07. No.1 - Eyvah (İstanbulTrip) (Instrumental)

  görünümler 15,992

No.1

4 yıl önce

"Instrumentals Vol. 2" 2016 yılında yayınlanmış 21 parçadan oluşan enstrümantal bir No.1 albümüdür. Albümde en beğenilen parçalardan olan Junkie Jumping, Karanlıkta Güneşlenenler, Beni Duy, Mesele Ne Mesela gibi parçaların enstrümantal versiyonları yer almaktadır. Aşağıda yer alan bağlantıları kullanarak bu albümü Spotify ve iTunes, Apple Music gibi dijital müzik platformlarından ücretsiz olarak dinleyip, satın alabilirsiniz.
------------ Dijital Müzik Platformları ------------
► Spotify: open.spotify.com/album/2v4PA312r5BteO7i06ag3z
► iTunes: itunes.apple.com/us/album/1nstrumentals-vol.-2/id1161794803
------------------- Kullanım Notu ------------------
Burada yer alan parçaların tamamını, bize sormaya gerek duymadan kullanabilirsiniz. Hatta bir albüm yapıp satışa bile sunabilirsiniz. Gece yatmadan önce dinleyebilirsiniz. Bunlar güzel şeyler. Lakin bu müzikleri kullanarak yapacağınız şarkılarla TRshow üzerinden GELİR ELDE EDEMEZSİNİZ. Şarkılarınızı TRshow'a yükleyebilirsiniz, bunu engellemeyeceğiz, telif hakkı ihtarında bulunmayacağız ancak PARA KAZANAMAZSINIZ. Bu politika TRshow tarafından otomatik olarak uygulanmaktadır.
Enstrümantaller'in wav hali bu bağlantıda bulunmaktadır - goo.gl/40IwQ6 (Hepsinin wav formatı yok, bazılarının projelerini bulamadığımız için onların formatı mp3.)
---------------- No.1'i Takip Edin! ----------------
⚑ Kanala Abone Ol: bit.ly/no1yt
⚑ Twitter: o1No1
⚑ Facebook: no.1AltKat/
⚑ Instagram: llll.1.llll
----------------- Diğer Albümler -------------------
♫ No.1 - Yaşamak İstiyorum (Canımız Cehenneme Part 1) - bit.ly/yasamak-istiyorum
♫ No.1 - Propaganda (Canımız Cehenneme Part 2) - bit.ly/canimiz-cehenneme-part2
♫ No.1 - Hiç (Canımız Cehenneme Part 3) - bit.ly/canimizcehennemepart3
♫ No.1 - P.İ.V - bit.ly/no1-piv
♫ No.1 - Çalıntı Mic (EP) - bit.ly/calinti-mic
♫ No.1 - Sakin Ol (Single) - bit.ly/sakin-ol
♫ No.1 - Full Time Tragedy - bit.ly/full-time-tragedy
♫ No.1 - Kırmızı Gözler - bit.ly/kirmizi-gozler
♫ No.1 - Sen Kötü Bir Rüyasın - bit.ly/sen-kotu-bir-ruyasin
♫ No.1 - Instrumentals Vol.1 - bit.ly/1nstrumentals-vol-1
♫ No.1 - Instrumentals Vol.2 - bit.ly/1nstrumentals-vol-2
♫ No.1 & MRF - 808 - bit.ly/no1-ve-mrf-808
♫ StreetMelodeez - Fırtına Öncesi Gürültü - bit.ly/firtina-oncesi-gurultu
♫ StreetMelodeez - Action Fixtape Vol. 1 - bit.ly/action-fixtape-vol-1
-------------------- Single'lar --------------------
♫ No.1 - Gün Size Günaydı - bit.ly/gun-size-gunaydi
♫ No.1 - Bu Benin Hayatım - bit.ly/bu-benim-hayatim
♫ No.1 - Beklerken Durakta - bit.ly/beklerken-durakta
♫ No.1 - Birlik İstemeyen - bit.ly/birlik-istemeyen
♫ No.1 - Renkler (SÜ) - bit.ly/renkler-su
♫ No.1 - Karanlıkta Güneşlenenler - bit.ly/karanlikta-guneslenenler-single
♫ No.1 feat. Melek - Taksi - bit.ly/taksi-single
------------------- Video Klipler ------------------
❚❚ No.1 - Çiçeklerde Bir Telaş Var - bit.ly/ciceklerde-bir-telas-var
❚❚ No.1 - Beni Duy - bit.ly/beni-duy
❚❚ No.1 - Gecenin Gürültüsü - bit.ly/gecenin-gurultusu
❚❚ No.1 - Gün Size Günaydı - bit.ly/gun-size-gunaydi
❚❚ No.1 - Karanlıkta Güneşlenenler (RoofRunnerz Video Edition) - bit.ly/karanlikta-guneslenenler-roofrunnerz
"Videonun başka kanallara yüklenmesi fiziksel ve ruhsal sorunlar yaratabilmektedir." ©

YORUMLAR
Juez
Juez 11 gün önce
Ne kadar iyisin be zibidi Bu shit trip çetesi Bu hit trip deresi Sen ir-kil-meli-sin Bir mahallenin delisi Az çalışır çenesi Çok yok ama süresi Var üstünüze süresi Bayrak yapar donunu Tam kafada sorunu Allah seni korudu Çakma kötü durumundan Umutluyum çünkü asıl Bugünlerin zemininden sorumlu Sanma sakın yoruldum Gece yükseliyor deniz gibi çok sikimdeydi Rap olmasa ben mezarda bir meseleydim Nefret hep kalbimde en tepedeydi Sorsalar da hatırlamam engebe neydi Bir hayatından kaç onaltı çaldı acaba? Son sözümü yazdığım yer tozlu araba Ben giderim olur sana bu da merhaba İstanbul trip için herşey yolunda [Verse 2: Maestro] Altıma sayko, beati verin mic altımda fayton Kamyon çarpmışa döndün bura bak dilimin ucunda hydro Dedi mayk ol, badireler atlattık biz enselendik Nadire mahelleye gir ağzında jilet çevirir abiler Rapçi kafiyem bu oğul, flow çatlatır whack'ci bi' çoğu kafilen toy Ruhu tartaklanır hep risk alıp bu yollar Sonu karanlık serüvenin, kurşun geldi göremedin Ödetir bedelini, gecenin kedileri, yok takılıyoruz Korkaksa bu ekip zombi Gece gelip hortlarsa, CD'ler korsan lan Yeraltı bu kulağına tıkadık, rap agresif Hip-Hop İstanbul trip, Karaköy Trap Kes sesi Maes savcı bu ormanda Ritimde davam onu fazla yormamdan Ötürü 99'dan beri benim elimde Hip-Hop ödülüm Bu sokakta geçmişim gençliğini götürür [Hook: Heja & No.1] Eyvah!, Senin için trip bu Eyvah!, Hayat benim için Kumar Eyvah!, Senin için trip bu Eyvah!, Hayat benim için Kumar Eyvah!, Senin için trip bu Eyvah!, Hayat benim için Kumar Eyvah!, Senin için trip bu Eyvah!, Hayat benim için Kumar [Verse 3: Xir] Yürüyorum, peki dostum neden? YOk mu benle gelen? Sikimde değil elalem bana ne der?! Çok ödendi bedel, kurşun elbet seker Direksiyon salladıkça biz de döndürürüz teker Hedeflerim kadar, liriklerim sapan Paramparça ettim ruhta onu yer ettiği kadar Anlayan yakalar, elektriği kapar Çünkü benim karşımda duran bu gece melek değil satan Kafamın dikine gidebileceğim her an var rotam Ama tutup kolumdan biri de demedi "Moruk hayrola?" Bu yüzden gördüğüm rüyalarda yapışır kafam 200 km hızla gelen dev bi' kamyona Fakat hırsım sürükler yola İşte o an kürek değil moruk, yürekler fora Elbet geri döner dönekler yola Fakat o zamana kadar arılar çalışıp verir köpekler mola [Verse 4: Ali Black] Anı yaşamak yerine anı kaydetmek Etrafında dönenleri tek bakışta farketmek Tek amacın olsun rıza yarının işini halletmek Bugünler de geçici gidici herkesi feda etmek Kuralı bilmemek, inatla karanlığı dinlemek Gene de birini darada düşürür gel serseri köstebek Yine mi büyük göz bebek? Gel beraber söz verek! Öfkeyle olmuyor da yelkenleri indirek Her yanım siyah bebek, ondan adım Ali Black Yoluma çıkanı vururum acımam tespitlerim tek tek Sokakta görür beni hep tek yek Varsa şeklin göster wack Mahallene dön velet ve oyna yerde sek sek Her hatayı tekrarla deneyimdir denemek Yaşamayan bilemez bu şehir trip demek Huyu olmuş insanların adisyonu fişlemek Tuvalet ziyaretine hesabını kitlemek
Zombie Røøtten
Zombie Røøtten Yıl önce
Selam can abi buralardayım bi kalp yolla
Algos NK
Algos NK 2 yıl önce
Bu adam harbi efsane beat yapıyor amınakoyim ya
Nevo
Nevo 3 yıl önce
Eyvaaahh, senin için trip bura!
Şafak Şimşek
Şafak Şimşek 4 yıl önce
Trip tape instrumental olaydı iyidi
Can Küçük
Can Küçük 4 yıl önce
trip tape'in altyapısı nosta'ya ait kardeşim.
Yiğit BÖLÜKBAŞI
Yiğit BÖLÜKBAŞI 4 yıl önce
BEĞEN, ÜSTTE KALSIN ------------------- S Ö Z L E R --------------------------- Ne kadar iyisin be zibidi bu shit trip çetesi bu hit trip deresi sen irkilmelisin 1 mahallenin delisi az çalışır çenesi çok yok ama süresi var üstünüze süresi bayrak yapar donunu tam kafada sorunu allah seni korudu çakma kötü durumundan umutluyum çünkü asıl bugünlerin zemininden sorumlu sanma sakın yoruldum gece yükseliyor deniz gibi çok sikimdeydi rap olmasa ben mezarda bir meseleydim nefret hep kalbimde en tepedeydi sorsalar da hatırlamam engebe neydi bir hayatından kaçan altı çaldı acaba son sözümü yazdığım yer tozlu araba ben giderim olur sana bu da merhaba istanbul trip için her şey yolunda altıma sayko beati verin mic altımda fayton kamyon çarpmışa döndün bura bak dilimin ucunda hydro dedi mayk ol badireler atlattık biz enselendik nadire mahelleye gir ağzında jilet çevirir abiler rapci kafiyem bu oğul flow çatlatır backci bi çoğu kafilen toy ruhu tartaklanır hep risk alıp bu yollar sonu karanlık serüvenin kurşun geldi göremedin ödetir bedelini gecenin kedileri yok takılıyoruz korkaksa bu ekip zombi gece gelip hortlarsa aksi diler korsanlar yeraltı bu kulağına tıkadık rap agresif hiphop istanbul trip karaköy trap kes sesi maes savcı bu ormanda ritimde davam onu fazla yormamdan ötürü 99 dan beri benim elimde hiphop ödülüm bu sokakta geçmişim gençliğini götürür Eyvahhh, bilmem ne. eyvaaah. yürüyorum peki dostum neden? yok mu benle gelen sikimde değil elalem bana ne der? çok ödendi bedel, kurşun elbet seker direksiyon salladıkça bizde döndürürüz teker hedeflerim kadar, liriklerim sapan paramparça ettim ruhta onu yer ettiği kadar anlayan yakalar elektriği kapar çünkü benim karşımda duran bu gece melek değil satan kafamın dikine gidebileceğim her an var rotam ama tutup kolumdan biri de demedi "moruk hayrola?" bu yüzden gördüğüm rüyalarda hep sıkışır kafam 200 km hızla gelen dev bi kamyona fakat hırsım sürükler yola işte o an kürek değil moruk yürekler fora elbet geri döner dönekler yola fakat o zamana kadar arılar çalışıp verir köpekler mola anı yaşamak yerine anı kaydetmek etrafında dönenleri tek bakışta farketmek tek amacın olsun rızla yarının işini halletmek bugünlerde geçiçi gelici herkesi feda etmek kuralı bilmemek inatla karanlığı dinlemek genede birini darada düşürür gel serseri köstebek yine mi büyük göz bebek gel beraber söz verek öfkeyle olmuyor da yelkenleri indirek her yanım siyah bebek ondan adım ali black yoluma çıkanı vururum acımam tespitlerim tek tek sokaklarda beni gör hep tek yek varsa şeklin göster wack mahallene dön veletle oyna yerde sek sek her hatayı la deneyimdir denemek yaşamayan bilemez bu şehir trip demek huyu olmuş insanların adisyonu fişlemek tuvalet ziyaretine hesabını kitlemek Eyvahhh, bilmem ne. eyvaaah.
Sefa Cam
Sefa Cam 4 yıl önce
[No.1] Ne kadar iyisin be zibidi Bu shit trip çetesi Bu hit trip deresi Sen irkilmelisin 1 mahallenin delisi Az çalışır çenesi Çok yok ama süresi Var üstünüze süresi Bayrak yapar donunu Tam kafada sorunu Allah seni korudu Çakma kötü durumundan umutluyum Çünkü asıl bugünlerin zemininden sorumlu Sanma sakın yoruldum... Gece yükseliyor deniz gibi çok sikimdeydi Rap olmasa ben mezarda bir meseleydim Nefret hep kalbimde en tepedeydi Sorsalar da hatırlamam engebe neydi. Bir hayatından kaç 16 çaldı acaba Son sözümü yazdığım yer tozlu araba Ben giderim olur sana bu da merhaba İstanbul Trip için her şey yolunda. [Maestro] Altıma sayko beati verin, mic altımda fayton Kamyon çarpmışa döndün, bro bak dilimin ucunda hydro dedi Myko Badireler atlattık biz, enselendik nadiren Mahelleye gir ağzında jilet çevirir abiler Rapçi kafiyem bol, flow çağ atlatır Backci bi çoğu, kafilen toy ruhu tartaklanır Hep risk dolu bu yollar sonu karanlık serüvenin Kurşun geldi göremedin, ödetir bedelini gecenin kederini Yok takılıyoruz korkaksa bu ekip zombi gece gelip hortlarsak CD'ler korsanlar Yeraltı bu kulağına tıkadık rap Agresif hiphop İstanbul Trip Karaköy Trap Kes sesi Maes avcı bu ormanda Ritimde davam onu fazla yormamdan ötürü 99'dan beri benim elimde hiphop ödülüm Bu sokakta geçmişim gençliğini götürür [Nakarat x4] Eyvaaahh, senin için trip bura! Eyvaaahh, hayat benim için kumar! [XiR] Yürüyorum peki dostum neden? Yok mu benle gelen? Sikimde değil elalem bana ne der? Çok ödendi bedel, kurşun elbet seker Direksiyon salladıkça bizde döndürürüz teker Hedeflerim kadar, liriklerim sapan Paramparça ettim ruhta onu yer ettiği kadar Anlayan yakalar elektriği kapar Çünkü benim karşımda duran bu gece melek değil satan Kafamın dikine gidebileceğim her an var rotam Ama tutup kolumdan biri de demedi "moruk hayrola?" Bu yüzden gördüğüm rüyalarda yapışır kafam 200 Km hızla gelen dev bi kamyona Fakat hırsım sürükler yola İşte o an kürek değil moruk yürekler fora Elbet geri döner dönekler yola Fakat o zamana kadar arılar çalışıp, verir köpekler mola. [Ali Black] Anı yaşamak yerine anı kaydetmek Etrafında dönenleri tek bakışta farketmek Tek amacın olsun Rıza yarının işini halletmek Bugünlerde geçiçi gelici herkesi feda etmek Kuralı bilmemek inatla karanlığı dinlemek Genede birini darada düşürür gel serseri köstebek Yine mi büyük göz bebek? Gel beraber söz verek Öfkeyle olmuyor da yelkenleri indirek. Her yanım siyah bebek Ondan adım Ali Black Yoluma çıkanı vururum acımam Tespitlerim tek tek Sokakta gör beni hep tek yek Varsa şeklin göster wack Mahallene dön velet ve oyna yerde sek sek Her hatayı tekrarla deneyimdir denemek Yaşamayan bilemez bu şehir trip demek Huyu olmuş insanların adisyonu fişlemek Tuvalet ziyaretine hesabını kitlemek. [Nakarat x4] Eyvaaahh, senin için trip bura! Eyvaaahh, hayat benim için kumar!
Talha Dogru
Talha Dogru 4 yıl önce
20 binde uyandirin
tua maz
tua maz 3 aylar önce
3 yıl olmuş hala 20 bin olmamış :(
Eda Yılmaz
Eda Yılmaz 4 yıl önce
Sonunda abi ya
GAME/MOD/COMPUTER TR
GAME/MOD/COMPUTER TR 3 yıl önce
eda instagraemdada goruom her yerdesin :D
Emre Var
Emre Var 4 yıl önce
onleden xd
Cagla Saygın
Cagla Saygın 4 yıl önce
sonunda be abi
UTKU MEDIA
UTKU MEDIA 4 yıl önce
206 goruntulemeden S.A yine geç kaldım :(
Chun Fai
Chun Fai 4 yıl önce
yapistiiir gelsiin aqü
Faruk Lyo
Faruk Lyo 4 yıl önce
adamsin be
Ali Işıklı
Ali Işıklı 4 yıl önce
Cumhuriyet Bayramında hediye vereni ilk kez görüyorum ADAMSIN ADAM
Deniz Taş
Deniz Taş 4 yıl önce
olum hepsi birden gelince yetişemedim djsjsj
Yiğit Yavuz
Yiğit Yavuz 4 yıl önce
adam 10 şarkı birden atınca aboneler Delirdim tabi djdj
Melike Aktaş
Melike Aktaş 4 yıl önce
şuan mutluluktan ölcem
Serdal Kolpar
Serdal Kolpar 4 yıl önce
HALA ATIYO
- aysima -
- aysima - 4 yıl önce
bu kanalın getirdiği bildirimden daha iyi bi his var mı lan
Musa Özüşeker
Musa Özüşeker 4 yıl önce
iki rez
Mertowski
Mertowski 4 yıl önce
iki
Gürhan Uyan
Gürhan Uyan 4 yıl önce
ilk rez
16. No.1 - İrtifa Kaybı (Instrumental)
05:27
No.1 feat. Esula - Sadece Yaşıyorum
03:25
Konuşanlar 25. Bölüm
59:41
Konuşanlar
görünümler 1,8 Mn
Masumlar Apartmanı 7. Bölüm
2:19:49
Masumlar Apartmanı
görünümler 3,2 Mn
Tuğkan - Kusura Bakma (Official Teaser)
0:11
No.1 - Bu Benim Hayatım
02:20
No.1
görünümler 9 Mn
06. No.1 - Serin ve Issız
03:34
No.1
görünümler 137 B
08. No.1 & MRF - Bir Teselli Ver
03:51
No.1
görünümler 698 B
08. No.1 - Beni Duy (Instrumental)
04:33
01. No.1 - Junkie Jumping (Instrumental)
05:22
Konuşanlar 25. Bölüm
59:41
Konuşanlar
görünümler 1,8 Mn
Masumlar Apartmanı 7. Bölüm
2:19:49
Masumlar Apartmanı
görünümler 3,2 Mn
Tuğkan - Kusura Bakma (Official Teaser)
0:11
HELL IN HEAVEN
3:00
TWICE - Topic
görünümler 757 B
Stray Kids "아니 (Any)" Video
2:56
Stray Kids
görünümler 9 Mn
Zehra - Ederin Olsun - (Official Video)
3:45
Poll Production
görünümler 1,3 Mn