💥Бавовна від СБУ - російській ППО

  görünümler 19,176

ПОГЛЯД

ПОГЛЯД

2 aylar önce

Атакою дрона СБУ в Курській області знищено радіолокаційну станцію “Каста”, що визначає повітряні цілі на гранично малих висотах. “Завдяки “бавовні” від СБУ російська ППО дещо підосліпла”, - зауважили джерела в спецслужбі.
Відомо, що російську станцію “Каста” було розміщено біля населеного пункту Гирьї Беловського району Курської області. Цікаво, що в росії стверджують, що така станція може виявляти навіть літальні апарати з технологією “стелс”. Проте дрон СБУ вона чомусь проґавила.
Нагадаємо, в ніч на 29 вересня СБУ влаштувала оккупантам “блекаут”. Зокрема, було атаковано електропідстанцію у Курській області, саме до якої були підключені важливі військові об’єкти рф.
Завдяки черговій спецоперації Служби безпеки України окупанти починають розуміти, що блекаут - це реальність, яка уже стоїть на порозі. Якщо рф і далі буде обстрілювати наші об’єкти інфраструктури, отримає у відповідь ще більше “бавовни”.
#дрони #сбу #блекаут #смертьокупантам
______________________________
ПОГЛЯД - це найбільше медіа Київської області, яке розповідає локальні та всеукраїнські новини на каналі TRshow та на своїх сторінках соцмереж.
Ми продовжуємо працювати для Вас, попри знищення нашої телестудії у Бучі російськими військовими під час окупації міста.
Підтримати нас на Patreon: / poglyad
Наш сайт www.poglyad.tv/
Наш канал Telegram t.me/poglyadkievregion
Наша сторінка Facebook / poglyadkyivregion
Наша сторінка Instagram / poglyad.news
Наш технічний спонсор «КОМПАНІЯ «БЕСТ» best.net.ua

YORUMLAR: 10
@galinakrivenchuk8403
@galinakrivenchuk8403 2 aylar önce
Якщо це правда,то це добре Відчуйте на собі,те що ми вже відчуваємо.Не будете питати нас,свет есть?Слава збройним силам України!
@user-py8st5hn4f
@user-py8st5hn4f 2 aylar önce
Хай живе вільна Україна!!!
@vanngoccao2117
@vanngoccao2117 2 aylar önce
slava Ukraine 👍👍👍👍
@user-tu8yo5ic4x
@user-tu8yo5ic4x 2 aylar önce
😅
@MBMB-bz3qu
@MBMB-bz3qu 2 aylar önce
Дуже гарно
@user-fr6gt4vz1w
@user-fr6gt4vz1w 2 aylar önce
Красота.
@sergeyshevtsov9931
@sergeyshevtsov9931 2 aylar önce
Голос людини, що читає новину якось зовсім не співпадає із темою ролика по інтонації і тембру голосу, сподіваюсь що нікого не образив! Новина гарна, це доводить те, що вже і русняві боти в коментарях відпусують 😅 Слава Україні 💙💛
@poglyad_news
@poglyad_news 2 aylar önce
Дякуємо, врахуємо
ARABADA GTA 6 OYNADI #shorts
00:29
Osman Kalyoncu
görünümler 1,9 Mn
PAMUK ŞEKER İLE ARABA TAKASLADIM 🚘😂
00:27
Melih Taşçı
görünümler 1,3 Mn