SATANİST(RAHİP) vs MÜSLÜMAN YÜZLEŞMESİ

  görünümler 786,145

Undergraund

Undergraund

6 aylar önce

Yeraltına hoşgeldiniz tekrardan, bu hafta daha evvelden çekmiş olduğumuz YÜZLEŞME X Bölümünün ikinci versiyonu ile karşınızdayız. Geçtiğimiz seneden tanıdığınız satanist olduğunu iddia eden Can Göksu ve İslami ilimler üzerine bir çok bilgiye sahip olan Bahadır Malkoç karşı karşıya geldi. Her ikisi de birbirlerine bir takım sorular yöneltti zaman zaman bazı sorular her ikisinide ciddi derecede zorladı. Videonun en başından sonuna kadar hiçbir şekilde hiçbir inanışa veya düşünceye saygısızlık edilmedi. Her iki konuk içinde video başlamadan evvel özel sözleşmeler hazırlandı bu sözleşmelerin amacı her iki tarafında başına gelebilecek olan olumsuzluklarda stüdyoyu terk etmek ya da bu videoyu yayından kaldırtmak isteğini ortadan kaldırmak için di. Videoyu başından sonuna kadar dikkatli bir şekilde izleyip önyargıdan uzak bir şekilde yorum yapmanızı siz izleyicilerimizden istirham ederiz konseptimizin devamını istiyorsanız mutlaka beğeni ve yorumunuzu yapmayı unutmayın.
Videonun hazırlanmasında ve sunumunda bizlere destek veren Mabeyn Gebze ekibine ekibine teşekkürlerimi sunarım kendilerinin kanalında aşağıya bıraktım mutlaka kanallarına abone olmayı tavsiye ediyorum.
trshow.info/on/8Fq.html...
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
trshow.info/on/2FP.html...

YORUMLAR: 6 615
Şerefcem Ertürk
Şerefcem Ertürk 6 aylar önce
Müslüman kardeşimize helal olsun , bir genç olarak böyle bilgili insanlarımızı görmek o kadar gurur veriyor ki anlatamam
Hasan Özefe
Hasan Özefe Gün önce
@Ct hg Hangi ayette küfür ediyor yazsana.
Ct hg
Ct hg 16 gün önce
@Farid Retype ne diyorsun? Önce Türkçe yazmayı öğren
Farid Retype
Farid Retype 16 gün önce
@Ct hg NEYA INARARAK HELAL OLDUGUNU ZANIYORSUN,,İNANÇ YOKUİSA,,
Onur Demirci
Onur Demirci Aylar önce
Karşıda ki salak abinin zekasını kullanmasına bile gerek yok 😂
Ct hg
Ct hg Aylar önce
@Hilal Ertürk küfürleri gördün? Hadi küfür eden allahı savunsana gülelim biraz
deli Hüsnü
deli Hüsnü 2 aylar önce
Cihan çok uyanık bir çocuk bak hakkını vereyim. Birincisi elinde tesbih ve gözünde gözlük ile gelmiş. Üçüncüsü daha sohbet başlamadan söylediği söz çok can alıcı "ben hiçbir şeye inanmıyorum, siz ne derseniz deyin ben size inanmıyorum ve inanmak zorunda değilim" diyor. Birincisi yani gözlük; göz teması kurmamak ve gözlerindeki endişeyi gizlemek için takmış. İkincisi Tesbih; karşıdakinin dikkatini dağıtıp moralini ve sinirini bozmak (rahat takılıyorum sen istediğin gibi doğru yada yanlış konuş, ben yine kabul etmem) demektir. Oh be ne ala memleket. Lafa gelince (biz biliminkabul etmediği şeyi kabul etmeyiz) ama söz konusu soruların cevabını bilimde kabul edince (bizim inancımız da bilim de yok) hadi ordan koftehor seni 😂. Yeter ki İslam doğru olmasın, yeter ki İslam ve Kur'an yüce olmasın. Siz ne uyanıksınız siz.
Ct hg
Ct hg Gün önce
@Elifimsimimiymis bardağın varlığını bile kanıtlayamıyor madem izledin kaçıncı dakikada kanıtlıyor timeline bırak bakalım :D hangi argümanı doğru yaz bakalım 2 dakikada çürütürüm :D hadi bekliyorum
Elifimsimimiymis
Elifimsimimiymis Gün önce
@Ct hg videoyu izlemedigin her halinden belli cahil seni acidim KSODODODKDOD
Ct hg
Ct hg 4 gün önce
@deliküpeli hemen Diamond Tema Kuranda suların birbirine karışmaması videosunu açıyorsun ve cehaletinden kurtuluyorsun
Ct hg
Ct hg 4 gün önce
@Help Support bunu söylerken allahla doların savaşında doların 18-0 öne geçmesi
Help Support
Help Support 4 gün önce
@Ct hg bunu söylerken ananın içerde namaz kılması
Büşra Kızılcan
Büşra Kızılcan Aylar önce
İzlerken çıldırdım, adam buna karşısındayken bizzat tahammül etmiş. Vallahi helal olsun 😂
Hasan Bey
Hasan Bey 18 gün önce
​@Knitting by Busra satanist olan kişide dediğine göre trdeki tek satanist bişeymiş
Spiritmourner Kemal SEZER
Spiritmourner Kemal SEZER 21 gün önce
Arkadaşlar sizin için çok üzgünüm ama ben soldakine zor sabrettim sağdakini boşver o zaten çok boş ama soldaki de içi ful hava bilimle alakalı hiç bir bilgi vermiyor ve bilimle alakası yok dinin boş yapıyor
Soner
Soner Aylar önce
Psikolojik tahrik ediyor …. Tesbihle zikir çekmeye çalışıyor…
Oğuzhan Aygün
Oğuzhan Aygün 2 aylar önce
Zamanında boşluğa düştüğüm kötü dönemlerimde dinleri araştırırken aşama aşama deist, ateist ve agnostik olarak inancım değişimlere uğramıştı. Bu değişimler gerçekten sevgisiz, ilgisiz ve değersiz kalmaya mahkum edildiğim hayatımın getirisiydi. Onları çok iyi anlıyorum. Bu dünyada anlaşılmadıklarını düşündüklerinden gerçekten inanç anlamında da onları anlayanların çok az sayıda insan olduğu daha spesifik düşüncelere inanmaları doğal bir kaçamak. Gerçekleri fark etmem uzun sürmedi ve elhamdülillah müslüman oldum. Öyle bir hızla karamsarlıktan, korku ve dehşetten çıktım ki tanrıya olan inancım arttı. Hala yeri geliyor ve bilinçli olarak günahkar yaşıyorum. Ha şunu da eklemeliyim ki kötülüğüm kimseye değildir, tamamen kendimedir. Rabbı inkar etmem ama ne yazık ki ona nankörlük ediyorum. Cezamı çekeceğimin de bilincindeyim ve umarım bu süreci de aşarım. Umarım dinime tamamen uygun yaşarım. Nefsi yenebilmek gerçekten çok zor. Affola ama kaba tabirle karıyı kızı bırakmak, kolay yoldan para kazanmak, vücuda dopamin ve serotonin salgılatmak için maddelere kaçmak, rahatlığı tercih etmek vs daha kolay. Bunu şey gibi düşünebiliriz. Anne ve babanız çocukken "erken yatman bu evin kuralıdır!" dediğinde ve bunun bir cezası olduğunu söylediğinde, eğer sıkıntı çıkarmazsan her gün 1 saat arkadaşlarınla buluşup 1 saat bilgisayarı açmana izin vericeğiz dediğinde; seni dünyaya getiren yani spermi ve yumurtalıkları ile seni yaratanın (haşa) anne-baba olduğunu, ev sınırları içerisinde güç ve kudretin anne-babaya ait olduğunu, yatmazsan gerçekten bir cezasının olduğunu eğer yatarsan sana ödüllerinin olduğunu bilirsin de yine de son bir oyun oynamak, son bir film izlemek için vaktinden fazla geçirir ve geç uyursun ya. Aslında cezayı istediğinden veya ödülü istemediğinden değildir. Veyahut anne-babanı kabul etmediğinden asla değildir. Sadece o an cezbedici gelen, o filmi de izlemektir. O an daha fazlasını istemezsin çünkü onu istersin. Tanrım umarım o an istediğim(iz) kısa süreli zevklerden vazgeçebilmem(iz) için gönlümü(zü) açar da uzunca sefa sürebilmem(iz) için beni(bizi) doğru yola sürükler.
Oğuzhan Aygün
Oğuzhan Aygün Gün önce
@sena tek olmadığımdan oldukça eminim :)
sena
sena Gün önce
Eline sağlık gerçekten iyi aciklamissin bende aynen böyle düşünüyorum.
Oğuzhan Aygün
Oğuzhan Aygün Aylar önce
@yabiya sağ ol dostum o senin güzel idrakındandır
yabiya
yabiya Aylar önce
çok güzel açıklamışsın cidden
Emine Çimen
Emine Çimen 2 aylar önce
@Oğuzhan Aygün Kendini güzel ifade ettin elhamdülillah doğruyu bulmana çok sevindim. Bu o kadar güzel bir nimet ki Allah herkese nasip etmez. Sen çabaladın Allah da sana doğru yolu gösterdi. Günah , eksiklik, acizlik hepizmizde var çünkü biz kuluz, önemli olan o ışığı kaybetmemen... Allah kalplerimizi daima İslam üzerine dosdoğru kılsın. Bu arada dikkatimi çeken bir şey var çok fazla tanrı kelimesi kullandın, Rabbimiz tek ve biricik yaratıcıdır, O'nun sıfatlarını kullanmak daha güzel olur bu yüzden , "Allah" demek daha doğru olur. Yanlış anlaşılmak istemem umarım anlatabilmişimdir. Essalemün aleyküm kardeşim ✋
Dream High
Dream High 2 aylar önce
İzledikçe resmen bir insanın hayatını nasıl telef ettiğini görüyorum. Rabbim kovulmuş olan şeytanın şerrınden ve şeytanlaşmış insanların serrinden bütün Müslüman alemini korusun. Amin.
Ct hg
Ct hg Aylar önce
Kovulmuş olan adem, cahil müslüman aleminide Küreselciler yönetiyor
Nazli Kurt
Nazli Kurt Aylar önce
Amin 🙏
Codster
Codster 6 aylar önce
"Bir delille 40 alimi yendim, ama 40 delille 1 cahili yenemedim" ~ömer(r.a)~
Ozan Maraz
Ozan Maraz 7 saatler önce
@Hasan Özefe Mısır'dan geldi. Onlara Akad imparatorluğundan. Onlara da Sümerlerden geldi. Senin cahil olman benim sana cevap vermemiz zorunlu kılmaz. Öğren de gel.
Ozan Maraz
Ozan Maraz 7 saatler önce
@Hasan Özefe Tefsirler değişiyorsa Kur'an'ın değişmemiş olduğunun ne manası var? Bu durumda herkes başka bir inanca sahip demektir ve hakikat yoktur! kısacası herkes "işine geldiği gibi" inanıyordur.
Hasan Özefe
Hasan Özefe Gün önce
@Ozan Maraz Tefsirler değişebilir onlar yorumdur.Kuran değişmez.Kuranın değişmşesi imkansız çünkü peygamberden bu yana ezberlenmiş ve namazlarda okunmuştur.
Hasan Özefe
Hasan Özefe Gün önce
@Ozan Maraz İsa ve Musa yaşamadıysa tevrat ile incil nereden geldi.
Hasan Özefe
Hasan Özefe Gün önce
@Ozan Maraz Saffat 6 :Biz yere en yakın olan göğü yıldızlarla süsledik. Mülk 5:Yemin olsun ki yakın olan göğü kandillerle donattık ve onları şeytanları hedef alan ateş parçaları kıldık ve şeytanlara ayrıca çılgın bir alev azabını da hazırladık. Bu iki ayetinde tefsire ihtiyacı yok açık en yakın gökyüzü evren.
Selin Cakir
Selin Cakir Aylar önce
Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene; çünkü cahil ne gelirse söyler diline.” Mevlana 😊
Ebru Timur
Ebru Timur Aylar önce
Sabrın sınırlarını zorlayan bir münazara olmuş. Değerli hocamızın sabrına hayran kaldım.ilim irfanı reddeden cahil bir insan, ne desen de kabul etmez. Rabbim hidayete erdirsin.
Tunagramm _
Tunagramm _ Aylar önce
İslamı savunan abime çok selam olsun. Benim bile noksan kaldığım konuları bana bile açıkladı oradan :) Rabbim ayağına taş deydirmesin..
AŞİKAR
AŞİKAR 10 gün önce
Ben bu videodan sadece sabır dersi aldım.Müslüman kardeşimizin cahille imtahanına ve saygı duyulası sabrına hayran kaldım
Celal Demirkıran
Celal Demirkıran 6 aylar önce
Satanist: kaç TL Müslüman:55 Satanist: niye abi Müslüman:55 TL tuttu ondan Satanist :şimdi ben sana 100 TL verdim sen bana ne kadar verecen Müslüman :45 TL verecem Sanatins: Neden abi Müslüman: 100 tl verdin ya Satanist : ne kadar tuttki abi *OLAY BUNDAN İBARET* 😂
Umut Ljyzie
Umut Ljyzie Aylar önce
+
samet özden
samet özden Aylar önce
Kahkaha atarak güldüm mükemmel yorumlama
Medine Ağil
Medine Ağil Aylar önce
Yaaa 😂😂😂😂 super
Keziban DİDİN
Keziban DİDİN 2 aylar önce
Daha güzel özetlenemezdi 😂😂😂
Telkar
Telkar 2 aylar önce
ne anlatıyon abi?
Gün..
Gün.. Aylar önce
Müslüman kardeşimizin ilmine gerçekten hayran kaldım takıldığı bir mevzu bile görmedim helal olsun..
youtube islam
youtube islam 2 aylar önce
Abi 14 yaşındayım ve gerçekten sizler (müslüman abiler) sayesinde konuşmaya başladım islam ile ilgili Allah razı olsun.
Ceylan Dilan Kaya
Ceylan Dilan Kaya Aylar önce
Satanist abimiz tüm tuşlara basarak bölüm atlamaya çalışıyor😂
T Merkit
T Merkit Aylar önce
Adama helal olsun nasil sabırlı davranmış. Çok şükür ki Müslümaniz .
SYL 81
SYL 81 Aylar önce
ELHAMDULiLLAH 🤲 ☝️ Bu Cana cok pis taktim 18 sene Türkiyeme gelmedim amaki gelicem bu can ve can gibi toplara cihad edicem!!!!
Miraç Karpuz
Miraç Karpuz 6 aylar önce
Bu videodan çıkardığım dersler. -1 saatim boşa gitti gibi hissettim -Komik bir video izledim -İmanım arttı -İlmin güzelliğini gördüm -Edep, ahlak ve saygının değerini anladım
Taha Yasin Çelik
Taha Yasin Çelik 21 saatler önce
@Runeheim bunu yazacağına sen yanıtlasaydın ya kanka xd
Peot Official
Peot Official Gün önce
@Hasan Özefe neye cevap verdin anlamadım
Hasan Özefe
Hasan Özefe Gün önce
@Peot Official Burada yaratmaktan kasıt var olan şeye şekil vermekten bahsediliyor örnek tahtadan kaval demirden kılıç şekil verenlerin en hayırlısı Allahtır.
Peot Official
Peot Official Gün önce
@Hasan Özefe ne anlatıyon sen
Hasan Özefe
Hasan Özefe Gün önce
@Peot Official Halk kelimesinin yaratmayı ifade eden "haleka" kökü, Kurân-ı Kerim'de 259 yerde kullanılmıştır. “Halk” kelimesi, özellikle evrenin ve insanın yaratılışıyla ilgili olarak Kurân'da önemli bir yer tutar. Bedi isminden farklıdır. Bedi emsalsiz/örneksiz yaratan, bir ham madde olmadan sıfırdan yaratan demek iken “Halk” bir ham maddeden başka bir ürün ortaya koymaktır. Bu nedenle hem fiil, hem isim olan kelime Kurân’da hep Allah'a izafe edilmemiştir. Âli İmran 49, Mâide,110’da Hz. İsa'ya yaratıcılık yani bir şeyden başka bir şey elde etme, icat etmek, yapmak mânasında da kullanılmıştır. Allah nasıl ki hakîkî semi, basîr, hâlık ise insan da işitir, görür ve bir icat eder, sanat eseri ortaya koyabilir.
Yakuza
Yakuza 2 aylar önce
Dinimizi en güzel şekilde temsil ettiğin için bu hıyara sabrettigin kalbine yüreğine sağlık güzel arkadaşım 🙏
Yusuf Sirin
Yusuf Sirin Aylar önce
Mevlena yine noktayı koymuş "Sen ne söylersen söyle, söylediğin, karşındakinin anladığı kadardır."
Ali Aldemir
Ali Aldemir 2 aylar önce
Allahım senin yardımcın olsun ıslah etsin, bizede seninle aynı dünya içerisinde olduğumuz için sabırlar versin. vallahi bu cahillikte değil çok çok çok farklı bir boyut.....Bahadır kardeşim Allah senden razı olsun, helal olsun sana Allah ilmini arttırsın..
Kubra Kaya
Kubra Kaya Aylar önce
Sabrına hayretler ettim, dikkat dağıtmak için kullandığı o tespih ve müslümanlığın simgelerinden olan bi şeyi alay etmek için kullanması tamamen saygısızlık. Bu tür insanlara prim verilmemeli sadece dikkat çekmek için bu kadar düşmeyin
Merve E.
Merve E. 3 aylar önce
Mükemmel bir bölümdü. İnancım tazelendi. Ve bir kere daha cahille münakaşaya girilemeyeceğini ayette de dendiği gibi onların kalpleri ve kulakları mühürlemiştir, onların basiretleri yani kalp gözleri üzerinde perde vardır ı bizlere kanlı canlı tekrat tekrar gösterdiğiniz için teşekkürler .
Gafam Böyük
Gafam Böyük 19 gün önce
@Ct hg Bu ezelden beri olan bir şey değil, gavurlukta ısrarcı olanlar için söylendi. Katır gibi inatçıysan " duymayacağım da görmeyeceğim de bilmeyeceğim de" diye inat edersen "Kalbin mühürlenir"
Ct hg
Ct hg 23 gün önce
@Baran Nazlı ezbere gevelemeler yine soruya cevap ver allah niye mühürlenmiş kişiler yaratıyor 😃
Baran Nazlı
Baran Nazlı 23 gün önce
@Ct hg Allah bize akıl ve fikir vermiştir hayvanlardan bu yüzden farklıyız Allah seni yaratıyor akıl ve fikir veriyor inanıp inanmamak sana kalmış
Mielli Redwood
Mielli Redwood Aylar önce
@Ct hg di mi çok saçma
Ct hg
Ct hg Aylar önce
allah niye mühürlenmiş kişiler yaratıyor 😃😃😃
Elif Akbulut
Elif Akbulut Aylar önce
Bahadır kardeşimizin ilmine bilime olan bağlılığı beni o kadar mutlu etti ki adamı hayranlıkla izliyorum. Can zaten programsız bir şahsiyet olduğu için resetlenip yeni güncelleme gelmesi gerekiyor o yüzden 'skip ad' tuşu gibi benim için .
Rüya gibi...
Rüya gibi... 2 aylar önce
Normalde din ayrımı yapmam. Ben müslüman kardeşimizin bilimle örnek vereceğini düşünmemiştim. O yüzden tebrik ederim. Satanist arkadaşımız ise kendi içinde o kadar çok çelişti ki sürekli konuyu dağıttı. Hangi dine mensup olursan ol bilime inanmak zorundasın. Satanist arkadaşımız bilimi ve gerçekliği (Gerçeklik dediğimde kendi gözüyle gördüğü masa jfjfhfhf) reddetmiş. Karşıdaki kişi cahil olmasaydı müslüman kardeşimiz iyi bir tartışma ortamı hazırlayacak deliller sunmuştu.
Berna Ozyurt
Berna Ozyurt Aylar önce
İhtiyaçlar hiyerarşisinin en önemli basamaklarından olan aidiyet duygusu aile içerisinde tamamlanmamış gençlerimizin sırf aitlik hissetmek, bu eksikliğini gidermek için farklı ve ya yanlış yollara sapması bu maalesef..
Selim Kaya
Selim Kaya 2 aylar önce
İmam Gazali "cahillerle yaptığım bütün tartışmaları kaybettim"Allah yardım etsin inşallah
Mustafa Muhammed
Mustafa Muhammed 6 aylar önce
Müslüman kardesimin ağzına sağlık Allah razı olsun 🙏Kalbleri halden hale çeviren Allah c.c bu gence de hidayet nasib etsin müslüman olmayı nasib etsin inşallah 🌹🙋🏻‍♂️
Raggie
Raggie 4 gün önce
@Yamaha R1M Joker Kimse Sana Sormuyor
Yamaha R1M Joker
Yamaha R1M Joker 4 gün önce
Hiristiyan simgesi kulanma 🙏=❌️ 🤲=✅️
Raggie
Raggie 9 gün önce
@Hacer Öztürk Asıl Saçma Olan Al İlaha Tapmanız
Memuru Islam
Memuru Islam 2 aylar önce
kardeşim şu el işareti islam a ait değil onu kullanmasak daha hayırlı olur ,🤲 dua işareti emoj var bunu kullanabiliriz
Muhammet Deliktaş
Muhammet Deliktaş 3 aylar önce
@Can. Sak tebrik ederim ilk defa bu emoji yi kullanan Müslüman birini uyaranı gördüm
Çağatay Uzdemir
Çağatay Uzdemir Aylar önce
Dünyanın en zor veya imkansız 2 şeyi 1) Ölüyü diriltmek 2) Anlamayana anlatmak
DOGU_.STUDİOS
DOGU_.STUDİOS 20 gün önce
1 DELİLLE 40 ALİMİ YENDİM 40 DELİLLE 1 CAHİLİ YENEMEDİM ~ÖMER (R.A)~
Cihan KILIÇ  🏳️‍🌈⃠
Cihan KILIÇ  🏳️‍🌈⃠ 19 gün önce
O Yunus Emre'nin sözü değil mi?
Mervenur gürler
Mervenur gürler 2 aylar önce
Kardeşim seni çok çok tebrik ediyorum böyle bir cahile bir saat katlanabildiğin için
Abdullah Şah
Abdullah Şah 2 aylar önce
Yemin ediyorum adam gibi adam helal olsun sana kalbimden geçen bütün cevapları patır patır vermişsin
Merve Boz
Merve Boz 6 aylar önce
Aklını kullanan ve kullanmayan karşı karşıya Allah hocamıza sabır vermiş vallahi
Ct hg
Ct hg Aylar önce
@Memo Memet erkeksen kadıköydeki rock barların önüne gel seni bira şişesine oturtsunlar
Ct hg
Ct hg Aylar önce
Aklını kullanamayan müslüman rezil olmuş bardağı bile kanıtlayamadı
simge msp oynarsa :*
simge msp oynarsa :* 3 aylar önce
@Ozan Maraz doğru diyorsun
zafer güne
zafer güne 4 aylar önce
@Merve Boz takma kardeşim onun dediği kişiyi biliyorum çok büyük kişiler tarafından fonlanıp korunan ne olduğu belirsiz ajan. yoksa çoktan hapiste olurdu yaptığı maniplasyonlar yüzünden
Oğuzhan Kangal
Oğuzhan Kangal 4 aylar önce
Aklınıza takılan İslami ve felsefi soruların cevabını Mabeyn youtube kanalında bulabilirsiniz.
Şeyma EVŞEN
Şeyma EVŞEN 29 gün önce
İçimde huzuru hissettiğim dediği an bana da bi gülme geldi başlarda ciddi bi şekilde izledim ama git gide beynimi kaybettiğimi düşünmeye başladım.en son saniyelerde de bu adamın trollediğine emin oldum 😆
bensu Karakas
bensu Karakas Aylar önce
Valla abi sana helal olsun sırf senin için izledim videoyu 👏🏻👏🏻👏🏻
Альбина Амуршаева
Альбина Амуршаева 2 aylar önce
Allah bu Müslüman kardeşimize sabır versin, böyle cahil ve saçma bir insanla muhatap olduğu için. Adam bir sürü delil sunmasına rağmen soyleyecek, cevap verecek ve altını golduracak tek 1 kelime bile söylemedi.
Erkan Kuru
Erkan Kuru 3 aylar önce
Helal olsun Müslüman kardeşime 👏
Adem Yapraklı
Adem Yapraklı 6 aylar önce
Müslüman: kardeşim biz suan bu odada oturuyoruz değil mi ? Güneş Gözlüklü Satanist: hayır
Dry
Dry Aylar önce
@Bolu'lu göz teması kurmaktan korkuyor eline de almis gelmis tesbihi korkak
Blackpink_best_gg
Blackpink_best_gg Aylar önce
@Bolu'lu Keyfi öyle istemis
Ahmet Güneyli
Ahmet Güneyli 2 aylar önce
@Bolu'lu endişe ve çaresizliği gizlemek için
Anonim Kullanıcı
Anonim Kullanıcı 2 aylar önce
@Bolu'lu takmıyor kardeşim belki takıyor belki takmıyor nereden biliyorsun :)))
Karadut Blm
Karadut Blm 3 aylar önce
@Bolu'lu kardeşim bence hiç sorgulama,kafayı yersin
ertugrul İnciel
ertugrul İnciel 2 aylar önce
Genç arkadaşlara sesleniyorum, bu saçmalıklara vaktinizi harcamayın. Müslüman arkadaşın savunduğu "şeyler" de bilim falan değil. En azından bilim felsefesine, bilim metodolojisine uymuyor.
Ahmet
Ahmet Aylar önce
Rica ediyorum lütfen bunun 2. Serisi gelsinn
Serkan Acar
Serkan Acar 2 aylar önce
Müsluman kardeşimize helal olsun.👏 Cahil insana ne anlatsan boş.
hatice kara
hatice kara 2 aylar önce
cahil olmasa bu sıfatta olmazdı nokta. ayrıyete dinimle ve din kardeşimle gurur duydum. Şükürler olsun Rabbime iyiki müslümanım.
sooyaaa
sooyaaa 6 aylar önce
Süryani büyücü ve bu rahip bı araya gelse dönecek diyaloglar aşırı iyi olabilir . rahibin maddi kanıtlara ,akıl ve bilime inanmamasi , Süryani büyücünün metafizik açıdan kanıt sunabilmesi ve aynı zamanda kesin olarak tanrıya inanması mükemmel bir uyum olabilir
qusssk jeke
qusssk jeke Aylar önce
@KTScript seninle tartismiyorum bu arada alınma ama Elmhamdulilah bizim tek korkumuz yaratici azabi
KTScript
KTScript Aylar önce
@qusssk jeke Bir şey değil zaten. Lanetliler cennete girmeleri imkansıza yakın
qusssk jeke
qusssk jeke Aylar önce
@KTScript Allah ın karşısında büyücü nedirki
KTScript
KTScript Aylar önce
@qusssk jeke Büyücü olm adam ne anlatıyorsun sen
qusssk jeke
qusssk jeke Aylar önce
@KTScript Allah ın var olğunu bilen biri ve hayatını Allah inancı ile yaşayan bir insan Allah tan başka hiç kimseden veya şeyden korkmaz . Sen nerden bilebilirsin adam hadi diyelim ki yapıyı yapacak Müslüman adamınBismillahirrahmanirrahim dese belki Allah onu kurtaracak
Esra D K
Esra D K Aylar önce
İzledikçe kurgu olduğuna inanmaya ve yok artık bu kadar bey.nsiz olamazlar demekten kendimi alamadım. Allah hidayet versin 😢 Anladım ki dünyayı bunlar ve bu cehalet yönetmeye başlamış. 🙁
Mehmet Dağ
Mehmet Dağ 6 gün önce
Allahıma bin kere şükürler olsun müslümanım
Cem Drn
Cem Drn 2 aylar önce
Kimsenin hiç birşey bilmediği yerde bir kişi her şeyi bilebilir.
YUSUF KEREM Fidaner
YUSUF KEREM Fidaner Aylar önce
Müslüman abimden ALLAHU TEALA razı olsun seviyesiz şerefsizin ağzının payını her soruda her örnekde vermiş helal olsun❤️
abdulkerimberk karahamitcioğlu
abdulkerimberk karahamitcioğlu 2 aylar önce
"Şüphenin giderilmemesi körü kürüne inanmaktır" aynı kişi bilimden örnek veriyor ve bilim kendisini sürekli şüphe ile geliştirir buda onu çelişkide kılar.
Nur Efşan Aktuğ
Nur Efşan Aktuğ 2 aylar önce
Şüphe etmek yanlış bir şeye inanmak demek değildir.Şüphe etmek kuşkulanmak bunun sonucunda araştırıp kesin olanı bulup ortaya sunmaktır islam hiç bir zaman şüphe edip sonradan kanıtlamamış daha bilim kanıtlamadan asırlar öncesinden söylemiştir kur'an-ı mucize kılanda budur zaten.
şükran dönmez
şükran dönmez 2 aylar önce
Vallahi kendi de ne dediğini bilmiyor bence... Allah akıl fikir versin ... Müslüman kardeşim Allah yolunu açık etsin inşaallah
Hülya Eren
Hülya Eren 2 aylar önce
Söylediğine inanmayana inancı anlatmak kadar saçma bir şey yok 😂😂😂
her şeyden anlayan adam
her şeyden anlayan adam 2 aylar önce
Ben önceden ateisttim bu videoyu izledikten sonra daha çok ateist oldum 😂
Aklıma Gelince
Aklıma Gelince 6 aylar önce
Satanist olan Cehenneme girmemek için deli taklidi yapıyor 😂
iro
iro Aylar önce
@Blackpink_best_gg tamam k popcu
Blackpink_best_gg
Blackpink_best_gg Aylar önce
Cehennem yok
Resat Geyik
Resat Geyik Aylar önce
🤣🤣
Nazli Kurt
Nazli Kurt Aylar önce
Hahahahah
mustafa yalçın
mustafa yalçın 2 aylar önce
🤣😅😂
Ümmügülsüm Seleş
Ümmügülsüm Seleş 2 aylar önce
Öyle güzel mala anlatır gibi anlatmış ki abimiz sabrını gerçekten tebrik ediyorum.
Geceninesintisinde
Geceninesintisinde Aylar önce
Can bey yüzleşmede haklı çıkmak için tesbih ile zikir çekiyor sanırım :D
Beyazıt Furkan YILDIRIM
Beyazıt Furkan YILDIRIM Aylar önce
kör cahil birine nekadar kelam etseniz de boş. Müslüman abiye helal olsun sabırlı cidden.
Furkanss
Furkanss 2 aylar önce
40. Dakikadan sonra izleme gereksinimi duymadım bile cahillikten bahseden cahilligin iyi oluşunu savunan biri ile gereksiz bir sohbet. Papa ile konusulsa daha az yorucu ve daha keyifli anlar olabilirdi gerçekten. Elinize Sağlık
ERDİNÇ AYDOĞAN
ERDİNÇ AYDOĞAN 6 aylar önce
Hocamızın karşısına mantıklı konuşan adamlar çıkartın
Blackpink_best_gg
Blackpink_best_gg Aylar önce
Gayet mantıklı bir insan cıkmıs karşısına
Tetroşa •
Tetroşa • 3 aylar önce
Videodaki Satanist mantığa inanmıyor bile, nasıl mantıklı konuşacak?
Furkan Erdoğan
Furkan Erdoğan 4 aylar önce
İslam dini hariç hiçbi inanış mantığa dayalı konuşamaz çünkü kanıt edemez etse bile uyduruk şeyler Allahın yolundan başka yol yol değildir
Furkan Erdoğan
Furkan Erdoğan 4 aylar önce
@Ayşetsoglu +
Oğuzhan Kangal
Oğuzhan Kangal 4 aylar önce
Aklınıza takılan İslami ve felsefi soruların cevabını Mabeyn youtube kanalında bulabilirsiniz.
Sohrat Mirzaev
Sohrat Mirzaev 2 aylar önce
Ölünce her şeyi görürsünüz zaten ozaman size her şeyi anlatırlar ☝️☝️☝️
gülayc akyokuş
gülayc akyokuş 3 aylar önce
1 saat boşa gitti , adam ne konuştuğunu bilmiyor , müslüman kardeşime helal olsun çok sabırliydi.
Airy
Airy 2 aylar önce
Satanist:Ben hiç bişiye inanmıyorum ama şeytan kraldır
ömer faruk çelik
ömer faruk çelik 2 aylar önce
56:36 arkadaş deliller bi şeyin var olduğunu söylemez diyor, yani olay yeri inceleme yapan görevli memur katili bulmak için bir sürü delil topluyor ve neticede katile ulaşabiliyor dolayısıyla deliller ortada ceset olmasa dahi orda cinayet olduğunun varlığına hatta failine kadar ulaşabilir.
AZİZ TÜRK
AZİZ TÜRK 2 aylar önce
Sayende Allah inancım güçlendi kardeşim 🤌🏻
Hilal Gazan
Hilal Gazan Aylar önce
Yer6 ekibi lütfen bidahakine SÖZLER KÖŞKÜNDEN ya da MAKSAT114DEN seçein onlarda güzel konuşuyorlar
Muhammed Yavuz Kara
Muhammed Yavuz Kara 2 aylar önce
Kardeşim seni tebrik ediyorum,her şeyden önce gösterdiğin sabır için.diğer arkadaş hiçbir şey söylemedi,sadece bilemezsin deyip geçti.
İbrahim Emre ANDIZ
İbrahim Emre ANDIZ Aylar önce
TEBrik ediyorum sakin sakin anlattın güzelce sabriniza hayran kaldım 👍👏
İbrahim Arslandağ
İbrahim Arslandağ Aylar önce
İnançsız insanların bir çoğu kalbini teslim edemedikleri için kendileriyle aslında savaşıyorlar. Teslim olmak istemeyip kendilerini akıllı sanıp iyice çamura bulanıyırlar. Allah ıslah etsin.
Damla KABA
Damla KABA 3 aylar önce
Dinlerken yoruldum peçete yiyip kendime gelmem lazım 🤫😅 "İhya etmek için ne kadar ilim lazımsa imha için de o kadar cehalet kafidir" - Necip Fazıl Kısakürek
Üç HiLaL BoZKuRT
Üç HiLaL BoZKuRT 10 gün önce
Saç da yiyyorsan intihara megillisin dikkat et doktora görün
insta:mami_yawww
insta:mami_yawww Aylar önce
Peçete mi
mümin hafızoğlu
mümin hafızoğlu 2 aylar önce
Allah akıl vermiş insana o aklını kulanmak ve geliştirmek kula aitir
Allah is enough Kuran is enough
Allah is enough Kuran is enough Aylar önce
Bizdeki iman inanc anlamına gelmez güven anlamına gelir
Cengizhan Turşak
Cengizhan Turşak Aylar önce
Cahil insanla konuşmak ve ona birşey anlatmak kadar zor birşey yoktur.
Merve Elçi
Merve Elçi 11 gün önce
Bahadır beyin ağzına sağlık çok benim için çok bilgilendirici bir video oldu. Karşısındaki şahıs kale alınacak biri değildi ama yine de iyi sabretmiş. Alttan ince ince laf dokundurması da çok güzeldi.
Mehmet Ali Kılıçarslan
Mehmet Ali Kılıçarslan 6 aylar önce
İnanmamak kolay olandır önemli olan görmediğin duymadığın bişeye inanmaktır bunu herkes yapamaz varolun Müslüman kardeşlerim
bot account - viewer bot
bot account - viewer bot 2 aylar önce
görmeyip duymadığın bir şeye inanmak aptallıktır kanka
Just Drive
Just Drive 3 aylar önce
yazdigini tekrar oku ve dusun. sen musluman bir ailede dogdugun icin muslumansin. baska bir nedeni yok. budist dogsaydin musluman olmayacaktin. Nokta.
Mehmet Şen
Mehmet Şen 3 aylar önce
Lan satanistte görmediğine inanıyor zaten.
Free Background Videos
Free Background Videos 3 aylar önce
Kısa ve net bukadar 👏👏
Oğuzhan Kangal
Oğuzhan Kangal 4 aylar önce
Aklınıza takılan İslami ve felsefi soruların cevabını Mabeyn youtube kanalında bulabilirsiniz.
misa
misa 2 aylar önce
49:03 bu kısımda koptum ya adamın akıl sağlığı yerinde değil zaten her halinden belli oluyor bide ciddiye alıp program yapıyorsunuz😂😂
MuRaT
MuRaT 2 aylar önce
BE TE SE
İsmail Dağdeviren
İsmail Dağdeviren Aylar önce
Heyt beee MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH şu ilmin temizliğine bak MAŞALLAH SUPHANALLAH❤❤
Filinta Bayram
Filinta Bayram Aylar önce
Allah’ım şüphesiz ki sen herşeye gücü yetensin herşeyi gören ve bilensin bizler tırnak arasında toz bile değiliz..😔
Aysgul
Aysgul 2 aylar önce
23:55 ''Şüphe giderilmemesi körü körüne inanmaktır.'' müslüman kişi şüphe terimi hakkında doğru bir şekilde düşünemiyor.
Kadir Delibal
Kadir Delibal 3 aylar önce
Müslüman kardeşimi tebrik ederim Böyle bir cahile katlandığı için
Bad boy lynx
Bad boy lynx Aylar önce
@MüsliminMedya Faliyetini yavaş yavaş bırakıyor zaten merak etme benim gibi bilenler tabi . Tabi bu benim kendi düşüncem belki sana göre doğru değildir nasıl biliyorsan öyle devam et. Bu arada Allah'a da inanıyorum yani bir yaratıcıya deitsim.
MüsliminMedya
MüsliminMedya Aylar önce
@Bad boy lynx yazık snaa gerçekten ben hafızım zaten dediğin gibi olsa İslam nasıl şimdi hala faaliyet gösteririr
Bad boy lynx
Bad boy lynx Aylar önce
@MüsliminMedya .d knk sadece kuran oku ve sorgula bak küçük bir başörtü olayı bilene İslami çürütür. Eskiden fahişeleri hür kadınlardan ayrılmak için kullanılan başörtü geleneğinin İslam'da ne işi var?
Blackpink_best_gg
Blackpink_best_gg Aylar önce
Satanist adam ordaki saçma saçma konusan müslüman dan daha iyi konuştu
MüsliminMedya
MüsliminMedya Aylar önce
@Halit Piral boş yapıyor
Tuluy
Tuluy 3 aylar önce
Akıl gözü diyerek mantığın olmadığını kanıtladın sağol!
İnsân-ı Kâmil
İnsân-ı Kâmil 2 aylar önce
Hidayet dilemekten başka birşey diyemiyorum.. Allah cc. Bizede hidayette istikamet versin..
ÖZGE KAYA
ÖZGE KAYA Aylar önce
Müslüman kardeşimizden Allah razı olsun ama boşa bir çaba olmuş yine de ağzına yüreğine sağlık. Allah hidayet nasip etmeyince böyle aval aval bakar insan işte yazık çok yazık... Adam boğaz patlatıyor söylediğinden hiçbir şey anlamadığı ve verebilecek bir cevabı olmadığı icin göz teması bile kurmaktan çekinip gözlük takmış almış eline de bir tesbih dikkat dağıtmaya çalışıyor. İnanç yok kabul etmek yok bardak masa diye diye videoyu bitirdi 👎🤣 Bu tarz insanlara gerçekten çok gülüyorum bı yandan da şükrediyorum ki Allah beni bu insanlardan yaratmamis hamdolsun akıl fikir vermiş. Kalpleri mühürlü ne yazıkki... Acz içindeler..
Kadir Turan
Kadir Turan 3 aylar önce
İnsanlar ne hale gelmiş yazki size sizlere Allah kimseyi kapısından koymasın ağzına sağlık güzel kardeşim Allah ilmini derceni arttırsın
Özcan Dursun
Özcan Dursun 6 aylar önce
Mabeyn hocalarına ve öğrencilerine sevgiler saygılar, Allahın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun inşallah
Oğuzhan Kangal
Oğuzhan Kangal 4 aylar önce
Aklınıza takılan İslami ve felsefi soruların cevabını Mabeyn youtube kanalında bulabilirsiniz.
ابرحم
ابرحم 5 aylar önce
zaten komik geldiği için deil sinirden gülüyor
The struggle for modernity against self-interest
The struggle for modernity against self-interest 6 aylar önce
Dalga geçer gibi gülerek kendilerini ve söylediklerini mantıklı sanıyorlar halbuki en büyük mantık,bilinç kendinden farklı bir iddiaya sahip olan ve bunu ortaya atan kişiyi psikolojik olarak aşağılamaya,küçük göstermeye çalışıp onu bilinçsiz bir gözde mantıksız,yanlış yolda gibi göstermeye çalışmak değil ona eğitici,öğretici,hoşgörülü,anlayışlı,aydınlatıcı birey olmaktır.
Fatih Sultan Mehmet
Fatih Sultan Mehmet 6 aylar önce
@Ozan Maraz mal mısın kardeşim bilim yıldan yıla değişir. Lütfen saçmalama ve İslam ve bilim gayet birbirlerine uyumlu çiftler biraz daha araştır. Burada sana söylerdim ama 2 dakikalık söyleyecek iş değil bu. Siz uyumaya devam edin
Ozan Maraz
Ozan Maraz 6 aylar önce
Senin hocan daha "evreni genişletiyoruz" ayetinde "evren" değil "gök/sema" geçtiğini bile fark edememiş. Kaldı ki orijinal metinlerde "evreni genişletmek" diye bir tefsir zaten yok da ... Hadi yedik diyelim, bu bile ancak aptalları kandırmaya yönelik hikayeler uydurulduğunun kanıtıdır. UYANIN!
ümit ağaçyaran
ümit ağaçyaran 2 aylar önce
Adam yerine koyup karşınıza almayın bu şahsı birdaha ,bu şahıs var olmayabilir ,çünkü ben bukadar aptal bir insanın olabileceğine inanmıyorum
Ömer Çolak
Ömer Çolak Aylar önce
Şeytana tapan adama Allahını seviyorsan mantıklı mı diye soran koca yürekli insan 😁😁😁 çok güldüm yaa 😁😁
Ali Fatahi
Ali Fatahi 2 aylar önce
Onu bunu bilmem kendim müsülmanım elhamdülillah ama Müslüman'ı inandim için bu adama güzel konuştu dini savundu için demiyorum ama bu adamda nasıl bir beyin var konuştu herşeyi çok güzel yani bir kelime boş değil helal olsun...💐
Gülhani Akbas
Gülhani Akbas 21 gün önce
Allah her şeyden büyüktür🤲
Tekin Karakus2
Tekin Karakus2 11 gün önce
evet
Kübra Tokgöz
Kübra Tokgöz Aylar önce
Gerçekmisin abi sen yaa 🙂iyiki Müslümanım gençlerin Allah yardımcısı olsun evlatlalarimizi korusun rabbim
Nazli Kurt
Nazli Kurt Aylar önce
Elhamdullilah muslumanız Allahım sana şükürler olsun 🙏🙏
Çelebi Türkmen Ali
Çelebi Türkmen Ali Aylar önce
İnkar edenleri uyarsan da uyarmasan da onlar inanmazlar Allah onların kalblerini ve kulaklarını mühürlemiştir ve gözleri kördür ve onlar için büyük bir azap vardır. Bakara suresi 6 ve 7 ayeti
Özgür Ö.
Özgür Ö. 2 aylar önce
Dinlere inanırsın inanmazsın o ayrı konu da, islami bilgilere sahip o arkadaşı çok takdir ettim. Eğer bir şeye inanıyorsan onun hakkında tüm bilgilere sahip olmalısın. Çok mantıklı, çok bilgili bir arkadaş. Güzel eğitmiş ve geliştirmiş kendini. Satanist olduğunu söyleyen arkadaş zaten troll. ama şunu söyleyeyim "Şeytan olmayabilir, allah olabilir de olmayabilir de" diyorsan sen Agnostik'sin. Satanist değil. Kavramları iyi bilelim :)
ETek Eker
ETek Eker 2 aylar önce
Kardeşim, ilk soru şu olacak: içinde bulunduğum bir gerçeklik, bir dünya var. Bu ya tesadüfen plansız bir şekilde var oldu ya da planlayan yaratan bir şahıs var. Herkes önce bu sorunun cevabını verecek. Bana şahsen kendiliğinden oluşmuş olması daha saçma geliyor o yüzden bir yaraticiya inanıyorum. Ha sana kendiliğinden tesadüfen oluşması daha mantıklı gelir bi şey diyemem. Ama bir yaratıcı var diyorsan bu kez insan bu yaratıcı benle iletişim kuruyor mu sorusu geliyor. Burda da işin içine kitaplardaki bilgi ve bunu ileten peygamberler giriyor vs vs. Yani kısaca ilk başlangıç noktası içinde bulunduğum dünyayı biri mi yarattı yoksa plansız tesadüfen kendiliğinden var olan cansız akilsiz bir evrende akıllı düzenli canli bir yaratık olarak tesadüf eseri olarak mı bulunuyorum. İman ve imansizlik burda başlar.
Bahar Öztürk
Bahar Öztürk 2 aylar önce
Adamın sonda gülmesi ciddiyetini beli etti kendisi de ne söylediğini bilmiyor ama sonda gülmesine bende çok güldüm.
Muk Mgj
Muk Mgj 2 aylar önce
AğzınaSağlıkAllahSendenRazıOlsun
🤍yalı çapkını dizisi editleri🖤
🤍yalı çapkını dizisi editleri🖤 Aylar önce
Allah bizi imanımızdan ayırmasın 🤲🧕 elhamdülillah müslümanım müslüman olduğum için Allah'a sükür ediyorum kalpler allahın elinde
Büşra Kuz
Büşra Kuz 3 aylar önce
Hayatı hayal dünyasında yaşıyan gösteriş meraklısı cahil bir ergeni muhattap almak en büyük hata bence.. Bahadır Malkoç’un ağzına sağlık zamanını boşa harcadığı için üzüldüm
Bilal Topaç
Bilal Topaç Aylar önce
@Nazli Kurt slm lady
Andi Blumm
Andi Blumm Aylar önce
emin ol ciddiye aldıkları için değil Allah rızası için belki çocuk imana gelir diye o adam orda buna emin ol.
Nazli Kurt
Nazli Kurt Aylar önce
Aynen 👌🏼👌🏼
Mithat Cetin
Mithat Cetin 2 aylar önce
Harbiden de öyleymiş ..
Ruslan Babayev
Ruslan Babayev 2 aylar önce
Tartışmalar kesin ve maddi kanıtlar ya da bilimsel olarak bir kaç prosedürun sonda kesin bir sonuç vere bileceyi kanıtlar eşliğinde yapılır. Burda gördüğümüz hiç bir tarafın bu kurala uymadığı için bir üstünlük sağlayamadığı ve iki tarafın da objektiv yanaşıp, her iki tarafın kabul ettiyi terimler üzerinden tartışmaması ve iki farklı felsefi görüşün çatışması. Bu yüzden “debate”de iki mevzu hiç bir zaman tartışılmaz: din ve siyaset. Her iki taraf zayıf argümanlar ileri sürüyor. Bir tarafın diğer tarafı etkilediği için mi falan söyleyemem ama daha seviyeli bir tartışma ola bilirdi.
mezun yks günlüğüm
mezun yks günlüğüm 3 aylar önce
Herşeyi geçtim insasın imanlı olması yüzündeki nurdan belli oluyor Allah'ım bizi kendi yolundan ayırmasın
Nuri Karadogan
Nuri Karadogan 2 aylar önce
Abi ağzına şağlık çok haklısın 1 saat konuştun ama kendini kapatan birisine hiç bir şey veremezsin 😅
Emel Er
Emel Er 2 aylar önce
Bu adam küçükken din ile ilgili bir tranva geçirmiş tahminiim 😁Bu kardeşimin sabrına hayrankaldim ben dinlerken fena oldum 🙄
Cihan Kuzucu
Cihan Kuzucu 6 aylar önce
Yer6 platformundan ricam lütfen bundan sonraki misafirleri IQ testi yapmadan almayın hani iki cümlede bir kendiyle çelişen insanlara şurda saatlerimizi harcamayalım
Mehmet Bahşi
Mehmet Bahşi Aylar önce
Valla beynim yandı tworlu İsmail'in aaa eee ooo şarkısı daha mantıklı geliyor bana 😂😂
boxJENCEİS
boxJENCEİS Aylar önce
Abicim çok haklısın amk
Oğuzhan Aygün
Oğuzhan Aygün 2 aylar önce
yanıtlardan anlaşılan 224 üyenin 3-5 salağı da buraya gelmiş
Tuana Demir
Tuana Demir 3 aylar önce
@Evren Acer yani hiç komik değil troll bile olsa bu saygısızlığa göz yumamayız demi dinimize laf ediliyor
Tuana Demir
Tuana Demir 3 aylar önce
@ölmez saygılı ol lütfen güzel kardeşim saygısızlığa lüzum yok
Altunbaş
Altunbaş 2 aylar önce
Rabbim doğru yola ulaştırsın
Abdulkerim Korkar
Abdulkerim Korkar Aylar önce
İnsan yerine koyup konuşması büyük sabır ve saygı
Abdulkerim Korkar
Abdulkerim Korkar Aylar önce
İnsan yerine koyup konuşması büyük sabır ve saygı
RAHATSIZLIK VERMİİMCİ ARKADAŞ
0:58
Cihan Albayrak
görünümler 664 B
@NTV canlı yayınında deprem anı
1:26
Ben Bu Cihana Sığmazam 9. Bölüm @atv
2:21:46
Ben Bu Cihana Sığmazam
görünümler 2,9 Mn
Nehir şoka giriyor - İyilik 20. Bölüm
1:07
Ne Zaman Rahata Ereceğiz Biz? #shorts
0:37
Kemal Sunal Filmleri
görünümler 387 B
Esaret Dizisi 1. Bölüm (21 Kasım Pazartesi)
1:24:45
KAOS YÜRÜYÜŞÜ - ELEŞTİREL PARODİ
12:05
Filmler ve Filimler
görünümler 260 B
Esaret Dizisi 1. Bölüm (21 Kasım Pazartesi)
1:24:45
Daha Farklı Ve Ciddi THOR İsteyenler İzlesin! THOR 5
0:42