AKP Çöktü mü?

  görünümler 801,802

Yusuf Kayaalp

Yusuf Kayaalp

8 gün önce

Twitter`da YK: YKayaalp07
Instagram`da YK: yusufkayaalpme
Discord`da YK: discord.gg/YusufKayaalp
Kitaplarım: bit.ly/3uMHX4O
İş birlikleri ve iletişim: info@ykmedya.net
Videolarımızı ve görsellerimizi hiçbir şekilde başka mecrada paylaşılmasına izin vermiyoruz. Bu konuyla ilgili iletişime geçebilirsiniz. İzlediğiniz için teşekkürler.
-------------- BAĞLANTILAR --------------
ÖZEL TEŞEKKÜR;
Muharrem İnce - MP Genel Başkanı
Ümit Özdağ - ZP Genel Başkanı
Jahrein - Fuzuli İşl. Bakanı
Erlik - Tanımıyorum
Emre Yükselen
DFT Tarih
Burak Hasar
İlham: / oversimplified
Efekt (productioncrate): bit.ly/38qj07Q

YORUMLAR: 4 702
Yusuf Kayaalp
Yusuf Kayaalp 7 gün önce
Düzeltme: 2 depremin de merkezi Kahramanmaraş. Yanlış bilgi için özür dilerim. Kellemi kim alıyor?
yağmur Çelik
yağmur Çelik Gün önce
akp ve hüda partisi ile ilgili video gelsinnnn
Kayra
Kayra 2 gün önce
valla abi tam linçleyecektim depremi yaşadığım için sonra bu yorumu gördüm
JAGRRO
JAGRRO 7 gün önce
Hayatını kaybedenlere allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun . BU BİR KADER değil ÖNLEMSİZLİKTİ
Devlet-i Aliyye
Devlet-i Aliyye 2 gün önce
@Aksülemel bilerek öyle yazmış
Aksülemel
Aksülemel 2 gün önce
A büyük
Loader Boter
Loader Boter 4 gün önce
Yine kader oluyor. Kader olsada bi sonrakine hatalarindan öğrenip düzektebilirsin. Bir kaderin gerçekleşmesi için sen o kadere oynaman lazim.
Hsjsjsınrff
Hsjsjsınrff 4 gün önce
Zamanında deprem bölgesinde kentsel dönüşüme hayır diye bas bas bağıran muhalefet ve ev sahipleriydi. Adam yalvarmış bildiğin açın bakın her türlü desteği sağlayacağız yarın birgün deprem olursa yine bana ah edersiniz dedi dediğide oldu.
Devlet-i Aliyye
Devlet-i Aliyye 4 gün önce
@Mehmet Karaca anlatamazsın bunlara
Ahmet Beyge
Ahmet Beyge 7 gün önce
12 gün camiide kaldık. Abimin yanına Van'a parasını vererek gidebildik. 10 gün sonra parasını vererek döndük. 7000₺ liraya çadır aldık. 10000₺ destek bize yatmadı. Şu an çadırda kalıyoruz. Tüm bunlar oldu ve hala muhtar bize çadır ayarlayacak güya. Allah bize bir daha yaşatmasın. Sağ kaldığıma üzülüyorum.
Adsız
Adsız 2 gün önce
Ne garip bizde çadır aldım bizlere değil daha çok mültecilere çadır veriliyordu.
Tanrının Kırbacı
Tanrının Kırbacı 2 gün önce
o7
bts_marvel.45
bts_marvel.45 2 gün önce
Kıyamam sağ kaldığına üzülme
Selen
Selen 6 gün önce
Ben vatanımı çok seviyorum. Burada doğdum, burada büyüdüm. 21 yaşında bir Türk genciyim. İnsanları ölüme terkeden iktidarla yaşıtım. Bu vatana faydalı biri olmak ve faydalı çocuklar dünyaya getirmek istesem de artık çok korkuyorum. Hayatım boyunca bitiktirdiğim paranın üstüne 10 yıl taksitle kredi çekip aldığım kumdan kalem kafama yıkılır diye, ölmeden selamı okuturlar diye, yitip giden hayatıma kader derler diye korkuyorum. Başkalarının başına gelen bu korkunç şeyler bizim de başımıza gelecek diye korkuyorum. Psikolojimiz bozuldu bozulmasına da keşke depremle ilgili haberler her saniye gündemde tutulsa ve halkın öfkesi geçmese. Keşke bu pislikleri başımıza getirenler insan gibi yaşamayı kendilerine hak görseler.
dünya boştur lo
dünya boştur lo 3 gün önce
Türk gençliği artık kendini selen gibi tanıtyor ahahaha
Emirhan Sevencan
Emirhan Sevencan 7 gün önce
Yetkisi olanın bilgisinin olmadığı, bilgisi olanın yetkisinin olmadığı canım ülkem❤
Skalle
Skalle 4 gün önce
@god banane senin serkeş hayatından sadede gel ?
Skalle
Skalle 4 gün önce
@god duyar falan kasmamış doğruyu söylemiş ne bu toxiclik ?
Uğur Ataş
Uğur Ataş 4 gün önce
Deprem ve sel felaketinde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Yaşanılan bu olay bir kader değil, Yeteneksizlik,Beceriksizliktir.
Emincan Bozdoğan
Emincan Bozdoğan 7 gün önce
Deprem gecesi babam evde değildi annem ve kardeşim kollarımdayken camların patlamasını ve evin darmaduman oluşunu izledim. Sonrasında can havliyle terliklerle ve kalın giyinemeden aşağı indik ve aracımız olmadığı için karın altında bu şekilde sabahlamak zorunda kaldık hiçbir ekip gelmedi o gece donarak ölmediğimize bile inanamıyorum düşündükçe. Yaşadığım o gece, kaybettiğim arkadaşlarım ve aileleri hala rüyaymış gibi geliyor aklım kavramıyor hala. Umarım böyle bir şeyi kimse bir daha yaşamaz.
reçel tahin halkısoyan
reçel tahin halkısoyan 5 gün önce
Yavrum bilo sıfırladınmı deprem paralarını?
Fatih Kızılova
Fatih Kızılova 5 gün önce
Geçmiş olsun
Mehmet Salih Caşut
Mehmet Salih Caşut 7 gün önce
Eğer bu seçimide kaybedersek başka seçim falan olmayacak, biz gençler ölene kadar.. Geçmiş olsun Türkiye
Emre Yıldırım
Emre Yıldırım Gün önce
@OYUN DELİSİ olmayacak kardeşim boşuna ümitlenme
Alper Şen
Alper Şen Gün önce
Muharrem İnce gelmezse öyle olacak
ender genc
ender genc Gün önce
özerk yönetimleri destekleyenlere mi oy vereceksin!
sakaknk
sakaknk 7 gün önce
Maraşlı bir depremzede olarak gerçekten yoğun hislerim var.Deprem olduğunda hemen indik battaniye falan alarak yanımızda okul vardı arabayla gittik.Orda sabaha kadar bekledik.Ayrıca deprem sonrası 30 dk-1 saat falan hat kesildi.Sonrası bir büyüğümüzden cevap alamadık ve ona gittik bir şeyleri yoktu ve sadece sıva çatlağı vardı evde.Yaklaşık 3-4 aile toplasan toplasan 80-100 metrekare evde kaldık ve 1-2 aile bende dahil sonradan İstanbula bir yakınımıza gittik.Depremin ilk 24 saatinde videoda da bahsedildiği gibi yeterli kuvvet yoktu ve ÖZELLİKLE mültecilerin olduğu yerdeki market darma duman edildi.Kimisi 7-8 yağ alıp giderken kimisi full sigara kutusunu alıp gitti.1. günün sonu 2. günün başı gibi kuyumcular ve bunun gibi dükkanlara polis vb. takviyeler verildi.İstanbula gitmeden öncesinde su,elektrik,hat yoktu şehrin genel olarak aşağı taraflarında.Biz gittiğimizde yeni yeni elektrik çekilmişti.Hatlar geldiğinde illa bir sürü mesaj geldi iyi misiniz vb. diye ama haberlere baktık ve gördük ki insanlar cidden uslanmıyor veya hatasını kabul edemiyor.Depremden yaklaşık 1.5-2.5 sonra öğrendik ki belediye başkanı denen köpek ailesi ile kayseriye gitmiş ve şehrin yönetimi başka şehirlerin yetkileri altında idare edildiğini öğrendik.Afad başkanı olması gerek aptal şahıs vatandaşa elektrik yerine kendine elektrik çektirmeye çalışıyor.Yardım için giden görevlilerde suç bulmuyorum fakat yoğun yıkım olan çarşıda koordine olunmamış ve sadece ses veya ışık görülen yerlere yardım gidip vinçler insan olabilicek iken görmezden gelip enkaz çıkartıyorlardı.İstanbul'da da yaklaşık 2 hafta,1 ay kalırken fark ettim insanlar ilk 1-2 haftadan sonra nerdeyse hiç yaşanmamış gibi normal hayatlarına devam ediyorlardı.Bana garip gelmiş normali öyle olabilir.Umarım gerçekten bunları yapanlar en ağır suçu alır diyeceğimde bu adalete ne kadar güvenim kaldı bende bilmiyorum.
Dark Knight
Dark Knight 2 gün önce
Marasta Binevler mahallesinde mi oturuyordunuz? Orası Maraş'ın en sağlam yeriydi.
Muhammed Berat Savaş
Muhammed Berat Savaş 3 gün önce
Kanka size gene erken gelmiş İskenderun'da 4. 5.güne kadar asker polis enkazlarda yada kışladaydı heryeri ama heryeri yağmaladılar yağmalanmış kuyumcu beyaz esyaci felan kalmadı
mimi
mimi 5 gün önce
​@sinex olm ne diyon
Fatih Kızılova
Fatih Kızılova 5 gün önce
Çok geçmiş olsun
Cpt. John Miller
Cpt. John Miller 3 gün önce
İlk gün şartlar çok zordu belki. Ama planlı olsak ulaşım için çözümler üretebilirdik. 20 saatte vardık yardım için deprem bölgesine. 2. Gün biz oradaydık. Ama hala çok fazla ekip eksiği vardı. Her yerden yardım isteniyordu. Gönüllü gelenler vardı ama ekipman yoktu. Biz bile o kadar eğitimli gönüllüydük ama ekipman eksik olduğu için ayrılmadık. İlk gün ekstra ekipmanlar yola çıkmalıydı. İş makinaları yol çıkmalıydı. İnsan gücü vardı ama çalışılacak ekipman yoktu...
Day Dreamer
Day Dreamer 7 gün önce
Milletimiz tüm bu yaşananların hesabını sandıkta soracaktır. Kimsenin bundan kuşkusu olmasın.
yener yılmaz
yener yılmaz 2 gün önce
@Daryl Dixon REİS LE DEVAMMM KARDEŞ KUSURA BAKMA BENİM HÜKÜMETTEN ŞİKAYETİM YOK GAYET DE GÜZEL
Aksülemel
Aksülemel 2 gün önce
@t'es rien aklın ve hayalinin dışında ki büyüklük kadar
Cpt. John Miller
Cpt. John Miller 3 gün önce
Depremden önce yurtdışına gitmek isteyen, greencarda başvuran biriydim. Depremden fiziksel olarak etkilenmedim. Gönüllü olarak Adıyaman a gittim. Yaşadıklarımızdan sonra ise kalmayı düşünüyorum. Bizlerin bu yaraları birlikte sarması gerek. Bizim yaramız sadece deprem değil. Hep beraber bu kötü günleri atlatmamız lazım. Kaçmak çözüm değil.
SAFAVİ
SAFAVİ 7 gün önce
Başın sağ olsun Türkiye🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷
Yusufyigit Simsek
Yusufyigit Simsek 4 gün önce
Eywallah
Hacker py
Hacker py 7 gün önce
Emre
Emre 7 gün önce
Seviliyorsunuz 💙💙
Kerem Can Tam
Kerem Can Tam 7 gün önce
​@Nurettin Yıldız Helal olsun size
Nurettin Yıldız
Nurettin Yıldız 7 gün önce
Başımız sağolsun 🇹🇷🇦🇿🇺🇿🇹🇲🇰🇬🇰🇿
Sinan Kilincoglu
Sinan Kilincoglu 7 gün önce
Bu oy verme sistemi kesinlikle ama kesinlikle değişmeli. 2 kelimeyi bir araya getiremeyen hayat vizyonu daracık olan bir kişiyle bilincli bir bireyin oyu aynı olmamalı. En az lise mezunu olana oy kullandırılmalı.Böylece kişiler birey olabilmek için okumaya teşvik edilir.Tabi ki bu eğitim sisteminin değişmesi lazım. Koca bir ulusun kaderi etkilendi ve değişti. Yeter artık.
Eternityofficial
Eternityofficial Gün önce
Öncelikle bu ülkenin eğitim seviyesi 99.25% tir. Yani eğitimsiz kim var ? Savaş olursa. Benim oyum onunla bir dediğin kişiyi de askere alma o zaman. Sadefe oy kullananlar savaşsın seninle aynı düşüncede olmayan sana muhalefet eden de savaşmasın. Bu yüzden aptal aptal konuşmayın. Eğer bir birey türk vatandaşı ise eğitim yada aklı dengesi ne olursa olsun bir Türk'tür seninle aynı haklara sahiptir. İnsanları ayırmaya çalışırsan kendini yalnızlaştırırsın. Yalnız kalınca işin biter. Her geçen gün pahalilasan ve gelişen bir teknoloji var. Bize 1 yıl bile kaybettirecek küçücük bir hata bile yapmamak gerek bu zamanda. O yüzden halkı ayaklandıracak bölecek ayrımcılık sayılacak kelimeler kullanmayın.
DeadKorps
DeadKorps 2 gün önce
knk olay lise mezunu olmak değil olay araştırmak öğrenmek, bizim okullar da bu yok.
Sinan Kilincoglu
Sinan Kilincoglu 4 gün önce
​@İbrahim Özarslan İbrahim kardeşim, sen üzülürsen bende üzülürüm. Benim bu düşüncem yontulmamış şekildedir. tabi ki de bu konu üzerinde oturulup düşünülmesi gerekir. Benim düşüncem kimseyi rencide etmek amaçlı değildir. Ayrıca bende farkındayım nice okul bitirmemiş insanlarımız neden üniversite okuduğunu bilmeyen insanlarımızdan daha alimdir. İşte o neden üniversite okuduğunu bilmeyen insanlarımızın da doğru şekilde yönlendirilmesi gerekir. Herkesin bir şekilde eğitime teşvik ve sevk edilmesi gerekir. Konu üzerinde oturulup düşünülüp, eşit bir şekilde değiştirilmesi gerekir. Haklarımız, senelerdir bizim varlığımızdan dahi haberi olmayan insanlar tarafından yenilmektedir bu şekilde. Sürçü lisan ettiysem af ola kardeşim benim.
MeSaNiNe
MeSaNiNe 7 gün önce
Milletin fikirleri değişmezse,hiçbirşey değişmez...Ülkece, milletçe Allah yardımcımız olsun.
Osman
Osman 2 gün önce
@Blnt Farklı dinlerdeki insanlar daha akıllı veya müslümanlar aptalmı bunumu söylemeye çalışıyorsun?
canım cigerim
canım cigerim 5 gün önce
Ve unutmayınki dünyanın üzerindeki tahripte insana ait ve doga intikamını çok feci alıyor duamızda olmasa sığınacak liman bulamayız ki kapıyı istediğiniz kadar kapatın ama onun hesabına çekileceksiniz
Ayşe
Ayşe 4 gün önce
Tüm türkiye geçmiş olsun ve bu zor dönemde bize yardım eden tüm ülkelere teşekkür ediyorum
Mustafa Maraşlı
Mustafa Maraşlı 7 gün önce
Ben Osmaniyeden yazıyorum. Depremin 5.günü Türkiyeye geldim, önce hataya uğradım, yıkımı gördüm, oradaki durumun,felaketin ne kadar büyük olduğunu gördüm, ayrıca orada en çok dikkatimi çeken detay, insanlar enkaz altında can çekişirken, oradaki vatandaşa bu kurumlar içindeki bazı kişilerin kopek gibi davrandığını da gördüm, bir çadır kurmayı bile bilmeyen adamlar gördüm, çadır kurulum düzeninde bulundum. Gerçekten bilmiyorlar çadır kurmayı, enkaz altında sırf yetersizlik ve teknik- pratik donanımsızlik yüzünden hayatını kaybedenlerin sayısı belirsiz, medyaya yansımayan çok şey var, yaşayan bilir. İşin en kötüsü de şunu gördüm: demekki enkaz altında kalan ben olsaydım emin olun orda ölüme terk edilecekmişim diye tahmin ediyorum. Osmaniyeye geldim burada koku var diye şikayet ediyor mahalleli, kazıyorlar😢 devamını getiremeyeceğin.
zeyn
zeyn 5 gün önce
ben de osmaniyeden kaçtım depremden.. gerçekten çok kötüydü gerçekten anlatamam hala kendimde değilim her gece kabus görüyorum ben şanslı olan kesimdenim kaçabildik en azından ama ölen arkadaşlarım öğretmenlerim.. bunun hesabını kim verecek
Yusuf Tiryaki
Yusuf Tiryaki 5 gün önce
Ölenlere Allah tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum. Rabbim bizlere böyle şeyler umarım yaşatmaz. Yaşatsa bile iyi önlemler almamız gerekiyor.
Guts
Guts 7 gün önce
bu hükümet gitmediği sürece biz daha çok çekeriz bu tarz olaylardan
Guts
Guts 3 gün önce
​@murat kaya zaten vermicem sakin ol
Cahillerin Kökünü Kazan Ülkücü
Cahillerin Kökünü Kazan Ülkücü 3 gün önce
​@Pull Check Tabi yavrum onu hükümete söyle
Devlet-i Aliyye
Devlet-i Aliyye 4 gün önce
ne alaka
DonElPresidente
DonElPresidente 7 gün önce
Bu felaket, bağımsız devlet kurumları tarafından kontrol edilen şeffaf bir demokrasinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösteriyor. Ne yazık ki yolsuzluk, dolandırıcılık ve kibirlik, toplumumuzun en büyük kanserlerinden biri olmaya devam ediyor. İktidar kimde olursa olsun, iktidardakiler Türk toplumunun en önemli atasözlerinden birini asla unutmamalıdır: İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın. Başımız sağolsun 🇹🇷💔
Emre
Emre 7 gün önce
Japona kader olmayan niye türke kader olsun. Bu büyüklük nedir ya ince başkan senin kadar doğru söyleyen yok🔥🔥
Ede Maraşlı
Ede Maraşlı Gün önce
Araştır bakalım usta Japonya'da nerede ve kaç km derinliklerine oluyor yıkıcılık oranı yeryüzüne yakın olduğu için fazla oldu zaten burada
winstonslender
winstonslender 6 gün önce
Bence ince o kadar oy alamaz ama
Filiz Bayrak
Filiz Bayrak 7 gün önce
doğru seçenek tabiki Memleket 🫧💙🔹 MUHARREM İNCE 🔹💙🫧
Adsız
Adsız 2 gün önce
Urfa da biri olarak devleten yemek su çadır desteği alamadık ayrıca para desteği verceklerini söylediler ancak para desteğide alamadık. Çadır ve gıdayı kendimiz tehmil ettik. Camilerde elektrik faturası çok kelmesin diye klimaları çalıştırmadılar. Dışarısı çok soğuktu üzerimizde sadece mont ve pijama vardı Ve halen sarsıntılar devam ediyor çadırlarımıız selden dolayı yok tatil olmadığı için herkes evinde ve tehlikdeler.
Ahmet Nergiz
Ahmet Nergiz 7 gün önce
Kahramanmaraşta depremi hissettik ve o yağmurda direk dışarı çıktık arabaya geçtik babam servis şoförü olduğuğ için aracımız büyüktü yolda kalmış bi aileyi araca aldık araçları başka yedeymiş onları araçlarına bıraktıktan sonra yakınlarımızı aramaya çalıştık 2 halamın evleri de çökmüştü enkazlarına anca sabah gitmiştik ilk 2 gün hiç kimseler yoktu yağmalar başlamıştı 3. gün yavaştan pöh araçları görmüştük merkezde ama çalışma yoktu vatandaşlar dışında 4 ya da 5. gün görmeye başlamıştık afad aracını bu sırada bizim bir halamın enkazına Antalya televizyonu ve antalya itfaiyesi gelmişti 1 kişiyi canlı çıkardılar sonra gittiler 5 6 kişilik bir ekip koskoca 2 binaya bakıyorlardı halamın oğlu batuhan abim4. güne kadar sesi vardı en son itfaiye ile komuşmuş neden bu kadar geç kaldınız demiş deprem mi oldu vs diye sorumuş son sözü neden bu kadar geç kaldınız deyip sesi kesilmiş 2 gün sonra cesedini çıkardılar toplam ilk 2 kız kuzen,m, sonra 2 erkek kuzenimi sonra eniştemi ve en son halamı çıkardılar sonra öbür enkazdaydı 3 kişi meşhur ebrar sitelerindeydiler 12 ya da 13. gün cesedlerine ulaştık bize en çok koyan ebrar sitelerinde bir ölü çıkınca acaba bu seferki benim akrabammı kardeşim mi diye gidiip bakmak çok koyuyor sonra bir çığlık feryat figan başlıyor tanıdığı çıkanların... Allah belalarını vversin böyle devletin de hükümetin de...
Ahmet Nergiz
Ahmet Nergiz 2 gün önce
@KqmanN Hocam yeterlilik açısından dedim bizim ebrar sitesine 2 ya da 3. gün geldiler diğer halamın enkazında ise 3. gün geldier zaten heryerden geliyordu ekipler ama belirli yerlere geliyorlardı
Blueberry1453
Blueberry1453 2 gün önce
@KqmanN Atatürk parkının oraya gittik biz de, birinci günün sonunda AFAD çadırları attı gitti. Yardım bile etmedi. Asker vardı 10 tane falan, onlar güya yardım edeceklerdi ama çadır kurmayı bilmiyoruz dediler. Niye geldiniz o zaman dedik emir verdiler geldik bize çadır kurmayı biliyor musunuz diye sormadılar zaten dediler. İlk 2-3 gün devlet yoktu.
KqmanN
KqmanN 3 gün önce
Aslında akut vardı ama yeterli olamadı kültür sitesini biliyor musun? Orada varlardı şansa Şansım şu maraşın en sağlam binasında oturuyorum ekipler falan depremin olduğu günün gecesi olması lazım ancak o zaman gelmeye başladı
Ömer
Ömer 4 gün önce
​@murat tarcan Sen ben bu hükümeti seçiyoruz işte. Benimde içimden ikisini karıştırmamak geliyor ama bi bakıyorum çevreye devlet hükümet olmuş, hükümet ise devlet.
Ender AYAS
Ender AYAS 6 gün önce
bizi bu balık hafızamız bitirecek malesef..ayda değil haftada değil günde değil saatler içinde gündemin değiştiği olanların hiç olmamış gibi unutulduğu bir ülke olduk...
Kıvanç
Kıvanç 7 gün önce
Hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Gerçek üzüntünün ne olduğunu öğrendim o depremde. Kaybolan hayatların, hayallerin, geleceklerin hesabı tek tek sorulacak bu "kader"cilere. Fakat bütün bu usülsüzlüklerine rağmen elinde ne imkan varsa canını dişine takıp yardıma koşan, gecelerce uyumayan Türk milletini de gördük o hafta. Hükümetin her türlü ahlaksızlığına ve engellerine karşı Türk halkının bu birlik ve beraberliği oldukça ben umutluyum. Yüce Türk milleti elbet gerekeni yapacak.
Cahillerin Kökünü Kazan Ülkücü
Cahillerin Kökünü Kazan Ülkücü 3 gün önce
Bu millet hak ediyor beter olun
FUTBOL TV
FUTBOL TV 4 gün önce
Ver ver de türkiyenin canına okusunlar elinizde olanlarda gider inşallah
EB
EB 5 gün önce
Kaderci????
sinex
sinex 6 gün önce
Sayin kilictaroglu gelecek ve herşey düzelecek deprem çözülecek oyumuzu yeterki bu arkadaş gibi chp verelim
abdulkadir boyacı
abdulkadir boyacı 7 gün önce
Depremin olduğu hafta cuma teyzemin cenazesi için Antakya'ya gitmek zorunda kaldık. Etraf o kadar kötü her yer bir yıkım, her tarafta israf edilmiş yiyecek, kullanılmamış kıyafetler, insan cesetleri ve yabancı kurtarma ekipleri gördüm. Tam oralardan geçerken bir deprem daha yaşadık. Sanırsam 15-20 saniye sürdü. Bizim köyümüz de oraya yaklaşık 45-50 km uzaklıkta olsa ve dağın tepesine kurulsa bile bazı evler ağır hasarlıydı yine de. İlk birkaç gün gidip yol kenarından kıyafet, yemek toplayarak karnımızı doyurduk. Dikkatimi de çekmişti ki bir kolinin üzerinde şu yazıyordu: "AK Parti Sincan Belediyesi Yardımıdır." Buna çok kızmıştım üstelik İBB ve ABB'den gelen yardımların üzerindeki aynı yazıları da sildiriyorlardı. AFAD bizim oraya sadece 2 kere geldi. İkisinde de boş geldiler, boş gittiler. Bize hiç yardım etmediler. Bize sadece ilk Hırvatlar, Macarlar ve Hintlilerden yardım aldık ve Pakistanlılardan da çadır aldık. Bize Türklerden yardıma dair sadece Alanyaspor bir tane çadır verdi o kadar. Suç sadece bunlarda değil ki belediye başkanları da suçlu. Ankara'nınki gider fabrika kurar, depreme dayanıklı bina yapar yetinmez, sadece kendi halkının değil Türkiye'nin sevgisini toplar, bizimki sadece gider yabancıların parasıyla yapılan EXPO etkinliğini kendi düzenlemiş yapıp kendisinin yaptığı tek şey olan aydınlatma lambası ve trafik lambası koyup tarihi PTT binasının duvarına sadece sıva yaptırıp ben halkıma büyük bir iyilik yaptım diye övünür durur.
İbrahim Karaca
İbrahim Karaca 7 gün önce
O Lütfü varya bide hala özel muamele istiyo diyecek şey yok
Başkan
Başkan 7 gün önce
Bu videoyu izlerken bir kez daha ağladım kendi ülkesinde ikinci sınıf vatandaş muamelesi gören insanımız için günlerce enkaz altında soğukta yardım bekleyip can çekişenler ciğerimizi dağladı keşke hükümetinde bizler kadar biraz vicdanı olaydı da bu kadar insan ölmeseydi. Ölenlere Allahtan rahmet yaralılara acil şifa diliyorum milletimizin başı sağolsun.
Mehmet
Mehmet 6 gün önce
İNŞALLAH her şeyin hesabı sorulacak tekrardan başımız sağolsun
Aldora
Aldora 7 gün önce
depremin ilk gününden beri sayın ince oradaydı ve yıllardır deprem konusunda ülkemizi hep uyardı umarım Muharrem İnce seçim de başarılı olur ve kazanırız🧿
RayWell X
RayWell X 2 gün önce
@Blueberry1453 ay gerçekten. Buna inanmak sizin tercihiniz
Blueberry1453
Blueberry1453 2 gün önce
@RayWell X neden olmasın. Kk'nın kazanma olasılığından daha yüksek.
Filiz Bayrak
Filiz Bayrak 5 gün önce
@RayWell X Kim dedi bunu?
Fatih Ulusoy
Fatih Ulusoy 4 gün önce
İyi eğitimli ve vicdanlı bir Türk genci ile 65 yaş üstü, hayatında 30 sayfalık kitap bitirmemiş, konuşmayı derdini anlatmayı bile doğru düzgün beceremeyen insanların oyu eşit olursa biz daha çok felaket görürüz daha çok acılar yaşarız, daha çok aç susuz yoksul kalırız... İyi uykular Türkiyem
Tansel Eroglu
Tansel Eroglu 7 gün önce
Türkiye'de siyaset her zaman yapılır bir parti gelir bir parti geçer olan her zaman halka olur bu böyledir
Fatih Ulusoy
Fatih Ulusoy 4 gün önce
Muharrem Ince ye verelim oyumuzu eğer bir şeylerin iyiye gitmesini bir gram istiyorsak...
EB
EB 5 gün önce
​@sinexCHP bin beter
Lelouch
Lelouch 7 gün önce
Umarım Türk milleti partilere tapmayı bırakıp önümüzdeki seçimde mantıklı bir karar verir.
Ahmet Goethe Çakar
Ahmet Goethe Çakar Gün önce
​@Devlet-i Aliyyetapmıyoruz, onunla gurur duyduğumuz için size öyle geliyor. Yaptıklarını doğru öğrensen ve yobaz olmasan sende gurur duyardın.
Devlet-i Aliyye
Devlet-i Aliyye 4 gün önce
​@Lelouch bence en çok tapılan kişi senin atanın partisi ve atan
Night Wolf
Night Wolf 4 gün önce
@Javel evet araştırabilrsin
Javel
Javel 4 gün önce
​@Night Wolf ampulü tesla mi bulmus bak sen şu işe
XRIF Parodies
XRIF Parodies 7 gün önce
Bizim gözümüz din ile boyandığı için bu durumdayız desem yalam demem. Hala olan depremin günahlarımız yüzünden olduğunu söyleyenler bu depremi hak ediyor.
EmrEdits
EmrEdits 7 gün önce
@#geçmişolsuntürkiyem ok
rabia'
rabia' 2 gün önce
Biz hayallerimizi Türkiye için kurduk.." şu video izlerken bile karşıma çıkıyor ya Rabbel Alemin sabırr
peri
peri 2 gün önce
Az önce çıktı
Savcı Turgut
Savcı Turgut 7 gün önce
Milletimizin başı sağolsun😢 Rabbim devletmize zeval vermesin Yaralarımız tez zamanda sarılacak. yıkılan, yokolan sehirler eskisinden daha güzel olacak inşallah.
Savcı Turgut
Savcı Turgut 6 gün önce
@Cahillerin Kökünü Kazan Ülkücü aynen kardeşim ben ve ailem Türk'üz.iktidar tekrar seçilirse mecburen Kürtçe konuşucaz. tüh napsak ki acep bari muarrem inceye oy verelim ki kendi dilimizi konuşmaya devam edelim.
Cahillerin Kökünü Kazan Ülkücü
Cahillerin Kökünü Kazan Ülkücü 6 gün önce
Şuanda iktidar bi daha seçilirse millet zorunlu kürtçe konuşacak
nısmo
nısmo 5 gün önce
bunların sorumlularını savunanlar inşallah aynı kaderi yaşarlar. enkaz altında günlerce aç, susuz ve üşüyerek ölmek, yardım gelecek diye beklemek, sevdiklerini kaybetmek, evini kaybetmek, kalan eşyalarını yine aynı şahısların sorumluluğu altındaki sözde mültecilerce yağmalanması, gönderilen yardım parasının cebe atılması...
Turgineer
Turgineer 7 gün önce
6:03 "Senelerdir deprem tatbikatları ve reklamları yapan AFAD, depremde afallamıştı." -Yusuf Kayaalp
İlham Bedirli
İlham Bedirli 7 gün önce
Allah rahmet eylesin hayatını kayb edenlere🇦🇿❤️🇹🇷
İsmail Suleyman
İsmail Suleyman 7 gün önce
Hatay'da yaşadım depremi.65 saniye sanki 65 yıl gibi geldi direkt montumuzu alıp arabaya bindik herkes çığlık atıp koşuşturuyordu komşu komşuyu bile tanımıyordu etraf kapkaranlık hat şebeke yok kimseye ulaşamıyorsun.Ben o an anladım insanoğlunun ne kadar çaresiz ve işlevsiz olduğunu.Bizden milyonlarca lira dolar kazanan GSM operatörleri ne deprem hazırlığı ne afet hazırlığı yapmış.Hatlar ilk andan itibaren yoktu yaklaşık 2 hafta boyunca da tam olarak düzelemedi.Hala bile arada gidip geliyor.Ya peki milyarlarca deprem vergilerine ne demeli? Hiçbir hazırlık hiçbir çaba hiçbir umut ışığı yoktu.Hatay depremle boğuşurken peş peşe yangın haberleri başladı.Yıkılan yerlerde bile yangınlar başladı.Sahildeki kanalizasyon taşmış yollar ortadan ikiye ayrılmıştı sürekli yürüdüğüm değerini düşünmediğim her zaman sesinden gecilmeyen kalabalık yeri o gün çok ıssız ve sessizdi.Ben bir depremzede olarak kimseye hakkımı helal etmiyorum.O gecenin sabahı yoktu. Umarım onların da gecesi asla aydınlanmaz.
Harun Köylü
Harun Köylü 3 gün önce
Pendik kurtdogmuslu olarak o gemide emeği geçen herkeze teşekkür ederim ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum😢😢
Zekeriya
Zekeriya 7 gün önce
Aziz Milletim bu süreçteher seyi gördü. Bunun gereğini sandıkta yapacağız. Tek üzücü nokta, bizim zamanımızda yağ şeker yoktu yavrum diyen büyüklerimiz... onlar keşke artık bu korku duvarını aşsa.
EB
EB 5 gün önce
​@sinexo önce konuşmayı öğrensin
Melisa Yıldırım
Melisa Yıldırım 6 gün önce
@K A N L E D A T tabiki de 15 mayıs sabahı simiti 1 tl ye ekmeği 50 kuruşa almayacağız ya da arabaya 5000 tl vermeyeceğiz, bu bir iki sene de düzelecek bir şey değil, çok uzun bir süreç, ülke nasıl 20 sene de bu hale geldiyse düzeltmek için de bir o kadar zaman gerekiyor, yeter ki halk olarak bunu yapabilecekbirisini seçelim
sinex
sinex 6 gün önce
Caremiz sayın kilictaoglu depremi çözecek tek lider iste buyuzden oyumuz chp
Zekeriya
Zekeriya 6 gün önce
@K A N L E D A T Hayırlısı olsun inşallah Güvenmek, inanmak ve insanca yaşamak istiyorum sadece
Fish Dragon ヴィ
Fish Dragon ヴィ 2 gün önce
Bu kadar şerefli kurulan bir ülkede yaşadıklarımıza bak ..
SonArapBükücü
SonArapBükücü 7 gün önce
Muharrem İnce'nin elinde ki itemler. -Traktör -Otobüs -Çay, Simit -Mikrafon ve Telefon Bu kadar ve Türkiye'nin en EN iyi muhalefeti.
Ahmet 42
Ahmet 42 2 gün önce
@Lorem Ipsum Memleket Partisinin seçmen kitlesini ölçmek istemesi kadar doğal bir şey olamaz. 2. Tura kalırsa muhalefet kazanır zaten. Ama yanlış düşünüyorsun çünkü sağ ve merkezden kılıçdaroğluna oy zor çıkar. İnce muhalefetin cumhurbaşkanı olsa şuan akp mhp den oy alır. Ilkeli olduğu için.
Lorem Ipsum
Lorem Ipsum 2 gün önce
İnce'yi severim ama Kılıçdaroğlu'nun kazanma şansı çok daha fazla. Oyları bölmeyelim yoksa böyle gidecek hep
Emirhan YILMAZ
Emirhan YILMAZ 7 gün önce
Yüce Türk milletinin gerekeni yapacağına inancım çoktur.
Şevval Naz Arpacı
Şevval Naz Arpacı 7 gün önce
@Emirhan YILMAZ çokturu yoktur diye okumuşum bu arada üzgünüm
Yusufff
Yusufff 7 gün önce
Yoktur*
Şevval Naz Arpacı
Şevval Naz Arpacı 7 gün önce
@Emirhan YILMAZ gerçekten abi keşke haklı olmasaydık diyorum inanamıyorum ülkenin geldiği noktaya en çok endişe ettiğim şey de araplaşmak bunun düşüncesi beni yiyip bitiriyor lütfen en azından bizim gibi gençler özümüzü hatırlatmamız lazım.
Emirhan YILMAZ
Emirhan YILMAZ 7 gün önce
@Şevval Naz Arpacı 14 milyon insanın kaçının oyunu alır bilmiyorum. Bu halk unutmaya meyilli bir halk ama dua etmek dışında başka bir şey gelmiyor elden.
Şevval Naz Arpacı
Şevval Naz Arpacı 7 gün önce
@Emirhan YILMAZ sessiz kalıyolar devlete sesini çıkartamıyorlar, çıkartmıyorlar mültecilerden aldığı oy çok büyük yüzdelik kazandıracak ona bu beni endişelendiriyor
Serkan Gürültü
Serkan Gürültü 7 gün önce
Gaziantepteyim Depremi Soluklarımıza Kadar Yaşadık Başımız Sağolsun ...
Adem Kes
Adem Kes 7 gün önce
​@Serkan Gürültü sahinbey ben
Serkan Gürültü
Serkan Gürültü 7 gün önce
@luixér Yakınmışız ):🤧
Serkan Gürültü
Serkan Gürültü 7 gün önce
@Mehmet Atılgan aynen bro oralar daha kötü burda fazla bina yıkılmadı ama yıkılan ibrahimlide yıkıldı Allah Korudu
Mehmet Atılgan
Mehmet Atılgan 7 gün önce
Ben nurdağında yaşadım depremi %90 yok oldu ilçenin 😢
Efe Güllerci
Efe Güllerci 4 gün önce
Hayatımda polise ve askere laf etmem lakin depremi Malatya'da yaşadım. Köye gittik 7 Şubat'ta geri eşyalarımızı almak için geri merkezdeki evimize gittik Giderken birçok yıkılmış bina gördüm başında asker , polis başında yardım ettirmiyorlardı AFAD ekipleri asker elleyince kızıyor yardım ettirmiyordu Askerlerin bir çoğunu hükümet sokağa çıkartmadı
Synthax
Synthax 7 gün önce
Korkusuzca bu fikirlerini belirtme cesaretini gösterdiğin için tebrik ederim dostum :)
Just me
Just me Gün önce
Abi çok şanslıyım senin 'Tarihin seyrini değiştiren liderler' kitabını aldım.Kitap tam anlamıyla mükemmel yani istediğim herşey var.Bu kitabı herkese tavsiye ederim eline sağlık Yusuf Üstadım
Okan Tüfekci
Okan Tüfekci 7 gün önce
Gerekeni yapmaya İNCEden başlamalıyız.
Eren77
Eren77 5 gün önce
Kesinlikle
Captainkotit
Captainkotit 6 gün önce
Kesinlikle
Yunus Emre
Yunus Emre 7 gün önce
Öncelikle depremzede kardeşlerime geçmiş olsun hayatını kaybeden vatandaşlarımıza allahtan rahmet diliyorum şimdi bu depremin büyüklüğünü şöyle açıklayayım bizim türkiyede duyduğumuz çoğu deprem tek ilde gerçekleşirdi ve yıkıcı bir şekilde en fazla iki il etkilenirdi ama burda 3-4 ilde küçüklü büyüklü depremler oldu ve bundan tam 11 il yıkıcı bir şekilde etkilendi benim bizzat deprem bölgelerine yardıma giden akrabalarım oradaki yıkımın ne denli büyük olduğunu anlattılar şimdi bu hükümet depreme yetişemedi deniliyor bakın ekonomik gerçeklerle konuşalım bir ilde ilk 2-3 gün içerisinde her yıkılan ev için vinç bulmanızın imkanı yok hadi olduda yarısı kadar bulabildiniz ilk gün zaten bir enkazın içerisinde insan varsa çok özenlice bir kurtarma operasyonu yapmanız lazım belki saatlari bulacak kadar zaten bazı illerimizden hatay ve maraşa gitmek 1 günü buluyor ki o günlerde karın yoğun olduğu günlerdi tek katıldığım husus giyecek yardımları herkesin niyeti iyiydi ama gereksiz kalabalık oldu mevzuya dönersek bakın arkadaşlar gerçekçi olalım depremin kapsamı çok büyüktü bu Yusuf kayaalp denen arkadaş ve herbokolog twitchçiler düz erdoğan düşmanı oldukları için hükümeti şeytanlaştırıyorlar videoda bir kere iptal ettirilen kentsel dönüşümlerden bahsetmedin hatırlarsan meral mommy nin iptal ettirmişti sonra bir tane bile yıkılmayan toki evlerinden bahsetmedin ahbap konusuna gelirsek haluk levent e lafım yok helal olsun ama oğuzhan uğur hiç masum değil kısaca ahbab ve afad anlaşmalı kuruluşlardır yani ahbab afadın alt bir dalı gibi olmuştur zaten ahbaba bağışladığınız paraların değerlendirilmesini sağlayan yine afad bakın arkadaşlarım açıkça söyleyeyim ben bu hükümetin hayranı değilim sadece kötünün iyisi olduğu için destekliyorum ama artık şu sosyal medya oyunlarına gelmeyelim böyle adamlar yüzünden canını dişine takıp çalışan afad çalışanlarına polislere askere yani emek vermiş herkese haksızlık ediyorsunuz çoğunuz görmüştür kafasından duman çıkan afad çalışanını siz şimdi burada omun emeğine bile bu insanların algıları yüzünden bok atmış oluyorsunuz şunu da diyeyim eğer hükümette bile isteye yardım paralarına konan varsa allah belasını versin ama aynı şekilde kentsel dönüşümü durduranlarında allah belasını versin
Deli Demir
Deli Demir 6 gün önce
Amin
Halil Çelebi
Halil Çelebi 7 gün önce
İnşallah bu deprem bize tekrardan deprem konusunda yetersiz olduğumuzu hatırlatır ve önlemler alınır.
of
of 7 gün önce
Zannetmiyorum, aklımızı başımıza alsaydık 99 depremi ve sonrasında almış olurduk, Umarım haksız çıkarım.
Gultekin Demirova
Gultekin Demirova 7 gün önce
Amin kardesim
onur sarıtaş
onur sarıtaş 3 gün önce
ben ilk gün hastanedeydim ve gerçekten Allah kimseye göstermesin heryerde ölûler vardı toplasan 10 tane doktor yoktu çoğu kişi tedavisizlikten öldü enkazdan çıkan kuzenimin tedavisini uzun sürede gerçekleştirdik acıdan bayılacaktı inanın okadar az iş makinası vardıki heryer çaresizlikti taşı taşa vurarak babasını annesini çıkarmaya çalışan insanlar vardı
généraux 🎗
généraux 🎗 7 gün önce
Oy veren *herkese* hakkımı helal etmiyorum.
généraux 🎗
généraux 🎗 3 gün önce
@FuatReyizFan ciddi bir şekilde diyorsan harbi yazık
FuatReyizFan
FuatReyizFan 3 gün önce
Tek yol rte
EB
EB 5 gün önce
Evet kentsel dönüşüme karşı milleti kışkırtanlara,değil mi?
Yasin
Yasin 5 gün önce
Bende
Rıfat Yıldırıklı
Rıfat Yıldırıklı 7 gün önce
Öncelikle çok geçmiş olsun. Kayseri'de yaşıyorum. Depremlerden (psikolojik olarak) bizlerde üst derece etkilendik... Buna rağmen sadece Kayseri'den bir ilçe belediyesi koordinesi ile ilk 24 saatte 350 araç (büyük, küçük, iş makinası vs..) yola çıktı. Hükumeti geçtim hadi umurumda değil de yardım için kendini hırpalamış binlerce insanın hakkına giriyorsunuz. Dürüst olmak insana kaybettirmez. Kazandırır. Bireysel olarak Elbistan da bulunmuş, konteyner kentlere katkısı olmuş, iş sebebi ile bu konteynerler de konaklamış bir insan olarak konuşuyorum ülkenin 4/1 ini yıkan bir doğal afetten bahsediyoruz. Yoğun kar yağışı, yollara yıkılan binalar ve iletişim olmayan bir bölgeden bahsediyoruz. Bu iş makinaları gökten zembille inmiyor. En yakın yıkım olmayan şehir ile yıkım bölgesi arası minimum 250km. Yollar kapalı. Ben başka birşey demek istemiyorum.
Dilara
Dilara 2 gün önce
kimse kimsenin hakkına girmiyor. pazar gecesi deprem oldu, afad samandag'a çarşamba geldi. iş makinesi gelemedi diyorsun, İspanyol ekip ve diğer yabancı ülkelerdeki ekipler nasıl geldi?
Rıfat Yıldırıklı
Rıfat Yıldırıklı 5 gün önce
@EB herkes görmek istediğini görüyor maalesef. Vicdan sahibi olmak başka bir konu her zaman...
EB
EB 5 gün önce
Maalesef hükümete söven yorumlar varken bu yorum gözükmeyecek
Metehan Kuşçu
Metehan Kuşçu 7 gün önce
Abi ben K.maraş ta yaşıyorum deprem oldu 2 gün enkazlara dokunulmadı gözümle gördüm benzin bulamadık, soğukta dona dona arabada uyuduk kalktık.Ya abi bize çadır vermediler babam gitti verin birini sırtıma götirim dedi yalvardık kim bilir kaç kilo çadırı sırtlamayı göze aldı babam. Yok vermediler. Belediye başkanından haberimiz yok, açıklama yok rezil haldeydik. Bi de 2 hafta sonra belediyemiz mesaj attı şöyle geçmiş olsun böyle geçmiş olsun. Alay ediyor sanki adam. Abi kader eyvallah kader de ders çıkarmazsak önlem almazsak ne anlamı varki. Ya ben de Müslümanım elhamdülillah ama böyle dini kullanıp insanı kandırıyorlar dinle alakası olmayan insanlar kader diyorlar bilmem ne. Lan Allahın ilk emri oku ya oku. Bize akıl vermiş hala kader diyor. Sen önlemini al gerisi elbette Allahın takdiri. Tevekkül denen bir şey var bu dinde. Güya büyük Müslümanların bilmediği bir şey sanırım. İnsanların oturup düşünmeleri gerekiyor artık lütfen.
Black Queen
Black Queen 3 gün önce
Bende Elbistanda yaşıyorum 2 gün beklenildiği için öz kardeşim dediğim arkadaşımı ve ailesini kaybettik yüzleri tanınmaz ve soğuktan donmuş bir şekilde enkazdan çıkarıldıkları kaç saat sonra
Metehan Kuşçu
Metehan Kuşçu 4 gün önce
@EB teşekkür ederim
EB
EB 5 gün önce
Sonunda kader ve şükrün anlamını bilen birisi bu arada geçmiş olsun
Ayşe Duru Tekin
Ayşe Duru Tekin 5 gün önce
@Fütüristik Dilettante toplanıp basmaya gidersek polisin neler yapacağını biliyorsun. En iyisi cevabı seçimlerde vermek.
Metehan Kuşçu
Metehan Kuşçu 6 gün önce
@Fütüristik Dilettante az kaldı zaten seçimlere biraz daha dursunlar bakalım
Series Tuber
Series Tuber 6 gün önce
Secim gecesi Dedem evde değildi Dedem ve Annem kollarımdayken Secimlerin patlamasını ve Dedemin darmaduman oluşunu izledim. Sonrasında can havliyle terliklerle ve kalın giyinemeden aşağı indik ve aracımız olmadığı için karın altında bu şekilde sabahlamak zorunda kaldık hiçbir ekip gelmedi o gece donarak ölmediğimize bile inanamıyorum düşündükçe. Yaşadığım o gece, kaybettiğim arkadaşlarım ve aileleri hala rüyaymış gibi geliyor aklım kavramıyor hala. Umarım böyle bir şeyi kimse bir daha yaşamaz.
Gokhan
Gokhan 7 gün önce
Maalesef halk olarak şükür ettiğimiz sürece daha iyisini alamayacağız. Bu yüzden sürekli talep etmemiz ve oylarımızla gücün kimde olduğunu göstermeliyiz. Ne demişler ağlamayana meme yok.
Ozancan Bozyiğit
Ozancan Bozyiğit 6 gün önce
İşin ne kadar boktan olduğunu sadece bu söz açıklıyor : "İlk defa insanlar ölmeden selalarını duydu." Allah ölenlere rahmet kalanlara sabır versin. Elden ne gelir ancak dua edebilirim ... 🤲🙏
SINAVCI
SINAVCI 7 gün önce
Aklı olan inceye oy verir hocam.
𐰓𐰭𐰔
𐰓𐰭𐰔 7 gün önce
@Yusufff zort
Lord
Lord 7 gün önce
@Yusufff bruh
Yusufff
Yusufff 7 gün önce
​​@Lord erdoğanda öyleydi
Akhror Nazàrqulov
Akhror Nazàrqulov 7 gün önce
Tekrardan başın sağ olsun Türkiyem 🇺🇿🇹🇷
dünya boştur lo
dünya boştur lo 3 gün önce
@Akhror Nazàrqulov bizimki de Kürdistan
Akhror Nazàrqulov
Akhror Nazàrqulov 3 gün önce
@dünya boştur lo Oʻzbekiston
dünya boştur lo
dünya boştur lo 3 gün önce
Kardeş bu nerenin bayrağı
Wacmi
Wacmi 7 gün önce
teşekkürler kardeşim
Timur hasan Kaya
Timur hasan Kaya 7 gün önce
Yusuf Kayaalp sen gördüğüm en cesur youtuber'lardansın. Gün gelecek devran dönecek bu şerefsizler güç kaybedince sen ve senin gibi cesur, doğru konuşmaktan korkmayan kişiler unutulmayacak 💗🫶
EB
EB 5 gün önce
Haddinizi bilin
Yucel Karaca
Yucel Karaca 3 gün önce
O depremlerin her saniyesini ciğerim ağzımda yaşadım ben gözümün önünde gidip gidip geldi bütün mahallem hiç bir siyasiye zırnık hakkımı helal etmiyorum. 15 gün arabada yattım ben insanların ölüsünün peşinde enkaz beklerken
Wezir
Wezir 7 gün önce
Bende deprem anında Diyarbakır’daydım çok şükür bize bişey olmadı. İlk depremde herkes dışarı çıkıp şehir dışına kaçtı ama herkes 2. Depremden kısa bir süre sonra eve girdi, ilkinde zarar görmeyen 2. de gördü, ve sadece Diyarbakır’da böyle diğer iller daha da kötü.Rüşvetle mal çalan mütaitlerin yakalanması dileğiyle...
Mustafa Düzücü
Mustafa Düzücü 6 gün önce
kendi ordusundan korkan,hükümet…
Eliekber Dumanli
Eliekber Dumanli 7 gün önce
*Başın sağ olsun Türkiyə. Yanındayıq 🇦🇿❤️🇹🇷*
hatit
hatit 6 gün önce
Öncelikle başımız sağolsun Yusuf abi.. eski tarih videolarını özledik..
Muhammed Öztürk
Muhammed Öztürk 7 gün önce
Maraşlıyım ilk depremde evimiz hasar aldı ama yıkılmadı çarşıya indiğimde durumun vahamatini anladım her yerden çığlık sesleri geliyordu ama hiçbir ekip yoktu insanlar ilk 2 gün soğuktan öldüler...
halil ibrahim akdaş
halil ibrahim akdaş 7 gün önce
bende aynı özellikle ebrar...
Berkai Kara ali
Berkai Kara ali 5 gün önce
Böyle bir videoyu bu kadar net cümlelerle oluşturabilmek cesarettir. Tebrikler olsun
Korkut ALDEMİR
Korkut ALDEMİR 5 gün önce
Gerçekten BÜYÜK EMEK... Tamamen Bağımsız ve tüm kararlığınız ile devam etmenizi temenni ederim. HARİKA...
Tolga Katran
Tolga Katran 7 gün önce
Hatırlayın bugünleri unutmayın Herkes gibi dünyada henüz hakk-ı hayâtın, Varken, hani herkes gibi azimde sebâtın? Ye’s öyle bataktır ki: Düşersen boğulursun. Ümîde sarıl sımsıkı, seyret ne olursun! Azmiyle, ümidiyle yaşar hep yaşayanlar -Mehmet Akif Ersoy
Dilara Yılmaz
Dilara Yılmaz 7 gün önce
Bir depremzede olarak gerçekten çok büyük bir felaket atlattık umarım ilerisi için önlemleri bir an önce alırlar artık daha da geç olmadan.
Dilara Yılmaz
Dilara Yılmaz 6 gün önce
@Ümit Aslan ve yabancı olduğun için bazı fırsatçı insanlar sana fahiş fiyatlara ev kiralamaya seni sömürmeye çalışıyor çok üzücü ve kırıcı.
Ümit Aslan
Ümit Aslan 6 gün önce
@Dilara Yılmaz bi yaşlı çift adres sordu bana depremzedeyiz Maraştan geliyoruz dediler ve daha önce hiç gelmedikleri bir şehire gelmişler gerçekten çok üzülmüştüm. Artık onları tek tesellileri hala hayatta olmaları. Yoksa her şeylerini kaybetmişler
Dilara Yılmaz
Dilara Yılmaz 6 gün önce
@Ümit AslanBunda en büyük etken, havanın çok soğuk olması ve yağmur yağması sığınacak bir yerin olmaması yanında sürekli artçıların devam etmesi,insanların belirli sağlık problemleri olup ilaçlarına bir şekilde ulaşma çabası ayrıca en önemli faktör çocukların okullarına devam etmesi gerekmesi.
Ümit Aslan
Ümit Aslan 6 gün önce
@Dilara Yılmaz Ben ankarada yaşıyorum ve buraya gelen depremzedeler bile var. Türkiye’nin her bölgesine dağıldılar, çok büyük bir felaketti
Çatlı Baran
Çatlı Baran 7 gün önce
Tüm yaşanmış afetlerde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Videoya tıkladığım anda çıkan reklamda reis cevabı verdi. Çökerek değil güçlerenek devam ediyor. Bu bahsettiğim güç oy olarak değilse bile tecrübe kazanım ve gelişim olarak artmaktadır.
flamengo
flamengo 6 gün önce
Çok dogru soyluyor sun reis e oyumuz
canx
canx 7 gün önce
Ampul reklam mı veriyor? Birde videoda gizli gizli geçirme&gönderme var senin malum kişiye.
Mahmut Atay
Mahmut Atay 6 gün önce
Maalesef üzülerek söylüyorum ki deprem üzerinden 40 gün geçti ve çevremdeki insanlar yaşanan deprem felaketini unutmaya başladı (ki duyarlı insanlar bunların bir çoğu), seçim sürecine kadar hiç kimse bu deprem felaketini hatırlamayacak ve koordinasyon eksikliği sorumluları ikinci turda yine iktidar olacaklar. Çünkü bizim insanımız unutmayı seviyor...
Emre Atilla
Emre Atilla 7 gün önce
Malatyalıyım iki depremi de yaşadım. Allah hepimize yardım etsin durum çok kötü..
Emre Atilla
Emre Atilla 7 gün önce
@Q7fAnEymEn teşekkür ederim sana da geçmiş olsun
Q7fAnEymEn
Q7fAnEymEn 7 gün önce
Ben Adana'da yamuldum geçmiş olsun
Emre Atilla
Emre Atilla 7 gün önce
@Bladenus yok oldu şehir..
Bladenus
Bladenus 7 gün önce
Malatya yıkıldı resmen ya ben de Malatya'da yaşıyorum. Bunların hesabı sorulacak.
Ramazan Yıldız
Ramazan Yıldız 6 gün önce
Kessinlikle türkiyedeki herkese izletilmesi gerekilen bir video ellerine sağlık
Mustafa Yılmaz
Mustafa Yılmaz 7 gün önce
Tüm Türkiye'ye ve türk halkı na geçmiş olsun 🇹🇷🥹💪
Emirhan YILMAZ
Emirhan YILMAZ 7 gün önce
Allah'ım Türk milletine yardım et içten ve dıştan tehliklere karşı korumamız için algılarımızı aç.
Ramazan Keçeli
Ramazan Keçeli 7 gün önce
Düşüne biliyormusunuz göçük altında soğukta kurtarılmayı beklerken selâlar okunmaya başlıyor 😣 bu nasıl bi his ya düşünmek bile bukadar acı veriyorken bir çok insan bunu yaşadı ve beklide çoğu o anda pes etmeye karar verdi 😭
Civan Bayhan
Civan Bayhan 5 gün önce
Van depremzedesi olarak o felaketi çok iyi biliyorum ve yaşadım yardım en dipteydi yok denecek kadar ve 9 yaşındaydım 1 yıl konteynırda kalmak zorunda kaldık yaz kış bizim için felaketin devamıdıydı sonrasında erzak maddi manevi hiçbir yardım almadık hepsini kendi cebimizden karşıladık diğer kişiler erzak almışsa onu bilmiyorum ama bizim için hayat bitmişti
Z3ØNN
Z3ØNN 7 gün önce
Muharrem hocam bu ülkede harcanıyor yemin ediyorum, zamanında adama kulak assalardı şimdi bu kadar kayıp vermezdik
Hsjsjsınrff
Hsjsjsınrff 4 gün önce
Zamanında deprem bölgesinde kentsel dönüşüme hayır diye bas bas bağıran muhalefet ve ev sahipleriydi. Adam yalvarmış bildiğin açın bakın her türlü desteği sağlayacağız yarın birgün deprem olursa yine bana ah edersiniz dedi dediğide oldu.
V1fff
V1fff 7 gün önce
geçmiş olsun bizlere bir daha olmaması için önlem alınmalı " DOĞRU OLANI YAPIN " Kolay olanı değil
kekonaldo7
kekonaldo7 7 gün önce
Bir Adıyamanlı Depremzede Olaraktan Söylüyorum: İlk Gün Yetişmek İmkansızdı, İlk Gün Baska Bir Şehirden Yardım Gelmesi İmkansızdı Yollar Depremden 3 saat önce kapanmıştı birde deprem olunca karayolları ailesinin yanına gitmek zorunda kaldı, yani ilk gün Her şehir kendi hazırlığı ile basbasaydi. Ordu'nun önceliği Hatay sinir bolgesiydi çünkü Suriye'de de deprem olduğundan dolayı öncelik sinir korumasiydi , Adıyaman havaalanı yıkılmıştı uçak inemiyordu ilk gün yollar kapalı büyük bir tipi vardı o gün hava koşulları kötü yollar kapalı adiayamana Malatya'dan gitmek isteseniz yollar kapalı bazı köprüler yıkılmıştı. Tabi Adiayamanin Valisinin de yanlış istihbaratı vardı. İnanın ilk gün kimse işini doğru yapmadı, yapamadı. (Yani Anlatılacak Çok Şey Var Ama Su Zamanda Anlayacak Kimse Yok , Yazsan Yazılmaz , Anlatsan Anlatılmaz) Rabbim Bir Daha Yaşatmasın İnşallah
Mustafa Enes Poyraz
Mustafa Enes Poyraz 7 gün önce
Deprem gündemden çok çabuk düştü bu videoyu yapmanız iyi oldu
Ali Kaya
Ali Kaya 5 gün önce
Ahlak temelinde dürüst bir nesil yetişmediği sürece işimiz zor
Vedat 'STR4NGE' Özmen
Vedat 'STR4NGE' Özmen 7 gün önce
Yaşadığımız dönemin özeti olmuş, emeğine sağlık.
Birisi
Birisi 6 gün önce
Depremde ölenlere Allah rahmet eylesin. Depremden sağ kurtulanlar da umarım daha iyi hissederler
Arya
Arya 7 gün önce
arkadaşlar halen her 10 kişiden 4'ü binlerce olaylara rağmen malum adamı destekliyorum demesi çok korkunç değil mi
emir
emir 7 gün önce
Harbi
Ordinary Sociologist
Ordinary Sociologist 7 gün önce
Halkımızın sandıkta gerekeni yapacağına inanıyorum.
W͓̽O͓̽L͓̽F͓̽M͓̽A͓̽N͓̽ T͓̽V͓̽
W͓̽O͓̽L͓̽F͓̽M͓̽A͓̽N͓̽ T͓̽V͓̽ 7 gün önce
@FURKAN BARUT akp gitmesi
Furkan
Furkan 7 gün önce
Yapsan ne olur ordu polis teşkilatı jandarma adamin elinde
Kayra Barlık
Kayra Barlık 7 gün önce
Tüm ölenlere Allah rahmet eylesin 😢 Geçmiş olsun Türkiyem ❤
Mahmut ODUNCU
Mahmut ODUNCU 6 gün önce
Daha iyi Anlatılamazdı Bu ülkeye Bilim lazım liyakat lazım düzen lazım bu kriterlerin olmadığı bir ülke sadece depremle doğal afetle değil kendi kendine dahi çöker
Okp 03
Okp 03 7 gün önce
Hayatini kayip edenlere allah rahmet eylesin, buna kadef diyemeyiz kader diyipde unutamayiz hukumet sinifta kalmistir! Bizler elestirdigimiz vakit bizleri susturmak istediler! Yusuf kayaalp tebrik ediyorum cesaretinden dolayi!
Ahmet Ee
Ahmet Ee 6 gün önce
İlk gün asker gitmedi duyumu gerçeği pek yansıtmıyor. Ben bir kışlada görev yapan subay olarak söylüyorum. Sabah biz daha kışlaya gitmeden kışla komutanı çoktan gitmişti afet bölgesine jöak ekibi 3 otobüs çıkış yapıyordu ve toplam 1k jöak ekibi peyder pey gitti. JAK ekipleri ise hemen gitti. Bizim tabur da mobil mutfak ve fırın 2 3 kamyon malzeme ile yola çıktılar ve her gün malzeme de göndermeye devam ettik. Ve ilk gün gönderdiğimiz mobil mutfak ve fırın 24 saat sonra anca ulaşabildi.
Emrecan Yazıcı
Emrecan Yazıcı 7 gün önce
Liyakat çok önemli bir konu gerçekten. Boşuna dememişler iş bilenin kılıç kuşananın diye. Cenaze namazı kıldıracak adamı arama kurtarmanın başı yaparsan daha neler gelir başına.
özlem Demir
özlem Demir 7 gün önce
Deprem zamanında akil sağlığımı twich sayesinde koruyabildim , yardım yarınları bayrak yarışı gibi 24 saat bir hafta hiç kapanmadı, mali yardım, depremzedelere ulaşımdan her şekilde ordaydilar, ordaydik hiç unutmayacağım hafta 07 ❤ hepsinden Allah razı olsun ❤️
Boray Alp
Boray Alp 7 gün önce
​@مرهصهسي AQ arabi
مرهصهسي
مرهصهسي 7 gün önce
Ölüler diriliyor mu twitchde asosyal olunca 😂😂😂
Kaçkın Kurt
Kaçkın Kurt 7 gün önce
Ümit Özdağ Amatörce davranmadı gerçekleri çok sert söyledi halka o an bu gerçekler fazla geldi belkide tek hatası budur " gerçekleri sertçe dile getirmek" incenin aksine yumuşatmak yerine gerçekleri bildirdi ince insanlara duymak istediklerini söyledi Özdağ duymak istediklerinden fazlasını arada fark bu!
Meyra Meyra
Meyra Meyra 4 gün önce
Aynı düşünüyorum 👏
NACARİSTAN
NACARİSTAN 3 gün önce
Ben Kahramanmaraşlıyım , mevcut hükümetin, mevcut belediyenin , afad vs . O kadar canlı canlı neler yaptıklarını gördüm ki yani sanırım sayın kayaalp ters kelepçe yememek için kendi kendine sansür koymuş ven detaylı olarak anlatabilirim 😊😂😂 hepimize geçmiş olsun
COUNTRY MAN
COUNTRY MAN 7 gün önce
Yusuf kayaalp gerçekten harika bir insansın insanlara şeffaflıkla doğruyu anlatmaya çalışıyorsun seni canıgönülden tebrik ve takdir ediyorum inşallah tekerlerine çomak soktuğun bazı çomarlar sana ilişmezde yine bu başarılı videolarına devam edersin kutlarım
Çağrı
Çağrı 5 gün önce
Bu depremi unutmayın, unutturmayın...
Noisome
Noisome 7 gün önce
Reis bu görüntüleri senin soruların eşliğinde mi cevapladilar,valla helal olsun çok güzel bir video içeriği olmuş. Deprem felaketi için hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılar için acil şifalar dilerim
MUHARREM İNCE ve KIRMIZI AKP
22:50
Yusuf Kayaalp
görünümler 1 Mn
Osmanlı`da Derin Devlet
13:15
Yusuf Kayaalp
görünümler 535 B
MAÇ ÖZETİ: Fenerbahçe 2-2 Zenit | Yardım Maçı
8:53
مسلسل العربجي ـ الحلقة 1 الأولى كاملة ـ Al Arbagi HD
41:11
Golden Line for TV Production and Distribution
görünümler 694 B
Boğa Boğa | Resmi Fragman | Netflix
1:36
Netflix Türkiye
görünümler 446 B
Liyakat: Coğrafya Keder Oldu! (Belgesel)
23:49
ERDOĞAN SEÇİMİ BÖYLE ÇALACAK: BÜYÜK İFŞA
55:58
Cevheri Güven
görünümler 1,2 Mn
GPT-4 Çıktı! N'olacak şimdi?
23:58
Barış Özcan
görünümler 710 B
HAARP: Neyi Yapabilir, Neyi Yapamaz?
28:21
Evrim Ağacı
görünümler 727 B
TÜRKİYE ve YUNANİSTAN SAVAŞI?
9:24
Yusuf Kayaalp
görünümler 1,3 Mn
1960 DARBESİ ve ASKERİ REJİM
26:09
Yusuf Kayaalp
görünümler 701 B