Ekonomi dün nasıldı, bugün nasıl? | Teke Tek - 26 Eylül 2021

  görünümler 160,903

Habertürk TV

Habertürk TV

3 aylar önce

Fahiş fiyatların sebebi marketler mi, sorumlu kim? Eğitim için hangi projeleri düşünüyor? AK Parti'de neyi eleştiriyor? Erdoğan ve Biden neden görüşmedi? Yurt sorunu var mı, yok mu? DEVA Partisi'ne ilgi nasıl? Ekonomide büyümenin formülü ne? Kürt sorunu var mı, yok mu? Cumhurbaşkanı adayı kim olmalı?

AK Parti'de neyi eleştiriyor?
Ali Babacan: "Bütün yetki ve güç Sayın Erdoğan'ın elinde ama buna rağmen sorunlar çözülemiyor. İstişare kültürü kalmadı. Sayın Erdoğan'ın yanında artık dürüst ve işinin ehli insanlar yok"

"İster laik cephede olsun ister dindar kesimde kimse kendi yaşam görüşünü ve tarzını başkasına dayatmasın istiyoruz. Rövanşist duyguların bitmesini temenni ediyoruz"
Ali Babacan, milli bayramlarda "gönderme" polemiğini yorumladı

"İlk istifa mektubum 2009'dur. Çünkü insan kaynağı ile ilgili bozulma vardı. 2011 yılında ikinci istifamı verdim. Sonraki senelerde sorunlar çok büyüdü ve kangren gibi her yeri sardı"
Ali Babacan, AK Parti'den istifa sürecine giden olayları anlattı

Eğitim için hangi projeleri düşünüyor?
Ali Babacan: "Zorunlu eğitimi 3 yaşından itibaren başlatacağız. Üniversiteleri hayat boyu öğrenme merkezi haline getireceğiz. YÖK'ü kaldıracağız. Uzun vadeli bakacağız. Eğitimi özgürleştireceğiz"

Fahiş fiyatların sebebi marketler mi, sorumlu kim?
Ali Babacan: "Hükümet uyanıklık yapmaya çalışıyor. Kendi üstüne gelen enflasyon ve hayat pahalılığı baskısını beş zincir markete yükleyip aradan çekilmek istiyor. Döviz kuru da fiyatların artmasına neden oldu"

Erdoğan ve Biden neden görüşmedi?
Ali Babacan: "Türkiye ve ABD'nin bir sürü gündemi var. Yüz yüze görüşülmesi gereken konular bir şekilde görüşülmeli. Bir dönem nötr konuşuyordu. Şimdi görüşme olmayınca olumsuz konuşmaya başladı"

Cumhurbaşkanı adayı kim olmalı?
Ali Babacan: "Seçim kararı alındığında o günkü eğilime ve taleplere göre her parti kendi adayını da ortak adayı da çıkarabilir. Bugün itibari ile fazla konuşulan bir seçenek yok"

Teke Tek'te Fatih Altaylı sordu; DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan yanıtladı.

YORUMLAR: 766
Ceyhun Eren Ugur
Ceyhun Eren Ugur 3 aylar önce
Türkiye'nin gerçekten formatlanması ve tamamen eski dinazor siyaset kültüründen kurtulup,tamamen yeniden tasarlanması lazım. Ali Babacan benim gördüğüm kadarıyla yeni ve gelecekte ki bir ülkeyi tasarlamış ve bence eğer fırsat verilirse ülkenin geleceği için çokta güzel tasarlamış.Şu an en ayağı yere basan politikaları net olarak kafasında tek tek işlemiş.
HAKAN BAŞKAYA
HAKAN BAŞKAYA 3 aylar önce
Türkiye'yi yönetemiyecek kadar iyisiniz başkanım.Bu ülkede eğitimli ve kaliteli insanları çabuk harcanıyor. Sizi dinlerken umut doluyoruz.
özgür gökmen
özgür gökmen Aylar önce
@Michael Myers Sok Tedavisi🅘︎ hazreti besim tibuk
Michael Myers Sok Tedavisi🅘︎
Michael Myers Sok Tedavisi🅘︎ 3 aylar önce
@Mustafa Özyanık Besim tibuk ile ayni kaderi yasiyorlar.
Mustafa Özyanık
Mustafa Özyanık 3 aylar önce
@Michael Myers Sok Tedavisi🅘︎ anlaşılmassa çok yazık olacak..
Michael Myers Sok Tedavisi🅘︎
Michael Myers Sok Tedavisi🅘︎ 3 aylar önce
Turk milletinin bu adami anlamasini beklemiyorum.
Memoli 41
Memoli 41 3 aylar önce
Bence Ali Babacan Türk siyaseti alanında son elli yılın en akıllı siyasetcisi, Türkiyen in Deva partisinin iktidara gelmesiyle çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum.
Mehmet UYGUN
Mehmet UYGUN Aylar önce
%3 ü geçsin keserim bu kafayı
hayatin penceresi x hayat abla cekimi
hayatin penceresi x hayat abla cekimi Aylar önce
Sence feto iyisi bu afam
M E
M E 2 aylar önce
Gunu fikrasi bu olsa gerek 🤣🤣🤣
Sahin Sancar
Sahin Sancar 2 aylar önce
@Mustafa 👍
Mustafa
Mustafa 2 aylar önce
@Sahin Sancar sakin ol şahin şaka yapıyorum
Bir Vatandaş
Bir Vatandaş 3 aylar önce
Ben dindar ve milliyetçi bir insanım ama bu adam kadar ne yapacağını bilen, hazırlıklı, akıllı ve düzgün üsluba sahip başka bir siyasi lider göremiyorum. Ne CHP, ne İYİP'nin bu kadar konulara hakim olduğunu düşünmüyorum ve bu programla oy vereceğim partiye kesin olarak ikna oldum diyebilirim.
mustafa kemal özyanık
mustafa kemal özyanık 3 aylar önce
Duygularıma tercüman oldun kardeşim
Bir Vatandaş
Bir Vatandaş 3 aylar önce
@ozan fidan Öyleyse daha net açıklayayım AKP'nin yerine iktidara aday partilerden kim gelse ülkeyi daha iyi yönetir fakat bana göre şu anda bunu en başarılı yapabilecek donanıma sahip parti DEVA gibi görünüyor. İyi günler.
ozan fidan
ozan fidan 3 aylar önce
2013 ten beri yönetemiyor dediğin akpnin yerine chp iyi partinin hakim değil dediğin görüşünü
Bir Vatandaş
Bir Vatandaş 3 aylar önce
@ozan fidan Tam olarak hangi görüşümü eleştiriyorsunuz?
ozan fidan
ozan fidan 3 aylar önce
@Bir Vatandaş direk akpyi dedim herhangi bir dönemi demedim seçenek olarak görmediğin parti ülkeyi yönetiyor sadece eğer hadi 2013e kadar iyi diyosun 2013ten şimdiye kadar da o bahsettiğin partiler de yönetirdi ülkeyi
Faruk AYVAZ
Faruk AYVAZ 3 aylar önce
Yıllar sonra kendi fikir ve isteklerimi dile getiren bir siyasetçi.Ben bu programa katılsaydım tek bir farklı bişey söyleyemezdim.Fatih ALTAYLI bile hayranlıkla ve umutla adamı dinledi.Aidiyet hissi oluşturdu bende.
Kadir Türkmen
Kadir Türkmen 3 aylar önce
Ali Babacan Mansur yavaştan da imamoglundan da vizyonlu ve donanımlı birisin bence tek adayım kendisi..
Ömer dilki
Ömer dilki 3 aylar önce
Son zamanlardaki en iyi söylesisi Ali Babacan’in. Oldukca acik ve akici.
hz aydin
hz aydin 3 aylar önce
Babacan döneminde mısır tarlasında günlük 75 tl yevmiyeyle çalışıp 3 hafta içinde o dönemin son teknolojisi olan ps3'ü alabilmiştim. Şimdi bir doktor tüm maaşıyla bir ps5 alamıyor. Alın size ekonominin dünü bugünü. Rahata mı ermek istiyorsunuz? Basacaksınız mührü damlaya👊
Seo Yoo
Seo Yoo 2 aylar önce
@Murat Zırva! Google’a doktor maaşı yaz kardeş devlet verdiği maaşı paylaşıyor o zaman soğuk bir duş alırsın. Hadi maaşla aynı miktar döner al, ancak 8 bin eder. Şuan bin doların altına doktorluk yapan dünyadaki tek doktorlarız.
Faruk Öz
Faruk Öz 2 aylar önce
@ülgen koç Adam ekonomi bakanı ekonomi. Suriyelilerle ne işi olur ? Zaten adam bu yanlışlardan rahatsız olduğu için partiden ayrıldı yoksa ayrılmaz milletvekilliğine devam eder çorbasına bakardı. Biraz mantıklı olun şu adamı harcamayın. 1 doların 1.2 tl olduğu günleri yaşadık bu adam sayesinde
Osman yıldırım
Osman yıldırım 2 aylar önce
@Burak sen o sıcak para nereden aktı sanıyorsun
Bak devrim gördün mü?
Bak devrim gördün mü? 3 aylar önce
@Burak aynen şuan sıcak para yok zaten.
hz aydin
hz aydin 3 aylar önce
@Deniz Beytekin Hiçbir şey bilmiyorum yorumu olmuş. Kemal Derviş'in gizli kek tarifi mi vardı? Imf'nin sunduğu neoliberal ekonomi politikalarını tatbik etmeye çalıştı. Tabii yönetenler beceriksiz olunca Kemal Derviş bile fayda etmedi. Ali Babacan ve ekibi o programın iyi yanlarını aldı bazı maddeler ekledi bazilarını çıkardı. Sonuçta 2008'e kadar Toplam Faktör Verimliliği'nin artırarak büyüyen bir Türkiye ortaya çıktı. Bu konuda Kemal Derviş de Ali Babacan'ı öve öve bitiremiyor. Ondan sonra neden olmadı dersen Babacan'ın reform yapma talepleri reddedildi. Üzerinde 2 yıl çalışılmış Mali Kural ve Siyasi Etik Yasası gibi şeyler kanunlaşamadı. 2013'ten sonra iyice ayyuka çıkan otoriterleşme ile de zaten tepetaklak olduk. 15 temmuz ve Başkanlık sistemi de tüy dikti.
Ege Sonmaz
Ege Sonmaz 3 aylar önce
Başa kim gelirse gelsi, en kötü avrupa ile ilişkiler ve ekonomi yönetimi bu adama teslim edilmeli. Türkiye de gelmiş geçmiş en iyi ekonomi yönetimine sahip Ali Babacan dır.
Faruk Öz
Faruk Öz Aylar önce
@M E Ne sancısı Erdoğan 5 sene daha kalsın görürsün sancıyı. Onun maaşı 100 den 200 e çıkar sorun yok , sen kendi çoluk cocugunu düşün aklını başına topla.Dunyanin en çok küçülen ekonomilerinden biriyiz. Dolar 1 haftada 4 tl arttı ,suan birsey anlamıyorsun 2 3 ay sonra yüzde 100 zamlar gelsin o zaman görürsün sancıyı
M E
M E Aylar önce
@mert ali salman alternatifin kadar konus bence !
mert ali salman
mert ali salman Aylar önce
@M E günler geçmez rahat olun siz :) gececekmis bastakilerlemi ahshsjsjsjs
Bayram Ünlü
Bayram Ünlü 2 aylar önce
@M E Aynen.
M E
M E 2 aylar önce
Dunyada paranin bol oldugu zamanda ekonomi bakani olunca maharet bunda mi sandiniz ? Bugun ulke uretimle kalkinmanin sancilarini yasiyor..gececek bu gunler ama Babacan gibi en yakinindaki onu adam eden adama kelek atacak kadar asagilik , guvenilmez bir siyasetci ile degil !
SEMİH FİDAN
SEMİH FİDAN 3 aylar önce
Ekonomi ile alakalı kısımda mutlaka değerlendirilmesi gereken dürüst bir siyasetçi iş bilen insanlara ihtiyacımız var memleket olarak
Gunsmith
Gunsmith 3 aylar önce
Ali Babacan ne söylediğini biliyor. güven verici konuşmalar yapıyor. gerçek ekonomik durumu çok iyi ve net olarak özetliyor. bu ülkede görev yapmasını yürekten istediğim bir insan.
Ensar Kılıç
Ensar Kılıç 3 aylar önce
Bence ülkenin babacana ihtiyacı var.Parlementer sisteme geçilirse kendisini başbakan olarak görmek isterim
genc mehmet
genc mehmet 2 aylar önce
hayır en guzel verımı ekonomı bakanı olarak alırız ekonomı bakanı olmalı
Ali Geçer
Ali Geçer 3 aylar önce
Çok güzel bir programdır bu program sonrasında Ali Babacan hakkında kafamda tek soru kalmadı
b.y.
b.y. 3 aylar önce
maalesef bu kadar dürüst bir insan devlet yönetimine getirilmez çok üzücü.
Faruk Öz
Faruk Öz Aylar önce
@M E Erdoğan Başkan diye yanlış yapsa da doğru yaptın mı desin ? Yahu nasıl bir mantık var sizde anlamak mümkün değil. Bir insan her konuda uzman olamaz , Erdoğan da Peygamber değil herkes ona biat etsin. Ki AKP kurulduğu zaman hersey istişare ile yapılıyordu, son 10 yılda Erdoğan ben ne dersem o olacak diye tutturdugu için kurucularin yüzde doksani ondan ayrıldı hepsi bu. Bugün Bakanlık yapan insanların yarısı doğru düzgün Türkçe konuşamıyor be kör mü oldunuz
Zorro Zorro
Zorro Zorro 3 aylar önce
@Mehmet DEMİREL Mükemmel yorum, kardes. Çok isabetli yorum. Eline, yüregine, aklina saglik.
Mehmet DEMİREL
Mehmet DEMİREL 3 aylar önce
@M E bir insana kul köle olmak Allah'a hakarettir. İnsana değil ilkelere, doğrulara bağlı olmak Allah katında çok daha makul değil midir? İşte ilkelere, doğrulara yaşlanan Ali Babacan, o ilkeleri, doğruları darmadağın eden erdoğan. Senin tarafın ne?
Yunus Emre Bingöl
Yunus Emre Bingöl 3 aylar önce
@M E Erdoğan’ı destekler falan görülmedi,açık açık desteklemedi|,şimdi ne kadar doğru yapmış olduğunu içine edilen ekonominin durumundan anlayabiliyoruz
serzeniş xd
serzeniş xd 3 aylar önce
@M E Abdullah Gül kim? AKP nin kurucusu ilk başbakan ilk cumhurbaşkanı. Boş konuşmayın Erbakanı satanlara milli görüş gömleğini çıkarıp bop başkanlığına soyunanlara cevabın var mı?
Halil Afşar
Halil Afşar 3 aylar önce
işte bu.. ilk seçimde yapmamız gereken ilk tercih popülizm ve rasyonalizm arasında olacak sanırım. gerçekleri görmediğimiz ve konuşmadığımız zaman asla kazanamayacağız. Ali babacanı destekliyorum.
hasan yaremchuk
hasan yaremchuk 3 aylar önce
Harika adam . Bayılıyorum bu adama.. Artık Türkiye yi dünya da dış siyasette temsil edecek böyle özgüvenli , zeki ,bilgili, eğitimli bir adama ihtiyaç var.💝💯
Muhammet TÜRKMEN
Muhammet TÜRKMEN 3 aylar önce
donanımlı samimi dürüst bilgili ve tecrübeli! Tek adayım.
Faruk Öz
Faruk Öz 2 aylar önce
@Adolf Hitler Bu adam ekonomi bakanlığını bıraktıktan sonra Türk lirasının anasını ağlattılar önemli olan bu. Bu ülke sağ ve Sol partilerdeki moruklarin peşinden koştukça daha çok kaybeder. İlk defa gerçekten dinledim ve gerçekten donanımlı ve ılımlı 1 insan olduğuna kanaat getirdim. Boyle devam ederse oy verebilirim
Adolf Hitler
Adolf Hitler 2 aylar önce
@Emirhan 2015`de değil 2018`de ayrıldı 26. dönem Ankara milletvekilliği yapmış
Adolf Hitler
Adolf Hitler 2 aylar önce
@emre erdoğan hatayı 2009`da görüyor istifayı 2018`de veriyor böyle dürüst siyasetçilere ihtiyacımız var 🤣
Sosyalist Kgbci Şeriatçı İzmirli Afro Amerikan
Sosyalist Kgbci Şeriatçı İzmirli Afro Amerikan 3 aylar önce
@Emirhan hatayı 2009 yılında gördü ve sürekli partisini eleştirdi ali babacanın geçmişte yaptığı eleştiriler ve uyarılar diye bir video var orjinali silinmiş ama geri yayınlayanlar var git izle
Emirhan
Emirhan 3 aylar önce
@Volkan Yildirim siyasal islamcılar ile aynı yatağa girenlerden hayır gelmez
Yasin Çelik
Yasin Çelik 3 aylar önce
Deva nın kısa zamanda yükseleceğini düşünüyorum.
Bilgi Kurdu
Bilgi Kurdu 2 aylar önce
Şu an bile anketler %5-7 arasında gösteriyor neredeyse 40 yıllık mhp ile aynı, iktidar medyası ali Babacan ı göstermeye cesaret edemiyor çünkü kendi seçmenlerinin özellikle belli bi yaşın üstündekiler sosyal medya TRshow vs takip etmiyor saadece tv izliyor ve iktidar medyası trt de dahil sürekli yalan pompalıyor bi şekilde Ali Babacan Trt de habertürk gibi 2-3 tane programa çıksa oyların hızla eriyeceğinin farkındalar
yorumsuz Yorum
yorumsuz Yorum 3 aylar önce
Ali babacan gerçekten dersine iyi çalışıyor ama bizim millet çalışkanı edepliyi ahlaklıyı sevmez
A. E.
A. E. 3 aylar önce
Desene seveceğiz bu adamı...
mustafa kemal özyanık
mustafa kemal özyanık 3 aylar önce
İnşallah bu umutsuzlukları değiştirecek bir lider olur, insanlar artık çalıkanı liyakatliyi sever..
ömer faruk SAYIN
ömer faruk SAYIN 3 aylar önce
Maalesef öyle
BİLGİSAYARDAN OYUN OYNAYAN UNSAL
BİLGİSAYARDAN OYUN OYNAYAN UNSAL 3 aylar önce
Aynen Öyle
Kaan kaan
Kaan kaan 3 aylar önce
guldurdun
Erdal Aydemir
Erdal Aydemir 3 aylar önce
Ekonomide gerçekten güven veriyor.
eridanus
eridanus 3 aylar önce
1:15:46 "hukuk,güven ortamı olmazsa ülkeye sermaye girmez, öyle olunca kur artar, kur artınca da enflasyonu bozar" her şeyi açıklıyor aslında.
Mustafa Özyanık
Mustafa Özyanık 3 aylar önce
Ekonomi konuşurken mükemmel açıklamalar yapıyor ya, fatih altaylı bile diyecek bişey bulamıyor söylediklerine karşı, yolun açık olsun inşallah
mustafa kemal özyanık
mustafa kemal özyanık 3 aylar önce
Baba CANdır
Mehmet Arıkök
Mehmet Arıkök 3 aylar önce
Allah yar ve yardımcınız olsun ali bey.
Babacan Diyor Ki
Babacan Diyor Ki 3 aylar önce
İşinin ehli DEVA kadrolarıyla her şey düzelecek. Hiç şüpheniz olmasın.
Babacan Diyor Ki
Babacan Diyor Ki 3 aylar önce
@halit akbulut Bu videoda açıklamasını yaptı. 2009'da ilk istifasını vermiş. İzlemeni öneririm.
dagny
dagny 3 aylar önce
Yolunuz açık olsun inşallah." Bilim, mantık ve rasyonalite "
Mustafa Özyanık
Mustafa Özyanık 3 aylar önce
@halit akbulut kaç defa açıklamasını yapacak bu adam..
HASAN YILDIZ
HASAN YILDIZ 3 aylar önce
✓ İyi eğitim ✓ Uzlaşmacılık ✓ Ekonomi bilgisi ✓ Yurt dışında iş tecrübesi ✓ Yurt dışında lobi yapacak çevre ✓ Sanayici ve yatırımcı tarafından duyulan güven Tatava yapma eveti bas geç.
HASAN YILDIZ
HASAN YILDIZ Aylar önce
@M E Bu mesele bizim meselemiz değil. Bizim için önemli olan güçlü Türkiye. Birileri devleti boğuyorsa bunu ifade etmek hepimizin görevi.
M E
M E Aylar önce
@HASAN YILDIZ calinan tencerelerin markasi fissher, lagostina ...calinan yerler, Besiktas, Kadikoy, Cankaya..zavali fukara semtleri, calanlar marka montlu tipler..istenen bagimsuz kurt devleti, lgbt haklari, siyasi tutuklularin serbest birakilmasi..
Adolf Hitler
Adolf Hitler Aylar önce
@M E Ecevit döneminde gazeteciler haksız yere içeri atılmıyordu başbakanı eleştirebiliyordun bu yazar kasa meselesi uç bir örnek
HASAN YILDIZ
HASAN YILDIZ Aylar önce
@M E Bugün Fransa'dan Cezayir'e kimse göçmüyor. Bunun nedenini keşke biraz sorabilseydiniz.
HASAN YILDIZ
HASAN YILDIZ Aylar önce
@M E Boş tencerenin yıkamadığı iktidar yoktur. Hangi parti iktidara gelir kestirmek güç. Ama AKP'ye son kurşunu Agbal'ı görevden alanlar sıktı.
Betül Çelik
Betül Çelik 3 aylar önce
koltuk değil memleket için çabalıyor ben bu adamın samimiyetine güveniyorum
Akif
Akif 3 aylar önce
Bizim ülkede böyle bilgili akıllı ne dediğini bilen vizyoner adamlar kazanamaz. Nerede bir popülist var onu seçerler. Keşke gelse de ülkeyi yönetse ama bu ülkeye fazla.
ömer faruk SAYIN
ömer faruk SAYIN 3 aylar önce
Aynen öyle dostum. Herkes hakettiğini bulur. Maalesef bu millet daha fazlasını haketmiyor.
fightermafia
fightermafia 3 aylar önce
Her ne kadar ideolojisi ile hem fikir olmasam da oldukca egitimli ve.ulkeyi nasil yonetecegini bilen biri ali babacan. Guzel bir gelecek saglayabilir ulkemoz ici
Bora Kara
Bora Kara 3 aylar önce
Eğitim ile ilgili dediklerinizi tamamen katılıyorum. Diğerleri de ok, ikinci tura kalırsanız oyum size
mustafa ismet kaçmaz
mustafa ismet kaçmaz 3 aylar önce
Bravo Ali bey işte böyle devam edin.💪
akın büyükdağ
akın büyükdağ 3 aylar önce
Sağ görüşlü hiç degilim ama nasıl ümitlendim ülkem için 🙏🙏
Ehmed  Bewege
Ehmed Bewege 3 aylar önce
Ekonomik grafikler Özal'ın favori şeyleriydi. Daima gösterirdi. Şimdi Ali Babacan yapıyor. Özlemişiz ya 😂
mustafa kemal özyanık
mustafa kemal özyanık 3 aylar önce
İşin ehli harbiden
deniz dönmez
deniz dönmez 3 aylar önce
Gerçeklerin konuşulabilmesi ve durumun ortaya konması çok yerinde, güzel bir program olmuş.
Özgür Çiftçi
Özgür Çiftçi 3 aylar önce
Rez alın bu adam iktidar olur
Ebrar K
Ebrar K 3 aylar önce
Keşke Cumhurbaşkanı olarak görsek sayın Babacan’ı. Ama Türkiye’de harcanır barajı bile geçemez maalesef
Go Go Tv
Go Go Tv 3 aylar önce
Sen oy vermezsen ben vermezsem zaten gecemez destek vereceksin ki meclise girsin
Yusuf Burak Erol
Yusuf Burak Erol 3 aylar önce
Barajı hep beraber geçelim kıymetli arkadaşım.Umutsuzluğa gerek yok.İşi biliyoruz ehliyet ve liyakata önem veriyoruz. Gelin beraber başaralım.
halil evren
halil evren 3 aylar önce
Ekonomi - Dış İşleri - Eğitim - Tarım ve Ormancılık Deva kadrolarına verilmeli, Deva bakanları yönetmeli. Ülkenin can damarı ve kalkınması için en önemli alanlar bunlar. Aslında "Adalet" te eklenmeli ama o kadar bakanlığı Deva'ya vermezler. Deva Partisi yetişmiş vizyon sahibi Hukukçu kaynıyor. Bildiğim kadarıyla hukukçu mevcudu diğer partilerden fazla.
Yusuf Burak Erol
Yusuf Burak Erol 3 aylar önce
42 bin resmî üyemizin 2000 i hukukçu kıymetli arkadaşım.
orhan Yılmaz
orhan Yılmaz 2 aylar önce
Ali bey net bir kişiliğe sahip. Onun geçinemiyeceği kimse olmaz. Abd, Avrupa ve Rusya ile aklı, bilimi ve vicdanını dinleyerek yapacağı konuşma ile onlarıda ikna edeceğini düşünüyorum.
ASKIM AKDAG
ASKIM AKDAG 3 aylar önce
Güven veren liyakati yüksek bir adam 💯
tarihçi 42
tarihçi 42 3 aylar önce
Yolu açık olsun başarılı bir siyasetçi bence
YouTube Tv
YouTube Tv 3 aylar önce
Ali Babacan'ın konuşmalarına dikkat edin, yalan söylememeye dikkat eden yani yanlış bilgi vermemek için bu kadar kelimeleri tartarak konuşan bir adam daha tanımadım, çok ilginç.
mustafa kemal özyanık
mustafa kemal özyanık 3 aylar önce
Ekonomi konusunda bundan daha tecrübelisi yok zaten
YouTube Tv
YouTube Tv 3 aylar önce
@mustafa kemal özyanık tek başına iktidar olmasa bile bu adam ekonomi bakanlığı verilmeli, bu adamdan başka kimse ekonomiyi düzeltemez.
mustafa kemal özyanık
mustafa kemal özyanık 3 aylar önce
Bu üslubu zaten insanları etkiliyor, sakinliği ve ileriye dönük akıla ve bilime dayanan çözümleri muhteşem
Duhan Akdeniz
Duhan Akdeniz 3 aylar önce
inşallah güzel yerlere gelir ve tüm bu dediklerinizi yaparsınız sayın Ali Babacan
Hüseyin Ayyıldız
Hüseyin Ayyıldız 3 aylar önce
Çizgisini bozmayan sayın Fatih altaylı yaptığı programları seyretmek keyifli sayın Ali Babacan bilgi ve samimiyetine güveniyorum yolu açık olsun
Mustafa Özyanık
Mustafa Özyanık 3 aylar önce
1:37:42 Fatih altaylı: size yöneltilen en önemli eleştirilerden biri, bağırmıyor, çağırmıyor, masaya yumruğunu vurmuyor. Ali babacan:Benim tiyatro sanatına çok büyük saygım var ama siyasetin sahici olmasını çok önemsiyorum. 💯
mustafa kemal özyanık
mustafa kemal özyanık 3 aylar önce
Hazır cevap :)
Murat Atay
Murat Atay 3 aylar önce
Çok iyi anlatıyor projeler harika keşke seçilse anlattıklarını yapsa ama olmayacak ne yazık.
Murat Atay
Murat Atay 3 aylar önce
@Go Go Tv ittifaka girmezlerse vermem , oyum arıya gider.
Go Go Tv
Go Go Tv 3 aylar önce
En azından biz doğru olanı yapıp oy verelim umarım meclise girer ya
Mustafa Özyanık
Mustafa Özyanık 3 aylar önce
Son zamanlardaki en iyi söyleşisi, böyle devam
Selahattin Çetinkaya
Selahattin Çetinkaya 2 aylar önce
Kesinlikle
Serpil Deveci
Serpil Deveci 3 aylar önce
18 yaşındayım iki sene sonra ilk oyumu size vermek istiyorum gelecek vaat eden tek kişisiniz
Bilal YESİR
Bilal YESİR 2 aylar önce
@Yakup Kara git bi putunu tavaf et sen
Musa YANKIN
Musa YANKIN 2 aylar önce
Ali Babacan ve Fatih Erbakan ı yakından takip ediyorum. Ülkemiz için iyi olan olsun
Emre
Emre 3 aylar önce
Kanma kardeşim bu melek yüzlü şeytanlara
Yakup Kara
Yakup Kara 3 aylar önce
@İsa Mesih takipcisi Mavi akp li bunlar inanma Recep gel koltuk vereceğim derse bunlar koşa koşa giderler.
Alper Zor
Alper Zor 3 aylar önce
Yine çok akıcı bir yayın oldu. Ali Babacan yine akıl ve bilim ışığında soruları cevaplandırmış. Diğer siyasetçilerde göremeyeceğimiz bir bakış açısı bu :)
Adolf Hitler
Adolf Hitler 2 aylar önce
Profil fotoğraf ve yazdığın çok çelişiyor
mustafa kemal özyanık
mustafa kemal özyanık 3 aylar önce
Bilgi, kültür ve donanım olarak bir devlet adamında olması gereken herşey var, sakin üslubu ilede hayran bırakıyor, umarım yazık olmaz bu devlet tecrübesi..
halil evren
halil evren 3 aylar önce
​@Abdulrezzak ayıoğluayıboğanoğulları OYUN BÖYÜÜKK YEĞENİM... :)))))))))) Şaka bir yana cahil bir adam olduğunu düşünmüyorum. Gün gelecek sen de Babacan'a destek vereceksin. Bu seçim değil belki ama bir dahaki seçimde. Değişime açık ol.
Abdulrezzak ayıoğluayıboğanoğulları
Abdulrezzak ayıoğluayıboğanoğulları 3 aylar önce
@Alper Zor böyle politik bir cevaplada olayı çevirmen güzel :D yinede takdir ettim ideodaşların genelde küfürler cevap verdikleri için teşeşkkürler kardeşim tatlı cevaptı yinede bi düşün derim babacan abdullah gül ahmet davutoğlu bunlar 15 temmuz sonrası niye parti kurdular erol mürtecimler 15 temmuz öncesi bunları işaret ederek tayyip beyi kandıran elemanları var demişti chpli baş erdoğan düşmanı erol mürtecimlerden bHSEDİYORUM YANİ OYUNLAR BÜYÜK ÇOK ARAŞTIRMASAM BENDE BİLMEZDİM kılıçtaroğlu heryerde khklıları affedecğim diyor yani fetöcüleri bank asyaya para yatırmışda suçlanmış algısıyla yoo bende mecbur bi işe girdim maaş kartı ban asyaydı paramda yattı yatırdımda kimsede bişey sormadı bana algı bırak onu yanımda muhabeseci direk çalışanı fetöcülerden değilim diyo bunu işe biçok yer almamış burda az maaşa aldı patron çalışanında bank asyada çalışmıştır ibaresi koyuyorlar devlet koyuyor buda fetöcü değilim diyor devlet bana niye bunu yaptı ama devlet bilemezki hapsede atmayıp şerh koymuş yani evine hırsız girmiş kameradan baktın dışardada bu olaydan habersiz biri var hırsız çıkıyor gel kanki diyor bu kişiyle gidiyor sen ne düşünürsün buda bunu ortağı demezmisin gibi gibi
Alper Zor
Alper Zor 3 aylar önce
@Abdulrezzak ayıoğluayıboğanoğulları benim üzerimdeki tek forma Samsunspor forması :)
Buyuk Adam
Buyuk Adam 3 aylar önce
Bu ekonomiyi duzeltebilecek tek başbakan
İbrahim KAÇMAZ
İbrahim KAÇMAZ 3 aylar önce
Başarılar sayın Babacan.
Emre Balkaya
Emre Balkaya 3 aylar önce
Ali Babacan'a Oy vermiyorsanız vermeyin ama burdakileride rahatsız etmeyin boş boş konuşmayın,Ali Babacan'ı eleştiriyorum ayağına kendi partinizin propagandasını yapmayı bırakın.Soracağınız soruları internette araştırırsanız cevabını bulursunuz.Bu kadar basit.
Ozan Girgin
Ozan Girgin 3 aylar önce
Kültürlü ve Bilgili . Karizma bir Başkanımız olsun demokrasi ne özgürlük ne bilincinde bir insan olduğunu düşünüyorum Allah yolunu açık etsin inşallah
HASAN TAS
HASAN TAS 3 aylar önce
Eğitim ile ilgili dediklerinizi tamamen katılıyorum.
spartakus495
spartakus495 3 aylar önce
Güzel bir programdı, babacana 10 puan. Eleştiri ve çözüm önerileri ile birlikte, ha bu arada konuşma tarzındaki tutuklulukda kaybolmuş gibiydi sanki.
Abbas Elmalı
Abbas Elmalı 3 aylar önce
Bu halk öyle bir halk ki vergiyi üç katına çıkarsan ÖTV yi tavan yapsan, yasaklar koysan yine de isyan etmez, yavan ekmek yer yine de Allah'a şükür der, bu insanlar cahil diye zulüm etmeyin, insanlar ne şartlarda yaşıyorlar, bu halk dünyada en çok refahı halk eden haktır her siyasi bunu böyle bilsin ve ona göre karar alsın eğer aksini düşünen varsa basıp gitsin...
emre karakuş
emre karakuş 3 aylar önce
Tek oy vereceğim kişidir ali babacan
Faruk Öz
Faruk Öz 2 aylar önce
@sabahattin cenkiz Hedef 2023 dolar 15 tl olsa ne yazar Sayın Cumhurbaşkanı maaşa 1 zam daha cakar bitti gitti. Mantığa bak
Hakan Hakan
Hakan Hakan 3 aylar önce
@sabahattin cenkiz olsun bizim bizden başka kimsemiz yok oda bu vatanın evladı fikirler cakismis olabilir sonuçta oda bu güzel vatan için birşeyler yapmaya çalışıyor.
sabahattin cenkiz
sabahattin cenkiz 3 aylar önce
@burak belikrık verdigin oya yazik olacak % 1 bile alamayacak.devletimiz icin erdogana versen güclense bence daha iyi edersin yinede kendin bilirsin.yoksa birimi fonluyor seni deva partisinden?
burak belikrık
burak belikrık 3 aylar önce
Gönül rahatlığıyla gelecek için vericem devaya vermiyenlerede şimdiden saygilar
sabahattin cenkiz
sabahattin cenkiz 3 aylar önce
@Hakan Hakan erdoganin ekmegini yiyip tabagina tükürene saygi filan yakismaz
Bilgi Kurdu
Bilgi Kurdu 3 aylar önce
Ali Babacan düşünce yapısı ile bana benziyor, çok akıllı adam
Selim Uysal
Selim Uysal 3 aylar önce
Başbakanlığa uygun bir ''şekli'' var.
Zulha Isik
Zulha Isik 3 aylar önce
Ülkenin hangi lider yada parti tarafından yönetildiği değil, sistemin sağlam olmasıyla güven oluşur. Öyle bir anayasa ve sistem kurulmalı ki kim gelirse gelsin bozamasın. Bence tüm muhalefet partilerin odağı doğru sistemi inşa etmek olmalı.
Musa YANKIN
Musa YANKIN 2 aylar önce
Sistemler birer araçtır. Onun nasıl kullanıldığı ne olduğundan daha önemlidir bana göre
riozkan
riozkan 3 aylar önce
Parti diyorsun, zihniyetlerine bakmak lazım önce, en büyük muhalefet chp, 20 yıldan beri bir kere başkanını değiştirmemiş degistirememis, sence zihniyetleri nasıl? Sence bunların niyetlerinde nasıl bi devlet anlayışı var? Sence 20 yildir iktidarda olsa idiler başkanlarını degistirirmiydiler ? Akıl bilim ile yöneteceğiz diyor chp başkanı, 2018de tüm araştırmalar ortak aday çıkarın kazanın derken ortak aday çıkartmadılar, akıl bilim bu mu, ekmelettini aday olarak bu ulke onu ne koyabilen chp bi tane köylü teyze bulamamış ortak aday galiba. Anayasa vs yalan insanların niyeti çalmak olunca o anayasayı değiştirmek sadece vakit alır. Bizim kendjmizi sorgulamamız lazım, bunu yapan var mı? Ilk yapması gereken chp, kendilerinde neyi sorguladılar? Hala dertleri sadece koltuk, nasıl kaparız derdi, bu zihniyet koltuk bırakmaz. Biz blk kuruşundayız ve çıkmaya niyetine yok, mutluyuz
Cengiz Yildiz
Cengiz Yildiz 3 aylar önce
Adam gibi adamsın, çalışmalarını takdir ediyorum...
Volkan Yildirim
Volkan Yildirim 3 aylar önce
Erdoğanın bile cevap veremediği adama hain diyenleri gerçekten kınıyorum!
Ali Hoca ile Eğitime Dair
Ali Hoca ile Eğitime Dair 3 aylar önce
Ali Bey tam bir devlet adamı gibi konuşuyor gayet nazik ve nezaketli bir dille tamamen bilimsel ve verilere dayalı konuşuyor. Bir ülkeyi yönetecek kişi devlet adamı ağırlığıyla diplomatik dili bozmadan konuşmalı. Ona buna saydirip sokak ağzıyla konuşmak devlet adamlarına yakışmaz
Turgay çubuk
Turgay çubuk 3 aylar önce
Fatih Bey; Zincir marketlerin bilançoları ve detaylı gelir gider tabloları saklı gizli değil ki.. Halka açık şirketler bunlar. Bakarsanız görürsünüz yüzde kaç kârla sattıklarını. Bu kadar gizem yaratmaya ne gerek var? 4 işlem bilen herkes bu şirketlerin marjını hesaplayabilir. Yüksekse şikayet edersin, normalse normalmiş dersin.
METAVERSE
METAVERSE 3 aylar önce
Hükümet mesai paralarının hepsini vergi olarak kesiyor ve halk halen tepki göstermiyor. Ülkeye bak çay demle 😂😂😂
Ahmet Ari
Ahmet Ari 3 aylar önce
Akılcı bir lider
metin ekici
metin ekici 3 aylar önce
Sakin, samimi, durust, bilgili. Allah yar ve yardimcisi olsun. Boyle memleket evlatlarina ihtiyacimiz var
liveFREE
liveFREE 3 aylar önce
Adam gercekten cok klas...Tam bir devlet adami.
yusuf sas
yusuf sas 3 aylar önce
Ali Babacan her zaman beğendiğim bir şahsiyet ve kesinlikle her hangi bir işi çok iyi yapacağına inancım yüksek.Lakin geçmişe dönük bir şeyleri anlatırken haksızlık etmemek lazım.Recep Tayyip Erdoğan muhafazakar kesim adına çok cephede mücadele etti,çok musibetle belayla uğraştı ve büyük kazanımlar sağladı.Kapatma davasından tutun,Mit olayına,17-25 Aralık'tan,15 Temmuza kadar bir demokratik sistemde olamayacak bir sürü anormal olaylar oldu.Sanki her şey normalmiş ama Erdoğan eline yüzüne bulaştırmış gibi bir söylem büyük haksızlık olur.Liyakat tabiki esas ama minderi kaldırsan altından Fetöcü çıktığı bir ortamda hiç kimse liyakat arayamaz bu durumda ortaya sadakat çıkar,kim olsa aynı şeyi yapar.Şimdi burda Sayın Babacan'ın biz daha iyi yönetiriz iddiasına büyük saygı duyuyorum ve daha iyisini yaparım diyen herkese gönlümüz açıktır.Haksızlık,karalama,ben hep iyiydim hep doğruydum,hep onlar yanlıştı söylemi bu harekete bir şey kazandırmaz.Herkese göz kırpmasına da gerek yok.Birde şunu hesaba katmalı,yarın iktidar olduğunda öyle şeylerle karşılaşacak ki belkide yaptığı şeylere kendisi bile şaşıracak.Sadece bir bakanlık değil her anlamda göz önüne alması gereken bir sürü denge olacak.Kendisine başarılar diliyorum.
capitaner
capitaner 3 aylar önce
Sayın Erdogan Parti kapatma davası gibi işlerle uğraştı da o zaman neden şimdi parti kapatma davası sırasında yanına olanları trenden attı da o zamanlar kendisine karşı olanları yanına aldı. Kendi etti kendi buldu. Kİmse kusura bakmasın.
bünyamin çağlayan
bünyamin çağlayan 3 aylar önce
Bu dönem bilmem ama Türkiye'nin geleceğinde kesinlikle babacan varolacak!!!
Numan Tahmiscioglu
Numan Tahmiscioglu Aylar önce
Türk Milleti’nin İstiklal Savaşı’yla kazandığı egemenlik haklarının ifadesi olan Anayasa’nın ilk 4 maddesine, gerekirse değiştirmeyi tartışırız diyen Babacan’a oy vermeyi düşünürsem ömrümün hayrını görmeyeyim. Biz de sana Türk Milleti’nin egemenlik haklarını tartıştırdık sanki Babacan.
Burak Kaya
Burak Kaya 3 aylar önce
ülkede en az 3 lü koalisyon ve parlementter rejıme gecilmedıkçe hıc bırsey düzelmez.
Ali Sanli
Ali Sanli 3 aylar önce
Ali Babacan ve Kemal Kilictaroglu siyasetici olarak Tayip Erdogan ve Meral Aksener kadar iyi olmayabilirler ama gerek yönetim bilgisi ve becerisi gerekse toplumun herkesimini kucaklayabilme potansiyeli acisindan cok cok öndeler! bence Türkiye nin cok acil kucaklasmaya ve iyi yönetilmeye ihtiyaci var
Doğan Gültekin
Doğan Gültekin Aylar önce
Bu program, Ali Babacan konusunda kafa karışıklığı yaşamama sebep oldu. Çok donanımlı ,dış ve ekonomik ilişkilerde de kendini kanıtlamış biri. Sanırım seçim zamanında tercihim kendisinden yana olabilir. Ölçüp, tartacağız. :)
Mehmet Savan
Mehmet Savan 3 aylar önce
Bu programa, Kılıçdaroğlu, Meral Akşener, Muharrem İnce, Davutoğlu gibi liderler geldi, ama en açık en samimi en rahat konuşan ve kendinden emin projeleri hazır, ne yapacağını en iyi bilen, en karizmatik sayın Babacan.
Media Box
Media Box 2 aylar önce
hatayı 2009'da gördü 2015'te ayrıldı bruhhh. Babacan bir yesman'dir duruşu ve sabitliği yoktur tipik bir liboş
Mustafa Özyanık
Mustafa Özyanık 3 aylar önce
Aynen öyle ne yapacağı çok iyi bilen biri, özellikle ekonomiye çok hakim
mehmet Kabaçalı
mehmet Kabaçalı 2 aylar önce
Bütün bak abartisiz butun muhalefetin bu adamin etrafinda toplanmasi gerekiyor buda son şans!
hasan yaremchuk
hasan yaremchuk 3 aylar önce
1:37:40 Ali bey neden Bağırmıyor , çağırmıyormuş... Siz hiç Alman, ingiliz yada diğer batı ülkesi parlamentosunda bağırıp çağıran bakanlar , parti başkanları gördünüz mü? Türkiye de ise 2 şeye bağırılır; 1- Hayvanlara 2-Laftan anlamayan insanlara. Bahçeli ve erdoğan neden bağrarak konuşuyorlar , şimdi anladınız mı Fatih Bey ?😀
Cotto Migoz
Cotto Migoz Aylar önce
Babacan döneminde gercekten para kazanıyorduk ve alım gücümüz vardı ekonomik anlamda gayet iyiydi piyasa bunu kimse inkar edemez.
İbrahim Yıldız
İbrahim Yıldız 3 aylar önce
Ali Babacan'a tepkiliydim...Fakat şimdi seçeneklerim arasında açıkçası...
Beril EYLÜL
Beril EYLÜL 3 aylar önce
Ali beye inanıyor güveniyorum
Turgay Karagoz
Turgay Karagoz 2 aylar önce
Artık genç , Amerika da yüksek tahsil, yabancı dil , Türkiye de okul birincilikleri EKONOMİ yi iyi bilen böyle genç başkan olsa kötü mü olur artık.
Hatice Guven
Hatice Guven 3 aylar önce
Türkiye yolunuz acik olsun
Ferhat Gozubuyuk
Ferhat Gozubuyuk 2 aylar önce
Gelecek vaat eden ve her alanda uzman bir kadroya sahip bir parti oluşumu görüyorum. Bence Ali Babacan'ın her anlamıyla en iyi şekilde ülkeyi yöneteceğine inanıyorum.
Muhsin Yazıcıoğlu
Muhsin Yazıcıoğlu 3 aylar önce
İşsizlik Sorununu Ortadan Kaldıralım Artık
TürkishMood
TürkishMood 2 aylar önce
51:20 fatih altaylının üzüntüsü her şeyi anlatıyor.. Bu yüzden seviyorum bu adamı
Alpay Oncu
Alpay Oncu 2 aylar önce
Bana göre geleceğin Başbakanı Ali Babacan dır. Hem eğitimli hem de bilgili. Tam donanımlı.
mustafa kemal özyanık
mustafa kemal özyanık 3 aylar önce
Oldukça açık ve net güzel söyleşi olmuş 👏👏
Memet Ferman
Memet Ferman 2 aylar önce
başkanım keşke seçim beyannamesine şu ücret konusuna değinseniz türkiye bir aile asgari ücret 2825 tl ise bundan bu aile bir ay geçiniyorsa bundan sonra millet vekili olacak vatandaşlarda aynı asgari ücret maaşı alsınlar bakalım bu vatanı seven kaç kişi hizmet için fedakarlık etmeyi göze alıyor saygılar....
World View
World View 3 aylar önce
Ali BABACAN 🤍💙😎
Mehmet Tüzüner
Mehmet Tüzüner 3 aylar önce
sadece bir kere beğenebiliyor olmak üzücü , Merkez Bankamız bağımsız kalmadığı sürece çok çok çok çok büyük bedeller ödemek zorunda kalacağız
Mehmet Tank
Mehmet Tank 2 aylar önce
Sayın Babacanda bir siyasetcide aradığımız, ancak bulamadığımız, konulara hakimiyet, liyakat, güleryüzü buluyorum Sırf bu yüzden bile oyum DEVA partisine
Mehmet yıldırım
Mehmet yıldırım Aylar önce
DİKKAT! İki defa size sorulan "zamanınızda TL değerli değil miydi?" sorusuna, "bizim zamanımızda ihracat şu kadar arttı" diye cevap verdiniz. Neden zamanınızda ithalatın ne kadar arttığını da açıklamıyorsunuz? Sizin övündüğünüz 2003-2008 arasında Türkiye dünyada en yüksek reel faiz veren ülkeydi. Yalan ise lütfen buraya YALANDIR diye yazınız. Sizin o "saadet dönemi"nizde ihracatın ithalatı karşılama oranı % 60 ların da altına düşmüştü (ortalama % 60 dolayında). Yalan ise lütfen YALAN deyiniz. Bu saadet (!) döneminde, dış borç miktarı 130 milyar dolardan 400 milyar doların üzerine çıktı. 2002'de 1.7 olan kur her sene düşe düşe 2008'de 1.15 e geldi ki bu politika Türkiyenin reel sektörünü baltaladı ve dışa bağımlı hale getirdi, ithalatı ve borçlanmayı arttırdı. Neden bu politikanın hatalı olduğunu kabul etmiyorsunuz?
Murat Kenan Serkan
Murat Kenan Serkan 3 aylar önce
Türkiyede gelişmekte olan bir savunma sanayi var. Bu konuda detaylı görüşlerini de dinlemek isterdim. Libya, Suriye, Azerbaycan hakkında doğu Akdeniz konusunda ne düşünüyor.
abe
abe 3 aylar önce
🇹🇷❤️💡
hayseninusername
hayseninusername 3 aylar önce
Evet Babacan döneminde ekonomi iyiydi, dolar 1.25-1.35 bandındaydı ama nasıl.Özelliştirmelerle ve Türkiye'ye faiz karşılığı giren sıcak paralarla olmasın sakın. Şu an satacak birşey kalmadı sıcak paranın faizini ödeyecek parada yok kasada. O zaman mecbur şimdiki gibi vergiye işi bağlayacak değişen birşey olmayacak yani.
Osman yıldırım
Osman yıldırım 2 aylar önce
Knk özelleştirme kötü birşey değil 1900lerde yaşamıyoruz devletin fabrikası olmaz
Asil İnsan
Asil İnsan 3 aylar önce
Fatih bey güzel sorup, program yapıyor
Muhammet Aslan
Muhammet Aslan 3 aylar önce
Arkadaşım üniversite kazandı yurtta bir oda da 3 kişi kalıyorlar kişi başı 1600tl heryer yurt heryer ev zaten onda sıkıntı yok mevzu fiyatları
Ahmet arif ÖNER
Ahmet arif ÖNER Aylar önce
Avrupada işçi olarak çalışan biri 3000 evroya çalışırken.bunun tl karşılığını siz hesaplayın.bugün Türkyede çalışan bir işçi bu işçide 5 nüfusluysa.Geçimini aldığı asgari ücretle nasıl yapacak.sonra gençler niye dış ülkelere gidiyor diyoruz.
Hamza Yazıcıoğlu
Hamza Yazıcıoğlu 3 aylar önce
Gençlerin tek tercihi olacağınıza inanıyorum
Hürkan
Hürkan 2 aylar önce
babacanın siyasi görüşünü beğenmiyorum ama akpnin oylarını azaltma amacında çok iyi ilerliyor. ülke akpden kurtulunca muhalif bir parti olarak çok iyi işler çıkaracağına inancım tam.
Profesyonel şaka videoları
Profesyonel şaka videoları 3 aylar önce
böyle devam
Mustafa Özyanık
Mustafa Özyanık 3 aylar önce
6:47 milli bayramlar ve vals sorusu, 8:51 cevab kısmı, 10:51 valsa veya herhangi bir sanat türüne karşı değiliz.
FrogPrince Rush - Level 24 Gameplay
0:31
Gamerunss
görünümler 4,6 Mn
Arka Sokaklar 611. Bölüm Fragmanı - 2
0:51
Arka Sokaklar
görünümler 1,3 Mn
Yargı 17. Bölüm Fragman
1:01
Yargı
görünümler 1,7 Mn
#CANLI - Mansur Yavaş Teke Tek'te soruları yanıtladı
1:40:24
Teke Tek Özel - 8 Ekim 2017  (Bilimin Tarihi)
3:07:30
Habertürk TV
görünümler 2 Mn
Jahrein ile #KKHA Programına Konuk Oldum
3:21:04
Ali Babacan
görünümler 216 B
FrogPrince Rush - Level 24 Gameplay
0:31
Gamerunss
görünümler 4,6 Mn