THE SUICIDE SQUAD:İNTİHAR TİMİ -Türkçe Altyazılı 'Yağmur' Fragmanı

  görünümler 961,091

WarnerBrosTurkey

3 aylar önce

Dünyayı kurtarmak için tek umudumuz birkaç super kötü! Ne yanlış gidebilir ki? James Gunn'ın filminin yeni fragmanını kaçırmayın! 30 Temmuz'da sinemalarda

Yazar / yönetmen James Gunn Warner Bros. Pictures ile süper kahraman aksiyon, macera filmi en dejenere DC karakterleri The Suicice Squad: İntihar timi ile ekranlara geliyor.
Cehenneme hoş geldiniz. Namı değer Belle Reve, ABD'nin en yüksek ölüm oranına sahip hapishanesi. En kötü Süper Kötülerin tutulduğu ve dışarı çıkmak için her şeyi yapacakları yer - hatta süper gizli, süper gölgeli Task Force X'e katılın. Bugünün yap ya da öl ödevi nedir? Bloodsport, Peacemaker, Kaptan Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve herkesin en sevdiği psikopat Harley Quinn dahil olmak üzere bir mahkum koleksiyonu oluşturun. Sonra onları ağır bir şekilde silahlandırın ve onları (kelimenin tam anlamıyla) uzaktaki, düşmanla beslenen Corto Maltese adasına bırakın. Her fırsatta militan düşmanlar ve gerilla güçleri ile dolu bir ormanda yürüyüş yapan Squad, yerde sadece Albay Rick Flag ile onları harekete geçirecek bir ara-yok etme görevinde ... ve her zaman olduğu gibi Amanda Waller'ın hükümet teknisyenlerinin kulaklarında her hareket. , bir yanlış hamle ve ölürler (rakiplerinin, bir takım arkadaşının veya Waller'ın kendi elinde) Biri bahis koyuyorsa, akıllı para onların aleyhine olur - hepsine.

Filmin oyuncuları şöyle sıralanıyor: Margot Robbie (“Birds of Prey,” “Bombshell”), Idris Elba (“Avengers: Infinity War”), John Cena ( HBO Max series “Peacemaker,” “Bumblebee”), Joel Kinnaman (“Suicide Squad”), Jai Courtney (the “Divergent” franchise), Peter Capaldi (“World War Z,” BBC’s “Doctor Who” ), David Dastmalchian ( “Dune,” “Ant-Man and the Wasp”), Daniela Melchior (“Parque Mayer”), Michael Rooker (the “Guardians of the Galaxy” films), Alice Braga (“Elysium”), Pete Davidson (“The King of Staten Island,” “Saturday Night Live”), Joaquín Cosio (“Spider-Man: Into the Spider-Verse,” TV’s “Narcos: Mexico”), Juan Diego Botto (“The Europeans”), Storm Reid (“The Invisible Man,” “A Wrinkle in Time”, “Euphoria”), Nathan Fillion (“Guardians of the Galaxy,” “The Rookie”), Steve Agee (“Brightburn,” “Guardians of the Galaxy Vol. 2”), Sean Gunn (the “Guardians of the Galaxy” filmleri, the “Avengers” films), Mayling Ng (“Wonder Woman”), Flula Borg (“Ralph Breaks the Internet”), Jennifer Holland (“Brightburn,” HBO Max series “Peacemaker”) and Tinashe Kajese (TV’s “Valor,” “The Inspectors”), Sylvester Stallone (the “Rocky,” “Rambo” and “Expendables” franchises), ve Viola Davis (“Ma Rainey’s Black Bottom,” “Suicide Squad”).
Gunn (the “Guardian of the Galaxy” filmleri)’ın yönettiği ve senaryosunun kendisine ait film DC karakterlerin esinlenilmiştir. Charles Roven and Peter Safran, Zack Snyder, Deborah Snyder, Walter Hamada, Chantal Nong Vo, Nikolas Korda and Richard Suckle filmin yönetici yapımcıları
Gun’ın yaratıcı ekibinde görüntü yönetmeni Henry Braham (“Guardians of the Galaxy Vol. 2”), yapım tasarımcısı Beth Mickle (“Captain Marvel”), editörler Fred Raskin (“Guardians of the Galaxy Vol. 2,” “Once Upon a Time… In Hollywood”) ve hristian Wagner (the “Fast & Furious” films). Oscar adayı kostüm tasarımcısı Judianna Makovsky (“Guardians of the Galaxy Vol 2,” “Avengers: Endgame,” “Harry Potter and the Sorcerer’s Stone”) bulunuyor. Filmin müziği John Murphy (“Kick-Ass”)’e ait.
Warner Bros. Pictures , An Atlas Entertainment/Peter Safran Production yapımı, Bir James Gunn filmi
The Suicide Squad: İntihar Timi’ni sunar. Dünya çapında 2021’de vizyona girmesi beklenen filmin dağıtımı Warner Bros. Pictures. tarafından gerçekleşecek.

YORUMLAR
Matrix Resurrections - Türkçe Altyazılı Resmi Fragman
2:53
Dune:Çöl Gezegeni | Türkçe Altyazılı Ana Fragman
3:28
Emanet 230. Bölüm Tanıtımı | GİTMEYECEKSİN!
0:52
SEDAT PEKER İLE SADAT ARASINDA OLUK OLUK POLEMİK!
1:3:53
Cüneyt Özdemir
görünümler 115 B
Yalancılar Ve Mumları 3. Bölüm 3. Fragmanı
0:52
Yalancılar ve Mumları
görünümler 508 B
Dune: Çöl Gezegeni 22 Ekim'de Sinemalarda
0:31
WarnerBrosTurkey
görünümler 70 B
Suicide Squad Türkçe Altyazılı Fragmanı
2:18
WarnerBrosTurkey
görünümler 867 B
Space Jam: Yeni Efsane - Türkçe Altyazılı Fragman 2
2:26
Korku Seansı 3 : Katil Şeytan 9 Temmuz'da Sinemalarda
0:16
The Suicide Squad: İntihar Timi 30 Temmuz'da Sinemalarda
0:31
HABİS/MALIGNANT- Türkçe Altyazılı Resmi Fragman
2:27
Reminiscence/ Zihin Gezgini 20 Ağustos'ta Sinemalarda
0:31
Emanet 230. Bölüm Tanıtımı | GİTMEYECEKSİN!
0:52
SEDAT PEKER İLE SADAT ARASINDA OLUK OLUK POLEMİK!
1:3:53
Cüneyt Özdemir
görünümler 115 B
Yalancılar Ve Mumları 3. Bölüm 3. Fragmanı
0:52
Yalancılar ve Mumları
görünümler 508 B
Masumlar Apartmanı 42. Bölüm
2:23:49
Masumlar Apartmanı
görünümler 2,2 Mn
Camdaki Kız | 15. Bölüm
2:12:22
Camdaki Kız
görünümler 2,5 Mn
Osman Kalyoncu En Duygusal Tiktok Videoları #shorts
1:00
Osman Kalyoncu En Komik Tiktok Videolaru #shorts
0:29
Osman Kalyoncu
görünümler 666 B