Yasak Elma 142. Bölüm 2. Fragmanı

  görünümler 1,331,368

FOX

FOX

18 gün önce

Yasak Elma 142. Bölüm 2. Fragmanı

Yasak Elma Her Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

Hasan Ali’nin evinde yaşanan patlamanın üstünden altı ay geçmiştir. Patlama sonrasında Ender ve Yıldız yaralı kurtulurken, Hasan Ali vefat eder. Yapılan soruşturmanın ardından bombalamayı Hasan Ali’nin hasımlarının yaptığı anlaşılır ve dava kapanır.

Babasının ani ölümü yüzünden bunalıma giren Çağatay’ın Yıldız’la arası oldukça kötüdür. Yıldız, kocasıyla arasını düzeltmek için elinden geleni yapar.

Bu sırada yan yalıya genç, güzel ve cemiyetin yeni gözdesi olan Kumru Yıldırım taşınmıştır. Kumru, Doğan Yıldırım adlı ünlü iş adamının tek kızıdır. Doğan kızını el bebek gül bebek büyütmüş ve bir hayli şımartmıştır. Yurt dışındaki eğitimini tamamlayan Kumru İstanbul’a döner dönmez, babasının sahibi olduğu yalıya yerleşir.

Kumru oldukça güzel, modern, pervasız ve özgüvenlidir. Babasının imkanları, kendi fiziki özellikleri, eğitimi ve alt yapısı sayesinde kimseye müdanası olmayan bir kadındır.
Yıldız sürekli sosyete ve moda dergilerine kapak olan Kumru’yu kendine rol model olarak benimser.

Zehra Amerika’ya yerleşmiştir. Ender ise patlama sonrası iyileştikten sonra Kaya’yla birlikte Londra’ya taşınır. Beraberlikleri bir süre çok mutlu ilerlese de, zamanla monotonlaşmaya başlar. Ender, Londra’da sıradan bir kadın olmaktan mutlu değildir. Uzun süren tartışmalar sonrası çift yollarını ayırmaya karar verir. Hasan Ali’nin ölümü sonrası Çağatay yaşadığı bunalımın da etkisiyle işlerle ilgilenmemiş ve şirket kötü duruma düşmüştür.
Ender Kaya’dan ayrılıp İstanbul’a geri dönerken en büyük motivasyonu şirketteki işine geri dönmek ve sallantıda olan holdingin durumunu toparlamaktır.

Ender İstanbul’daki hayatına hızlı bir dönüş yaparken, Yıldız da Çağatay’ı yeniden kazanma telaşındadır.

Oyuncular:
Şevval Sam
Eda Ece
Berk Oktay
Biran Damla Yılmaz
Ece Dizdar
Murat Aygen
Melisa Doğu
Barış Aytaç
Serkan Rutkay Ayıköz

YAPIM: MEDYAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
YÖNETMEN: ECE ERDEK KOÇOĞLU
ÖYKÜ & SENARYO: MELİS CİVELEK - ZEYNEP GÜR
UYGULAYICI YAPIMCI: ŞELALE BASKICI

Bizi sosyal medyadan takip edin:

FOX Resmi Web Sitesi: www.fox.com.tr
Yasak Elma: www.fox.com.tr/Yasak-Elma
FOX Resmi Facebook Hesabı: FOXtelevizyonu
FOX Resmi Twitter Hesabı: FOXTurkiye
FOX Resmi Instagram Hesabı: FOXTurkiye
Yasak Elma Resmi Facebook Hesabı: yasakelmafox
Yasak Elma Resmi Twitter Hesabı: yasakelmafox
Yasak Elma Resmi Instagram Hesabı: yasakelmafox

YORUMLAR: 790
carpe diem
carpe diem 16 gün önce
Ekin öyle bir karakter ki kendi düğününde bile eşinin babasını herkesin içinde rezil edip, düğünü kızın burnundan getirme derdinde hepsinin tek derdi Doğan olmuş 😏 Ayrıca Çağatay'ın ne işi var la düğünde 😂
Dolunay
Dolunay 11 gün önce
Dogru
Merve ile Keşfet
Merve ile Keşfet 12 gün önce
öğrenciyim harçlığımı çıkarabilmek için biraz kitleye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz ❤️ ❤️
Uyatba Hasyo
Uyatba Hasyo 12 gün önce
@Eltun Quliyev Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
Uyatba Hasyo
Uyatba Hasyo 12 gün önce
@Aykrose Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
Uyatba Hasyo
Uyatba Hasyo 12 gün önce
@Emre Karlıtepe Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
TheFreakyable
TheFreakyable 16 gün önce
Fark ettiniz mi, Kumru hiç şaşırmadı, hatta bunu Doğanla planlamış hali vardı 🤣
🦋vanessa🦋
🦋vanessa🦋 12 gün önce
@Uyatba Hasyo amin
Uyatba Hasyo
Uyatba Hasyo 12 gün önce
@Arzu Qəhrəmanlı Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
Uyatba Hasyo
Uyatba Hasyo 12 gün önce
@Seda Nur SÖNMEZ Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
Uyatba Hasyo
Uyatba Hasyo 12 gün önce
@🦋vanessa🦋 Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
Uyatba Hasyo
Uyatba Hasyo 12 gün önce
Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
TheFreakyable
TheFreakyable 16 gün önce
Çağatay’ın yaptıklarını unutmadık, onu iyi göstermeyi kesin artık
Alexander
Alexander 13 gün önce
@~Soft bilgiler ve Asmr~ 👏👏👏👏👍
Aysel Ismayilzade
Aysel Ismayilzade 13 gün önce
Yildizin da Cagtayin arkasindan cevirdiyi isleri unutmadik biz....Cagtayin babasi Yildizin cevirdiyi isler yuzunden oldu
~Soft bilgiler ve Asmr~
~Soft bilgiler ve Asmr~ 14 gün önce
Bize kesin artık demeye hakkın yok bu herkezin fikri filmi sadece sen izlemiyorsun belki Çağtayı seven var nereden biliyosun insanlarla böyle kesin li filan konuşmaya hakkın yok hayır yani biz seninle ne kankayız ne arkadaşız o yüzden bize öyle demeye hakkın yokkkkk
Alexander
Alexander 14 gün önce
Doğan'ın yaptıklarını unutmadık, onu iyi göstermeyi kesin artık...👎
Paradise
Paradise 15 gün önce
@Mehmet yahya Sinanoğlu cagatay yalan soyledi
Kübra Aydın
Kübra Aydın 16 gün önce
Yıldız ve annesinin "üvey kızı evlendirdik kurtulduk" deyip çak hareketini yaptıklarına yemin edebilirim ama ispatlayamam😂😂
Nazokat Tojiboeva
Nazokat Tojiboeva 12 gün önce
@Uyatba Hasyo Amin
Uyatba Hasyo
Uyatba Hasyo 12 gün önce
@soft blink 💖🖤BP Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
Uyatba Hasyo
Uyatba Hasyo 12 gün önce
@°•Blink of Blackpink•° Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
Uyatba Hasyo
Uyatba Hasyo 12 gün önce
@Nazokat Tojiboeva Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
Uyatba Hasyo
Uyatba Hasyo 12 gün önce
Allah daimi dostumuz olsun Allah'u Teala kalbimize nur yolu açsın amin 🌺 18/KEHF-102: E fe hasibellezîne keferû en yettehızû ibâdî min dûnî evliyâ’(evliyâe), innâ a’tednâ cehenneme lil kâfirîne nuzulâ(nuzulen). Yoksa kâfirler, kullarımın Benden başka dostlar edineceklerini mi zannettiler? Muhakkak ki Biz, cehennemi kâfirlere bir ikram (kalacak yer) olarak hazırladık.
Əli Ağasıyev
Əli Ağasıyev 16 gün önce
Doğan gülünce dizi bi başka oluyor😄😄😄
Fatma K. Tagesmutter&AMC
Fatma K. Tagesmutter&AMC 13 gün önce
Aynen 😏
Əli Ağasıyev
Əli Ağasıyev 15 gün önce
@°•Blink of Blackpink•° 🤣🤣🤣
°•Blink of Blackpink•°
°•Blink of Blackpink•° 15 gün önce
Aynen😄😄
Büret Seri
Büret Seri 16 gün önce
Doğan çok akıllı ve her türlü beladan kurtulur Yıldız ve Doğan hep evli mutlu olsunlar
Falcon Wing
Falcon Wing 16 gün önce
Doğan çok akıllı olduğu için cinayet işliyor. Ya birde olmasaydı düşünmek bile istemiyorum.😂😂😂
Melihat Mello
Melihat Mello 16 gün önce
@Nailya Aliyeva kesinlikla ayni dusuncedeyim.
Nailya Aliyeva
Nailya Aliyeva 16 gün önce
olmasinlar!! genc bir hanimin mutlaka genc kocasi olmalidir!! yeter artik yasli herifleri reklam etmege!! nefret ediyorum!
Esmer Muradova
Esmer Muradova 16 gün önce
Doğanın Kumruya göz kırpması,sürpriz adam gelince Kumrunun Ekinin tepkisini öğrenmek için ona bakması ve şaşırmaması bunlar her şeyi baba kız planlamış olmasınlar😅ahh bee keşke öyle olsa yürü be Doğan kim tutar seni o Ekine haddini bildir
мага.2
мага.2 13 gün önce
@Pelin Su bence babasi olmedi
Sende İzle
Sende İzle 13 gün önce
@Pelin Su Ekin’in anneannesi
Pelin Su
Pelin Su 15 gün önce
Sürpriz adam kim acaba
Əli Qaragözlü
Əli Qaragözlü 16 gün önce
AY necede sevindim Doğan Yıldız ayrılmayacaklar,hemde heç bi şey söyleyemicekler yürü be Doğan,sürpriz böyle olur Ekincim,aferin senarist,sonunda duydun bizleri👍👍❤
Esmer Muradova
Esmer Muradova 16 gün önce
@cg🧚‍♀️ evet belki de Kumru Ekinin kendince iyiliğini düşündüğü için,yani Ekinin o sürpriz adamı görünce sevineceğini düşündüğü için Doğana yardım etmişdir ama tabii ki de Doğan ne yaptığını biliyoo👍😎😉
Emirhan
Emirhan 16 gün önce
Hayaller: Halit'in ailesi, Enyılşah entrikaları ve Yıldız - Kerim aşkı Gerçekler: Ekin'in babası, babaannesi, Handan..
Turala hesazde asefe oglu turala hesazde asefe oglu
Turala hesazde asefe oglu turala hesazde asefe oglu 14 gün önce
@Zeynep şen hee
Zeynep şen
Zeynep şen 15 gün önce
@merve zeynep dönecek
Zeynep şen
Zeynep şen 15 gün önce
Hayaller: Hasanali Ömer Feride Şaika Hayatlar: Doğan Ekin Handan Kumru
Turala hesazde asefe oglu turala hesazde asefe oglu
Turala hesazde asefe oglu turala hesazde asefe oglu 15 gün önce
@sueda kadayıfçı hee
Gözdenur Öztürk
Gözdenur Öztürk 15 gün önce
@damila Üç kuruş ta da öldü😂
patates yorgun
patates yorgun 16 gün önce
Neden sürekli Çağatayı haklı gösterme, Doğanı kötüleme peşindesiniz? Çağatay, karısını aldatan ve bunu yaparken de ne olup olmayacağını bir yerlerine takmayan bir karakter. Senarist hangi aşağılık bir duyguyla bunu yazabiliyor? Aldatılan bir kadının hayatını daha iyi bir şekile getirmek yerine Yıldızı yine ve yine Çağatay ile birlikte olması için elinizdeki tüm kozları oynuyorsunuz? Evet, Doğan haksız ve bunu hepimiz biliyoruz. Bunu göstermek için tüm yolları deniyorsunuz. Her şey amenna, ama Çağatay? gerçekten düşüyorsunuz.
Alexander
Alexander 14 gün önce
@ayfer sara Umarım öyle olur yoksa Yıldız bir katilin yanında ziyan olacak.
ayfer sara
ayfer sara 14 gün önce
Cagatayin yildizla yeniden olacagini nereden biliyorsunuz?
Adile Gurup
Adile Gurup 16 gün önce
Çağatayın kumrunun düğününe gelmeside nasıl yüzsüzlük
Falcon Wing
Falcon Wing 16 gün önce
Yıldız'ın metresi ile aynı evde yaşaması yüzsüzlük olmuyor da Çağatay mı yüzsüzlük oluyor? Nasıl bir yorum böyle?😡
Nailya Aliyeva
Nailya Aliyeva 16 gün önce
o Ekin'in dugunune gelmis
Alexander
Alexander 16 gün önce
Ekin prens can dostu Çağatay'ı çağırmış ne var bunda hayret yahu. 😠
iArda
iArda 16 gün önce
Ekin’in büyükannesinin gelmesi iyi olmuş, Doğan’ın yolundan çekil gider Kumru’nun peşini bırakar herkes mutlu olduğu hayatlarını yaşar 🤝
Esma Kaplan
Esma Kaplan 14 gün önce
@Melike Özhan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Yusuf& Hewa
Yusuf& Hewa 16 gün önce
@Efe Efe bu dizide ölen her kes diriliyor bunu
Yusuf& Hewa
Yusuf& Hewa 16 gün önce
@Vendettam Vendettam annesi ve ya karįsı falan da ola bilir ama ben erkeye benzetdim.
Melike Özhan
Melike Özhan 16 gün önce
@Sarenur Kazar ben de ellere dikkat etmenizi istiyorum. anneannesinde ısrar etmemin nedeni ise tanıyanlar vardır belki Birsen Altuntaş paylaşım yapmıştı. Ordan biliyorum
M D
M D 16 gün önce
@iArda tartismiyorum ki hah
MS AKIN
MS AKIN 16 gün önce
Bu sezonda erkeklerin birbirlerine olan intikamı ve hırsı için, bir kadını nasıl harcayabilceklerini izledik.🙁
Jiji'm~♡
Jiji'm~♡ 16 gün önce
Kesinlikle haklısın.
Buse Tekin
Buse Tekin 16 gün önce
Ekin,Doğan'a sürpriz yapacak iken,Doğan ise Ekin'e sürpriz yaptı... :)
K K
K K 14 gün önce
@Benim hayatim ekinin annesi
Medina Yunisova
Medina Yunisova 16 gün önce
@Benim hayatim evet kadın tırnaklarıda uzun
Benim hayatim
Benim hayatim 16 gün önce
@Afife Kurt dikkatli bakınca kadını ayakkabıyasi var annesimi açaba
Afife Kurt
Afife Kurt 16 gün önce
@Benim hayatim Sami önder ölmedi mi acaba Ekin in babası
Benim hayatim
Benim hayatim 16 gün önce
Kimdi o adam açaba bilen varmi
SARE CENNET
SARE CENNET 16 gün önce
doğan bu alkışlar senin icin 👏👏👏👏
Mehmet ŞEN
Mehmet ŞEN 16 gün önce
Ah ah hala içimde küçük bir umut parçası var... Gelen Şahika... 💔😔
p3arspkxd
p3arspkxd 15 gün önce
sami gelmistir bence
Büşra şen
Büşra şen 15 gün önce
kerim ile şahika gelsinnn
Екатерина Аталар
Екатерина Аталар 16 gün önce
Şahikanin ne alakası var Doğanla ve Elimle. Sanmam..
Екатерина Аталар
Екатерина Аталар 16 gün önce
Çetin gelmiştir bence, çünkü Ekin zannediyor Doğan onu öldürmüş diye herkese söylemişken, o da kendisi gelmiş . Yani suçlamak için sebep kalmamış, ondan Ekin şokta kalmış
merve doğan
merve doğan 16 gün önce
@♡Melisa♡ bnu nrden bliyorsnki
Kübra Çelik
Kübra Çelik 16 gün önce
Doğan’dan nefret ediyorsun tamam da , Kumru’ya düğün günü bunu nasıl yapıyorsun 😅
Sidika Olmezer
Sidika Olmezer 16 gün önce
Bu dizi stresimizi alıyor seyrederken bol kahkaha atıyor ve rahatlıyoruz hele yıldızın diyalogları çok güzel inşallah diziyi bitirmezler
xDpbPlayers
xDpbPlayers 14 gün önce
Amin
hacer tokluoglu
hacer tokluoglu 16 gün önce
amiiiiin
YILDIZ and YASAK ELMA🍎
YILDIZ and YASAK ELMA🍎 16 gün önce
Aferin Doğan tam senden beklenecek hareket Artık Yıldız kendi gibi birini buldu artık o da İNTİKAM yarışına girse
Sevgi
Sevgi 16 gün önce
ohh be Dogan a bisi olmasin yeter.. :)
Bilgenur Akın
Bilgenur Akın 16 gün önce
Ne demişler DOĞANSSSS YILDIRIMSSS TARAFIMIZ BELLİ🖤
elvira
elvira 16 gün önce
Bu Çağtay bi anda iyilik meleyi kesildi başimiza yaaaaaa qicik Doğandan kurtulucam diye ne yapacağini şaşirdi
Jiji'm~♡
Jiji'm~♡ 15 gün önce
@Falcon Wing Orasını tam izleyemediğim için "Herhalde" dedim zaten.Olabilir yani.
elvira
elvira 15 gün önce
@Falcon Wing bencede tam Doğana göre Karizma adam
Falcon Wing
Falcon Wing 15 gün önce
@Jiji'm~♡ Ekin onu öldürmeye teşebbüs etmedi. Durduk yere aniden gelip Ekin'e saldırınca kendini savunmak zorunda kaldı. Doğan bir an şaşırsa ikinci an eliyle itebilirdi malûm Ekin'e yumruk atarken hiç şaşırmadı. 👎
Falcon Wing
Falcon Wing 15 gün önce
@elvira Ben de Doğan'ı sevmiyorum.
Falcon Wing
Falcon Wing 15 gün önce
@elvira Bence o rol tam Doğan a göre. Zaten soğuk ve kibirli tavırları var. Ama Çağatay iyi birisi. O yüzden diğer kötü rolü Çağatay'a yakıştıramadık.👎
ağrı
ağrı 16 gün önce
Doğan asla kaybetmez.. Doğan Yıldırım bir kez daha kazandı hahahhaha 😎😂😂🔥
Sebahat eyi
Sebahat eyi 13 gün önce
Katil bir adamı savunmakta bi başka akıl olmalı Allah akıl fikir versin bizim insanlarımıza
Lavinia lavinia
Lavinia lavinia 16 gün önce
Doğan yine kral hareketi yaptı dizinin en sevdiğim karakteri ❤️
Sevgi Bülün
Sevgi Bülün 16 gün önce
Ekin sürpriz yapacakken Doğan yaptı fragman çok güzel 👏👏👏
Solijon Azizov
Solijon Azizov 16 gün önce
Dogan hic bir zaman yenilmesin iste!!!!
sevinc keskin
sevinc keskin 16 gün önce
Harcadılar Doğan’ı…. Geçmiş olsun..
Nailya Aliyeva
Nailya Aliyeva 16 gün önce
olsun adam olduren ogras
Duygu Soysal
Duygu Soysal 16 gün önce
Arkadaşlar şu Doğan’da ne istiyor bu senaristi ya yıldızla doğanı rahat bıraksın artık
Əli Qaragözlü
Əli Qaragözlü 16 gün önce
Bende onu diyorum🥰
magazin dünyası
magazin dünyası 16 gün önce
Çetin oldu dediler ama ölmedi yani herkez şaşkın bakıyor yıldız bile çünkü çetini oldu sandılar ama geri döndü
ANAS
ANAS 16 gün önce
Doğan kazansin lütfen 🙂
Naki Naz
Naki Naz 16 gün önce
Niye bunlar sürekli düğünlerde yada yemeklerde birbirini rezil etmeye seviyorlar? O kadar hazırlıklara yazık yani. Kumru ikinci kez düğününde mutlu olamıyor. Bu dizide düğünlerde sürekli macera dolu. Artık düğün kelimesinin anlamı değişti bizim zihnimizde.
Sevinc Əmirova
Sevinc Əmirova 16 gün önce
O kadar paran olsun,adam gibi bi düğün saçı yaptıramadınmı Kumru😂aşk olsun Hele hele o gelinlik
Esra Atıcı
Esra Atıcı 16 gün önce
Wallaha doğan çok zeki ve sabırlı bir adam işini bilir o....
Elif Akyürek
Elif Akyürek 16 gün önce
Yıldız ve enderin on planda olduğu bölümleri özledik eski bölümleri izler oldum yasak elmadan eser kalmadı yahu😏
Türkan Kaçar
Türkan Kaçar 16 gün önce
Doğan hep güçlü ol ♥️♥️♥️
elvira
elvira 16 gün önce
Ah Doğann bayiliyorum bu Adama Karizmaaa
Küçük Hayal
Küçük Hayal 16 gün önce
Oha o kim ya merak ettim ama kumrunun bildiği bir şeye benziyor doğanla planladıkları belli neyse doğanla yıldızin arasi bozulmasin mutlu olsunlar🥰
Elnare Ibrahimova
Elnare Ibrahimova 16 gün önce
Çok şükür Doğan beyi aşalık bir duruma düşürmediz lütfen Doğan + xarakter olarak kalsın
Only Eren
Only Eren 16 gün önce
Doğan yıldırım yine büyük oynuyor 🔥
Yaska Necefli
Yaska Necefli 16 gün önce
Yaaa Lutfen Dogani kotulewdirmeyin.Murat Aygen hayrani olarak rica ediyorum
مسلسلات تركية Türk ÖZAN
مسلسلات تركية Türk ÖZAN 16 gün önce
Doğan kızını çok seviyor, göz kırpın ❤️❤️
NDundex9
NDundex9 16 gün önce
Bu Ekin'in ve Çağatay'ın sonu değilse o zaman kendimi öldürürüm 🤣🤣 Doğans Yildirims.. Kral 👑👑
Fatma nur
Fatma nur 16 gün önce
Senarist şu Çağatay i kayırma kendi hayatında Çağatay oldun onu mu normallestiriyon
Melisa Celebi
Melisa Celebi 16 gün önce
Gelen ekinin annesi ya da ninesi, kumru surpriz yapmak icin babasiyla anlasma yapti, doğanda koz olarak kullancak bisey buldu getirdiği kişide olay bu.😄😄 (tahmin)
Bilan Özkan
Bilan Özkan 14 gün önce
ekinin halası
Just Arkon
Just Arkon 13 gün önce
Doğanın Kumruya göz kırpması,sürpriz adam gelince Kumrunun Ekinin tepkisini öğrenmek için ona bakması ve şaşırmaması bunlar her şeyi baba kız planlamış olmasınlarahh bee keşke öyle olsa yürü be Doğan kim tutar seni o Ekine haddini bildir
Elif Çanur
Elif Çanur 16 gün önce
Çetini öldürttü sandırıp onu söylicekken çetinin gelmesi yada bi önceki fragmanda trafik kazası geçiren adamın ekinin oyunu olup doğanın üstüne yıkmak isterken kendi oyuna gelmesi la çok karışık
R_Rustamova
R_Rustamova 16 gün önce
Umarız senarist karakterleri saçma şekilde bozmasın. Her kesin daha önce yediyi naneleri unutmadan ilerlerseniz güzel olur.
İnci Dijital
İnci Dijital 16 gün önce
Yine heyecan dolu bir bölüm dahaa!!! 🙆😍
Nailya Aliyeva
Nailya Aliyeva 16 gün önce
aynen
Emirhan
Emirhan 16 gün önce
Bu dizinin başrolu Ender, Yıldız, Şahika ve Halitti. Hepsi yok oldu ve şimdi alakasız karakterlerin tatsız olaylarını izliyoruz. Senarist seni çoook tebrik ediyorum👏👏
one seker
one seker 16 gün önce
@Emirhan bilemiyorum ama bir yandan sevval sam bir röportajda yasak elmada yaslandim yada yaşlanmak istemiyorum gibi bir sey söylemisti ve baska seyler yapmak istedigini bu onun tercihi de olabilir yani projeden ayrılması söz konusuymus sanırım ona zemin hazırlanıyor olabilir
Emirhan
Emirhan 16 gün önce
@one seker Duran kadını kovdular.
one seker
one seker 16 gün önce
Halit hırpalamadı pek ama sahika nin yokluğunu kapatmak için kaç karakter soktular artık sayamiyorum ama olmuyo simdide enderi devre disi biraktilar ilginc
Melek Sdfgh
Melek Sdfgh 16 gün önce
Ekin kıza sordun babam değil annem döktü çayı dedı oğlum aç gözünü burdan yakalaman lazımdı komployu bune yaaa
Sana Ne 008
Sana Ne 008 16 gün önce
İşte aradığım fragmannn Ekin out⬇️ DOĞAN in⬆️ 😂😂😂
xDpbPlayers
xDpbPlayers 14 gün önce
Neden kimse Freedoo ve Ender hakkında konuşmuyor çünkü belki yeni bir aşk olabilir, dürüst olursak iyi bir çift oluruz, umarım Ender 6. sezonda gerçek bir aşka sahip olur.
Hatice Hatice
Hatice Hatice 16 gün önce
Bu ne genişlik ya kumru yüzünden yuvası yıkıldı çok sevdi sözde şimdi de düğününde gelmiş alkışliyor.. Çağatayda konya ovasından geniş mide varmış 😝
Elif Dursun
Elif Dursun 13 gün önce
Yürü be doğan kim tutar seni 💪💪💪
Guli Kemal
Guli Kemal 16 gün önce
TRshow tam vaktinde girmişim bee, erkenden fragman vermişler helal olsun 👏👏👏
Can Demet
Can Demet 16 gün önce
Sadece Doğan ve Doğanın gülüşü bide Yıldız ve de Yıldız Doğan birlikteliği için izliyorum bu diziyi ha bide bal küpüm Halitcanim onlarida bozsaniz benim için bu dizi bitmişdir ,ve bence bir çok kişi bu yüzden izliyor!
Özgür xy
Özgür xy 16 gün önce
Ben böyle rezalet dizi görmedim kimin eli kimin cebinde belli değil gereksiz uzatıyorlar umarım final olur
Efe Efe
Efe Efe 16 gün önce
6. Sezon onaylandı bile 👍
İlayda İrden
İlayda İrden 11 gün önce
Ay artik final olsun. Bunaldık. Açık dekoltelerden başka birşey kalmadı 😁😁😁
tülin daşdemir
tülin daşdemir 16 gün önce
Kimse 2. Fragmanın gelişine şaşırmıyor🤣normalde 1 fragman zorla gelirdi bu performansı her hafta bekliyoruz🤣🤣🤣
Sabıha Sumer
Sabıha Sumer 16 gün önce
🤣🤣🤣
Madinabonu Xoliqova
Madinabonu Xoliqova 16 gün önce
diziyi eskisi gibi her pazartesini bekleyerek izlemiyorum, sanki önceki sezonlardan birşeyleri eksik gibi
Mehmet ŞEN
Mehmet ŞEN 16 gün önce
İnşAllah her hafta böyle iki fragman gelir😀😁. Amin 🤲.
Bilal louai Raissi
Bilal louai Raissi 16 gün önce
Amin😍
hayi
hayi 16 gün önce
doğan bir acayip gülüyor
Annenin Sırrıdır Çocuk 8. Bölüm
1:57:05
Annenin Sırrıdır Çocuk
görünümler 1 Mn
Kasaba Doktoru 8. Bölüm
2:23:25
Kasaba Doktoru
görünümler 648 B
Camdaki Kız | 42. Bölüm
2:01:39
Camdaki Kız
görünümler 4 Mn
Mustafa Ceceli & Nigar Muharrem- Salıncak
2:49
Mustafa Ceceli
görünümler 170 Mn
Kardeşlerim 51. Bölüm @atv
2:24:13
KARDEŞLERİM
görünümler 8 Mn
Seversin Episode 1 Trailer
1:07
KanalD
görünümler 1 Mn
Düşük Bütçeli Talk Şov / Ebrar Karakurt
34:12
Noluyo Ya ¿
görünümler 2 Mn
Evlilik Hakkında Her Şey 30. Bölüm
1:53:56
Evlilik Hakkında Her Şey
görünümler 974 B
Kaderimin Oyunu 23. Bölüm - Cemal Suçu Üstlendi!
12:23
Fakir Popüler Amigo vs Popüler Olamayan Zengin Amigo! 2 Bölüm
11:22
Bir Zamanlar Çukurova 138. Bölüm @atv
2:16:04
Bir Zamanlar Çukurova
görünümler 818 B
ONLYFANS'DE PAYLAŞIM YAPANLARA TEPKİ!
31:59
TepkiKolik
görünümler 340 B
Güldür Güldür Show 307. Bölüm
2:0:35
Güldür Güldür
görünümler 1,2 Mn