Kızılcık Şerbeti 32. Bölüm

  görünümler 8,135,484

Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti

2 aylar önce

Kızılcık Şerbeti 32. Bölümünde; Doğa’nın avukatının Fatih tarafından satın alınması ile başlayan süreç, Doğa’nın aleyhinde ilerlemektedir. Fatih’in ayrılmamak konusundaki ısrarları ve Abdullah’ın baskısıyla Nilay’ın şahitlikten çekilmesi dava sürecini uzatacaktır.
Kısa bir süreliğine bebeğini Nursema’ya emanet eden Doğa, onun bunu fırsat bilerek çocuğunu görsün diye Fatih’i çağırması nedeniyle ikilinin arası açılacaktır.
Nursema ve Umut’un, Abdullah’ın evine geçici olarak gelmesi , ikilinin ilişkisini olumsuz etkilerken Pembe kızının yanında olmasından dolayı çok mutludur. Ancak Umut’un geceleri barda şarkıcılık yaptığına yakından tanık olan Abdullah damadını sert bir şekilde uyaracaktır.
Ömer ve Kıvılcım evlendiklerini deklare etmek üzere bir yemek daveti yaparlar. Alev yemeğe son anda katılacak ve büyük bir bomba patlatacaktır.
Ama en büyük sürpriz finalde mahkeme salonunda yaşanacaktır.
Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:
İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.
Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, yer alıyor.
Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Show TV’de!
Kızılcık Şerbeti TRshow kanalına abone olmak için ➡ showtv.tv/fsGmQ8
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡ / kizilcikserbetitv
#SılaTürkoğlu
#BarışKılıç
#EvrimAlasya
#DoğukanGüngör
#KızılcıkŞerbeti

YORUMLAR: 8 400
@sebnemzeynepsezgin2455
@sebnemzeynepsezgin2455
3 senelik avukatım, hayatımda bundan daha saçma bir aile mahkemesi sahnesi görmedim.. Bir aylık bebeğin velayetinin babaya verilmesi, annenin ruh sağlığının yerinde olmadığına iki şahitle karar verilmesi.. kahkaha krizi..
@ozlemgunay2910
@ozlemgunay2910
Fatih'in ölmekten beter olduğu , sürüldüğü, gebermek için yalvardığı günleri görmek istiyorum
@ijustwannabetheoneyoulove1995
@ijustwannabetheoneyoulove1995
Para için komplo kuran, bir bebeği annesinden ayırabilecek kadar gözü dönmüş ve vicdan yoksunu avukatlar gün yüzü görmesin inşallah. Hukuk fakültesini kazanmak nasip olursa asla böyle biri olmayacağıma dair kendime ve Doğa gibi masumlara söz veriyorum.
@marshmallove
@marshmallove
Günlerdir eli boş gelen Umut’un aklına midye almak gelmiş. Tatli kuru pasta kuru yemiş, yaş pasta gibi onlarca seçenek içinden midye alıp gelmiş. Dizide bazı şeyler fazla zorlama kaçıyor
@xir1128
@xir1128
Pembe ve Fatih gülüp keyif yaparken Aponun hiç sevinmemesi ve aslında Doğaya üzülmesi.
@yorumcumezun5958
@yorumcumezun5958
Sönmez teyzenin her zaman haklı olması gerçeği...
@yarencay2505
@yarencay2505
Diziyi ilk bölümden beri heyecanla izliyorum. Birkaç mantık hatası vardı bu zamana kadar ama hiçbiri bu bölümdeki mahkeme sahnesi kadar mantıksız değildi. 1 haftalık bebeği sütten kesip babaya veriyorlar bi de annenin psikolojik sorunu olduğuna da iki şahidin görüşüyle karar veriyorlar. Gerçek hayatta zaten tuhaf olan adalet sistemimiz bari sanal hayatta adil olsaydı.
@rose9668
@rose9668
Fatih'in ses tonu bile insanın sinirlerini bozmaya yeter
@cspolatt
@cspolatt
Nursema'ya üzüldüm Umut'a o kadar güvenip evlendi yavaş yavaş hayalleri yıkılıyor 🥺
@hmmeminimoyledir
@hmmeminimoyledir
Bir avukat olarak mahkeme sahnesini ve Fatih’in yol kesip çocuğu almasını gülerek izledim. Madem böyle bir bölüm yapacaktınız bir hukuk bürosundan danışmanlık alsaydınız.Hele hukuk hakimine kırmızı cübbe giydirip yemin ettirmeden tanık dinletmek nedir sjsjsj
@mehmetcakmak5868
@mehmetcakmak5868
İlerleyen bölümlerde son sahnedeki gibi fatih salya sümük ağlamayıp, Doğa da bıyık altı gülmezse yazık olur bu senaryoya.
@beyzabaskaya4433
@beyzabaskaya4433 21 gün önce
Metehan’ın her koşulda babasına destek olması ve onun mutluluğuyla mutlu olması <3333333
@user-wl9xb3ni7b
@user-wl9xb3ni7b
Pembenin daha 30 yaşındaki çocuklarının bile evden gitmelerini istemeyip doğayı bı kaç günlük bebeğinden ayrimasi da apayri cildirmalik birşey
@ilhannennioglu1868
@ilhannennioglu1868
Dizi o kadar gerçekçi ki Sevilay ablanın MR randevusunu bir ay sonrasına vermişler. Cidden öyle MR randevusunu geç tarihe veriyoruz.
@burcunur2201
@burcunur2201
Fatih'e ve ailesine hak verenleri gördükçe sinirden çıldırıyorum. Kadını önce o deli ailesi ile yaşamaya zorladı, sonra karnı burnundayken aldattı. Üstelik kadın bu pislik yüzünden üzüntüsünden bir bebeğini kaybetti. Doğa'nın hayatını mahvetti hala da devam ediyor. Bir bebeği kaldı, onu da elinden aldılar. Yazık. Böyle bir şeyi destekleyenler de gerçek hayatta dizidekinden farksızdır bence.
@maridun
@maridun
Umut ve Nursemanın birlikte birbirlerinin yaşam biçimlerini öğrenmesi güzel bir hikaye döngüsü. İki farklı kültürün bir birine saygı duyma çabası, fedakârlıkları, kendi içlerinde verdikleri savaş var. Örnek ve ilham verici bir hikaye hele de günümüzde insanların para kimdeyse ona aşık olurum düşünce yapısına kaya fırlatan cinsten bir hikaye ama bunu güzelleştirerek yansıtmak yerine Ertuğrul, Nursemanın yaşam tarzına daha çok uyuyor diye onların yollarını birleştirme çabaları bu sebeple nursema ile umutun kültür farklarını öne sürerek ilişkilerini dönülmez yollara sürükleme çabanız vs absürt bir yeşilçam klasiğine doğru götürüyor diziyi, "farklı dünyaların insanlarıyız" replğinden yola çıkarak hikayeyi mahvetmeniz dizinin bütün olayını siler, benim açımdan iyi olur listemden bir dizi daha çıkarmış olurum. Bu Ertuğrul ve nursema olsun vs diyenler izlemeye devam eder.
@deryase3017
@deryase3017
Umut’un evlendikten sonra 365 derece değişmesi ve nursemayı üzmesi iyice soğuturdu kendinden
@user-si1mt6sp4o
@user-si1mt6sp4o
Nilayın protez tırnakları için nursemanın gassal kerpetenle söker dediği yerde Nilayın surat ifadesine koptum 😂😂😂😂
@gulkhanim00
@gulkhanim00
Umut iyice baydı. İzlerken sinir krizi geçiriyorum. Evlenmeden önce nasıl kibar anlayışlı insandı. Şimdi patavatsız, ne konuştuğunu bilmeyen biri oldu.
@nono-fo5ls
@nono-fo5ls
Nursema ve Umut'un arasında hiçbir sorun olmayacakken aileler yüzünden sorun çıkması çok komik ya
Kızılcık Şerbeti 34. Bölüm  @showtv
2:17:16
Kızılcık Şerbeti
görünümler 8 Mn
Grand Theft Auto VI Trailer 1
01:31
Rockstar Games
görünümler 136 Mn
Gta 6 detayları gerçek dünyadan alındı!
00:33
Berkay Okyar
görünümler 414 B
當可愛妹子碰到殺馬特家族后#shorts
00:56
整个路人
görünümler 45 Mn
Sandık Kokusu 1.Bölüm @sandikkokusudizi
2:00:05
Sandık Kokusu
görünümler 1,3 Mn
10 DURAKLI BURSA SOKAK LEZZETLERİ
30:57
Kartal Gökberk
görünümler 30 B
Borsalar Bu Hafta Çıldırabilir!
10:05
Bora Özkent
görünümler 11 B
Отель Элеон | Сезон 3 | Серия 47
24:49
Первый развлекательный
görünümler 216 B
Kızılcık Şerbeti 42. Bölüm  @showtv
2:21:47
Kızılcık Şerbeti
görünümler 4,2 Mn