Gönül Dağı 41. Bölüm

  görünümler 3,338,537

Gönül Dağı

Gönül Dağı

10 aylar önce

Gönül Dağı dizisi ve çok daha fazlası TRT İzle'de → izle.trtizle.com/gonul-dagi-y...
Gönül Dağı 41. Bölüm Özet:
“Masal gibi bir düğünün ardından Dilek ve Taner’i balayına göndermek isteyen Halime kolları sıvar… Halime’nin çabaları sonucunda Dilek ve Taner’i nasıl bir balayı beklemektir?
Diğer yandan Kenan’a ulaşamayan Elif, endişeyle onu aramaya başlar. Elif’in çabalarının sonuçsuz kalmasıyla Ciritçi Abdullah ve ailenin kalanı da arama çalışmalarına dahil olur. Kenan’ın ortadan kaybolmasının ardından aileyi bekleyen sürpriz ne olacaktır?
Asya’nın kaçtığını fark eden Mezarcı İlyas ve oğulları, soluğu Ramazan’ın evinde alır. Yaşanan bu olaylar sonucunda Ramazan ve Asya nasıl bir maceraya sürüklenecektir?”
-------------------------------------------
Gönül Dağı, bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatıyor. Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı her cumartesi ’de!
Anadolu’nun tertemiz aşklarının, unutulmaya yüz tutmuş efsanelerinin, toprak kokan hikayelerinin anlatıldığı Gönül Dağı’nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, senaristliğini Ali Asaf Elmas, Teoman Gök ve Mustafa Becit, yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor.
Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın üstlendiği dizide, sanat dünyasının usta isimleri Ferdi Sancar, Ecem Özkaya, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Feyza Işık, Gülhan Tekin, Eser Eyüboğlu, Nazlı Pınar Kaya, Serkan Kuru, Hazal Çağlar, Hüseyin Sevimli, Zümre Meğreli, Çiğdem Aygün, Burak Haktanır, Nihan Durukan, Güliz Aybay, Sercan İnceer, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Cemil Şahin, Murat Ufkum Kalaoğlu, Sait Seçkin, Burse Orcan, Sevilay Gültekin, Samet Arda Mercan, Beril Karademir, Ali Toptaş, Ada Nizamoğlu, Cemre Demircan, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Şebnem Dilligil, Ege Aydan ve Ulviye Karaca rol alıyor.
-------------------------------------------
Gönül Dağı Resmi Facebook Sayfası: gonuldagitrt
Gönül Dağı Resmi Twitter Sayfası: gonuldagitrt
Gönül Dağı Resmi Instagram Sayfası: gonuldagitrt
Gönül Dağı Resmi TRshow Kanalı: trshow.info
-------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası: TRT1
TRT1 Resmi Twitter Sayfası: trt1
TRT1 Resmi Instagram Sayfası: trt1
TRT1 Resmi TRshow Kanalı: trshow.info

YORUMLAR: 2 429
Betül
Betül
Seferin bayılmadan önce tepsiyi masaya bırakması öyle hoşuma gitti ki Demek ki neymiş yemekler yere dökülmeden de düşme sahnesi çekilebiliyormuş Her detayınla muhteşem bir dizisin Gönül Dağı
İrem Şimşek
İrem Şimşek
Şu an ağlamaktan gözlerim şişmiş bir halde yazıyorum bu satırları. Öyle içimden yazmak geldi. Bugüne kadar çok dizi izledim ama bu dizi adeta bir başyapıt olarak tarihe geçecek yani geçmesi lazım. Özellikle genç arkadaşlarıma söylemek istiyorum. Abuk sabuk diziler izleyeceğinize bu diziyi izleyin. Ben de gencim daha 22 yaşındayım ama bu dizi bambaşka. Her bölümün sonunda bu bölüm en güzeliydi diyorum. Ailecek otururken soba yanarken üstünde çayımız, kahkahalar ve gözyaşlarıyla birlikte izleyebiliyoruz. Kaç tane dizi var böyle ailenizle izleyebileceğiniz? Bir elin parmağını geçer mi bilmem. Bu devirde hele de şu son zamanlarda toplumca yitirdiğimiz en masum en güzel duyguları seyirciye bu denli aktarabilmek çok büyük bir başarı. Aslında herkes kendinden bir parça buluyor Gönül Dağı'nda. Kimisi sevdiğini kimisi ailesini kimisi de dostunu. İçimden sayfalarca yazmak geliyor ama daha fazla uzatmayayım. Diyeceğim o ki: Anne babalar çocuklarınıza böyle dizileri izletin. Genç kardeşlerim izlemeyen arkadaşınıza, tanıdığınıza tavsiye edin. Daha fazla insan olalım, sevelim, merhamet edelim, saygı duyalım, ahlaklı olalım. Vesselam...
SS-55
SS-55
Döndü kadar duygusunu seyirciye geçirebilen başka bir oyuncu yok dizi de. Çok samimi çok içten.
morikvs
morikvs
Döndü ve veyselin oyunculuğunu ayakta alkışlamak gerekir bu kadar mı hisli içten oynanır
Aslihan Polat
Aslihan Polat
Herkesin Kenan diye bağırır bağırır iken Veysel'in abi mi Kenan mi diye bağırması kararsız kalması 😔
Meryem Karayağız
Meryem Karayağız
"Kardeşlerini toprağa seni bu yokluğa, yalnızlığa gömdük."
Ayşe Nur
Ayşe Nur
Kendisini ailesine kanıtlamak için çırpınıp duran bütün acıları içinde yaşayan,babasından tek bir sevgi cümlesi alabilmek için her şeyi yapan ama yinede yaranamayan,önemsenmeyen Veysel.Gerçekten öyle derin bir karakter ki.
Erbay Yiğit
Erbay Yiğit
Gercekten dondu karakterini canlandiran hanfendiye sonsuz sukran ve tesekurler bi ana ancak bu kadar guzel yasatilirdi emegi gecen herkese sonsuz tskler gonul dagi ailesi
DİNÇER
DİNÇER
Mükemmel bir bölümdü. Hz. Yakub ve Hz. Yusuf peygamberlerin kıssası üzerinden mükemmel kurgusuyla harika bi rkavuşma öyküsü izledik. Kim ne derse desin, akıllarda sarı fırtına VEYSEL kaldı. DÖNDÜ'nün oyunculuğu da iliklere kadar işledi. Senariste, oyunculara, yönetmene, tüm ekibe teşekkürler.
Elif
Elif
2:20:50
Fatih Bildik
Fatih Bildik
Neşet Ertaş tan ALLAH razı olsun ki bize böyle değerli eserleri bıraktığı için mekani cennet olsun inşallah
ahmet sabuncu
ahmet sabuncu
Seferin yemek tepsisini masaya koyması ve bayılması..nimete saygı budur işte ..her detayı muhteşem..👏👏
aspra
aspra
Anası,babası hayatdayken yetim kalan veysel.
ZAT
ZAT
Duygular öyle içten samimiyet ile aktarılıyor ki, yüreğimde inceden inceye hissediyorum. Aşka olan inancımı kaybettiğim, aşık olmaktan korktuğum şu evrende, aşka aşık olmayı öğreten nadide dizi.
Eren Ince
Eren Ince
Hüseyin amcanın eve her misafir gelmesinde çiğ köfte yapması müthiş. Hele ki kahvaltıda yapması ap ayrı 😅
Deniz Kaya
Deniz Kaya
Feyza Işık ve Semih Ertürkün bölümün başındaki gibi döktürdüğü duygusal sahneleri çoğalsın çok isterim. İkisi de efsane bir dram oyuncusu...
Erkan Dere
Erkan Dere
Ağlayarak izliyorum.. Sonunda Neşet babanın şarkısı girmesiyle göz yaşları sel oldu gitti.. Emeklerinize, yüreğinize sağlık sağolun varolun Gönül dağı ekibi.. 👏
Emre POLAT
Emre POLAT
Sevginin unutulduğu , dostlukların yok olup gittiği , her duygunun her sevginin önüne maddiyatın ve bencilliğin geçtiği şu günlerde insanı özüne döndüren ve adeta ruhuna dokunup kim olduğunu hatırlatan böyle dizilere çok ihtiyacımız vardı. Bu dizide başta TRT olmak üzere emeği geçen bütün oyunculara çok teşekkür ederim.
Murat Adatepe
Murat Adatepe
Yusuf Peygamberin kıssasını neredeyse tüm detaylarıyla hatırlatan, Sefer'in sahnesinde nimete saygıyı anımsatan, kadına şiddetin dersini veren harika bir dizi. Gönül Dağı, gönüllerimizi dağlıyor ve fethediyorsun.
RAVZA sena Yağız
RAVZA sena Yağız
o sevgiye muhtaç olan Veysel'i görmeyip yıllarca hasretini çektikleri yavrularını bulan bir anne, baba şu hayat o kadar acımasızki eksiklerimizi fark etmez fark edemez çünkü bizim eksiklerimiz bizi bile tamamlayamazken başkalarının sevgisiyle mutlu olabileceğimiz bir dünya
Yavuz Sultan Selim Savaşları [1512-1520] (TEK PARÇA)
2:24:16
Konuşanlar 76. Bölüm Shot / Konuk: Murat Boz
19:25
Gönül Dağı 1. Bölüm
2:18:51
Gönül Dağı
görünümler 11 Mn
Bilal'in En Komik Anları 😂
1:10:25
Güldür Güldür
görünümler 771 B