Ekonomi dün nasıldı, bugün nasıl? | Teke Tek - 26 Eylül 2021

  görünümler 115,851

Habertürk TV

22 gün önce

Fahiş fiyatların sebebi marketler mi, sorumlu kim? Eğitim için hangi projeleri düşünüyor? AK Parti'de neyi eleştiriyor? Erdoğan ve Biden neden görüşmedi? Yurt sorunu var mı, yok mu? DEVA Partisi'ne ilgi nasıl? Ekonomide büyümenin formülü ne? Kürt sorunu var mı, yok mu? Cumhurbaşkanı adayı kim olmalı?

AK Parti'de neyi eleştiriyor?
Ali Babacan: "Bütün yetki ve güç Sayın Erdoğan'ın elinde ama buna rağmen sorunlar çözülemiyor. İstişare kültürü kalmadı. Sayın Erdoğan'ın yanında artık dürüst ve işinin ehli insanlar yok"

"İster laik cephede olsun ister dindar kesimde kimse kendi yaşam görüşünü ve tarzını başkasına dayatmasın istiyoruz. Rövanşist duyguların bitmesini temenni ediyoruz"
Ali Babacan, milli bayramlarda "gönderme" polemiğini yorumladı

"İlk istifa mektubum 2009'dur. Çünkü insan kaynağı ile ilgili bozulma vardı. 2011 yılında ikinci istifamı verdim. Sonraki senelerde sorunlar çok büyüdü ve kangren gibi her yeri sardı"
Ali Babacan, AK Parti'den istifa sürecine giden olayları anlattı

Eğitim için hangi projeleri düşünüyor?
Ali Babacan: "Zorunlu eğitimi 3 yaşından itibaren başlatacağız. Üniversiteleri hayat boyu öğrenme merkezi haline getireceğiz. YÖK'ü kaldıracağız. Uzun vadeli bakacağız. Eğitimi özgürleştireceğiz"

Fahiş fiyatların sebebi marketler mi, sorumlu kim?
Ali Babacan: "Hükümet uyanıklık yapmaya çalışıyor. Kendi üstüne gelen enflasyon ve hayat pahalılığı baskısını beş zincir markete yükleyip aradan çekilmek istiyor. Döviz kuru da fiyatların artmasına neden oldu"

Erdoğan ve Biden neden görüşmedi?
Ali Babacan: "Türkiye ve ABD'nin bir sürü gündemi var. Yüz yüze görüşülmesi gereken konular bir şekilde görüşülmeli. Bir dönem nötr konuşuyordu. Şimdi görüşme olmayınca olumsuz konuşmaya başladı"

Cumhurbaşkanı adayı kim olmalı?
Ali Babacan: "Seçim kararı alındığında o günkü eğilime ve taleplere göre her parti kendi adayını da ortak adayı da çıkarabilir. Bugün itibari ile fazla konuşulan bir seçenek yok"

Teke Tek'te Fatih Altaylı sordu; DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan yanıtladı.

YORUMLAR
GÖKHAN ÖZBEK
GÖKHAN ÖZBEK 23 saatler önce
46:50 bir arkadaşım okulu bıraktı ve biri bırakmadı ama çok yoruldu
A. E.
A. E. Gün önce
Giydiği takım kendisine çok yakışmış. Lacivert, beyfendinin üzerinde daha bir ANLAMLI duruyor.
RecepC Oguz
RecepC Oguz Gün önce
Parlamenter Sistem2 DEVA! Devlet memur alımında mülakata son liyakata devam. Soruları çalınmayan yazılı sınav ile hak eden kazanacak
RecepC Oguz
RecepC Oguz Gün önce
Tarımın Devası2 Dünyada nüfusun arttığı toprağın aynı kaldığı yerde Çiftçinin traktörüne, toprağına haciz gelmeyecek (Yönetici Siyasetçi cebini düşünmezse Türkiye kalkınır)
Çetinkaya çetinkaya
Çetinkaya çetinkaya 4 gün önce
Popilizim bu memleketi ve istikbalimizi uçuruma atmaktır. Popülizm ve faşizme hayır bilgiye, liyakata, ilme evet...
Murat Kenan Serkan
Murat Kenan Serkan 4 gün önce
Türkiyede gelişmekte olan bir savunma sanayi var. Bu konuda detaylı görüşlerini de dinlemek isterdim. Libya, Suriye, Azerbaycan hakkında doğu Akdeniz konusunda ne düşünüyor.
Mehmet Demirli
Mehmet Demirli 4 gün önce
ali bey insanlara zerre samimi gelmiyorsunuz
Dump Humor!
Dump Humor! 3 gün önce
Hayır samimi geliyo
Burak Altinsoy
Burak Altinsoy 5 gün önce
Hepsi ayni topun Kumasi.
mustafa kemal özyanık
mustafa kemal özyanık 5 gün önce
Oldukça açık ve net güzel söyleşi olmuş 👏👏
Summani Gur
Summani Gur 6 gün önce
ÖZEL ÖĞRENCİ YURTLARI DA İKİ KATINA VARAN KİRAYI İSTİYORLAR. BU YÜZDEN ĞNİVERSİTEYİ BIRAKAN ÇOK ÖĞRENCİLER VAR. HATTA ELEKTİRİK SU VS ÜCRETİNİDE ÖDEMEK ZORUNDA KALIYORLAR KENDİMİZ BUNU BİZZAT YAŞIYORUZ. FİYATLARIN SRTIŞINDA FIRSATCILIĞIN PAYIDA ÇOK BÜYÜK. TEK BİR ODA BİR KAROLYA YA 1700 2000 TL İSTİYORLAR. HELE YABANCI ÜLKEDEN İSENİZ İŞİNİZ DAHA DA ZOR. OKULLAR TATİL OLDUĞUNDA YURTLARIN ÇOĞU PANSİYON OLARAK DA KULLANABİLİYORLAR.
ODİNİN OĞLU
ODİNİN OĞLU 7 gün önce
Tipik Bir siyasal İslamcı sadece ekonomi yönetim modellerini seviyorum bu yüzden kendisine oy vermeyi düşünen bir vatandaşım
metin ekici
metin ekici 9 gün önce
Sakin, samimi, durust, bilgili. Allah yar ve yardimcisi olsun. Boyle memleket evlatlarina ihtiyacimiz var
Klass LiFE
Klass LiFE 9 gün önce
Doğu ve Güneydoğuda ki Kürt seçmene sesleniyorum: HDP gelecek seçimde Kürt sorununu ortaya çıkaran kemalistlerle ittifak yapacak gibi, bu yüzden Ali Babacan'ı destekleyin. çünkü bu adam adil paylaşım ve sosyal-devlet vaad ediyor.
Baki Sarı
Baki Sarı 11 gün önce
Davasına ihanet eden yok olur gider nokta.Sevilmiyorsun ali.Amacınız Ak partiden %1 oy azaltabilirmiyiz %49 a düşürürmüyüz hesabı...Allah fırsat vermesin..
Ali Hoca ile Eğitime Dair
Ali Hoca ile Eğitime Dair 12 gün önce
Ali Bey tam bir devlet adamı gibi konuşuyor gayet nazik ve nezaketli bir dille tamamen bilimsel ve verilere dayalı konuşuyor. Bir ülkeyi yönetecek kişi devlet adamı ağırlığıyla diplomatik dili bozmadan konuşmalı. Ona buna saydirip sokak ağzıyla konuşmak devlet adamlarına yakışmaz
Cecen Cecen
Cecen Cecen 12 gün önce
Ali Babacan döneminde berbat idi sn kilicdaroglu söylüyor.
ahmet selçuk
ahmet selçuk 13 gün önce
Akp nin yan cari akp neyse buda o bu değilmi tukiyenin bugünkü karanlık günlerine gelmesini saglayan projelere imza atan bu değilmi Ergenekon balyoz iftiralarini atan ülkemize bela olan
Kadir Türkmen
Kadir Türkmen 14 gün önce
Ali Babacan Mansur yavaştan da imamoglundan da vizyonlu ve donanımlı birisin bence tek adayım kendisi..
Alparslan kürşad Yılmaz
Alparslan kürşad Yılmaz 14 gün önce
Millet ittifakının ekonomi bakanı kesinlikle babacan olması lazım artık insanlar bu ucuz siyasetten kutuplaşma dan kahve ağzından Nikki akraba akrabayla kavgalı oldu
Ali Yurdakul
Ali Yurdakul 14 gün önce
ARTIK Bağıran çağıran zırlayan iki yüzlü siyasetçi istemiyorum,!! ülke İnönü zamanından şu Ana kadar çok ayrıştı ve yoksulluk kavga fitne fesat gördü!!! Sakin konuşan ve düşünen iş yapan! Her gün TV kere çıkmayan ama iş bitiren Cumhurbaşkanı istiyoruz...
Muhammet Aslan
Muhammet Aslan 15 gün önce
Arkadaşım üniversite kazandı yurtta bir oda da 3 kişi kalıyorlar kişi başı 1600tl heryer yurt heryer ev zaten onda sıkıntı yok mevzu fiyatları
Bitabik
Bitabik 15 gün önce
Esenyurttaki o çirkin ötesi çok katlı dev binalar bunlarınmış korkunççççç estetik zevkten yoksun …rezalet.ülke bunlar seçilirse ne hale gelir siz düşünün.heryer gri heryer fabrika herşey geometrik herkes robot metropolis distopyası gibi..Babacan …çok mekaniksin, sanat ve estetikle özellikle doğa ile tanışmanı dilerim.bu kadar analitik zeka da fazla ve de zararlı.
hal cal
hal cal 15 gün önce
market'ler zinciri CHP`nin kontrolun`da 2003"de sıfırlar atılınça 1 dolar " 1 lira" kave sütü 80 kuruş olması gerekirken! simdi sıkı durun market'ler zinciri sütün fiyatını kaç yazmışlar? 10.lira...!!? zamı yapan market'ler zinciri!!? suçu devlete atarlar!?.
liveFREE
liveFREE 15 gün önce
Adam gercekten cok klas...Tam bir devlet adami.
Cihana Alp
Cihana Alp 15 gün önce
Ekonomi bakanı olabilir yeniden.benim oyum Meral başkana,
berna ucar
berna ucar 15 gün önce
Siyasetcileri samimi bulmadigim ve oy için alti boş türübünlere oynayan ona buna sataşan mahalle kavgasi tarzi konuşmalari yada var olan hükümeti sirf elestirip karalayip hic cözüm konuşmayan icimizi bayan prim yapmaya calisan halleri yüzünden bir siyasi gördüm mü dinleyemiyorum otamatik kanali değistiriyorum.. sonrada ortada oy verecek parti mi var diye umudumu yitirdiğim bi ortamda ilk defa sonuna kadar içim umutla dolarak izledim bi siyasiyi ve heyecanlandim acikcasi .. aradiğim kan bulundu 👍
Halim Kiroglu
Halim Kiroglu 16 gün önce
Dikkat iyi satıcıdır. Mıy mıy da mıy mıy. Kalleşler.Yorumcular fikirlere saygım var. Ali nin döneminde ekonomi iyi idi. Neden? Fetö ayaklanmalar yani CİA faaliyetleri 0başlamammıştı. Gezi olayları, 17/25 ayaklanmaları. Pkk terör örgütü eylem yapmıyordu. Teröre 8,9 sene kurşun sıkılmadı. Devlet şimdi sınır ötesi operasyonlar yapıyor. Maliyetini bilen var mı? Pkk ile anlaştılar. Eyaletler kurulmayınca CİA, Fetö, Pkk tam gaz terör faaliyetlerine devam etti. Fetö nün iş adamları ve yandaşları parayı yurt dışına kaçırdılar. Türkiye küllerinden doğuyor. Sabır. Ali Babacan kimdir? Kapalı çarşıda esnaf. Bir insan davasına bu kadar ihanet etmez. Dinsizler le bir olup bu ülkenin ve dünyanın liderine cephe almaz. Umarım hatasından döner. Kılıçdaroğlu mu bu vatanı kurtaracak. Kahvehane siyasetçisi.Pkk terör örgütü diyemiyor. Akşener öyle, Babacan da öyle. Demirtaş özgürlük diyen teröristtir. O Demirtaş başkan Aponun heykelini dikecek. Pkk silahlı kürt direnişidir diyor. Sizde bu adamların peşinden gidin. Ak Partiye oy vermek zorunda değilsiniz. Ama Terörde destek verenlerle beraber olmayın.
halil evren
halil evren 14 gün önce
okay baby.
YouTube Tv
YouTube Tv 16 gün önce
Ali Babacan'ın konuşmalarına dikkat edin, yalan söylememeye dikkat eden yani yanlış bilgi vermemek için bu kadar kelimeleri tartarak konuşan bir adam daha tanımadım, çok ilginç.
mustafa kemal özyanık
mustafa kemal özyanık 9 gün önce
Ekonomi konusunda bundan daha tecrübelisi yok zaten
YouTube Tv
YouTube Tv 10 gün önce
@mustafa kemal özyanık tek başına iktidar olmasa bile bu adam ekonomi bakanlığı verilmeli, bu adamdan başka kimse ekonomiyi düzeltemez.
mustafa kemal özyanık
mustafa kemal özyanık 10 gün önce
Bu üslubu zaten insanları etkiliyor, sakinliği ve ileriye dönük akıla ve bilime dayanan çözümleri muhteşem
Yunus Emre Şahin
Yunus Emre Şahin 16 gün önce
Şu adamın yetki sahibi olacağı bir siyasete oy vereceğime gider Erdoğan'a veririm.
Ebu Hanife
Ebu Hanife 16 gün önce
Ya bırakın bu feto cuyu neymiş genç mis
Eren Kutluk
Eren Kutluk 16 gün önce
Ekonomi bakanı olarak denensin bu adam başbakan meral akşener cumhurbaşkanı kılıçdaroğlu mu ?
Gezgin Tv
Gezgin Tv 16 gün önce
Ankarada buyuk bir firmada ihracat bolge yoneticisiydim yillarca bu sektorde ulkeye milyon dolarlar kazandirdim ama gidis kotuye gittigi icin Amerikaya tasindim ve burda suan kuryelik yapiyorum. Cok sukur parada biriktirebiliyorum yasam kalitemde cok iyi. Ulkeye cok yazik oldu!
Adem ÇAKIR
Adem ÇAKIR 16 gün önce
Valla Ak partide soğuma var doğru ama.. 1 arayışda yok..Kızgınlık var, 2000 den sonraki emeklilerin intibak ve zam istekleri buda 6 milyon civarında... Şahsen 1 arayış içinde değilim ..kızgınım düzelme olmazsa tepkimi gösterecem sandığa gitmeyecem.. Sanada vermem... Ak partide iken 1 başka partiye gidip RTE gitsin diye bu oyunları sergilemiş birine oymu vereicem. Çıkıpta hayır o öyle değil demedin savunmadın..yalan demedin... Bir şirkette arkadaşlıkta veya dostlukta Bu tür davranış sergileyen kişilere ne denir ?
Naci Akbay
Naci Akbay 16 gün önce
Kim? Ne iş yapar
Naci Akbay
Naci Akbay 16 gün önce
Kim bu ne iş yapar? Tanıdıkmı?
halil evren
halil evren 14 gün önce
Yok değil, işine bak sen bişey yok.
arif volkan
arif volkan 16 gün önce
Babacan benim oyumu aldin guzel mukakat
arif volkan
arif volkan 16 gün önce
Fatih altayli sen ne guzel soru soran bi adamsin cok farkli cok cesur nokta atisi sen ol sen turkiyeye lazimsin
ALP ASLAN
ALP ASLAN 17 gün önce
👍🏻👍🏻👍🏻
Akıllı Çocuk
Akıllı Çocuk 17 gün önce
1. Sağcı,solcu,dindar,dindar değil, Kürt,Türk, Alevî, Sünnî,... gibi ayrım yapmadan ülkenin ortak değerleri ve ortak amaçlarında toplumu birleştiren 2. Modern, çağdaş, aktüel... 3. Rüşvet ve torpili yüzde yüz kaldırıp liyakati getiren, işi ehline veren 4. Bilime ve sosyokültürel hayata önem veren, 5. Kişilerin yönetimini değil adil bir yonetim sistemi kurmayı gaye edinen Bir adaya oy vereceğim.
Cenk Yıldırım
Cenk Yıldırım 17 gün önce
Kurusıkı sallamıyor. Kemal ve Meral boş boş sallayıp duruyorlar. Sürekli laf...Yapacaz edecezler havalarda uçuşuyor. Nasıl yapacaklarına hiç değinmiyorlar. Çünkü onlar da bilmiyor. Babacan ekip çalışmalarını tamamlamış, fizibiliteleri çıkarmış, nasıl yapacağını da anlatıyor. Ayrıca şuana kadar yaptıkları da bundan sonrasının teminatı. Kemal ve Meral'de ise geçmişlerinde ne yaptılar da geleceklerinde ne yapacaklar... İmamoğlu'na hiç değinmiyorum bile. Babacan'ın olduğu yerde İmamoğlu kapıkulu olur ancak.
Cengiz Yildiz
Cengiz Yildiz 17 gün önce
Adam gibi adamsın, çalışmalarını takdir ediyorum...
Oglum Ela
Oglum Ela 17 gün önce
Cok sacma konustun babacan!Bu Ülke Cumhuriyetle yönetiliyor nezamandan beri Bu ülkenin Önemli günlerini kutlamak baskalarini tehdit etmek manasina baskalarini rahatsiz etmek manasina geliyor?Rahatsiz olanlar Vatan haini ermenidir ozaman.
Emrecan Taşgın
Emrecan Taşgın 17 gün önce
Sanırım oyum kaydı 😅
zytv
zytv 17 gün önce
Ne dese boş , siyasal islamcı her zaman siyasal islamcıdır ve bu ülkeye zerre faydası olmaz sadece zararı olur
Ahmet 2000
Ahmet 2000 16 gün önce
Mufredatta evrim teorisinin okutulmasi gerektigini soyluyor. Kilicdara sor bakalim evrimin ne oldugunu bile bilmez
deniz dönmez
deniz dönmez 17 gün önce
Gerçeklerin konuşulabilmesi ve durumun ortaya konması çok yerinde, güzel bir program olmuş.
Erdem savaş
Erdem savaş 17 gün önce
Sayın Babacan'ın duruşunu destekliyordum.En son aşı hakkında söylediklerinden sonra küreselcilerin güdümünde olacağı anlaşıldı. O yüzden oy vermeyeceğim.
halil evren
halil evren 16 gün önce
Aşı yüzünden oy vermeyecekmiş... peki canım.
Mehmet Tüzüner
Mehmet Tüzüner 17 gün önce
sadece bir kere beğenebiliyor olmak üzücü , Merkez Bankamız bağımsız kalmadığı sürece çok çok çok çok büyük bedeller ödemek zorunda kalacağız
halil evren
halil evren 17 gün önce
Ya baştan sona izleyin bu kadar nitelikli kaç tane siyasetçimiz var? Bırakın artık şu ideolojik saplantıları ya! Yok eskiden AKP liymiş, yok daha önce niye konuşmamışşş.. yok bunların hepsi aynıymış... Yok işte Erdoğan'ı satmışmış... yokk şuraya buraya imza atmışmışş... Yok siyasal islamcıymış... Mavi lacivert AKP imişşş... Yeter artık. Böyle nitelikli insanlar kaç tane var?. Namuslu olmak yetmiyor artık, hem namuslu hem de donanımlı olacaksın. Uluslararası camiada saygınlığın olacak, hatta yabancı dilin olacak. Bu insanlar gerçekten bu ülkeye refah getirecek, ülkeyi geliştirecek insanlar.. İdeolojik saplantılarınız uğruna harcamayın.. Bu insanlara bir şans verin.. Vereceğiniz oya pişman etmeyeceğine adım gibi eminim. Ben hayatını dini değerlere göre yaşayan bir insan değilim. Oyumu, dürüstlük , akıl ve bilimden yana kullanacağım. Bu insanların desteklenmesi gerekiyor. Yoksa bu bataklıktan çıkamayacağız.. Tekerleğin çarkı gibi kim üste çıkarsa o alttakini ezecek.. Huzur, refah yüzü göremeyeceğiz.. Babacan ve kadrosunun bu ülkeye muazzam faydalı olacağını düşünüyorum.
halil evren
halil evren 14 gün önce
@Yunus Emre Şahin Senin hayatın kadar bebe.
Yunus Emre Şahin
Yunus Emre Şahin 16 gün önce
Kaç tane siyasetçinin oturup röportajını izledin de konuşuyorsun lan asffsasafasf
Welnux
Welnux 17 gün önce
kürt sorunu nedir? sorusunu beklerdim Fatih abiden
keathing weltonlu
keathing weltonlu 18 gün önce
Türkiye'nin en donanımlı lideri ama siyasal İslam denen virüs damarlarında akıyor.
keathing weltonlu
keathing weltonlu 16 gün önce
@Ahmet 2000 o vals tepkisi bana çok şey anlatti
Ahmet 2000
Ahmet 2000 16 gün önce
Evrim teorisinin mufredatta okutulmasini savunan adama siyasal islamci diyorsun. Kilicdara sor bakalim evrimin ne oldugunu bile bilmez.
Dante
Dante 17 gün önce
Aynen o yüzden alkoldeki fahiş vergilerden bahseden bir siyasal islamcı 😆
halil evren
halil evren 17 gün önce
Ne kendisi ne kurduğu parti öyle bir zihniyete sahip. Ön yargılı olmamak lazım.
İbrahim Yıldız
İbrahim Yıldız 18 gün önce
Ali Babacan'a tepkiliydim...Fakat şimdi seçeneklerim arasında açıkçası...
Furkan
Furkan 18 gün önce
Keşke bu adama oy verecek kadar bilinçli bir halkımız olsa...
Nonerz
Nonerz 18 gün önce
Millet ittifakı başa geçse bile babacanla iş birliği yapması lazım bu enkazın altından Ali babacan, Kemal derviş gibi adamlar kalkar.
Kambur Karpuz
Kambur Karpuz 18 gün önce
Ali Babacan=Mavi Akp
Dante
Dante 15 gün önce
@Yunus Emre Şahin Kim dedi liberaliz diye attığım yorumun teşkilatla ne alakası var uza dedik hala yazıyorsun sg kime atıyorsan at
Yunus Emre Şahin
Yunus Emre Şahin 16 gün önce
@Dante Vuvuvu liberaldik hani hepimiz içindeki siyasal islamcıyı dizginleyemedin devacı. Bunlar böyle gençler bu adamdan bi cacık olmaz, teşkilatının kafalarına bakın.
Dante
Dante 16 gün önce
@Yunus Emre Şahin Uza
Yunus Emre Şahin
Yunus Emre Şahin 16 gün önce
@Dante Babacan geleceğine Erdoğan gelsin
Ahmet 2000
Ahmet 2000 16 gün önce
Evrim teorisinin mufredatta okutulmasini savunan adama siyasal islamci diyorsun. Kilicdara sor bakalim evrimin ne oldugunu bile bilmez.
Al Gr
Al Gr 18 gün önce
1:15:46 "hukuk,güven ortamı olmazsa ülkeye sermaye girmez, öyle olunca kur artar, kur artınca da enflasyonu bozar" her şeyi açıklıyor aslında.
Dimitrios Lenkos
Dimitrios Lenkos 18 gün önce
O kadar övüyorsunuz bu adamı ama sormazlardı size, bu adam Türkiye’nin ekonomisini nasıl düzelteceğini anlatmadı ki. Ve nedeni de ortada. Batının, Amerika’nın ve İsrail’in dediğini yapmazsak onlar bizi karşı çalışır ve ekonomimizi batırırlar. NOKTA.
Yunus Emre Şahin
Yunus Emre Şahin 16 gün önce
Burada övenlerin çoğu direk deva trollü, ya da bir avuç ergen.
halil evren
halil evren 17 gün önce
Her konuşmasında anlatıyor ama sen dinlemiyorsun demek ki. "Ekonomiyi ilk olarak Hukuk ile düzelteceğiz" diyor. Hukuk olmayan yerde yatırım olmaz. Bunu belki 1000 kez söyledi.
Aysun Gümüş
Aysun Gümüş 18 gün önce
Mıy mıy da mıy ne diyorsun
Ahmet 2000
Ahmet 2000 16 gün önce
Evrim teorisinin mufredatta okutulmasini savunan adama siyasal islamci diyorsun. Kilicdara sor bakalim evrimin ne oldugunu bile bilmez.
halil evren
halil evren 17 gün önce
Sen bağıran cahil maço tipleri seviyosun belli. Ne dediğini anlayacak kapasiten olsaydı sormazdın zaten.
niyazi efe
niyazi efe 18 gün önce
Siyasal islamın ılımlısı eğitimlisi mavisi pembesi olmaz hepsi cumhuriyetimize zarar
Ahmet 2000
Ahmet 2000 16 gün önce
Evrim teorisinin mufredatta okutulmasini savunan adama siyasal islamci diyorsun. Kilicdara sor bakalim evrimin ne oldugunu bile bilmez.
Cem Yeşilyurt
Cem Yeşilyurt 18 gün önce
Abi tayyip erdoğan ile teke tek bekliyoruz
ASKIM AKDAG
ASKIM AKDAG 18 gün önce
Güven veren liyakati yüksek bir adam 💯
Physiker
Physiker 18 gün önce
Bu adam kendisi itiraf etti ,erdoğanın cumhurbaşkanlığı için imza atarken diğer taraftan Abdullah Gül ün aday olması için çalışmış . Sonra Erdoğan kazanınca hemen de istifa etmemiş ,2 yıl daha ak parti de kalmış . Ben kendisini bu makamlara getiren bir kişiye bunu yapan birinin ,bu ülkeye bir fayda sağlayabileceğini inanmıyorum. Ne zaman ki bakanlıklardan alındı, adam düşman oldu Erdoğan a . İyide Erdoğan olmasa seni kim o makamlara getirebilirdi? Adın sanın bilinmezdi, hiç şansın yoktu ve bugün sanki ekonomi iyiyken onun sayesinde iyiydide, şimdi o gitti kötü oldu gibi davranıyor. O zamanlar ak parti tümüyle iyiydi ,sonradan bu hale geldi . Çıkıp deseydin ya delikanlı gibi ,bassaydın istifayı bakanken, kovulmuşsun sonra bunlar kötü ,ee kollayacaksın...
Volvox V
Volvox V 17 gün önce
@Physiker kovulmadı ki kendi ayrıldı. Yani çıktı gitti ve evet o dönemde kurumların özerkliği istişare kültürüyle karar alma olduğu ve Ali Babacan da kendi alanında bu değerleri koruyarak ilerlediği için ekonominin beli dogruldu. Çıkarını düşünse kalır ve koltuk sevdasına devam ederdi. Madem keramet Ali Babacan ve ekibinde değil neden son 3 yılda sadece döviz kuru bile 3e katladı. Freni patlamış kamyon gibi ekonomi savruluyor.
Physiker
Physiker 17 gün önce
@Volvox V ha işte onu diyorum, çıksın gitsin , çıkmıyorsa halkın çıkarlarını değil kendi çıkarlarını düşünüyor
Volvox V
Volvox V 17 gün önce
@Physiker Devlet adamları ve siyasiler halkın çıkarları için oradalar. Onları bizi savunsun diye seçiyoruz. Parti liderlerine biyat etmeleri için değil. Yanlış giden bi iktidarın içinde gereğinden fazla bile durdu.
Physiker
Physiker 17 gün önce
@halil evren ak parti seçmeni değilim , ben kişisel görüşümü söyledim yazdıklarına bakılırsa asıl sen bu adamın trollüsün,erdoğana bunu yaptıysa bize ne yapar bu adam . İnsan biraz utanır, biri beni o mevkilere getirse ben ona kim olursa olsun bunu yapmaya utanırım .
halil evren
halil evren 17 gün önce
Troll başka kapıya... sizin suyunuz kaynadı.
Semih yıldız
Semih yıldız 18 gün önce
Türbanlı kardeşimi okula almadılar diye ağladığı günden beri Ali Babacan benim için bitmiştir. Küçükte olsa umudum vardı ama ucuz ajitasyon furyasında oda boş geçmedi...
Ahmet 2000
Ahmet 2000 16 gün önce
Evrim teorisinin mufredatta okutulmasini savunan adama siyasal islamci diyorsun. Kilicdara sor bakalim evrimin ne oldugunu bile bilmez.
halil evren
halil evren 17 gün önce
ne kadar basitmiş adam silmek.
Muhsin Yazıcıoğlu
Muhsin Yazıcıoğlu 18 gün önce
İşsizlik Sorununu Ortadan Kaldıralım Artık
fightermafia
fightermafia 18 gün önce
Her ne kadar ideolojisi ile hem fikir olmasam da oldukca egitimli ve.ulkeyi nasil yonetecegini bilen biri ali babacan. Guzel bir gelecek saglayabilir ulkemoz ici
Adil Fatih Kays
Adil Fatih Kays 18 gün önce
Khklılara yapılan zulme ses çıkaran mazlumun yanında olan biri oyum Babacan a
Faruk AYVAZ
Faruk AYVAZ 18 gün önce
Yıllar sonra kendi fikir ve isteklerimi dile getiren bir siyasetçi.Ben bu programa katılsaydım tek bir farklı bişey söyleyemezdim.Fatih ALTAYLI bile hayranlıkla ve umutla adamı dinledi.Aidiyet hissi oluşturdu bende.
Cenk Akhisar
Cenk Akhisar 18 gün önce
Akpartide iken liderini satan , arkasından iş çeviren , vatanını da satar.
halil evren
halil evren 17 gün önce
Ağlama. bekle bir daha ki seçimde ağlayacaksın bol bol.
Cenk Akhisar
Cenk Akhisar 17 gün önce
@Dante haha bizim atıklarımızdan, hainden, tarafsız cbşkanı yapacaklarmış,hain adamın şakşakcıso da hain olur. Olm daha solculara kabul etremediniz adayınızı ne 5 yılı keşke aday olsaydı da boyunuzun ölçüsünü alsaydınız. Şimdi adayınız da belli değil , chp hatay bld başkanının dediği gibi uluslararası karar vericiler belirleyecek, adayı belli olmayan, babası belli olmayan çocuk gibidir. Neyse soros belirler adayınızı üzülmeyin. 😄
Dante
Dante 17 gün önce
@Cenk Akhisar neyse cahille bu kadar sohbet yeter
Dante
Dante 17 gün önce
@Cenk Akhisar a habere çıkan bir eski chpliden bahsediyorsun yani kripto akpli 🤣🤣
Dante
Dante 17 gün önce
@Cenk Akhisar bu para işlerini çok iyi biliyorsun çok mu satın alındın?
NMVideo
NMVideo 18 gün önce
"FETÖ KUMPASI" iki kelimede iki büyük iftira. Sayin Babacan, basarili olma ihtimaliniz aslinda cok yüksek, ancak bu iftiralar sebebiyle sizde kaybedenlerden olacaksiniz.
NMVideo
NMVideo 15 gün önce
@halil evren palavra, mecliside kendileri bombaladi
halil evren
halil evren 15 gün önce
@NMVideo adamlar meclisi bombaladılar. Sen orayı kaçırdın galiba.
NMVideo
NMVideo 15 gün önce
@halil evren Böyle bir örgütün olmadigini en iyi bilen sensin aslinda ama neyse, diyelim var, hangi suçu islemisler, 17/25 aralikta darbemi yapmislar? Bayraktar bile tüm tapeler iddianameler a`dan Z` ye dogru diyor, reza zerrab köküne kadar dogruluyor, adamlarin suç islediklerine dair inkar edilemez kapi gibi deliller var, asil suç bunlari inkar etmektir.
halil evren
halil evren 16 gün önce
@NMVideo Fetöcüler suçlu değil yani? Öyle mi
NMVideo
NMVideo 16 gün önce
Nedenmi, cünkü fetö palavrasiyla sadece devletin alti üstüne getirilmedi, yüzbinlerce masum insana zulm edildi, bu mazlumlarin AHI bu yalana sarilanin üzerinde, bu yüzden kaybedecek.
Vedat Karagöz
Vedat Karagöz 18 gün önce
Bakalım seçim zamanı kaç kişi oy verecek babacana görecez. Parti kurmayıp da iyi partiye geçseydi harika olurdu
Dante
Dante 17 gün önce
İyi partiye mi Ali Babacan ülkücü mü 😂
Ceyhun Eren Ugur
Ceyhun Eren Ugur 19 gün önce
Türkiye'nin gerçekten formatlanması ve tamamen eski dinazor siyaset kültüründen kurtulup,tamamen yeniden tasarlanması lazım. Ali Babacan benim gördüğüm kadarıyla yeni ve gelecekte ki bir ülkeyi tasarlamış ve bence eğer fırsat verilirse ülkenin geleceği için çokta güzel tasarlamış.Şu an en ayağı yere basan politikaları net olarak kafasında tek tek işlemiş.
Bilge
Bilge 19 gün önce
Ilk 10 yillik ekonomik basarilarini Babacan a borclular. sonra da zaten olan oldu, geldigimiz ekonomik bataklik ortada.
Dante
Dante 17 gün önce
👏👏
closerwinner
closerwinner 19 gün önce
saibeli adamlar. levent kirca'ya selamlar.
HASAN YILDIZ
HASAN YILDIZ 19 gün önce
✓ İyi eğitim ✓ Uzlaşmacılık ✓ Ekonomi bilgisi ✓ Yurt dışında iş tecrübesi ✓ Yurt dışında lobi yapacak çevre ✓ Sanayici ve yatırımcı tarafından duyulan güven Tatava yapma eveti bas geç.
Mustafa Özyanık
Mustafa Özyanık 19 gün önce
Evet :)
selahattin saka
selahattin saka 19 gün önce
sende unutulan partilerden olacaksın.hatta ben unutmuşum vıdeoları gezerken gördüm...
selahattin saka
selahattin saka 17 gün önce
@halil evrengeçmişte çok çektiğimiz için bunları hatırlattım.
halil evren
halil evren 17 gün önce
@selahattin saka Çok şükür biz geri zekalı değiliz. Kim halkın menfaatine çalışıyor. kim dürüst, namuslu, nitelikli, çalışkan .... kim halkın anası belliyor. Kendisini çevresini zengin ediyor... halkı fakirleştiriyor çok iyi görüyoruz... Ben de sana şunu tavsiye ederim... Kafanı kullan.. kullanmazsan çok çekersin.
selahattin saka
selahattin saka 17 gün önce
@halil evren çok şükür unutkan değiliz .ama yanar döner siyasetçileri iyi biliriz.yaşın müsaitse bilirsin ...erkan mumcu ...erdal inönü...kenan evren gibi bir sürü var .bizzat ihtilali görmüş biri olarak şunları tavsiye edrim şahsınıza ,bu ülkenin iç düşmanı dış düşmanından çok daha etkili ve fazladır...allaha emanet
halil evren
halil evren 17 gün önce
:) unutkanlık için nöroloji bölümünden randevu alabilirsin.
Beril EYLÜL
Beril EYLÜL 19 gün önce
Ali beye inanıyor güveniyorum
selahattin saka
selahattin saka 19 gün önce
bunun kadar iş bilmez siyasetci yok
halil evren
halil evren 17 gün önce
hahaha ilahi Selahattin... yine şaka yaptın..
Huseyin Erkam AYTAP
Huseyin Erkam AYTAP 19 gün önce
iş bilme kavramı nedir acaba? bize iş bilen bir siyasetçi örnek verir misin
Talha
Talha 19 gün önce
a. babacan & deva partisi bu ülkenin devası.
Hamit Türkmen
Hamit Türkmen 19 gün önce
1:22:27
kick232
kick232 19 gün önce
Hep dış sermayeden ve net giren dış sermayeden bahsediyor. Üretim ile ilgili tek projesi yok.
Ahmet 2000
Ahmet 2000 18 gün önce
Devletcilik bitti artik. Devletcilik gericiliktir.
kick232
kick232 19 gün önce
@Huseyin Erkam AYTAP Berlin de Alman parlementosunun etrafına bak Alman otomobil firmalarının genel merkezleri var. Devlet belli markaları desteklemeden dünyada söz sahibi olunmaz.
Huseyin Erkam AYTAP
Huseyin Erkam AYTAP 19 gün önce
üretimi özel sektör yapar zaten komünizm biteli çok oldu.
Abbas Elmalı
Abbas Elmalı 19 gün önce
Bunları yapabilecek ne gençler var ülkede
Abbas Elmalı
Abbas Elmalı 19 gün önce
Bu halk öyle bir halk ki vergiyi üç katına çıkarsan ÖTV yi tavan yapsan, yasaklar koysan yine de isyan etmez, yavan ekmek yer yine de Allah'a şükür der, bu insanlar cahil diye zulüm etmeyin, insanlar ne şartlarda yaşıyorlar, bu halk dünyada en çok refahı halk eden haktır her siyasi bunu böyle bilsin ve ona göre karar alsın eğer aksini düşünen varsa basıp gitsin...
Abbas Elmalı
Abbas Elmalı 19 gün önce
Dünya ekonomi üzerine kurulu ekonomik liderlerle iyi gecirnmek sermeyayi ülkeye akıtmak zorundasınız, Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibinde uluslararası seviyede ülkeyi temsil edebilecek vizyonlu insan yok, ayrıca bana güven de vermiyorlar, kendi içlerinde sürekli eylem değişikliği icindeler, Meral Akşener de de o vizyon yok, ak parti zaten kaybedecek, Ahmet davutoglunun geçmişi biraz kirli guven vermiyor. Burada en sağlam duran Ali Babacan da o vizyon var bence bu parti kazanacak...
Sukru Kalın
Sukru Kalın 19 gün önce
Çok güzel akici konusuyor ama oy potansiyeli varmi acaba???
Mustafa Özyanık
Mustafa Özyanık 19 gün önce
1 yılda kurulmuş bir partinin bazı anketlerde %7 yi görmüş olması onun istikrarlı devam ettiğini gösterir, daha büyük şehirlerde yeni yeni kongre yapmasına rağmen..
Gokhan J. Yenigun
Gokhan J. Yenigun 19 gün önce
Erdogan'in yaninda isi bilen insan olsa ne yazar; adam dinlemiyor ki. Merkez bankasi'nin haline baksaniza.
Resistance 2 مقاومت
Resistance 2 مقاومت 19 gün önce
adam iyi helal sinif arkadasimdi kendisi guzel insan Babacan sadik bi insan
EL KADİRİ VER RUFAİ
EL KADİRİ VER RUFAİ 19 gün önce
Demirel ile aynı çizgide görüyorum
EL KADİRİ VER RUFAİ
EL KADİRİ VER RUFAİ 19 gün önce
@Huseyin Erkam AYTAP özal nireeeee demirel nireeeee
Huseyin Erkam AYTAP
Huseyin Erkam AYTAP 19 gün önce
ortak noktayı bulalım :) hepsi demokrat parti ekolünden geliyor.
EL KADİRİ VER RUFAİ
EL KADİRİ VER RUFAİ 19 gün önce
@Buyuk Adam o sizin görüşünüz.
Buyuk Adam
Buyuk Adam 19 gün önce
Demirel değil Özala yakın bir çizgide sayın Babacan
Memedi
Memedi 19 gün önce
Bugün şikayet ettiği her şeyin sorumlusu ERDOĞAN ise, ERDOĞAN'ın sorumlusuda bunlar. Erdoğan bunları tek tek üzerinden attı. Erdoğan atıncaya kadar oturdular kuzu, kuzu. Burhan Kuzu'yu, Melih Gökçek'i, Soylu'yu, Çağlayan'ı, Güler'i, Bağış'ı, Erdoğan Bayraktar'ı Sedat Peker dahi biliyorda KENDİSİ BİLMİYOR öylemi
Ozan Girgin
Ozan Girgin 19 gün önce
Kültürlü ve Bilgili . Karizma bir Başkanımız olsun demokrasi ne özgürlük ne bilincinde bir insan olduğunu düşünüyorum Allah yolunu açık etsin inşallah
Memedi
Memedi 19 gün önce
'YALAN SÖYLÜYOR, HEMDE ÇOK RAHAT YALAN SÖYLÜYOR'' Yalanı gülümseyerek, gözünüzün içine bakarak söyleyenden 2 kez korkun. '2009 yılında ilk yolsuzluk emarelerini'' görmüş müş...... YALAN söylüyor. Erdoğan ilk hamlesini böyle başlattı ''58'inciHükümet döneminden beri Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener'e bağlı olan Özelleştirme İdaresi, dün ani bir kararla Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'a bağlandı. Böylece 19 yıllık bir gelenek de değişti. TURGUT Özal'ın ANAP'la ilk iktidar yıllarında, 1984'de Kamu Ortaklığı İdaresi adıyla kurulan, daha sonra adı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'na dönüşen birim, dün Resmi Gazete'de yayınlanan bir kararla Maliye Bakanlığı'na bağlandı. Bir yandan 19 yıllık bir gelenek değişirken, diğer taraftan da 58'inci Hükümet döneminden beri Özelleştirme İdaresi'nden Başbakan adına sorumlu olan Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener'in elinden de önemli bir kurum alınmış oldu.'' Tarih 27 Mart 2003 - Goldman Sachs: TMSF ihalesi güzellik yarışması gibi olduTMSF Alacak Satış İhalesindeki yolsuzluğu bizzati kendisi ÖRTBAS etti- Tarih 23 Eylul 2005 ''THY istifa haberiyle gündeme otururken istifa eden Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin, ilk kez AirportHaber'e konuştu. Karlıtekin, istifasıyla ilgili ayrıntı vermezken, "Kendi prensiplerim doğrultusunda çalışma imkanı bulamadığım için istifa ettim. Artık THY'de durmamın bir anlamı yoktu” dedi. Tarih 17 Aralık 2009 Şimdi, partisinin kurucularından Candan Karlıtekin, THY'den İstifa ettiğinde, kendisi Dış İşleri bakanı olduğu içinmi ilgilenmedi!! Denizanası gibiler, hem suyun üstünde, hem zehirli, hemde yararsız.
Volkan Cevik
Volkan Cevik 20 gün önce
Babacan meral akşener mansur yavaş kombosu ülkeyi uçurur at fava bekle 🙏
Hamit Türkmen
Hamit Türkmen 20 gün önce
42:00
Hamza Eren Zorba
Hamza Eren Zorba 20 gün önce
eğitim sistemini kökünden çözen siyasetçi ülkeyi ayağa kaldırır. başka türlü alınan tedbirler gelip geçicidir.
hayatin penceresi x hayat abla cekimi
hayatin penceresi x hayat abla cekimi 20 gün önce
Deva_seva-feto
Ali Yurdakul
Ali Yurdakul 14 gün önce
Sende herşeyi biliyorsun maşallah! Zeka küpü!!!!!!
Betül Çelik
Betül Çelik 20 gün önce
koltuk değil memleket için çabalıyor ben bu adamın samimiyetine güveniyorum
Hamza Eren Zorba
Hamza Eren Zorba 20 gün önce
başkanlık sistemi TR yaramadı.
CS FROG
CS FROG 17 gün önce
Ülkeyi kendi canının istedigi gibj yönetmek isteyince evet yaramadı. Hukuk ekonomi diye bir şey kaldı
RecepC Oguz
RecepC Oguz 20 gün önce
Ağzı laf yapandansa eli iş üreten iyidir
M
M 20 gün önce
İyiki varsınız
İlkhan
İlkhan 20 gün önce
Hükümet mesai paralarının hepsini vergi olarak kesiyor ve halk halen tepki göstermiyor. Ülkeye bak çay demle 😂😂😂
Relax Mode
Relax Mode 20 gün önce
Türkiye'deki sorun idealist siyasetçilerin, çoğunluğu cahil olan halk tarafından benimsenmemesi, halkın cahilliği gerilemediği sürece ülkenin yüzünün gülmeyeceği kocaman bir gerçek.
ilhan dincer
ilhan dincer 20 gün önce
Ali Babacan in bakanlık makamlarina kendi başarısıyla, eğitimiyle güvenle geldiğinden şüphem yok. Şak şakci yalakalik yaparak bir göreve gelmemiştir. Güveniyorum
Sükut-u Game (94.Bölüm) - Çok Güzel Hareketler 2
23:45
Çok Güzel Hareketler
görünümler 3,5 Mn
Worlds 2021 Grup Aşaması: 5. Gün - B Grubu
6:12:45
İşte Doların Düşeceği Tarih!!!
10:26
Avrasya Yatırım
görünümler 146 B
Habertürk TV Canlı Yayın ᴴᴰ
Habertürk TV
görünümler 5 B
Sükut-u Game (94.Bölüm) - Çok Güzel Hareketler 2
23:45
Çok Güzel Hareketler
görünümler 3,5 Mn
Worlds 2021 Grup Aşaması: 5. Gün - B Grubu
6:12:45
İşte Doların Düşeceği Tarih!!!
10:26
Avrasya Yatırım
görünümler 146 B
Money or Backflip? #shorts
0:18
PANDA BOI
görünümler 8 Mn
Arka Sokaklar 600. Bölüm Fragmanı - 2
0:55
Arka Sokaklar
görünümler 377 B
Adele - Easy On Me (Official Video)
5:32
AdeleVEVO
görünümler 76 Mn