Katarsis - Hayko Cepkin: "Çocukluğumu Sevmiyorum. Bütün Zayıflıklarımı Güce Dönüştürüyorum!"

  görünümler 1,688,669

Bana Göre TV

Bana Göre TV

3 yıl önce

KATARSİS’in yeni bölümünün konuğu Hayko Cepkin. Programda Hayko Cepkin, Gökhan Çınar’a içini döküyor. Çocukluğunu, ailesini, büyüme hikayesini, müzikle değişen hayatını, hayallerini, hayal kırıklıklarını, dönüm noktalarını, dönüşümünü, evliliğini ve onu “Hayko” yapan hayat öyküsünü anlatıyor. KATARSİS yeni bölümüyle şimdi Bana Göre Tv'de yayında!
Yeni bölümleri kaçırmamak için abone olun: bit.ly/2LUEOwP
Instagram'da bizi takip etmeyi unutmayın: bit.ly/2YwN7jP
#katarsis #gokhancinar #haykocepkın
Yapım : Mördak Yapım - Film Genetik
Hazırlayan - Sunan : Gökhan Çınar
Editör : Zeliha Sönmez
Yapım Koordinatörü : Cem Özcan
Sponsorluk Sorumlusu : Nergis Öney
Kamera : Orhan Ağaoğlu - Ebrar Uykucuoğlu - Turgut Aygan - Gökhan Hız
Makyöz : Esra Bakar
Kuaför : Yalçın Caner
Işık : TLG
Sosyal Medya : Sinem Cender
MÖRDAK POST OFİS
Post Supervisor : Umut Keri
Kurgu : Coşku Öztuğran
Kurgu Asistanı : Orhan Ağaoğlu - Ebru Orta
Grafik : Yiğit Kan
Ulaşım : Cevdet Yılmaz
Mordak Stüdyoları

YORUMLAR: 4 200
@burhanettincoskun6953
@burhanettincoskun6953 3 yıl önce
Sen benim, 80 yaşındaki babamın ve 15 yaşındaki oğlumun hayranlıkla dinlediği ve takdir ettiği tek müzisyen ve sanatçısın. Sana teşekkür ediyoruz.
@mkilic10
@mkilic10 3 yıl önce
Hayko'yu kisisel olarak tanimam etmem. Fakat bu adama baktigimda "kavgam oldugunda cagirsam gelir ve beni yari yolda birakmaz" duygusuna kapiliyorum.
@dogi668
@dogi668 3 yıl önce
Bu adamın yükselememesinin tek sebebi Türkiyede olması. Herhangi bir avrupa ülkesinde olsaydı en az dinlenen şarkısı 400 m olurdu. Bu adamın sesi bu ülkeye fazla gelir.
@banumeric5146
@banumeric5146 3 yıl önce
''ne kadar vicdanlı bir ailede yetişiyorsa çocuk , diğer çocuklara zorbalık yapmaktan o kadar uzak olur '' çok hoşuma gitti.
@aysenozcan1217
@aysenozcan1217 2 yıl önce
Goz kapak düşüklüğü pitosiz ile doğan biri olarak yaşadığım duygu durumlarını doğuş hikayemi sonrasinda ki olgunlasmayi ve kabulleniş ve kabulleniliş halimi resmen anlattin. . Hayko ruh ikiziyiz iyi ki varsın. .
@ronintr5739
@ronintr5739 Yıl önce
Güzel Ülkemde, tasvip etmediğim tüm önyargılara, ayrımcılıklara,baskılara rağmen cesurca kendi yolunda giden bu güzel insanı kutluyor,başarılar diliyorum. Yolun açık olsun Hayko...
@hataysandikici
@hataysandikici 3 yıl önce
En sevdiğim sanatçı.
@otantikadam3842
@otantikadam3842 3 yıl önce
şu adam bir talk show program yapsın hiç bıkmadan izlerim maşallah dürüst vicdanlı doğal samimi sıcak özgüvenli anlayışlı olduğu kadar stand up gibi bir adam daha ne olsun herkesin böyle bir abisi olsa hiç sıkılmaz
@f.frknkocaaslan4440
@f.frknkocaaslan4440 3 yıl önce
Otobiyografisini yazsa ne okunur ama... Kendini bilen, bildiğini de çok iyi ifade edebilen, hayata bakışıyla fark yaratan bir müzisyen, tüm sıfatlardan önce güzel bir insan. Gönülden iyi ki varsın dediğim insanlardansın Hayko Cepkin, var ol
@berfinkaya3839
@berfinkaya3839 2 yıl önce
22 yaşındayım ve bilmem hatırlar mısınız ama lise 2 de sizinle bir konserde tanıştık. Hikayesi de hem hüzünlü hem sevinçli. Tek gözüm ve tümörümle başladığım hayatımda o çocukluk yıllarının yarası hep oldu. Ama ben kabuğunu bağlayıp üstüne çiçek ektim. Fotoğraf çekilmeyi hiç sevmeyen, biriyle göz göze gelmeyen, dışarda kendini farklı hisseden, insanların bakışlarını hep fark eden bir çocuktum, gençtim. Makyaj yapmayı severken "yapma zaten eşit değil gözlerin" denilen. Yine de yapan kendini seven, yetenekleri ve başarılarıyla insanların içine iyice karışmış güçlü olarak bilinen özgüvenli denilen birine dönüştüm. Okul çağında yaşanan şeylerin aslında çocuğun içinde değil de ailede olduğunu anlayıp çocuk gelişimci oldum. Anaokullarında kreşlerde özel eğitim merkezlerinde bulundum. Okulu bitirdim, "öz geçmişiniz çok iyi" "notlarınız yüksek" "yaptığınız projeler harika" denilmiş iş görüşmelerinde gözüme takıldılar ama yılmadım. Yılmıyorum. Seviliyorum, seviyorum, eğitiyorum, eğitiliyorum, düşüyorum ve kalkıyorum 😊 ailem benimleydi sevdi ama kendine benzer birini bulmak o benzerliğin yaşandığı insanın geldiği yerleri ve başarısını görmek daha da güç veriyor insana. Benimle tanışmayı kabul ettiğiniz için hayatınızın iki saniyesine de olsa beni yerleştirdiğiniz için teşekkür ederim.
@kubrailetmis3217
@kubrailetmis3217 3 yıl önce
Adamdaki usluba bak be nasıl da dolu,bilgili bir adam hiç böyle bilmezdim. Helal olsun abi.Yolun her zaman kalbin gibi aydınlık olsun inşallah🖤
@Zeynep0357
@Zeynep0357
Yaklaşık 5 yıl önce kiraz festivalinde konserine gitmiştim o kadar büyüleyici bir sesi var ki bi baktım ağzım açık kalmış kendimden geçmişim. O kadar tatlı bir insan ki pozitif enerjisini o kalabalık konser alanından bile alabiliyosun. Konser bittiğinde bir daha göremeyeceğim diye çok üzülmüştüm. Bi dost,abi gibi hissettiriyor. Iyi ki varsın iyi ki bizimlesin inşallah değerin biran önce anlaşılir❤
@_levinintozbezi2113
@_levinintozbezi2113 3 yıl önce
''Gözlerimi siyaha boyadım diye dinsiz muamelesi gördüm. İnsanlar kalplerini siyaha boyamış kimin umrunda?''
@ibrahimethembulbul2923
@ibrahimethembulbul2923 2 yıl önce
Küçükken toplum algısı yüzünden Hayko Cepkin'den istemsiz, bir o kadar gereksiz korkardım. Büyüdük ve anlıyoruz ki bu çok büyüleyici, muazzam bir yetenek. Bize bu sevgiyi yaşattığın için, samimiyetin için sonsuz teşekkürler Hayko!
@berkomatik8082
@berkomatik8082 2 yıl önce
Pontus Rumu bir babanın ve Türkmen bir annenin oğluyum. Durumumuz çok şükür yerinde olmasına rağmen ailemin ve ülkemin yüzüne bakabilmek için 357KD askerlik görevimi yerine getirdim. Etnik kökenimizin, öpüp alınımıza koyacağımız bayrağın renklerini değişeceğini düşünenlere her zaman söylediğim bişey var. Sen kimsin ki benim memleketimde bana yabancıymışım gibi davranıyorsun? 🇹🇷❤️
@gulsendandin7132
@gulsendandin7132 2 yıl önce
Şu adamdan korkmak nedir yaa bence insanlar içlerindeki canavardan korksun. Mükemmel bir ses ve harika şarkıları olan, kaliteli bir insan olduğunu düşündüğüm sanatçı gibi sanatçııı... Sevmek zorunda değilsiniz ama saygıyı sonunakadar hakkediyor.
@nagihanyz
@nagihanyz 3 yıl önce
İstemediğin yerde asla olmadığın,
@maviportakal
@maviportakal 3 yıl önce
Dışı ne kadar sertse içi o kadar yumuşak insan !İyi ki varsın be !!!
@munzevi.9499
@munzevi.9499 3 yıl önce
"Gözlerimi siyaha boyadım diye dinsiz muamelesi gördüm. İnsanlar kalplerini siyaha boyamış kimin umrunda?"
@nigarabdurahmanova692
@nigarabdurahmanova692 2 yıl önce
İnsanlara dış görünüşüne, dinine, ırkına, kıyafetine göre değil de kalbine göre kıymet verilmesi gerekir. Ne yazık ki toplumda daha çok insan bunun aksini yapıyor.
FOOTBOT vs ALUMINUM FOIL 😱👀
00:30
Celine Dept
görünümler 8 Mn
Sinanla kafes dövüşü yakında
00:54
Emre Gül
görünümler 3,5 Mn
當可愛妹子碰到殺馬特家族后#shorts
00:56
整个路人
görünümler 37 Mn
THE DAUGHTER TAUGHT DAD A LESSON😅
00:38
JULI_PROETO
görünümler 1,4 Mn
Siren
4:07
Hayko Cepkin
görünümler 901 B
İLBER ORTAYLI - CELAL ŞENGÖR | TARİHİN BİLİNMEYENLERİ
1:04:22
Tatil Dönüşü Sohbet, Havadan Sudan Muhabbet
3:34:44
Loş Sohbet I  Hayko Cepkin -
49:50
NeyseNe
görünümler 453 B
Katarsis: Haluk Levent
40:49
Bana Göre TV
görünümler 1,5 Mn
FOOTBOT vs ALUMINUM FOIL 😱👀
00:30
Celine Dept
görünümler 8 Mn