Seda Sayan: Gidip Cumhurbaşkanı'na Yalvaracağım! Jülide Ateş'le 40 (TEK PARÇA)

  görünümler 619,907

Haber Global

3 aylar önce

Seda Sayan Servetini Kaybetti Mi? Neden Artık Vergi Rekortmeni Değil?
Jülide Ateş'le 40 programına katılan Seda Sayan uzun dönem yer aldığı vergi rekortmenleri listesinde neden artık yer almadığını anlattı.
Gelirinin azalıp azalmadığına ilişkin soruya tüm samimiyetiyle yanıt veren Seda Sayan, bir dönem isminin birlikte telaffuz edildiği Alaattin Çakıcı ve Sedat Peker'e mafya yakıştırması yapılmasına da sert tepki gösterdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davetiyle Hatay sınırında Zeytindalı Harekatı'na katılacak askerleri ziyareti sonrası muhalefetin sert eleştirilerine maruz kalan Seda Sayan, Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'e de yüklendi.
Kendisi hakkında "Cumhurbaşkanı'nın yalakası" veya "yandaş" denilmesiyle ilgili de konuşan Seda Sayan, İstanbul Sözleşmesi konusunda Emine Erdoğan'ın devreye girmesi gerektiğini söylerken gerekirse İstanbul Sözleşmesi'nin iptal edilmemesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yalvarabileceğini de açıkladı.
www.haberglobal.com.tr/
HaberGlobal/
HaberGlobal
haberglobal
Abone Olun ► bit.ly/2FnCDeW
Haber Global Frekans Bilgileri;
Digiturk 47. Kanal
D-Smart 42. Kanal
Tivibu 50. Kanal
Kablo TV 71. Kanal (HD)
Kablo TV 910. Kanal (SD)
Turkcell TV+ 46. Kanal
Türksat 3A HD Frekans: 12685Mhz Pol:H S.Rate:27500 FEC:2/3
Türksat 4A SD Frekans: 12379Mhz Pol:V S.Rate:27500 FEC:3/4
#haber #gündem #sondakika

YORUMLAR
adnan akif kalyoncu
adnan akif kalyoncu 3 gün önce
Çakıcı'nın çaktığını zaten biliyorduk itirafa gerek yoktu ama gerçek dostlar, dostlarına çakmazlar...
Betül Akpınar
Betül Akpınar 3 gün önce
Seda hanımı konusturma di bile ya ne saçma program 2 dakika nedemek
Donald Kelly
Donald Kelly 4 gün önce
Seda bitti senin donemi Kartlastin bunu kabul et Yoruldum diyorsun gulme kirizine tutulduk covid bir bahane .
Milletin Efendisi
Milletin Efendisi 4 gün önce
Kim yukarıdaysa onun yalakasi
zey zey
zey zey 4 gün önce
Senin dostun olsa kaç yazar? İş insanı kısmını acsaydiniz ne üretmişler, ne ithal etmişler vs vs... Boş yapıyorsun seda .
Ruşen Türkoğlu
Ruşen Türkoğlu 5 gün önce
Onlara dostum dıyene ben dıyecek bırsey bulamıyorum 👿👿👿👿👿👿
gülten Ülkü
gülten Ülkü 6 gün önce
mafyasin ve terör eşkıya seda
Hasan Basann
Hasan Basann 7 gün önce
Cok fakir oldugun icinmi. Saraya. Yapiştin , bide. Korunmuş halin. Bumu. On. Koca
Hakan AVCU
Hakan AVCU 7 gün önce
"Nejat İşler" aforizmalarina inanan son kisi galiba Seda Sayan. Adam kac kere soyledi ben paylasmiyorum onlari diye.
Hasan Basann
Hasan Basann 7 gün önce
Nart siz. Seda....
Hasan Basann
Hasan Basann 7 gün önce
Sedanin. Her alanda dostu var , belli. Bu alanda parlamasin dan medya. Ve ...sultani. Biri. Gadirgali. Biri çakici rajon mühendisleri.
Eyüp Öztürk
Eyüp Öztürk 7 gün önce
Formatı eleştirenler bir de şu yönden düşünün 2 saatlik programda 40 soru soruldu eğer süre kısıtlaması verilmeseydi 40 değil 10 soru anca sorulurdu. Programın amacı insanları bilgilendirmek seyirciyi olabildiğince fazla konuda aydınlatmak, ne kadar çok soru sorulur cevaplanırsa o kadar konu açıklığa kavuşur, o yüzden süre veriliyor. Disiplinli bir program temposu sayesinde izlerken baymıyor ben sevdim bu tür programları normalde seyretmezdim ama dediğim gibi bunun formatı iyi olmuş
Nazmiye Sert
Nazmiye Sert 10 gün önce
SEDA SAYAN İSMİYLE HAL HAREKETİYLE BU HAYATA DİK DURUŞUYLA BU HAYATIN KAHRINA SİTEMİNE ELİNDEN GELDİGİ KADAR EMEKLE GÜZEL DURUŞUYLA YUKARDA OLDUGU HALDE KİMSEYE YUKARDAN BAKMAYAN BİR KİŞİLİGİYLE SAGLAM DURUŞUYLA GELEN HER TÜRLÜ TEKLIFLERİ ELEYİP KAREKTERİNE KİŞİLİGİNE UYGUN OLANLARLA SAVAŞMAYI BAŞARAN HAYATINI HER TÜRLÜ GELECEK AKSİLİKLERDEN İÇİNDE BULUNDUGU BU BUGULU HAYATTAN AYIRMASIDA ÇOK GÜÇ GEREKTİREN BİR KİŞİLİK SAGLAM KAREKTERİ OLDUGU AP AÇIK MEYDANDA AMA BAZI HAYATINDA BERABERLİKLERİ OLUMSUZ OLDU ODA SEDA SAYANIN ÇOK ÇALİŞKAN ÇOK YÜREKLİ GÜÇLÜ OLMASINDAN DOLAYI SEDA SAYANI TAŞIYAMAMAKTANDIR BENCE ÖYLE KESİNLİKLE ÖYLE YAZILACAK DAHA ÇOK KAREKTERİ VAR SEDA SAYANIN YAZMAKLA BİTMEZ ÇOK MÜKEMMEL BİR BAYAN VEDE GERÇEKTEN BİR TÜRK KADINI KURT KURTTAN KORKMAZ SEDA SAYAN HER ŞEYİN FARKINDA BİR KADIN SELAM OLSUN SEDA SAYANA CANIM BENİM SEDA💕💕👨‍👩‍👧‍👦😍🌞🌟💕💕💕🌟🌟👸🌟🌟🌟🌟🐦🦋🏠🐞
Leyla Çelik
Leyla Çelik 11 gün önce
MİLLET. Hep Jülide hızlı. Konuşuyor. Diye. Yazıyor. Yavaş. Veya. Tek tek. Kelime. Kelime. Konuşsa. Bu. Sefer. Bu. Ne. Uyuşukluk. Ya. Sarhoş 😵 veya. Uyuşturucumu. Alıyorlar. Derler. Herkesi. Memnun. Etmekte. Zor ..
zeynep saba günaydın
zeynep saba günaydın 12 gün önce
Yahu sen nereden geldin ki dostun adam olsun. Mafya bu adamlar. Uyuşturucu kadın ticareti işkence bunlarda
Takımyıldızı
Takımyıldızı 12 gün önce
Nedir bu ego siz sanatçılarda ,maşallah hiç bitmezler,desteğe ihtiyaçları olmaz, Allah onları hep sever, korur,18 yaşında iken bile alkışlanacak biridir, hiç pişmanlığı yok,falan filan.
Takımyıldızı
Takımyıldızı 12 gün önce
Çok samimi gözükmek için uğraşan,başaran,fakat hiç samimi olmayan biri.
Medeni Bingöl
Medeni Bingöl 12 gün önce
Koca sayisini unuttugumuz biri evlilik Programlarini yapiyor TV lerin kalitesi Bu kadar
Melike Aksazlık
Melike Aksazlık 12 gün önce
Konuk ağırlanan bir program olmasına rağmen soruların aceleyle her an TV reklamına girecekmişcesine sorulup konuğun sözünü otoriter biçimde bölüp geçiştirici bir şekilde konuşmayı kesmek hiç hoş bir bütünlük yaratmıyor. İzleyiciyi oldukça rahatsız edici bir akışa neden oluyor ne yazık ki.
Medeni Bingöl
Medeni Bingöl 12 gün önce
Senin dostlarin tebrik ederim sana senin gereksizler yakisir Bu ülkeyi bosu bosuna mesgul eden Zat
Ayşegül Kara
Ayşegül Kara 12 gün önce
Yanlış anlaşılmasın,ama bir programında imamnikahıyla evli zavallı bir karı koca yı milyonların önünde köpek gibi azarlayıp onları rencide etmesi ,ama aynı Seda sayan ın programına çağırdığı hayat kadınlarına:"helal olsun kadına,alnının teriyle kazanıp çocuk okutuyor"demesi ,ve bunu o Sabah programında defalarca yapması medyada insanların beynini yıkamak için nelerin döndüğünün çok iyi bir örneğini teşkil ediyor,
Ayşegül Doğan
Ayşegül Doğan 12 gün önce
Seda Sayanı daha önce izlemiştim, yorum yapmak istemedim ancak bu güne gelindiğinde Alatin Çakıcı nın bir iş adamı olduğunu söylemişti. Muhalefet Partisini bu şekilde tehdit edene iş adamı demezler mafya derler, İş adamı diye nitelendiği kişi iş adamı ise, diğer iş adamları peki ne adamı diye düşünürüm.
Hasret A.
Hasret A. 12 gün önce
Çalışma çabası para kazanmaktan geliyor nerden gelecek..
Mehmet Sar
Mehmet Sar 13 gün önce
Bir sanatçimizin heykelini ucube diyerek yiktiran bir Despot'u destekleyip fakir fukaranin haklarini savunan 20 Milyon kisinin seçtigi bir CHP liderini tenkid ediyorsan aferim sana gecekonduda dogan fakir birir ailenin kizi olan seni, tebrik ederim. Demekki para gerçeklten insanlari degistiriyormus. Ayni Ayakkabisinin alti delik olan çok begendigin Despot gibi Julide Hanim. Hani hiç degismemistin?
Ozlem Akkuş
Ozlem Akkuş 13 gün önce
"Ben Cumhurbaşkanı yalakası değilim,siz Erdoğan düşmansınız" çok iyiydi🤣👏👏
Turan Var Olsun
Turan Var Olsun 14 gün önce
Spiker Julide ateşin 50 yaşıdna olması peki? Seda sayandan sadece 7 yaş küçük olması peki? Demek Estetik her zaman iyi sonuçlar vermiyor
Turan Var Olsun
Turan Var Olsun 14 gün önce
İstanbul sözleşmesi ÖLDÜRÜR! hayatıma giren bütün kadınlar dolandırıcı çıktı paramı pulumu çalmaya çalıştılar siz kadınları ne zannediyorsunuz ya melek mi? Nice iftiralar atıldı üstüme İstanbul sözleşmesi olsaydı "kadının beyanı esastır" saçmalığından hem dolandırılacaktım hemde ceza alacaktım nerede adalet? Şimdikiler bile kadınların üstüne çok düşüyorlar süründürürüm seni deyip para koparma derdine düşüyor böyle saçma bir sözleşme geçerli olursa öldürmeyende öldürür! 1 hafta evli kaldı diye 12 yıldır nafaka verenleri hiç mi görmüyorsunuz kaç milyon erkek var bu şekilde işten çıkartıldıklarında nafakayı ödeyemeyincede hapse atıyorlar 3 ay hapis yatıyor 1 ay içerisinde ödeyemedi diye tekrar hapse atıyorlar adamlar hayatlarına 3 ay içeride 1 ay dışarıda şeklinde devam ediyor bir tanesi sırf bu yüzden öldürdü eski karısını hiç değilse yatacağım ceza belli olur yeter artık dedi bunlar medyaya yansımaz tabi. Eşitlik eşitlik derler askerlik deyince kaçarlar ama askerde paralı iş varsa anında astsubay albay olarak oradalar saçmalığa gel! her işte ilk kadınlar tercih edilirken erkek neden ayrılırken nafaka veriyor? Kadının acizliğini belli eden en büyük kanundur bu kimse tatava yapmasın öyle bir sözleşme geçerse Türkiye cumhuriyeti içerisinde evlenmem meclisin önünde yakmalı protestolara gruplar halinde gelirim yeter artık Türk erkeğine çektirdikleriniz!
Kürşat Çağlayan
Kürşat Çağlayan 14 gün önce
Bu kadını cidden seven varmı çok merak ediyorum?
Günay Kanmaz
Günay Kanmaz 14 gün önce
Gerçekten sıkıcı soru şekli gidisati
Bayramov Elman
Bayramov Elman 15 gün önce
Seda hanima eskisi gibi guvenmiyolar..
Bayramov Elman
Bayramov Elman 15 gün önce
Türkam Şoray gelmwli...
mknn brlk
mknn brlk 15 gün önce
egitimsiz bos teneke...!
megi zandaradze
megi zandaradze 15 gün önce
Seda ❤️
Birgün Anlayacaksınız.
Birgün Anlayacaksınız. 16 gün önce
Seda Sayan, neden sana sistemin yalakası diyorlar biliyor musun? Hayır, bilmiyorsun ve asla bunu bilemiceksin. Senin kendini tarifinle "Ben böyle geldim, böyle giderim, böyle ölürüm." Umarım Bu halk gerçekten iyi sanatçıları hak ettiği yerde görür.
Filiz Filiz
Filiz Filiz 16 gün önce
❤️
Sengul unver
Sengul unver 16 gün önce
Hep politika politika politika,, butun milletimiz bas la çan la calisiyorlar,, insan saglini kaybeder her kimseye kafa takacaksak... Ben kimseye bu iyi kotu diyemem....
S.S Azeri
S.S Azeri 17 gün önce
Valla Bizlerede iyi geldi pandemi .
Katerina Chernyshev
Katerina Chernyshev 17 gün önce
Jülide hanım olmuyor bence haber spikeri olsanız daha iyi olacak...Armağan Çağlar, katlarsis gibi programlar sonrası çekilmiyor...
Mehmet Atas
Mehmet Atas 21 gün önce
Pandemide yorulmuş 165 kocalı seda. ..bul bi koca bol bol odaya kapan
Dayı Dayı
Dayı Dayı 21 gün önce
Aferim aysel harbi kızsın hala öylesin
Dayı Dayı
Dayı Dayı 21 gün önce
Kemancı şarkısı ilkokulda Abdullah düğün salonu Beyazıt I
Dayı Dayı
Dayı Dayı 21 gün önce
Evet ilkokulda bile şarkı söylermiş yalnız kemancı şarkısın söylemedin hiç
Jenn Incekara
Jenn Incekara 22 gün önce
Ay Jülide Ateş yoruldum seni dinlerken be 😅
james rock
james rock 23 gün önce
KOCA 2 SAAT BOŞ ÇÖP İZLEMEYE DEĞMEZ
Nafiye MUTLU
Nafiye MUTLU 24 gün önce
Çakıcı ve Peker iş insanı aaaa cok ayıp siz de mafya demeyin lütfen agziniza biber sürücem 😂 ayyy seda yaaa az doğal ol yaaa mafyaya mafya denir 😬
Çavuş Asker
Çavuş Asker 24 gün önce
Seni sevmiyorum, Aysel Gürsaçar. Her zaman da, tribünlere oynadığını biliyorum. Halkın gözünü boyamak için, bacım, gardaşım diye şirinlikler yapıp, kendini övmenden çok sıkıldım. Mesela ben şöhret olmak için, 15 yaşında evden kaçan bir genç kızı asla takdir etmiyorum. İnan biz de çok fakirlik yaşadık ama, para için evden kaçmadık. Çok kötü bir örneksin. Sahne adında senin gibi sahte, Seda Sayan... 😠🤨😏
Sena A.
Sena A. 25 gün önce
'Mehmet Ali Erbil eski sağlığına kavuşabilecek mi?' nasıl bir soru Allah aşkına bchchfhcbcbc
MECİD ZATI ALİ
MECİD ZATI ALİ 28 gün önce
Ya hu ne kadar iblis bir qarısın be seda tfü
Mucahit Genc
Mucahit Genc 28 gün önce
Aleyna tilki erken soner malisef SESIYLE BIR YERLERE GELEMEZ DININI DEGISTIRI YOR SA BAZI SANAT CILAR HER ZAMAN GUNDEM DE AMA HERSEYI HERKES GORUYOR AMA GERCEK SANATCILARININ KIYMETI DE BILIN MIYOR SEDA SULTAN SENI BASKA GONLUMDESIN OZUN SOZUN BIR KADIRGALI
Murat INGOL
Murat INGOL Aylar önce
Ablasın' da ne kadar estetik botoks var acaba?
Murat INGOL
Murat INGOL Aylar önce
" Elimizde çok DATA var" olmasın... " Elimizde çok VERİ var" olsun LÜTFEN...
Gözde Barutcu
Gözde Barutcu Aylar önce
süre bitecek diye ben burda geriliyorum süre işini kaldırın aşırı gereksiz
Betul Parlar
Betul Parlar Aylar önce
Seda Sayan benim hep hayranlık duyduğum bir sanatçı... Her konuda samimi... Çok seviyorum.... Keşke 2 dakika diye sınırlama olmasaydı.... Doyum olmuyor.. Hemen bitiyor
vahide kalac
vahide kalac Aylar önce
Sarlmi uretitorsun sanki kaç senedir ne üretiyorsun onu söyle
Nazan Cabbar
Nazan Cabbar Aylar önce
Seda Kim kaymakliysa hic supheniz olmasin onun yaninda dir bacim
Raziye Artem
Raziye Artem Aylar önce
Yeter ama cikarmayin su samimiyetsiz eski sanatcilari..artik yeni nesil yemiyor bunlarin yalanlarini...Mafya ya resmen beyfendi, is insani diyor.....niye kimsenin dokunamadigi da belli oldu bu arada Seda Sayan a yillar icinde..hey Allahim ya ...bu kadin bir de 90 larda en guvenilir insan falan secilmisti...Baska ulkede yasayamam :))
Könül Cemilli
Könül Cemilli Aylar önce
Bu Seda SaYAN-nin Azerbaycana destek mesajini göremedik son 1 ayda nedense ??????
Free Soul
Free Soul Aylar önce
Altı evliliğin olması bence gayet normal insan olduğunu gösteriyor Seda! İnsan oğlu zamanla değişiyor. Tek bir kişiyle beraber kalmak bence masal dır. Sense bu değişik beraberliklerinle duygularını ciddiye aldığını gösteriyorsun!
feyzasimge güç
feyzasimge güç Aylar önce
Bi dur kadın cevap versin bilader ya
Belcim Diken
Belcim Diken Aylar önce
Akp li bacimdan da bu beklenirdi Sedat Peker va Cakici is insani ahahahahahahahahahaha
manambenim manambenim
manambenim manambenim Aylar önce
Seda Sayan nedense sizin yüreğinizi seviyorum.
Ferdağ Baytınaz
Ferdağ Baytınaz Aylar önce
KADIN SEN SÜPERSİN. DEVAM
GÜLTEN HIZAL
GÜLTEN HIZAL Aylar önce
Çok etkileyici bir hayat ... çok etkilendim .... güzel bir röportaj olmuş 👏👏👏
Hasan Karabulut
Hasan Karabulut Aylar önce
Seda Sayan buram buram cehalet kokuyor. Saçma sapan mantık dışı konuşurken bile ne kadar kendinden emin. Türkiye nin en büyük sorunu kadına şiddetmiş🤣😂🤭 tv de görüp yorum yazmaya geldim. 3 dakka sabredebildim.
Shoepera Türkiye Yüksek Ökçeler Kulübü
Shoepera Türkiye Yüksek Ökçeler Kulübü Aylar önce
Hale Soygazi gibi haza hanımefendi bir sanatçıya bir çocuk dünyaya getirip terk ettigi şeklinde bir iftira atmıştı Seda Sayan. Hale Hanim DNA testiyle cicugun kendisinden olmadigini ispatlamistir. Her konuğa kritik sorular sorulurken Seda Sayana bu iftira konusu niçin sorulmadı? Seyircinin zekasına saygı gösterilsin ve konuklara çifte standart uygulanmasin.
Hüseyin Tosun
Hüseyin Tosun Aylar önce
Erol Köse nasıl olmaz bu soruların içinde ya????
Serap Yerli
Serap Yerli Aylar önce
Süre sınırlaması insanın dikkatini dağıtıyor. Bence yanlış bir program formatı.
Havva Uzunbeycan
Havva Uzunbeycan Aylar önce
Mafya değil se bu şahıslar neden bukadar yargılandı 😃
efkarlı sporcu 58
efkarlı sporcu 58 Aylar önce
Sen istanbul sözlesmesinin maddelerini biliyosan bence biliyosun oyle örf adetleri ayak altina alan maddeler varki
efkarlı sporcu 58
efkarlı sporcu 58 Aylar önce
Kimsenin kilik kiyafetine estetigine karismam ama yaradanin verdigi vucuda bakiyorum lafi yanlis cunki yaradan senden estetik yapmani degil kapanmani gizlemeni istiyor
Akan Ledger
Akan Ledger Aylar önce
Ilk esi Ridvan Kilic, Seda Sayan'la ayrildiktan sonra bir iki gun bizde kalmisti. O zamanlar cok populer bir futbolcuydu. Bende bir resmi vardi, imzalatmistim, hala saklarim.
Asil Bati
Asil Bati Aylar önce
Hiç.inandırıcı değilsiniz!!!hatta siyaset konuşuyorsunuz!belkide yanılıyorum!!! Fakat her halin ile yanlişsiz, helal çerçevesi içerisinde dimdik bir kadın olarak bu günlere ulaşmışsın tebrik edilecek ibretlik bir vakasınız sizlerden ilham alıyoruz sizler olmasanız ne YAPARIZ? Örnek alıyotuz sizleri!!!!😂😂😂
Asil Bati
Asil Bati Aylar önce
İyi reklam yapmışsınız tebrikler!! ALLAH EN BÜYÜKTÜR!!! 🤲🇹🇷🤲
can berk yıldırım
can berk yıldırım Aylar önce
Ülkenin en gereksiz meşhur edilen kadını olmasa yarın ülkede ne eksildi demem
Zeynep Arikan
Zeynep Arikan Aylar önce
Çünkü o insanların hayatını karartıyor. O yüzden bence sen utanmalısın Seda. Ayrıca psikolojik destek görmediğin çok belli oluyor.
Ünsal Avci
Ünsal Avci Aylar önce
Ön yargılı olmayayım diyorum. Ama onur şan neydi ya böyle duruma Allah düşürmesin pişman değilmiş miş berbattı bıyıkları terlememiş gencecik sübyanla evlenmesi
Ünsal Avci
Ünsal Avci Aylar önce
Kadir doğuludan geldim buraya Seda nın kelime hazinesi çok dar “ Yeşim salkım geldi aklıma saatlerce konuşsun dinlersin
Shoepera Türkiye Yüksek Ökçeler Kulübü
Shoepera Türkiye Yüksek Ökçeler Kulübü Aylar önce
Yeşim Salkım konservatuvar mezunu çok kültürlü bir kadin da ondan.
Turkışh Lion
Turkışh Lion Aylar önce
Akıllı kadın...! Ne yapsın dünya hali
utku can
utku can Aylar önce
Dostlarını tepe tepe kullan.çok ozel mafyalar.
utku can
utku can Aylar önce
İş insanı ne demek....!!!🤔🤐
Kış Güneşi
Kış Güneşi Aylar önce
Erkan Çelik'i karısından ayırıp kapatman yaptın o kızcağız nolur seda abla kocamı gönder diye ağlaması hiç aklımdan çıkmıyor az fındıkkıran değilsin seda sen dürüst değil ama çok kurnazsin çok çakalsın bu alemde bu yüzden sivri kalabildin
Sevgi Coşkun
Sevgi Coşkun Aylar önce
Selamın aleyküm canlar feda edilen bizrabbimizi hem çok seçiyiz hemde çiçek korkacak çünkü hayır hasene yaptığımızda bile tövbe istiğfar edeceğizki kakül etsin diye biz bu dünyaya eğlenmeye gelmedik rabbimin rızasını kazanmaya geldik inşallah bicümlemiz kazananlardan rızasına erenlerden eylesin .
Murat Akyaz
Murat Akyaz Aylar önce
evlilik proğramı altında türk halkını sömürdün palavracı seda
Murat Akyaz
Murat Akyaz Aylar önce
iş adamımı seda yalanın yenice belini gırdın halam
Rhm K
Rhm K Aylar önce
Ben ALLAH tarafından korunuyorum diyip duruyo hadi ordan sen kimsin ki evliyamısın abdest yok namaz yok 🌍 da cenneti yaşıyorsunuz ama cennette ebedi hayatta nasibiniz yok ALLAH diyorki ben mal mülk para 💵 ne isterse veririm bana şükredecekmi diye verdiğim gibide alırım diyor yaradan ALLAHIN yarattığını beğenmeyip vücudunun her yerini estetik yaptırıyor 😠
Leyla Öztürk
Leyla Öztürk Aylar önce
Ezginin çekeceği var
BAA
BAA Aylar önce
Berbat ikisi de süprüntü
Of'a Vali
Of'a Vali Aylar önce
Erdoqan bitane
Of'a Vali
Of'a Vali Aylar önce
Receb Tayyib Erdoqana Allah can saqliqi versin Amin gözü götürmeyenlerin yeri cehenneme
Of'a Vali
Of'a Vali Aylar önce
Sedanin durusu belli
Of'a Vali
Of'a Vali Aylar önce
Seda her zaman güvenli
Of'a Vali
Of'a Vali Aylar önce
Sedani taniyan taniyir tanimiyanda kendi kimi biliyor
Of'a Vali
Of'a Vali Aylar önce
Seda doqrulari bulmaq ucun söz haqqi verib yoksa Seda Sayan hep ezilen bayanlarin yaninda olub Sedani istemeyenlet hep götü kalbli olduklari ücün kötü yorumlar yapiyorlar
Of'a Vali
Of'a Vali Aylar önce
Seda Sayan kendine benziyor bitane Sedacim bitane Allah can saqliqi versin Amin
Of'a Vali
Of'a Vali Aylar önce
Seda Sultan bitanem
ümit ümit
ümit ümit Aylar önce
julide hanım su formatı degistir inanın çok sıkıcı soru gelsin saniyeler rakamlar gözümüzün içinde su kadar verdim makina gibi konusuyorsun format kalitesiz insanın dikati dagılıyor
UB
UB Aylar önce
Julide yavassss cigerimi soktun
Büşra
Büşra Aylar önce
Format çok yoruyo yaa
Anthea Madianos
Anthea Madianos Aylar önce
Kizi m bunca problem vârken bu kadinin hayatindan bize ne
Aydan Özakar
Aydan Özakar Aylar önce
Satilmislar hepsi bunun gibi cok türkiyede
TRT Haber Canlı Yayını
TRT Haber
görünümler 2
Leyla & Mecnun
3:03
Cem Belevi - Topic
görünümler 203 B
Sefirin Kızı 30. Bölüm - Bana Doğruyu Söyle
8:44
Habertürk TV Canlı Yayın ᴴᴰ
Habertürk TV
görünümler 4
Haber Global TV Canlı Yayın ᴴᴰ
Haber Global
görünümler 612
Hakan Fidan'ın Bilinmeyen Gizemli Hayatı!
17:44
Cüneyt Özdemir Arşiv
görünümler 1,4 Mn
(YENİ)Ahmet Kaya'nın Bilinmeyenleri
19:45
ByAlada
görünümler 2,5 Mn
Leyla & Mecnun
3:03
Cem Belevi - Topic
görünümler 203 B
Sefirin Kızı 30. Bölüm - Bana Doğruyu Söyle
8:44
Kahraman Deniz - Ben Yola Gelmem (Official Video)
3:04
Kahraman Deniz
görünümler 652 B
Türkiye'nin En Saçma Şarkısı ?
4:38
HUGOLA
görünümler 408 B
Enes Batur ölümden döndü!
1:25
Show Ana Haber
görünümler 3,1 Mn