Popüler dünyada müzik yapan bir sanatçının siyasi çevresi olur... Okan Bayülgen ile Nokta

  görünümler 1,342

TV100

Aylar önce

Yavuz Bingöl: ''Ben çiçeği burnunda bir yıldır müzik yapan biri değilim.''
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
trshow.info/on/ndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg.htmljoin
tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100'ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz. www.tv100.com
Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen, Ertan Özyiğit, Oytun Erbaş ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.
#tv100 #tv100canlı #tv100canlıizle #tv100canlıyayınizle #canlıizle #canlıyayın
ABONE OL → bit.ly/2MMsz5R
tv100 Canlı Yayın İzle: www.youtube.com/watch?v=9NMCg...
tv100 uydu bilgileri:
TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)
tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Vodafone TV'de ise 36. kanaldan izlenebilir.
Facebook: tv100com/
Twitter: tv100
Instagram: tv.100?hl=tr
TRshow: trshow.info

YORUMLAR
Ramazan Baris
Ramazan Baris Aylar önce
Kisacasi cok siyasetle ilgili olanlara cok yalakalik yaptim diyor. Ben oyle anliyorum.
Ali Can
Ali Can Aylar önce
Ülkesi batırılırken batıranın yanında olmak ayrı, bir siyasi fikri desteklemek ayrı şey. İnsanlık ile şerefsizlik arasında hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük bir fark var.
Ali Can
Ali Can 28 gün önce
@Gökhan Aslan Ne koronasından ne şükründen ne 2003 ünden bahsediyorsun sen. Eskiden ekonomi iyiydi diyen mi var! Eskiden kötüydü şimdi bin beter durumda. 20 yıldır ''mükemmel'' olan ekonomi 1 gecede korona ile mi battı! Ülkenin durumu Allah'a şükür iyiymişmişmiş. Lan 70 te 80 de 90 da neyse şimdi binlerce kez daha beter. Kimmiş o karnı doyan insan? Kimmiş sokaklara düşmeyen insan? Kimmiş işsiz olmayan milyonlar? Bugün binlerce vergi alınıyor bir tane hizmet yok. Eskiden de hizmet yoktu ama ekonomi insanların yaşayabileceği durumdaydı. Şimdi çık bak bakalım hangi insan rahat içinde yaşıyor! Neymiş ülkede hiçbir problem yokmuş. Ulan bu ülkede iş yok yok nerede yaşıyorsun sen şerefsiz! Doğuda iş yok batıda iş varsa alıp atıyorlar. İşin olsun ne fayda hayat pahalı. Her gün vergilere bir gün diğerine öteki gün başkasına habire zam yapıyorlar. Yarın neye zam gelecek diye bekliyloruz. Hizmet ayağına proje yapıyorlar dolandırıcılıktan başka bir şey değil. Para kamu bankasından; vade yüksek faiz düşük, taahhüt Türk halkından geçen de geçmeyen de para veriyor. Ama bunun adı hizmet oluyor. akp'nin şu ana kadar fuzuli harcamalarını, suriye vatandaşına yardım rezaletini, sarayları, arabaları bir kenara bırak bunların dışında kaç milyar dolarlık zarara uğrattı bu ülkeyi bunları hesabını yap. Partizansın diyorsun burada parti savunan sen ülkeyi savunan benim edepsiz herif. Sen ampulden para yiyen haysiyetsiz herifin tekisin. Ülkede yoksul aç, işsiz, borçlu milyonlar var. Senin cebin dolu diye herkes iyi olmuyor beyinsiz mahluk. Çık dışarı bak insanlara o zaman görürsün 90 ları!
Gökhan Aslan
Gökhan Aslan 28 gün önce
Ali Can agsınıza dolamışsınız millet aç aç bırakın bı işleri ya partizanın tillahısınız 2003 yılından önce sanki ülke süper güçtüde geriye gittik rezil kepazeydik 90 larda sokakta açlıktan ölen binlerce insan varmış gibi manipüle ediyorsunuz bütün ekonomistler 1928 deki dünya ekonomisinin çöktüğü büyük buhrandan bile daha vahim durum derken İngiltere’nin bile ekonomisi 14 bandına gerilirken koronada bile vatandaşına bakamayan avrupa ülkelerine göre durumumuz Allah’a şükür iyiken Yemen’de suriyede dünyanın çeşitli yerlerinde bir ekmek yemeği bile bulamayıp insanlar varken Allah’ınıza biraz şükredin vatanımız ayakta ve güvenli bi şekilde bir ekmek bile olsa yiyebiliyorsak bazı şeylere nankörlük etmemek lazım biraz başka açılardan bakmayı deneyin hiç bir şeyi görmeyen bi adama da anlatmak zorda görebilene
Ali Can
Ali Can 28 gün önce
@Gökhan Aslan Muhtemelen bunu yazarken sen marsta falan yaşıyorsun. Geriye dönük bir bak bakalım akp hangi örgütlerle neler yapmış. Ayrıca ben muhalifim partizan değil. Benim gözümde bütün siyasetçiler aynı. Herkesi kendiniz gibi parti finosu sanmayın. Ülkenin ekonomisi batmış, insanlar işsiz, aç, borçlu hala bu durumu savunanlar var. Sen bu ülkenin değil dostu vatandaşı dahi olamazsın.
Gökhan Aslan
Gökhan Aslan 28 gün önce
Ülkesini satan hdp yada CHP yi tutsa nasıl aydınlıkçı ilerici halkın sanatçısı sayarsınız akpyi tutsa her türlü hakareti ve lafı söylersiniz bırakın bu işleri
Masumlar Apartmanı Aslında Ne?
8:52
ViBio
görünümler 269 B
Mabel Matiz - Toy
3:29
mabelmatiz
görünümler 3,9 Mn
tv100 Canlı Yayın HD
TV100
görünümler 268
tv100 Ekonomi Canlı Yayın HD
TV100
görünümler 1
Masumlar Apartmanı Aslında Ne?
8:52
ViBio
görünümler 269 B
Mabel Matiz - Toy
3:29
mabelmatiz
görünümler 3,9 Mn
Çatı Katı Aşk 16. Bölüm Fragmanı - FİNAL
1:09
Çatı Katı Aşk
görünümler 366 B
Şeref Sözü 3.Bölüm Fragmanı
0:58
dizi dizi
görünümler 300 B
Ramo - 17. Bölüm Fragmanı
0:59
Ramo
görünümler 2,2 Mn