ShiftDelete.Net Yeni Ofis Turu!

  görünümler 276,043

ShiftDelete.Net

ShiftDelete.Net

10 aylar önce

Türkiye’ye gelen yeni teknolojilerin ilk uğradığı noktalardan biri olan ShiftDelete.Net, kısa bir süre önce daha fazla alan, daha fazla istihdam sağlamak için yeni ofisine geçti.
İstanbul 4. Levent’te olan ofisimizde bizleri ziyaret etmek isteyen takipçilerimize daha iyi bir ortam sağlamak ve çalışmalarımızı daha iyileştirmek için takipçilerimize nasıl bir ofise geleceğinizi bu videoda anlattık.
Pratikbox’a ulaşmak için: pratikbox.com
Bidüşüntaşın’a ulaşmak için: bidusuntasin.com
Yeni SDN ofisinde neler var?
Tüm takipçilerimizin gelmek istediği ancak hem koronavirüs pandemisi hem de eski ofisimizdeki alan kısıtlığı nedeniyle misafirlerimizi rahat bir şekilde ağırlayamadığımız eski ofisimizden çok daha büyük bir yerleşkeye geçiş yaptık.
Yeni ofisimizde misafirlerimizin rahatça vakit geçirebileceği bir kafe, prodüksiyon ve çekimlerin yapılacağı birçok stüdyo ve yazı işleri, idari işler ve diğer iş kollarımızın daha yüksek motivasyonla ve rahatça çalışabileceği yeni çalışma alanlarımız bulunuyor.
Birçok takipçimizin de merak ettiği konulardan biri tabi ki de internet altyapısı. Yeni ofisimizin bulunduğu konumda simetrik gigabit internet altyapısı (1 gigabit download ve upload) bulunuyor. Bu da sizlere yeni videolarımızı daha hızlı ulaştıracağımız anlamına geliyor. SDN renkleri ve detayları ile oldukça ilgi çekici ve ferah bir alanda daha yüksek enerji ve motivasyonla çalıştığımızı da eklemeliyiz.
Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: bit.ly/SDNDiscordTRshow
Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►► goo.gl/ylUFmZ
Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► goo.gl/IIKYIK
ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;
Instagram ►► goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► goo.gl/k1D1JL
Twitter ►► goo.gl/vTwhws
SDN Forum ►► bit.ly/2AQ2DR7
ShiftDelete.Net TRshow hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.
ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

YORUMLAR: 850
Hakkı Alkan
Hakkı Alkan
Umarım güzel anılar biriktiririz. Yeni yetenekler keşfederiz 🙏🏻🧿
Nalan ayciceji
Nalan ayciceji
Türkiye standartlarında üst düzey bir ofis ve çalışanların performanslarının önemsendiği her ufak ayrıntıdan belli oluyor . Insanın ömrü uzanır böyle bir yerde valla başarılar sdn ailesi
Fatih Kilicarslan
Fatih Kilicarslan
Tebrikler. Kazandığınız parayı, çalışanlarınıza daha iyi koşullarda çalışma ortamı hazırlamak takdire şayandir. Bir çok işletmeye örnek bir davranış.
Ahmet Yanka
Ahmet Yanka
Tolga Bey'in yeniden aranızda olması şahsen beni sevindirdi. Ve hayırlı olsun, yeni ofisiniz. Türkiye şartları düşünülünce, harika bir ofis olmuş. Başarılar :)
x
x
Bir teknoloji seven olarak sizin gibi şirketlerin büyümesini çok istiyoruz hem genç nesle istihdam hemde ülkemizin bu sektörde büyümesi için
Murat P
Murat P
Hakkı Bey, Tolga Bey’i tekrar kanalda görmek bizleri çok memnun ve mutlu etti, takipçileriniz ve izleyicileriniz olarak belirtmek isteriz.
Yahya Yilmaz
Yahya Yilmaz
Tolga bey in SDN ofisine geri dönüşüne şahsen çok sevindim. SDN i gerçekten kurucusu olmayabilir ama eski kadronun kamera karşısında duruşları , fikirleri ve anlatım tarzıyla gerçekten bizi daha çok yönlendiriyordu diyebilirim. SDN ekibine selamlar herkesin ellerine sağlık.
Sungurgok Şenol TÜRKER
Sungurgok Şenol TÜRKER
Nerden nereye. Yıllar önce basit bir forum sitesi denilen sdn şuan Türkiye'nin öncü teknoloji ve medya şirketi haline geldi. İşte bir başarı ve azim öyküsü. Yıllar önce forumda bunu biri öngörüp söylese deli falan derdik sanırım, ama şuan dünyadaki her teknolojiden sdn sayesinde anlık haberimiz oluyor. Emeklerinizin boşa çıkmaması dileği ile başta Hakkı Alkan olmak üzere sdn ekibini ayakta alkışlıyorum. İleride sdn yi dünyanın sayılı teknoloji ve medya şirketleri arasında göreceğimiz den hiç şüphem yok!
Yakup Alaca
Yakup Alaca
Ülkemizde böyle kaliteli teknoloji kanalı olması çok güzel . Gençlere çok iyi bir örneksiniz
Serhat Ergül
Serhat Ergül
Ülkemizde böyle teknoloji şirketleri olması beni mutlu ediyor. Hakkı abi hakkın ödenmez. Allah uzun ömürler versin eşinede çocuklarınada ekibinede 🥰❤️
Sedat Serdal Turhal
Sedat Serdal Turhal
Her geçen gün çalışan sayısı artıyor, istihdam içinde çok güzel kaynak olmaya başladınız. Gönülden tebrik ediyorum, hayırlı işleriniz olsun hakkı abi ve ekibi 🙏
Kadir Yılmaz
Kadir Yılmaz
Türkiye standartlarının üzerinde bir çalışma ortamı olmuş emeğinize sağlık Hakkı bey diğer iş verenlere örnek olması dileğiyle.
Dogankaya.telmessos
Dogankaya.telmessos
Kalbi güzel adamsın Hakkı.. Allah her daim kazancını arttırsın.. İşini gücünü rast getirsin üstadım.. Seni severek izliyor ve takip ediyoruz..Çalışanlarına verdiğin değeri de oluşturduğun ofis ortamından anlayabiliyorum.. Seni gibi insanlar çoğalsın ülkemiz de.. Kolay gelsin..
İsmail ERENLER
İsmail ERENLER
Uzun yıllardır takip ediyorum bu işi buralara getirebileceğinizi hiç düşünmemiştim. Tebrikler :)
Yusuf KEKLİK
Yusuf KEKLİK
Böyle üst seviyede ve gayet mükemmel çalışma şartları olan bir ofis hakikaten taktire şayan . Hakkını veriyorsunuz . Tebrikler , hayırlı mesailer .
Oğuz Çağlar
Oğuz Çağlar
Abi bu işi arşa taşıdın hakkaten tam hayalımdeki ofis tasarımı ve çalışma ortamı Allah daha iyilerini versin.Bir gün yüz yüze tanışmak isterim enerjin ta buraya geçiyor.
Emre Gözüküçük
Emre Gözüküçük
Ben sizi nadir olarak takip etsem de uzun süredir biliyorum SDN'nin büyümesi çok hoşuma gitti. Yeni yeriniz mükemmel olmuş, istihdam sayınız artmış içerikleriniz çeşitlenmiş ve kalitenizi de artmış. Türkiye'de şu an benzer bir rakibiniz yok bu seviyede. SDN'ye ve Hakkı Alkan'a pek sempati duymuyorum ama başarınızı takdir ediyorum .Başarılarınızın devamını dilerim.
Ersin Canım
Ersin Canım
Bize değer verdiğinizin kanıtıdır yeni yerimiz.çok güzel olmuş.
Furkan Çağrı
Furkan Çağrı
Adamlar Emekle nerelere ulaşmışlar
Ertugrul gabalı
Ertugrul gabalı
Gönülden Tebrik ediyorum harika bir Ofis olmuş. Önemli olan çalışanların ortamda kendilerini mutlu ve rahat hissetmesi bu kesinlikle verimi arttırır. Başarılarınızın devamını diliyorum.