl önce
@Mistik Güç yok ben zor oyun yani
Mistik Güç
Mistik Güç Yıl önce
@Erdi Ramadani kendimde sekiro oynayayacak cesareti bulamayan ben mi
Erdi Ramadani
Erdi Ramadani Yıl önce
@Mistik Güç yani senin
Evrim Doyranlı
Evrim Doyranlı Yıl önce
souls oyunlarında yeniden oynanabilirliği sağlayan yegane unsurlardan birisi oynanış tarzlarının birbirinin asla aynı olmamasıdır. Warrior ve Pyromancer arasında bambaşka bir zorluk seviyesi yaratması ve bunu yaparken de pve'de ilginç bir denge sistemi kurmasıdır. Mesela warriorun çok fazla zorlandığı bir zindanda pyromancer öttürürken bir sonraki yerde tam tersi olabilir. Çoğu zaman silahların farklı atak animasyonları farklı komboları olduğu için onları bile sadece seviye arttırarak denemek bambaşka bir oyun tarzı haline gelebilir. Souls oyunları sınırlı bir dünya içerisinde varmış gibi görünse de en "benim" diyen açık dünya rpglerini aksiyon zenginliği sayesinde dövebilir. Soulslar bir tercih ve sabır oyunudur. Belli bir ustalık seviyesinin ardından keşfetme hissiyatı dünyadan oynanışa geçer o yüzden oyun çok zengin bir içerik sunar. soulslar için bir sonraki aşama hikayedir. Herkes bu aşamaya ulaşmaz ya da umursamaz ama oyunun bu kısmıyla uğraşanlar hiç pişman olmazlar. Oyunla ilgili en çok söylenen şeylerden biri hikaye konusunda : "Eğer kiminle dövüştüğünü biliyorsan oyunu anlamışsındır." üzerine kuruludur. Hikaye bilgi eksikliğini gidermek ve satır aralarını okumak için çok gerekli bir alet haline gelir. Keşfederek topladığın itemler sana ipuçları verir vs... Soulslar hikaye anlamında tam bir yap boz gibidir ama bütün resmi gördüğünüzde aslında temel hatların o kadar kompleks olmadığını anlayabilirsiniz.
Gcaad
Gcaad 9 aylar önce
Bence sınıf o kadar önemli değil. Sadece ilk saatleri biraz daha kolay geçmeni sağlıyorlar.
Chiyuki
Chiyuki Yıl önce
Ah ah, Artorias ah.
Hidetaka Miyazaki
Hidetaka Miyazaki Yıl önce
ağzına sağlık reis
Emir Berke
Emir Berke Yıl önce
Bu arada ds2 hakkında şunu söylemek gerekiyor. Bütün souls oyunlarında roll attığınızda dokunulmaz olduğunuz bir süre vardır buna da denir. Ds2de bu 'i adaptability statını arttırarak yükseltmeniz sizin roll attığınızda dokunulmaz olduğunuz süreyi azaltmak için yapmanız gereken bir durumdur.
Envin Lightfinger
Envin Lightfinger Yıl önce
15:05 Günaydın :D Yalnız günaydından daha ziyade ben senin adına mutlu oldum. Souls evreni çok zevklidir, hikayesinden oynanışa bambaşkadır. Sunduğu zevkleri keşke herkes tatsa...
Kanemaki Jisai
Kanemaki Jisai Yıl önce
Dark Souls oyunlarına başladığımda başka oyun oynayamaz oldum bir süre. Zor ama başardığın zaman aldığın o keyif çok başka.
Kanemaki Jisai
Kanemaki Jisai 18 gün önce
@Murad Abdullayev evet dark souls 2 hikaye bakımından 1 ve 3 ün çok uzak geleceğinde geçiyor. Hikayesel olarak bağlantılı değil. Başlaman sorun olmaz.
Murad Abdullayev
Murad Abdullayev 18 gün önce
Dark Souls'a başlamak istiyorum ancak direkt 2 ile başlasam nasıl olur? Sıkıntı yaşar mıyım? Yoksa bir-biri ile çok ta bağlı değil mi?
KAN GÜCÜ
KAN GÜCÜ Yıl önce
Enıs Kirazoğlu: Dark soulsu yendim. SEKIRO: Merhaba eski dostum.
Nevz1453
Nevz1453 Yıl önce
@ABDULAZİZ İÇEN eyvallah
ABDULAZİZ İÇEN
ABDULAZİZ İÇEN Yıl önce
@Nevz1453 hepsinfen başlıyabilirsin aralarında bazı mekaniksel farklar oluyo hikaye zaten çok takmasanda olur sıkıntı yaşamassın
Nevz1453
Nevz1453 Yıl önce
dark souls 3 ten başlanır mı yoksa en baştan mı başlayalım
Rookswoods Rok
Rookswoods Rok Yıl önce
Sekiro’nun yarisina gelip dark souls ve bloodborne oyunlarinin ilk bolgelerini gecemeyen biri olarak daha kolay vakit gecirebilecegi ihtimalini hatirlatayim.
Musa Osman Karatosun
Musa Osman Karatosun Yıl önce
Sevgili Enis, hikayesi de çok güzel bir anlatıdır. Oyun hakkında söylediklerinden sonra, hikayesine dalmalısın. Spoiler vermek istemiyorum ama ben oyunu bitirdiğimde yüreğime kocaman bir öküz oturmuştu. Fedakarlığın, sevginin, adayışın, azmin ve cesaretin anlatıldığı bir hikayesi var. Bitirdikten sonra sadece oyun hikayesini anlatan bir video yapman bence çok gerekli. Saygılar.
Fatih Yıldırım
Fatih Yıldırım Yıl önce
Hayatımın aşırı zor bir döneminden geçiyorum ve bir oyun severim. Sen oynayınca kendim oynamış gibi oluyorum. Video bildirimlerini dört gözle bekliyorum devam!
ataberk şahin
ataberk şahin Yıl önce
ilk far cry 3 oynadığımda çok farklı hissetmiştim o zamandan sonra çıkan oyunlar hep aynı gelmişti bu yüzden oyun dünyasından uzaklaşmıştım bütün oyunlar önceki versiyonlarının cilalanmış hali gibi geliyordu her anlamda geçen gaza gelip bloodborne a başladım gerçekten uzun zamandır aradığım hissi buldum sonunda farklı bir oyun farklı bir tat gerçekten herkese tavsiye edilir bir seri
Onur Ege
Onur Ege Yıl önce
Ben de Souls serisine Bloodborne ile yeni giriş yaptım.Oyunu 2 kere silip tekrar yükledim.Gece küfür edip sildiğim oyuna karşı sabah inanılmaz bir oynama isteiğ duyuyodum.Dün akşam tekrardan oynamaya başladım full grind yapıp keşif odaklı oynadım.4-5 saat sonra cidden sistemi çözünce inanılmaz bir keyif vermeye başladı.İlk Boss'a tam olarak güçlendiğimi hissedince gittim ve 2. denemede kestim.2. bossu da ilk denememde kestim.Cidden inanılmaz keyifli.Normalde kafa yoran oyunları çok sevmem ama dünya tasarımı o otantik atmosferi gizemler falan cidden harika bir deneyim oluyor.Old Hunter DLC'si de var.45-50 saat gömüp bitircem diye umuyorum.Tek sıkıntı şuanda sınav haftası olması :D
Bora Bozdoğan
Bora Bozdoğan Yıl önce
Enis: You cant defeat me Souls oyunları:I know, but he can *SEKIRO SHADOWS DIE TWİCE*
Hüseyin Akkoç
Hüseyin Akkoç Yıl önce
@Abyss Watchers iyice ağzı alıştı bahane üretiyor hile kullanmak için :D
Hüseyin Köşker
Hüseyin Köşker Yıl önce
@Abyss Watchers he şimdi hatırladım o kısmı
Abyss Watchers
Abyss Watchers Yıl önce
@Hüseyin Köşker Evet hatta Sekiro’da neredeyse her Boss’tan önce checkpoint olmasına rağmen “Bossta ölüp ebesininkinde başlıyoruz” diye sövmüştü.
Bora Bozdoğan
Bora Bozdoğan Yıl önce
hemen bir espri yapıyın enisin kalp attığı bildirimini görünce kalp krizi geçirdim
Islam YALINALP
Islam YALINALP Yıl önce
Dark Souls hazzına vardığına sevindim. Ben Souls hayranı biri olarak senin de aynı hissi yaşamanı çok istiyordum. Valla çok mutlu oldum Enis, Tebrikler. :)
Burak Yasar
Burak Yasar Yıl önce
O kadar oynadın hikayeyi anladın mı bari bize hikayesini öv herkes bilsin bu güzel hikayeyi
Onurcem Parlak
Onurcem Parlak Yıl önce
Ya şu güzelim oyunları oynuyorsun, neden gameplay koymuyor ya da canlı yayın yapmıyorsun. Seni izleyen çok kişi olur bence 😃
Erkut Karadeniz
Erkut Karadeniz Yıl önce
TRshow'da ''Firelink Shrine'' isimli dark souls lore'unu anlatan muhteşem bir kanal var. Takip etmenizi öneririm, videolarını izledikten sonra tüyleriniz diken diken olur :D
can eroğlu
can eroğlu Yıl önce
videoyu izlemeden bahse varım ki souls serisinden bahsediyor ve "aslında zor oyunlar değiller öğrenmesi zaman alıyor" demiştir
Mehmet Utku Kaygusuz
Mehmet Utku Kaygusuz Yıl önce
Ben sekiro zannettim xD
White lives matter
White lives matter Yıl önce
@Game Ev nasıl
Ataol Üstün
Ataol Üstün Yıl önce
Aynısını söyleyecektim :D
fatih bakal
fatih bakal Yıl önce
​@Lynx para bul dilenci
burak topak
burak topak Yıl önce
@Game Ev onu bir çok kişi yapıyor daha başka birşey yap denenmemiş içerikler üret
fadingship
fadingship Yıl önce
"Oyunun %40 ındayım" "Oyun Dark Souls 2 den daha kolay" Ah keşke oyunun sonlarına doğru yaşayacağın şeyleri görebilsem
Pkyios
Pkyios 5 aylar önce
Midir 🤡
holie poh
holie poh Yıl önce
Enis abi sana tavsiyem ds3 de o itemleri almaya çalış. Hepsini almam uğraşamam diyorsan bile internetten yerlerine bak Estus shard ve undead bone shard itemlerini almaya çalış bu itemler Estus sayısını ve estusun doldurduğu can/mana oranını artırıyor.
ömer lök
ömer lök Yıl önce
abi hikayeli oyunları daha önce hiç hiç oynamamış insanlar için böyle klasikler gibisinden bi liste yaparmısın senin sevip sevmemen önemli olmasın bide haylağa oynalınabiletesini de söylersen oyunların güzel video olur keyifle izler yararlanırız
Hazar Atay
Hazar Atay Yıl önce
Sizi samimiyetinizden ötürü okadar iyi tanıyorumki videoyu açmadan souls olduğunu anladım 😂
Xd
Xd Yıl önce
Enis abi, Dark Souls III bitince de bir video çekersin artık, zevkle izlerim, duygu ve düşüncelerini merak ettim. Ben çok sevmiştim.
Batuhan Yalçın
Batuhan Yalçın Yıl önce
Haytta kalma içgüdüsü heralde bilmiyorum ama bitirdiğim soulslardaki tüm mapleri tüm kapıları tüm shortcutları bitirdikten birkaç ay sonra bile hatırlıyorum
mehmet alay
mehmet alay Yıl önce
Souls oyunları seven biri olarak şu içeriği yapmandan dolayı okadar mutlu oldum ki anlatamam.
Azad Seyidov
Azad Seyidov Yıl önce
Yeme bizi Enis tam çözüm rehberi ile oyanmışsın.
• ellie
• ellie Yıl önce
33. sırada da olsa kaliteli içerik oyun trendlerinde yer bulabilmiş. Oyun trendlerinin 1.sini izlemeye bile dayanamadım.
Jesterday Plays
Jesterday Plays Yıl önce
Oyunun kafa yakan bulmaca zorluğuna dair bir şeyler söylemek istiyorum. Bu Miyazaki'nin kriptik ve belirsiz hikaye anlatımı tarzından kaynaklanıyor biraz da. Adam daha ilk Demon's Souls'u yaparken ben hayvani zor bir oyun yapayım hem oynanış hem bulmaca çözme açısından insanlar kafayı sıyırsın demiş, hatta Sony'den oyunun zorluğunu falan gizlemişler çıkış zamanına kadar. Demon's Souls ve ilk Dark Souls'un çıktığı zamanlarda Souls serisi daha bugünkü ününe kavuşmamışken insanlar reddit'te forumlarda falan imece usulüyle buldukları ipuçlarını bir araya getire getire oyunu çözüp bitirdiler ilk başta. Bilen bilir Nintendo zamanında çok zor oyunlarla ünlüydü (bizim atari diye genelleştirdiğimiz SNES zamanları falan), Castlevania'larda bilmemnelerde insanların kendi başına çözebilmesinin neredeyse imkansız olduğu bulmacalar falan vardı, insanlar böyle çözümün ne olduğunu birbirinden duyarak öğrenirlerdi. İşte Souls serisinin bu bulmaca zorluğu ve insanların ortak çabasıyla çözülebilmesi o zamanlara yönelik bir nostalji duygusu yaratıyor fanlarda ve o sebeple seviliyor. Benim Soulsborne serisiyle ilgili çok sevdiğim bir başka konu da oyundaki bütün mekaniklerin bir şekilde oyunun hikayesine uygun bir şekilde yorumlanabilmesi. Ben daha önce bu kadar gameplay ile hikayenin iç içe olduğu bir oyun daha oynadığımı hatırlamıyorum. Bütün oyuncuların bu ortak çabasını da, "the one and true" chosen undead ortaya çıkana kadar, kehaneti gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceği belli olmayan daha önceki diğer adayların (yani oyunu oynayan bütün oyuncular aslında) ortak çabası olarak yorumlamak ve bunların kehanetin gerçekleştirilebilmesi yolunda elde ettikleri bilgileri chosen undead'e sunarak onun asla sona ermeyecekmiş ve bozulmayacakmış gibi gözüken döngüyü sona erdirmesine katkıda bulunmak olarak yorumlamak mümkün mesela. Hatta oyunun lore'u da yine aynı şekilde reddit'te insanların item description'ları bilmemneleri tartışa tartışa ortaya koymasıyla meşakkatli bir süreç içerisinde ortaya çıkarılmıştı. Bugün Soulsborne lore videoları çeken TRshowr'ların çoğu zamanında reddit'te ortaya konmuş ortak ham bilgiyi allayıp pullayıp öyküleştirerek izleyiciye sunuyorlar aslında.
Ryuushi
Ryuushi Yıl önce
Ne zaman böyle yazılar okusam tüylerim diken diken oluyor, Türkçe görünce etkisi daha çok oluyormuş. Gerçekten bir oyun nasıl bu kadar etki bırakabiliyor şaşırıyorum. Gwyn'e şükürler olsun!!
Chad Gaming
Chad Gaming Yıl önce
Bizim damarlarımız değil bu yazı dünyayı bir kaç kez turlar
Kamikaze Gaming
Kamikaze Gaming Yıl önce
@Kerem Uzun aynen
Emre Arıkmert
Emre Arıkmert Yıl önce
Kardeşim kitap yazsaydın
Kerem Uzun
Kerem Uzun Yıl önce
adam destan yazmış lan sadece bu kadar yazdığın için sana like atarım
Laz burnu53
Laz burnu53 Yıl önce
En güzel oyun evrenini şimdi bitirmen üzdü bizi enis kardaşum :D
Nazif Gürler
Nazif Gürler Yıl önce
Enis Abi anlattıklarının aynılarını Hollow Knight adlı oyunda da yaşayabilirsin hem souls oyunlarıu gibi bi önce anla sonra ilerle mantığında hem de muazzam manzaralara sahiplik etmekte arıca sen gameplad ile oyun oynamayı sevdiğin için de çok daha pratik gelecektir :) Şuan steam kış indirimlerinde 12 TL
Arda Göbekli
Arda Göbekli Yıl önce
Normalde çok fazla top 10 videosu yapmazsın ama bu seri içinde bosslar ile ilgili bir top 10 güzel olur gibi. En sevdiğin veya zorlandığın gibi. Sonuçta nereden baksan 80 e yakın boss var seride ayrıca çesitlilikten ve mücadeleden dolayı bunu hak ediyorlar
TheCelebrimbor
TheCelebrimbor Yıl önce
Sekiroyada aynı şekilde başta sistemi öğrenmek ve keşfetmek için oynarsan başarırsın reis ama yine de kaybolmamak ve önemli eşyaları kaçırmamak için mutlaka ara ara rehber eşliğinde oyna yoksa daha zor olur
Tuğrul Acar
Tuğrul Acar Yıl önce
Dark souls serisinin dlc'lerini de oyna abi,çok epic bosslar var,özellikle 3. Oyunun dlc bosslari zorluk olarak da çok sağlam:)
은별
은별 Yıl önce
@Eredin Eger pc'de oynuyorsan DS3 icin Bloodborne dash ve trick weapons modu var deneyebilirsin, benim bb'deki dash daha cok hosuma gidiyor rolldan cok sahsen.
Eredin
Eredin Yıl önce
@은별 Ringed City zaten muhteşem bir DLC orada ki her boss etkileyici ama zevkler ve renkler tartışılmaz ben old hunters'dan daha fazla zevk aldım. Bu arada orphan of kos beni tüm souls oyunlarında en çok zorlayan boss olmuştur cidden pislik bir boss.
은별
은별 Yıl önce
@Eredin Ringed City'nin bosslari daha iyi Old Hunterstan bence, Lady Maria guzeldi baya ama Orphan of Kos kanserdi bence. Skill ile alakali da degil hitboxlari sacma bossun, staggerlamadan yenmek asiri zor, Midir ve Manus bile daha kolaydir.
Eredin
Eredin Yıl önce
Bloodborne DLC'de çok iyi özellikle bossları zor ve epicler hatta tüm souls oyunlarının en iyi bossları orada.
Patrick Batman
Patrick Batman Yıl önce
Dark Souls 3 ve 1 hayatımda oynadığım en mükemmel oyunlar abi senin de bu oyunları deneyim etmene sevindim
not aeshma
not aeshma Yıl önce
Bu bilgileri bilmeden kendileri oyunun içinde arayarak bulan site sahipleri veya onlara bilgi veren sabırlı oyuncu arkadaşlara teşekkürler.
Leo Par
Leo Par Yıl önce
bu adamı seviyorum ya sempatik ve çok iyi anlatıcı. 🤗😃
Emir Johnson
Emir Johnson Yıl önce
o kadar oyunsuz kalmışız ki enis abinin dark souls oynması bunu kanıtlar nitelikte
Skyturk
Skyturk Yıl önce
"Nameless King", "Slave Knight Gael" ve "Sister Friede and Father Ariandel" bosslarındaki tecrübelerini ayrı bir video alarak atarsan çok seviniriz.
Bekir Coşkuner
Bekir Coşkuner Yıl önce
Dark eater midir geri soğutur enisi
Iorveth
Iorveth Yıl önce
Daha zor bosslara gelmemiş belli.
Onur Şerif Selim
Onur Şerif Selim Yıl önce
Enis Kirazoğlu : oynayanların yıllardır yaşadığı bu keyfe yeni varıyor olmak da garip bir his. Bu güne kadar hemen hemen her seriyi youtube dan bitiren ben : BRUHH
Umut Yıldırım
Umut Yıldırım Yıl önce
DLCleri bitirdikten sonra yeni video bekleriz Enis bey :) özellikle ds3 2.dlcsi
Mertcan Bekar
Mertcan Bekar Yıl önce
enis şuana kadar hardcore yapımlarla alakası yoktu.. işi oyun oynamak olan adam dark souls bitiremiyor az demedim içimden.. iyi tebrikler.. sekiro daha zor ama daha güzel.. o kılıç hissi hiç bir oyunda yok
Straight X Edge
Straight X Edge Yıl önce
Pontiff'e geldiğinde bir video daha isteruk! Yardım almadan kesiyorsan şimdiden kolay gelsin Cherry reis.
oğuzhan öztürk
oğuzhan öztürk Yıl önce
4-5 senedir Dark Souls oynayan biri olarak söylüyorum: Dark Souls 3'ü Emin abinin tam çözüm videolarını izleyerek bitirdim. :D
Hüseyin Helik
Hüseyin Helik Yıl önce
Adam harbi oyunun içinde yaşıyor
Mr. Duman
Mr. Duman Yıl önce
Bu seriyi çok seven ve sadece ds3 te 510 saati olan birisi olarak Ringed city dlcsindeki Dark eater midir bossunu tavsiye ediyorum,çok zevkli bir boss kendisi.
Sonat Dogu
Sonat Dogu Yıl önce
bu oyun türüne sabredip bitirenlere tebrikler asla denemeyeceğim ve vakit harcamayacağım yapımlar
Can Gezmiş
Can Gezmiş Yıl önce
vallahi çok sevdim souls ve souls-like oyunlara senin gibi gerçek bir oyuncu katıldığı için mutluyum dark souls 3'de NG+782 ye gelmiş bir insan olarak soulların arasında beni en çok çıldırtan nioh oldu ellerimi ısırmıştım oynarken oyundaki her şey tek atıyordu birde onu bitirmeni isterim abi cinnet geçiriyorsun ama souls işte zevk alıyorsun yapacak brişey yok:/
Etzel.
Etzel. Yıl önce
Enis Kirazoğlu'nun eliştiri stratejisi:Çoğu kişide aynı olan ama çok küçük bir bölümünün umursadığı ve o kesimden linç yememek için "Belki de bende böyledir" demesi.Bu adama yetki verin
Aponius
Aponius Yıl önce
Artık Enis'in Dark souls bitirmesi hem video konusu; hem de kutlama konusu oldu, o kadar ütopik bir şey yani.
ASİ KAN TÜRK
ASİ KAN TÜRK Yıl önce
Aramıza hoş geldin kardeşim souls game savaşçıları..
Okay
Okay Yıl önce
1. Oyunu seninle benzer dönemde başlayıp bitirdim. Dediklerinin tümüne katılıyorum. Özellikle ipucu ve hikaye konusunda FS çalışanlarına verdikleri her ipucun da maaş kesintisi yapılacakmış gibi bir ketumluk var oyunda. Yok arkadaş anlatmıyor oyun.internette okuman lazım izlemen lazım. İlk oyunun yarısına kadar rehber eşliğinde oynadım sonrasında karakterimi bol souls humanity barındıran yerlerde saatlerce farming yapıp 80 saate yakın bir sürede 110+ level ile bitirdim. İlk 10 saatte çok zorlandım. Sonrasında oyun aktı gitti. Rehberleri oyun içi videoları izlemesi bu kadar keyifli başka oyun yok. 1. Bitti. 2.ye giriş yaptım ama ara verdim. Cyberpunk molası. Sonrasında 2 ve 3. Ps5 alınca da b.bourne ve demon souls u oynayacağım. Yıllardır kütüphanemde duran ama başlamaya korktuğum seriyi başlama kararı aldıran da ilginç şekilde mortal shell oyunu oldu. Oyunu kuponla aldım. Bir saat oynayıp ana avrat küfrettim. Bu nasıl zorluk diye. Sonra iade ettim. Önce souls like değil souls oyunlarının temeline inelim de mortal shellin de sırası gelecek elbet. D.souls oynadıktan sonra oynadığım bazı diğer oyunlardaki etkisini de farkettim (Control gibi).
ImAngryDJ
ImAngryDJ Yıl önce
3 ateş söndürme görevinde yapımcılar ipucu vermiş kısmı çok iyiydi o ipuçlarını oyuncular yazıyor reis bilgin olsun yapımcılar değil 😀
Burak Babacan
Burak Babacan Yıl önce
Sevgili Enis, Darksouls 3'te DLC'de "Dark Eater Midir" bossuna dikkat etmeni tavsiye ederim :)
Böbrek
Böbrek Yıl önce
Helal olsun abi darısı başımıza :))
Ercan Yiğit Koca
Ercan Yiğit Koca Yıl önce
abi senin yüzünden seriye başlamıştım ve bağımlısı oldum finallere çalışamadım :D
Amostra
Amostra Yıl önce
Enis gözünü seveyim sekiroya başlamadan önce ds3de insanlara yardıma git yada pvp yap inanılmaz zevkli. Ds3 online şuana kadar gördüğüm en güzel sistem
Mertcan Ucok
Mertcan Ucok Yıl önce
oyun yok diye zorla kendine souls oyunu sevdiren koca yürekli enis reis
NEFRETİMSİN OYUN! (Bir Meydan Okuma…)
13:09
Enis Kirazoglu
görünümler 580 B
Kalan Ömrün
0:09
•ℌ𝔞𝔴𝔩𝔦 𝔏𝔢ℭ𝔞𝔱•
görünümler
10. Sınıf Edebiyat 2. Dönem 2. Yazılı Hazırlık #2022
31:07
Sadakatsiz 60. Bölüm 2. Fragmanı (Final)
0:41
Sadakatsiz
görünümler 2,2 Mn
DORK SOULS 3 (Dark Souls 3 Cartoon Parody)
25:24
Matthew Shezmen
görünümler 25 Mn
EN SEVDİĞİM 100 OYUN (50 - 1 Numara)
52:11
Enis Kirazoglu
görünümler 1 Mn
İnceleme: DARK SOULS 3
24:47
Dost Kayaoğlu
görünümler 622 B
OYUNLARI HİLEYLE BİTİREN EZİK OYUNCU!!!
10:30
Enis Kirazoglu
görünümler 1 Mn
Як вижила українська мова!
47:24
імені Т.Г. Шевченка
görünümler 849 B
ZAVALLI AYÇA'NIN HAYATI 😱 - Minecraft
12:33
Minecraft Parodileri
görünümler 901 B
AYÇA VS EV! 😱 - Minecraft
12:49
Gürol Çalışkan
görünümler 98 B