Fenerbahçe - Galatasaray Maç Sonu Canlı | Serdar Ali Ç. & Ali Ece & Uğur K. & Ersin Düzen | Nakavt

  görünümler 315,717

VOLE

VOLE

2 aylar önce

Serdar Ali Çelikler, Uğur Karakullukçu, Ali Ece ve Ersin Düzen, GETİR'in sunduğu Nakavt programında Fenerbahçe - Galatasaray derbisini değerlendiriyor.

YORUMLAR: 407
ünal berktaş
ünal berktaş
Uğur Karakullukçu'nun biz Türkiye'de futbol diye yöneticilerin FM oynayışlarını canlı izliyoruz sözü Türk futbolunun her şeyini özetliyor. Artık safiyane bir takım tutma fikri pek samimi gelmiyor, arma ve renkler dışında sistem çöküyor. Ülkemiz insanlarını mutlu eden pek çok kültürel kodlar fazlasıyla erozyona uğratıldı...
IMHAOFFICIAL TV
IMHAOFFICIAL TV
Ali Ece Vitor Perreira Scout özelligi ve aldiği oyuncularin şuan en üst seviyede olduklarini belirtmesi cok doğru.
JJ Okocha
JJ Okocha
Uğur Karakullukçu'nun Fenerbahçe'yi ele alış şekli, yönetim-hoca dengesi ve başarının geç gelişini okuması muhteşem. Keşke Fenerbahçe'yi bir Galatasaraylı meslektaşı kadar iyi analiz eden bir yorumcumuz olsaydı. Çok iyisin Uğur hocam saygılar.
Tim Duncan
Tim Duncan
ali ece her program "çok komik, çok güleceksiniz" diyerek bir tane anı anlatıyor ama hiçbirine kimsenin mimiği oynamıyor..tam beyaz futbolluk adam yeminle..
Kahraman Tahir Yanbul
Kahraman Tahir Yanbul
FB-GS derbileri genellikle tam bir satranç ciddiyetinde oynanıyor. Genelde biraz sıkıcı geçiyor. Oysa
Mikail Karataş
Mikail Karataş
Bu Fenerbahçe ile Beşiktaş'ın maçını sabırsızlıkla bekliyorum. Son haftalarda iki takımda çok güzel oynuyor. Çok leyifli bir maç olacaktır.
Mustafa Ayhan
Mustafa Ayhan
Ali Ece çok haklı pereira ile güzel bi iletişim kurulup en azından oyuncu tercihleri için önerileri alınmalı, pereira ile belki bu seneyi kaçırdık ama gelecek seneler adına bize çok değerli şeyler bıraktı, birçok futbolcuyu kazandırdı ve getirttiği oyuncular da ortada, isteyipte aldıramadıkları var, bardağa dolu tarafından bakınca gelecek için umut var bence pereira ile görüşülmeli gerekirse komisyon verilsin boş menajerlik şirketlerine para verilmesin
Ali Riza
Ali Riza
SAC‘abimin rüzgara göre konusmasini dinlemeye geldim.
Cemal Gerçek
Cemal Gerçek
İsmail Hoca nın en az şampiyonluk kadar önemli başardığı gerçekler var. Birincisi kadroyu takım haline getirdi. İkincisi taraftarı yönetimle barıştırdı ve camiayı birleştirdi. Önümüzdeki sene Fb şampiyon olursa, hangi hocayla olursa olsun, o şampiyonluğun yüzde 50 si İsmail Hoca ya yazar net !
Ercan bebe
Ercan bebe
Serdar Ali’nin hafif kazanmış olmanın mutluluğunu yüzüne yansımış
Regdu Geht
Regdu Geht
Fenerbahçe iş işten geçti diye değil, doğru oyuncular bulundu diye iyi oynuyor. Geçen yıllarda son haftalar maçlar iyi oynayarak kazanılmıyordu. Sadece kazanılıyordu.
erdi danis
erdi danis
Dünya futbolundaki gerçekler şu an Fenerbahçe de gerçekleşiyor. Futbol takımı kelimesi anlam kazandı bunun sonucu olarak mücadele, hırs,azim ve bunlar yetenekle birleştiğinde istenilen çoğu şey gerçekleşiyor.
Marcus Efenberg
Marcus Efenberg
Serdar Ali Çelikler İsmail hoca asla birinci adam olamayacağını bize gösterdin diyordun.Şimdi iyi bir sınav mı vermiş oldu.Altay,Pelkas,Ferdi,Zayts,Crespo,Rossi,Zalai ve daha birçoğuna çöp muamelesi yaptın tüm konuşmalarında.Birgün birisi bunun editini yapar umarım.Sen futbolun neresindesin ya ben çok merak ediyorum…
Mustafa Karaca
Mustafa Karaca
Ülkemiz futbolunda sadece iyi antrenör olmak yetmiyor maalesef. Kaldı ki bu ülkeye çok büyük teknik adamlar geldi beklentileri karşılayamadı. Oyuncu psikolojisini yarış icerisindeki psikolojiyi camianın psikolojisini çok yönetebilmek gerekir. Bu bağlamda İsmail Kartal daha önceki döneminde de bu döneminde de bu konuda bir gelişme göstermediğini bize gösterdi. Basın toplantisina çıkıyor 5 karış surat kendisine sorulan 2. adam olacak mısınız sorusuna sinirleniyor. Orda öyle bir cevap verirsin ki ne bir daha sana o sorulur ne de sen sinirlenirsin. Ama yapamıyor. İsmail Kartal iyi bir antrenör ama 1. sınıf bir teknik direktör değil. O yüzden elit bir teknik direktör gelmeli. Formula 1 de Mclaren takimisin ama pilotun şahinden başka birşey kullanmamış.OLMAZ.....
Emre Mantaroğlu
Emre Mantaroğlu
Uğur karakullukçuyu geçende yayında eleştirmiştim. Bu yayında tespitleri mükemmel. Hakedene hakettiğini vermek gerek. Hepsine altına imzamı atıyorum.
Kubilay Y.
Kubilay Y.
Uzun zamandır ilk defa rakibe, hakeme isyan etmedim, sövmedim haklı bir derbi mağlubiyeti oldu. M.H.Y nin terbiyesizlikleri dışında Fb yi tebrik ederim. GS'yi bu hâle getirenleride Allah bildiği gibi yapsın mübârek Ramazanda.
ÜNALZZ YOUTUBE
ÜNALZZ YOUTUBE
Gs'nin sıkıntısı aşırı kalitesiz orta sahasıdır. Berkan ve Taylan'a diyecek bir şey yok kaliteleri belli ama Cicaldau aşırı kötü bir futbolcu kesinlikle orta düzey takım futbolcusu. Fenerbahçem için söylenecek tek söz İsmail Kartal ile devam edilmesi hocam tüm tebrikleri hak ediyor bence asla bu uyum bozulmamalı bir iki hamle ile seneye şampiyon oluruz
Ozan Göz
Ozan Göz
Bu kadro sene başı 5. Olur derdi herkes.hala bence çok iyi bir kadro değil.ama oynuyor çocuklar.transfer 2/3 tane lazım.ayrıca Türkiye’de Cem Dizdar haricinde oyunculara güvenen , oynasınlar müsade edin yangın yapmayın diyen kaç yorumcu var.
benjamin cannezzee
benjamin cannezzee
5-6 haftalık periyotlarda hakemler doğrayınca fenerbahçe yönetimi duman oluyor, yönetemiyor süreci. td değişiyo, sezon kayboluyor.
İlhan Akkoc
İlhan Akkoc
Şampiyonluk stresi olduğunda, sahada ayaklar titrediğinde, rakipler daha güçlendiğinde İsmail Kartal aynı başarıyı sürdürebilecek mi? Devam etmeli mi etmemeli mi sorusuna buna göre cevap verilmesi gerekir.
Spor Kırmızı Çizgi 25 Ağustos 2017 | @NTV Spor
1:24:51
Seni Kalbime Sakladım 1. Bölüm
1:54:09
Seni Kalbime Sakladım
görünümler 3,5 Mn
Düğün Hazırlıkları - Bölüm #1
12:20
Duygu Özaslan
görünümler 172 B
Velet - Sazımı Duvara Astım
3:07
VELET MUSIC
görünümler 693 B
Yağız Sabuncuoğlu 01.07.2022 transfer yayını
23:18
Seni Kalbime Sakladım 1. Bölüm
1:54:09
Seni Kalbime Sakladım
görünümler 3,5 Mn